• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak to omrkni. bez té bradky by to bylo lepší :grinning: Jinak mě musel taky vidět:slight_smile:
10. led 2009 v 15:52  • Odpověz
Tak to já se ho zeptám, jestli si tě pamatuje....v pohodě, dokonce si vezme někdy i děcka na procházku, teda zatím myslím tak 3x, jednou si půjčil Filu, že ho vyvenčí a pak jsme se dozvěděla, že byli na proch. v hodpodě :sweat_smile: , ale malý prý spal v kočáru na chodbě, kde se naštěstí nehulilo a nedávno měl malou, to šli krmit ryby na štěrkáč, ale jinak s nima pořád blbne, minule vyhazoval malého do stropu u nich doma, ten se mu vysmekl a spadl, tak přišel dom z velkou boulí :sweat_smile: ...ale jinak tě nechci strašit :grinning: ....to já mu taky pořád říkám, ať tu kozí bradu dá pryč...
10. led 2009 v 16:05  • Odpověz
Už jsme ho radši smazla....jinak fotky dobré Mony, akorát jsme se dívala, že bych měla trochu zhubnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 v 16:10  • Odpověz
Murin, tak teď tu zrovna byl, přišel se ukázat, že se byl ostříhat a taky mi dovezl nákup...ale na bradku jaksi zapomněl, říkal že té se nevzdá :grinning: ...ale měl ji zastřihnutou úplně na kraťučko, takže nebyla ani vidět ...zatím :confused:
10. led 2009 v 16:45  • Odpověz
Jani, já z toho obchodu mám věcí a věcí...akorát ted jsou mi malé, ale snad do nich brzy zhubnu....dělala jsem převážně v otr. a tam jsem chodila hoooodně často a loni jsem tam i manžovi nakoupila hadříky na vánoce...mají tam moc hezké věci a rifle kvalitní a nestojí zase tak moc...
10. led 2009 v 16:52  • Odpověz
No já jsem ho hledala taky a nenašla a pak jsem si přečetla, že jsi ho smazala....to je škoda, jak se jmenuje?
10. led 2009 v 17:01  • Odpověz
Jo Jani, je to v Otrok. asi jediný solidní obchod s věcma, ceny jsou tam tak "zlatý střed" a ochotná obsluha.
Tak já ho tam na chvilku zase přidám jo :slight_smile: švagr se jmenuje Kuba teda Jakub :wink:
10. led 2009 v 17:06  • Odpověz
kuknu na něj...
10. led 2009 v 17:09  • Odpověz
Jo je tam :slight_smile:
10. led 2009 v 17:10  • Odpověz
No tak mně se právě takhle bradka líbí, má ji i můj brácha a několikrát jsem říkala mojemu, at si ji taky nechá...je to takové....rajcovní :pensive: ....už jsem ho někde viděla...no jinak malá je tam sladká. Musím říct mojemu, at si to dnes neholi a nechá si bradku, miluji vousy, ale ne jak krakonoš... :grinning:
10. led 2009 v 17:12  • Odpověz
murin..no jen ja umim lyzovat a tak jsem si nemela od koho pujcit a taky semnou nikdo nechtel..no to jedine me tam stvalo :frowning2:
10. led 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsem si dala hodku s mamkou ale nic moc krk jeste horsí i teplota už :frowning2: jsem si dala bioparox tak držte palce já dost trpím na angíny :frowning2:
kuba je hezký ale jsem taky pro bez bradky nebo pořádnou toto je takové nijaké:slight_smile: to byste holky byly rodina to by byla prča :slight_smile:
10. led 2009 v 17:55  • Odpověz
Jo Jani díky...no někomu fakt bradka sekne, někomu zase nee, holky přihodila jsem tam ještě jednu fotku, na té Kubík vypadá jak čert...když jsem ji poprve viděla, tak jsem se i nasmála :slight_smile:
Miláčky už mám doma, právě obdivují hernu, co jsem jim včera vyzdobila...obětovala jsem jeden pokoj v patře....jinak máme hračky snad kromě WC všude :sweat_smile:
Mony, no uvídime...Murin už ho i viděl na živo, tak nevím jestli se jí vůbec líbil
10. led 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
filda obdivuje hernu? to tam máš kostru dinosaura jako v muzeu? :slight_smile:
10. led 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás v rychlosti pozdravitmnež půjdeme koupat,Adélka dnes přes den moc nespala,tak jdeme dřív!
Doufám,že se máte dobře!Marodům přeji rychlé uzdravení :dizzy_face:

