• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahoj holky :slight_smile:
jen nakukuji před spaním...nějak přes den není čas :wink:
zítra bohužel nedorazíme, máme naplánovaný výlet s babičkou...tak si to pěkně užijte i bez nás :dizzy_face: a budeme se těšit zase brzy na další srazík :slight_smile:
Adeli, děkuji moc za ten hrneček :dizzy_face: a když budeš tak hodná,nech nám ho u Murin, s ní budeme určitě brzy :wink: ....jsi zlatíčko, děkujííííí :dizzy_face:
a těď už dobrou noc všem :dizzy_face: Pa Pa
30. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz
Dobré ranko,
také jen nakukuji. Na srazík do razím, tak v 10hod u Spoláku. Moc se na vás těším:slight_smile:
31. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
ahojky holky, také dorazíme. Mates ještě vychrupuje a já si chystám snídani, nějak umírám hlady:slight_smile: už se těším na dobrůtky:slight_smile:
31. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
autor
ahojte
tak miška v noci 38,2 ted du měřit. já už se z toho zblázním fakt :frowning2: :angry: :unamused:
no takže my na sraz bohužel ne, a to má ještě naše dr dovolenou :frowning2:
31. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
ježiš Mony to je fakt děs s vama. Není na něco alergická? to už není možné. No hlavně, aby byla ok a bylo jí líp!!!
31. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
alergie se zjištuje až později a nevím teda jestli horečky k alergii. ale já si myslím, že je to bud z toho vedra (ona ho fakt špatně snáší) nebo jestli chytla něco od toho kámoše, ale je fakt, že ve zlíně řádí jakási virosa ted :frowning2: ted má 37,8
zatím jsem nedočítala pak dočtu...
31. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
ahojky...
tak u nas se no dala..

marky..jj dam ho murin :dizzy_face:

tak se jdu chystat..pa pa v 10 u spolaku :dizzy_face:
31. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
tak jsem dočetla:slight_smile:
ahoj martu po delší době. teda ty máš doma šichtu ti povím!
já šla vúterý spát v 1:30 - jsme kecali s kámoškou a děcka vstávaly v 6:30 a dneska miška od 0:30-3 nespala a pak spala u nás jak jí nebylo dobře. tak jsme grogy, alemůj ted dospává - holt chlapi vydrží míň :slight_smile:
mrzí mě že vás neuvidím :frowning2: ale nemá cenu riskovat

a mur, takových článků na jednu i druhou stranu najdeš moc, např
http://www.impuls.cz/vliv-biopotravin-na-zdravi/article.html?id=218522
to jen první odkaz z netu :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
ahojky..
srazik dobry jen nas bylo malo...
marky..flasku mas u mur :dizzy_face:

mur..ten dnesek s tou naty me mrzi :frowning2:
31. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak jsem doletěli domů,matýnka se mi podařilo udržet jakžtakž čilého,je po obídku a teď usnul :dizzy_face: .dám si tady s vámi kafčo a půjdu něco dělat :wink: .jsem hrozně ráda,že jsem nakonec šla,je fajn tak pokecat a smlsnout si :grinning: .no ale teda to fofr chystání :pensive: :sweat_smile: ...a jízda na černo :confused: ...raději si opět pořídím baterii jízdenek :sweat_smile: .
tak,ještě se chvilinku zrelaxuju a musím se začít hýbat,ačkoliv se mi popravdě nechce ani hnout brvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale nejspíš se vrhnu na včerejší rest-žehlení a taky musím matýnkovinaškrábat na svačinku nektarinku,aspoń,když mu teda ráno tak šmakovala :grinning: .
tak zatím papa a večer určitě přijdu nakuknout :dizzy_face: .
a srázek doufám bude zase brzy :dizzy_face: !!!

deli :slight_smile: ...krutibrko a ty jsi byla jako kde :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ???
31. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...až teď jsem si všimla :sweat_smile: ...super nová ikonka :grinning: .pěkné,moc pěkné :dizzy_face: !!!
31. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
čauky holky, já sedím teď u angličtiny, když se teda musím učit :angry: :angry: :angry:

Adeli: nic se neděje, to se stává. On má prostě štěstí na to být pořád asi mimo :sweat_smile: Byl už i unavený, tak proto plakal, ale pak v pohodě. Doma udělal bugr u jídla a šel chrnět. Chvíli si vykládal a pak vytuhl:slight_smile:

Ined: dom už jsi jela za prašulky a nebo jsi šla pěšo?
31. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
poslala jsem foto:slight_smile: ale je jich jen pár:frowning2:
31. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
ined :dizzy_face:

mur..no jsem rada ze je o.k. to petan spal 20 min v aute a uz nic ted

davate deckam papuce na doma?
31. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
adeli: já dávám teda teď to flákám. Dřív ano, ale jak je teď horko, tak moc ne. Venku je pořád v botech, tak si říkám, aby si ta nožka odpočinula, tak doma nedávám i když teda je vesměs na plovoučce nebo kachličkách. Na koberci je jen sem tam.
31. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
mur :slight_smile: ...tož vyjímečně jsem si koupila jízdenku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .hele,raději...se učit se učit se učit :grinning: .

