• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
tak dneska si fakt nějak hraje krásně miška a to včera byla mrzutá a protivná. momentálně si hraje s kolíčkama co má po půlce obýváku. ale koupili jsme takovou knížečku kde se odklápí kousky knížky a tam jsou schovaná zvířátka a obrovský úspěch a pak taky červenou karkulku kde se mačkají čudlíky a vždy kousek karkulky je tam nahraný a vykládá ho tam hlas. to má taky fakt úspěch :slight_smile: akorát zítra budu makat a makat ale aspon si dopol odpočinu u kadeřnice :slight_smile:
tak my pomalu jdeme na kaši a koupání a spát
martu to je děsné a co admini na to? ach jo..a co je to za domek? nějaký velký podle ceny..
marky vy máte vlasatici teda :slight_smile:
dítě se po mně sápe papa
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Teda Martu :frowning2: ...to je fakt na palici!!! :angry: ještě, že jste ho nezaplatili aspoň dopředu, to by bylo horší...je divné, že se už pak nemůžeš dostat na to hodnocení :unamused: a co jeho dřívější hodnocení? nepsali tam ostatní jak byli s obchodem spokojeni? většinou to tam bývá...
19. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Zlobi, dej pak tipy na nové hračky :wink: ...i když teda ne, že by jsme jich měli zrovna málo :sunglasses: vidíš, jak je Miška hodné dítko :dizzy_face: když chce :wink:
19. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Holky psali tam, i že měl delší dobu dodání, ale jinak všechno pozitivum. No já se tam dostat tak si to za rámeček nedá. Teď jsem ještě napsala i na polské Allegro tak uvidím, snad něco zmůžou oni, ale už mě to fakt nebaví. Jenom doufám, že to přečtou, sice jsem to nechala zase přeložit translatorem, ale co já vím jestli je to úplně dobře :frowning2:
19. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
martuf..no kdybych mohla bryle tak bych se ba operaci ani nehlasila..dneska jsou tak krasne bryle ..

no petan spi jdu dat kafco
19. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek už hodinku spinká :dizzy_face: ,mám vytřeno a uklizenou koupelnu i se záchodem :grinning: .dám ještě sprchu,uklidím kýbl a mop a nehnu ani prstem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .dnes byl matýnek nějak extrémně hodňoučký :dizzy_face: ,musím ho pochválit,chlapečka mojeho zlatého :dizzy_face: .

adeli :slight_smile: ...a kde ti to jako měli dělat?to jako zjistili až těsně před operací :angry: ???já jsem byla s očima v baťovce a operoval mě dr.stodůlka,to je machr přes oči,tak zkus kdyžtak tam.ale přece museli dělat vyšetření a já nevím co...panebože,člověk se nervuje a na poslední chvíli mu řeknou,že to nejde?to je fakt děs :frowning2: .si dobře vzpomínám,jak jsem z té operace měla strach.také mi dělali obě oči zaráz.čekali jsme tam ještě s jedním klukem...tuším že byl z brna skoro 6 hodin!!!brali nás až na konec :confounded: .však to taky dopadlo tak,že jsem při tom prvním oku omdlela...tak mi to ještě dr.rozmlouval,jestli nepočkáme,jenže my jsme za 14 dní odjížděli k moři,takže jsem to chtěla mít v cajku,no povedlo se :slight_smile: .ale toto mě opravdu mrzí a taky štve,takový přístup :cry: .

peti :slight_smile: ...tak já nevím,jak s tím srazíkem...já teda mohu pátek dopolko.zítra už máme v plánu to koupaliště :slight_smile: .

martu :slight_smile: ...moc vám držím palečky ať něco z toho zabere a domůžete se svého :frowning2: .fakt dnes jsou lidi :angry: .manžílek také nosí brýlky a tak si na ně zvyknul,že operaci nebo čočky totálně odmítá :slight_smile: .akorát teda matýnek má na brýlky úchylku,se divím,že mu je ještě nerozbil :sweat_smile: .právě máme v plánu koupit nějaké nové,už jsou potřeba,ale je to teda peněz jako želez :sweat_smile: .

