• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
:grinning: ahoj Valašky,
ráda bych se k Vám přidala, přecházím konečně ze snažilek - CRM Zlín. Jsem ve 4 měsíci a už se nevlezu do žádných gatí :wink: kde se dá tady na Valachoch kůpit neco rajcovního na sebe????? Díky
9. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
ahojky holky, jsme zpátky v UH, no moc se mi zpět do paneláku nechtělo...

fotky dodám...bylo super, zítra musíme k MUDr, malá má plnou pusu aft, chudinka a chraptí, asi angína....
9. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
ludmila..ahojky :dizzy_face:

ahoj honzi jak bylo?dneska jsem na tebe myslela ze asi uz dojedes :grinning:

petan je ted uz bez teploty tak valim rychle do postele..moc jsem toho nenaspala :pensive:
9. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahojte holky, u nás noc zase nic moc. Teda oproti vám ostatním jako paráda, ale já jak na to nejsem zvyklá tak je to pro mě děs. V 5h se malý vzbudil,neplakal on si prostě jen sedne a sedí a hraje si s dudinama. v 5.15jsem mu dala mléko, vytuhnul do 5.45h a zase seděl, tak asi 20min. Pak vytuhl a spal až do teď. Je to už po několikáté co tak nad ránem sedí a prostě nespí. Samozřejmě to nespím ani já:frowning2:
Vypadá to, že dnes bude hezky. Já valím dnes k Dr. jsem k.o.
Pěkný den

Honzi: teda nedivím se ti, že se ti nechtělo zpátky do paneláku, ale tady je taky dobře:slight_smile: chudinka Adélka, co snědla, že má afty? neboj ze všeho se dostane.

Adelinka: ta teplota byla z toho přehřátí nebo něco i Petříkovi bylo?

Ludmilamarie: ahojky, vítám tě tady. Určitě se můžeš přidat :slight_smile: z kama jsi?
vím o obchůdku ve ZL na autobus.nádraží jak je ekoferm. Teda pokud tam ještě je. Přece jen je to už nějaký ten pátek co jsem tam byla naposled. Ale paní tam byla příjemná,kupovala jsem si tam kojící podprdu.
10. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jsme už zase s matýnkem osiřeli :frowning2: .a opět budeme týden sami :frowning2: .ale dovča super...zoo,koupák a tak,paráda,škoda jen,že ten týden prodtě strašně rychle uteče.matýnek je navíc veliká protifka,rostou mu zoubky a mám podezření,že se mu klube už jeden i nahoře :grinning: ,no ale teda pořád se chce jenom nosit,cokoliv s ním udělat je nadlidský výkon :sweat_smile: .o nocích ani nemluvě :confounded: .večer sice usne sám během minuty,ale to je tak vše.budí se pořád a teď poslední tři čtyři noci fakt děs,takže jsem k.o..k tomu mě začalo včera bolet v krku,dnes od rána hlava.matýnek pokašlává a kýchá,takže snad neskončíme ještě oba jako marodi :frowning2: .
tak jsem si hned zkraje postěžovala :grinning: a teď ty lepší zprávy :wink: .
matýnek už capká,když ho přidržím za ručky,netahám ho jako za ně,jen mu držím dlaněčky u tělíčka a on capká :grinning: .poprvé to tak udělal v sobotu na koupališti v brouzdališti,tak jsem to pak zkoušela jestli bude i doma a v pohodě :grinning: .tak uvidíme :dizzy_face: .včera měl měsíců,tak už pomalinku začínám plánovat jeho narozeninky :grinning: .jinak velůice nic.počasí snad vydrží bez deště ať můžeme aspoň na tu prochajdu :wink: .

ludmila :slight_smile: ...moc gratuluji a moc tě tady vítám :dizzy_face: .

honzi :slight_smile: ...jejda,chuděrka adélka,kde k tomu jenom přišla :frowning2: .

adeli :slight_smile: ...zase začíná asi něco řádit :frowning2: ,zase to tu bude samý marůdek :frowning2: .tak doufám,že už petříčkovi lépe a bude brzy v pořádku :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...tak snad budeš do odjezdu dobrá :confused: ,aby tě ještě nevrátili z letiště kvůli prasečí chřipce :grinning: .to byla jen nejapná legrace :wink: .

