• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky, my noc děs, pro mě. Malý se vzbudil okolo druhé a hodinu a půl se pořád převaloval, seděl.... jako nebrečel, ani já jsem k němu nevstávala, jen jednou, ale pak jsem ho nechala dělat co chce. Ale nespala jsem, dělalo mi zle jak šustí na prostěradle jak se hýbě, že si hraje s dudinama a když mu spadnou jde to slyšet.... ach jo,jsem jak přejetá vlakem. Už ukazuje ke dveřím a chce ven :frowning2: ale teda tak brzy mě nikdo nikam nedostane, holt bude muset vydržet.
Adeli: a co jsi si nechala udělat za tetování? a nebolelo tě to?

Honzi: užijte si Luhačovice!

Deli: to se máš, když Míša tak prázdninuje
23. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
mur...na ruce ne ale na kotniku kure.sky :confounded:
mur..ja to mam denne s tim spanim i horsi..dneska byl hore 5x :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdy den jsem jak prejeta

no ja jsem chtela zitra do lesne ale asi ne pac v tom horku bych zdechla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
teď jsem malého uložila. Měla jsem jet ke kámošce do ZL, ale v tom horku jsem teda odmítla, že cestovat nikam nebudu. V autě sice klimu mám, ale než se rozjede, tak bychom tam zdechli:frowning2: ráno jsme šli ven po půl 9, dojela ségra, tak jsme obešli Baťov a šli dom. Malý řádil jak drak, vylil na sebe kybl vody a ještě se v tom mokrém vyválel. Ségra teď jela dom, takže jsem zase sama s malým. se snad zavřeme odpoledne v garáži, tam je totiž úžasně chladno:slight_smile: Chtěla bych výletovat, ale v tom horku mě nikdo nikam nedostane. Jen doufám, že se co nejdřív ochladí, 20st. mi bohatě stačí:slight_smile:

Adel: fakt nezávidím. Mě to stačí jednou za čas, jako teda neřve naštěstí u toho, tak se to ještě dá, že jen prostě ležím, ale i tak jsem z toho mimo, když nespí. Já potetované obdivuji, já jsem totiž posera co se má moc rád a jakákoliv zbytečná bolest by mě zabila :grinning:
23. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahojky holky, my super, výlet byl fajn, Adélka zase pobavila. Hrál na kolonádě nějaký týpek, vypadal jak bezdák a Adélka k němu šla přes kolonádu a donesla mu křupku, oslintanou a on si ji vzal a snědl. No my se smáli, sranda. Až budu mít čas, dodám fotky...jdu žehlit, koupila jsem si dnes novou žehličku, moje mi odešla do věčných loviěšt....
fotky dám na naše stránky, tak se pak kukněte....
23. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky, tak já teď dozalévala zahrádku a sedám k učení. Odpoledne jsem s Matesem lítala po zahradě, šli jsme koupit tvarohy a zítra budeme dělat meruňkové tvaroh.knedlíky a zavařovat meruňky. Dostala jsem plnou bednu:slight_smile: Pak jsem s ním šla na Štěrkáč na skluzavky a houpačky. Bože opět natřískáno. Malý šel i k vodě neboť tam byl náš soused, tak šel za ním, ale teda do vody nešel, stál na břehu, což jsem se divila. Doma dělá scény se sprchou, vůbec do ní nechce, tak nevím co se děje:frowning2:
Honzi: je super, že jste si to užili i v tom horku. Na foto pak kuknu až bude.
23. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
murin, do 10min fotky budou tam... :wink:
23. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky všichni :grinning:
tak jsem opět zpět,ale teda měsíc jsme byli bez netu,dnes nám ho konečně zapojili a seznam je jakýsi celý jiný...všechny kontakty v čudu,no škoda mluvit :frowning2: .
tak jsem si hned zkraje postěžovala :pensive:
no a jinak :slight_smile: ...bydlení super,místa spousty,matýnek ten lítá jako čamrda :grinning: .u všeho stojí a vše okusuje.máme vyklubaný první zoubek :grinning: ,levý spodní řezáček,ale trčí zatím jen malinko :dizzy_face: .
na novém se už objevil i první debil,resp.blbka :angry: ...ale o tom až jindy,dnes se mi to nechce psát,mě by znovu chytnul rapl :grinning: .snad vás postupně dočtu,ať vím co je u koho nového :slight_smile: .
já se ještě jen pochlubím,že matýnek má první botičky,teda bačkůrky,takové plátěné sandálky-žirafky,aby mohl i venku chvilku postát.tak v nich srandovně podupkává a co mě nejvíc překvapila,že si je na nožkách nechá.to dřív neexistovalo,všeho se v mžiku zbavil :sweat_smile: .
dnes odpoledne jsme byli na štěrku na bazénkách,no ale lidí hrůza :confused: ...tak jsme se s matýnkem pořádně vycachtali a zase jeli.akorát ho tam chudáčka nějaká havěť strašně pohryzala :angry: ,měl chudáček takové čtyři hryzance,no hned jsem mu je mázla fenistilem,vozím ho teď sebou pořád a vypadá to,že to bude v pohodě :wink: .
tak holčinky,ještě dovařuji matýnkovi zítřejší obídek a šupajdím do hajan...matýnek nám toziž poslední týden vstává jako 4.30-5.00 :angry: ,ořežproutek,takže si vždycky večer připadám jako po boji :sweat_smile: .
tak to je pro začátek zatím vše :wink:.
krásně se všichni vyspinkejte a všem přejeme hezké sníky,papa :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojky ined, vítám Tě zpátky...

