• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
já taky budu muset kupovat bačkůrky co máte zač?
nám zase říkal ortoped že by děti neměly mít moc tvarované, ale koukám, že zase co dr to názor :slight_smile:
marky vy si budete užívat :slight_smile:
nám přijedou na víkend známí a chtěli jsme do zoo ale nemůžu tam mišku vzít v tomto stavu :frowning2:
mur takové zkrášlování - já nikdy nebyla ani na kosmetice ani na pedikůře. si vzpomínám jak jsi psala o praze že je tam spoustu obchodů s oblečením to jetam super, i je levné. ale jsou tam drahé právě služby, se mi nikdy za to nechtělo tolik dávat, ale tady je to levnější tak bych to mohla zkusit :slight_smile: ale nemám absolutně kdy :frowning2:
mně tu taky nepřijdou malé děti, kromě mišky :grinning:
13. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
už píšeš pomalu čínsky, ne? :sweat_smile:
si myslím :grinning: , naši kluci jsou stejně nej :grinning: :wink:
Jj, taky se tam musím pak zajet kuknout na botky, ještě jsem tam nebyla, nebo byla, ale měly zavřeno :angry: naštěstí zatím máme všechny botky ještě s rezervou :wink:
13. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Zlobi my máme tyto, jen teda růžové http://www.dpk.cz/eshop/domaci-obuv/0-K57006-36-0602
Jinak já dříve na kosmetiku chodila pravidelně, mám špatnou pleť, takže čištění bylo fakt potřeba, ale teď bohužel není ani moc kdy :unamused: takže to zanedbávám :pensive:
S tou ZOO je to fakt škoda, ale v tom stavu bych ani já radši neriskovala :confounded:....my tam letos taky ještě nebyly, ale snad to ještě do konce prázdnin zvládneme.
13. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
no já mám taky špatnou pleť a ted poslední dobou hodně :frowning2:
no my se 12.8. v zoo brali a pak lukov hostina tak jsme tam už dvakrát po svatbě tak letos holt ne no..
13. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Je fakt, že co Dr. to názor, jen teda nechápu, když už mají pak děti ploché nohy, proč se jim předepisují ortopedické vložky do bot :confused: ...to mi nějak rozum nebere :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Zlobi, to máme stejně :slight_smile: ...my se tam brali 30.7. a vždycky jsme tam na výročí jezdili, ale letosi to bohužel nevyšlo :confounded:
13. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já si teď většinou nakoupím nějaké ty čistící masky na doma a alespoň jednou do měs.si naplácám na obličej...ale není to ono :unamused:
13. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
no já mám MaryKay kosmetiku, emulzi krém i masku a vždy to pomáhalo a ted hrůza :frowning2: asi i ty nervy ..
s těma nohama říkal že tak do 3 let, protože nemají ještě klentbu ale tukové polštářky. pak až se vytvaruje klentba tak pak vytvarované boty.
13. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Marky my máme přesně tady ty červené a sandálky tyto: http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/letni-boty/dpk-k51084-kol-modra.htm akorát obráceně, máme tm.modrou podrážku a vršek béžový

