• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
murin: nezapoměn si vzít i slivovici, kdyby něco!! aspoň pleskačku. Je to vše lék na cesty, zuby, průjem, dezinfekce,...:slight_smile: Vždyť jsi holka z Moravy:slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
murin přesne í já a kam se hrabou Huggies, jsem s Pampers moc spokojená, Tesco jsem měla jednou a děkuji nechci...
Budeme na Tebe myslet ve dne v noci, az se Ti bude i škytat a kdy se vracíš?
14. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
nedá mi to a ikdyž mi tady prdéluje ještě matýnek musím reagovat :grinning: .

peti :slight_smile: ...s matýnkem toho taky velice moc neudělám,spíš jak kdy,protože on sice leze a už docela hezky capká okolo nábytku,jenže zase pořád šmejdí za mnou a vynucuje si pozornost :sweat_smile: .takže většinu práce podělám když spinká a hlavně teda večer.taky mě to moc nebaví a raději bych odpočívala nebo šla spát,ale nedá se :frowning2: .s tím lozením...matýnek se otočil na bříško AŽ v 6 měsících,lozit začal sice v 8,ale jak píšou holky...každé dítko je jiné a hlavně,terinka buď může lození přeskočit,což sice není nejlepší,ale děťátku to těžko zakážeš anebo ti může s klidem začít lozit třeba zítra :dizzy_face: .a navíc má opravdu ještě čas,není kam spěchat,takže hlavně ji s nikým nesrovnávej a netrap se tím,ty sama dobře víš,že je terinka velice šikovná :dizzy_face:,konkrétně třeba paci paci dělá matýnek teprve tak měsíc a ještě jen když se mu chce :grinning: ,tak vidíš...prostě každé dítko je jiné :stuck_out_tongue_closed_eyes:.pozadu evidentně není ani omylem,takže žádné chmury :wink:.
a co se týče masa...já teda už dost dlouho matýnkovi dávám denně masko a 1x v týdnu půl žloutku,ale je to věc názoru...někdo nedává maso vůbec,někdo začne později...já myslím,že i ty to děláš dobře.terinka má vitamínků dost i z mléčka,takže určitě nestrádá.a co se týče svaloviny,tak nevím teda,matýnek má nožičky jako hajzlíčkový pavouček a jak pěkně stojí a capká :grinning:,takže o velikosti svaloviny to určitě není :wink:.

mur :slight_smile:...tak postavou matýnek třesořitka sice není :grinning: ,ale co se týče povahy... :grinning:,onehdá se rozplakal ze strachu před 7 měsíční holčičkou,neboť hrozně pronikavě pištěla,je to takový bojínek :sweat_smile:.
ty jo,ale teda cesta opravdu daleká,ale hned bych asi jela :sweat_smile:.budeme na tebe moc myslet :dizzy_face:.

