• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
lusi..jooo??ja jsem premyslela ze si to taky koupim..ale do toho se musi kupovat nejaka napln ne??
28. pro 2008 ve 14:43  • Odpověz
nee, já peču normál z obyč. mouky páč teď přes svátky žádnou jinou doma nemám..ale chci si zítra koupit nějakou celozrnou a zkusit i tmavý chleba a tak...
28. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
jo taky oní uvažuju - ale říkala mi kámoška že jí má a že je do toho speciální mouka? náplně se dají i koupit. no pak poreferuj lusi :slight_smile:
28. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
tož jako asi do toho nějaká speciální mouka bude..ale říkám - já peču z obyčejné hladké nebo polohrubé a je to dobré i tak. a on ten jeden chlebík (jako obyčejný, bez nějakých speciálních přísad a příchutí jako např. ten cottage atd.) prostě když je to jen obyčejný bílý chleba vyjde cca na 8 Kč
28. pro 2008 v 15:22  • Odpověz
autor
tak to je super a z čeho je? mouka voda droždí...?
28. pro 2008 v 15:28  • Odpověz
jo jen mouka, voda, droždí, kmín a sůl. ale dělala jsem včera s osmaženou cibulkou a předevčírem s tím cottage sýrem a ten teda vyhrál bezkonkurenčně. mňam. no ale ten teda už zas tak levně nevychází...

Bavila jsem se s manželem o tom, že se na tom krom toho že je to vynikající na chuť i ušetří a on prý že se toho sežere dvakrát tolik, takže se neušetří nic :grinning: A má pravdu...se po vánocích neunesem asi :confounded:
28. pro 2008 v 15:32  • Odpověz
lusi..tak po vanocich se asi nikdo neunese..ja uz jsem se neunesla i pred :frowning2:
ja o ni uvazuji..dostala jsem penizky na vanoce tak chci pekarnu a kavovar dolce gusto :grinning: :grinning: :grinning: ale jsem zvedava co na to manzilek :grinning:
28. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
jůů na to dolce gusto mám políčeno už dlouho. Jenže manžel kafe nepije tak to neprochází...ten touží zase po výčepním zařízení na pivo :grinning:
28. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
o té pékárně taky uvažuju a dolce gusto mám - dostala jsem ho za mišku, manžel kafe taky vůbec nepije, a já jen ty latté a tak, a je to výýýborný. kámoška má kávovar kam může dávat kafe a ne kapsle, si pochvalovala že je to levnější, ale vůbec ho nedělá protože je to tam pracné a pak se to musí čistit tady je to rychlovka a to kafe je fakt výborný :slight_smile:
28. pro 2008 v 15:44  • Odpověz
tak to jsem prokoučovala...za Lucinku jsem dostala prstýnek, Vánoce už byly...takže si počkám až nevím do kdy. ale to neva...
28. pro 2008 v 15:56  • Odpověz
autor
tak narozky :slight_smile: já šperky moc nemusím a mám zásnubák, který ted s malou stejně nemůžu nosit a snubák takže jsem šper nechtěla...s dolce gustem jsem moc spokojená :slight_smile:)
28. pro 2008 v 16:00  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
...hlásím se po Vánocích...proběhly na jedničku...teda alespoň podle reakcí dětiček...jestli stihnu, přidám nějaké nové fotky
Mám chviličku času, jelikož jsem mojeho a malochy na chvíli odlifrovala ke tchánům, abych si na chvilku hodila šlofíka....měly jsem včera zase babský sedánek a já se vrátila ve 2hod (v noci :sweat_smile: ) domů ...byla jsem nějaká rozbrnkaná a do rána nemohla zabrat...jsme se zase tak nachlámaly, ještě dneska mě bolely břišáky :grinning: ...jak se jsme seděly a kecaly, došel zrovna kámošky u které jsme seděly mladší brácha domů.....všechny jsme začaly skandovat, ať udělá striptýz...chudáček se polekal, utekl zamknout se do svého pokoje a celý večer nevycházel...doufám, že z nás nebude mít trauma...7 bab na něho bylo opravdu dost :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, právě si prohlížím vaše vánoční fotky...vidím, že dětičky i vy si je opravdu užily, škoda jen že nakonec byly na blátě, no doufám, že se ještě snížku dočkáme, hrozně ráda bych si chtěla ještě zalyžovat :slight_smile:

