• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak srazík udělejme v pátek, zatím se to všem hodí :slight_smile: Ještě se teda domluvit kde a v kolik. Mě je to jedno.
Adeli: a kde jsi byla na to tetování?
26. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
byla jsem u kamosky ktera to dela doma pri materske
26. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak Amálka už je v pořádku a řádí jako vždycky :slight_smile:

před chvilkou jsme přijeli z Brodu od našich, mamka má dnes svýtek tak jsme byli přát. Jsem se musela stavit v lékárně, protože Amálka má afty a bolí ji to tak na potírání, v pátek jsem byla s mojím u nás na zábavě, On je myslivec a pořádali červencovou noc. Hlídala moje mamka, :slight_smile:
Navečer se zaběhl Monty tak jsem ho ještě hledala. No vždycky utíká k Davidovým rodičům, ale tentokrát tam nebyl a to jsem tam byla dvakrát. Už jsem myslela, že je někde přejetý (byl tady i motorkářský sraz tak jsem myslela, že ho některá motorka určitě srazila). No a večer když jsem šla za mojím na hřiště tak v ulici u hřoště jsem potkala známé a Pavel mi říkal, že přiběhl až sem a jeho malý už si ho chtěl nechat a už ho nosil v taštičce. Tak jem ho naštěstí našla. Jsem mu koupila hned nový obojek i s adresářkem a bude ho muset mít pořád na krku, když je to takový tulák. Co já jsem se ho už nahledala :slight_smile:

Peti krásná dovča :grinning:

Iny tak jak se bydlí, určitě dobře :slight_smile: Hlavně když jste to všechno zvládli a jste spokojení :grinning:
26. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
ahojky tak u nas noc desna..petan byl 4x hore a ja jsem chytla takovy zlucnikovy zachvat ze jsem myslela ze umiram..myslela jsem ze me lezou ven streva aj se zebrama..hruuuuuuuuza

pekny den :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
všechny vás v rychlosti zdravíme :slight_smile:
my byly do pátku u babičky na prázdninách a o víkendu jsme "pouťovali" u tchánů :grinning: ...Nikča užívala všechny atrakce naplno a vůbec nebála se, takže nám asi skončilo období, kdy stačilo dát malou na kolotoč a nemusely se tam dávat peníze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes jsem byla ještě narychlo něco pokoupit ráno ve Zlíně a teď mě ještě čeká vybalování tašek a praní :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...naštěstí Nikča chrní, tak snad to bude rychlovka :wink:
Dočteno ještě nemám, snad večer bude čas.
Jinak srazík snad i my by jsme se připojily i když teda ten pátek nevím :confounded: ....to nám moc nepasuje, ale pokud nic nebudeme mít rády vás všechny uvidíme :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

noc u nás špatná,prostě děs :frowning2: .dopoledne spal matýnek jen půl hodinky a teď jen ječí a ne a ne usnout,jindy už hodinu spinká,tak nevím co se děje,ale každopádně spinkat musí.čím hůř spí přes den,tím je to v noci horší.no to nám ten osamocený týden pěkně začíná.u obídku zase scény,začali jsme hned tím,že mi vyrazil z ruky plnou lžičku,moje nervy :angry: .jsem si myslela,že si dnes odpoledne trošku dáchnu,o víkendu jsem si vše podělala a houbelec :frowning2: .no tak už snad konečně spinká :sweat_smile: ,jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží.
dopoledne jsme byli v tescu se zlobi :slight_smile: .koupila jsem matýnkovi kloubouček a sandálky co přesně pasují k jeho plavečkám,tenkrát to tam nebylo.a mají tam super zimní bundičky,takže tam brzy vyrazím znovu,neboť jsem sebou neměla dost penízků :slight_smile: .dodám posléze foto :wink: .ale koupila jsem mu v pompu nákladní auto s kuželkama a vypadá to,že si s tím vyhraje :grinning: .
tak, půjdu si něco pochystat na večer,dám kafčo a pomalu se začnu chystat ven.něco mi říká,že dnes matýnek tomu odpolednímu spánku moc nedá :frowning2: .
včera večer sice hned protestoval při položení do postýlky,ale dala jsem ho na bočík,zazpívala a byl tuhoň :dizzy_face: ,akorát to usínání přes den je holt asi větší oříšek :sweat_smile: .
chtěla jsem vás poprosit o radu :slight_smile: ....nějaký tip na hračku,co by mohl před sebou tlačit a chodit s tím?něco stabilního,aby se to s ním nepřevrátilo...máte zkušenost :slight_smile: ?