tak,jdu pomalu nachystat matýnka na spinkání,kupodivu je teď hodný,ale už se mi dere pod stůl na šňůry a zásuvky :angry: :grinning:a zase šmudííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:,dnes už snad po páté :sweat_smile:.tak zatím papa,ještě přijdu
14. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
peti nestresuj se! :slight_smile:
Miška začala lozit kolem 8.mšs do té doby se plazila (teda v 7,5 si stoupla)..pak všichni čekali jak brzo začne chodit a začala někdy ve 14měs..takže to je fakt různé. a pacipaci v 8měs rozhodně nedělala takové věci začala později. takže to neřeš. i když vím jak je to těžké vůči okolí, mně se taky všichni od cca 11měs ptali "a už miška chodí?" po 3měs jsem toho měla fakt....
a jídlo...mi povídej, já bojuju hodně s naším přístupem k jídlu s rodinou ale je to tvoje dítě. babička naše zastává názor že od roka může dítě VŠE
a co se týče práce, peti já pracuju když malá spí nebo jí někdo hlídá. a jak začala lézt tak jsem toho moc neuklidila to furt byla u mě až teď tak poslední měsíc se mi daří s ní uklízet a vařit. jinak zase jen když spala nebo pak byla s radkem a jeden hlídal druhý uklízel.
jé holky já jsem tak ráda, že nemám tyhle starosti které pleny kde za kolik jsou, netahám balíky..jsem moc spokojená s těma látkovýma a mám i dobrý pocit že dělám něco pro mišku i přírodu :slight_smile:
a dítě prostě nechce spát a nechce :frowning2: ach jo
14. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
holky,
jste zlatíčka!!!!:slight_smile: Já se to snažím opravdu neřešit, je to ZLATÍČKO a jestli leze, chodií,sedí, zpívá,.....teď a nebo za měsíc, rok, je prostě moje!!! Ale znáte ty řeči, někdy to nedá, aby jste se nad tím zamyslela, potrápila. No nic, jdu vyvětrat hlavu a Terku. Dopoledne bylo fajn, tak jsme byly dvě hodinky venku, uvidíme, jak teď vydžíme:slight_smile: Ještě se ukážu pa pa:slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky,
u nás se taky nespí :unamused: ...asi nějaké erupce, či co :confused: , povalovala se 30min.a pak, že už je jako vyspinkaná. Pustila jsem jí chvilku pohádku, jestli nezabere, ale asi vítr...
Muri, taky přeji štastnou cestu, hlavně dobře zvládni cestu a pořádně si tam užij se vším všudy :dizzy_face:
Já teda používám stále pleny Hugies clasik, v Ternu je kupuji za 169,-, což je super cena a mají je zatím vždycky. Ty Tesco jsem měla taky sem tam a byly dobré, akorát teda asi záleží jaké jsi koupila, mají 2 druhy těch jejich :wink: ...ty lepší jsou o něco dražší, ty levné jsem ještě neměla.
Ined, je mi jasné, že je ortopedická vložka pro oporu klenby, jen jsem teda moc nechápala, proč malé děti nemají mít tvarovanou stelku a pak, když má starší dítě ploché nohy, doktoři mu předepisují ortop.vložky :rolling_eyes: ...tak nějak už to chápu, ale si myslím, že alespoň trošku tvarované měly být...jak píše Murin :wink:
Peti, dobrá rada s tou slivkou :wink: taky mě to napadlo...a neboj, zase se s Terkou zajedete a budeš zvládat daleko více věcí :wink: , chce to zase chvíli čas, mě vždycky dělalo problém, když jsme vynechávaly postupně nějaký spánek a tak...takže, neboj, všechno půjde :slight_smile:
Zlobi, tak hlavně, že už je vám trochu lépe :slight_smile: ...třeba zvládnete i tu Lešnou, hlavně ať Miška zase něco od známých nechytí.
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak holky ani u nás to zatím na spánek nevypadá,matýnek ječí jako by ho na nože brali :frowning2: .já nevím,co s tím odpolko spánkem vždycky dělá takové cavyky :frowning2: .co se týče plenek,také mám nejraději pampers.vždycky jak je akce,tak nakoupíme zásobu.a i huggies občas míváme,no není to nejhorší,ale párkrát se stalo,že se matýnek pročůral a vždycky to bylo v huggisce :sweat_smile:.ale je teda fakt,že jsou ty plenky drahé jak cosi :frowning2:.jenže látkovky...tady v otr.je pomalu nejdražší voda v celé republice,plus ty počáteční náklady jsou taky nemalé a hlavně,v garsonce bych to neměla tenkrát ani kde sušit.tak tak jsem stíhala sušit naše a prádelko malého a to zašpinil nepoměrně málo věciček oproti dnešku,samozřejmě :grinning:.ono všechno má svoje no :frowning2:.

peti :slight_smile: ...jj,jen běžte,je tam krásně,taky jsme dopolo byli 1,5 venku,jako každý den :dizzy_face: a půjdeme zase.zítra trošku skrytě plánuju koupák,jestli teda bude počasí :wink: .

marky :slight_smile: ...no divné to je,to máš pravdu.sice se v tom houby vyznám,ale s tím tvarováním to vidím také jako ty a mur :wink: .

