• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Holky tak co teda ten dnešní koupák, jak to v Otrok. vypadá s počasím? Máme vyrazit? :wink: ....jsme vzhůru :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojky :frowning2: ,
tak my na koupák nejdeme.fouká a matýnka už jsem dala stejně spinkat do postýlky.teda holky já mám dnes opravdu den blbec :frowning2: .po obědě jsem chtěla vzít matýnka chvilku na písek,zapomněla jsem doma kyblík,tak jsem malého postavila na zem,protože máme blbý zámek a jednou rukou nejde odemknout.dnes jsem ho postavila na opačnou stranu,než normálně...vzala jsem kyblík,chci zavřít a...matýnek tam měl prstíky :cry: .strašný křik,děs...no naštěstí s tím zdá se nic nemá.neopuchlo to,hýbe s tím a ani na pohmat nereaguje bolestivě.cestou zpátky domů jsem asi před domem vytratila peněženku,našla ji sousedka nad námi(ta co tam tak hlučí),zazvonila ze spoda-vzbudila malé=ho a že mám jít dolů.tak jsem ji poprosila jestli by mi to nevzala nahoru a ona že je na cestě pryč.nemyslela jsem to nevděčně(jak to pochopila ona),jen jsem nechtěla malého nechat samotného.takže jsem ho vytáhla z postýlky a šla dolů.ta mě sjela,že na ni zvoním,že dělá rámus a že jsem nevděčná,že mi našla a vrátila peněženku :frowning2: .ach jo,to je život.no odpoledne koupím aspoň nějaké dobré kafe a půjdu jí ještě jednou poděkovat,jen doufám,že už zbytek dne proběhně snad v klidu :cry: .
25. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
marka: pěkně tady fučí, byla jsem na bruslích a je opravdu větr:frowning2: Nechci, aby se nachladila. Mrzí mě to, těšila jsem se. Tak snad jiný den, no jo blíží se podzim:frowning2:
25. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
u nás se také chrní, tak já jsi jdu udělat kafíčko a jdu brouzdat na netu po nějakém oblečení ať doplníme na podzim, zimu

ined: to je pech, že zrovna ta sousedka to našla. Hlavně, že jí máš:slight_smile:

Dnes jsem dělala blbosti s Terkou a foťákem, tak jak to stáhnu přihodím. A u toho jsem jí přišlápla ručičku, ale snad to nebylo tak moc, protože ani nebrečela, jen koukala, co to máma dělá:frowning2: Ty máminky jsou tak nešikovné:frowning2:
25. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Dobře holky, půjdeme jen na prochajdu a koupák snad jindy :slight_smile: ....doufám, že to ještě do konce prázdnin zmáknem :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
já chci plavat, kdybych nechodila s Terkou do nekky, tak jsem se jen jednou smočila na bazéně:frowning2: loni těhu, tak také nic:frowning2: no jsem zvědavá, co mě čeká příští rok:slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!

No měli jsme taky naplánované jít na koupák ale je vítr už dopoledne byl! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nedá se nic dělat. Lukýs ted usnul :slight_smile: :dizzy_face: tak mám čas na počítač :grinning:
25. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
peti :slight_smile: ...jj,to jsem ráda,že se neztratila :sweat_smile: ,ale i tak...nemám ráda s někým konflikty a rozepře :confounded: .koupím jí to kafčo a půjdu jí poděkovat :slight_smile: .no maximálně mě s tím vyhodí :sweat_smile: .a to jsem ještě dneska jedné paní vrátila mobil,který ztratila :sweat_smile:,tak to bylo asi na oplátku :wink:.
matýnek s těma prstíkama chuďátko křičel a ne a ne přestat :frowning2: .už jsem myslela,že pofrčíme na úrazovku :cry: .fakt den ''D''.já jít na koupák,tak se tam snad dnes i utopím :frowning2: .
no,jdu pokračovat v žehlení,potřebuji vybít energii :unamused: .
25. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahoj holky, já zasedla k pc až teď. Mates už nějakou dobu chrní. Dnes spal jen 30min autě:frowning2: Byli jsme v plavču, pak u kámošky a jak jsem ho vytahovala z auta, tak se probral. Dala jsem ho do postýlky, 30min ležel a pak bylo mami mami... tak že si s ním lehnu, no řádil, takže nic. Tak jsme šli ven kočárkem, že usne, hodinu chodím a nic:frowning2: takže v 18h už došel, že chce dělat hají. On si teď totiž říká, že chce spát, dojde, řekne hají:slight_smile: Držela jsem ho do 17h, pak rychle sprška, mléko a hned vytuhl.
No nic jdu se vrhnout na fotky-popisování... Pěkný večer

Ined: no ještě že se peněženka našla. S kafem určitě nevyhodí. Chudák Matýnek, ale hlavní je, že mu to neopuchlo a normálně s něma hýbe. Kdyby s něma něco měl, tak by s něma nehábal. No jo úrazy jsou hned ať si člověk dává sebevětší pozor.

