• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ined, krásné fotečky :slight_smile: ...hlavně to "nočníkové dílko" :sweat_smile: jen tak dál, ať se daří :wink: a jak jsi pořídila v Tescu, bylo tam něco?
Martu, tak super, že jste hody zvládly bez újmy :grinning: ...a hlavně, že už i ten domek dorazil. Pak dodej foto :wink:
Zlobi, tak vidím, že u vás bylo pořádně nabyto :sunglasses: ..oddechujte po víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Deli, to je fakt Miška šikulka s tím plavání...a příště dorazte na srazík !!! :slight_smile:
Peti, to už je fakt pech s těma zubama :frowning2: ...hlavně ať už máš pokoj!!! :dizzy_face: ...a je fakt, že i u nás je moc krásně a věřím, že i tady si užijete krásnou dovču :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahojky..
u nas se spinka a snad dlouho..zitra vezu tatku uz do prace a pak s petanem k dr.pac ma nejaky prujem a horecku..prvni jsem myslela ze zuby ale zadny neni videt :angry:

taky dorazim na srazik

jdu hodit vanu a kafinko
24. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak v tescu pokoupeno,ale teda...vše na chlapečky totálně přebrané a vybrakované :frowning2: .na holčičky moře věciček,a u nás toto :angry: :sweat_smile: .pyžamka(overálky)jsem našla v naší velikosti už jen jedny jediné,ale teda docela pěkné,tak aspoň tak...pokud bych teda nedávala matýnka spinkat do růžového :grinning: :sunglasses: -to bych mu neudělala :grinning: .ponožečky už jen buď 0-6m nebo 2-4 roky :confounded: ,ale :grinning: ...šla jsem do holčičího a koupila bílé a světle žluté protiskluzové a jsem spokojená :grinning: ...to jsem fikaná,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?pak ještě super svetřík...už jsem ho obhlížela dříve,ale stál 290 a to se mi moc za něj dávat nechtělo,teď stál 200,takže super :dizzy_face: .jo a bundička s opičkama co jsem kupovala cca před měsícem a i zlobi :slight_smile: ,byla také o 100 levnější,ale kdo to mohl tušit :sweat_smile: .v ca jsem vzala ještě dvě pěkné bodýnka s dl.rukávkem,tak zásoby na podzim a zimu se pomaličku zvyšují :wink: .něco mám ještě objednané z netu z angl.sekáčku,už mi došly i nějaké ponožečky a bodýnka,zkrátka klape to :grinning: .

a víte kohopak jsem potkala v tescu :grinning: ???hádejte :sunglasses: ...no přece naši číňanečku :grinning: :grinning: :grinning: .

marky :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face: .já teda st a čt nemůžu,to máme doma odpolko tatínka,ale jinak kdykoliv :slight_smile: .kukala jsem se na nové fotečky u vás albíčku a super :dizzy_face: .nikolka je šikulka :dizzy_face: .

martu :slight_smile: ...tak hurá,hurá,hurá :dizzy_face: ,konečně jste se dočkali,to je super :slight_smile: !!!ty jo,tři dny hody...to musíš být opravdu hotová :frowning2: .tak zkus trošku spočnout,jde-li to teda nějak se třema princezničkama :sunglasses: a hlavně trošku relax :dizzy_face: .

holky tady někde někdo dělá bramboráky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,krucipísek,už mám plnou pusu slin :grinning: .

peti :slight_smile: ...no prosím tě s tím zoubkem,nějak jsem to předtím přehlédla.jejda chuďátko :frowning2: ,ty si teda s tím taky užiješ,to je děs :frowning2: .tak snad už ti dá zubisko pokoj :angry: a užijete si pěkně dovču :slight_smile: .
24. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...jejda,chudáček malý :frowning2: .tak snad to nebude nic vážného a třeba se zoubek ještě objeví :sweat_smile: .ty piješ tak pozdě kafčo :confused: ?já kdybych si dala teď kafčo,tak přese všechnu únavu budu čučet tak do dvou do rána do stropu :grinning: .

