• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ined: ten vozíček je fakt super, hraje 2 melodie, ale dají se vypnout a jsou k tomu 3míčky, že si je tam může házet. Malý se s tím fakt hodně nalítal, vyhrál. Teď a tom sedí a háže míšky a hlavně ho baví mačkat nosík, aby to hrálo. U nás to mělo opravdu úspěch.

Marky: zatím chci Matese stříhat, protože ty vlásky krásně sílí a houstnou. Já když vidím některé ty holčičky s culíčkem kde je 5 vlasů tak šílím. Díky tomu,že je baby chtějí mít s dlouhýma vlasama tak to ty holčičky odnesou. Proto Matese stříhám. Správně by se mělo do 3let, to slyším od hodně kadeřnic. Do příštího léta ho stříhat budu nakrátko a pak se uvidí. A teď přes léto e to lepší neboť se mu potí halvička a kor když má šiltovky... ale časem mu nechám růst pak delší. Ale abych pravdu řekla, tak se mi nakraťunko líbí víc:slight_smile:
J8 teda vyndávací šprušle nemám a zatím teda dobré, Mates nemá tendenci vylést a ani by to nedal, je to na něj hodně vysoko
28. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
marky :slight_smile: ---a jak nikču teda uspáváš?já taky čekám,že na mě někdo brzy doletí...ale zatím nic :grinning: .já jsem ještě trošku zmatená z toho,jestli ani v noci,když bude třeba moc plakat ho nesmím vzít na ruce :frowning2: .asi ale ne že?je to teda fakt boj,čím je starší,tím je to fakt horší :fearful: .
28. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Muri, no Nikča je právě machr na překonávání překážek, takže jistota je jistota :grinning:
Ined, já před spaním ještě kojím, takže většinou jak se napije, otočí hlavu na druhou stranu a je tuhoň :sweat_smile: ...no a pak ji přendávám do postýlky...no a většinou nad ránem se vzbudí, vleze si za náma do postele a jde si "cucnout" :grinning: ....ale chystám se najet pak na tvrdší režim :sweat_smile: :confused:
28. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
aha,tak to máš ale dobré,že ti v noci aspoň spí.matýnek usínal na ruce,ale do deseti minut byl tuhoň...pak taky přendat do postýlky a pohoda,jenže v poslední době se z 10 minut stalo i 45 a to už je na mě prostě fakt moc,3 x denně ho takhle uspávat :frowning2: .navíc je v noci co chvilka vzhůru :frowning2: a přes den taky nespí bůhví jak.tak snad nám to ty problémy vyřeší,brzy :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...no vážně to vypadá bombasticky,jen ta cena :sweat_smile: .no ale jestli si s tím vyhraje dlouho,tak se to vyplatí :wink: .hned ráno to ukážu kubovi,co na to bude říkat :wink: .
jdu to dožehlit,mě to ale dnes tak strašně nebaví :confounded: :grinning:
28. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak já teda dám Matesovi flašky, vypije ji u mě na posteli a pak ho přendám do postýlky a jdu pryč. Někdy usne hned, někdy tam řádí třeba i hodinu. Nechodím za ním, jen když je to mega dlouhý řev, tak jdu, ale jinak ne. On usne prostě sám, asi vidí že holt já tam za ním nedojdu, tak vytuhne a většinou je to taky obráceně než jak by měl být. Když si mi náhodou vzbudí v noci, tka ho z postýlky nezvedám, maximálně ho položím, ale na ruky ho neberu ani omylem. ALe teda on se budí jen vyjímečně, spává až do rána v kuse:grinning:
no nic holky,mějte se, já se jdu vyspat. vstávám už ve 4h a Mates ve 4.30:frowning2: ve četvrtek pak písnu co a jak. Dobrou noc...
28. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
mur :slight_smile: ...díky moc za rady a dobrou noc :dizzy_face: .snad se i nám zadaří :sweat_smile: .a šťastnou cestu :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dobrou holky :slight_smile:
Muri a vy dobře dojeďte a hlavně v pořádku ...snad nebude zítra nějaké mega vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať si Prahu pěkně užijete :slight_smile: Pa Pa :wink:
28. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
mám hotovo :grinning:
tak dobrou holky a krásné sníky :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojky..
tak me je jedno kde srazik hlavne trosku pozdej nez v 10 me trva cesta dlouho :grinning:

tak ja taky padim :dizzy_face: :pensive: :pensive: dobrou
28. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
noc u nás docela šla.sice se matýnek několikrát probral a plakal,ale jen jsem ho položila,minutku pohladkala po hlavičce a zase spinkal dál :dizzy_face: .před chvilkou jsem ho opět uložila,no zatím teda plačká,ale je totálně unavený,tak snad brzy zabere :pensive: .manžílek spal v obýváku,no ráno vyspinkaný pěkně do růžova :grinning: .taky to budu muset asi zkusit,ačkoliv jestli se zadaří,třeba se i já dočkám prospané noci :sweat_smile: .
tak,je to 12 minut od uložení a je tam tichučko :dizzy_face: !!!tak snad usnul :pensive: l.raději tam ani nejdu.včera dopolko jsem se na něj blbec byla podívat,venku začal štěkat pes,ale tak hystericky a pronikavě,že ho to samozřejmě vzbudilo,tak jsem si nadávala,že jsem tam kráva lezla :angry: .
tak se jdu pomalu chystat ven,ať se pak nehoníme :wink: .
všem přejeme krásný a slunečný den a děťátkům posíláme hudlánka :grinning: ,papa
29. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
:slight_smile: ahojky holky!!! :slight_smile:

Včera jsme byli na Batově na koupališti :slight_smile: akorát bylo pod mrakem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a voda byla ledová jenom Míša a Lukys tam vlezli :sweat_smile: tak na konec jsme tam vlezli celá rodina :slight_smile: :grinning: Lukys je celkem hodný byli jsme v obchodě,ted Lukys vozí v kočárku panenku :slight_smile:

přidám i fotky z koupáku :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojky..
tak ja na koupak nachodim pac jsem jak kula :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak dneska mam dvoje nehtiky servis s autem..tak den celkem nic moc a jeste petan prudi od rana :angry:
29. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
ahojte
nejsem moc na netu, takže jen v rychlosti. ten pátek jako já musím být v poledne doma. miška už venku neusne, nebo po dlouhé době a na chvíli, jedině doma. navíc v tomhle vedru. a ještě předtím oběd. takže já fakt do 12 doma..tak jestli to bude v 10 v otr tak přijedu na hodinku max hodinku a půl.
nebo pak odpoledne tak kolem 16. jsem sice ráda, že má miška režim, ale zase je to holt omezující no. tak dejte vědět :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

opět''uspávám'' :frowning2: .dala jsem ho do postýlky ještě o hodinu později,naschvál,aby jako padnul,ale nevím nevím :sweat_smile: .dopoledne jsem potkala známou co má jen o malinko staršího chlapečka a právě jsme probírali spánek.oni už mají jen odpolední,resp.po obědě.možná bych už byla také raději,protože matýnek stejně dá jen 40 minut a hotovo,plus než usne a tak...pak máme na procházku jen hodinku a něco,ale zatím ho prostě potřebuje,ikdyž jen chviličku,ale potřebuje.však on si řekne :wink: .
no zatím to teda na spánek nevypadá :frowning2: ...
odpoledne jsem chtěla zajet do tesca na zimní bundičku,ale nevím,jestli to budeme stíhat.
zítra možná odpoledne na bazénky anebo mám možnost hlídání odpoledne na 2 hodinky,tak ji možná využiju :wink: .ačkoliv má být zítra hodně teplo,tak by bylo možná lepší jet k vodě :sweat_smile: ,uvidíme.

deli :slight_smile: ...koupaliště je přece vyhřívané :confused: ,ledovou vodu jsem tam ještě nezažila :grinning: .co si pamatuju,tak fakt ledová voda bývala na riviéře,koupák byl celkem plný,ale ve vodě vždycky téměř prázdno :grinning: .

adeli :slight_smile: ...a to já bych se zase vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,k létu patří voda a hotovo.a chodí tam normálně i silnější lidé a v pohodě,no co,proč by se taky měli pařit :wink: .čapni pěkně peťánka a jděte se vydovádět na koupák,to ho pak zlobení přejde raz dva :grinning: .

co se týče srázku,budu se snažit přizpůsobit,jak jen to bude možné :wink: .
29. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
čau holky, jen v rychlosti a jdu do postele, jsem k.o. za celý den .Vízum vyřízené, 5.8. si pro něj mám dojet. Prahu jsme si prošly, ale jen tak lehce. Mates viděl akorát hrad, pak vytuhl a viděl až metro, kterým jsme jely na Letňany nakupovat:slight_smile: tam řádil s babi u kravin a já se ségrou jsme nakupovaly. Koupila jsem si nové plavky, jinak nic. esta vlakem dobrá, ale teda nemít golfky tak vlak nedám neboť ty uličky jsou užší jak ty golfky, takže jsem tam s něma jela s polasloženýma. Mates cestu tam hoďku prospal a 2h řádil. Cesta zpátky byla lepší byl utahaný. Hned jak jsem ho dala do postýlky vytuhl. Až budu mít chvíli čas dodám foto.

