• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ahojte
tak mynoc horor. shodli jsme se s radkem, že zatím nejhorší co jsme zažili.
od 21-24 řev. chtěla být jen u mě na rukách ale i tam řvala. furt jsem ji nosila, ona ospalá, ale spát ne...jediné co zabíralo jakžtakž byl krteček. a nechtěla ani prso! nakonec usnula před půlnocí mně v náruči u krtečka. bylo vidět, že je jí špatně, furt se vrtěla, plakala, mazlila, i do mě bušila (ale ne zle, spíš, že si nevěděla rady jak jí bylo zle :frowning2:). pak hned po půl hodině spánku pláč a to každých 15-30min. ve 2 se konečně napila prsa a zase hodina u krtečka s řevem..a tak prostě celou noc do 7.30. teď jakmile se hnu na metr tak řev. teda mělajsem ji na sobě u krtečka, začínala usínat, předala jsem jí radkovi a šla se najíst. ale teplotu už nemá, teda 37,5 tak uvidíme. ale přijde nám že jí bolí bříško, prdí furt si na něj šahá. ach jo!! :frowning2:

jinak s houpačkou to máte fajn, my máme dřevěné obložky tak ta tyč nejde, doma jsme ji měli na shyby :slight_smile:
koukám adel že jste taky měli nocovku :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky..
mon..teda noc nic moc..
ja vim o cem mluvim..petan nez sel na operaci rval 9tydnu kazdou noc a jeste kazdou noc zvracel..tehdy jsem zhubla 11kilo za 2 mesice
1. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojky!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

No včera jsme nakonec jeli do Holešova :sweat_smile: takže jsem stejně přesně nevěděla jestli dojdu na srazík :sweat_smile: tak snad příště :slight_smile: :wink: ! Dnes jedeme na koupaliště na Rusavu takže se těším ! počasí zatím přeje :grinning: :dizzy_face:

Přeju hezký den možná večer zatím ahojky!!!

Peti:máš hezké fotky :slight_smile: je vidět že jste hodně výletovaly :dizzy_face: Terezka je už velká holka :slight_smile: :wink: !!
1. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek zrovna usnul,já pojídám tuňáka s chlebem(oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a asi budu chvilku také odpočívat.hned ráno jsme jeli na koupaliště,no paráda,matýnek byl úžasný,voda super a lidí spíš málo...no být na mě,zůstanu tam celý den :grinning: .zítra jdeme zase,ale na trošinku déle.obědvat budeme u babi a dědy,takže žádná hoňka :wink: .akorát jediné co je tam na houby,je že tam nemají mikrovlnku,takže není kde kdyžtak malému ohřát jídelko :confounded: ,to ale nějak pořešíme :wink: .doufám,že nám vyjde pěkné počasí i na příští týden,budeme mít doma tatínka,tak bych si chtěla i trošku toho sluníčka užít,opálit se zaplavat a tak :grinning: .
no,jinak noc se docela dala.matýnek se sice pořád budí,ale už ne tak často,tak se nám to přece jen zlepšuje :sweat_smile: .musím si jít dát nějakou vodu...dnes jsem skoro nic nevypila a začíná mě pěkně bolet hlava :frowning2: .

moni :slight_smile: ...teda :frowning2: .tak hlavně ať je brzy lépe a máte aspoň na nějakou dobu klid :sweat_smile: .

peti :slight_smile: ...fotečky hnedka zkuknu :dizzy_face: .

adeli :slight_smile: ...jejda a copak bylo petříkovi,jestli se můžu zeptat :frowning2: .to je hrozné jak mimču něco je :cry: .mě stačilo,když si vzpomenu na matýnkův zánět prudušek,jak ho bolelo při kašli na prsíčkách a jak se vždycky rozplakal...ta bezmocnost je šílené,plus ty probdělé noci,to už pak síly opravdu docházejí :fearful:

deli :slight_smile: ...téda,pěkně si výletujete :grinning: .jen si to hezky užijte :wink: .