holky,dnes spal matýnek dopoledne 1,5 h,odpolko 1,5 h a večer v 19.30 normálně padnul :sweat_smile: .že by opravdu to samostatné usínání neslo výsledky :grinning: .musím to sice zaťukat :wink: ,ale noci se nám opravdu zlepšily :sweat_smile: ,kéž by to tak zůstalo :slight_smile: .
tak,jdu dát spršku a hop do kanafasu :grinning: .musím si nahřát hřbet,neboť jsem přes hodinu žehlila a nějak mě to zmohlo :confounded: .
24. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
ined..
no snad to bude ok
jo me je jedno kdy to piju..unavou padam na hubu uz odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cinanka uz je doma a ani na nas nejukne :angry:
24. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak to jste pěkně pokoupily Deni :wink: ...já zase většinou když někde jdu, tak mají zase všechno klučičí :sweat_smile: , ještě, že má Matýnek takovou "pohotovou" maminku :wink: jinak byl chudáček bez ponožek :cry: :grinning:
Mě dříve taky pozdě káva nedělala žádný problém, usnula bych kdykoliv ....ale teď jak ji piju málo a jen někdy, tak bych asi taky neusnula, přesně jak píše Ined :unamused:
Tak si Adel vychutnej kafčo :slight_smile: a zítra hlavně ať to není nic vážného :wink:
Teda Murin už nakupuje :fearful: ? ...to si teda nedala moc oddych, teprve přiletěla a hned tradááá na nákupy :grinning: ...už se všichni těšíme :wink:
Tak to teda koupák jedině zítra, nebo pak ten pátek....ale to zase psala Zlobi, že Miška nemůže :unamused:
A ten koupák je tam otevřen jen do konce srpna?
24. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
marky :slight_smile: ...no to je vždycky tak :sweat_smile: .taky jsem dřív mohla kafčo kdykoliv a ještě jsem měla naopak pocit,že mě uspává :grinning: ,ale dnes už ne a to si přitom tak ty dvě kávičky přes den dám.
s těma ponožkama...no matýnek opravdu ze všech nějak náhle vyrostl,takže jsem teď pořídila asi dvanáctery,z toho asi šestery už teplejší a ještě to myslím nebude stačit :sweat_smile: .
já jsem si tak plánovala,že bych zítra odpolko šla s malým se očabrat :slight_smile: ,má být nejteplejší den v týdnu.tak můžeme klidně zítra,ale já bych tam dorazila až tak krátce po 14h,aby mi cestou matýnek usnul.tak se můžeme klidně domluvit :slight_smile: .jj,ten koupák ač je vyhřívaný(nepochopitelně)posledního srpna zavřou :angry: ,přitom kolikrát bývá pěkně i do půlky září.asi jsou tam moc velké náklady a návštěvnost v tomto období to nepokryje :unamused: .
a ten pátek můžeme dát klidně zase senior,jestli budou pro i ostatní :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...já myslím,že toho má mur dost,už jen tenčasový posun,chtěla si užít malého a tak.však ona se ozve,ráno ji tu máme jako na koni,ne-li už v noci,jak nebude moct spát :sweat_smile: .

holky,jdu zavolat taťkovi a do hajan.všem přejeme co nejpohodovější noc a hezké sníky,papa :slight_smile: .

