• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ined, my nemáme zatím žádnou speciální jídelní sadu, jíme normálně z talíře :slight_smile: ...a výsledek je jen jeden rozbitý zatím :sweat_smile: , tak to nějak neřeším, není potřeba.
Honzi, fotečky jsou zkoukla, je vidět, že jste si všichni dovču pořádně užili :slight_smile: ...moc pěkně, Adélka roste jako z vody.
11. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
http://www.tchibo.cz a najdi si to dětské. Ta sada je sice dražší, ale je moc pěknáa má ty přísavky, aby to dítě nezhodilo.
11. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
já zatímtaky vyloženě jídelní sadu nemám. ALe je pravda, že hrníček plastový má,misky taky-ale do nich dávám akorát ovoce křupky... jídlo dávám do porcelánových. U nás zatím nic rozbitého a to Mates se krmí jen sám, nechce, aby ho někdo krmil.ALe sedím vedle něj. ALe taky chci nějakou sadu pořádit, ale asi porcelánovou,abych se nebála ji dát do mikrovlnky.

Martu: určitě ten domek už dovezou. Je to fakt děs s některýma věcma, že není spoleh...
já mám moc věcí pro Matese na vození. ALe toto jsem dala typ ined na odstrkovadlo a zárověň chodítko-vozítko v 1. Malýs tím lítal od 10měs.
11. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Marky i mě teď začaly padat vlasy, ale to si myslím,že je stresem neboť ten mám docela velký,no jo bojím se té cesty a všeho co tam bude... ale tak snad to dobře dopadne a vše se to pak zase zlepší. Nezkoušela jsi vitamíny na vlasy? já dřív jedla panthenol od Dr.Muller a fakt dobré. To mi doporučila kámoška kadeřnice.

Mony: s tím kojením mě to už taky napadlo. Miška může mít i alergii takovou na to mléko a nebo prostě z tebe vytahovat to špatné, žeje pořád nahromadě. Přece jen ty jsi z toho něšťastná. Ale zase když nechce jest pořádně jiné jídlo tak je to těžké, to zase je jistota to prso, že aspoň něco do sebe dostane.
11. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Tak my jsme konečně vzhůru :sweat_smile:...posvačíme a vyrazíme.
Protatím Ahojte...večer snad kuknu :wink:
Muri, zkoušela jsem i ty tablety a nic moc :frowning2: ....ale teď už to neřeším, třeba se to pak zlepší jak přestanu kojit...pokud ne, zašla bych s tím někam.
11. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
ined jídelní sadu taky nemáme, má hrnky ze kterých pije (baví jí to střídat, takže avent, brčko a takový ten dudlík z petlahví) a normální misky
co se týče kojení tak nevím...já byla takhle nemocná vždy u mě to není žádná změna. a miška jí v pohodě. pokud jí nic není tak se kojí v 18, 21, 3 a 6h..přes den jí normálně. pokud je nemocná je kojení v noci víc a přes den radši prso jak jídlo. půjdu k dr a zeptám se, ale krev jí dělali velké testy, měla prášky na imunitu a to zabralo a alergologie prý až ve 2 letech. ona ted jen kašle nic jiného.
akorát blbě spí ale to je od té nemocnice a hned pak měla virosu tak to je na to, musíme zase naučit spávat samotnou.
martu to musí být umění se 3 dětma umýt okna :slight_smile: domek snad už dovezou! :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
ahojky..
tak nam konecne dojel z prace tatka a uz mu zacina dovca..ale zacina pekne na pytel pac petan ma asi nestovice tak budem lapet doma me asi fakt jebne vse se sere..

ja na srazik taky ne pac si myslim ze ma ty nestovice ale zitra jedem k dr.tak budem moudrejsi :confused:

mon..no to uz je desne ty vase nemoce..
11. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsem se nakrkla a zavolala do solné jeeskyně a měli volno tak jsme od 17h byly. teda paráda, moc se mi tam líbiilo, příjemné a miška si vyhrála na tom "pískovišti". určitě to zkusíme víckrát at to může zabrat :slight_smile:
adel a co ti vlastně je? to jdeš s těma očima? chudák peta...:frowning2:
11. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem zas tu:slight_smile: Od pátku mě trápí bolest zubů:frowning2: V pátek byla jemná bolest, tak jsem si říkala, že to bude v poho, vykloktám slivku a budu čiperka:slight_smile: V sobotu ráno jsme se rozhodli vyrazit na výlet na Pustevny. Terka už se zlepšila v sezení a tak jsme se rozhodli vyzkoušet novou krosničku. Bylo nádherně, Terka spokojená. Ale i tak jsme dělali časté přestávky, aby se protáhla. Domů jsem už přijížděla s větší bolestí. To jsem ještě byla hrdinka, že vydržím do pondělí. Večer už jsem nemohla usnout, pomáhal jen led. A tak já chladila a chladila. Ve 23hod, už to Petr nemohl vydržet se na mě dívat. Nevydržela jsem ani 5s bez ledu v ústech. Mám promakaný způsob chystání ledu:slight_smile: Rozhodli jsme se jet na pohotovost. Ale bohužel večer na zlínsku není, tak hurá do Brna. Ošetřovali mě 0.20hod. Terka naštěstí byla zlatá, na pyžamo jsem jí natáhla kalhoty a budnu a hurá Brno:frowning2: Naštěstí to prospala. Já jsem si ale užila, čistili mně kanálky, dvakrát jsem tam omdlela. Když jsem "vyšla" z ordinace Petr říkal, že tak hrozně jsem nevypadala ani po porodu. Bohužel ani to nepomohlo a já celou noc nespala, jen jsem chodila jak blázen po bytě a ledovala a ledovala:frowning2: A to už jsme v neděli v 8hod zas jeli na pohotovosti. Bolest se nemírnila, já už jsem myslela, že si vyškubu vlasy. Led se nestíhal namražovat:frowning2: Opět čistění kanálků, RTG, zánět. Zub mrtvý, kanálky živé:frowning2: Tak se umrtvovaly kanálky. Hurá domů. Bohužel ani v neděli jsem vůbec nespala, jen chůze a led:frowning2: V pondělí návštěva osobní zubařky. Už jsem říkala, at´mně ho vyrvou. Opět čistění kanálků:frowning2: Holky, to bych nepřála ani největšímu nepřítelovi:frowning2: Porod byl procházka. Já už jsem byla úplně vyřízená, bez jídla a spánku. Naštěstí se do večera ulevilo. Ještě to bolí, ale už to je lepší. Tak snad, už žádná pohotovost:frowning2:
Terka je ale zlatá, od minulého pondělí spí sama v postýlce i v noci:slight_smile: Ted´trénujeme lození:slight_smile:

Jdu vás dočíst:slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
přihodila jsem fotečky:slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
peti to je děsné! ve zlíně není zubní pohotovost? to mi ani neříkej :frowning2:
snad už bude dobře, zuby jsou podle mě to nejhorší co je...:frowning2:
terka je nádherná slečna ty jo...:slight_smile: a pustevny...tam jsme byli nedávno to je zajímavé takhle vidět "stejnou" fotku s jiným mimčem :slight_smile: aspon něco jste si užili
11. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky!
Teda ty zuby teda dovedou ale potrápit něco podobného zažil i manža.To je dobře ,že už je líp. :slight_smile: Hezké fotečky-Terezka sedí jak hříbek :wink:
11. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
ludmila: gratuluji k těhu a vítám tě tady:slight_smile:

honzi: ahojky, dívala jsem se na albu www stránky, Adélka má nádherné fotečky, pěkně jste si užívali u babičky. Snad se brzo zbavíte aftů

adeli: neštovice? Kde k tomu přišel? Já budu ráda, když Terka infekční onemocnění prodělá ve školce, než půjde do školy, ale tak brzo a ted´když jste chtěli jet na dovču:frowning2:

murin: a co ty? také marod? co se to tu šíří? :frowning2: Já jsem na tebe myslela, jak si užíváš s Matesem, před dalekou cestou a ty zatím atb a postel:frowning2: Ať jsi brzo fit a můžeš se soustředit na balení

ined: Matýsek dělá pokroky, otestujte odrážedlo, pak také pořídíme:slight_smile: Houpačka je opravdu u nás v kurzu, bude se Matýskovi také líbit

marka: vidím, že si také pěkně užíváte léta. Na pouť a kolotoče se těším, ale až příští rok:slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
zlobi: snad to brzo přejde, solná jeskyně je fajn:slight_smile: jako 3 dny u moře:slight_smile: Ve zlíně je zubní pohotovost ale o víkendu jen od 8-13hod :grinning: Bohužel:frowning2: V Brně naštěstí non-stop. Byla bych schopná si ho vyrvat sama:frowning2:

srazík: já mohu ve čtvrtek, ale spíše po obědě a v pátek je mně to jedno
11. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
teda peti :slight_smile: ...to sis opravdu užila,chuďátko :cry: .já jsem měla kdysi docela podobný zážitek se zubem a opravdu,porod je proti zubům procházka růžovým sadem :sweat_smile: :frowning2: .
terinka je móóóc krásňoučká :dizzy_face: ,to je fakt šílené jak to letí a jak ty dětičky rychle rostou :confused: .za chvilku se bude matýnek s terinkou na srázcích honit :grinning: .
ale ještě s tou zubní pohotovostí...ona bývala myslím jen od 16-22h,nebo už to zrušili úplně?no ale tam bych teda po zkušenosti šla opravdu jen v krajním případě :rolling_eyes: ,jenže když zub bolí,co se dá dělat,že jo :confounded: .co ty a srázek?měly by jste s terinkou čas :dizzy_face: ?

mur :slight_smile: ...děkuji moc za odkaz :dizzy_face: .ještě se podívám tady v dom.potřebách a kdyžtak to odtoho tchiba asi koupím,je to pěkné :slight_smile: .
tady jsem ještě našla odkaz na porcelánové,ale to my kdyžtak až později,matýnek má období,že všechno háže na zem a ještě se po tom dívá,kam až to zaletělo :grinning: .to by nám věru dlouho nevydrželo :sweat_smile: .já mám pro něj plastové misky a v mikru mu to ohřívám ve skleněné misce a pak to přendám do palstové,ale chtěla jsem aby měl nějakou soupravičku i s hrnečkem :slight_smile: .
http://www.kuchyne-domacnost.cz/detske-nadobi/c-1189-p-2/

deli :slight_smile: ...a co vy a srázek tentokrát :slight_smile: ?

adeli :slight_smile:...jejda,neštovice :frowning2: ???tak to je opravdu pech :cry:.

holčinky,už jdu do spršky a na kutě,cítím v kostech,že budeme mít zase super noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,tak všem přejeme krásné sníky a hlavně klidnou noc :dizzy_face: ,papa
11. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
peti :slight_smile: ...čtvrtek mi taky vyhovuje,ale teda spíš zase dopoledne,protože odpolko matýnek cca tak od 14-15.30 spinká :confounded: a v kočárku mi nevydrží tak dlouho spinkat,možná tak za jízdy :frowning2: .ale ani to by mi tak nevadilo,jako spíš to,že pak s ním do večera není k vydržení když málo spinká :unamused: .a pátek já můžu taky,ale marky zase bude půťovat :grinning: .tož babo raď :stuck_out_tongue_closed_eyes: (to není myšleno na tebe,ta baba :grinning: !!!)
11. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
holky já srazík nevím jak na tom miška bude.
dopoledne můžu tak abych byla ve 12 doma. v zoo miška která usíná ve 12.30 usnula až v 15h a to v šátku u prsa takže spaní venku fakt už ne :frowning2:
peti snad bude fajn..držím palečky
a zapomněla jsem pozdravit ludmil!? pardon a ahoj :slight_smile: joa bneptala jsi se na obchod s těhu? dobrý je na tržnici je tam oblečení pro mimča a i těhu a je tam fajn ženská, jinak CA má taky něco.

jinak učím zase mišku na usínání páč usíná ted s námi i přes hodinu a jinak řev, takže znova...ach jo. včera řev od 21-22.30 a to jsme byli u ní :frowning2: a dneska v poledne skoro hodina usínání a pak jsem se po půl h naštvala že to tak nejde a přestala být u ní a jen tam chodila a pak usnula. ted večer taky už nejsem u ní a jen tam chodím zatím 3x..
11. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahoj holky, tak já celý den ležela a navečer se vypotila. Je to podstatně lepší akorát mě bolí ledviny. Zítra ještě asi chvíli poležím, ale pak musím začít fungovat. Musím na pojišťovnu, gyndu a stejně čtvrtek to už mám nabitý celý den. Sbalená jsem, jen tam ještě musím pak dohodit kosmetiku a hotovo:slight_smile:

Ined: teda jestli si budeš objednávat něco z toho odkazu-kuchyně...tak bych se přidala, moc se mi líbí ty kačenky :grinning:

Peti: to jsi si opravdu teda zažila chudino. No snad už to bude úplně v pořádku. Terezka je strašně roztomiloučká.

Mony: to je super, že jste byli v solné jeskyni. třeba to fakt pomůže.