holky fotky na

www.adelasamsova.mypage.cz

dodány :wink:
23. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
ahojte
miška je hrozná, chuděrka chodí furt ke dveříma a já s ní nemůžu ven, už je otrávená. snad už zítra nebude slunko a vedro a budeme moct jít ven..
honzi kde jste se to koupali? v luhačovické přehradě?
ined to vstávání je děsné teda :frowning2: chuděrko. k zoubku už jsem ti gratulovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdeme spát dobrou :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ne zlobi, mám to tam napsané, je to na Ostrožské, v Luhačkách se nadá koupat...
No Adélku to doma nebaví a moc, takže jsme pořád jen a jen venku...tam je spokojená. Dnes jela vláčkem a byla hotová, pořád jen hůůů...musíme jí ho ukazovat i z domu, vláčky miluje, jezdí kousíček od baráku...
23. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
ahoj holky,
vítám hlavně Ined po dlouhé době:slight_smile: super, že se krásně bydlí :slight_smile: a nějaký hňup se najde vždycky všude :angry: Gratulujeme k zoubku... Já byla taky s Matesem na Štěrku, ale jen od 17.30h do 18.40h, ale na houpačkách, skluzavkách. Sice u bazénu jsme taky byli, ale jen chvilku. Třeba se tam příště potkáme.
Jdu snídat a chystat věci na zavařování. Vypadá to, že bude opět krásně:slight_smile: a to v noci jsem teda šílela z té bouřky, se honili všichni čerti tady. Mates ale v pohodě spal u toho a to jsme měli otevřené okno. To jen já z toho byla vyplašená. No jo je to Růženka.

Mony a to nemůžeš s ní jít ven a být někde ve stínu aspoň chvilku?

Honzi: pěkné fotečky, Adélka vypadá jak velká holka a je vidět, že je spokojená:slight_smile:

Holky co ten srazík? už bychom se mohly sejít. Chtěla bych vás vidět ještě před tím než frnknu.
Pěkný den přejeme
24. črc 2009 v 06:44  • Odpověz
Ahoj holky

no to zas byla v noci bouřka. To tady popřevracelo popelnice. Nám to odneslo motýlka od kvítek, zůstalo jen jedno křidélko :grinning: Kolem baráku máme plno slámy ze sousedova pole. No prostě super.
Amálka včera asi chytla úpal, chudinka měla hroznou horečku, ale jsme ji chladili a dělali zábala a pomohloto. Sice má teplotku pořád, ale už ne tak hroznou. Tak budem asi dnes doma a ven půjdem až večer až nebude sluníčko. :wink:

Zlobi snad už to malou brzy přejde, doma je udržet je nad lidské síly. Jsem zvědavá jak to zvládnu s Amálkou, aby nešla ven :grinning:

No Gabča se ozývá musím jít :sweat_smile:
24. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
ahojte
honzi aha té ostrožské jsem si nevšimla, jen těch luhačovic :slight_smile:
mur já taky šílela z té bouřky, ale i mišku to vzbudilo.
martu ahoj, snad bude amálce brzy líp!

srazík určitě - řekněte :slight_smile:

jinak udržet mišku na nějakém plácku ve stínu není možné. a navíc nesmí ani do horka po těch teplotách a ani je nemá ráda. takžr sice stojí u dvdří že chce ven ale venku ve vedru je nešŤastná. závidím jak vám to ta dítka zvládají venku. fakt. navíc od té nemocnice je PŘÍŠERNÁ! furt jen knourá, ale furt, nic se jí nelíbí. pohraje si půl minuty a řev a knourání a chce se nosit a nosit od rána do večera :frowning2:. včera jsme šli ven někdy po 19 a i tam pár kroků sama a do náruče pár sama a do náruče, na palici :frowning2: už jsem hotová. v noci kojím 3x :frowning2: musíme odstrnit noční kojení a přes den co s ní nevím. a chytá takové záchvaty vzteku že jen zíráme. něco jí nejde a takový záchvat...za chvíli si fakt zajdu někam pro radu jak na takového vzteklouna

tak hezký den, snad nebude dneska takové vedro.
24. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
ahojky holky,

my jsme se taky vzbudili s bouřkou, ale jinak dobré, dnes jedeme k mojí mamči a zítra hned ráno na Hostýn, tak se moc těším a v neděli už do Rumburku....venku je pařák jak cosi...
teda zlobi, já bych se asi zbláznila z toho a nejít 1den ven je pro mě něco nepředstavitelného...
holky, přeji krásný den všem...
24. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek ještě chrupká,já mám poklizeno a tak,tak je chvilinka :wink: .měli jsme jet koupit nový monitor,neboť starý nám jaksi vyhořel :sweat_smile: ,ale odkládá se to na zítra dopoledne,tak jsem i ráda,protože dnes se koná oslavička,tak mám moře chystání :slight_smile: .
bouřka děsná i u nás,ve 23 h.jsem rychle sbírala na balkoně prádlo a plavky,aby nám to nefnklo,matýnek se vzbudil,protože bouchly průvanem dveře,ale naštěstí zase hned usnul.teď spinká o něco lépe :dizzy_face: ,tak snad jsem to nezakřikla-ťuk,ťuk,ale to vstávání... :confounded: .
na srazík jsem se chtěla zeptat,plánujete něco?moc rádi vás zase uvidíme :dizzy_face: .

zlobi :slight_smile: ...tak snad je to u mišky jen přechodné a jak bude zdravoučká,tak bude zase miloučká :slight_smile: .no držím vám moc palečky,protože fakt si to nedovedu představit,to musí být děs.vím jak je těžké zabavit matýnka byť na jedno odpoledne,když třeba prší a ven se nedá jít...děs :frowning2: .

martu :slight_smile: ...jejda,úpal :frowning2: ,chuďátko.slunko je sviňa,pořád to matýnkovi říkám,když ječí u mazání krémem :grinning: .tak hlavně ať je amálka brzy fit :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...my jsme vás viděli z busu,měly jste zmrzku v ruce :grinning: .my tam byli tak hodinku,od asi 16.30-17.30 a pak už jsme jeli.ale je to tam fajn,sice plno,ale tak s tím malým se jinak než k vodě snad v takovém počasí ani nedá :sweat_smile: .a na koupák se mi s ním už tak pozdě nechtělo z obavy ze spousty lidí.sice tam také hlava na hlavě.... :sweat_smile:
a kam frnkneš :confused: ???no to se ještě musíme určitě sejít :wink: .musíš mi pak povykládat co se stalo s matýskem :frowning2: ....vím jen takové útržky a nestíhám dočíst.