zlobi :slight_smile: ...jejda,kadeřnice,to bych si taky dala :slight_smile: .pěkně si to užij.no vidíš,jak už je miška samostatná,vždyť už je to velká slečna :dizzy_face: .

marky :slight_smile: ...teda,to jste museli mít plnou vanu vlásků :grinning: .já si pořád říkám,že matýnkovi ustřihnu po roce to čírko,co mu tam narostlo,ale zase je mi to líto :grinning: .ale ne,půjde pěkně na ježečka :grinning: .no ale snad teda jauuuu u toho křičet nebude :grinning: .
19. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak jsi mě Adel navnadila s tím kafíčkem :wink: ...sem si nakrájela mellouna a "siestím" u TV a hádej, kdo jsem :slight_smile:
Holky, nedívali jste se včera na ten film o mladé zpěvačce...nevíte kdo tam zpíval?byla tam moc hezká písnička a odněkud ji znám :wink:
Jinak my nejsme zase zas tak vlasatí :sweat_smile: ...ale rychle nám ty vlasy lezou do očí, tak to musím zastříhávat :wink:
Ined, pořád lepší mít vlasy jen ve vaně, než po celém bytě :grinning: ...ve vaně mi aspoň nikam neuteče a tak bych ji musela honit všude možně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
marky :slight_smile: ...člověče to je pravda,děkuji za tip :grinning: .až se na matýnka vrhnu,tak také ve vaně :rolling_eyes: :grinning: .teda,ty mě zase vnadíš s tím melounem,ale já bych pak chodila celou noc na záchod :angry: :grinning: .film jsem neviděla,měli jsme atletický večírek s barčou špotákovou :grinning: .
holčinku,jdu chrnět,teda chystat se,všem přejeme krásnou a hlavně klidnou noc,papa :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky dnes jsem nestíhala ráno napsat :sweat_smile: .Byli jsme v dinoparku ve Vyškově a supr :grinning: Míša a Lukášek si koupili takové trička :slight_smile: zítra dodám foto a dnes jen pár :slight_smile: Lukysovi se to líbilo půl hodiny spal byli jsme i v tom 3d kinu a dobré piskoviště tam bylo,zoo líbil se mi babičin dvoreček :wink: byli tam kozy slepice atd.. :grinning: a mohl je i člověk krmit i hladit bylo jich tam moc :slight_smile: byl to skvělý den ale jsem unavená :pensive:

tak přidám těch pár fotek :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
To já budu v noci taky lítat :grinning: ale neodolala jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak klidně srazík třeba v ten pátek dopoledne :wink: ....Ined a kdy se chystáte neä ten koupák dopoledne, nebo až odpoledne po spánku?
Jinak teda dobrou noc :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Deli :slight_smile:
tak pěkně jste si povýletovali :wink: ... Míša a Lyky museli být nadšeni :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
"Luky" :wink: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
ined..no ja byla na klinice ve zline ..byla jsem na dnesek obj .a kdyz me pak udelala jeste posledni vysetreni tak zjistila ze me to nemuzou delat...a ja setrila jak krava pac pro me je to dost penez a taky jsem se tesila jak uvidim a hovno..jsem brecela jak koza..je tam smecka aj stodulka oba profici
19. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Adel, je to fakt děs :frowning2:...měli aspoň udělat předem všechna vyšetření a pak teprve říct co a jak a ne až už se člověk těší, je s operací smířen, šetří a pak to nakonec nejde :angry:...no, bohužel nenaděláš nic :frowning2:
Nic holky, mizím pomalu na kutě :wink:
Pěknou dobrou noc všem :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem tady opět sama, jdu žehlit.