holky,už 6 minut je tam ticho :grinning: :grinning: :grinning: .že by se opravdu zadařilo a už po 2x usnul malý sám i odpoledne :confused: ?to jsou pokroky :grinning: .
a co ten srázek?počkáme až na číňanku :grinning: ?
14. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak my už asi nezabereme :angry: ...tak vyrážíme ven.
Srazík klidně i přístí týden můžeme a nebo počkáme :slight_smile: ...záleží co ostatní.
A Peti, jak už psaly holky s tím lozením se vůbec netrap, každé dítě je "originál" a hlavně naše :dizzy_face: ...my zase byly pořád ve všem hodně dopředu a Mudr.nám zase říkala spíše brzdit, ne podporovat, tak si pak vyber :confused:
Jinak s "babičkama" o jídle bojuji skoro pořád, teď to nějak pomalu vzdávám, doma si dělám po svém, ale stejně vím, že u nich vždycky nějaké to "kokinko" dostane :unamused: ...jsem ráda, že občas aspoň pohlídají :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
holky, Adélka mi zabrala až ted, co dnes je? No jenže ted bude spát taky 2-3hod a pak půjde spát až tak v 23hod, což je mazec, chtěli jsme jít na divadlo Rychlé Šípy, takže ji asi vememe s sebou i s babi a když bude zlobit, tak půjdou spolu domů, to bude sranda...

Holky, dnes jsem toho stihla teda dost, upekla jsem i koláč a přesadila kaktusy, chystala jsem se na ně rok a půl...vyprala jsem a ted jdu ještě požehlit pár věci a nachystat se zítra do Rakouska do Laa....
14. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Tak jsme přišly domů. Pěkně jsme to tu procáraly, je to tu fajn. Teď si hraje a tak já jdu toho využít a jdu pokračovat v uklízení.

honzi: jéé Rychlé Šípy, už jsem je viděla, je to parádní divadlo, hradišťáci jsou úžasní, šla bych klidně znovu, škoda, že Petr není doma. Udělejte si pěkný večer i za mě:slight_smile:

srazík: klidně i příští týden a klidně i až přijede murin. Kromě čtvrtka dopoledne zatím mohu:slight_smile: Těším se na vás a dítka:slight_smile:
14. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky!
Vůbec nějak nestíhám psát a vy jste toho zas nakecaly :grinning:
Peti:Já taky spoutu věcí nestíhám a jak jsem měla jenom Míšu tak jsem si z toho dělala taky hlavu ale ted už ne-práce nemá nožičky neuteče :grinning: prádlo na žehlení si nechávám vždy tak tři pračky-nesnáším žehlení :unamused: a s tím lozením se netrap.Luky začal chodit až kolem roku a dcera od kámošky už v osmi měsících.Ale každé dítko je jiné.
Mur:štastnou cestu a pořádně si to tam užij :slight_smile:
Jak jste se bavily o těch plínkách,tak my používáme Huggies premium ale nejlepší je Pampers
Honzi:to máte tu výhru v těch lázních co?tak si to tam pěkně užijte :slight_smile:
Ined:když bude zítra hezky taky plánujeme koupák-tak se tam když tak potkáme :wink:
14. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Peti, já jsem je už taky viděla, ale Jirka ne, taky mám ráda UH dívadlo...
deli, vítej...jjj je to ta výhra, už se tam moc těšíme, Delinka bude ve svém živlu...voda to je její. Tatínka zatím doma nemám, a to říkal, že dojde dnes brzy...to už ale znám :confounded:
14. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,

tak jsem se konečně utrhla. Dnes jsem měla naplánované tolik práce a nakonec jsem jenom navařila :wink: :frowning2: .