No já na čištění pleti byla všeho všudy 2x. ALe teď z té antikoncepce vypadám hrozně, tak se trošku nechám zkrášlit. Teď jsem byla jen upravit obočí, nabarvit ho i řasy
13. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
V tom případě nevím, proč všechny zdravotní botky mají teda tvarovanou stelku...a pak větší čísla bot už moc s tou tvarovanou nedělají, když je to lepší podporovat až později?...No člověk fakt neví, co si má vybrat :rolling_eyes:
kde kupuješ tu kosmetiku? já měla myslím dříve nějaké vzorečky krémů a byly fakt dobré.
13. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Muri, ty sandálky jsou fakt super, my je máme v růžovém :slight_smile:
Teda ty tam pojedeš úplně z "gruntu" nová :grinning: ...tě ani nepozná :confused: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
no já jsem zase pro měkčí tu stelku neboť dítě nemá chodit po tvrdém kvůli těm plochým nohám. Na koberci dovolují chození bosky, ale na kachličkách, plovoučce ne. A teda když má dítě tvrdou tu botu, tak to vyjde na stejno. Takže jsem pro ty měkkčí.
13. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
ale pozná, vypadám pořád stejně. a než tam doletím bude ze mě vystresovaná nevyspaná troska, tak to se spíš ještě zhrozí :grinning:
13. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
no to je asi jako s jídlem, mlíkem a pod. co dr co člověk to názor :slight_smile: nejsem odborník tak nevím.
marky kosmetiku už si objednávám sama, mám nějakou registraci zákaznickou a pak mi to přijde poštou, tak kdybys něco chtěla tak můžu posloužit :slight_smile: jinak mám i nějaké vzorečky čistícího "setu" kdybys chtěla. já mám od nich vše čistící, pudr mají skvělý, stíny, řasenka, odličovač...
jak se u těch bot pozná, že tento model má žirafu? jsou pěkné, ale doufám, že sandálky kupovat nebudeme, že až tenisky. ted chodí jen v sandálkách všude i na písek
13. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
:grinning: ..se teda umíš zhodnotit Muri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...neboj 10dní tě zmení k nepoznání :dizzy_face:
Zlobi, DPK mají všechny žirafu :wink: ...a s tou kosmetikou bych určitě někdy mrkla a vyzkoušela :slight_smile: , tak snad brzy na srazíku můžeme.
13. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
tak já můžu donést na srazík
no právě že nemají žirafu všechny modely..není žirafa na značku, ale tak je to dobrá značka :slight_smile: mně se líbí ty jejich bačkůrky ty se chystám na podzim koupit
tak dobrou noc , držte palce..
13. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
mony já co jsem měla všechny se žirafou, tak to na té botě je visačka. co žirafu nemají tak tam tu visačku nemají. Teda aspoň v těch Otr. to tak je. ALe je pravda, co měl i tenisky, ze ZL tak tam ta visačka byla taky.
Já jsem si taky myslela, že už sandály kupovat nebudu a stejně koupila. Ty co má jsou mu tak tak a přece jen léto nekončí a nechci, aby měl Mates jen jedny boty. Musí mít prostě i na přezutí. takže má sandály, teď momentálně 2(ale ty jedny dávám tomu tak 14dní) ty polozavřené-poloottevřené-drahé a papučky. Pak snad až na podzim budu kupovat vyloženě zavřené boty a tenisky.
Mony někdy se přidám s těma stínama, ale až mi dojdou.

holky valím do postele. Jsem k.o. dobrou noc....
13. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jj Zlobi, určitě dones :slight_smile:
právě že myslím mají žirafu na všech modelech, alespoň na ty malé čísla určitě, oni zase moc těch vzorů nemají, většinou právě proto obměnují jen barvy,dekory atd. a modely zůstavají stejné.
Tak dobrou holky, hlavně ať si Miška i vy trochu odpočinete :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojky,
přečetla jsem vás, ale teď nemám čas reagovat:frowning2: Terka chce pozornost
jen:
murin: jak jsi psala s tou kulmou, tak pozor, máma si jí tam také vezla, ale mají nějaké jiné (už nevím zda výkonem, či tvarem jiné) a nejelo jí to tam. Musela si kupovat nějaký adaptér. Ale nevím, zda to bylo v ČÍNĚ či Japonsku. Raději se poptej.

JInak šťastnou cestu a hlavně opatruj se!!!! Budeme se na tebe a foto těšit:slight_smile:
14. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
dobré ráno
holky já spala!! po dvou probdělých nocích! :slight_smile: miška teda usnula až před půlnocí! (zdřímla si v 18.30 na 30min, enchala jsem ji že je nemocná a takhle to dopadlo) ale spala do 9.30 - teda 5x kojení, ale mezitím spala, asi 5x hnusně zakašlala ale jinak klid. paráááda aniteplotu nemá.
co se týče botek na bačkůrky se chystám do berušky a yamahy aby měla a na návštěvy. tak jsem najela na to DPK a podívejte co jsem našla: :slight_smile:

U nejmenších dětí přibližně do věku 4 let jsou v klenbě nožní tukové polštářky, protkané pružným a pevným vazivem, které mají za cíl chránit vyvíjející se nožní klenby před možným přetížením. Je tedy zbytečné vybavovat obuv pro nejmenší děti komponenty pro podporu klenby.
http://www.dpk.cz/cs/obouvani-deti/
mají to na svých stránkách. jinak ty dpk se mi moc líbí. už se i těším na bačkůrky zatím je nepotřebuje.
mur kdy přesně jedeš? a letíš s ph? snad se tu ještě potkáme!:slight_smile:
14. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
hned zkraje :wink: ...doufám,že se někdo neurazil ohledně velikosti děťátka :confused: :sweat_smile: ?!!to nebylo myšleno zle,jen mi ty holčičky až na vyjímku potvrzující pravdidlo :grinning: přišly malinké ve srovnání,když vidím,jak matýnek roste a je to takový chlapík :sweat_smile: ,ale taky je to kluk :wink: .tím nebylo v podstatě nic vážného myšleno :wink: .
jinak noc u nás děsná,asi 20x byl vzhůru...škoda mluvit.nevím čím to může být a to jsem mu ještě mazala dásínka calgelem,aby ho ty zoubky nebolely,hmmm a houbelec :confounded: .jinak nic,všechno pořád stejné a stejné,už se těším,až budeme mít zase po dlouhé době tatínka a najede se zase na normální režim :slight_smile: .a možná se ještě rýsuje týden dovolené v zimě,to by byla paráda,neboť dosud byl doma jen jeden týden v roce :frowning2: ,jinak stále fuč.