martu :slight_smile: ...já jsem jela na černo nedopatřním,už přijížděl autobus a nestihla bych koupit lístek,tak jsem nastoupila s tím,že si ho koupím vyjímečně u řidiče,ale nikde nestavěl a matýnka jsem nemohla nechat jen tak v kočárku a jít za ním :sweat_smile: ,peníze jsem měla nachystané v ruce,ale myslím,že u revizora by mi to neprošlo :pensive: .no ještě že nejel...úmyslně bych to neriskovala,taky mám na to zaručenou smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani se to nevyplatí,o tom žádná.takže takový já jsem černý pasažér :grinning: :sunglasses: .

holčinky,všem přejeme pěknou sobotu a marůdkům hlavně co nerychlejší uzdravení :dizzy_face: ,papa
1. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
peti :slight_smile: ...fotečky nádhernéééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .terinka je nádherná kočička :dizzy_face: .
1. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
1. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
ined..on narozeni zvracel vsechno jidlo i 6x denne ..bala jsem se aj v noci spat aby se me neudusil :frowning2:
v 9ti tydnech byl pak na operaci mel zuzeni mezi zaludkem a jicnem..takze napr.kdyz pojedl 50ml mleka tak mu v zaludku treba 20ml zustalo a pak s dalsi davkou to slo ven..nekdy hned nekdy za hodku a nekdy aj za 5h..

je ten je peknucky u vody..kuwa snad taky zajdu zitra s tou moji kostrou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
ahoj holky, my noc taky nic moc. Malý se vzbudil v 1h a plakal, ale hned usnul, pak ve 2h zase. To jsem se ho ptala jestli chce mléčko a hned stoupnul a ukazoval kde ho mám a kýval že jo. Než jsem ho domíchala, tak ho nechtěl :angry: usnul teda bez něj a spal do 7.20h. V 8.30 už jsme byli venku a řádili, pak jsem chtěla jet s mamkou nakoupit, že děda bude hlídat. Sednem do auta a nic, baterka k.o.:frowning2: no jo týden stálo, ale teda divím se že klekla. Hodinku se nabíjela a pak jsme vyrazily, ale teda s Matesem neboť tušil, že někam chci jít tak se ode mě ani nehnul. V tescu jsme potkali Peťku s Terezkou.
Po obídku Mates schrupnul a teď je s tatínkem. Naši teď taky odjeli tak jsem sama samotinká a mám vegáč :grinning: no jdu se teď vrhnout opět na učení. Už je mi z toho zle a nebaví mě to!!!!

Ined: pěkné fotečky, Matýnek si to vyloženě užíval. No budu tam muset taky vyrazit, třeba zítra pokud bude krásně. I když mám v plánu Dynopark, tak uvidím co se mi bude chtít. Neboj to spaní bude lepší a lepší!

Mony: teda vy si zažíváte:frowning2: Nemá Dr. radu na to, aby nebyla Miška pořád tak nahromadě? Chudinka je pořád nemocná:frowning2:

deli: taky si pěkně výletujete:slight_smile:

Martu: je pravda, že naskládat 3 děti do auta a někam s něma vyrazit dá pěkně zabrat a člověku se pomalu nechce. Ale třeba někdy do UH byste mohly dorazit. To už nemáte tak daleko.
1. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: ,

tak u nás se už spinká,sice bylo 10 minut pláče,ale usnul,koťátko moje :dizzy_face: .dnes jsme potkali paní co byla u jeho porodu,tak jsme si trošinku povykládaly :grinning: .ani nevím,jestli je to sestra či co :sweat_smile: ,každopádně tam byla.no velice matýnka chválila jak je šikovný a tak :grinning: .
dnes byl tak nějak fajn den,i malošek byl hodňoučký a miloučký,to je pak všechno hned lepší a člověk si to mateřství vyloženě užívá s radostí na plné pecky :dizzy_face: :wink: .zítra tedy vyrazíme opět hned ráno směr koupaliště,má být vedro,tak u vody se to bude nejlépe snášet :wink: .

