• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky :slight_smile: ,
matýnek už opět hodinku spinká :dizzy_face: .po obídku jsme vyrazili na koupák,matýnek se po cestě a i ještě chvilku tam pěkně prospinkal,já jsem si chvilku dáchla a opalovala.pak jsme řádili,no je z něj fakt vodní živel...tak jak mu tam všichni přezdívají už od těhu...je to prostě opravdu plaváček :grinning: .zítra jdeme zase,odpoledne a přijede za námi po práci i tatínek :grinning: .takže den super.teď jsem si ještě požehlila,dala jsem už i spršku,chvilku pobydu a brzy do hajan,také mě to vedro nějak zmohlo a to má být zítra až 33 stupňů :confused: !!!

peti :slight_smile: ...já jsem pro :grinning: .tak v 10 u spoláku?jako vždy?slibuji,že nezapomenu :grinning: .půjdu ale pěšky aby se matýnek trošku prospal,tak možná dorazím o deset minutek později,takže asi teda spíš sraz už v tom senioru,ať tam chuderky někde nestojíte a nečekáte :wink: :sweat_smile: .

deli :slight_smile: ...no ale v zoo se matýnkovi náhodou líbilo.byl vyvalený z lachtanů,šla jsem s ním až dolů a jeden ten macek plaval úplně u skla.taky sloni a žirafy měli úspěch,takže myslím,že to matýnek docela vnímal :dizzy_face: .fotečky hned zkouknu :wink: .

adeli :slight_smile: ...téda,tak to je fakt dovča na ''maltě''.ale aspoň to budete mít hotové a to udělá také radost :dizzy_face: .

zlobi :slight_smile: ...jj,ani mi nemluv :frowning2: .prostě panelák...jsem si říkala,jestli jednou budeme kupovat byt,tak jedině úplně nahoře :sweat_smile: .jenže to zas můžou být volové v bytě vedle.no postupem času a hlavně věkem shledávám,že není nad domek.jenže na ten se nikdy nezmůžeme :frowning2: .a opravovat do smrti náš půldomek se mi prostě nechce.

honzi :slight_smile: ...taky bych moře dala :sweat_smile: .ale teď s matýnkem ne...je moc malý a fakt vím,že bych si to neužila ani já ani kuba a malý z toho nemá rozum.mě by tak stačilo,kdybychom ještě měli tak týden tatínka doma :grinning: .
20. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak zítra v 10hod v senioru, těším se:slight_smile:
Frappe nás schladí:slight_smile:
Jdu chrnět:slight_smile:

honzi: je fajn, že si tak užíváte léta i tatánka:slight_smile:

ined: ty jsi také čvachtalena:slight_smile: já jsem se zatím letos byla jen jednou na koupáku:frowning2: to je super, že tak Matýsek řádí

Těším se na zítra, dobrou:slight_smile:
Já zas nemám Petra doma, spí na centrále, teď toho mají nějak moc. Už ani domů nejezdí. a když přijede, tak stejně pracuje na PC:frowning2: Tak snad sobota bude lepší, v neděli opět práce:frowning2: No jo penízky jsou potřeba.
A už opravdu dobrou:slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
peti :slight_smile: ...tak super!!!moc se těším :grinning: .jejda,frappé,mňááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
taky už valím na kutě,jsem k.o.-vyčvachtaná :grinning: .
tak všem přejeme skvělou noc a doufám,že se nás sejde požehnaně :grinning: ,papa :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
je ja myslela az dalsi tyden..
ja jak si beru to dietni jidlo v krabickach a to se vozi den dopredu tak ja si myslela ze je dnes patek :sweat_smile: :confused: :confused: toz to ja zuitra nedorazim pac mame jeste prace..petr uz musi do prace pac mel bejt sice doma ale na paragrafu a tak bohuzel musi jit do prace