holky a co nějaký srázek?ale asi to zatím moc nevypadá co?skoro všichni jsou trošku nemocinkaní :frowning2: .tak uvidíme :wink: .
odpoledne sem nakouknu jak dám matýnka chrupkat,teda jestli bude...včera spal přes den jen dvakrát čtyřicet minut :confounded: .
tak zatím přejeme všem pěkný den,papa :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
omlouvám se,má tam být 11 měsíců,ale matýnek mi pomačkal klávesnici a nepsala mi číslovky :angry: :grinning: .
10. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky!
Tak včera jsme si přivezli Míšu z prázdnin od babičky.Moc se jí domů nechtělo.
Ined:někdy se ozvi at můžem jít na tu prochajdu :slight_smile:
Ludmilomarie:vítej mezi námi-už se těšíš na mimčo co? :slight_smile:
Adeli:at se Petan brzo uzdraví
Mur:at jsi do odjezdu o.k. :slight_smile:
Mějte všichni pěkný den :wink:
10. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
holky, tak je to jen nějaká kvasinková infekce...holky, byla jsem na infart z Jirkové mámy, vzala malou do obchodu a koupila jí párek a dala jí ho na snídani po cestě studený, tak jsme s Jirkou chytli oba rapla...

no jinak se máme dobře...nestíhám ani vás dočíst, peru a odpoledne jedeme na kolech na Ostrožskou, tak se těším...
10. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz

matýnek spinká,já jsem vyžehlila,tak trošku odpočívám.dopoledne jsme byli nakoupit a volala jsem zubařce,31.jdeme všichni včetně matýnka :grinning: .akorát teda nevím,jak se mu paní dr.hodlá dostat do pusenky :grinning: .nemůžu se mu tam dostat ani já :stuck_out_tongue_closed_eyes: .před chvilkou mi přišla potvrzená přihláška z domina,budeme chodit s matýnkem od září na trávníky do klubíčka :dizzy_face: .
tak je asi nejspíš po klidu,matýnek se pořád budí,chjo.poslední dobou strašně špatně spinká,přijde,že čím dál hůř :frowning2: .tak nic,jdu chystat svačinku a věci na prochajdu.možná se večer ''zastavím'',zatím pá :slight_smile: .

honzi :slight_smile: ...tak doufám,že bude adélka brzy v pořádku :dizzy_face: .ale teda s tím párkem :confused: ...já bych asi vraždila :angry: .tcháni taky pořád....a příští rok už dostaneš masíčko a kačenu a klobásku apod.a trošku se obávám,že jsou toho v klidu schopní mu to dát :zipper_mouth: .ale berou mě čerti jen to slyším :angry: .užijte si výlet,počasí přeje :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...tak jak jsi dopadla :confused: ?
10. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
jako chápete to :confused: :angry: ???
http://www.novinky.cz/krimi/175963-zena-v-mlade-boleslavi-nechala-deti-v-rozpalenem-aute.html
já snad opravdu přestanu ty zprávy číst,protože mě to vždycky přinejmenším akorát nase :rolling_eyes: .e
10. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Ined:tak to je fakt síla-Já bych tam zavřela tu matku :angry:
10. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojky..
tak nam dneska dijel tatka..bude mit dovcu a pak na me paragraf..ale nevite kde to vyridit??zda v nemocnici nebo u meho obvodaka nebo u jeho?,