Zlobi viděla jsem ,že Míša dostala stejný stoleček jako Adelka,myslíš,že se dají někde dokoupit ty kostky od Chicca?Dost si s nimi hraje.

Janist:Viděla jsem fotky a švagra znám,dalo by se říct,že celkem hodně dobře,ale to už je dávno...........
10. led 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
ahoj mikula
díky :slight_smile:
no říkali že se dají dokoupit ale ještě jsme je nesháněli, jak se adel libí stolek¨? mišce hodně i když poslední dny to pokulhává:slight_smile:
10. led 2009 v 18:22  • Odpověz
No alespoň je tam teď všechny odnosil, od rána hledá gigantorausa, jak uklízím tak jsem jednu potvoru našla pod postýlkou a jak došli z venku, tak jsem mu hned hlásím, že jsem ho konečně našla a on to není on, to je apatosaurus, gigantosaurus je přece masožravý :sweat_smile: a apatorausus je bíložravec přece :sweat_smile: ......jsem jen pro něco stará matka hloupá :sweat_smile: :grinning: :pensive: ....nedávno to ještě nosilo plíny a teď mě to už poučuje :grinning:

Ahoj Mikul....ale tak to jsem netušila :slight_smile: ................jo on je po okolí dost známý :confused:
10. led 2009 v 18:25  • Odpověz
...jsem jen pro něho
10. led 2009 v 18:26  • Odpověz
Zlobi,stoleček je u nás pořád v pohotovosti,vyhraje si stím opravdu hodně :slight_smile: Jsem ráda,ty kostky bych chtěla časem určitě dokoupit!

Janist.No svět je malý :slight_smile: Já ani nevím ,jestli by si mě ještě pamatoval :confused: Ale tak snad ano :wink:
10. led 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
teda to zní jako beverly hills :slight_smile:
stoleček dobrý ted miška zrovna zkoumá tu poličku :slight_smile: ale pár dní ho ignorovala teď..
10. led 2009 v 19:18  • Odpověz
10. led 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahojky Janisto..Tvůj švagr je Bazzy?Teda ten svět je malej :grinning:
Chodil s kamarádkou.. :wink:
10. led 2009 v 19:34  • Odpověz
Jo Domino má moc poboček Zlín, Otrok., Chvalčov...však Mony jsem tu dávala i odkaz, ale asi si nikdo nevšiml...právě jsme jsi říkala, že bysme udělaly sáňkařský sraz třeba na JS a pak bychom zašly tam do Domina nebo na tu Vyhlídku, je tam koutek pro děti...

Ahoj Luci, ....vidím že je švagr známý u holek po okolí :wink: :grinning: ...myslíš s Pavčou nebo Janou z Tabarek???
10. led 2009 v 19:50  • Odpověz
Jasan..Janču z Tabarek :wink:
10. led 2009 v 19:56  • Odpověz
Já ho jdu radši smáznout nebo ho tady pozná ještě půlka koníka :sweat_smile: :grinning:
10. led 2009 v 19:56  • Odpověz
No tak on je fakt dost známý...A vzhledem k tomu,že už jsem chvíli ve Kvasicích,to by bylo abych ho neznala :grinning: :grinning:
10. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Aha, to už je minim. rok co spolu nejsou...tak to ho znáš i osobně, ne?
10. led 2009 v 19:58  • Odpověz
No jo, je to známá firma :grinning:
10. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
a jo asi dávala :slight_smile: ale na JS píšou že až od roka...tak bychom mohli ke mně, máme velký byt :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
JJ znám...z hospody u Petříka :grinning: :grinning:
10. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.