marky :slight_smile: ...hned ráno sem mrknu kvůli tomu koupáku :slight_smile: .
24. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Taky sem ráno kuknu :wink: ...snad!
Dobrou noc všem :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky,
tak ještě nakukuji, než půjdu do pelechu:slight_smile:
Dnes jsem také nakupovala, nedalo mně to:slight_smile: O víkendu jsem ještě opožděně dostala 3 orchideje a tak jsem si jela do obi koupit květináče. Pak jsem se také stavila v tescu, super nákup. Koupila jsem 6ks triček s dlouhým rukávem,, 8ks párů ponožek, dvě sady pyžamek, baretek, 3ks tričko s krátkým rukávem.....paráda, potěšilo mně to:slight_smile: a to jsem tam vůbec nechtěla jít:slight_smile: Odpoledne jsme vyrazili s Petrem na kole do Napajedel. Super cyklostezka podél Moravy. Terka jen sledovala, má to ráda ve vozítku:slight_smile:

ined: tak vidím, že jsi také pěkně pokoupila:slight_smile: máte pěkné fotečky

zlobi: u mně je jedno zda si dám injekci či ne. Omdlévám pravidelně, nebojím se, tlak to nezvládá:slight_smile: Bolí to pěkně, ale je to aspoň rychlejší. Než by zabrala injekce, muselo by se čekat...raději rychle pryč

martu: není možná, dětičky určitě pěkně zařádily, těším se na fotečky:slight_smile:

Všem přeji klidnou noc:slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahojky holky, nakukuji, co nového...
kde je čínanka? Snad tam nezůstala?
Peti to je mi líto, já ted se zuby budu chodit dlouho, kazí se mi.
Jinak my dnes pěšky kus ušly, chodíme na skluzavky...a byli jsme na večeři, bylo super...
zítra jdeme na 15.měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá.
24. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
ahoj holky, jsem doma. Ale nějak nestíhám. Užívám si malého a hlavně dávám do kupy foto, abych ho mohla, co nejdřív vypálit.... Dočítat vás nebudu a až na nějakém srazíku vše povykládám a ukážu fotky. Bylo úžasně a popravdě se mi nechtělo odjet! Mět tam malého tak tam snad zůstanu:grinning: Malý se měl taky úžasně a maminka mu vůbec nechyběla.
Dneska jedu s Matesem plavat po 2měs, tak se těším. Min.týden s ním byla ségra, aby to zbytečně nepropadlo.

Srazík je mi jedno kdy, nic naplánovaného nemám. Takže se podřídím všem. A kde je mi to taky jedno. I ten koupák bych dala....
25. srp 2009 v 06:36  • Odpověz
Dobré ránko holky...
murin vítej doma, neboj, však on tam věčně nebude a pak budete spolu.
my noc dobrá, dnejs jsme na tu prohlídku, tak jsem zvědavá co a jak...
Všem přeji krásný den...
25. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc docela dobrá,akorát matýnek ve 4.15 se rozhodl,že chce za mnou.pak mě chytil za ruku tím svým chapadýlkem a pěkně spinkal dál :dizzy_face: .
dopolko nám přivezou zo chodítko 2v1 :grinning: ,tak jsem na to strááášně zvědavá :grinning: .
jdu si vysušit vlasy a řádit s matýnkem :dizzy_face: .
všem přejeme pěkný den ,papa :dizzy_face:
budu nakukovat :wink: ,teda pokud matýnek dovolí :sweat_smile:
25. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky,
zdravím murin, hlavně, že jsi v pořádku doma. To muselo být uvítání Matýska:slight_smile:

ined: jsem zvědavá, jak se bude líbit chodítko, vyzkoušejte, také potom pořídíme:slight_smile:

Co to plavání či srazík, tak který den?
25. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravíme a vítáme Murin zase zpátky :slight_smile:
Tak my dnes na koupák nejspíš vyrazíme, teda pokud bude teploučko na koupání i odpoledne....dojely by jsme asi až po spánku kolem 15hod.
Já totiž zítra už nebudu moct, ve čt. zase myslím nemohla Denča, no a v pátek zase Zlobi na koupák nee...
25. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Já jsem také pro odpolední koupání. A co dnes koupák a v pátek senior a frappé? :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Holky, my se jedeme dnes taky koupat opět, už se na to těším...práci nestíhám vůbec, je to děs. Adélka pořád jen ven a ven...
25. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Peti, klidně :wink:
My tam dnes odpolko určitě dorazíme :slight_smile:
Honzi, to asi všechny děti :wink: ....co taky doma, když je tááák krásně, užijte si koupačku :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Taky marky, užijte si to a snad se v ten pátek uvidíme :wink:
25. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
peti :slight_smile: ...jj,to by šlo :grinning: .já jsem teda pro :wink: .akorát mě trošku odrazuje ten vítr,zatím je docela chladný,ale venku jsem ještě nebyla,tak se mi to možná jen zdá :sweat_smile: .já ještě čekám na tel.od babi,prý by šla s námi...tak bych musela být teda s ní,ale určitě bych se na pokec chvilkama dostala :grinning: .ikdyž možná už odpoledne nebude moct.no uvidíme.ale teda asi jinak koupák ano :slight_smile: ,ať se matýnek vyřádí :grinning: .a v pátek frappé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .to by stihla i zlobi :slight_smile: ,sice jen na chvilku,ale i tak :wink: .

marky :slight_smile: ...já tam budu nejdřív tak ve 14.30,takže máte spoustu času.já tam vždycky dojedu,matýnka zaparkuju dozadu pod stromy,ale na dohled,zatím se převleču a sluním než se vzbudí :grinning: .no každopádně po obědě už budu vědět na 100% jak to bude s babi,tak ještě písnu,ale když půjde i peťka s terinkou,tak je to v pohodě :wink: .
25. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
no a co když bude foukat, nedáme i dnes frappé? :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
no to klidně můžeme,ale mají jen do 16h. :slight_smile: .pak by šla nějaká prochajda,nebo tak :wink:
25. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
uvidíme ještě po obědě,má být vedro,tak třeba se to vystříbří :grinning: .
25. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Tak jsem byla venku věšet prádlo a je tam zatím fakt ještě zima na koupák a fouká :unamused: ....tak budeme doufat, že odpoledne bude hezky teploučko :dizzy_face: ...těšíme se!
Přes poledne ještě kuknu :wink:
25. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
fouká? Tady je děsně vedro, byly jsme taky věšet prádlo a ba naopak, ani nefoukne... :unamused:
25. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
holky,tak babi odpoledne může,takže půjdeme s ní :sweat_smile: ,ale určitě aspoň pokecáme :slight_smile: .já jsem myslela,že už nebude odpolko moct a ona jo :sweat_smile: a už jsme se předběžně domlouvaly minulí týden....tak to s ní nechci rušit :wink: .doufám,že se nezlobíte :sweat_smile: .ale pátek každopádně platí :grinning: !!!

honzi :slight_smile: ...užijte si koupačku a pak dodej míry :slight_smile: !!!
25. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
holky, tady je opravdu vychérek:frowning2: už 2x jsem zvedala sušák s prádlem. uvidíme, jak odpoledne
25. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
jj,teď jsem čumákovala z okna a ve stínu je teda docela chladno a teda i ten vítr :angry: :frowning2: .matýnek jako pořád ještě spinká :confused: .tak to se ani pořádně ven před obídkem už nedostaneme a ještě čekám na toho poslíka s chodítkem :grinning: .no to jsem zvědavá kolik toho naspí odpolko :sweat_smile: .no,půjdeme aspoň na hřiště za barák,trošku procvičit capkání :grinning: .tak zatím papa :slight_smile: .
25. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak nám volal tatínek, že na koupání to není, že fučí a tady u vody nic...
Nic, tak půjdeme v klidu na prohlídku, až se malá vyspí a odpoledne asi na procházku s tatínkem a nebo na kolo....uvidíme. doma se mi být nechce. Práce jsem dnes stihla hrůzu, ale je to na palici, ach jo :frowning2:
25. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
ja chci taky s vama frapeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tak ja rano odvezla tatku do prace a on me volal ze jede domu ze se mu nakladka presouva na zitra..toz aspon jeden den navic :dizzy_face:

no jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam tady jak po vybuchu

vitam murin doma :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.