• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
pití :slight_smile: pardon
10. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Pohoda....banda odešla sáňkovat, taky tatínek je vzal konečně ven, moc nechtěl, ale volala jsem tchýni, ať nachystá Fildu (od oběda u ní), říkala že bude ráda, že si alespoň dosmaží amolety....můj jak to slyšel, tak rychle utíkal s malou k nim...doufám že zase procházku neprosedí u nich, ale půjdou i na chvílku na vzduch....je tady krásně :sunglasses:
Jo Mony, klidně se tam můžem podívat do toho obchůzku, já trik s dlouhým taky nemám nikdy dost :wink:
Tak vidíš, že to pití jde, vždyť už je to velká holka na to aby pila pořád jen od mamči :slight_smile:
Já jsem dneska chystala, že dopodne pojedu s Filou vybrat ty lyžáky...v tom Tescu měly jen jedny dětské a neseděly mu...ale od ráda jsem ho nemohla dostat z pyžama a zase vůbec neposlouchal, už jsem na to neměla nervy ho tahat někam na silu...půjdem se podívat v úterý, jestli teda bude nějaký sraz nebo u nás u Hrubana v Otrok. Pojedete teda zítra na ty lyže?....asi ne co....my jdeme to toho kina na 15 hod, můj bude hlídat a já půjdu jen s Filou a kámoška a jejím klučinou a pak tu budeme mít návštěvu, takže neděle pro nás padá...jedině že bysme šly třeba v pátek dopoledne, když už budeš mít tvojeho doma a kdo by chtěl by se mohl přidat, jinak možná až další neděli....
Jdu něco dělat...tak velký barák jde pěkně zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky už budem ostrojovat stromek, Filda zůstane pak u tchánů, jinak by řval, ještě pořád ho tu chce nechat :rolling_eyes:
10. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
....dá pěkně zabrat :sweat_smile: ...ten šoteček nám tu pořád škodí, potvůrka :grinning:
10. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
tak to budu ráda když tam zajdeme :slight_smile:
no nevím, dala jsem si horkou sprchu a v krku mě bolí čím dál víc. radek mi rozestlal v obýváku tak ležím a stará s o mišku a pak půjdu spát, ale na lyže zítra to nevidím. pátek dopoledne lyže...nemáme ale hlídání, to můžu mít na odpoledne...?
stromek radek odstrojil včera když jsem byla v práci, vypadá to tu pěkně prázdně..
no jsem zvědavá jak ji pití půjde dál ale přestala odstrkovat hrnek tak snad ťuk ťuk.. :slight_smile:
co to má filda za nálady teď? :angry:
10. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
To se ještě během týdne domluvíme, teď lež a poť :slight_smile:
Dopoledne je právě Fila ve školce, jedno by mi pohlídala i prabábi, ale ti dva jsou už na nic moc...ale jo snad bych je někam upichla, přinejhorším bych vzala na hlídání mamku, ale v neděli by to bylo asi nej, to může pohlídat taťka.
Asi je v dětské pubertě :grinning:
Když bude pít Míša s hrnku, tak máš vyhráno ne, taťka by ji snad pohlídal, když by jsi byla na lyžích...
10. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
To bysme mohly zajet i nějam za ZL....Rusava, Vizovice, Tesák....v přírodě se jezdí líp :slight_smile:
10. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
no to chápu že ti dva jsou moc :slight_smile:)
no v pátek je sice doma, ale dělá, tak nevím neví, jak moc by pohlídal...a uvidíme jak moc bude pít navíc je to ted závislaák na prsu, v noci leží u mě a furt se přisává...si myslím,že jsem nachcípaná z toho že jsem celou noc ležela odkrytá právě :frowning2:
10. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
v pátek na tak dlouho ne, radek musí makat :slight_smile: ale v neděli by mohli hglídat babi a děda a mohl by aj radek jet..
10. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
Vy tam máte zimu doma?...u nás teda taky nicmoc, máme špatně seřízenou podlahovku, takže hodně topíme i krbem. včera jsem spala u Fily v pokojíku, můj zadřímnout v "dámském pokoji" :grinning: , tak jsem ho nechtěla budit...příjdu tam a můj zapomněl zavřít na noc ventilačku, Filda spal odkopaný a v pokoji měl tak 10st.
Tak zatím nechme tu neděli, stejně ještě nevíme, jestli to zase nepadne....jinak chtěl by se někdo přidat?
10. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
no v ložnici celý den větráme a tak je tam chladněji, ale mně nedělá dobře mít holá ramena a záda a jakšpatně spí teď tak jsem usnula odkrytá a s vytaženým trikem :frowning2:
10. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
No já v zimě spím pěkně nabalená, pyžámko, svetr, sibiřky
10. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
aha tak takovou zimu teda nemáme :slight_smile: ale v sexy košilce spát nemůžu, mně ani neni zima, ale prostě jsem z toho nemocná :frowning2: a začíná to vypadat zle, bolí mě ten krk čím dál víc :frowning2:
10. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
My máme dole 25st., nahoře v ložnicích 17, což je pro mě málo...Fildu bolelo včera, nevím, jestli to bylo tím, že se mu nechtělo do školky, dávála jsem mu cucací tablety Preventan, jsou i pro kojící, možná teda zabraly, říkal že už ho nebolí
končím jde pratchýně
10. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tak už oděšla bábi ani na kafo nechtěla, přišla se pomuchlovat ze děckama a ty jsou teď ještě venku a donesla Filípkovi učebnici angličtiny co doma našla.
10. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
ty jo to byla rychlovka..:slight_smile:
já se potím fuj to nemám ráda :frowning2:
nevím kolk máme v ložnici ale chladno dost neradi spíme v teple..
10. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahojky moje..zrovna ted jsem dojela domu a prvni jsem vam musela napsat..