no jdu si zaplavat do vany :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...trhni se,však jen na 1,5-2 h. :wink: :grinning: .práce není zajíc.... :grinning:
21. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
peti :slight_smile: ...nezapomněla jsem :grinning: :grinning: :grinning: !!!
21. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
ined..no mozna pro vas je to 1,5 az 2 hodky..ale jen hodku trva cesta tam.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pristi tyden dorazima vemu aj honzinku pokud bude chtit
21. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...fakt :confused: ?to se ani nezdá :sweat_smile: .tak to je jasné :sweat_smile: .příští týden spácháme srázek zase :wink: .
21. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
ahojte
máme další návštevu tak v rychlosti
příští týden bych mohla...v pátek? dáme srazík?
honzi jak jste plavali s adel a jak vlodičce?
koukám že tady jsou všichni vodní živlové :slight_smile:
ined ono barák...mají ho rodiče radka a tam zase všichni sečou trávu a dříví a to je taky hluk..si nevybereš všude je něco ..
21. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
super, pojedu..moc se těším. my opět dnes koupat, hurá...úpříští týden jirak bude zase do večera v práci, tak si ho užíváme dnes,,,
21. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojte,
tak jsem vám poslala fotky, ale bohužel jsou bez blesku a je jich málo...nedobila jsem baterky :angry: no jo, Murin už potřebujeme jako sůl :grinning:
Jinak dnes opět super, akorát teda ta cesta zpátky :angry: ...děs,děs, kolona opět až k Tescu, dojely jsme až po půl jedné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...doma rychle obídek a už Nikča chrní spokojeným spánkem :slight_smile:
Jo a s tím koupákem to musíme přístí týden doladit, já jsem teda pro :wink:
21. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Taky jsem něco přidala do alba :wink:
21. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
honzi..kam jezdite na koupak?sama s malou na kole?

toz ja jsem dneska koupila malemu nocnik s hranim aby tam sel a zase prd..on bude mit plenku tak do 5ti let :angry: :angry:

pekne fotky..priste dojedu ..
jinak tohle pocasi je desne me uplne zabiji :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky,
srazík byl super:slight_smile: Terka po obědě spala skoro 3hod. Nespala dopoledne, tak si to natáhla. Paráda:slight_smile: Frappé úžasné, ale měla jsem málo tekutin, tak teď mám migrénu:frowning2:

marka: Nikolka je šikovná s tou modelínou:slight_smile: Už je tam jak školačka:slight_smile:
21. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Tak u nás už je "chrníček" :slight_smile:
Vidíš Peti jak to Terce prospívá :wink: ....nj, dyť ty jsi měla taky dvojitou dávku kafíčka :sweat_smile: , tak to musíš tekutiny doplnit taky tak :wink: , snad už je líp!
S tou modelínou byla spíš šikulka mamka, Nikča více devastovala jak vyráběla :grinning:
Adel, Honzi ....příští týden s váma počítáme :wink: a daly by jste když tak i ten koupák?
21. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
marky..jj priste dorazim :grinning:
koupak klidne ale vyslekat se mezi takovyma kostrama nebudu :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu hodit vanu a spat at zaspim hlad :grinning:
21. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak migréna přešla, i za to frappé to stálo :grinning:
Terka je konečně tuhá, usnula až kolem 21hod. No jo, když spala tak pěkně odpoledne, co bych chtěla.

Koupák bych dala, bylo by to fajn, no uvidíme, jak dopadneme s tou dovolenou. Zda vyrazíme:slight_smile:

Dobrou a klidnou noc:slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahojky :dizzy_face: ,
tak my dnes opravdu super :grinning: .ráno jsme vyjeli na výlet do brodu do aquaparku a paráda i matýnek byl nadšený.cesta rychlíkem tam i zpět v pohodě,trošku šachy s kočárkem,ale bez problémů :slight_smile: .pak oběd na sýpce a sotva jsme dorazili domů,spustil se déšť :sweat_smile: .dnes nám byli zdá se bohové nakloněni :grinning: .dodám pár foteček,ale spíš až v pondělí,dřív se k tomu nedostanu :sweat_smile: .tatínek koupe,matýnek huláká... :grinning: ...ještě že už půjde spinkat.ale musím přiznat,že dnes byl matýnek obzvlášť hodňoučký a roztomiloučký :dizzy_face: .je to naše zlatečko :dizzy_face: .