holčinky,všem přejeme krásný den a hlavně méně parný než včera :angry: .papa :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
mur :slight_smile: ...tak už jsem to neštěstí s matýskem našla a přečetla :cry: .no hrůza,úplně jsem se zhrozila.no jo no,to je fakt hned :frowning2: .tak hlavně moc moc přeju aby se nožička pěkně zhojila a nezůstalo po bebině ani památky :dizzy_face: .
24. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noce nic moc..
ja jsem byla tak k.o.ani jsem bourku neslysela

kdyz nebude horko tak bych aj na srazek dojela :grinning:
24. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky, já hned ráno nadělala tvarohové knedlíky s meruňkama ze 2 tvarohů, vzala sklenky, meruňky, Matese...a jeli jsme k ségře zavařovat. Čekala balík tak musela být doma. Mates hodný, snědl tak kilo meruněk:slight_smile: zavařené máme a ještě jsme nechaly i na buchtu a ještě jednu dávku knedlíků. Akorát si je dávám na obídek, mňam :slight_smile: Mates teď chrní, tak jdu rychle poklidit a pak relaxovat.

Ined: jj je to strašné,ale už to vypadá pěkně. Jediné co si přeji, aby mohl začít chodit do vody. Návlek na slunku mu nevadí a tepláky taky ne, ale chtěla bych ho očáchat chvíli, když vodu tak miloval. Sprchu nechce, dělá mi scény, nevím jestli nemá z vody teď trauma:frowning2:
Na tom Štěrkáči mi to přijde lepší, že těch dětí tam není až tolik. Co jsem šla kolem koupáku, to byla ještě větší kalamita:frowning2: My zatím teda jen ty houpajdy a skluzavky.

Mony držím pěsti, aby se Miška polepšila, to bude tou nemocnicí, ale dostane se z toho během pár dní.
Já jsem Matese teď naučila být ve stínu, sundává si šiltovku a když si ji sundá tak řeknu jdeme dom, pokud nebudeš mít čepici, to je samozřejmě hned ne ne ne...tak ho chytnu za ruku a táhnu dom. Samozřejmě to se mu líbí ještě míň, tak buď teda je bez čepice v garáži a hraje si a nebo prostě má čepici a je venku na slunku.Nechci úpal aby měl neboť je fakt celý den venku krom spánku po obědě. Matesovi horko nevadí, on má u baráku plno hraček, tak lítá, hraje si, takže je mu jedno, že je pařák jak sviňa. To snáším já blbě a on pohodka.

Martu: snad je Amálce už líp a je v pohodě.