holky diky..petan uz byl druhy den bez horecky..si myslim ze to bylo prehrati..pac nic jineho jsem nenasla :grinning:
10. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
jj matku bych tam necala chcipnout..pac ja tohle nechapu..ja bych ho tam nenechala ani minutu same je me tam horko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...já myslím,že paragraf by měl vyřídit u svého obvoďáka,ačkoliv ...teď mě napadá,že ten dr.bude potřebovat nějaký doklad o tvé neschopnosti.možná bude nejlepší dr.zavolat a informovat se :wink: .
ta ženská musí být ale mega kráva,když už vůbec nechá měsíčního mrňouska půl hodiny v klidu bez dozoru :angry: ,fakt nechápu...bych ji pověsila za prdel na měsíc do průvanu :angry: :angry: :angry: .fuj....to jsem se ale rozčílila :sunglasses:
10. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahoj holky, jsem marod. Dostala jsem silné ATB. Jsou to 3 prášky, každý den si mám vzít 1. Ve čtvrtek jdu na kontrolu. Na poslech to bylo dobré, což jsem se divila, chrblu jak starý chlap, ale krev jsem měla špatnou. Řekla jsem Dr.že v sobotu odlétám a tak mi dala tyto silné a že mám ležet. Dopolko jsem to zvládla a po práci si vzala malého mamka. Místo abych si ho teď užívala, tak jsem doma zavřená v posteli:frowning2: Zítra má mamka dovču, tka to taky budu ještě ležet, ale ve středu už budu fungovat-musím. Teď je mi dobře, ale jak jsem si zvala ten prášek, tak za 4h totální moták,jsem byla jak přejetá vlakem. No jo já prášky totiž nejím pokud nejsem na umření a ATB jsem neměla několik let.
článek jsem ještě nečetla, ale jen co píšete, tak bych dítě v autě samotné nenechala. Jako taky někdy nechávám, když zastavím u pekárny a jen vyběhnu, ale já nechávám otevřené dveře. Ale udělala jsem to tak 2x.

Adeli: paragraf vypisuje ten Dr. co tě bude hospitalizovat nebo s tebou něco dělat. Ale zavolej si radši obvodní
10. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojky,
tak u nas noc desna..petan byl hore tak 8x
ted tady jezdi na motorce a radi a hulaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na ten paragraf zeptam v te nemocnici
11. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak u nás noc docela šla,sice žádná sláva,ale bývá i hůř :sweat_smile: .matýnek vstával v 5.30 a to jsem teda zamítla,takže jsem ho vzala k sobě a světe div se,spali jsme až do 7 :confused: !!!to už tady dlouho nebylo,akorát teda potom totální nestíhačka :grinning: .počasí je hnusné,tak se snažím matýnka zabavit seč mi síly stačí,ale teda už je protifka.no stejně je čas na svačinku a pofrčí spinkat :grinning: :pensive: .dnes bude mít poprvé na obídek polévečku a druhé,tak jsem zvědavá,jak mu to pošmakuje :grinning: .capká stále jistěji a zjevně ho to moc baví a má velikou radost :dizzy_face: .no nic,musím už končit,matýnek právě potrhal tel.seznam,ještě že byl starý :grinning: .
i přesto škaredé počasí přejeme všem pěkný a pohodový den :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...tak hlavně ať jsi brzy v pořádku a zdravá :dizzy_face: .
11. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky, já ležím s notebookem na břiše od rána. Babička má dovolenou tak se stará o malého. Oni byli dole a já nahoře. Hezky si tam hráli a teda zabavila ho:slight_smile: Mě je líp tak snad budu brzy ok:slight_smile:Přece nepotáhnu brusle v kufru jen tak:slight_smile:
Teď jsem Matese uložila a hned byl tuhý. Počasí je fakt strašné. Jako mě je to jedno já ležím, ale chudák Mates by rád ven. Snad odpoledne přestane pršet!!!!