adeli :slight_smile: ...tak to jsem zvědavá,hlavně na tu opravu,zdařilo se podle tvých představ?

martu :slight_smile: ...to víš...27 a 55 m čtv.je sakramentský rozdíl :grinning: ,a hlavně je tady fakt klid.sice nad námi bydlí nějací lidi co poněkud dupou,no jo,ale to je holt činžák,to se nedá nic dělat,ale jinak je to tu fajn :slight_smile: .ale teda to stěhování :pensive: ...snad se nám tady podaří zůstat nějaký delší čas,protože nějak brzy tohle prožít znova,tak skončím nejspíš v kromclu na uzavřeném odd. :grinning: .

mur :slight_smile: ...já v pátek taky můžu.v hodinách se přizpůsobím,ačkoliv by mi raději sedělo buď hned dopoledne anebo až odpoledne,např:okolo15-16 h.,kvůli spánku malého.ale vlastně po obědě spinkají tady myslím všechny dítka :wink: .ty jo,monča říkala kam jedeš :confused: ,já myslela že je u klokanů :sweat_smile: .no to mi pak povíš,až se uvidíme,ju :wink:
?
holčinky,tak přeji pěkný zbytek pondělního odpoledne,snad se sem večer na skok dostanu :slight_smile: ,papa :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak jen malá ukázka,protože ten malý nezmar je už zase vzhůru,ach jo :frowning2: .
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3074543&vReferer=
27. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky!
My dnes byli na hřibech a nic moc našli jsme jen čtyři hříbky.Tak bude aspon polévka.Malý byl z lesa unešený -pořád sbíral šišky a kameny. :slight_smile:
Ined:hezké fotečky Matynek je v kloboučku fešák :wink:
My jsme taky pro srazík v pátek :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Tak u nás už se chrní :slight_smile: ...mám i poklizeno, zrovna tady večeřím chleba s rajčátkem a dočítám vás :wink: tak trochu letmo.
Já se dnes taky rozhodovala jestli jet dopol.jen do Tesca, potřebovala jsem do spořitelny a ta tam je, ale nakonec jsem jela do Zl, mohli jsme udělat mini nákupní srazík :grinning:
Vidím, že jste tady hodně řešili pobyt venku...tak já to tedy nijak neodměřuji jakou dobu jsme venku a jakou doma, ale je fakt, že pokud jsme u babičky, nebo na baráku jsme venku skoro celé dny, vedro Nikči vůbec nevadí(to spíše mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale snažím se ji opravdu tomu největšímu pořáku taky nevystavovat. Jinak je venku spokojená a je fakt, že venku se více zabaví sama jak doma, takže mě moc nepotřebuje, teda jen na hlídání...to doma už vyžaduje více pozornosti a věnování...takže je fakt, že venku to vyhovuje více i maminkám :grinning: :wink:

Ined, pěkné fotečky...snad Matýnek dovolí a dodáš ještě něco :wink: :sweat_smile:

Deli, já si hříbky radši nechávám donést :grinning: ...je to jistější, ale tak aspoň byla pěkná prochajda :slight_smile:

Peti, pěknou dovču jste měli, je fakt, že i u nás je moooc krásně a pokud člověk chce, užije si ji kdykoliv :wink: ...i my jsme měli podobnou dovolenou dříve, akorát teda pod stanem, projeli jsme celé jižní a stř.čechy, pokaždé jsme spali jinde, prostě nádhera :dizzy_face:

Adeli, tetování obdivuju, já nikdy neměla tu odvahu, ale líbí se mi to :slight_smile: ...pak se nám musíš pochlubit :slight_smile:

Muri, tak kdepak jste cestovaly dnes? vidím, že prázdnin taky užíváte naplno :slight_smile: ...a super, že nožka se malému tak pěkně hojí :slight_smile: , jak dopadla dnešní kontrola?

