• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc docela v pohodě,budíček v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .teď jsem dala matýnka spinkat,tak snad aspoň těch 40 minut vydrží,včera totiž spal jen 2x40 minut,děs :frowning2: a večer už byl pěkná protifka.
zítra my teda dojdeme asi už přímo do senioru,po cestě mi bude matýnek doufám spinkat :sweat_smile: .v 9.30 mu dám svačinku a vyrazíme,tak počítám,že nejpozději v 10.15 bychom mohli dorazit :wink: .
dnes dopolko musím jít do banky zaplatit nájem a nakoupit,pak asi klasicky park a kamínky a hurá na oběd :slight_smile: .opravdu den jeden jako druhý :sweat_smile: .o víkendu má být pěkně,tak určitě využijeme počasí a navštívíme letos naposled koupaliště :frowning2: .já už se toho podzimu a zimy děsím teď :frowning2: .
v pondělí jdeme kupovat matýnkovi první pořádné botičky :grinning: a hned na to i nějaké tenisky k tepláčkům.včera jsem ještě uvažovali co je všechno potřeba,plus chceme nechat matýnka naočkovat tím synflorixem proti pneumokokům...no peněz jako blázen :sweat_smile: ,ale holt nedá se.
tak...jdu se zušlechtit,poklidit a snad se mi podaří v klidu vypít i kafčo :grinning: .
všem přejeme moc hezký den,papa :dizzy_face:
27. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
čau holky, já pořád nějak nestíhám. vyřizuji maily, icq... a přes den se věnuji Matesovi. Dneska jsem s ním jela na brusle, pak tříkolkou, nákup a hraní na písku...
včera jsem byla s Matesem na kole a zajela i do svateb.salónu. Jdeme za týden na svatbu, tak jsem mu půjčila úžasný obleček, bude krásné princátko :grinning:

ined, taky mi ty dny přijdoupořád stejné. Sice teď jsem měla v tom pauzu, ale hned jsem se vrátila do starých kolejí:slight_smile:

Mony: my teda vstáváme brzo, ale to asi jen mě. Celý týden vstával po 7h a jen co jsem doma, tak v 5.45-6.15h ale tak mě to neva. On je totiž ve 20h tuhý a někdy i dřív a přes den teď dává 3-4h po obídku. Takže mám čas i pro sebe docela.

Adeli: to tam máte teda dobrý sekáček, to by se mi taky líbilo.

Dáme sraz u Spoláku v těch 10h a je to a Ined tam dorazí.
27. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
ahojte
tak já byla v práci od 7 rána a vrátila jsem se až v poledne. miška úplně v pohodě prý akorát jak jsem přišla tak začala knourat. ale padla rychle byla unavená. mur jenže miška chodí spát fakt ve 21:30 tak to je něco jiného a po obědě dá ted tak jen 2 hod, takže když si to spočteš tak 11h za celý den to ti spává mates minim o 2 h denně dýl.
jinak mně ty dny teda nepřijdou stejný jak mám tu práci někdy doma někdy tam, dneska jinak do toho něco zařizovat, nakupovat. fakt dělám každý den něco jiného. stejné dny by mě ubíjely :slight_smile:
zítra ráno asi pojedu pro jehněčí na Kašavu (130kč /kg, domácí :slight_smile:) pak pro pas a pak za vámi. u spoláku se dá parkovat že?
27. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky,
pracuji, ale dnes mě to nebaví. mám myšlenky někde jinde.
Murin a já se těšila, že se budeš vdávat Ty a šla sis vybírat šaty...to by byla akce, to by jsi musela udělat nějakou rozlučku i s námi....a všichni manželé by hlídaly a ta naše parta vyrazila někam, bomba.... :grinning:
27. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
honzi: já už se nikdy vdávat nebudu. Jsem vyléčená!!!:slight_smile: a mě stejně nikdo nechce:slight_smile:

mony. jako nemyslím úplně stejné dny, ale když to tak vezmu, tak třeba jeden den jsme na skluzavkách, další den zase jinde, ale pořád to tak střídáme, že je to pořád dokola. Jezdím sice i mimo s ním, ale pořád je to více méně nastejno.
O víkendu se chystám do dinoparku, teda pokud vyjde počásko a někdo s nama bude chtít jet.
27. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tam je to prý super, byla tam kamarádka...malá si to tam užila. Jaktože nechce? A co fotečky, ukážeš zítra?
Třeba Tě někdo vyléčí z toho, že Tě vyvede z omylu a bude z Tebe paní.....
27. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
jo vezmu zítra notebook a ukážu foto.
Ne nevyléčí mě z tohoto nikdo, to vím jistě. a stejně ten kdo by možná za to stál, tak do toho taky nemíní jít....
27. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
nikdy neříikej nikdy mur, ted jsou to spíš plamenné řeči :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
jak říká zlobi...uvidíš časem, já jsem byla taky proti svatbě a včil jak jsem dopadla...láska je nevyzpytatelná...věř mi :wink:
27. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
uložila jsem matýnka a jsem zvědavá jak bude dlouho spinkat,neboť dopolko dal 1,5 h :slight_smile: .super,akorát mě na tom štve,že je to takové náhodné,člověk s tím němůže počítat a něco si třeba rozdělat :unamused: .ačkoliv za poslední 4 dny je to už mimo včerejška po třetí :confused: + 1,5 h odpolko :slight_smile: ,opět mimo včerejška.u obídku dnes byli scény,ale nakonec cosi pojedl,pak dostal banán a byl teda od toho durch celý,takže jsem ho pak musela celého umýt,převléct,vydrhnout židličku... :grinning: ...odpoledne pošlu kluky ven a budu uklízet ať mám o víkendu relativně pokoj.ačkoliv stejně je pořád nějaká práce :wink: .
teď jsme si spolu hráli a jak jsem si stěžovala,že mi nechce dávat nějaký čas pusenky,tak jsem dostala snad deset po sobě :dizzy_face: ,je to mazlíček :dizzy_face: .

zlobi :slight_smile: ...s těmi stejnými dny jsem to myslela přibližně jako mur :slight_smile: ,prostě s tím prckem je to takový stereotyp,samozřejmě se lehce den ode dne odlišuje a taky občas někam jedeme,ale jinak je to prostě dokola.spánek v tolik a tolik,hraní v toli a tolik,jídelko a tak :wink: .ale mě to až tak nevadí,spíš jen někdy na mě padne chvilkový splín,ale nic podstatného,to zná asi každá z nás :sweat_smile: .
ta cena jehněčího je fakt super :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...téda,ve mě úplně hrklo :grinning: :confused:.ale holky mají pravdu...uvidíš,přijde doba,kdy budeš chtít s někým tvořit rodinu se stejným příjmením,špatná zkušenost sem,špatná zkušenost tam :slight_smile: .ale tak to chodí a je to normální,teď ti naprosto věřím a chápu,že nechceš.byla bych na tom stejně :wink: .na fotečky se moc těším a vůbec na zítřek :slight_smile: .

holčinky,jdu aspoň něco požehlit než přijde kubík :slight_smile: .mějte se fajn a zítra v plné sestavě :grinning: ,čauky :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky holky,
tak na zítra se těším, asi plná sestava:slight_smile: Petr říkal, že si už konečně zítra a příští týden vezme dovču. Chce jet do toho Rakouska, na kola. Nějak to uděláme, zítra chci dorazit, moc se na vás a dětičky těším. Vždy je to taková pohodka, opravdu jsem ráda, že se tak setkáváme:slight_smile:
Včera večer jsem hledala na netu Terezce nějaké podzimní, zimní oblečení. Nějak jsem se rozvášnila, mám obědnaných 8 ks, bundičky zim a pod, vestu, kalhoty,...paráda. Jen kombinézu jsem zatím pěknou neviděla. Kolik jste měly kombinéz pro dětičky? Terka kolem Vánoc asi začne chodit, tak řeším, zda koupit s nožkama, nebo s otvorama, nebo bundu,....jaké máte vlastní zkušenosti, co se vám ověřilo?

murin: těším se na fotečky, brusle musíme spáchat, ráno bývá dobře. Zrovna jsem se vyslékala v šatnách, nemohla jsem více odpovídat.