Ined: uvidíš taky se vyspíš. Já jsem Matese začala dávat spát jen po obědě od 10měs. Rozčilovalo mě, že dopol spal 30-60min, tak jsem ho začala dávat až po obídku, ale první jsem začala dávat už oběd v 11h a pak chrnět a spával mi 3h a to mu vydrželo doteď:slight_smile:

Mony: Mates má taky režim, že po obědě spí v postýlce, ale někdy se to prostě nedá a spí v kočárku. Teď mám tento týden rozlýtaný,že pořád někde jsem, tak spal jen v kočáře a dobré .Jako spí třeba jen hodinu místo svých 3h, ale to stačí. A taky dýl usíná v tom kočárku, ale jak mu dám dudin, tak je to rychlejší. Najela jsem totiž na režim bez dudina i na spaní, ale zatím se moc nevede. Potřebuje si s něma hrát aby vytuhl, takže hledám něco jiného na usnutí.
No uvidíš jak to s Miškou uděláš, ale jednou by to určo přežila nespat v postýlce.

Adeli: máš teda hdoně kšeftů jak tak koukám :grinning:

Jinak je mi jedno kde a v kolik srazík , tak písněte.

Dobrou,jdu chrnět. pa
29. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
ahoj
tak miška dospávala, páč jak jsme byli u kámošky tak jí v noci budil její řvoucí klučík, ráno vstávala o hodinu dřív a přes poledne spala jen hodinu - cizí prostředí, viděla hračky, cizí zvuky...ta byla včera tak utahaná :frowning2: měli jsme tam být do dnes večer, ale malý měl včera 39 horečku, asi (snad) jen úžeh. bylo vedro. tak jsme jeli domů a mišku jsem dala spát už ve 20, už v 19 vypadala že by padla. akorát usínala půl hodiny asi jak byla přetažená :frowning2: ale hezky se vyspala.
mur tak jste to zvládli :slight_smile: super. jo vlakem neprojedou ani ty naše golfky, ale menší jsem tam viděla projíždět, je to náročné. mě to asi čeká někdy příští nebo přespříští týden.
s tím spaním. jako venku v luhačkách a včera u kámošky spala jen hodinu (a to jsem hodinu uspávala, včera aj v šátku, jinak usíná sama) a pak je protivná, unavená, rozhozený režím. navíc když spí tak pracuju, takže já fakt jedu spát domu s ní. navíc si neumím představit, že by měla spát venku v tomhle vedru, jako jí docela vadí ty horka.
pokud si s dudlikama jen hraje tak ti to taky vadí? miška přes den dudlika vůbec nemá, jen s ním spí, ale to mi nevadí.
30. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky..

tak jak ten srazik..ja se sem asi uz vecir nedostanu..

ted mam jeste nehtiky v 9h.pak navstevu..kterou zamestnam umivanim okurek :grinning: :grinning: :grinning: pac mam delat jeste bednu..snad toho nebude moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak dneska noc dobra..petan jen 2x hore :grinning:
30. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
jezis umyvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, noc super až do 7h mi nechal Mates vyspat:slight_smile: ale já se teda narozdíl od něj budila. Ráno jsem nemohla mluvit nevím asi ze včerejšího slunka, dala jsem na snídani teplé kafe a dobré:slight_smile: V 9h jsem vyrazila s Matesem na Štěrk na houpačky...a teda chtěli po mě 20kč i když jsem řekla, že jdeme jen na houpačky, že do vody ne. Stejně jsem musela platit, že to je jako vstup do areálu,no naštvali mě, ale tak Mates řval, když jsem to chtěla otočit, tak jsem zaplatila. Byli jsme tam 1,5h. Nechala jsem ho nakonec očváchat nožky v bazénu, škoda, že jsem mu nevzala ručník, blbec nenapadlo mě to:frowning2: ale teda voda studená na mě:frowning2: teď jsem ho uložila ale zatím si tam vykládá a já jdu stahovat foto než vytuhne a pak uklízet.

adeli: taková návštěva by se mi taky líbila, abych ji mohla zaměstnat :grinning: hned bych si taky nechala udělat nehtíky, ale mám svoje krásné, ale taková manikůra by nebyla naškodu. Domluvíme se:slight_smile: To se Petřík polepšil s tím spaním. A už chodí nebo ještě radši rajtuje na odrážedle?