Martu, pěkný neposeda ten váš psík :slight_smile: ...hlavně, že se našel :slight_smile:

Zlobi, koukám, že Miška vám dává zabrat :frowning2: ...ale neboj, bude líp :dizzy_face: ona vám to vynahradí později :slight_smile: prošla si teď takovým náročnějším obdobím, pořád nějaké nemoci a tak, ale zase bude dobře :dizzy_face:
Doufám, že v pátek dorazíte :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
a dodala jsem nějaké "pouťové" fotečky :wink:
27. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahojte holky, kontrola u Dr. dobré. Můžeme se koupat, nožka vypadá pěkně a mělo by to zmiznout až na nějaký flíček, napsala mi různé mastné mastičky, tak mažu. Jen nevystavovat sluníčku a to je mi jasné. 13.8. jdeme na 18měs.prohlídku a rovnou nás naočkuje priorixem, dostali vakcíny. No jo ale chudát Mates a teta a babička jak bude mít reakce neboť já 15.letím.
Po Dr. jsme šli k ségře a byli tam do oběda, pak jsem šla s Matesem pěšo doů, spinkal v kočárku, já se vyvalila na sluníčku a hodinu jsem tam vytuhla:slight_smile: jak se Mates vzbudil sedli jsme na kolo a jeli opět k ségře na návštěvu s koupačkou. Napustila malému bazén. Po 20dnech ve vodě to byl šrumec .Tak šťastného jsem ho dlouho neviděla. Řádil jak tajfun, nikoho v bazénku nechtěl, a nechtěl jít ani ven .Vyndala jsem ho násilím až měl fakt husí kůži a drkotal zubama. No to byl řev, chtěl se tam ještě čachtat. Dodám pár fotek:slight_smile:

Marky: pěkné fotečky. Nikča si kolotoče opravdu užívala a má moc pěkné ty leginy. A teda nebojíš se že Nikča z toho kočárku vypadne při spaní?

Deli: hříbky bych si taky dala, al eu mě to nehrozí. Já do lesa nejdu a donést mi je nemá kdo:frowning2:

Ined: pěkné foto Matýnka, v kloboučku je roztomilý:slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Muri, no to bych se asi fakt bála, že vypadne :grinning: ...my ji v něm jen uspíme a pak ji předělávám na postel :wink: z té už pak sleze a dojde za náma :slight_smile:
Tak snad nebudete mít žádnou reakci, my tedy bohužel měly a pořádnou :frowning2: , ale teda bylo až po 8dnech po očkování, takže možná budeš už i doma :sweat_smile: ...téda to už máš za pár :fearful: :wink:
Se ani nedivím, že si Mates bazén tak užíval po takové době :grinning: ...no u nás se musí bazén vždycky vylét,protože NIkča nechce vylézat nikdy :grinning:
27. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Muri, naprosto dokonalé foto, to fakt nepotřebuje komentář :grinning: ...tolik radosti :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
aha, no já si říkala:slight_smile: bych měla nervy, že by z kočárku vyskočila.
JJ mám to za pár a každý den se dovídám nějaké stresy ohledně letu, co vše musím vyřizovat, vyplňovat... Ve středu jedu s Matesem vlakem do Prahy vyřizovat vízum, pak dáme prochajdu do Praze a pak nákupy:slight_smile:
Doletím 24. tak snad to bude dobré. I tak budu mít nervy někde... Právě se té reakce bojím. Měli jste jen teploty nebo ještě něco jiného?
Dneska Mates mojí ségře několikrát řekl mami :grinning: V bezénu byl opravdu ve svém živlu, zítra zavolám na plavčo,a bychom od září už mohli chodit zase
27. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
se ani nedivím, já bych měla taky nervy někde :frowning2: ...fakt obdivuju, že ses na to dala :slight_smile: ale věřím, že bude stát určitě za to a bude to bezvadná dovolená :slight_smile:
Tak si pěkně užijte s malým tu Prahu...ať vše dobře vyřídíte!
No my měly právě ty teploty 3dny a pak se objevila vyrážka, která se rozlila po celém těle :frowning2: ...naštěstí to asi teda nesvědilo, ale byla taková hodně unavená, ukňouraná :unamused:
27. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
no snad to Mates to očkování ustojí a přinejhorším ostatní okolo něj. Budu na nervy, ale beru notebook, že ho uvidím na kameře. Ale jen já jeho, protože on kdyby mě viděl tak konec, to by bylo mami mami a už by se s ním nikdo nedomluvil i tak to bylo těžké. Já jsem z toho pořád na prášky, že ho tady nechávám a nějak se čím dál tím víc toho bojím tam letět. Už tak jsem vynervovaná a to ještě nejsem ani na letišti. No fakt děs. Jsem říkala, že to nebude dovča, ale psycho, že pak rovnou pojedu do Kromclu:frowning2:
jdu do postele, jsem k.o. Zítra jedu ke kámošce do Malenovic, pak odpoledne dom, protoež dojde teta a dojsou i ségra...takže toho bude hodně a musím pak chystat věci do té Prahy. To bude děs tak brzy budit Matese.
Přeji dobrou noc a sladké sny:slight_smile: pěkné úterý...
27. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Nebij Mur. nějak to dopadne :wink:
Tak dobrou, načerpej sílu :slight_smile: !
27. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Neboj :wink: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jen nakukuju :grinning: .se mi to teď všechno smazalo,do prčič :angry: .