adeli :slight_smile: ...papučky nedávám :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
31. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
dodatek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :my papučky nosíme venku :grinning: .
31. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
ined: do hlavy mi to neleze a neleze a ani mě to nebaví :frowning2: Čumím do toho a nic:frowning2: na to abych se domluvila tak mi ten čas stačit nebude. Ještě jsem teď vytočená neboť mi poslal věty v angličtině a čínštině, prý si to mám vytisknout a vzít si to s sebou. Je to jak se dostat z letiště. No jestli pro mě tam nedojede, tak to vzdávám a zůstávám na letišti a nebo nikam neletím. Sama se plantat nikde nebudu. Už tak jsem dost psycho z toho
31. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
no tak snad tě tam mur přece nenechá a přijede pro tebe,ne :confused: ???to já bych se byla schopná ztratit i v té praze,natož někde na druhém konci světa :sweat_smile: .to si raději vyříkejte hned :sweat_smile: .
no dívej,stejně se to nemůžeš všechno naučit za takovou chvilku,tak se zbytečně netrap :wink: .
no teď jsem narazila na zprávu :confused:
http://www.novinky.cz/krimi/175199-primo-na-ulici-odrodili-prazsti-straznici-holcicku.html
tož nevím,v tomto případě,bych se raději nechala asi 3x tetovat :grinning: .
klid,on tě tam určitě nenechá někde napospas,asi tě chtěl jen poškádlit,ořežprut :angry: :grinning: :wink:
31. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
peti :slight_smile: ...já jsem tu houpačku myslím našla :dizzy_face: .
http://zezulka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1057764
je to ono?asi ji matýnkovi koupíme ještě k narozeninkám,to byse mu mohlo líbit a je super,že odtamtud nemůže vypadnout,děkuji moc za tip :dizzy_face: .
31. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
ahojte
tak miška má 39,2 ach jo :frowning2: dr. říkala že asi virosa že má červený krk. to asi chytla od toho kamaráda :frowning2:
pěkná houpačka, kam se dá zavěsit v bytě? :slight_smile:
31. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojky, jen rychle. Terka vytuhla a já se jdu koupat.

srazík byl super, byla jsem ráda, že jsem vás zas viděla. Obdiv Adélce, že přijela. Peťanek už je šikulka.

ined: ano, je to ona. Je super, já Terku přivazuji ještě látkovou plenou k houpačce. Sedí v ní dobře, ale jak tam dělá blbosti od radosti, nadskakuje,... tak je to jistější. Těším se až tam bude moc být déle, zatím jen chvilku. Máme jí u našich venku na trámu, ale určitě jde zavěsit i doma. Je ukončená kolama.

zlobi: Huban Mišce, ať je brzo fit:slight_smile: A příště i s váma:slight_smile:

deli: kde jsi byla, doufám, že jsi si si také nepopletla dny:slight_smile:

Holky, dobrou a pa pa, jdu se kupkat:slight_smile:

Murin: děkuji za fotečky:slight_smile:

Ještě jednou, srazík byl opravdu moc fajn
31. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holky, teprve jsem uložila Matese, doteď řádil venku, ale vypadá to že hned vytuhnul:slight_smile: Babička s dědou si ho vzali na kolo a jeli se podívat k cirkusu na zvířátka, pak jeli do Kvasic se vyblbnout a pak ještě na Štěrkáč. Já se mezitím učila :angry: Dojeli v 19h a ještě si hrál 45min se sousedem venku. No sranda, soused dělal ksichtíky a Mates se chlámal a chlámal :grinning: :grinning:

Mony: to je fakt strašné s vama :frowning2: No hlavně, aby Mišce bylo co nejdřív líp!!! a mohly jste taky na srazík. Jíte nějaké ty prášky na imunitu?

Ined: teda rodit mě strážníci v autě, tak mě trefí. No ale když to přijde tak se nedá nic dělat. ALe teda radši porodnici:slight_smile: houpačka vypadá pěkně. Ale tak my se houpeme na té klasické dřevěné a dobré. Sice poslední dobou mám docela strach, jak se na Matese lepí smůla v úrazech, tak pod houpajdu dávám molitan.matraci:slight_smile: jistota je jistota :grinning:

Peti: příjemnou koupel :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak jsem tu:slight_smile:
Konečně jsem přihodila malou ochutnávku foteček z dovči. To promazávání je hrůza:slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
murin: tu dřevěnou houpačku koupíme až bude větší, u této je fajn, že má mezi nohama ten plast, nemůže projet. I je tu super, že má vyvýšené zádíčka. Klasiku až později:slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Peti: fotečky opravdu krásné,moc vám to sluší. Opravdu jste si to užívali. Terezka na té poslední fotce vypadá úžasně, úplná modelka :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
murin: díky:slight_smile: tu jsme fotili, než jsme šly na srazík:slight_smile: A povedla se:slight_smile:

adeli: Petřík si dnes vyhrál na srazíku, pěkné fotečky
31. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak koukám, že se vám srazík vyvedl. Škoda, že je to tak daleko, ale já jsem takový domácí peciválek.
A taky, když ten benzín je tak drahý :frowning2: I když nekdy se snad doštracháme, ale nevím tedy kdy :rolling_eyes:

Peti krásné fotečky, malá je kočka :slight_smile:

Iny to jsi teda ,měla štěstí, já jet načerno tak mě určitě chytí revizor, nebo co to tam teď chodí :grinning:

Muri neboj určitě se nějak domluvíš ( ruce, nohy a jiné části těla ti pomůžou) :grinning:
31. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
peti to jsou krásné fotky :slight_smile:
normálně miška odmítá prso! :frowning2: teda ona vůbec nepije a to se dneska už 3x pos...ach jo :frowning2: ted nemůže zabrat to bude hororová noc :frowning2:
31. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahojky

petan teprve usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tu houpacku mam taky doma modrou..mam sroubovaci tyc mezi futra a tam ji vesim..unece 100kg
31. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.