• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
honzi, zlobi: máte pěkné fotečky, Adélka si užívala, Miška pěkně řádila:slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Já jsem si dělala včera z Cara a to byl luxus...mnam.
Spinká tak 2-3hod, ted spí už 2hod.
Peti, děkujeme za pochvalu, už se těším na nějaké Tvoje fotečky, taky přihod...šup sem s nimi... :wink:
1. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
no to caro mi nechutná ale zkusím možná bílou kávu z melty...:slight_smile:
peti vy jste si teda užívali :slight_smile: a díky za pochvalu fotek :slight_smile: a co zub uz v pohodě?
1. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Caro je skoro stejné jako melta, já piji obojí, je to dobré na mléko, i když bych byla raději, kdyby se už netvořilo.
1. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
zlobi: můj zub zatím v poho, ale pořád ho mám ještě otevřený. Za 14 dní jdu k zubařce. Meltu miluji, dělám si jí téměř denně. Mohu studenou i teplou:slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Taky taky, někdy raději studenou a napůl s mlíčkem, mnaminky. Mně se ted udělalo tolik kazů, ono to kojení hodně jde poznat. I zubař řekl, že se to projevit někde musí. Nikdy jsem za rok neměla kazů co letos a to si zuby čístím furt... :frowning2:
1. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak v noci se u nás nespí,ale jako co se děje dnes přes den :confused: ...dopolko spinkal matýnek od 9.30-11.30 :confused: a teď už chrupká skoro 40 minut :confused: .jsem myslela,že odpolko chtít spinkat nebude,ale šupla jsem ho do postýlky v obvyklou dobu a ejhle :grinning: .tak uvidíme,pak jedeme na štěrk za babi a dědou :slight_smile: .
já bych mohla na srazík zítra :slight_smile: .raději teda spíš dopolko,jako vždy.v pátek už máme doma tatínka :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...tak to je super cena za fotečky.jak to dám dohromady,tak to nechám vyvolat přes tu adresu od tebe :wink: .akorát ještě teda najít čas :sweat_smile: .ale tak už bude podzim a tolik času na ven už nebude,hlavně teda spíš nebude počasí :frowning2: .

peti :slight_smile: ...i tak jste si to pěkně užili :dizzy_face: :dizzy_face:.důležité je,zamyslet se a hlavně něco vymyslet,nenechat se odradit :wink: .na fotečky se těším :grinning: .

honzi :slight_smile: ...téda,to jsou recepty :grinning: :grinning: :grinning: .
1. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak už jsem něco přihodila:slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
ined: já bych vymýšlela, nápadů je dost. Ale s Petrem nikdy nikdo neví. Pokud nesedím v autě a nevyjedeme, nevěřím tomu. A i tak se směr často změnil:slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
peti :slight_smile: ...fotečky shlédnu večer,bude víc klidu :wink: .téda,ale to je teda pěkně nevyzpytatelný :confused: :grinning: .jako překvapení mi nevadí,pokud je to v mezích,ale ráda mám aspoň trošku ponětí o tom co se bude zruba dít :grinning: .ačkoliv ani nám nevyjde vždycky všechno a zvlášť,když už jsme tři :sweat_smile: .
1. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
peti krásné fotečky! :slight_smile: máte stejnou knížku krtečka jako my :slight_smile: a jak kouká upřeně na večerníčka :slight_smile: jak miška :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
jůůůů to jsou krásné fotky, taky tak kukáme na večerníčka :slight_smile: a v té krosničce je Terinka nádherná.
No nic my jdeme ven na písek tatínek volal, že má školu do 19hod a pak píše test ještě ,takže dorazí tak v 20.30hod nejdřív...
A co ten srazík? Kdo by dorazil do UH???A nebo můžeme na Modrou do skanzenu, jsou tam myslím nějaká zvířatka a třeba někde poblíž i nějaké hřiště a tak...to by bylo fajn a nebo to UH hernička a nebo to Masaro, je tam u něj pískoviště krásné a houpajda, není to tam špatné a je to u vody, krásné místo a já to mám na Masaro 2min, to by bylo fajn :wink: To jsem ale vychcaná, co? :wink:
1. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak gábinka už spinká a holky ještě řádí na trampolíně :grinning: Dnes už tady naštěstí nebylo tolik dětí, no snad už to zítra příjdou rozdělat :slight_smile:

Peti krásné fotečky

Muri zkus hrnec na měsíc schovat a třeba si na něj potom malá sedne ani nebudeš vědět jak. :sweat_smile:

No jdu nahnat holky domů a do pyžamek, ráno se jim nechce vstávat, tak je dám dřív spimkat, jestli se mi to povede :rolling_eyes: :sweat_smile:
1. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
já jsem klidně pro srazík zítra i v UH může být:slight_smile:
1. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojky..
honzi..neurazila klidne bych ji nejakou takovou udelala :grinning: :grinning:

mon..vsichni vedi ze to myslim ze srandy a obrazne..vam se to keca kdyz se mate na koho obratit..manzela mate aspon par hodin doma denne..ja prumerne 3 dny v mesici..navic mam tchyni na kterou se nemohu spolehnou aj kdybych umirala a mamku nemocnou...atd atd nebudu to tady rozebirat...