Adeli: držím Pěsti,a by Petříkovi nic nebylo. Já bych neštovice chtěla, ale teď to nemůžu riskovat....
11. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahojky..
tak treba to nebudou uvidim rano co bude..

mon..jj s ocima konecne vas pekne uvidim :grinning:

peti..no petr ma volno az od dneska odpol.tak do operace se stejne nic nestihne :frowning2: pojedem v rijnu na grand canarii

dobrou.. :pensive: valim spat pac rano jedem k mamce pomahat delat brambory..nejsou lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
holky, od toho co jsme dojeli nic nestíhám. Dnes jsem vypisovala dan, přiznání tátovi, vařila, odpoledne jsme byli v Ostrožské za bráchou kuknout a pak na nákup a ted jsem dožehlila...
zlobi, pracuji pořád, i když ted jsem měla 14dní pohov...
peti, tu bolest nezávidím, taky jsem si zažila hodně se zuby hned po porodu, Jirka se mnou jezdil pořád k zubaři, no děs...čistil mi zub, protože jsem měla zánět a u mého minulého zubaře jsem omdlela po té, co mi tvrdil, že zub je mrtvý, ale nebyl....až když jsem omdlela, udělal mi RTG a pak se moc omlouval, už jsem k němu nešla...

nic holky, jdu spinkat, zítra se pojedeme koupat, pokud bude počasí. Moc děkuji za pochvalu foteček...Adélka si to moc užila, ted mi nechce být vůbec doma, hned ráno donese boťa boťa jak tomu říká a stojí už u dveří...miláček můj, je to pěkný rebel....
11. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
omlouvam se, ze vam takto lezu do diskuze, mam ale prosbicku.
Tento tyden jedeme od ctvrtka do nedele do Zlina a rada bych poprosila o radu kam se vydat na vylet. Co byste doporucily? Neznam to tam, tak si rada necham neco poradit.
Slysela jsem, ze je moc pekna ZOO, tak tu bychom radi navstivili. Co jinak?

Diky moc za kazdou radu a napad :wink:

Klidne mi to piste do IP. Jo, jinak kdybyste nektera mela zajem, prodavam cajiky Hipp (velke baleni 400g dovazene z Nemecka) a ruznou kosmetiku, nabidku mohu zaslat maliem. Tak bych Vam klidne nejake mohla dovezt a usetrily byste na postovnem.
12. srp 2009 v 00:07  • Odpověz
ahojky holky, tak já noc kalamita. Mates pěkně spinkal, ale já do 1h nemohla zabrat, no jo schrupla jsem si od 17-18h, tak mě nešlo spát. Pak jsem do 3h spala a pak se zase jen převalovala. Ještě te%d ležím i když jsem už vytřela a vyžehlila pár kousků prádla, aby měl Mates v čem lítat venku. Mamka hlídá, jsou spolu venku. Odpoledne jdu ale už ven,no prostě musím a nebo budu balit Matese:slight_smile:

Donia: ahoj. ZOO Lešná je opravdu moc pěkná, tam si zajděte. Dále třeba Kroměříž(to byste ale museli vlakem, busem nebo jestlimáte auto) ta je taky moc pěkná a v zahradě je i pár zvířátek-pávy, opice, bažanti a v ohradě srnky.... vše tam krásně kvete. Jinak mě dále napadají Luhačovice, Buchlovice - ale to je vše na dojetí, je to od Zlína dál.
12. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

tak u nás noc fakt super :dizzy_face: ,vstávala jsem jen 2x :confused: !!!z toho podruhé až ráno v 5.15,neboť to už chtěl matýnek vstávat,takže jsem ho vzala opět k sobě,ale to mi nijak nevadí,naopak,je to příjemné ráno,když se ten tvoreček malinký tak pěkně mazlí :grinning: .dnes jsem rychlík,mám už uklizeno,navařeno,matýnek spinká,tak chvilku spočnu a pak půjdeme nakoupit :slight_smile: .a pokud už přišly penízky stavíme se i do nebíčka.potřebuju malému pokoupit zase nějaké ponožky a možná i punčošky,za chvilku už budou zase potřeba.ikdyž jak je takto chladněji,matýnek je doma povětšinou v punčoškách.je to docela praktické :slight_smile: .
dnes jsem vařila malému rajskou s kolínkama a maskem,ty jo,jen to přisolit a byla by mňamka i pro mě,fakt se povedla :grinning: .tak snad bude chutnat i matýnkovi :sweat_smile: .včera zobkal povařený hrášek a jak mu chutnal,odpoledne jsem si spolu dali banán a normálně si ukusoval a dnes měl s tatínkem ráno jablíčko :grinning: .už začíná papkat opravdu téměř ''všechno'' :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...myslíš asi tu sadu s kachničkama :dizzy_face: ...ta se mi taky moc líbí,přemýšlím,že bych ji koupila matýnkovi do budoucna,za tu cenu :slight_smile: .tak jak se vrátíš,tak se domluvíme a objednáme to najednou,aspoň ušetříme na poštovném,ju :wink: ?