mur :slight_smile: ...neboj,to bude super dovča,uvidíš že budeš nadšená,moc se těším na zážitky a fotky :dizzy_face: .přejeme šťastnou cestu a vrať se nám v pořádku zpět v počtu 1 :grinning:!!!

zlobi :slight_smile: ...teď jsem to dočetla o těch botkách :confused: ...v tom aby se vážně čert vyznal :confounded: .my se chystáme,že už první pořádné botečky budeme kupovat hned na konci srpna a asi už teda zavřené a plus nějaké tenisky k tepláčkům.tak půjdeme sem na ten střed asi na ty DPK,kam taky jinam :wink: .aler teda snad nám tam paní správně poradí,když už tolik peněz,tak aspoň ať má matýnek správné botečky :wink:.
jsem moc ráda,že už je mišce daleko lépe :dizzy_face:.tak snad už se to bude jen a jen zlepšovat a budete mít aspoň do zimy pokoj :grinning:.

marky :slight_smile: ...u těch plochých nohou...nepředepisují je proto,aby se ta klenba nepropadala?vím já :sweat_smile: ?

matýnek už je vzhůru,tak letím,papa a pěkný den přejeme všem :dizzy_face:
14. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky,
mám dotaz? Jak to vše zvládáte? :slight_smile: Mně Terka spí přes den tak 2x30min a to jsem ráda, že po ní akorát tak pouklízím:slight_smile: a kde je chod domácnosti:frowning2: Když usne kolem 20.30hod, tak už jsem ráda, že jsi sednu, nebo spíš si jdu také lehnout:slight_smile: Kde jsou ty časy, že se člověk sebral, vrhl se "na to" a bylo:slight_smile: Teď když něco s Terkou začnu, musí být v dohledu, jak se vzdálím začne kňourat. Když je u mě, zas mám strach, aby si něco nepodala, když uklízím,.... ale to určitě všechny znáte:slight_smile: Nestěžuji si, nedala bych jí, jen se potřebuji vykecat:slight_smile:
ale co mě trápí víc je, že ještě nelozí (náznaky jsou, ale ještě...) o mě nejde, ale máma ať do ní dávám denně maso, že nemá svalovinu,.....nechcu se rozepisovat (nerada bych, aby to znělo nějak zle a pak se to někam rozneslo). No prostě máme rozdílné názory na jídlo:frowning2: Kdy vám dětičky začaly lozit? Mohu jí nějak pomáhat, nebo spíše tomu mám nechat volný průběh? Když slyším, ten lozí, ten lozí,...:frowning2: Vím, že to příjde, kdyby bylo na mě, tak to neřeším a užívám si s ní, ale....:frowning2: Jsem od středy do neděle sama, Petr jel na služebku:frowning2: Zub se naštěstí zlepšil, je to citlivé, ale už neleduji!! :slight_smile: Jo, ale začíná mně zas růst osmička a nemá místo, tak uvidíme, co zas bude:frowning2:

Tak a teď jsem se vykecala a tak jdu komentovat:slight_smile:

ined: co to, Matýska zlobí zoubky? to jsou trampoty:frowning2: Je fajn, že tátovi výjde ještě dovča. Týden je opravdu málo:frowning2:

zlobi: je dobře, že jsi dnes trochu odpočinula, jak je člověk na to mrně sám, tak je to opravdu náročné. Určitě Mišce pomohla ta jeskyně.

K botičkám se zatím nezapojím, ještě jsem to nezkoumala. Ale co jsem se bavila se švagrovou (vybírá dětskou obuv u Bati). Tak je důležité, aby to byla pevná, ale lehoučka obuv s výstelkou, ale nevím.....

