• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky holky,
nikde nikdo:slight_smile: Určitě si všichni užíváte léta:slight_smile: Já jsem také pořád v trapu. Jezdím k našim, výletujem do okolí. Terka je spokojená, už se pěkně rozkecala:slight_smile: O lození se pokouší, ještě to chce čas.
Všem přeji krásný den:slight_smile:

murin: je super, že jsi to zvládla, teď už si jen užívej miláčka:slight_smile:

honzi: je super v Laa je to opravdu krásné, Adélka si to musela užít.Kuknu na fotečky

zlobi: držte se, ať jste v pořádku:slight_smile:

martufa: obdivuji tě, jak to vše zvládáš s dětičkami, to bude slivovice:slight_smile:

adeli: přeji ti, ať vše dopadne dobře a pak už je odpočívej a odpočívej, táta to zvládne:slight_smile:
18. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak u nás nic moc nového,snad jen,že jsem začala matýnka pomalu zkoušet dávat na nočníček a hned napoprvé,(včera) udělal kulicha a vyčurkal se do minuty :confused: :grinning: .dnes ráno opět kulich :grinning: .tak snad si pomalinku zvykne na co ten nočník vlastně je :wink: .
Všichni se mějte moc hezky a užívejte počasíčko,papa :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...jsi šikulka,pěkně si to tam s miláčkem užijte :dizzy_face: .

peti :slight_smile: ...už se zase těším na srazík,jsem zvědavá jak zase terinka povyrostla :grinning: .

martu :slight_smile: ...tož to bude koštovačka :grinning: .když se podaří dobrá slivovička,tak je to veliká dobrota,ale musí se s ní móóóóc opatrně :grinning: (vlastní zkušenost :pensive: :sweat_smile: ).
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky

tak nasbíráno přivezeno a můžu se pustit do uklízení na hody :rolling_eyes: Tento týden jsou u nás hody. Zítzra by měli přivézt ten domeček tak jsu zvědavá, jestli dojedou.

Ve čtvrtek chci ještě upéct pár vdolečků, protože jinak péct nebudu a mám objědnaných jenom trošku zákusků. K nám jezdí jenom moji rodiče, takže nevypékám. Jenom ty vdolečky a chlebíčky :slight_smile:

Lucka už se ptá od neděle kdy půjdou na kolotoče, tak jí pořád říkám, že musí vydržet do pátku, ale dnes už jsme je viděli, že jsou tady. Tak kdo ví jak dlouho je udržím doma :wink: :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
ahojky..
jen nakukuji..petan je u moji mamky na noc abych se na zitra vyspala..

dneska jsem byla s klukama v zoo a dobre az na to horko.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ja to balim..jak budu o.k.tak juknu :dizzy_face: :pensive:
18. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahojky holky, tady skoro nikdo nechodí...nějak nestíhám holky, zítra vyrážíme se koupat, tak se těším...

bez murin to tady není ono...ona je srdce koníka :wink:
18. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

noc u nás opět nic moc :confounded: .a co se ještě stalo ráno :cry: ...prostě pokaždé když věším prádlo,matýnek se pokouší vlézt za mnou na balkon.vždycky se tam o schodek opírá a čučká a dnes se pokoušel vylézt,chytil balanc a žuchl přímo na balkon :fearful: .no hned křik,to je jasné a ve mě by se nikdo krve nedořezal :confused: .naštěstí teda u nic není,má bouličku na hlavičce a jinak je v pořádku.ale teda... :frowning2: .no nic,prostě ho budu muset dávat do postýlky než pověsím prádlo.sice bude ječet,ale pořád lepší,než aby se něco stalo :frowning2: .balkon máme totiž v pokojíku,takže když spinká,nechci tam harašit,navíc vedle je ta rekonstrukce,takže je pořád rachot.
jinak nic.zítra má být vedro,tak asi pojedeme s matýnkem dopolko na koupák.na víkend máme v plánu v sobotu jet do aquaparku do brodu(Teda pokud nebude vedro,to bychom šli raději na koupák :wink: ) a v neděli jedeme k dědovi opékat špekáčky :grinning: ,tak už se moc těším.
nočník se u nás docela ujal,sem tam se zadaří :dizzy_face: .ale na nic netlačím,je čas :wink: .

martu :slight_smile: ...jejda,hody :grinning: .tak si to pěkně užijte a holky ať se na kolotočích vyřádí :grinning: .

adeli :slight_smile: ...tak se moc drž a budeme držet palečky :dizzy_face: !!!jo a pěkné odpočívání :grinning: .

honzi :slight_smile: ...neboj,však ona se zase vrátí :grinning: .užijte si koupání :wink: .