adeli :slight_smile: ...jejda,chuďátko malé,no vy jste si taky pěkně teda užili,bobánek :frowning2: .matýnek zvracel jen když byl zahleněný a jaký jsem měla strach,vždycky jsem říkala,že jsem fakt šťastná,že nemám blinkací mimiško.... :sweat_smile: .ale teda chuďátečko tak maličký a už ho operovali :cry: ...a zlepšilo se to hned :fearful: ?
na koupák určitě běžte,co taky v takovém vedru.prosím tě,postavu neřeš,každý jsme holt nějaký :wink: :dizzy_face: a petříček bude určitě unešený,že může s maminkou zablbnout ve vodě :grinning: .
děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.

mur :slight_smile: ...tak jestli půjdete,tak se tam určo potkáme :dizzy_face: .dynopark vám neuteče,má být vedro,u vody bude nejlépe :wink: .někde se pařit v autě.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .jejda a copak matýska vzbudilo?toho šípkového růžu :grinning: .já marně přemýšlím,jak matýnka o malinko posunout,každý den se přesně v 5 postaví,směje se od ucha k uchu... :angry: :grinning: ani uložit později nepomáhá :confounded: .je jako kohoutek :sweat_smile:(ještě že nekokrhá :grinning:) .naštěstí teda asi po 20 minutách převalovaní se(vedle mě teda)ještě aspoň na tu půlhodinku až třičtvrtě většinou zabere,ale musím ho pořád pokládat,pořád je na čtyřech :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
holčinky,jdu se mrknout co dávají v tv a uvidím.možná dám spršku a půjdu brzy do pelíšku,ale možná taky ještě nakuknu :dizzy_face: .
kdyby ale ne :sunglasses: ,tak všem přejeme co nejklidnější noc a krásnou neděli :dizzy_face: .
1. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak petan konecne spinka a mam klid..
jdu hodit sprchu a jeste si zamlsam..mam v mazacku zmrzku :grinning:

jinak petan za chvilku bude chodit..jde mu to

ined..no jo hruza..petr byl aj mesic pryc a ja sama doma v soku a zmatena a porad jsem brecela k tomu hnusne tehu a hnusny porod a sestined.ani nemluvim..to jsem musela do nemocnice pac me to uvnitr tak hnisalo ze jsem nemohla ani chodit..jo hold petan byl obrik ..a po operaci na JIPce jsem rvala jen jsem za kliku chytla no des..nikomu bych to neprala..a to nas porad honili na genetiku a s mozkem na RTG a vojtovku pac byl priduseny..jo na silvestra meli dorkori pohov :angry:
1. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

no my spinkáme pořád stejně. Ale Amálka už mě začíná pěkně zlobit, protože za mnou přijde i tři až čtyřákrát za noc a já musím jít za ní si lehnout, aby spala dál. :frowning2: Ani pohrozit nepomáhá ani slibovat, prostě nic. Vždycky přijde, že se tam bojí a to tam spinká s Lucinkou, takže sama není :frowning2:

Muri no do Hradiště bychom se snad vydali. Udělali bychom si výlet vlakem. Pořád ho holkám slibuju. Tak pokud by se něco domluvilo, tak snad dorazíme :slight_smile:

Včera David vykopal základ na ten zahradní domek, tak doufám, že už ho konečně tento měsíc přivezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teda Adeli už jsem o této nemoci slyšela, ale po operaci už je to snad v pořádku. No je to hrůza, když ti malí drobci zvrací normálně a ne tak když mají takové trápení jako petřík
1. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...ježiš,to jste si teda fakt zažili peklo :cry: :cry: :cry: .tak snad už bude všechno dobré a petřík vám bude dělat jen samou radost :dizzy_face: .s tím chozením,jsem ti říkala,za chvilku bude běhat...on chytne tu jistotu,to už je otázka pár dnů :grinning: .