Srazík: já nemůžu úterý a středa, jinak mám volno zatím. A je mi jedno kde. V pondělí se dozvím jestli se můžeme už koupat nebo ne, tak třeba by to mohlo být i na koupáku když bychom mohli:slight_smile: ale dala bych si i frapé nebo latté, když tak holky Otrokovjanky, co vy na to?
24. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
holky srazík nejlépe pondělí nebo pátek. já srazík na koupáku ne, miška nesmí.
mur at jste brzo v pořádku. dneska jsi si dala s vařením teda :slight_smile: merunkové knedlíky s tvrdým tvarohem mnam :slight_smile:
mně bývá špatně ze slunka i když mám čepici takže se toho bojím. miška naštěstí není zvyklá být celý dny venku, takže sice trpí ale asi ne tak moc jak by trpěly vaše.
Honzi co ty budeš dělat až bude mít adelka neštovice a budete 3 týdny zavřené doma? :frowning2:
24. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
já jdu v pondělí hned ráno k Dr. ale to tam budu jen chvíli a pak mám čas.Teda pokud mi nerupne v hlavě a nepojedu do Prahy už v pondělí. ALe to dám vědět.
No Mates by trpěl být zavřený doma. Taky si nedovedu představit, že bych s ním měla být doma dýl než jeden den. Já jsem s ním od malička jen a jen venku. On už v 7h jde ke dveřím a říká tam. ALe chodíme nejdřív v 8h. ale dom ho taky beru násilím v 19.30h. Asi mu to lítání venku začnu natahovat a bude chodívat spávat později, i když to se mi moc nechce, ale zase on je venku strašně rád. Zítra by měli dojet naši tak se těším jak nevím co. Budu mít chvíli klid, protože si ho budou chtít užít, tak budu moct i sedět :grinning: Dnes to ještě přežiji. Jak se vyspí pojedeme na kole k ségře a půjdeme na koně, co mají za barákem.
24. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
jé koně! ty miluju
holky co vy budete dělat až budete mít nemocné děti a nebudou moct jít ven!!?? :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahojky, nakonec jsme k ségře nejeli, takže žádní koníci:frowning2: Mates nechtěl jet na kole, viděl venku souseda, takže jsme byli u nich, pak jsme se šli projít pěšo a pak ještě kočárem. Teď už chrní. Holky on má snad strach ze sprchy, či co:frowning2: když řeknu jdeme do sprchy, tak hned řekne nene a zdrhhá pryč. Musím ho tam dát násilím i sprchovat. Se bojím, že to má památku na to opaření. Tak jsme ho totiž hodili rychle pod studenou sprchu, tak se asi bojí té sprchy. No děs:frowning2: doufám, že se pak nebude bát vody to by mě trefilo.

Mony: já jsem teda radši s malým celý den venku, než být doma. Už od mala jsem dny trávila venku s kočárem, i ho venku krmila... a prostě jsem radši když je na čerstvém vzduchu než být zavřený doma. Samozřejmě v zimě jsme tak moc venku nebyli, ale i tak to bylo hodně. Jdu někdy s kočárem i když prší tak nějak normálně. Naštěstí teda musím zaklepat nemocný nebývá,krom teda úrazů, ale ty nemají vliv na to, že by nemohl ven. Když bude nemocný, tak ho holt doma nějak zabavím. Máme arzenál hraček-jsme jak velkoobchod s hračkama, tak snad to pak někdy nebude problém. ALe budu ráda, když nemocný teda nebude. Protože to venku miluje a já taky.
24. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojky..
tak u nas opet noc nic moc

ja muzu na sraz kdykoliv ale koupak asi taky ne..nesmim se koupat a ani nohu namocit do patku(tetovani) a petan se v bazene ani koupat nechce jen cakat rukama