holčinky,všem přejeme pěkný den,papa :dizzy_face:
19. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak máme dopouťováno :grinning: ...peněženky vyprázdněné :angry: :grinning: , ale bylo to moc fajn.Kolotočů a zábavy spousta, no Nikča ve svém živlu, jsem myslela, že ji někdy prodám komediantům :grinning:...vůbec nechápala, že kolotoč se zastaví a musí se vystupovat :sweat_smile:
Dneska byl můj s Nikčou tady na zahradě na švestky (vidím, že teď jsou i u Martu v kurzu :wink: ), tak jsem hodně podělala i dopoledne,což moc není zvykem,vždycky jsem ráda, že aspoň navařím oběd, umývala jsem okna(tady u té hlavní cesty se to může drhnout fakt skoro každý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), vyžehlila jsem něco a další pračku mám ještě věšet. Teď Nikča chrní, tak mám siestu u kafíčka :slight_smile:
Muri, tak to je super, že jsi cestu zvládla bez problémů...věřím, že i pobyt tam bude stát za to :wink: hlavně, když máš na blízku "miláčka" :dizzy_face: (pošly nám nějaké foto :wink: ) A co Mates? Jak prázdninuje u ségry?
Ined, gratuluju k nočníku :slight_smile: ...to je Matýnek fakt šikulka. My už jsme teď dopol. většinou bez plenky, pak na spaní dávám a odpol. ještě jak kdy, když jsme venku tak taky s plenkou....ale ještě se to neobejde bez nehody :unamused: ale aspoň i tak je to nějaká úspora plen :wink:
Jani, tak jak se pouťovalo u vás? ani jsem nevěděla, že je i u vás zároveň pouť :slight_smile:
Adeli, tak držíme palečky aby operace byla na jedničku :dizzy_face: ...a hlavně, aby jsi byla spokojená a pomohlo to :slight_smile: a užívej si odpočinku, když máš doma tatínka :slight_smile:
Zlobi, užijte si to s rodinnou :slight_smile: ...snad už je i Miška zdravá!
Peti, tak vidíš, i Terka se za chvíli rozlozí :slight_smile: ...teď si chce asi víc s maminkou povídat, než lozit :grinning:
Martu, užijte si hody jak se patří :sweat_smile: ...a co zahradní domeček? už vám stojí na dvorku?
19. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky,

tak holčičky se mají fajn, ale já jsem celá nešťastná, ten chlap si z nás asi dělá dobrý den, domek zase nepřivezl :frowning2: :frowning2: , Holky já už se asi vzdám, nevím jak ho donutit aby své závazky dodržel. Kdyby se alespoň omluvil, že nepřijede, ale vždycky čekám jak ten pakoš :frowning2:

Iny malý je čiperka, taky musím Gabču pořád od někud sundávat, pořád někam vylézá a leze :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás se usíná,teda zatím spíš ječí :sweat_smile: .já pozobkávám v mezičasech obídek(zapék.těstoviny) :grinning: ,dobrota.dnes jsem konečně dostala mail ohledně té houpačky,tak měla tedy přijít dnes,ale kvůli problémům s dopravci přijde až v pátek,ale to mi nějak nevadí :wink: .taky máme už objednané to chodítko 2v1 od fisher price,co mi na to dávala tip mur,tak jsem zvědavá,jen doufám,že to stihne dojít do matýnkových narozeninek :grinning: .

