• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky, tak u nás se už také spinká. Ano dnes si Terka odpolední spaní nějak natáhla (ještě se nám to nepoštěstilo). Po obědě jsem si s ní šla hrát do postele a jak tak ležím a hrajeme si, nějak mě to zmohlo:slight_smile: Tak jsem zvolila metodu: prso ven a dělat, že spím (to byl pohled):slight_smile: A ono to zabralo. Já jsem se probudila až 15.30hod. Ona ještě spala dál. Vydržela od 12.30 do 16hod. Říkala jsem si, že to není možné a že to bude večerní usínání:frowning2: Ale ne:slight_smile: Vedro jí zmohlo:slight_smile: Pak jsme vyrazily ven a Petr dnes přijel brzo domů (18hod) a tak jsme ještě zašli na Štěrk. No paráda, teď už oba spí :grinning:
Holky, nikdy jsem nechtěla jít do Otrokovic, ale jak jsem tu ( hlavně v této lokalitě), tak jsem tak spokojená. Je tu opravdu příjemné prostředí pro děti, sport, výborní sousedé,...
Zítra jedem k našim, máma bude hlídat a já konečně zajdu ke kadeřnici a na masáž. Už se moooc těším. To je vždy zasloužené. Chtěla bych změnu účesu, ale nevím nevím, co vymyslíme s kadeřnicí (sestřenkou).

Všem přeji klidnou noc:slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Muri, já středu taky dopol. jdeme na kontrolu k Dr...jsem už zvědavá, jak jsme zase povyrostly :sweat_smile:
Jinak u nás víkend klasika, v pátek jsme vytáhly na výlet babičku a malou od ségry a zejely "opět" :slight_smile: do Luhačovic, cestou jsme udělaly prohlídku našeho baráku a holky si tam zadováděly na novém hřišti, fakt bezvadné, dodám foto...tam teď trávíme hodně času, když jsem na baráku :sweat_smile:
V sobotu jsme byly jen doma, Nikča se čvachtala na zahradě a v neděli jsme jely opět s obědem, Nikča hodila šlofíka na zahradě a pak jsme ještě zajely k babi ... a opět koupačka s děckama :slight_smile:
No a dnes jsem opět zavalená hromadou na žehlení, od rána uklízím,peru,rychlovka nákup v Tescu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tož tak nějak u nás :grinning:
3. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Peti, tak to má být :dizzy_face: ...to je důležité, že jste spokojení :slight_smile:
No jinak my občas máme taky takové spaní :sweat_smile: , ale většinou to jsou ty 3 hod :wink: ....a je fakt, že čím lépe a dýl spí před den, tím je to lepší i v noci :wink:
Dobrou Peti :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahojky...

tak ja jsem opet u rodicu :grinning:

marky..ja bych to vyhodila jak ty ostatni :grinning:
jen jsem dosla juknou a valim do postele pa pa :pensive: :pensive:
3. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

kluci jsou na procházce,já vařím matýnkovi obídek,ráno jsem zdolala velký úklid ve vchodě a to vše jen proto,že je škaredě :angry: ,na dnešek jsme měli naplánovaný výlet do zoo,ale vidíte to sami :confounded: .takže jedeme zítra,snad už nám to opravdu vyjde :sweat_smile: .
noc u nás dnes hrozná,matýnek plakal okolo 2 snad hodinu,pořád jsem ho jen pokládala,ale on ne a ne zabrat.tak si říkám,že se nám to spinkání bůhví jak nedaří možná taky proto,že on je opravdu teď v období tzv.separační úzkosti :frowning2: ,prý je to možné.tak uvidíme.usnul rychle,sám asi za 7 minut,přes den spal taky velice dobře na jeho poměry,odpoledne dal pěkné 2,5 h. :confused: ,což u něj opravdu není zvykem,no a noc taková.budík už před šestou,takže jsem dnes tak trošku chodící mrtvolka :sweat_smile: .plus to počasí :confounded: .ale tak zase máme doma tatínka,tak je to i tak fajn :wink: .
já tento týden srazík opravdu ne :frowning2: ,ale tak snad se bude i pak brzy konat další :grinning: .

adeli :slight_smile: ...tchánovi řekni,že třeba ten koberec omylem shořel :grinning: .anebo ho dej petříkovi k bazénku :grinning: .

marky :slight_smile: ...vy máte ty dny taky pěkně nabité :grinning: .ale tak to má být :wink: .

mur :slight_smile: ...včera jsem tě viděla za naším barákem,šli jsme všichni ale opačným směrem,dolů,směr sýpka :grinning: .