Jinak vítám novou kecalku Lucinduu :slight_smile: :wink:
28. pro 2008 v 16:39  • Odpověz
tak ja si to snad letos koupim..manza by take radej vycepak :confounded: :confounded: ale u nas co chci to mam takze se na te nasetri a hotovka..nebo si to čornu z materske :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
jo výčepák má naštěstí kámoš takže to stačí :slight_smile:
adel tak to čtu a jdeme do toho - s tím spánkem - co vy? jsem teda zvědavá....
28. pro 2008 v 19:19  • Odpověz
mon..jo???tak ja uz jsem to zkousela vcera a dneska pokracuji..a je to to same co jsi mela??
28. pro 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
jojo je to to samé a jak to u vás včera probíhalo? u nás bude největší problém že usíná s dudlíkem - ale furt ho plive, takže i půl hodiny jsme u ní a dáváme dudlík...
28. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
mon..no u nas je to to same..jsem mu dala naposled jidlo pred 11 a pak az rano o pul seste..byl hore mezi jidlama 3x a rval jak tur..po pul hodce prestal a spinkal..sak on se to nauci :angry: porad by v noci pil a pak je kazde rano procurany a ja preslekam..dneska rano neeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
a vkolik šel spát a v kolik vstával? my přemýšlíme, jestli odbourat noční kojení nebo i uspávat bez dudlíka...takže u vás relativně úspěch?:slight_smile:
28. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky, tak já si to o tom spaní nedočetla, bylo to moc dlouhé a malý už zuřil, že se mu nevěnuji. Tak snad teď u shreka to dočtu:slight_smile: Jinak vám držím pěsti, aby se vám podařilo ty dítka v noci nějak usměrnit:slight_smile:
jak se bavíte o té pekárně, tak jsem si ji měla kupovat, ale bohužel teď z toho sešlo. Má ji kámoška a ta doní kupuje náplně-mouky v kauflandu. že tam jsou levné a je to už s příchutěma jako třeba česnekový, cibulový, celozrný.... a je to prý moc mňam. Ty náplně stojí kolem 25kč říkala.
28. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
mon..no je zvyklej chodit spavat kolem sedme..kolem jedenacte je hore tak to mu dam papani pac jsem stejne hore a pak jak se probudi rano..dneska o pul seste a pak jeste drimkal asi do sedme hodiny..

dneska je nejaka nuda..asi zacnu pect dort pro petrika na utery :grinning:
28. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz
adeli a jak dopadlo taťkovo hlídání jak jsi šla spát jinam a on zůstal sám s Petříkem? Držím pěsti, aby se ti malý tak nebudil a mohla jsi v klidu chrnět. Taky bych potřebovala nějaké uspávání, sice já jest v noci nemusím, ale nespím:frowning2:
A jaký dortík chceš péct? já pomalu začnu taky nějaký vybírat, sice mám ještě 2měsíce čas, ale tak chci nějaký moc pěkný. Buď si ho upečeu sama nebo moje mamka a nebo si ho nechám upéct u kámošky ze střední, peče krásné a moc dobré dortíky.
28. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
jo hlidal ale rano dosel at ho prebalim ze se posrajdil..on by se asi poblinkal :grinning: :grinning:

murin..no budu delat slunicko..potahovat to budu marcipanem..petrik jak vidi slunko by se pos+al :sweat_smile: a taky me napadl ovocny tak nevim mozna oba ale nevim kdo by to jedl :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz
poblinkal? :slight_smile: tak to je mazec. Ale teda u nás to bylo to samé, máme v plenkách běž přebalit.... Manžel hoviša přebaloval jen jednou a naposled:frowning2: holt ti chlapi nic nevydrží :grinning: :grinning: jinak po čuranou plenu max 5x za celou dobu, takže taky nicmoc:frowning2:
jé tak to bude teda moc pěkný dortík. To jsi šikula. To já s marcipánem dělala jen jednou a to jsem jen tvořila pásky na pivním soudku-dortu, takže jak kdyby nic. Neboj, to se s ní ty dortíky. A ovocný by už Petřík mohl zdlábnout sám :grinning:
28. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz
no nic, jdu chrnět. Dobrou noc. čauky
28. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
tak to radek naštěstí přebaluje, když jsem ze začátku kojila i přebalovala po 2-3hod. tak on chodil přebalovat jelikož jsem kojila tak hodinu. a to bývala miška posraná pokaždé. akorát nemáchá ty látkové pleny...i když teď o vánocích je poprvé vymáchal :slight_smile:
jinak zkoušíme...zatím řev...ach jo...chodíme po minutě, malá je vždy na 4 nebo ve stoje...
28. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz
Hola, hola, zdraví vás troska:slight_smile:
Právě jsem 2,5hod žehlila. Konečně jsem se k tomu od porodu dostala:frowning2: No hrůza:frowning2:
Jak se tady bavíte o kojení: Terka si zatím přes den říká tak co 2hod, večer vydrží 3hod. Ale to jí pak už musím vzbudit, protože by mně praskly prsa:slight_smile: Dnes mně Petr hodně pomáhal celou noc hlídal malou do 6hod rána. Pracoval na PC, měl jí u sebe, přebaloval a donesl mně jí jen k prsu a zase odnesl. Už jsem byla tak unavená, že i zrak vypovídal službu. Dnes je to lepší.
Zítra jdeme s Terkou na kontrolní odběr krve (žloutenka). Ale už to určitě ustupuje, i očička se lepší. Mám hodně důslednou MUdr, nechce nic zanedbat. Tak to zas budou nervy. Posledně jí to nebyly schopné odebrat, nevěděly, jak se s takovým mimi pracuje:frowning2: Musely jsme jít na jiné odběrové místo. No hrůza

adeli: tak to jsi šikulka, já bych si na dort netroufla, teda zatím:slight_smile:
28. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz
murin..no on maleho prebaloval tak 2x a to bude mit rok..zadna slava :unamused: dobrou..
ahojky peti..jj to zname taky..ja ke vsemu mela 6x denne zvraceni a byla na to sama..ani nevim jak jsem to zvladala..no musela :confounded:
jinak ja radej pecu jak varim a ja si delam sama doma dorty z lasky :grinning: :grinning:
28. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
ahoj peti :slight_smile:
tak hlavně že Petr pomohl! :slight_smile:
s krví taky chodíme kde to umí berou jí to vleže z prstíku, ale trpím víc jak ona...:slight_smile: to zvládnete holky! my se chystáme na to očkování proti pneumokoku zítra nebo v úterý
hlavně pak adel vyfoť dort.
mě už! se babi ptala co jí dám za dort k roku, ale s tím, že nechci aby jedla bílý cukr a do roka ani tvaroh a takové věci tak ho jíst ani nebude...to budou boje :sunglasses:
28. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
proc ne tvaroh??nas petrik dlabe vsechno..ja mu kousek dam..minule me ukradl parek ze stola a uz aj cukrovi..a jak jsem na neho hukla tak si ho dal rychle do puse abych mu ho nevzala :grinning: :grinning: :grinning: smradoch
28. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky holky, my jsme dnes byli na Hostýně, no zima až praštilo a pak jsme jeli k mojí mamince a byli tam až do večera. Malá už usíná sama, ale v noci se vzbudí a pořád dokola říká mamamama i 2hod, no mazec...
u maminky jsme se byli projít, dodám pak fokty...byl to fajn den, bude mi to chybět od 5.ledna...každý den pohoda, vínko...no mám ty chvíle ráda...
Ale řeknu vám, dočíst vás nejde...na srazy asi nepůjdu, chci se ted věnovat práci a chceme v novém roce koupit byt, at jsme ve svém.....
No jinak Adélka už kecá a kecá...
28. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.