ined: to je super, že Matýnek chce víc a víc capkat. Co ten vozíček, pořídíte?
11. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak konečně chvilka volna :wink: ...počásko se pokazilo, tak jsme doma :slight_smile: Nikča zrovna usnula.
Jinak užíváme prázdnin naplno, v pátek jsme grilovali, byl u nás kámoš na noc i s děckama, takže si užili jak dospělí,tak i malí :sweat_smile: ...tento víkend máme u babičky pouť, tak už se těším, snad teda vyjde počasí, bude tam i nějaký dětský program, kdyby jste někdo chtěli dojet :wink: http://www.brezolupy.cz/nove/index.php?id=0&kod=0&clanek=1890
No jinak míry ze středeční poradny v 18měs. jsou 10,4 kg a 80cm :slight_smile:
Muri, jak jsi nám poslala foto malé Terezky s mírama, tak my přesně ty měli v roce :grinning:, ale šikula je Terka i rodiče :slight_smile: Díky za foto.
Páni, jak to uteklo a ty už v sobotu letíš :fearful:...já teda jak teď vidím ty zprávy, tak my běhá mráz po zádech :frowning2:, no ale snad jedeš na nějaké jiné místo, kde žádný živel neřádí a určitě to bude nezapomenutelná dovolená :dizzy_face:
Jo kdyby byl ještě srazík, budu ráda, když se uvidíme...akorát teda v pátek už budeme asi pouťovat, tak to už nee.
Honzi, k párku se ani vyjadřovat nebudu, to bych nesnědla ani já :stuck_out_tongue_closed_eyes:...někdy fakt ty babičky nemají rozum :pensive:
Ined, jak jsi sem dala ten článek, tak to ještě dopadlo s dětma dobře, před nedávnem se stalo něco podobného a to už dítě nepřežilo :pensive:, prý ho maminka zapoměla dát do školky a nechala ho zamklé na parkovišti před svou prácí a vůbec o tom nevěděla...no a pak už bylo na vše pozdě :cry:
No hnus, vraždila bych takové rodiče! :frowning2:
Marfu, tak co už vám stojí domeček doma na zahradě?...je to fakt děs s tím dodáním :angry:to si ho budete užívat asi až napadne sníh, bo co? :angry: :grinning:
11. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo a hlavně brzké uzdravení Muri :wink: ...hlavně ať jsi fit na odlet :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky holky, přidala jsem fotky na naše stránky

www.adelasamsova.mypage.cz

my dnes jedeme na ostrožskou za bráškou, tak se moc těším...včera jsme byli až do večera na kolech, dokonce jsme se i koupali.... :wink:
11. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Marky ani mě nemluv, jak jsem to o té Číně četla na netu a pak to viděla ve zprávách tak šok. Samozřejmě domahned bylo,že mě nikam nepustí. Jako já doletím do Šanghaje, teda pokud nezavřou letiště kvůli nějaké hrůze, ale budu z tama hodně daleko a tam snad nic takového už nehrozí. Ale do soboty se to prý vše ztratí, tak snad. Je mi líp, ale kašlu pořád, sice už podstatně vykašlávám, ale tak je to lepší.
Srazík játento týden ne, abych vás náhodou nenakazila a stejně už homám natřískaný. Ve čtvrtek budu pořád někde lítat. Jen v pátek bych ještě mohla, to jedu do ZL ke kámošce se mrknout na malou. Zrovna na tu Terezku:slight_smile: Co má ty míry, tak mi je měli v 8měs, akorát o 0.4OOg víc:slight_smile:
Teda pěkné míry máte, to jste oproti nám chuďuncí. Předpokládám,žemi máme tak 12kg. Mates velmi rád papká.Sice jí hodně zeleniny ovoce, al etaky rohlíčky denně:slight_smile: no však ve čtvrtek písnu.
Díky za typ na tu pouť možná je tam vyšlu s Matesem, abych mohla odjet v pohodě, aby mě neviděl.
Já včera zase četla o tom dítěti, co řekli, že je mrtvé rodiče si ho vzali dom,že ho pohřbí a dítě se probralo. No děs. Paknakonec v nemocnici zemřelo. Ty doktory bych žalovala!

Honzi mrknu na foto
11. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
tak obídek o dvou chodech se ujal,z polévečky byl matýnek překvapený,ale šmakovala-nudlová se zeleninou a kuř.masem.teď jsem ho uložila,ale zatím mohutně vříská :frowning2: a k tomu mám hodně velké podezření,že vedle v baráku se pustili do revitalizace,protože od rána tam vrtají a dělají něco zbíječkou,takže větrat ani moc nemůžu pokud je matýnek v pokojíku,protože se toho hluku strašně bojí :confounded: .a kdoví jestli přitom vůbec usne.sice plastové okna ten hluk značně tlumí,ale i tak,no uvidíme.maximálně se vypravíme ven dřív a prospí se tam.

mur :slight_smile: ...vozíček pořídíme.matýnek se s ním určitě ještě dlouho zabaví :dizzy_face: .