holčinky,jdu něco dělat ať nezahálím.všem přeji i přes to ohavné počasí moc pěkný den :grinning: ,papa :dizzy_face:
4. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
čau holky, počasí děs, ale venku jsme se vyvětrat byli. Jak přestalo pršet, už jen lehce mrholilo tak jsme s Matesem vyrazili na pečivo kočárem. Než jsme tam došli tak už bylo pěkně. Mates lítal po svých i jsme si pohráli s velkým počítadlem u školy. Pak jsme se šli mrknout na bagr jak maká a ještě jsme shlédli tenisty :grinning: dojeli jsme dom, vybalili nákup a trádá vyrazili jsme se sekačkou na další prochajdu. Ale začalo pršet, tak jsme to otočili. Teď akorát dovařuji Matesovi mléčnou rýži s meruňkama a broskvema na odpolední sváču. No samozřejmě já si dám taky :grinning:
Ined: jj včera jsem byla s kámoškama, pak jsme šli do parku k poliklinice, aby se Mates vyřádil a pak ještě nachvíli posedět na zahrádku. Ve kterém to baráku přesně bydlíte?

Marky: to jdete nějak pozdě na tu kontrolu ne? pak písni míry.... Teda to hřiště je úžasné? to máte kousek od nového baráčku? To by se Matesovi líbilo a mě taky neboť bych měla od něj klid nachvíli:slight_smile:
4. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
mur :slight_smile: ...a jak děláš prosím tě tu mléčnou rýži?dáš mi receptík :dizzy_face: ?no a ten barák,jak bych ti to :slight_smile: ...kdyby jsi šla od toho místa,kde jste včera byli nahoru tím chodníčkem(po levé straně je to hřiště,po pravé posezení),tak hned ten barák naproti,na balkoně-3.patro máme barevný větrník a taky věčně nějaké prádlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
kuba mi teď psal,že vidí čápa nad poliklinikou :confused: ,to už tu dlouho nebylo,čápi :grinning: !!!
4. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Ined: já dám normálně vařit rýži do mléka, dám tam lžičku cukru nebo medu (jak kdy, někdy bez toho) a čekám až je měkká, to uchutnávám :grinning: Někdy to dám ještě zapéct že dám půlku té rýže do mísy nastrouhám na to třeba jablko nebo nakrájím meruňky... a dám druhou půlku rýže a chvíli to zapékám. Dneska jsem udělala jen tu rýži a tak 2min před vypnutím jsem tam ještě naházela nakrájené meruňky a broskvu.
jo tak to vím asi kde bydlíte, myslím barák. Včera akorát kámoščin přítel říkal, že tu pizzérku co tam je, tak kupují a budou to předělávat, ale normálně za provozu.
Pozor na čápa, aby neměl Matýnek sourozence:slight_smile:
4. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak so je s váma :slight_smile:

Všichni dovolenkují?

Holky jsou opět na týden v Brodě u našich, tak mám doma jen Amálku :slight_smile: Dnes provádí samé neplechy, nejdřív se mi máčela v kýblu s vodou na zem a potom mi při žehlení vyházela ze skříně všechny pyžamka pro holky. No dílo, teď šla spinkat, kéž by spala aspoň 2 hodiny. To se ale nestane :frowning2:
5. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky!
Míša je taky na prázdninách u babičky.Lukynek je dnes hodný-hezky si sám hraje.Ale včera byl nedobrý až hrůza-taky rád vyhazuje oblečení ze skříně.
Martu:jaké je u vás počasí?-u nás nic moc je zataženo
5. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Deli :slight_smile: U nás je taky zataženo a fouká vítr. :frowning2: no nic moc.
5. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak vidím, že nikde nikdo :confused: ...alespoň není moc dočítání :sweat_smile:
Martu, tak máš zase trochu oddech od holek :slight_smile: ...a to Gabča vydrží tak dlouho bez maminky :confused: ? To my by jsme týden asi nedaly, bylo by nám oběma smutno :pensive:
Vyhazování věcí ze skříní a kramování milují opravdu snad všechny děti :grinning: ...i u nás to frčí :angry: :grinning:
Muri, tak jak jsi dnes zvládla cestu? tentokrát sama, nebo i s Maty? jo jinak to hřiště máme cca 100m od baráku :wink: takže je to super...pak můžeme dát srazík i tady :grinning:
5. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
holčinky ahojky :dizzy_face: ,
dnes jsme měli opravdu super krásný den :dizzy_face: .hned ráno v 9 jsme vyrazili do zoo na lešnou,no teda bus tam i zpět totálně narvaný,ale hlavně...tam nás jelo 5 kočárků a zpátky dokonce 6 :confused: :pensive: ,řidič ani nemuknul,ale teda byl to masakr :grinning: ,naštěstí my jsme stáli jako pěkně zařazení :grinning: .matýnek byl dnes opravdu zlaťoučký,i zvířátka se mu líbily,hglavně teda sloni a žirafy,čím větší,tím lepší.projeli jsme se i vláčkem,relativně klidně(za zpěvu :pensive: )jsme zvládli i venkovní obídek a domů jsme dorazili až v 17.30 :sweat_smile: ,tak jsem zvědavá jaká bude noc,když oba dnešní spánky proběhly v kočárku :sweat_smile: .
v noci matýnek zase křičel,tipla bych(protože v té tmě nevidím na budíka),že to bylo bylo přibližně ve stejnou dobu jako noc minulou,ale prostě ne,ani jsem ho nějak nehladkala,prostě jen položila,pohladila a řekla ''spinkej''a šla si zase lehnout,takto dvakrát během nějaké chvilky a zase usnul,docela rychle :wink: .tak snad se zadaří :dizzy_face: .zítra plánujeme opět od rána koupaliště,tak snad bude příznivé počasíčko :grinning: .