mamka jela na chatu a tak jsem doma sama s brachou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mon..no to nevim.pac petan chce bejt venku cely den a me to otravuje..cely den venku doma jak po boji a nikdo me nepomuze..a to desneeeeeeeeee horko ja nesnasim..petan uz v sest rano kope do dveri ze chce jit jezdit na motorku..des des
25. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
ahojte
my noc děs. chtěli jsme odnaučit kojení noční, ale miška prostě hodinu plakala, radek ji nosil, vždy na minutu třeba usnula a znova řev. pak jsem teda přišla já a vyloženě se mě chytla, chtěla se mazlit. ani prso nechěla jen se mazlit usnula mi v náruči, ale jakmile jsem ji položila do postýlky byla hore. já promočila 2 pyžama a i mišku jak mi to mlíko teklo :frowning2: tak ted padla už před polednem jak byla asi unavená po noci. jinak je lepší už tak neknourá tak už jsme v pátek byli venku tak už jí to asi baví víc :slight_smile:
a s tím venku. taky mě to nebaví celý den venku, teda třeba jeden dva dny jo ale pak zase chci být doma. spočnout, pouklízet a tak. potřebuju neustálou změnu :slight_smile: a navíc ještě práce že jo.
honzi vidíš co vlastně tvoje práce, nějak o ní ted už nepíšeš pracuješ ještě?
25. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky!
to počasí je dnes jak v dubnu-chvíli prší pak zas svítí děs :confounded: ale aspon už není takové vedro :slight_smile:
V první řadě vítám tady Denču :slight_smile: Gratulačka k zoubku :wink: někdy musíme domluvit tu prochajdu :slight_smile:
Mur:knedlíky s merunkama jsme měli dnes na oběd u babičky mnam -já sladké můžu :wink:
Adeli:malý taky vstává v šest někdy i dřív a mě se chce ještě spát-začne roztahovat hračky a rachotit :unamused:
Zlobi:to je dobře ,že je Miška lepší.S tím kojením je to těžké ale chce to vydržet
Mějte fajn víkend :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme se ve zdraví vrátili domů. Bylo to moc fajn. Po velkých útrapách hledání ubytka po netu v Maďarsku (všude, co jsme obvolali, bylo plno) jsme se rozhodli změnit lokalitu dovolené:slight_smile: A tak jsme se rozhodli, že budeme poznávat krásy ČR:slight_smile: Vždyť u nás je také krásně:slight_smile: A i v případě potřeby pro Terku, raději naše zdravotnictví (ale naštěstí nebylo potřeba). Za ten týden jsme navštívili a prochodili Jindřichův Hradec, zámek Červenou Lhotu, Třeboň, zámek Hlubokou nad Vltavou, Český Krumlov, zámek Zlatou Korunu, České Budějovice, zámek Kratochvile, Plzeň, Mariánské Lázně, zámek Bečov nad Teplou, Prahu (Zoo), zámek Dobříš. Byla to opravdu parádní dovča. Terka byla zlatá, úplně v poho:slight_smile: Počasí přálo:slight_smile: A i Petr byl pozorný, vzal si Terku a já zašla na masáže, dala vířivku,.. :slight_smile:
Udělali jsme si radost a koupili jsme Terce krosničku, je vymakaná, pořád se kocháme:slight_smile: Už jen čekáme, jak bude Terka úplně sedět. Už sedá, ale ještě to není úplně 100% Ale ke konci srpna něco spácháme, alespoň kratší vycházku:slight_smile:

murin: jsem moc ráda, že se Matýskovi noha lepší. Jen mazej a mazej, určitě se vše zahojí. Snad ten strach ze sprchy přejde. Jak jsi psala s tím vízem, myslím si, že nebudeš mít problém. Naši také byli už 3xv Japonsku a 1x v Číně. Vízum dostali bez problému. Očkovat se ani jednou nenechali. Brusle si určitě vem, bude to paráda a hlavně foťák. Rodiče mají nádherné fotečky.

zlobi: tak už jsem myslela, že bude Miška s tím spaním lepší, ale jak čtu, tak pořád bojujete:frowning2: Přeji vám, ať se to brzo zlepší. Je fajn, že ti Radek pomáhá.

adeli: klobouk dolů, že jsi se nechala tetovat, mně se to líbí (jen teda něco menšího a nenápadného), ale nedala bych si to, protože by mě museli asi oživovat:slight_smile: Jé Petřík se zlepšuje, v chození gratulace:slight_smile:

ined: ahojky:slight_smile: gratuluji k zoubkům a ke krůčkům. Musíme se sejít, jsem zvědavá na Matyáška

martufa: jejda, úpal to je hned:frowning2: Snad už je Amálka v pořádku

honzi: dívala jsem se na vaše www stránky, také pěkně výletujete:slight_smile: Adélka má krásné fotečky

srazík: v pondělí nemohu,jedeme do Velkých Karlovic na tábor. V úterý jen dopoledne a čt, pá mohu:slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
deli..no kdyby petan spal celou noc tak at si aj v sest hraje..ale on je porad hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahojky peti.. :dizzy_face: pekna dovca ..ja chci taky :frowning2:sama

no valim spat..petan uz tam knoura :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: ,

zrovna jsem douklízela,kluci jsou ještě na procházce,tak na rychlovku jsem zaskočila :slight_smile: .co se týče srázku,tak já mohu příští týden kdykoliv :slight_smile: ,manžílek bude totiž celý týden od rána do noci v práci :frowning2: ,švagr měl nějakou srdeční slabost a v pondělí nastupuje do nemocnice,takže to kubík musí oddělat za něj,pak má týden dovču a pak zase celý týden v prác :confounded: i.tak jen doufám,že matýnek bude hodný,nebo mě trefí :sweat_smile: .