marky :slight_smile: ...tak to jste se měli moc krásně,pouti já miluju :grinning: .ale teda už tak tam vždycky necháme majlant a to nechci vidět až z toho bude matýnek mít rozoumek a zalíbí se mu kolotoče :sweat_smile: .a to už tak dlouho trvat nejspíš nebude :grinning: .
s těma plenkama jste dobří,náhodou...super :dizzy_face: .já mám zhruba tak vyčíhlé kdy matýnek kaká,tak ho vždycky v té době šoupnu na hrneček a většinou se to povede.no zatím to nic samozřejmě neznamená,jen jsem chtěla aby si jako zvyknul pomaličku a pak na to nehleděl jako telátko na nové vrata :grinning: .ale zase je fakt,že i nám to už nějakou tu plenku ušetří,což je samozřejmě super :wink: .
19. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
martu :slight_smile: ....ale to už je teda fakt k nasr..... :angry: .a co tu objednávku zrušit?to už by nešlo?a koupit ho někde jinde?já teda nevím,ale takové jednání opravdu nesnáším :confounded: .
matýnek a čiperka???to je drak,100x ho můžu odněkud odehnat,odnést,přenést,pohrozit...a houbelec,udělá na mě ''ježka''nakrčí nosík a zafuní a houbelec,má mě v paži a dělá si co chce :grinning: .a pak to tak dopadá,no naštěstí se opravdu''nic''nestalo.má tam sice bouli,ale jinak je v pohodě.naštěstí :sweat_smile: .
19. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Martu, tak je vážně k vzteku :angry: ...mu aspoň napiš pak hodnocení na aukro, nebo mu tím aspoň pohroz, třeba se pak rozkýve "slibotechna" :angry:
Ined, jééé zapékané těstoviny ty já taky můžu :slight_smile: ...i Nikča má těstoviny moc ráda, hlavně jen tak "na sucho", my je dnes měly s vepř.masem, takovou směs a šmakovaly :slight_smile:
S tím nočníkem je to fakt dobré už tak brzy, my měly období, kdy Nikča nechtěla na nočník sednout ani za boha :angry: ...ale naštěstí to přešlo :wink: úspora plen je pak fakt znát :wink:
19. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ined, dej Matýnka radši hned na balkon, když jdeš věšet prádlo :wink: ...je to zvědavka a ušetříš mu práci s lezením :grinning: ale hlavně, že to fakt nebyl žádný velký pád, takových ještě bude! :confounded:
19. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
marky :slight_smile: ,když tam není žádná dlážka nebo lino,jen holá zem,tak ho tam nechci dávat,protože to není čisté a on by tam sedal a tak.až jestli tu zůstaneme,tak chci pak na jaro koupit nějaký kus lina a dát to tam,ať tam může taky chodit a třeba si hrát(pod dozorem) :wink: .teď to nestíhám a stejně už bude brzy zima.no šlus no,bude holt bývat v postýlce :sweat_smile: .už jsem zkoušela i zavřít dveře,jenže to trdýlko si stoupne,opře se o dveře a začne plakat,že nemůže za mnou :sweat_smile: .
19. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
jo a nestraš :confused: :grinning: ,mě se málem strachem srdce zastavilo,úplně jsem ztuhla a viděla to jako zpomalený film,akorát teda jsem fakt byla neschopná pohybu :cry: .ale já vím,že holt tomu se nevyhneme,ale mám vždycky strach,že si nějak moc ublíží a abych to nepodcenila :cry: .
19. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jj to znám moc dobře :cry: ...já mám strach pořád, teď je to fakt takové "blbé" období na ty úrazy :frowning2: ....no holt si tím musíme všichni projít :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jen hlavně bez větších úrazů !!!! :wink:
19. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jo a co s tím srazem tento týden?nebo počkáme až na tu "číňanku" :grinning: ? pište, pište :wink: ...já mám zatím volno a přizpůsobíme se :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
jj,to máš teda pravdu a to se děsím až začne sám ťapkat :frowning2: .no snad se opravdu nic vážnějšího nepřihodí :sweat_smile: .
srazík :grinning: ...no já nevím,dejte někdo návrh?já bych se i srazila :grinning: ,než se vrátí číňanka to je ještě docela dlouhá doba :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
19. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
nebo spíš tak...zítra můžu celý den,jen jsem chtěla jít s malým na ten koupák,má být pařák a v pátek bych mohla jen dopolko,pak máme doma tatínka :dizzy_face: .
19. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
ahojte,

nestíhám jsem s rodinou, teď odjeli, za chvíli jedu nechat mišku zapsat do pasu. zítra přijde babi, ráno jdu k holiči, pak dopracovat co jsem neodpracovala :frowning2: a večer dojede další návštěva až do neděla. takže já srazík tento týden fakt ne. leda příští..
s nočníkem všem gratulace. miška čůrala po ránu ale ted pár dní nočník odmítá netuším proč :( kadí hrozně nepravidelně, odhadnout se to nedá a když začne tlačit a já rychle svlíkám tak pak už jí to nejde :frowning2: takže u nás to bude asi na dýl...uvidíme
jinak už umí spoustu zvířátek a vykládá je to prča. akorát málo spává přes den, spávala 2,5-3h a ted tak 1,5max 2 :frowning2: chjo
ined hlavně že mu nic není. miška se mnou bývá na balkoně..holt musí být u nás furt no :slight_smile:
martu to už si dělá srandu ne? :frowning2:
19. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
jo mur mi psala po icq že tam má dost blbé připojení, ale že se má dobře užívají si a že pozdravuje :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak jsme vzhůru, než jsem stačila napsat zprávu, Nikča mi stihla pohotově vypnout PC :angry: :grinning:
...tak pomalu musím mizet :grinning:
My srazík můžeme klidně i zítra, i pátek, ale brala bych spíše nějak odpoledne...uvidíme, co na to ostatní.
Večer kuknu, prozatím Pa :wink:
19. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Zlobi, díky za pozdrav od Mur. taky ji mooooc pozdravuj :slight_smile: a vy si užijte besedy :dizzy_face:
19. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojky,
nakukuji, co srazík:slight_smile:
Já mohu zítra odpoledne a v pátek kdykoliv. Příští týden asi na srazík nemohu.
V sobotu má moje máma oslavu 50.narozenin a asi v neděli či v pondělí by jsme rádi někam odjeli na dovču, tentokrát bude více pohybu. Tak uvidíme, co Petr v práci.