Okolo druhé jsem šla s holkama ven a na poštu a vrálila jsem se okolo půl sedmé, takže teď už se mi nechce, no co, zítra je taky den. A jak jsi napsala Deli, práce není zajíc a za mě ji stejně nikdo neudělá :grinning:

Muri tak ještě jednou šťastnou cestu a užij si miláčka :grinning:

Holky nějak vás ani nestíhám dočíst, no pokusím se až pošlu do postýlek i ty dvě větší zlobidla, Gabča už naštěstí spinká :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
ahoj holky, jsem měla napsanou dlouhou zprávu a ono mě to vyhodilo a neuložilo se mi to :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Asi fakt byly nějaké erupce na slunci ohledně spaní. Po hodině a půl jsem Matesovo usínání vzdala, dala ho do kočáru že usne tam. 45min jsem jezdila a řev a řev, on ležet nebude a nebude :angry: tak jsem ho nechala v sedě a jezdila a nakonec vytuhl. Opatrně jsem ho položila a chrněl :slight_smile: zašla jsem si do lékárny a do spodního prádla a pořádila miláčkovi festovní boxerky andrie-černé a na boku je žlutý nápis andrie, kresby a čínské znaky. takže bylo jasné, že je musím vzít. Bude mít něco na památku. Mates chrněl tak jsem šla dom. Samozřejmě ho soused hned vzbudil, takže spal jen 45min. Řádili jsme u baráku, pak si půjčil sousedovu elektrickou motorku a teda normálně jezdil. První jsem mu musela držet nožičku na pedálu,a by mu to jelo, ale pak na to došel a jezdil sám. No bomba. Dodám foto:slight_smile: pak si ho vzali naši na kolo a já mu šla pobalit konečně věci na prázdniny. Dojeli před 30min a teď jem ho uložila, ale má plenárku:frowning2:

srazík si užijte a za 14dní můžu i já:slight_smile: doletím 24.8., ale 25.8. máme plavčo, ale pak už mám teda volno.

Jídlo: teda já dávám Matesovi krom smaženého vše. Teda z masa nedávám vepřové, ale jinak jí úplně to co já. Samozřejmě nekořeněné a neslané. To jen v malilinkatém množství a někdy vůbec. Ale ovoce a zeleninu bágruje denně po kilech. A miluje tvarohovo povidlové koláče jako já :grinning:

Ined: huggies mi Mates pokaždé pročůral, vždy jsem ho musela několikrát, takže jsem byla jen u pamper a teď že zkusím levnější. Houby má nějakou fajnovou prcinu:slight_smile:

Peti neboj Terezka na lezení brzy dojde. Ale zatím buď fakt ráda, že máš relativně klid, pak se už nezastavíš vůbec.

Honzi.Užijte si rychlé šípy...

Mony: jak vám je? snad jak dojedu tak už se uvidím snad i s tebou a Miškou.

prostě holky mějte se pěkně. Já se vám ozvu hned jak jen to bude možné. Samozřejmě net tam mít budu, takže písnu co a jak... jinak se na mě prý všichni moc těší a teda polština, angličtina, čestina a němčina bude prý v plném proudu. Teda já zastánce jen češtiny a sem tam polštiny:slight_smile:
14. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
My už nakonec teda nespaly vůbec, šly jsme na písek, kolem 19 jsme se kupkaly a od půl osmé chrní jako špalek :sweat_smile:
Mates je teda fakt frajer na té motorce, to musel být zážitek :grinning: ...taky mu ji musíte pořídit :wink:
Muri,rukama nohama se domluvíš :slight_smile: ...taky jsem si něco málo pobalila, ať nemusím ráno
14. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Muri a proč ty vlastně nedáváš to vepřové? :confused: ...mě to asi uniklo, my teda baštíme vše.
14. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Marky ani já vepřové nejím. Dřív jsem ho jedla, ale tak je to 2roky, co jsem ho přestala jest a takže ho nedělám a prostě nedávám. Stejně je nejvíce tučné. ale kromě něj jí úplně všechno. Jako mamka když by mu ho dala tak by mě to nevadilo, ale já ho prostě nekupuji.
Nestihla jsem ho za jízdy, toto už slézal ale fakt se mu to líbilo a nechtěl ji vrátit. Jak jsem kupovala ten bagr tak tam byla taky el.motorka ale jak na sviňu tam došel chlapeček a chtěl ji a tak jsem jim ju nechala. Mates byl stejně zabrán do bagru. Budeme si ji od souseda půjčovat.
Jdu do sprchy a pak ještě nakuknu
14. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jo tak s tím masem.....já myslela, že se to zase nedoporučuje, nebo něco zase "prasečího" :grinning:
To věřím, že se mu to líbí, hlavně že se veze a nemusí nic dělat nohama, co? :sweat_smile: ...ještě, že tam má takového souseda, aspoň :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
sice jsem četla, že by mimi neměli mít vepřové, ale to se týkalo jen malých. Jako když mu to někdo udělá tak mu to normálně dám. Jen já to prostě nekupuji. Ale taky asi začnu, chci aby jedl vše a ne aby pak šel do školky a olezl, že na to není zvyklý. Tam se nepářou s tím co dítě jí a co ne, prostě jíst musí. Teda pokud nemá speciální diety
mám po sprše a cítím se skvěle:slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
dobré ráno holky !!!!!!!! :grinning: přidala jsem nějaké fotky dnes pujdem do Tesca na tu akci :wink: jsou tam skákací hrady atd..... :slight_smile: tak snad bude hezky všem přeju hezký den :slight_smile:

Muri:máš pravdu ve školce se s dětma nepářou :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem stihla vytřít celý barák, ted jsem si pozapisovala předměty do školy a za chvilku pojedem do Brodu za mamkou a na nákup.

Jo k těm pamperskám v Kauflandu mají teď akci jumbo pack za 299 kč, tak tam na ně jedem :slight_smile:

U nás ve školce vaří dětem normálně, oni ty obědy berou i důchodci a škola, ale nepoužívají vůbec pepř a solí tak normál, moc slané to není. Jsem v březnu pomáhala měsíc v kuchyni, tak jsem si to tam okoukla :grinning:
Svačinky dělá ve školce svačinářka a ty jsou taky dobré. Holky tam jí líp jak doma :sweat_smile:

Holky Gabča jí maso všechno, ale třeba Lucka moc maso nechce, tak jí to nenutím, však ona z toho vyroste :wink:
15. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

matýnek spinká :pensive: ,já jsem se už oblékla a nachystala na ven,abych pak jen matýnka oblékla,honem pověsila prádlo a mohli jsme vyrazit ven :slight_smile: .dnešní koupák padl...přišlo mi tam nějaké až moc chladno,ono sice teplo určitě bude,ale i ta voda bude ještě určitě studená,tak jsme to odložily s babi na zítra,tedy pokud bude hezky :sweat_smile: .tak jsme s matýnkem ráno převlékli postele a hráli si :dizzy_face: .dnes jsem dala matýnkovi do postýlky už polštářek...říkají od roku,ale tak jsem si na něj nějak vzpomněla a řekla jsem si,že to zkusíme.otáčí se už normálně,tak myslím,že by se tam neměl nějak špatně zabořit,co myslíte :confused: :sweat_smile: ?
jinak teda vepřové taky ještě nedávám,ale asi už od toho roku pomalinku začnu a jen liboví,panenku nebo kýtu,to by snad nemělo nějak vadit.ikdyž samozřejmě převládat bude dále maso bílé :wink: .a jsem zvědavá jak mu bude šmakovat rybka,ale s tím ještě opravdu počkám.

honzi :slight_smile: ...na rychlých šípech byla kdysi švagrová a moc se jí to líbilo.taky bych na to ráda šla,ale jaksi nemá kdo hlídat a plus ta doprava :frowning2: .v lázních si to pěkně užijte,jsem zvědavá na fotečky :wink: .