marky :slight_smile: ...no právě proto,že už bylo několik takových případů,které skončily tragicky,tak proto tu ženskou fakt nechápu.buď nečte,anebo je až tááááák mega blbá... :angry: .
nemluvě teda o tom,že si nedovedu představit,že bych na matýnka zapomněla nebo ho někde zapomněla :confused: ,no tak holt každý jsme jiný :confounded: :sweat_smile: .pouť si krásně užijte :dizzy_face: .já se tam nedostanu,manžílka mám v práci od rána do noci až do neděle :frowning2: .ale srázek bychom zvládnout mohly :grinning: ,to bych šla moc ráda.na dnu mi vůbec nezáleží,podřídím se :wink: .
11. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
mur :slight_smile: ...ale ono to s tím miminkem bylo nějaké divné,narodilo se o 4 měsíce dříve a prý až po hodince co ho dovezli v krabici domů začalo plakat :confused: ,půlkilové miminko???vždyť to nemá ještě vyvinuté ani plícečky,přišlo mi to takové nepodložené.podle mého bez okamžité neonatologické péče takový drobeček prostě nemá šanci přežít.ale pokud je to teda pravda,tak bylo to maličké veliký bojovníček,chuďátečko :frowning2: .

s tím srázkem...mur :slight_smile: ...jasné,ty jsi omluvena,pro tentokrát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
marky :slight_smile: a co třeba čtvrtek?uvidíme jestli by se ještě někdo přidal :wink: .
11. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
ahojte
nějak nestíhám a nemám náladu.
miška hrozně blbě spí, furt se budí, navíc usíná i hodinu a hrozně blbě, chce jen mě a míít mě u sebe...no děs :frowning2: jo a v neděli začala kašlat to už je na mašli :frowning2:
marky dobré míry :slight_smile:
mur hlavně se uzdrav, na místě to bude fajn! :slight_smile:
honzi vítej zpátky, ten párek by mě nakrkl teda. jak to máš s prací ještě pracuješ?
srazík netuším jak bude mišce :frowning2:
11. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak Mates se po hodině a půl vzbudil a nešlo ho uspat, tak jsem ho předala mamce a vyrazili spolu ven,když neprší. Že si zajdou na Žlutavy na hřiště:slight_smile: takže opět vegáč. Jdu se potit, jakjsem si dala zase ty ATB tak ze mě teče jak z vola:frowning2: teda nebaví mě to. Já co jsem pořád zvyklá někde běhat venku nesnáším ležení v posteli. No kdyby to bylo s někým tak bych si to možná nechala líbit, ale toto mě leze krkem:frowning2: ještě dnes a kašlu na to, zítra už chci-musím fungovat naplno.

srázek: já až za 14dní, to vám pak povykládám jak bylo....

Honzi: pěkné fotečky, hezky jste si to tam užívali. Adélku pokloval kohout i přes plot?

Ined: to opravdu nezávidím ten rachod. Mates je naštěstí na takové věci zvyklý,m spává při otevřeném okně, ale někdy ho něco vzbudí, zatím teda jen cirkulárka, když začne jet pod oknem, jinak pohodka:slight_smile: učila jsem ho usínat při hluku, tak mu to nevadí.
Mates včera na vozíku řádil, jezdil pozpátku do kopce a dolů zvedl nohy a vezl se.On je vyčuraný, dopředu jezdit neumí, ale do zadu mu to jde,když ví, že pak to jede samo:slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahoj Mony, nemůže něco Mišce u vás vadit? to není normální aby tak byla nahromadě. Nezkoušela jsi se ptát Dr. jestli by vás neposlala na alergologii, jestli třeba na něco není alergická? manžel ten míval hodně problémy,když spával u mě. Něco mu prostě u mě vadilo a když tu spal, tak rýma a kašel. Byl na hodně věcí alergický
11. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
mur :slight_smile: ...no matýnek by měl být s garsonky také na hluk-běžný zvyklý,ale ho prostě vzbudí opravdu i kilometr vzdálená moucha :frowning2: .
matýsek je pěkný filuta,no co by se taky namáhal :grinning: .tak se pěkně vypoť ať jsi brzy fit :dizzy_face:.

honzi :slight_smile:...fotečky moc pěkné :dizzy_face:.