Srazík: pro ten pátek jsem, kafíčko už jsem neměla ani nepamatuji. Snad do té doby dám dokupy foto, abych vám ho ukázala. Vzala bych noťas.
25. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojky
tak ok v patek pocitam s kafickem :grinning:
honzi..jedes semnou :dizzy_face:

tak premyslim ze si otevru nejaky salonek ale nevim kde..jak a co petr by sel na materskou aja delala ale nevim jestli uzivim celou rodinu :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Adélko, jedu s Tebou, potřebovala bych se cestou zastavit u jednoho kluka, byla by to otázka 10min víc nee...je to po cestě, jestli můžu poprosit. Už se na všechny moc těším a kafíčko si dám s vámi...

Jinak Adélka má 9775g a dostala dva žigance, plakala chviličku...večer ji zadeček natekl a plakala, když na něj upadla, nenechala si ani přebalit plinečku a spí na jedné půlce...chudinka malá...
25. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Holky,
tak i u nás děs:frowning2: Terka mně spadla při focení z malé židličky, bouchla se do hlavičky. Sledovala večerníček, byla úplně v tranzu a mama blbá to musela vyfotit. A pak se to stalo, říkala jsem si, že ještě jeden záběr a ......:frowning2: Tak jak psala ined, krve by se ve mě nedořezalo:frowning2: Terka plakala, boule veliká, bála jsem se, co bude. Z pláče usnula, zatím vypadá, že to bude dobré. Asi dnes neusnu, pořád jí kontroluji:frowning2: Nakopala bych si:frowning2:

těším se na pátek, srazík a kafíčko:slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
peti..
to jeste tolikrat bude..to je hned me se stalo neco podobneho..petan mel gucu na hlave tak 3 cm na vysku jsem myslela ze ma prasklou lebku..a to jsem si jen odbehla na wc

honzi..jj vemu i se zastavkou :grinning:

jdu hodit vanu
25. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Peti, tak přihod fotečky, jsme zvědavé...

V Kiku mají výprodej, zítra tam jdu kuknout, loni jsem tam nakoupila krásné věci, kus za 29Kč a letos mají za 27Kč...tak tam musím jít.
25. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahojte
jsem unavená tak jen v rychlosti
peti, ined je to strašné, ale ...stane se. bude to u obou dobré uvidíte! :slight_smile:
mur vítej...a ..šak si to povídáme na icq :slight_smile:
v pátek dojdu, musím pro pas k intersparu tak pak dojedu na těch 10 (ale nevím kde to je) akorát v 11 zase pojedu :frowning2:
jdu pověsit pleny a spát. byly jsme celý den venku, miška má 37,3 snad jen z toho vedra, bylo vedro ale fučel vítr. snad to nic nebude...
tak dobrou
25. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Takže super, to nás v pátek bude fakt hoooodně...plný počet, ne?
25. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ranko,
tak u nás noc proběhla dobře, měla jsem strach, ale naštěstí jen pěkná modřina. Dnes jedeme s Petrem do Bruntálu a pak do Ostravy. Jede tam pracovně, ale jen chvilku a pak už budeme spolu, navštívíme nějaký obchoďák. Dokoupím Terezce parádu.
Pa pa, už musím:slight_smile:
Pěkný a pohodový den všem:slight_smile:
26. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc docela šla a spali jsme až do 6.30 :confused: :grinning: ,zázrak.včera jsem byla večer u té sousedky a nebyla doma,ikdyž se mi zdálo,že ji tam slyším...no nechala jsem jí balíček s kávou a čokoládou a lístkem s poděkováním na klice.zatím se mi to nevrátilo,tak to asi tedy přijala :sweat_smile: .a to jsem ještě včera navečer nechtěně dvakrát navštívila billu...jela jsem pro čokoládu,kávu mi dal kubík na dolly,tak jsem si to tam zamkla do těch klícek na klíček ať to sebou netahám na prodejnu a samozřejmě jsem to tam zapomněla :confounded: ,no prostě opravdu super den :sweat_smile: .
s pátkem počítám a moooc se těšíme :grinning: !!!
jdu si hrát s tím malým kňárkou :dizzy_face: .