Mony: já právě myslela, že se tam vejdu. No ještěže jsem nebrala ten sprint. Chtěla jsem jet s ním kvůli většímu koši, ale mamka mě přemluvila, že golfky budou lepší no měla pravdu, protože ten sprint bych musela úplně složit, ty golfky jsem jen povolila a jela s napůl složenýma. A kdy jedeš do té Prahy? já jedu 5.8. ale hned v 5.30h z Otr. jak teď.
U nás naštěstí Matesovi horko nevadí, sice se strašně potí, ale jinak to zvládá super.
Mates dudlíky u cumlá, přes den je nemá, má je na spaní. ALe jak je najde, tak je nedá z ruky. Včera je měl i ve vlaku v puse, jinak bych se s ním nedomluvila. ALe pomalu ho chci začít odnaučovat i na ten spánek. On totiž usíná tak, že má kolem sebe 5 dudlů a hraje si s něma, že je všechny střídá do pusy...v noci sice dudel vyplivne a spí bez něj, ale ráno hned cumlá jak je uvidí... a do kočárku mu ho dávám, když spí, abych neměl dlouhé usínání bez něj, i když v kočáře bez něj usne, ale pomaleji.

Srazík: já nevím tady se nikdo nevyjadřuje kde. Jestli chceš Adeli dojet na ty dobré buchty tak to dáme v těch Otr. Tam otvírají v 10h tak tak půjdeme tak, aby i Monča s Miškou se tam vyblbly a ty tam můžeš dojet později. Nebo dejte návrh
30. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
jsi se měla mur zeptat bych ti řekla, že se tam nevejde ani multiway :wink: ae zvládly jste to. 5.8. určitě nepojedu ve středu máme plavání a nechci o něj zase přijít, spíš ve čt nebo pá ale stejně až ten další týden asi.
dudlík mi na spaní nevadí ale přes den jsme ho taky zrušili
jestli to bude v 10 tak dojedu klidně ale jen na hodinku ve 12 fakt doma. nebo odpol bych mohla na dýl. kolem 16. tak dejte vědět :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak já opět ''uspávám'' :frowning2: ,dopoledne usnul sám za 2 minuty :confused: !!!ale spal jen 30 minut :confounded: .ale to odpoledne,no už chuďátko plače půl hodiny a ne a ne zabrat.večer také jakžtakž usne,ale odpoledne prostě nechce :frowning2: .navíc se mi hned po uložení krásně pročural,škubal si totiž plenku,takže jsem ho musela zase vzít,převléct ho a i prostěradlo :angry: :sweat_smile:.takže takové my máme s tím spinkáním stále štrapáce :unamused:.v noci se sice budil,ale přišlo mi,že hlavně tím,že se přetočil na bříško a hned se postavil,takže povětšinou ho stačilo jen položit,pohladit a šla jsem zase lehnout.no ale i tak,dobře 8 x jsem musela vstát :frowning2:.budíček v 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
dopoledne jsem se potkaly s deli a její rodinkou,tak jsme chvilku pokecaly.ráno jsem dokonce zvládla s matýnkem i vyluxovat,sice plakal,protože se toho vysavače prostě bojí,ale nedá se.
odpoledne jsem chtěla jet na bazénky,ale když čtu příspěvěk od mur :slight_smile: ,že je tam voda studená,tak přemýšlím,jestli raději nepůjdeme na koupaliště :sweat_smile: .no ještě to promyslím.
tak malý už spí,chvilku jsem u něj zůstala,ale na ruce jsem ho nebrala a tak usnul,on je odpoledne fakt schopný plakat i hodinu v kuse :frowning2: ,tak snad i to překleneme :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...fotečky moc pěkné,počasí vám přálo,to je super :slight_smile: .a je vidět,že se matýskovi ve vláčku opravdu líbilo.ale teda migly jste ho fest :grinning: .ale sluší mu to,opravdu roztomilý klučík :grinning: .
s tím dopo spánkem...mě to taky nebaví,matýnek spinká taky tak 30-60 minut,většinou 40 a šlus,velice vzácně dá třeba 1,5 hodiny,ale to opravdu velmi vyjímečně,takže bych raději brala jen jeden spánek,ale za to delší.možná bych to zkusila jako ty,dát mu obídek už v 11 a uložit,ikdyž on už je fakt v těch 9.30 totálně hin :confounded:,tak nevím,jestli by to přečkal.ani ven bychom nemohli,protože to by vytuhnul v kočárku,tak zase nevím.ale je fakt,že takový šlofík spíš jenom zdržuje,protože pak než se někam vypravíme je pomalu 11.zatím teda spí při tomto učení hůř a hlavně kratší dobu než spával :confounded:,píšou,že by to mělo být naopak,tak nevím zda my nebudeme nějaká vyjímka potvrzující pravidlo :angry:.možná zase začneme chodit ven hned ráno a ať si schrupne kolik bude potřebovat a odpoledne pak budeme muset zabojovat.
co se týče srázku,já jsem klidně pro senior :grinning: ,mají tam samé mňamky :dizzy_face: .a klidně i na těch 10,já s matýnkem asi dojdu pěšky ať se pěkně prospinká cestou,to nám akorát tak vyjde :wink: .odpoledne,kdyby bylo hezky a teplo bych s ním šla raději zase k vodě se očabrocat :grinning: .