zlobi :slight_smile: ...tak to je fajn,že solná dělá mišce dobře :slight_smile: .a to usínání...na to zase najedete brzy,jak už to jednou uměla,tak se to brzy vrátí do zajetých kolejí :wink: .držte se :dizzy_face: .

adeli :slight_smile: ...tak co???jsou to fakt neštovice?tak aspoň na ten podzim si tu dovču pořádně užijete.zas jestli je to opravdu ono,čím dřív je bude mít peťulka za sebou,tím líp :wink: .ale teda je to pech,to chápu :frowning2: .

honzi :slight_smile: ...koupačka dnes asi moc nevyjde,ale o víkendu má být krásně.taky se ještě s matýnkem chystáme :dizzy_face: .
donia :slight_smile: ...ahojky.člověče já ti ani nevím :sweat_smile: .tak lešná zoo,ta je jasná,to je paráda,byli jsme tam minulí týden a fakt je to rok od roku lepší,vřele doporučuji :grinning: .ale dál....no mě ani nic moc nenapadá,snad tady holky budou po ránu bystřejší :grinning: .

holčinky,všem přejeme co nejpěknější den :dizzy_face: ,ačkoliv nám nezačíná teda bůhví jak,protože jsem se teď dozvěděla,že tchán čeká na převoz do nemocnice se srdíčkem :frowning2: ,tak snad to nebude něco moc vážného :frowning2: .zatím papa :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
ahoj
jen v rychlosti, miška v noci hrozně kašlala dneska mi řekla dr že má červený krk ale naštěstí to zatím nemá na průduškách. nicméně srazík rozhodně my ne. ted odpoledne měla i teplotu trochu
je možné že jí to "uvolnila" ta solná jeskyně no uvidíme
12. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahojky, včera večer jsem si barvila vlasy, tak jsem už nenakukla...
Srazík zítra klidně můžeme, záleží kdo by se ještě přidal :confused:
Dneska to teda opravdu na koupání nebylo, vyrazily jsme odpoledne na hřiště, ale nakonec z toho nic nebylo...začalo pršet :unamused:
Zlobi,tak to hlavně brzy vykulírujte :wink:
Donia, ať se vám tady líbí a dovolenku si pěkně užijete :slight_smile:
Peti, teda ty sis pěkně užívala s těma zubama :cry: ...hlavně, že už je to za tebou a snad už máš na dlouuuuho pokoj :angry: :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ined, nám tchána do nemocnice odvezli v pondělí :unamused: , včera byl na opraci a snad zítra už půjde domů...měl nějaké cévy ucpané, nemohl dýchat...Co tvůj tchán?
12. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahojky..
tak u nas den zacal praci..na osum jsem jela s rodinkou vyoravat zemaky..
pak do teska na nakup..

petan zase prudil jako kazdy den :angry:
dneska jsem si mela volat na tu operaci ..tak mam nastup za tyden a pani me jeste rekla ze v srpnu je akce tak nebudu platit 35tis ale 34tis..toz mohlo to bejt aspon 24 :grinning: :grinning: :grinning:

ined..toz pupinku ma asi 20 tak snad to nebudou nestovice :unamused: ikdyz tady radi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

me zase dneska strejdu sejmul kamion..ale je ok..akorat oktavka kterou ma rok a setril na ni spoutu let je na odpis..
12. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
ahojky Adelí,

no tak dobrá tisicovka, ne?
No já jdu zítra pro výsledky štítné žlázy, tak jsem zvědavá, ale myslím, že budu OK...
na srazík bych aj zajela, mně by to vyhovovalo přiští týden v pondělí, jedu do Zlína k zubaři...
musím si zajít i ohledně přídavků, holky berete některá přídavky na dítě?
12. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
honzi..jj dobre neco
tak ja mam pristi tyden tu operaci a tak nemuzu prej uvidim jen mlhu :confused: :confused:

honzi..toz ja na pridavky nemam narok :unamused:
12. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky,
zatim jsem Vam vsem chtela moc podekovat za tipy. Urcite nejake vyuzijeme :wink:
Dam pak vedet jak se nam Zlin libil :grinning:
12. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.