peti :slight_smile: ....no jo,jak se to dítko začne víc hýbat je pořád něco :frowning2: .však to dobře znám :frowning2: .hlavně,že se nic terince nestalo :sweat_smile: ,bohužel takových pádů ještě bude požehnaně :cry: ,to vím,ale nějak se s tím nemůžu smířit a zvyknout si na to :cry: .a to nechci fakt vidět,jak začne capkat sám :confused: .terince posíláme hudlánka na bebí a třikrát foukáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

holčinky,všem přejeme pěkný den,papa :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
dobré ráno,
my noc...furt miška pláče ze spaní - někdy se ani nevzbudí, někdy jo. a navíc jí ted vzbudí cokoliv :frowning2: ale kojení jen jednou až ve 3 a pak teda v 6.30 a dala jsem ji spát a už neusnula. jsem na padnutí. jak píše ined AŽ do 6.30 tak u mě je před 7 vražedné.
ty jsi si včera užívala , ale já měla taky blbý den (ne tolik teda :slight_smile:
peti užij si výlet.
já dneska musím dopracovat deficity :frowning2: a odpoledne na masáž a pedikůru :slight_smile:
ahojte a hezký den
26. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc se celkem dala asi 2x hore

ined..no fakt den blbec :angry:

na patek se taky tesime :dizzy_face:

peti no ja bych jela hned na vylet a neco nakupovat ale sobe :grinning: :grinning: :grinning: pac vzdy koupim klukum a sobe prd

mon..to ja tnam s petanem taky uz jsem silela a na hubu padala.bud rada ze mas doma aspon manzela ja byla sama
26. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...s tím nakupováním to dobře znám :sweat_smile: .vše pokoupím malému a kubovi a sobě houbelec a pak nadávám,že nemám co na sebe :grinning: .a furt tak dokola.celé léto si kupuju kraťasy a teď už na to kašlu,neboť bude stejně brzy kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: .to je náš úděl :pensive: :grinning: .
26. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
holky, tak jsem nakoupila...sobě jedno tričko a malé kratasy a tričko a taky ponožky. V Tescu jsem byla a tam nic neměli, vše drahé. jediné, co se mi líbilo, byla bundička na zimu pro malou, tak o ní hodně přemýšlím...uvidíme.
Nic, jdu pracovat, nechce se, ale co nadělám...o prádzninách jsem to lajdala...
26. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jsem zrovna uložila malého,vyprala prádlo po obídku...na závěr dostal kousek melounu a byl jako to čuňátko :sweat_smile: .dnes dopolko přišlo to chodítko,no je to krásné,ale jak jsem tomu zmáčkla nos,začalo to hrát a matýnek se bál :sweat_smile: .on se bojí skoro všeho,ale to přejde :slight_smile: .na něm jde hrozně vidět,jak to v něm bojuje,na jedné straně strach a na druhé zvědavost :sweat_smile: .
pak došla ta sousedka,prý že balíček nemůže přijmout a bla bla bla,nakonec si ho teda vzala,chvilku jsem poklábosily,vše se vysvětlilo,takže happyend :grinning: .
matýnek zdá se už spinká,já chvilku spočnu a zanedlouho přijde tatínek z práce :dizzy_face: .
ale teda řeknu vám,že dnes by ten koupák byl super,je tam vedro jako v pekle :stuck_out_tongue_closed_eyes: .přišla jsem domů totálně mokrá a to jsme byli jen v parku hrát si a v lékárně :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...tak jsi měla pravdu :slight_smile: .prstíky jsou v pořádku,má je trošku červené,dva poslední články,ale hýbe s tím v pohodě a bere i věci do ručky úplně bez problémů :slight_smile: .já si pořád dávám pozor,ale jsou prostě věci,které člověku bohužel docvaknou tak nějak pozdě :confounded: .prostě mě fakt v tu chvilku a v tom spěchu nenapadlo se na něj mrknout :frowning2: .přitom opravdu mám pořád mysl ve střehu,co by se kde a čím by si mohl nedejbože ublížit a stejnak je to málo :frowning2: .

honzi :slight_smile: ...tak to je fajn,že jste něco pokoupili :slight_smile: .možná v tom tescu už ty slevy skončily,ale bylo tam opravdu moře pěkných a o dost slevněných věciček :slight_smile: .tak ať ti jde aspoň práce od ruky :wink: .
26. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
26. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
holky, dnes tady nikdo není???
26. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
dobré ránko holky...
kde jste všechny?
27. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
tak dneska se noc dala
zitra jako vzdy?10 u spolaku?
honzi byla jsem u nas v seku..vzala jsem male pekne rifle s laclikem..ale nevim tu delku tak zkusis...ja malemu zase nabrala a aj kombinezu na zimu..peknou tm.cervenou
27. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojky Adélko, musím se tam zajet podívat. Jsi hodná, rifličky se nám hodí, máme jen dvoje, ale oboje zašpiní během chvilky...
no chci se tam zajet podívat i na zimní bundu a na tu kombi na sáně a tak...
27. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
no ted se budou davat zimni veci..jsou krasne ale nevim jestli dost dlouhe za 50
27. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
ahojte
a řeknete mi kde je ten sraz, u spoláku nebo přímo tam někde kde se bude sedět? to nevím kde je.
miška už druhý den vstává v 6.30 (což je brzo, když usíná ve 21.30). já teda šla na 7 do práce na nějakou schůzku, ale vypadá to, že to s babi zvládají doma :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.