marky :slight_smile: ...krásné fotečky,nikča super pouťovala :grinning: .

mur :slight_smile: ...fotečky bomba,opravdu jedním slovem radost :grinning: .výlet si pěkně užijte a ať hlavně všechno v pohodě vyřídíš :slight_smile: .
také jsem dodala ještě pár foteček :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3076164&vReferer=
ale už valím do hajan :pensive:
studovala jsem,jakpak matýnka naučit spinkat a celou mě to znavilo :grinning:
tak všem přeji krásné sníky a hlavně klidnou noc :dizzy_face: ,papa
27. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky holky,
jen krátce. Byli jsme dnes ve Velkých Karlovicích za děckama na táboře. Vzali jsme vozík, tak parádní procházka. Terka s dětičkama spokojená, šla z ruky do ruky:slight_smile: Paráda:slight_smile: Dnes už jsem K.O., tak jdu spát.

marka: Nikolce to opravdu moc sluší, je tam kočka:slight_smile:

murin: chápu, že Matýsek nechtěl ven, je vidět, jak si to užíval. Ať dobře pořídíte v Praze a hlavně opatrujte se!!

ined: těším se, že dorazíte na srazík:slight_smile: Matýsek už je chlapák:slight_smile:

adeli: doufám, že to rychle přešlo. Je to hrozné, když se ti něco stane a jsi sama s dítětem doma. Já jsem tak asi před měsícem v noci omdlela na chodbě:frowning2: Petr byl odjetý a Terka naštěstí spala. Hrozný pocit:frowning2:

Srazík v pátek je fajn, je mně jedno kde:slight_smile: Podřídím se:slight_smile:

Dobrou a klidnou noc:slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky

noc se dala jen 3x hore..

peti..njn co nadelam..myslela jsem ze umiram aj sem si chtela sanitku zavolat..jsem nevedela co se deje

a co ten srazik v otrok.zase tak jak minule jak jsou ty buchty..mnam mnam

mur..at dobre poridis v praze..no s prckem jezdit
28. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
ahojky !!!!!! :slight_smile: holky

malý je od rána otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

přidám ještě fotky ze včerejška :slight_smile: :grinning:

mur:no já jsem šla s malým jen na kraj lesa dál ne,no už chtěl jít do lesa :sweat_smile:
28. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
ahojte,
nějak nestíhám psát, ale čtu :slight_smile:
v neděli jsme strávili celý den v Luhačovicích. brusle kolem přehrady, na autodromu (to byla nadšená se mnou v autíčku:slight_smile:)oběd, minigolf, promenáda...paráda :slight_smile:
peti to byla super dovča vy pěkně výletujete :slight_smile: a pročpak jsi omdlela? :frowning2:
marky super fotečky :slight_smile: nebyla ta nikči reakce spíš ta 6.nemoc?
mur super že už se může mates koupat, musím mrknout na fotky :slight_smile: jo mur díky za tip na zubařku je super, teda zatím mi nic nedělala ale byla moc příjemná, i sestra a vybavení ordinace :slight_smile:
co ten pátek? kde to bude? já musím být ale ve 12 doma, miška spí venku blbě, kor jak je vedro. ve 12 oběd a ve 12.30 chodí spát v postýlce.
28. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás noc děs :frowning2: .dle návodu jsem tedy matýnka nebrala z postýlky,ale teda ten řev...no v noci probrečel odhadem tak 1,5 hod. :frowning2: .manžílek hotový,prý bude dnes spát v obýváku...no jo.
teď dopoledne jsem opět dle návodu uložila matýnka až o půl desáté a půl hodiny vyloženě řval,chodila jsem tam co 3 minuty a to mi skoro usínal u svačinky,jak byl unavený,vstával v 6.00.ale včera usnul v 19.15,takže se není čemu divit,ale já už jsem zvyklá.dám ho vždycky na zem,on si chvilku hraje,pak vyleze za náma,začne mi škubat vlasy a pod. a pak už teda vstanu i já :sweat_smile: .
no,zdá se tedy že usnul :pensive: ,mám strach tam jít,kdyby náhodou nespinkal,ale myslím,že už opravdu chrupká.něco podělám a nahlédnu.no jsem zvědavá co bude ještě odpolko a večer :frowning2: .ale vydržím a nepovolím :sweat_smile: ,chuďátečko moje malinké,mě je ho tak hrozně líto :cry: ,ale nedá se nic dělat.
v poledne nám dovezou nový monitor,tak se těším.konečně se zbavíme tady té kraksny obrovské a na stole se bude dát i třeba psát :grinning:.měli jsme možnost mít od švagrové monitor,ale taky takový starší.ale byli jsme už rozhodnutí,že teda koupíme už lcd a hlavně natěšení :sunglasses:.starý by nám zase za chvilku stejně odešel a koupě nového by 100%vyšla na vánoce,s naším štěstím :sweat_smile:.

peti :slight_smile: ...my na srazík dorazíme na 100%,taky se moc těším :dizzy_face: .

adeli :slight_smile: ...tož možem aj na ty buchty :grinning: .já se spíš těším na frapé a míchačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,troška toho alkoholu nemůže uškodit :wink: .my jsme byli v sobotu s manžílkem a matýnkem na jedné zahrádce tady a dali jsme si místo pivka každý 2 x mojito,ty brďo,já jsem byla normálně fakt cinklá :grinning: .nejsem zvyklá na tvrdé :sweat_smile: .ale byla to mňamka,ovšem teda ten účet-4x mojito-280 kč :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a šlo se pěkně domů :grinning: .no co,jednou za čas :wink: .teď budu týden jenom doma s matýnkem,tak co :grinning: .
28. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojky
tak u nas den hruza.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zavarovala jsem okurky..54sklenek

petana jsem dala odpolko spat a najednou rev a on prezezl postylku a spad hlavou na zem..jeste ze tam byla duchna kterou si zhodil jinak si mohl aj vaz snad zlomit..jsem se klepala jak svina..

ined.. :grinning:
28. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
ježiš adeli :confused: ,
to je strašné :cry: .fuj,úpně mi běhá mráz po zádech :cry: .
já zrovna''uspávám''matýnka :frowning2: ,odpoledne vyloženě řval hodinu v kuse...usnul až když jsem u něj zůstala,ale to fakt během vteřiny.jímá mě zoufalství,že to snad nedokážu :frowning2: .ale jak to čtu,tak je to prd a houbelec :fearful: .
ty okurky taky síla teda,ale něco by se mi zhodilo :grinning: ...okurky já rád :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
holky,je tam už nějakou chvilku ticho :confused: ,že by :sweat_smile: ???
28. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky, Mates už mi nějakou dobu chrní a já chystám věci na zítra a pak šup na učení:slight_smile: Dneska jsem hned ráno česala kámošku- dělala jsem ji 2 francouzské copy. Pak jsem jela s malým trajflem do Malenovic ke kámošce. Má 2 letou holčičku tak se pěkně vyřádili:slight_smile: V 16h jsme dojeli dom a došla teta se strýcem a vnukem, pak ještě ségra se švagrem. Opékali jsme špekáčky a teta všechny stříhala, krom mě teda. Matesa jsem nakonec nechala opět ostříhat úplně nakraťunko. On se strašně potí i na hlavičce, tak je to lepší a aspoň mu to ještě víc zhoustně a líbí se mi tak víc. Je to roztomilý chlapeček:slight_smile:

Ined: vydrž. Je to těžké a strašné když slyšíš malého brečet, ale zachvíli to ponese ovoce. Jak jsi se tady ptala na něco co by Matýnek mohl tlačit před sebou a nepřevrátilo se to... my máme toto a byla jsme s tím maximálně spokojená http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=202682 je to zároveň vozíček a odstrkovadlo. Malý s tím lítal od 10měs jak jsem mu to pořídila a lítal s tím jak drak a pak se na tom vozil. Je to odstrkovadlo když dáš nožky k sobě, ale Mates to stále neumí dopředu jde mu to akorát do zadu, tak vyjede do kopce po zadu, pak zvedne nohy a jede dolů:slight_smile:

Adeli: taky jsme zavařovali okurky, ale dělala jsem to naštěstí s mamkou, tak to šlo od ruky.

Mony: teda to jste se měli v neděli opravdu krásně!:slight_smile: jsem ráda, že se ti zubařka zamlouvá. Já u ní byla na hygieně a byla fakt příjemná, jinak chodím k Dr. Vybavení tam mají fakt dobré. Jako nejsou nejlevnější, ale jsou za ty prachy dobří

srazík: tak teda kde? ty Otroky a nebo jinde? mě je to jedno a jedno v kolik. Mates i v kočáře usne, spí tam sice kratší dobu jak v postýlce, ale to nevadí.
28. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
mur :slight_smile: ...moc děkuju,to vypadá super a něco takového jsem měla namysli :dizzy_face: .tak to asi matýnkovi pořídíme na narozeninky :grinning: .
jejda,špakáčky bych si dala,to jsem už neměla léta páně :frowning2: :sweat_smile: .
s tím spánkem :frowning2: ...no je to opravdu o nervy,ale tak snad se podaří.teď jsem se byla na malého dívat a usnul chudáček hlavičkou úplně opačně a je odkrytý,tak teď zase nevím,jestli ho mám otočit a přikrýt anebo nechat tak :fearful: .ale usnul opravdu sám,tak snad už to zítra bude zase o něco lepší :wink: .

mám nachystané žehlení,tak se jdu dát do toho,pak asi hned sprchu a do hajan.bůhví zase co bude v noci... :frowning2: .jinak všem přeji dobrou a hlavně klidnou noc,papa :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojte, my taky chrníme už od 20.00 :wink:
Zlobi, tu 6.nemoc můžeš mít prý jen 1x a my už ji měly dříve, navíc teď měla Nikča ještě na tříslech takovou uzlinku a to byla prý jasná reakce na to očkování a i ta vyrážka teď byla taková "brutálnější" :frowning2: ...takže 6.nemoc to určo nebyla :wink:
Adeli, teda hlavně, že to takhle dobře dopadlo, vypadalo to teda děsivě... :frowning2: proto já už do postýlky ty 2 šprušle ani nedávám, aby ji to nelákalo vylézat horem, určitě by to zkoušela :confounded: ...ale zase je blbé, že když se v noci zbudí, přeleze za náma do postele :confounded: ...okurky jsme zavařovaly taky u mamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda na vás nemáme :slight_smile:
Murin, tak to zítra dobře zvládněte :slight_smile: ...koukám, že Mates asi "hároš" nebude, když je pořád pod nůžkama :grinning:
Ined, pevné nervy s tím spánkem, hlavně vydrž! :wink: ...já si to šetřím až do nového, tam se aspoň nebudu muset bát, že na mě někdo doletí, že týrám vlastní dítě :grinning: :fearful: :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.