martu :slight_smile: ...tak aspoň chvilinku relativně spočneš :dizzy_face: .to kramování...jejda,matýnek je schopný během 10 minut mi totálně 3x rozhrabat celý přebalovák.čím častěji to po něm hned uklidím,tím ho to víc láká :angry: :grinning: ,ořežprut :sweat_smile: .on mě vůbec rád tak nějak následuje při uklízení,hned mi všechno opět uvede do své''potřeby'' :grinning: .tak to je asi všude stejné :wink: .ale tak jak píše marky :slight_smile: ...tak dlouho bych bez matýnka nevydržela,ačkoliv,zase mít tolik dětí,tak kdo ví :grinning: (spíš asi jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).

mur :slight_smile: ...a nepálí se to mléko :confused: ?neděláš to ve vodní lázni?ale jinak to zní super,velice brzy vyzkoším.včera jsem dělala na dnešní snídani lívanečky s tvarohem a povidlama,jejda,to byla mňamka :grinning: .tak jak je v praze?blaze :grinning: ?

deli :slight_smile: ...co nějaká prochajde příští týden,jak jste na tom s časem :dizzy_face: ?

tak holčinky,jdu pomalu nakrmit matýnka a dát ho do hajánků :grinning: .všem přejeme moc pěkný večer a klidnou noc,papa :dizzy_face: .
5. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Holky,
No já jsem to spletla, samozřejmě mám doma Gábinku :slight_smile: ,
mám někdy v těch našich holkách trošku chaos :grinning:
Gábinka by beze mne opravdu tak dlouho nevydržela, a ani bych je všechny našim nedala. Mamka už bude mít 70 a to by na ni bylo určitě moc. I tak je dobrá, že zvládá ty dvě větší čertice :slight_smile: :wink:
5. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky, takže vízum mám:slight_smile: prošla jsem si pak Václavák, vlezla do všech obchodů pokoupila Matesovi 2 boží bodýčka s dlouhým na zimu a sobě mikinu. Teda všude plno slev a tolik krásných věcí. Kdybych nevyhazovala teď prašulky za cestu...tak si z tama dovezu plné tašky hader. A teda fakt nadávám,že se ty věci knám do ZL nedostanou,kdyby jste viděly ty nádherné věci co měli v CA na děti, no nádhera, horko těžko jsem odolávala:frowning2: jsem si pak zašla na hranolky a koláček a sedla do parku, pak jsem ještě hledala bus, který mě doveze z nádru na letiště a už jsem jela dom. Dojela jsem v 16.45h, takže super, Mates mi běžel mílovými kroky naproti a hned mě objímal, to bylo tááák krásné.
Jak píšete, že byste to týden nevydržely, tak vydržely, ale bylo by smutno. Co mám říkat já, u mě to bude týden a 2dny celkem:frowning2: holt to budeme muset oba zvládnout. Myslím si,že pro něj to bude jednodušší jak pro mě. Ale taky si to zatím nedovedu představit.

Martu: to si teda pěkně odpočíváš,když máš doma jen jedno dítko:slight_smile: no jo i jedno dítě je na ty babičky hodně, ty děti je rychle zmáhají.