peti :slight_smile: ...téda,tak to jste měli fakt super dovču a zvládli jste toho opravdu hodně,klobouk dolů,super :dizzy_face: .

deli :slight_smile: ...procházku domluvíme brzy.tak já chodím ven s matýnkem pořád stejně,možná jen trochu později,tak okolo té 10-10.30 a pak zase až navečer.

zlobi :slight_smile: ...u nás ty noci jsou taky stále nevalné :frowning2: .teď ještě učím matýnka usínat samotného,takže u nás je večer řev,jako by ho na nože brali :sweat_smile:.no nedá se,už je to velký kluk,takže je nejvyšší čas.včera už teda usnul asi za 15 minut,dva dny před byl řev po 30 minutách,ale teda usnul za mé přítomnosti,ale to mi nějak nevadí.to se postupně naučí.hrozně špatně snáším ten jeho pláč a ty jeho očička uslzené a ty ručky,co se po mě sápou...chjo,ale vydržím,musím,jinak by to bylo v pytli :sweat_smile:.já jsem si s matýnkem co se týče nemoci užila tenkrát jak měl ten zánět průdušek dvakrát po sobě...no,když se musí být doma,tak to nějak jít musí :frowning2:.s odnaučováním držím moc palečky,chce to asi opravdu vydržet a nepolevit...ikdyž mě se to kecá,že :sweat_smile: ?matýnek mi den ze dne,začal odmítat noční mléčko a když...tak mám pro něj nachystaný čaj,naglgá se čajíku a je klid :sweat_smile:.

adeli :slight_smile:...na tetování jsem zvědavá.taky se mi to líbí,ale asi bych si když už nechala jen to henou,ikdyž dnes už asi ne.vždycky jsem měla největší problém hlavně s tím,co si nechat vytetovat :sweat_smile:.na srázek musíš určitě dojet,bude sranda :wink:.

mur :slight_smile:...hlavně,že může být matýsek aspoň venku a máte zahradu a tak :slight_smile:.však se ještě nakoupe :dizzy_face:.hlavně ať má nožičku v pořádku.matýnek si v pátek trošku narazil rtík,tak mu malinko tekla krev...já jsem v první chvíli byla na prášky :confused:.

tak,holčinky,podlaha je suchá,jdu to dát ještě do kupy a už pomalu chystat oběd.všem přeji co nejpěknější neděli a doufám,že se brzy sejdeme :grinning:,papa :dizzy_face:.
26. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky, my jsme už do rána sportovali. v 8.30h došel Mates ke brusím a začal s něma chodit, tak jsem se ho ptala chceš jet bruslit a bylo jo. tak se obleču a že jedeme. Najednou viděl kolo a hotovo a prostě chtěl jet na kole, tak jsem s ním vyrazila uděla okruh-Kvasice-Tlumačov-Otr. pak jsme si zablbli na štěrku na houpajdách, skluzavkách a jeli blbnout k baráku. Se sousedem se porvali o sekačku, ale pohoda:slight_smile:

Peti: teda vy jste pěkně výletovali. Super, že jste si to tak užili a ty jsi měla i pěkný relax. Můžeme se domluvit na latte nebo frape:slight_smile:

Ined: určitě vydrže, pak to ponese ovoce. U nás to bylo první taky tak a pak pohodka:slight_smile:

Srazík: můžu čtvrtek a pátek a pak celý další týden. Ale určitě se musíme sejít, jsme se dlouho neviděly:slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky.
tak u nas nic opet nic moc

uz jsme úo O a petan uz sel spat ani neprotestoval

ja jsem pro patek...

ined..no ja jsem mela uz jedno pred 10 lety a tak jsem si ho nechala poopravit a nove na kotnik..

uz se tesim na srazik moje B.. matky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.