martu :slight_smile: ...téda ty jsi šikulka :slight_smile: .a vám už vlastně začíná škola co?synovec letos také nastupuje do první třídy,ale moc se teda netěší :grinning: .asi tuší co ho čeká :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...matýnek má prdítko asi taky fajnovku :grinning: ,protože ani nějaké obyč ubrousky mu nedělají nějak dobře,takže kupujeme pořád jen pampers nebo ještě johnsons a občas teda jedny z billy,myslím linteo?a ty jsou docela fajn,ale taky vyjdou na 55 kč,takže to není úplně levné.na fotečky hnedka mrknu :grinning: .už jsi fuč?já zapomněla kdyže to vlastně jedeš :sweat_smile: .

peti :slight_smile: ...tak vidíš,že i s terinkou něco zvládneš podělat...mě akorát vždycky štvalo,že práce co by mi trvala normálně půl hodiny mi s malým trvá(pokud se mi to podaří vůbec dodělat)i dvakrát tak dlouho :sweat_smile: .ale to se nedá nic dělat.znáš to přísloví?bordel v bytě-šťastné dítě :grinning: .
srázek já mohu příští týden jen středa a čtvrtek :slight_smile: .

deli :slight_smile: ...koupák si užijte,my to vzdali,neboť matýnek trošku pčiká :frowning2: ,tak bych nerada,aby opravdu nastydl,tak snad zítra :slight_smile: .

marky :slight_smile:...to musela být nikča totálně utahaná :grinning:.ale aspoň pěkně rychle to děťátko vytuhne :wink:.

holčinky,prosím vás,pojedete-li některá do tesca,můžete se mi prosím mrknout jestli tam nemají v kojeneckém ponožky,takové ty strečové 5 ks za 100,-tam mívali...bílé,bledě modré a zelenkavé?ať tam kdyžtak nemusím jezdit zbytečně,moc děkuji :slight_smile: .
15. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
téda nikde nikdo :frowning2: .a jak tu není mur :slight_smile: ...není tu hned po 20 h.co číst :grinning: .
matýnek už spinká od 19.30,ale teda co mi předvedl dnes i včera před koupáním :angry: ...prostě klasické chystání...a to si vše odpoledne předchystávám než jdeme ven,takže pak jen :napustím vanu,udělám kaši a dnes jsem teda ještě sbírala ložní z balkonu.ale jakmile jsem matýnka dala z náruče na zem,tak dostal totální záchvat vzteku a řval...no děs :frowning2: ,ale jak... :confused: .nevím co ho to chytá,takové vztekání :frowning2: .koupání docela v pohodě,pak klasické mazlení před spaním,to je snad nejmilejší :sweat_smile: a pak teda usnul,ale cítím se k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .no jo,taky jsem s ním celý týden úplně sama,tak už mi to taky leze na mozek :rolling_eyes: .stihla jsem teď i utřít prach,uklidit koupelnu a wc a už mám v plánu dát sprchu a asi zalehnu,v tv taky nic moc,tak asi jít spát bude nejrozumnější :grinning: .

martu :slight_smile: ...oprava :wink: ...mě až pak došlo,že do školy začneš chodit ty :grinning: .

holky,tak dobrou a přejeme pěknou neděli,papa :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky, zdravím z druhého konce světa. Na letištích vše v pohodě krásně jsem vše našla, žádné stresy nic. Jídlo v letadle super,největší úspěch u mě měla mrkvovo-ořechová buchta-tak dobrou jsem ještě nejedla. Trošku nervní jsem byla po přistání tady, bála jsem se co bude... ale přivítání úžasné,nemusím popisovat :grinning:
jela jsem tím rychlým vlakem, 431km rychlostí, mám foto:slight_smile: jinak jsem toho moc neviděla věnovala jsem se miláčkovi... je tu posun času, tak se nedivte, radši nespím, abych si na to zvykla a večer už mohla jít spát v čase tady. Miláček je už v práci, tak jsem sama samotinká.Ještě si nachvíli lehnu, počkám na uklízečku a pak se půjdu provětrat ven po okolí.
Mějte se všechny moc pěkně a až doletím tak se sejdeme a povykládám zážitky... pa pa
17. srp 2009 ve 02:23  • Odpověz
ahojky holky a dobré ránko...

teda murin, úplně Ti závidím...taky bych vypadla někam. Dnes jedu do Zlína, čeá mě zubař a jdu za kamarádkou, dlouho jsme se neviděly...
Venku dnes bude asi hodně velký pečák....no jo, raději bych byla u vody, snad zítra pojedeme zase, za měsíc už si toho neužijeme....letí to všechno jako voda.
V Rakousku to bylo super, malá byla nadšená a my s Jirkou jsme jeli asi 5krát na tobogánu, super bylo, fotky dodám asi večer na naše stránky...