peti :slight_smile: ...to si terinka pěkně''zdřímla'' :grinning: ,šikulka.taky mi chyběla vodička...při cestě na koupák se mi udělalo až zle,ale doplnila jsem tekutiny a dobré :wink:.tak hlavně,že tě migréna brzy přešla :slight_smile:.

marky :slight_smile:...moc děkuji za fotečky :grinning:.i tak jsou pěkné :slight_smile: .koupák můžeme určitě spáchat,jsem pro :grinning: .fotečky ještě musím zkouknout :dizzy_face: .

adeli :slight_smile: ...ale prosím tě :slight_smile: ...

holčinky,pěkný večer a mějte se všichni moc moc krásně,papa :dizzy_face:
22. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
ahojky
tak ja byla dneska celej den na fotbale..tatka mel firemni akci..
no celkem dobe ale tata je nejaky nakrakany :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ined..to jsi mela super den jen co zhubnu vydam se tam taky :grinning:

petan spi tak valim do vany a na kaficko u tv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pa pa pa
22. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky!
Srazík jsme jaksi zaspali ale příště to napravíme :slight_smile: hezky jste si to užili,Marky dík za fotky.
Ined:to jste se měli fajn ten Brod taky plánujem-miluju protiproud a vířivku :slight_smile:
Mějte všichni fajn neděli :wink:
23. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

tak tu máme zase pondělí :confounded: ,že ten víkend s tatínkem vždycky tak uteče :frowning2: ...
no nicméně i včera super,opékali jsme klobásky a špekáčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za 14 dní jsme domluvení s dědou na grilovačku :grinning: .malý si to taky užil,nabaštil se chleba,poťapkal co mohl,no byl jako čuňátko :sweat_smile: .domů jsme dojeli až v 18.30,takže honem koupačka,večeře a matýnek hned padnul :dizzy_face: .odpoledne chci zajet do tesca na pyžamka a mají tam 30%slevy všeho dětského-cherokee,tak to omrknu :grinning: .
a co ten srázek :slight_smile: ?dáme to teda v pátek :slight_smile: ?a ještě teda nějak ten koupák :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...ježiš,seber petříka a vyražte :slight_smile: ,je to tam fakt bomba.tak jsme si říkali,že tak jednou za dva měsíce budeme v zimě jezdit.pro nás je to pěkný výlet a matýnka cestovat také baví :dizzy_face: .

deli :slight_smile: ...no to doufám,že napravíte :angry: :grinning: !!!protiproud super,ale teda ...nemohla jsem se z toho dostat a ještě se mě chytlo nějaké dítko,tak to bylo v pytli a lítala jsem tam dál :grinning: .

holčinky,všem přejeme pěkný den :dizzy_face: ,papa
24. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já dnes opět musela z zubařce, zub se ozval:frowning2: Opět čistění kanálků, každý 3x, opět jsem omdlela:frowning2:
Víkend byl super:slight_smile: V sobotu máma měla oslavu, Terka vydržela do 21.15hod, pořád se smála, jak se jí líbil tanec,...:slight_smile: Užili jsme si to. Škoda, že jsme museli tak brzo domů, nechtěla jsem jí tam někde odložit do kouta. V neděli jsme si s tátou dělali pohodu, procházky, kafíčko, mlsání,....:slight_smile: Ten víkend je opravdu krátký:frowning2: Dnes táta zůstává na Zlínsku, tak snad přijede dřív a pojedeme se projet s Terkou ve vozítku s kolem do Napajedel po cyklostezce. Vypadá, že už je celá vyasfaltovaná, tak to prubnem, těším se:slight_smile: S dovčou váhám, bojím se, že zub začne zas zlobit. Máme jet zítra, možná uděláme změnu, že budeme doma, ale každý den podniknem výlety s kolem, brusle, procházky, krosnička. Vždyť i tady je tak krásně. Ještě se domluvíme s Petrem.