ined: jo jo zvědavá dítka, tak hlavně, že je to jen boule:slight_smile:

zlobi: ty jsi také v jednom kole, z návštěvy do návštěvy, Miška si užívá, babiček, strýčků,...:slight_smile: moc, moc pozdravuj murin

martufa: to je opravdu jednání, nejhorší je, že děti se těší a nic a nic:frowning2:
19. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
ahojky..
tak jsem tu..
operace dopadla nejhur jak mohla..mam tak spatne ty oci ze to nejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bryle nosit nesmim a jedine co muzu jsou teda cocky ktere vychazi 3000 na mesic

toz uz jsem to obrecela a v pondeli si jedu na nove cocky :unamused:

tak jsem si koupila nove kolo aby me to tak nes.alo..pac zadne nemam a kvuli operaci jsem si ho nemohla dovolit :confounded:
19. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
adel takže ti ji nedělali? a proč nesmíš brýle? asi už jsi to psala...a proč tak drahé čočky? já mám levnější..
ach jo teda...:frowning2:to je mi líto
19. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
adeli: tak já myslela, že už relaxuješ a táta se stará a ono.....:frowning2: To jsou hrozné peníze za ty čočky, ale člověk to dá, co má dělat....:frowning2: drž se!!!!!
19. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
mon..nemuzu mit bryle kvuli urazu nosu mam tak prerusene nervy....a to zpusobuje velke bolesti hlavy :confounded: a protoze mam tak spatne oci musim mit nejake spesl cocky ale zkusim se zeptat jeste nekde jinde..

peti..no co nadelam..ale me to tak se.r
19. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
tak to je mi vážně líto adel :frowning2: jsou to pálky za čočky a roztoky..
zkus třeba na netu aspoň nějakou slevu?
miška si krásně hrála s babičkou ted ty dva dny a ted si mě vyloženě užívá furt mi ukazuje něco ale chvílema si hraje i sama to je paráda :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak u nás už se chrní :slight_smile: ...dneska jsem Nikču opět musela ostříhat, už nám to šlo do očí, stříhala jsem při koupání a ona při každém "šmiknutí" "au" "au" "au" :grinning: no sousedi si museli teda myslet :confused: bůhví co jí nedělám :sweat_smile: :grinning: ...no hlavně máme zase na pár dnů pokoj :wink:
Teda Adel to je fakt k vzteku :angry: ale bohužel nic nenaděláš, jak píše Zlobi, zkus aspoň nějakou tu slevu na netu :wink: a s tím kolem to je super, aspoň něčím sis zpravila náladu :slight_smile:
No vidíš Zlobi jaká je Miška šikulka, asi potřebovala někoho nového kolem sebe :wink:...tak hlavně ať vám to dlouho vydrží! i s tím zdravíčkem :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Holky jsem mu napsala nasraný mail, nechala jsem si to přeložit přes translatora, aj jsem mu pohrozila tím špatným hodnocením, ale zjistila jsem, že ta aukce už je v archivu, takže už se tam nedostanu :frowning2:
Já bych to i zrušila, ale můj nechce, protože takový domek by u nás stál minimálně 75000 a tm vyjde 55000 a taky už jsme zabetonovali základ a co teď s ním, ale stejně si myslím, že už asi nebude. Nejvíc mě štve, že se ten ko... neomluví a nevysvětlí co se stalo. Jsem mu dnes zkoušela i volat, ale telefon vůbec nebral :rolling_eyes:
Já ho dnes dostat do ruk tak jsou z něho čtyři malinkatí :slight_smile:
Napsala jsem znovu i na aukro, tak uvidím.

Teda Adeli, to je k vzteku, že. Já také mám špatné oči, teda už jenom jedno, u každé holčičky se mi oči o něco spravili. Já ale nosím brýle a ráda. Už jsem si na ně zvykla. Mám na ně úchylku, kdyby to šlo tak bych měla čtvery nové každý rok :grinning:
19. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.