Hezký den všem přejeme...
17. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky..
jak semate?
docit vas nebudu pac vidim ty romany :grinning:

pridala jsem nejakou fotku..
vikend nabitej a tatka je doma tak sem moc nejdu a venuju se mu :dizzy_face: :dizzy_face:

zitra jeste valime do zoo a od stredy me zacina velkej relax..sice stoji 35 tis.ale aspon si odpocinu..pac uz jdu na tu operaci s ocima ..obe razem a dr.me rikal ze nesmim tyden nic delat tak se ani nehnu at si tatka uzije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem Vam jen chtela jeste dodatecne vsem podekovat za tipy na vylety ve Zline a okoli. Byla tam fakt moc krasne, uzili jsme si to. Ani domu bych nemusela tak brzy :wink:
ZOO Lesna proste nema chybu, manzel ani nechtel verit, ze jsme tam byli 5 hodin. Uteklo to a hlavne je tam prijemne, zadne vedro, jak je to pod stromy. Ja bych tam vydrzela klidne i dyl :grinning:

Zlobidlo, tobe diky za tip na ten minigolf, samozrejme to melo u maleho velky uspech. Byli jsme tam jednu chvilku uplne sami, takze mala si tam lezla kde chtela.
Doufam, ze uz jste o.k.

tak se holky mejte krasne, uzivejte leta a teploucka :wink: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
ahoj donia
to jsem ráda že se ti oboje líbilo. my tu měli na víkend známe od Budějovic a šli jsme v sobotu do zoo a taky si to pochvalovali. my byli jen chvíli po té nemoci ale oni taky tak nějak 5h. tak jsme se tam možná potkali? :slight_smile:
jinak jsme četli na netu že zlínská zoo je 5.nejnavštěvovanější turistický cíl v ČR :slight_smile: teda podle množství aut na parkovišti, fron u pokladen až ka bus zastávce a lidí v zoo to bylo vidět.
s tím golfem fajn teda :slight_smile:

jinak miška lepší kojila jsem jen 2x v noci spala 11h! a zakašlala jen jednou. pak teda ráno víc, dopol jsme byli v solné jeskyni a spustila se jí rýma, tak snad to zase nebude špatné. a teda mě ráno pobolívala hlava a v té jeskyni se to rozjelo šíleně :frowning2: asi to tam je fakt silné.

mur super...ale s tebou si píšu po icq ..:slight_smile:

adel tak hodně štěstí :slight_smile:

mně dnes dojede máma s bráškou, odjedou ve st a ve čt přijedou další známí na víkend, tak tu moc nebudu

tak všichni se mějte fajn :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak jsme byli celé dopoledne sbírat trnky na slivovicu, aj s holkama. No teda dílo, ale naštěstí jsme to přežili. Gabča byla víc černá než čistá :slight_smile: Doufám, že se neosype z těch trnek co spolikala ( někdy i s hlinou a oklní trávou).
Zítra nás čeká ještě jedno kolo, ale to už bude všechno. Holky ale dám radši Davidovému taťkovi na hlídání a budem sbírat sami dva. Dnes nám byl pomoct.

Muri pěkně si užij dovču a miláčka :grinning:

Adeli tak ať operace dopadne co nejlíp na 100% :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Zlobidlo, urcite nepotkaly, my tam byli v patek :grinning:
Ale presne jak pises, parkoviste uz dopoledne plne, fronta u pokladny, ale ZOO je tak velke, ze se tam ty lidi rozprostreli a bylo to fajn.
17. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.