Dnes jsme se byli koupat a pak pod padákem na pivo s kolegy z práce, Adélka se tam vyblbla a vyškemrala tam i broskev drnda....bylo to super, ona je vodní živel.
Adélko, to mě moc mrzí, vem peníze a udělej si radost něčím hezkým...třeba dovolenou. Vlastně vy letíte v září, že?
No jinak Adélka nějak nechce spávat, usíná každý den pozdě...nevím, co se děje.
19. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Marky: jj byli moc rádi že jsme tam jeli :slight_smile: :dizzy_face:

dnes jsem dala jen pár fotek zítra bude víc :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
honzi..uz jsem si dneska udelala radost.koupila jsem si kolo ktere jsem predtim nemohla pac jsem setrila na operaci a muzik si vybral navigacku do auta..zbytek pujde na dovcu na rijen :grinning:
19. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tak super, vidíš...
Navigačku máme taky, je to super věc...a kolo, bomba, můžeme někdy vyrazit, jak budeš na Modré...dáme scuka na půl cesty, ne?
19. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
adel a kam jedete na dovču? já už se nemůžu dočkat, jak mě to u moře nebaví tak se tentokrát těším potřebuju odpočívat a spát. s miškou se nevyspíme a třeba teď pracuju, potřebuju voraz...
19. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
honzi..jj klidne vyrazime az bude nejake normalni pocasi..tohle horko uz je desneeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navigacku ma muzik do kamionu :grinning:

mon..grand canaria..http://www.fischer.cz/online/cz/dovolena/spanelsko/gran-canaria/campo-internacional-maspalomas/vista-flor-6969 ..taky potrtebuji odpocinek jak sul..
19. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz
bre ranko..tak u nas ted noce lepsi..petan jak uz slavnostne chodi tak se budi uz jen 2x :grinning:

tak preji pekny den jdu vymyslet nejaky vylet :grinning:
20. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

matýnka jsem právě uložila,tak jdu na skok :wink: .noc byla u nás super,akorát pro změnu dělali binec nad námi :frowning2: .tak jsem byla ráno v 9 h poprosit paní sousedku,jestli by mohli ten hluk,alespoň o půlnoci eliminovat :angry: .neustále tam něčím mlátí,dupou a bouchají....nerozumím :rolling_eyes: .a to jsem madam vytáhla z postele :angry: a ještě se divila,že jako od nich....no jen jsem ji slušně požádala,poděkovala a odešla :sunglasses: .takže tak,pořád něco.
koupák dnes nevím nevím,možná až po obědě,protože matýnek nějak kýchá a je takový unavený,přitom spinkal dobře...tak uvidíme :wink: .půjdeme pěkně dopolko na houpačky a do parku a po obídku se rozhodneme :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...tak to je teda opravdu pech :frowning2: .tak aspoň to kolo,že ti udělá radost a užijete si pěknou dovču :dizzy_face: .techniky se mění a třeba za pár let,co dneska operovat ''nejde''třeba půjde :sweat_smile: .ale teda za ty čočky,to je palba :confounded: .a v takovém případě nemáš nárok na nějaký příspěvěk od pojišťovny?aspoň :sweat_smile: ?výlet si hezky užijte :slight_smile: !!!jejda,já už se těším až petříka uvidím lítat :grinning: .a gratuluju k lepším nocem,nám už se taky občas zadaří,vždycky máme tak tři špatné a pak jednu dobrou :sweat_smile:,tak snad se to otočí :wink:.

marky :slight_smile: ...tak já jsem pro srazík zítra dopolko :grinning: .kdopak ještě půjde :dizzy_face: ???

deli :slight_smile: ...to jste měli parádní výlet.taky tam s matýnkem pojedeme,ale až trošku povyroste,teď by z toho ještě nic neměl :wink: .tak pěkně spočni a dejte si oddych,však má být vedro,tak nejlepší relax je u vody :slight_smile: .