V dinoparku jsem byla s dětičkami se školkou, parádní zážitek, bus capartíků, jen jim svítila očička, je to tam moc pěkné:slight_smile:

O spaní dětiček mně ani nemluvte:frowning2: Terka nemusí spávat po tatínkovi:frowning2: Ale já jsem spáč:frowning2: Stačí jí 30min dopoledne, 30min odpoledne. Někdy to spojí a spí 1hod dopoledne a odpoledne nic:frowning2: Večer usíná kolem 21hod a budí se tak v 6.30hod:frowning2: A noc, tak 4x hore:frowning2: Kde bere tu energii:slight_smile: Sotva po ní pouklízím, začnu něco dělat, už je hore:slight_smile:

Tak zítra v 10hod u Spoláku:slight_smile:
27. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
holky, napadlo mě, co janista? Psala jste jí některá?
27. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

tento týden se sem ani nedostanu, celý týden jezdím za holkama na mysliveckou chatu, kde všichni ještě dovolenkujem. Všichni to myslím, DAvidovi dvě tety, manžel jedné z nich, jeho sestřenky s děckama a našeho holky a dědeček. Já s malou za nima každý den po dopoledním spánku jezdím a vozím jim proviant :slight_smile:
Včera jsme jim pořádali kouzelný les se soutěžema, na konci hledali poklad (kindervajíčka). Zítra už budem končit a budem se těšit opět za rok :grinning:

Holky ať se vám srazík vyvede :grinning:

Muri, kdybys mohla pošli mi nějaké fotečky z cesty, pokud ti to nebude vadit. Taky bych se ráda koukla :sweat_smile:

Peti k těm kombinézám, naše holky i když už chodily v zimě tak stejně ještě byly v kočárku a já jsem je nevytahovala, jen sem , tam. Ono se jim stejně ještě v tom sněhu chodit nechtělo. Tak je myslím celkem jedno jaká ta kombinéza je.
27. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky!
tak už poslední týden prázdnin Míše se do školy vůbec nechce.Ani já se moc netěším -úkoly atd.
Na srazík asi dorazíme.Mějte pohodový večer :wink:
27. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
holky nene, toto myslím vážně, do takových akcí já se pouštět už opravdu nebudu, i kdybych měla partnera a čekala s ním dítě, tak do toho nepůjdu. Pro mě bude důležitější štěstí než nějaký papír, kvůli kterému jsou pak jen problémy... a momentální partner svatbou opovrhuje a nešel by do ní, už jen pro to, že jsem si zažila svoje.... takže v tomto máme jasno oba dva:slight_smile: šaty už jsem na sobě měla a to stačí:slight_smile:
Teda vidím, že spáči jsme tady opravdu jen my:grinning: my spíme v kuse celou noc a po obídku taky dlouho vychrapujeme:grinning:
na zítřek se těším. Jdu si nabít noťas, aby mi tam neklekl a vy jste viděly všechny fotky. Ale počítejte s tím, že je jich opravdu hodně - 851:grinning: fotila jsem o dušu:slight_smile:

Peti: já měla kombinézu celkovou, malého jsem z kočárku nebo sáněk nevytahovala, když ji měl na sobě. Ale měla jsem samozřejmě i zim.bundu a vyteplené kalhoty. Ty jsem měla když už chodil, tak aby měl botky a mohl capkat ve sněhu.

Martu: užijte si dovču i když ty takovou poloviční:slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojky holky, už se na vás moc těšíme.
Teda naposled jsem vás viděla na začátku prázdnin, přesně 1.7. a ted už je konec, jak to letí..mazec.
27. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahojky..
tak ja dneska pracovala..
delala jsem nehtiky aj ja mam nove..vcera holic tak vypadam jak clovek konecne :grinning:

zitra se taky tesim pa pa v 10 :grinning: :grinning: :grinning:
dobrou
27. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
ahojte
miška spala do svých 7.30 ale v noci asi půl hodiny nemohla spát :frowning2:
chystáme se k vám přes pasové :slight_smile: za chvíli vyrážíme. zaparkuju u spoláku. kdybych byla pozdě zavolám mur :slight_smile:
mur zkus to protřídit trochu! :slight_smile:
těšíme se ahoj
28. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
janiste jsem napsala sms
28. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
ahojky,
těším se:slight_smile: Foťáky s sebou!
Petr má dnes dovču, ale s vámi se chci vidět, jindy čekám já. Pak vyrazíme na výlet.
28. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
ahojte
bylo to fajn ale takové narychlo pro nás, stejně jsem furt koukala na hodinky a děsila se cesty. miška mi samozřejmě u intersparu začala usínat, takže zpívání repertoár zvířatek mluvící knížka červená karkulka, ale zvládly jsme to. doma hned ožila ale usnula ve 12.45 a chrní.
chce to nějak na dýl víc v klidu (teda aspoň pro mě :slight_smile:)
peti díky moc za kupony na pleny hned jdeme pro ně do bulharska dneska.
jinak děti vyrostly to je děsné ...:slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky, tak jsme dorazily v pořádku...bylo to fajn se s vámi vidět. :wink:
28. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
také jsme dorazili v pořádku :grinning: .dokonce i obídek nějaký proběhl,sice toho moc nesnědl,ale není divu,po tolika křupkách :sweat_smile: .no vyjímečně :wink: :pensive: .matýnek už spinká,dnes ani neprotestoval a usnul v mžiku :grinning: .já jsem shlédla fotečky od mur :slight_smile: ...no prostě bomba,je tam opravdu krásně :dizzy_face: .
popíjím si tady capucinko a snažím se sama sebe přemluvit k žehlení,ale asi to nechám na večer k tv a taky spočnu,pak zase povalíme hned ven :wink: .
jinak teda srázek super,je fajn se tak s vámi sejít :dizzy_face: .
28. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky
no ja jsem mela fotak a nic nefotila no..ale urco me neco poslete :sweat_smile: :zipper_mouth:
jdeme ven ale do toho hicu se me nechce :confounded:
28. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky!
Srázek byl fajn-dětičky neskutečně rychle rostou :slight_smile: Mur díky za fotky moc vám to tam spolu sluší :wink:
Taky mám nějaké žehlení ale nechám to na večer v tom hicu se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vytáhnu Lukymu bazén na balkon at se trochu osvěží.
28. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
holky, taky mám žehlení, večer to jistí, pustím si Přátelé a uvařím si čaj a bude to. Jinak fotky mám, pošlu až zmenším, dodala jsem na náš web pár..
28. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahojky,
srazík se opět vyvedl :slight_smile: ...u nás se ještě chrní :sweat_smile:
poslala jsem vám fotečky, snad jsem na nikoho nezapoměla, když tak se ozvěte :wink:
Zlobi a jak to, že vlastně Janista nedorazili? nějak mi to uniklo, psala něco...
28. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
marky, říkala, že toho má dnes dost, že to nestíhá.
My taky spíme, padla doma za vlast a sama, ani meme nepotřebovala. Holky, bude to boj přestat kojit, ale už to dál nejde...tento víkend snad bude konečná stanice :confounded:
28. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
marky psala že nestíhá ..asi psala i honzi koukám :slight_smile:
radek mi vzbudil mišku :frowning2: ale zase uspal...tak rychle ještě pracuju
fotečky jsou boží :slight_smile: děkuji foták jsem nebrala bylo mi jasné že jich tam bude hafo :slight_smile:
honzi a proč přestáváš? miška je taky závisláček :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Díky za info holky :grinning:
Honzi, zkus přestávat nějak postupně, naráz to budete trpět asi obě...asi víš, co jsou to nalitá prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neboj, zvládne se to :wink:
já mám ještě zhruba půl roku čas :grinning: ....teda spíše Nikča :sweat_smile:
Murin taky děkuji za krásné fotečky, je vidět, že to byla super dovča pro oba :slight_smile: ...tak snad ne poslední :dizzy_face: opravdu vám to spolu sluší :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.