Ined: teda to vás jelo požehnaně v tom buse:slight_smile: dneska bylo příjemně ani horko ani zima, na výlet počasí jak dělané. Co říkal Matýnek na zvířátka?
neboj to se ti nepálí. Ve vodní lázni to nedělám. Prostě dám rýži do mléka a dám vařit, ale pak jak to začne vřít, tak to ztlum,jinak ti to přeteče. Ale to se mě stává pokaždé, ale jinak pohoda. Mates i já se oblizujeme:slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak jen na skok :wink: ...počasí nám nepřeje,chtěli jsme jet na koupák a je zataženo :angry: ,ale snad se to počasí vyjasní a my budeme moct vyrazit alespoň po obědě :sweat_smile: .
noc byla u nás katastrofální,byl úplněk,tak možná i tím,matýnek za úplňku vždycky špatně spával :frowning2: .
a... :grinning: ,máme druhý spodní zoubek :grinning: :grinning: :grinning: ,ale teda maloch je fakt protifka a nejraději by se jen pořád nosil a choval,to se ten příští týden,co budeme opět celý sami z něj asi už opravdu zblázním :frowning2: .
za chvilku půjdeme aspoň nakoupit a na prochajdu :slight_smile: .nenecháme si přece zkazit náladu počasím :wink: .

martu :slight_smile: ...aha :grinning: ,já jsem si hned říkala,že je to zvláštní :grinning: .ale teda maminka je skvělá,klobouk dolů :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...jj,s těma věcma je to na houby.je to jak říká kuba...v praze jsou drahé akorát nájmy a kultura,jinak se tam prostě žije levněji :frowning2: .
zvířátka se matýnkovi líbily,zvlášť sloni a žirafy,prostě čím větší tím lepší :grinning: .jo a taky lemuři ho zaujali,jedna ta opička měla na sobě úplně malilinkaté miminko :dizzy_face: ,já jsem z toho byla úplně unešená :grinning: .

tak holčinky,všem přejeme krásný den a ať už nám vyleze pořádně to sluníčko :dizzy_face: ,papa
6. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky!
My se máme fajn Lukynek je hodný takže pohodka.V srpnu se chceme taky vydat do zoo a ještě do dinoparku.
Ined:příští týden máme čas,tak jak budeš chtít jít na prochajdu tak pisni-budeme se těšit :slight_smile:
Mějte se všichni pohodově :wink:
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
ahojte,

my si užíváme...jen v rychlosti - miška jak měla tu virosu tak v sobotu přestala úplně jíst ale i pít, ani prso. tak měla suché pleny a hrozili nám kapačkama. pak začala se kojit, takže dobré. ale noci hororové, bud usnula o půlnoci nebo sice ve 22 ale od 1-4 vzhůru a řev. takže jsem sem ani nechodila. dneska v noci spala tak, že od 1-7 každých pár minut kníkla nebo poplakala. nevzbudila se, ale mě jo. takže tak my bojujeme. včera jsem nakoupila kotel zeleniny a dneska ji vařím a budu zamrazovat. mě napadá mur kdy ty stíháš matesovi vařit když jste celé dopoledne venku? já to nestíhám právě.

jen krátce: ined hezky si užíváš tatínka :slight_smile:
mur super jsi to zvládla
martu tak ted bereš jedno jako odpočinek a my tu u jednoho padáme na hubu :slight_smile:)

jinak 2.9. odlétáme do bulharska na 10 dní tak snad si odpočineme a miška nabere něco zdravého ze vzduchu :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsme vytuhli:slight_smile: ještě chvíli počkám a pak se jdu vrhnout trošku na úklid a hlavně přeprat v ruce špinavé hadry. Dopolko oblečení od broskví, odpoledne meloun+rajčata a teď večer ještě ostružiny. Já jen převlékám a peru:slight_smile: malý celý den do sebe něco tlačí. Naštěstí jsou to samé zdravé věci, ale je jak čuně pořád.Do toho jde zalévat zahrádku a je jak vodník. Dneska po obídku jsme se byli mrknout na bagr a tenisty, tam jsme čučeli hodinu:slight_smile: pak domů a řádění na zahradě.

Mony: jak jsem psala ráno nebo večer. Ale spíše ráno. Zítra ráno dělám ty filety. malý vstává v 6.30-7h to jdeme pak do kuchyně a já začínám fungovat. Dám mu rohlík do ruky a on dlabe a nebo si hraje s hračkama a jen mi třeba dojde něco ukázat .Za hodinu max hodinu a půl to mám vše hotové a vyrážíme ven až do 11-11.30h některé jídlo má jen na jeden den, ale většinou to má na dva dny,někdy i 3 podle toho co dělám,že se to dá nakombinovat. Já nezamražuji nic neboť nesnáším věci-jídla z mražáku. Syrovou zeleninu,ovoce a maso to jo. Ale udělané jídlo bych nesnědla ani omylem a Matesovi už to tím tuplem nedávám. Mě to prostě smrdí tím mražákem.