murin: kdy odjíždíš? ty musíš být kočka:slight_smile: a ten relax, zasloužíš si to:slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Peti, začne lozit, nic se neboj, to příjde a třeba taky ne a začne rovnou chodit. Adélka začala taky skoro až v 8měsících...a s chozením v 11mes a kamarádky malá v 10měs...každé dítě je jiné...
a s tím uklízením to tak je, až začne lozit, bude lozit za Tebou a uděláš toho víc, teda já to tak měla a ted s ním v pohodě jak uvařím, tak uklidím...
14. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahojte holky, akorát jsem dojela ze ZL, uložila Matese, ale zatím řádí, no jo spal 5min v autě a očividně mu to stačilo :angry: ale pevně doufám,že zachvíli zabere jinak umřu hlady:slight_smile:
Jak usne, tak se vrhnu na balení věcí pro něj na prázdniny:slight_smile:
Jinak my spaní v noci taky děs, od 3h se vrtěl šíleně, ale spal. Ve 4.15 se probudil sedl si a hrál si s medvídkem, pak si lehl, ale ve 4.45h chtěl mléčko:frowning2: tak jsem udělala a pak chrněl do 8h a to jsem ho budila já, protože jsem potřebovala být už v 9h ve Zlíně.
Botky-osobně si myslím,že ta botka má být trošku tvarovaná, že ani to dítě nemůže chodit na úplně rovném a tvrdém. Ty botičky co má to DPK jsou tvarované,ale né moc, jsou prostě měkkčí a myslím si, že je to dobře. Oni ví co můžou a nemůžou a kdyby to bylo špatné tak by t nedělali.

Peti: zásuvky jsou tam normální to jsem se už ptala, ale adaptér mám. ALe nakonec kulnu neberu, ten týden to vydržím stejně doma ji používám minimálně, jen když jdu někam večer posedět a to není často. Zítra v 11.24h odjíždím vlakem z Otr. Tak od té doby na mě myslete. ALe tak po ČR to bude v pohodě, největší krize to bude ve Frankfurtu, to mi dá hodně zabrat a jak to tam zvládnu a budu sedět ve správném letadle tak uslyšíte ranu jak mi spadne kámen ze srdce :grinning:
Nebojzachvíli si najdeš systém a budeš to s Terezkou všechno stíhat. A že nelozí to nevadí,každé dítko je jiné a neboj ona na to brzy přijde. Zatím buď ráda, že máš relativně ještě klid .Jak ti začne lozit, tak si nesedneš :slight_smile: a co se týče toho masa, ty Terezce maso dáváš už nebo ne? Já si myslím,že bys mohla.

Ined:to je dobrá ta vyjímka potvrzující pravidlo :grinning: :grinning: No jo kluci jsou robustnější než ty holky, buď ráda, že máš chlapáka a ne nějakou trasořitku:slight_smile: Já na ten Střed chodím ráda na ty boty. Krom 2 měl Mates vždy s tama. Ale teď tam byla jakási mladá holčina, jako taky poradila, ale ne tak jak když tam bývala starší paní. Ta byla super a jednou se nám věnovala hodinu a půl a prostě nám nosila pořád nějaké botky ať prostě vyzkoušíme všechno.
14. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
holky, klobouk dolů před pracujícími maminkami:slight_smile: To by mně ještě scházelo, to bych už vůbec nespala:slight_smile:
Jo, ale musím Terkou také pochválit, tento týden začala sama dělat čau, paci, paci a už 14 dní spí ve své postýlce, vypadá, že už to bude v poho. Jsem ráda, že se tomu naučila.
no nic, budeme čekat:slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
murin: maso, už chvilku dávám 3x týdně a 1x žludek. Nemyslím, že je to málo, no jo stará škola.....
Věř, že to zvládneš, a šutr brzo spadne:slight_smile: Jsi přece mladá, schopná a šikovná:slight_smile: To by bylo, aby nebylo. Vše dobře dopadne, ale je přirozené, že máš strach. Hlavně na sebe buď opatrná!!!! Drž se!!!!
14. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
A murin, kdy doraziš do Chiny?
Peti, prace je hodne narocna, sem tam se z toh hroutim, ale co mi zbyva? Ted byvam dost unavena a trpim nespavosti...
14. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Mates mi stále nsepí a dělá tam mega brugr, už jsem tam i jednou šla. tříská vším možným a teď tam dělá pusou motorkářské závody- brm brm brrrrrrm :grinning: :grinning: asi mu těch 5min v autě stačilo:frowning2: :angry:
taky trpím nespavostí a teď obzvlášť stále v noci vidím padající letadlo:frowning2: doletím tam v neděli 15.20h-to je u nás 9.20
já bych pracovat asi nemohla, mě stačí, že lítám s Matesem a mám toho někdy plné brýle
14. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
V DM mají pampers 2velké balíky za 699kč. Hnedka jsem si koupila. Koupila jsem Matesovi na zkoušku tesco pleny a teda nadávám jak nevím co. Malý se z nich totálně osypal, škrábe si to. No fakt děs. takže nedám dopustit na pampers i když jsou dražší.
14. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
murin: díky za info, zajedu si je koupit. Já používám tesco i pampers. Obojí v poho. Na noc pampers a přes den tesco. Dříve jsem používala i DM a huggies. Mně se zas z huggies osypala. Tak už je nekupuji. Mates je kouzelný, chce si tě ještě pořádně užít:slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.