holky,prosím vás...chtěla bych pro matýnka koupit nějakou jídelní sadu,talířek,miska a třeba hrneček nebo tak něco.nevíte o něčem?nemůžu to na netu nikde najít :frowning2:.předem moc děkuji :slight_smile:.

peti :slight_smile:...před chvilkou jsem objednala tu plastovou houpačku,už zítra by ji měli dovézt.tak hned musím povolat kamaráda s vrtačkou :grinning:.jak jsem zjistila,matýnek se houpe velice rád,tak myslím bude mít radost :dizzy_face:.a co vlastně ty?šly by jste s terinkou na srazík :dizzy_face: ?
11. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak u nás se stále chrní :sweat_smile: ...jak se vyspí, pojedeme do Zlína nakoupit, tak snad nezačne znovu pršet :angry:
Ined, tak to se nedivím, že si Matýnek tak pošmákl :wink: , to už budou jiné obídky, jen se bude oblizovat...uvidíš :slight_smile: my teda zatím 2chody na oběd nedáme, vždycky bud jen polívku a pak jak se vzbudí další, nebo jen hlavní chod, obě zaráz nezvládneme.Jinak srazík ve čtvrtek klidně můžeme :slight_smile:
Muri, na pouť je klidně vyšli...aspoň se Mates vyřádí :slight_smile: ..a neboj cestu i dovolenku zvládneš bezvadně a bude to stát za to :wink: :slight_smile:uvidíš :dizzy_face:
Zlobi, tak to už je vážně na palici, jsem si říkala co s váma je...jsem myslela, že už jste na dovolené. Nevím už co radit, vím, že už jsi toho slyšela asi hrůzu, ale napadá mě, nechtete už pomalu přestat s kojením? Vím, že je to to nejlepší pro malou, ale stejně, když je pořád nemocná, tak to asi už nic neřeší, teď si myslím, že tím hodně trpíš ty, protože seš hodně oslabená...tím by se zlepšila i tvá kondice, cítila by ses lépe a určitě by to mělo vliv i na Mišku...víš jak spokojená máma, spokojené dítě :slight_smile:
My jsme to právě teď rozebírali s mojí Dr. říkala, pokud bych na sobě pozorovala už nějaké oslabení, časté nemoci a tak...mám radši přestat s kojením. No náš případ to naštěstí není, teda krom toho, že mi stále padají vlasy, ale už taky pomalu budeme kojení omezovat, hlavně teda v noci, to už je jen zlozvyk :frowning2: ...a taky mám zkoušet dávat normální plnotučné mléko(jen tak na zkoušku-prozatím) prý kojené děti ho nechcou a pak po odstavení zůstávají úplně bez mléka...a je fakt, že Nikča ho teď odmítá, uvidím časem.
No každopádně je to jen a jen na tobě :slight_smile:...já jsem a vždycky budu zastáncem kojení, ale zdraví vás obou je nejdůležitější :slight_smile: tak pokud by to pomohlo, proč to nezkusit.
Tak hlavně ať jste brzy fit a brzy se můžeme sejít někde na srazíku :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak Gabča snad spinká, Lucinka se dívá na pohádku a Amálka si vedle mě maluje :slight_smile: Jsem chtěla umývat okna, ale dopoledne pršelo a teď už mě to chtění nějak přešlo :wink: , tak snad zítra :sweat_smile:

Marky, domeček napsali, že přivezou 19.8. tak jsem zvědavá. je to už třetí termín, ale už jsem si stěžovala i na aukru, že jim to hrozně trvá a oni ho taky kontaktovali, tak už to snad dovezou :rolling_eyes: :unamused:

21.-23.8. jsou u nás hody tak by ten domekk byl akorát, no nezbývá mi než doufat, že konečně dodrží termín.
Pro jistotu mu ještě v pátek napíšu, jestli ten termín opravdu platí :frowning2:

Teda Zlobi to už opravdu není normální, aby byla malá tak pořád nemocná. Co na to říká doktorka. To vás nikam neposílá? :fearful:

Muri kdybych se sen už nedostala, tak se rychle uzdrav a přeju ti šťastnou a bezpečnou cestu a pobyt. Pěkně si to užij :grinning: :slight_smile: Jo a jaké vozítko to máte pro prťata?
11. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.