martu :slight_smile: ...to spinkání se určitě zase spraví,asi je to takové období :frowning2: .no jestli se bude konat srázek v hradišti,tak se leda budu muset domluvit s mur :slight_smile: ,aby nás vzala sebou.ale hrozně bych vás chtěla poznat :dizzy_face: ,takže pokud by to bylo jen trošinku možné,nenechala bych si to ujít :grinning: .

holky,už valím do spršky a do hajan,jsem docela k.o. :pensive: ,dobrou a krásné sníky :dizzy_face: ,papa
1. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
martufa..no jo ja jsem to zvladla aj petan a dobre..ale o dalsim decku nechci ani slyset a to jsem pred petanem chtela 3 :confused: to by se musela stat nejaka nehoda a ja byla tehu a aj to bych si sakra rozmyslela

ined..jj ale uz je ok..no snad bude brzo letat a ja aspon zhubnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrou holky :pensive:
1. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
1. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
Adeli neboj to tě přejde. Ono to není zas taková hrůza. zvykneš si , my jsme teda třetí neplánovali, ale když už se to povedlo, tak co naděláš. Ale dvě děti si myslím, že určitě. Oni si spolu zahrají, někdy se bijou, někdy na sebe ječí. Ale když jsou třeba v obchodě se mnou jenom jedna, vždycky nakupuje i pro tu druhou. :grinning:
2. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky!
My jsme se měli včera skvěle.Voda byla skvělá a byl tam i tobogán a skluzavky a trampolína.Byli tam soutěže pro děti a pak dostali za to bonbony.Koupák na Rusavě můžu jen doporučit :slight_smile:
Adeli:to sis teda s Petříkem užila svoje.Ted už to bude už v pohodě-na fotce už hezky stojí-je to šikula :slight_smile:
Ined:malý je ve vodě super.Vidím ,že jste vytáhli i babičku. :slight_smile:
Dnes valíme k babi do Zlína a Míša tam bude na prázdninách :slight_smile:
Tak se všichni mějte fajn :wink:
2. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
tak ja mam dnes na obidek vcerejsi sladkou ryzu :grinning:
petan ted usnul tak jdu pojest a nachystat bazenek na zahradu na koupak nepolezu je to daleko a hic jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tchan dojel z prahy kde dela a dovezl malemu koberec med.PU :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja ho tak nesnasim a navic mam novy pokojik ladeny do more a ryb nemo...atd
2. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky, akorát jsem uložila malého a mám relax:slight_smile: dopolko jsme byli venku, pak si ho vzal děda na kolo a jeli se mrknout k cirkusu, pak na lodě na Moravu. Dneska malého učím od rána být vyloženě bez plenky. Pořád se ptám jestli chce čůrat... první se mi počůral na zahradě a pak teda jak jel s tím dědou na kole. Jsem si říkala nedám mu plenku jedou jen na chvíli a ono dojeli až za 1,5h, tak to malý hodil do sedačky kousek u baráku:slight_smile: Na nočníkumoc sedět nechce a když tam sedí tak se nevyčůrá :frowning2: Nějak bych ho to chtěla už naučit. Uvažuji že mu pořídím ty kalhotky na učení, jsem se na ně dívala už na netu.
Po obídku malému napustím bazén u baráku, aby se očáchal a navečer s ním chci zajít na Štěrkáč se vykoupat a zkusit ho potopit, už je to měsíc co nebyl pod vodou, tak snad to nezapomněl.

Adeli: teda pěkný dárek, když to nemusíš. Tchán to neví? ale zase se cení, že si vzpomněl a Petříkovi něco dovezl. Já Méďu Pú můžu:slight_smile:

Deli: to muselo být na té Rusavě fajn, já tam nikdy ještě nebyla. Je to pro mě z ruky, abych se tam jela koupat.