zlobi :slight_smile: ...a vy jedete ještě s někým k moři :slight_smile: ?já bych myslím byla z takové dovči s malým ještě víc utahaná než zůstat doma :sweat_smile: .když si jen představím to balení,jídelko atd.... :sweat_smile: .ale tak miška je už přece jen o něco větší a vy jste zvyklí cestovat :wink: .to my,domácí peciválové..... :grinning: .

holčinky,všem přejeme pěkný den a užijte si sluníčka :dizzy_face: ,papa
20. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme dojely z plavání, Terka je vodník, ve vodě je spokojená. Potápí se, jako by se nic nedělo:slight_smile: Teď bude oběd a pak by snad mohla usnout:slight_smile: Ven vyrazíme, až bude o něco lépe. Možná také dám bazének na balkón ať si zařádí, má to ráda:slight_smile:

adeli: to je super, že jste si s manželem udělali radost. dovča vypadá božsky:slight_smile:

ined: tak zítra dopoledne mohu, dáme kafíčko v naději? Nebo máte jiný návhr, mně je to jedno:slight_smile:

S naší dovčou to vypadá, že nevyrazíme v neděli, ale až v úterý, Petr musí v pondělí ještě do práce:frowning2: Tak snad potom:frowning2: Budu tomu věřit, až budeme sedět v autě. Těch 10dní v červenci bylo parádních, tak snad i teď to výjde:slight_smile:

zlobi: a vy vyrážíte kdy? Vím, že jsi to psala, ale už si to nepamatuji:slight_smile: A psala si, že Bulharsko. To mně snad pamět slouží:slight_smile:

držte se:slight_smile: pěkný den:slight_smile:
20. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
ahojky holky, my razíme opět na koupák...moře vám moc závidím, letěla bych hned... :frowning2:
20. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahojky holky!!! :slight_smile:

přidala jsem ještě pár fotek :grinning: !!!!!!!!!!!

Dnes jedem do Zlína za babičkou tak si to užijem :slight_smile: :dizzy_face: !!!!!!!!!

na srazík kdykoliv !!!!!! :wink:
20. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
ined:No když jsme byli v zoo Lešné tak taky z toho nic neměl :sweat_smile: !!!!!!!!! ale časem až povyroste tak to bude lepší :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
ahojte
tak my noc...furt se budila a plakala někdy ze spaní někdy dudlík. kojila se jen jednou ve 3 ani ráno nechtěla a až snídala. mám skoro pocit, že se pomalinku sama odstavuje...akorát vstávala dřív než obvykle a já šla spát o půlnoci protože jsem pracovala a chystala pračku na ráno a věšela prádlo. holt s návštěvou to vázlo ty práce...
dnes večer přijede další návštěva sice se na ně těším ale už i na klid :slight_smile:
adel to vypadá pěkně :slight_smile: na jak dlouho jedete?
peti snad odjedete, určitě! to je fajn s tou vodou že to terku baví. mišku taky, jen se tam často nedostaneme s naší nemocností :frowning2:
ined teds vy máte "kliku" na ty sousedy :frowning2:
jinak dovču si užijeme, protože na mišku budeme celé dny dva a ne jeden, a nebude práce kolem a vaření, takže určitě to bude odpočinek. a my fakt cestovat potřebujeme, jinak jsme jak "lev v kleci" :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak vylet se nekona jedem na barvy a laky na zabradli a budem lakovat at se to konecne dodela..pristi tyden jeste obkladac a je vse konecne hotove a taky nejake plotovky...atd tak dneska a zitra pracovne..

srazik muzu ke konci tydne.. :grinning:
20. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
holky, tak bude zítra srazík? jen nakukuji:slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojky holky...
my opět u vody, super, už jsme jak cigáni, hlavně já su ciganečka říká Jirka...Adélce se u vody moc moc líbí, dnes jsme jí vzali loidčku, tak jsem s ní plavali i dál...

srazík by byl fajn... :wink:
20. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.