Srazík, jsem pro koupák, teda pokud nebudem v trapu, přidám se:slight_smile:

Co ta naše murin, už je asi v letadle:slight_smile: Uteklo to, doufám, že Mates to zvládla

Všem přeji krásný den:slight_smile:
24. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
ined: jak je to s tím tescem? To je sleva na všechno dětské?
24. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
ahojte
jen v rychlosti jsme utahaní z návštěv pmalu se dáváme dohromady...
srazík v pátek můžu, ale koupák my ne, miška nesmí. takže leda jinde.
peti a to ti zase nedali injekci? řekni si o ní.
ted jsem strávila dopol na pasovém - ale není to na počkání budu muset znova ach jo, a pro recept na gyndu -jsem čekala 45min miška otrávená...
ined to jste si užili víkend :slight_smile:
to tesco zní zajímavě :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
:grinning: Ahojky holky!!!!!!!!

byli v obchodě a potom jsme šli kolem Dřevnice,No hrůza Lukys chtěl vylézt z kočáru tak jsem ho vyndala :slight_smile: a držel se Míši za ruku :wink: a potom chtěl zas do kočáru a furt dokola no potom teda v tom kočáře zůstal :sweat_smile: ale byl pěkně přetažený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijeli jsme domu už skoro spal ale jak uviděl že jsme doma tak zas chtěl vylézt :cry:.No nejhorší je že ted když chodí venku a pak ho dáš do kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak řve že ho nemůžeš ani přivázat :rolling_eyes: :unamused: tak ho nechám tak a on si z toho kočáru vylezl sám. No prostě hrůza! :frowning2:

No v Tescu jsou hodně slev na dětské i na různé jiné věci......

Na koupák jsme šli kdyby bylo hezky :slight_smile: :dizzy_face: !!!!!!! Míša umí už sama plavat nakonec se to naučila!!!!!! :slight_smile:

Ined:no určitě to napravíme :slight_smile: No s tim dítkem to musela být sranda :slight_smile: :wink: !!! :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
oprava byli jsme v obchodě :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

peti :slight_smile: ...slyšela jsem to včera v rádiu,prý 30% slevy na vše dětské značky cherokee,tak snad jsem slyšela dobře :grinning: .ještě říkali:maminky pozor!!! :grinning: .jak se malý vyspí,tak dáme sváču a jedeme :slight_smile: .třeba na něco natrefíme.já teda hlavně potřebuji ty pyžamka,matýnek je nějak pořád větší a větší :grinning: .

mur :slight_smile: ...tož kdepak tě máme??? :grinning:

deli :slight_smile: ...gratulujeme mišce :dizzy_face: !!!šikulka :slight_smile: .
24. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak jen něco malinkého :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3189008#navigator
fotky z brodu byly všechny tak nějak podobné,tak jsem dala jen jednu :sweat_smile:
opékání ještě nemám staženo :pensive: ,nestíhám :sweat_smile:
:dizzy_face:
24. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahojky Holky :slight_smile:

tak máme po hodech. No letos to bylo opravdu náročné, vydržela jsem všechny tři dny, ale dnes jsem celý den chodila jak mrtvola :grinning:
Jo a taky nám dnes konečně dovezli ten domek. :grinning:

Holky si užili kolotočů, Gábinka ta z něho ani nechtělla dolů a jak výskala, no prostě paráda. Jenom škoda, že se nám vybily baterky ve foťáku, takže žádné fotečky :frowning2:

No ještě vás jdu dočíst, zatím ahojky :sweat_smile: :grinning:
24. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahooooj po víkendu :slight_smile:
tak kdepak máme Murinku :confused: :grinning: ?
A co teda s tím koupákem, kdy to spácháme?....já teda můžu krom středy asi, i v ten pátek.Počasí by snad mělo bát dobré celý týden, uvidíme.
24. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.