Martu: to jsou holky šikovné, když nakupují pro druhou. Ale teda to spinkání, že pořád za vama chodí, že se bojí by mě taky docela vadilo. Se divím,že se bojí, když nespí v pokojíku sama. ale to jsou prostě děti :sweat_smile:

Ined: na koupák zajdu asi až v týdnu pokud bude pěkně.
2. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak bazen uz mam nachystany a vyplela jsem piskoviste pac se zapomelo zakr.a byl tam desny plevel :angry:

mur..oni nevi nic pac se nezajimaji a ten koberec je ze skolky kde delal nejake hriste a bylo mu to lito vyhodit..ale je celkem pekny ale nevim kde ho dam az to vycistim :confused:
2. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jen v rychlosti,ještě mě čeká moře práce :confounded: :sweat_smile: .dnes jsme byli od rána na koupališti až do 15 h :grinning: .potkala jsem tam peťku s rodinkou :slight_smile: (manžel velice sympatický a moc příjemný :dizzy_face: ).nakonec jsme se tam sešli pomalu celá rodina :grinning: ,švagrová děcka,babi atd. :grinning: .tak jsem si trošku i odpočla a dostala se i do vody zaplavčit.matýnek tam pěkně popapkal obídek a ve 12.30 vytuhnul.vzbudil se ve 14 a tak jsem ho dala večer do postýlky dřív,byl k.o.,no ale teda ten řev :frowning2: ...nakonec sice usnul o malinko dříve,v 19.15...to vědět,tak to tak nehoním :unamused: ,no příště :sweat_smile: .pak jsem byli u babi a dědy na oběd,teda já :grinning: a pak už pěkně domů.trošku jsem se víc přismahla,no jo,slunko je fakt sviňa :angry: :grinning: .
teď už mám vytřeno,ale ještě mě čeká koupelna,záchod a ještě bych chtěla stihnout utřít prach,tak snad se podaří...večer tv a pak šupky do hajan :wink: .

deli :slight_smile: ...tak to jste si pěkně užili.na rusavě jsem také nikdy nebyla,ani nevím kde to přesně je :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...s tím čůráním...já už koupím matýnkovi nočník teď a zkusím ho na něj nenápadně dávat,ať si zvyká a taky dokud nechodí,aspoň mi z něj neuteče,možná :grinning: .žádné násilí,ale,jen aby pochopil pomaličku co se po něm chce a snad to později nebude takový problém :sweat_smile: .dnes jsme navečer větrali dupenku a počural mi na co přišel..deku,peřinu,koberec a do finále moji papučku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

adeli :slight_smile: ...tak ho někomu daruj :grinning: ,medvídek pú je hodně oblíbený,to si někdo vezme rád :wink: .jejda,sladkou rýži bych si po letech taky docela dala,ale teda s tímto jídlem,snad jediným bych u kubíka nepochodila :grinning: .

jo a ještě,málem jsem zapomněla :confused: ...matýnek se dnes v bazénu normálně pustil a chvilinku stál sám :confused: :dizzy_face: a taky trošinku začíná capkat okolo pohovky a stolu.

tak,jdu do toho :unamused: ,holčinky,všem přejeme dobrou a klidnou noc a žádné velikánské bouřky a podobně :angry: :wink: ,papa :dizzy_face:
2. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojky

tak ja jsem se cakala na zahrade v bazenku a zitra uz jedeme k mamce na modru zase pac tady je nuda a horko jak svina..dnes jsem mela v podkrovi 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ined..no tchan by se ptal kde je a co bych mu rekla :grinning:
2. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem se konečně dostala k PC, odpoledne jsme byli na koupáku (jak psala ined), letos poprvé. Ve vodě jsem byla jak Alenka v říši :slight_smile: Petr hlídal, tak i nějaké tempíčo bylo:slight_smile: Terka byla hodná a tak jsme ještě zašli na 3těr na pizzu. Přišlí jsme v 18.30hod domů. Honem bašta a koupání a hurá spinkat:slight_smile: Teď jak jsou ty vedra usnívá dobře a brzo. Petr šel v 19hod hrát hokej a já trochu uklízela. Také mně ještě čeká koupelna a wc:frowning2: Překvapilo mě, že i když jsme leželi ve stínu, opálili jsme se. Jo jo sluníčko si cestu najde:slight_smile: Bylo to opravdu fajn, šla bych i v týdnu na bazén. Nepůjdete někdo?