holčiny,jdu chystat věci a vypravovat se ať pak už obstarám jen matýnka a můžeme brzy vyrazit :grinning: .večer mám v plánu super program-žehlení,tak uvidím,zda mě to nezmůže až příliš a snad alespoň nakouknu :wink: .
hezký den všem,papa :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak hlásím,že matýnek už 20 minut chrupká a usnul sám asi za 7 mnutek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!tak uvidíme,jaká bude noc :wink: .nakonec jsme byli na koupališti,no lidí hrůza,ale pěkně jsme si to užili :dizzy_face: .matýnek byl zlaťoučký a krásně si hrál s kelímkama.já už jsem dnes taky docela utahaná,v tv asi nic moc,takže to myslím zabalím,dám spršku a půjdu do hajan.žehlení odkládám na zítra,má být chladněji :sunglasses: .
tak všem přejeme dobrou a hlavně klidnou noc :dizzy_face: .
a už se teda domluvte na ten srázek nějak,ať vím :wink: :grinning: .já už jsem své vyjádření napsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
papa
možná ještě nakuknu,jestli sem teda laskavě někdo něco napíše :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahojky, tak já Matese uložila před 20min, ale zatím si stále vykládá. Já ho poslouchám v chůvičce :slight_smile:
Po odpoledním spánku jsme dali bazén u nás na zahradě. celé odpol. byl Mates bez plenky a 3x se počůral. Pořád jsem se ho ptala chceš čůrat, uděláme hačí na nočník....pořád ne ne ne a pak to vždy hodil na chodík, teda 1x do garáže. Teda já nevím toto u nás prostě nehrozí nechce čůrat na nočník, on tam posedí 2min a hotovo:frowning2:není čas na sezení u něj. Po koupačce si ho vzali naši na kolo a já žehlila, teda hnus v tom horku, ale nedalo se, měla jsem tam 3 koše.

Ined: neboj ono to přijde a Matýnek bude usínat sám čím dál tím líp a bude spinkat i dýl. Já ze začátku vždy seděla vedle něj a až se to naučil, tak jsem postupně po chvilce odcházela a nakonec odcházímhned jak ho dám do postýlky. A to jídlo i já teď někdy dávám Matesovi najest už v 11h a dávám ho spát. To podle toho v kolik vstává a jak řádí.
Co se týče toho Štěrku tak mě ta voda přišla studená. Byla tam tvoje švagrová s dětma, tak se poptej jí, ale vypadala, že by z té vody nejradši zdrhla, ale měla tam tak 20dětí a některé taky klepaly kosu. Na koupák zajdu některý den v týdnu pokud bude hezky. Půjdu hned od rána, aby si Mates užil. ještě jsme tam nebyli. Tak se můžete přidat.