az najdu fotak tak dam fotecky..jinak dovolena super super super az na tu cestu domu..po ceste bouracka,hasili tam auta tak trosku objizdeni a petrik uz byl protivny..ale uz je doma ve svem zivlu..

docitat vas nebudu..je toho asi moc..co je noveho?????

tak jdu vybalit a oprat
10. led 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
ahoj adel:slight_smile:
tak to je super že jste si to užili!!:slight_smile:
už se těším na foto :slight_smile:
holky už jsem zmenšila foto ze srazu tak pošlu mailem a pak dám pár sem.
10. led 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj Adel, takže sníh nakonec byl a moc co :slight_smile: ...takže spokojené děcka i dospělí říkáš....taky bych hned někam vyrazila :sunglasses:
10. led 2009 v 15:16  • Odpověz
ahojte holky, mi noc nádhera. Malý chrněl od 18.15 do 5h najedl se chrněl do 7.20h. Je to anděl. Ale teda já jak jsem byla nevyspaná z minulé noci tak mě to nestačilo, byla jsem jak přejetá vlakem. Dopoledne mi chrněl v postýlce jen 30min a teď už spí 2h a 15min v kočárku. Hodinu jsem s ním rajtovala po venku a pak se šla ohřát domů. Malého jsem dala do garáže a%t mu není zima ani horko a jde vidět, že je mu tam dobře.
Teda mám problém s autem, baterka s emi nabíjí, ale nejde mi to stále zamknout. No počkám až bude dobitá úplně a pak zkusím nastartovat.Jen doufám, že se rozjede a nebudu muset kupovat novou baterku a nebo bůh ví co.
Holky já bych lyže ano, ale v neděli dopoledne nemůžu:frowning2:

Adel tak tě vítám z hor. Opravdu jsem záviděla:slight_smile: museli jste se mít úžasně. Jsem zvědavá na fotečky

Janista: jasně, sem s ním, pokud není menší jak já:slight_smile:
10. led 2009 v 15:27  • Odpověz
zlobi doufám, že ti bude brzy líp!!!
10. led 2009 v 15:27  • Odpověz
Adelinka: super fotky, malému se to očividně líbilo!!! co to máte za super boby? to je tam i opěradlo i pás?
10. led 2009 v 15:29  • Odpověz
Holky, já musím pohnout s tím uklízení....když je banda pryč, tak je doma taková pohoda :sunglasses: ....pouštím si CD pěkně nahlas Faithless....teď mě napadlo, co tak rády posloucháte...já tak Kosheeny, Placebo, Travis, Fat boy slim, Morcheeba, Jamiroquai, Moby...z našich Divokej Bill, Tata boys, Monkey business.......