ined: moc nepřechval manžílka:slight_smile: Matýsek má krásnou fotečku v bazénku, je tam moooc kouzelný:slight_smile:

adeli: je super, že máš doma bazén:slight_smile: Petřík je opravdu nenápadný, ty jiskřičky v očích:slight_smile:

murin: studuj, studuj, bude se ti to hodit:slight_smile: Už se ti to krátí, neboj vše zvládneš!!:slight_smile: Je fajn, že ti tak babička a děda pomáhají.

deli: vidím, že jste si také pěkně užívali:slight_smile:

martufa: s tím spaním u dětí je to hrůza a to máš tři:slight_smile: Uspíš jedno a druhé je hore:slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Mončo, co vás to pořád trápí? Už by jste potřebovali být zdraví a hurá někam na výlet, odreagovat se. Přeji, ať to Mišku brzo přejde a je fit. To je hrozné, když už nezabírá ani prso:frowning2: To je pak člověk úplně bezradný:frowning2:
2. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Holky, jdu si udělat latte, chuť je potvůrka. Petr ještě bruslí a tak jdu vegetit na balkón, konečně je tam dobře. /klid bude zítra:slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojte holky, vidím že jste si užívaly pěkně na koupáku. No myslím,že taky s Matesem vyrazím, já letoš ještě ve vodě nebyla, krom plavání. ALe teď měsíc vlastně nic, tak i mě to chybí.
Peti: jestli bys zítra šla na koupák, tak se písni, já bych šla. Krom středy můžu každý den. Teda latté ty mi fakt děláš chutě. No i když já toho dnes zbágrovala, že se pomalu nehýbu, žádný pohyb a kila sladkého do sebe cpu.

Adeli: taky mívám v ložnici mega teplo:frowning2:
2. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
peti..no rarach jeden

tak ja si dam sprchu a valim do postele paaaaa :pensive:
2. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
murin: tak uvidíme ráno podle počasí a s jakou vstanem:slight_smile: Napíšeme si:slight_smile:

Dobrou noc:slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Dobré ranko,
noc šla. Kojení je časté (tak 5x od 21do 6hod):frowning2: Naštěstí si jen cucne a hned usne.
Všem přeji krásný den:slight_smile:

murin: tak vyrazíme na bazén? V kolik by jsme šly? Mně je jedno zda dopo či odpoledne, až se dětičky vyspinkají.
3. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
díky za fotečky ze srazíku... :slight_smile: a příště už určitě dorazíme :wink:
Tak co Peti, Muri, byly jste na koupáku? počasí tomu dnes opět přálo...
Zlobi a co vy? :frowning2: snad už je lépe :slight_smile:
Fotečky jsem taky v rychlosti zkoukla, všechny jsou moc krásné :dizzy_face:
Adeli, děkuji za hrneček :slight_smile: ...snad se brzy sejdeme s Muri a třeba i tento týden na srazíku s ostatníma :wink: co vy na to?
3. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky,
Marky na koupáku jsme nakonec nebyly. Počasí sice bylo pěkné, ale dopoledne když se zatáhlo tak zase tak moc přijemně nebylo a dneska si Terka pospala, tak jsme to přesunuly na jindy. já byla s mamkou nakupovat a pak ještě s kámoškama a dětma na skluzavkách... dojeli jsme dom až v 19.45h, takže Mates rychlá sprcha, jídlo a hned chrněl .Dnes dal jen 20min po obědě:frowning2:
Marky klidně se vidět můžeme, akorát nemůžu ve středu, to jedu do Prahy, ale jinak nic naplánovaného nemám.
Co vy jste páchali o víkendu?
3. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.