srazik je nemuzu..zitra jedu k mamce malicko slavit a ve ctvr.mam cviceni ve 4h ale dopolko bych mohla a v patek mame velky sraz na vysocine" maminky 2007"cely vik...tak jedine az pristi tyden
1. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
martu teda to si užíváš s tou trampolínou :slight_smile:
miška odpoledne byla na pískovišti a sama lezla na skluzavku a pak se sama klouzala a hrozně se jí to líbilo. máme skluzavku u hotelu tak tam asi budeme trávit hodně času :slight_smile:
adel vím že to máš hooodně těžké, nemám manžela doma každý den a vím jak to leze na palici (a holky si jich některé taky moc neužijí). jen se mi takové věci nelíbí ani ze srandy, já vyrůstala v rodině kde se na mě takhle mluvilo (jak i ty chvilku na petříka v otrokovicích) a na dětství velmi nerada vzpomínám a docela dlouho jsem to v sobě řešila, tak jsem prostě na to asi citlivá. šak si z mého názoru nemusíš nic dělat :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Přidala jsem fotečky z minulého týdne z myslivecké chaty :grinning:
1. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
holky, my byly 3hod na hřišti s kamarádkou, no malá v 7.nebi, mám i fotky...
kdo je pro sraz zítra???
1. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
mon..hled si sveho..myslim ze nejsem jedina co tvoje nazory nezajimaji..ja vim ze jsem na maleho nekdy divna a me to mrzi a uz jsem hledala aj lekarskou pomoc..........................................................................................................
1. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
tak to promiň já to nemyslela zle, jen mi to bylo nepříjemné tak jsem myslela že si tu říkáme své názory.
a já věci holt říkám narovinu tak jestli tu někomu vadím ať je klidně upřímný a řekne to...
tak já na tebe nebudu reagovat pokud ti to vadí.
1. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky,tak už jsme vytuhli. Dneska jsem šla teda zapsat malého do Sluníčka. Ještě nevěděli které dn to bude, tak doufám, že se mi to nebude být s plavání a yamahou. Jinak holky cena úžasná 450kč do června.
Tak jsem dnes posílala foto do fotografie, strávila jsem nad tím opět nějaký čas a ono mi to napsalo, že můžu poslat jen 300 fotek a já jich mám 358. Takže jsem to teda rozdělila a opět čekala až se mi to načte, ale jak to zase je míň jak 300ks tak je cena za fotku 2,69. To jsem teda nechtěla, tak jsem to zrušila a opět se mordovala se schleckerem. Už mi to jede od 15h a zbývá mi přenést 157 fotek. Nechám to jet přes noc, ale už to chci mít opravdu hotové-poslané.

Peti: omlouvám se, opravdu jsem se spletla, myslela jsem Adélku s tou tchýní. Teda krásné fotečky!!!

Martu: na tvé foto se jdu mrknout. Jo jak vlastně dopadl ten domek, máte ho?

Srazík - můžu akorát čtvrtek a pátek a pak teda až další týden. Zítra jedu do ZL na sraz s kámoškama a ukázat fotky z dovči.
1. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
mur..co je slunicko..teda vy porad nekde litate jen tady je prd..nemame ani hriste pro deti :frowning2:
1. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
adel fakt promiň já nechtěla nic špatného. a jestli se to snažíš řešit tak klobouk dolů a velká pochvala...
já vím že mám některé názory odlišné než většina, ale tak každý jsme jiný :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
ty jo já tam mám chyb:frowning2: omlouvám se!!!

Adeli: to je pro děti a jsou tam různé kroužky, tábory, herničky... já jsem nechala zapsat do cvičení dětí s rodiči, je to od 15měsíců. Jen budu doufat, že to nebude v úterý nebo ve čtvrtek. Výhoda je extra levná cena a hlavně to mám 5min od baráku, takže pro mě opravdu super.

Peti: http://www.bazarek-slunicko.cz/web/index.php?id=14&kategorie=18
1. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
1. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky, my jdeme do Yamahy ve čtvrtek na ukázkovou lekci zdarma, tak jsem zvědavá.
Člověk tady chviličku není a už se to tady hádá...Adi, musíme se domluvit na ten bazárek, udělaly bychom si s Adélkou hezký výlet...
No my tady máme docela drahé pro děti, já ted uvažuji nad plaváním... :wink:
1. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
a kde je v UH yamaha? to je tam nové? T se ti Hozni bude určitě líbit, teda i Adélce:slight_smile: je to i super, že jsou děti v kolektivu a jsou pak otrkanější. I když teda ten můj divoch se nepotřebuje otrkat:slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
mon.. :dizzy_face:

honzi..jak budes mit cas tak muzes dofrcet :grinning:
1. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Je to ode mě kousek, asi 2min pěšky, ve škole Za Alejí, tak se těším. No doufám, že se tady nikdo neurazí, ale Otrokovice prdel světa a tolik aktivit a krásných věcí není ani v UH :frowning2:
1. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
teda to by se mi taky líbilo mít to kousek. Já teda jezdím plavčit i do té yamahy do ZL, takže to kousek nemám:frowning2: Ale to sluníčko by mi vyhovovalo, kdyby to fakt vyšlo a bylo to v jiný den. Když tak bych tam chodila jen do herny přes zimu.
Jako fakt musím říct, že v Otrokách je toho hodně, to člověk hledí:grinning:
1. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.