Murin, já jsme si říkala, že bych ho vzala sebou na lyžovačku, menší myslím není...teda pokud ty nemáš 180cm...tak ty lyže můžem posunout na sobotu, ale nevím jestli nedělá, je zaměstnaný u mojeho, tak bych ho poprosila, jestli by mu v sobotu nedal volno, co ty na to?
10. led 2009 v 15:31  • Odpověz
Ty babyboby máme doma......tobě se tam Peťa vlezl, Fildovi byly v půlroce malé, když začal sedět :-
Jo Murin..je to sedadlo s opěradlem a tříbodové pásy, my je máme u dědy, musím je tam pohledat...
10. led 2009 v 15:35  • Odpověz
jinak co se týče pracích prášků, tak já peru v lovele. V ni peru od začátku a bojím se to změnit. Je dobrá, ale teda mrkev a fleky od bylinkového čaje proti kašli a od banánu nevypere.
Já poslouchám skoro vše, mě nevadí žádná hudba, ale teda nemusím moc metal a dechulu, ale chvíli se to dá vydržet. A co se tak nejvíc uklidním je Enya.
180cm nemám, mám o nějaký ten cm míň:slight_smile: Janista kolik jich dělá u tvojeho, jen on a ten švagr nebo ještě někdo?
10. led 2009 v 15:38  • Odpověz
murin..jo pas u operadlo...

bylo seper jen jsem nebyla lyzovat..muj drahy me doma nechal lyzaky ja jsem myslela ze me jebne :angry: :angry:

janis..tyhle jsou pro deti do 3 let..filda je tak velky jo??petrik ma asi 86 a jusou nam..

dala jsem par fotek..pak pridam dalsi
10. led 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
no adel super fotky :slight_smile:
v neděli mi je jedno kdy...sobota taky ok - pokud budu ok...sraj...je lepší ale krk čím dál horší.
miška spinká - na balkoně, jak jinak :slight_smile: tak jdu spát...pak budu zatím ahoj :slight_smile:
máte v mailech fotky ze srazíku :slight_smile: konečně...:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
tak to bych ho adel nejdřív zabila a pak by pro ně jel, nebo bych si půjčila v půjčovně...já se tak těšila dnes na saně a zítra na lyže :angry: no nic jdu ležet :slight_smile:
10. led 2009 v 15:41  • Odpověz
Adel, 6.měsících měl 10kg a to byl jen a jen kojený...já měla asi jen samou smetanu :grinning: ....tak to nas....půjčovna tam nebyla?

Mony, díky, za chvíli na ně mrknu

Murin, má jen jeho, přidala jsem ho do alba, ať ho můžeš zkouknout...tu kozí bradu už tuším nemám, musím si ho prohlédnout až se tu staví :grinning:
10. led 2009 v 15:47  • Odpověz
....zase přepis, on nemá...já zatím taky ne :grinning:
10. led 2009 v 15:50  • Odpověz
zlobi díky, fotečky jsou moc pěkné.
Adel tak to já bych ho taky asi zabila a šla bych lyžovat asi v jeho, vycpala bych je ponožkama:slight_smile: nebo jak říká Monča šla bych do půjčovny. No jestli to neudělal tvůj naschvál :grinning:

tak my máme sáňky a dvoje, takže dobré, Boby máme taky, ještě po mě, takže tam opěradlo není. Normálně holky malý pořád spí.

Janista mrkla jsem na fotku, jo tak toho jsem viděla:slight_smile: ajký je to strýček?:slight_smile:)
10. led 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.