Ined: počasí opravdu na koupání nebylo i když chvílemi bylo pěkné teplo, ale jak zalezlo slunko tak nic moc. Snad jste si našli náhradní program.

Deli:pěkně si užíváte. Dinopark chci taky dát, ale asi až dojedu
6. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky..
tak ja nejak nestiham..
jsem u mamky a byla jsem dneska i vcera na vylete u kamosek..
petan byl kupodivu hodny :grinning:

tak jdu dat kafinko :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

opět nestíhám, betonujem základ pod ten zahradní domek ( doufám, že konečně přijedou :cry: ), takže vařím. Malá mi pořád utíká tady na dětské hřiště. Je tam takový malý dřevěný domek a jí se strašně líbí. Vůbec ji odtud nemůžu dostat :wink: :slight_smile:

Zlobi hned bych letěla taky, nás je ale bohužel moc a nemáme tolik peněz, když pořád něco doděláváme :wink:
Ale snad se taky jednou někam dostanu ( až budou holky velké a my pojedem jako za svobodna :sweat_smile: )

Muri to jsi měla pěkný výlet do Prahy a malý to vydržel v pohodě? Uvidíš, že až budeš pryč taky bude v pohodičce, hlavně když je mezi známými lidmi :slight_smile:

No jdu vařit a tak dál :frowning2:
7. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
ahojte holky.. je tady někdo z Uherského Hradiště??Já jsem chtěla chodit plavat, ale, že nám v UH zavřeli krytý bazén, tak nevím kam chodit.. je tady v okolí něco takového?
7. srp 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem byla dnes dopol.ve Zlíně u kámošky, pak nákup na Čepkově v DM, rychle udělat oběd a teď jsem malého dala spát. Teda fakt nestíhačka dnes:slight_smile:

Martu: určitě ten domek přivezou. TO máte dětský dřevěný domek a nebo že do něj můžete dát třeba kola nebo věci na zahradu... No snad to malý zvládne. Když bude u mé ségry, tak to bude dobré, ale s babičkou by to nedal, to vím.

zelvatko: já chodila do UH na bazén, pak jsem od dubna začala jezdit do ZL. Ale co vím, tak se plave na Synotu a je to tam pěkné. Byla jsem tam taky plavčit. www.babyklubkatka.ic.cz. Vede to paní Konečná a je opravdu fajn
7. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
murin: díky za odkaz..:slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
nemáš za co. Na tom synotu je to fakt pěkné. I tam můžeš využít vířivku:slight_smile: Všechny instruktorky jsou opravdu dobré.
7. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Muri to je normální velký zahradní domek 6x3m. No už jsem psala i na aukro a paní mi odpověděla, že ho kontaktovala a jestli se neozve do 5 dnů tak jí mám opět napsat. Snad už se to pohne :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahojky holky přidala jsem pár foteček :slight_smile:

Zítra se vrátí Lucka s Amálkou, takže mám poslední den klídečku :grinning:
Odpoledne jdem na mysliveckou chatu, takže dnes budem celý den fuč :wink:
8. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky, teda tady nikdo není:frowning2: My jsme dnes s Matesem celé dopoledne řádili, kreslili jsme na vjezd do garáže křídama, pak jsme byli nakoupit a rychle vařit obídek. Měli jsme tu návštěvu, 4měs. sestřenku Natálku :grinning: Jak se Mates vyspal, tak jsem ho předala babičce a šla ke kámošce si nechat udělat novou hlavu, melírek už zase nemám, už mám pouze hnědou. Babičky byla s Matesem na kole a pak u sousedů dívat se na bagr v akci. Bagrují tam místo na bazén tak Mates v tranzu byl od pracijícího bagru 3m :grinning: Já jsem ležela jsem totál k.o. nějak na mě vše dolehlo a moje průdušky už týden jsou k.o. a dnes úplně do toho šílená únava:frowning2: V pondělí jdu radši k Dr. samoléčba nefunguje a nechci odjet nemocná:frowning2: Mates vytuhnul jen co jsem ho dala do postele.

Martu: pěkné fotečky. Koupání a američanka nemají chybu :grinning:
8. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Marky co u Dr. jaké máte míry? my jdeme ve čtvrtek
8. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojky..
venku je teplo tak tady neni ani noha :grinning: :grinning: :grinning:
u nas noc desna..petan dostal horecku..asi byl prehraty pac byl skoro cely den venku..tak dneska to nebudeme prehanet ale udrzet ho chvilku doma da praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peknou nedeli :dizzy_face:
9. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.