Srazík. Tak jo, dáme sraz v 10h zase u Spoláku a zajdeme na dobroty na senior.
30. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem se zase jednou dostala k počítači :slight_smile:

Můj teď bývá dlouhou v práci, tak jsem musela podělat nějakou jeho práci, když on teď nestíhá a večer už jsem byla většinou unavená a taky jsme sedávali u sousedů a kecali :slight_smile:

Mur tak to jste měli pěkný výlet, že? :grinning: Já Prahu nemusím, nevím je tam na mě moc lidí :slight_smile:

Holky závidím vám. že to máte blízko na koupák. U nás koupaliště není a někam jezdit se mi se třema dětma nechce a taky se bojím, že je neuhlídám a některá se utopí :frowning2:
30. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahoj Martu, jsem si říkala co je s tebou. To se manža má,když mu pomáháš s prací. No se třema dětma bych se taky bála, přece jen člověk je sám nehlídá. Někdo do někoho vrazí a už to je :frowning2:
Mě se Praha líbí jako na památky, ale jinak ji nemám ráda a bydlet bych tam opravdu nechtěla, miliony lidí všude, jdeš a všicni stojí naprostředku chodníku:frowning2: a to já opravdu nesnáším a fakt jde poznat i vzduch z těch aut...a teda na co jsem opravdu nadávala tak jsou chodníky. Všude kostky, takže Mates vydrncaný jak nevím co. Teda tam bydlet tak jezdím jen s velkým kočárem co má nafukovací kola, aby to tak nedrncalo. Jsem říkala, že odrovnám golfáč s takovou, no prostě zlaté Otrokovice :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
No jak jsem psala mám poslední týden pracovní :wink:

Sekám trávu ( to nechávám na mojem, protože jinak bych za chvilku dělala všechno), rozvážím kamínky kolem domu, drátkovala a háčkovala jsem pletivo na plotě ( mimochodem máme ho půlku už dva roky, s tímto tempem bude hotový tak v důchodu)
No prostě už mě to nas.... a tak co dokážu dělám já. Navíc nám mají dovézt okolo 10.8. ten zahradní domek, tak musíme ještě udělat základ pod domek. No kdybych to uměla :slight_smile: tak ho snad taky udělám, jenom aby už to bylo :grinning:
30. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Zdravím vás po delší době :slight_smile:
My dneska byli v poradně, Kája má 11300g, 80cm, ještě jsem tam musela obhajovat Fildu bo si paní doktorka všimla velkého hryzance co měla Kája na stehně :sweat_smile: ....ráno jak se hráli, tak Kája přišlápla Filovi palec a ten ji za to kousl do nohy :sweat_smile: ...jak jsem to paní doktorce vysvětlila, tak se už jen smála, že prý když to bylo v rámci sourozeneckých bojů, tak se nedá nic dělat. Jinak máme jít na sono s tou dilatatí pánve, ale myslím, že snad jen na kontrolu.
Zítra se na sraz pokusíme dojít, mám ráno nějaké vyřizování v Otrokách, tak uvidím, jak budem stíhat.
Marfu...tak to mi něco připomíná, včera jsem děckám instalovala bazén s filtrací a pokládala kachle kolem domu...jak já říkám, co si člověk neudělá sám, tak nemá, že jo :rolling_eyes:
Murin, my nočník taky nic, chvilku na něm sedí, pak odběhne za roh na chodbu a tam se vyčurá. Jinak jak čtu tak vízum bez problému, tož teď už jen zabalit kufry.... :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahoj Jani, teda ten Filda je ale nezbedník kousat Káju:slight_smile: ale to je normální u sourozenců, to mi se ségrou za mlada jsme se pěkně mydlily. Teda pěkné míry, to mi budeme mít tak 12 počítám:slight_smile: Vidím,že s nočníkem jsme na tom stejně. No sand to bude časem lepší a lepší, už mě nebaví pořád kupovat pampersky.
Když tak zítra na srazíku.
vízum budu mít ve středu, tak už nic nebrání v balení. Pomalu si chystám opal.krémy a takové kraviny. Budu muset ještě vyrazit do obchodu a něco koupit pro kolegy, aby si mohli dát na mé zdraví a šťastný přílet:slight_smile:
Jdu spát, jsem totálně k.o. Dobrou noc holky
30. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojky..
ok.v 10 tak budu..snad to najdu byla jsem tam jednou s honzi...

mur..no petan radej porad na odrazedle ale piluje a uz to bzro bude vzladat po nozkach :grinning: :grinning: :grinning:

valim do postele pa pa

marky ..dojdes?vem,u ti ten hnek na piticko pa pa :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.