• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Holky, u nás se ještě nespí. Už jsem jí tak 8x odnesla do postýlky,...........a nic, je to nezmar po tatínkovi:frowning2: a to si ještě musím umýt hlavu, Petr je u souseda. Tak musím počkat až opravdu vytuhne a s chůvičkou jse jdu umývat.

martufa: máte pěkné fotečky, je vidět, že jsi holky užívaly:slight_smile:

Jak tak čtu, tak zítra srazík asi nebude. Janista, Deli a Marka nepřítomny:slight_smile: Murin, Zlobi, Adélka nemohou.......tak to necháme na příští týden. Kdy se vám to hodí?
1. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
zas je tam pláč..........:frowning2:
1. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
já příští týden můžu krom úterý a čtvrtka dopoledne-to mám kroužky. Ale na oběd už jsme doma, takže můžem:slight_smile:
Peti: držím pěsti, aby brzy Terezka vytuhla:slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
murin: děkuji za stránky, hledám, hledám kombinézu s nožičkama a rukavičkama:slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
murin: tak to vytuhnu asi já dřív:slight_smile:

já příští týden také nemohu úterý a čtvrtek dopoledne:slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
holky a daly bychom ho v UH? co vy na to? To už by mohla i Adélka snad. No my taky nespíme, došel tatínek tak mu ukazuje, co umí, naučila se říkat dnes tolik věcí...hlavně mami a tati a houpy a Jirko a umí udělat chrápání tatínka :grinning:
1. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
já jsem klidně pro UH, tak snad vytuhla, prso zabralo:slight_smile: Tak čekám, že příjde Petr a zas jí probudí.-(
1. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
To by bylo super, protože chci vidět, jak byste jeli v zimě tady, když ne v létě...a který den? Středa a nebo pátek?
1. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
valim do postele :pensive:
1. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!! :slight_smile:

Míša šla dnes do školy :slight_smile: ale naštěstí se tento týden učit tak to mají dobré akorát budou mít víc učitelů bude chodit do 4.A a měla do 5.A to utíká ten čas Lukys naštěstí spí tak se dívám na telku a u toho sleduju jestli někdo nenapsal!!!!! :slight_smile: No otrokovice jsou fakt prdel světa :sweat_smile: :sweat_smile: ale chcem Míšu přihlásit do Sluníčka na tance :slight_smile: :wink: !!!!!!!
1. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Holky kdybyste se domluvily na tu středu možná bychom se taky dostavily, ale rozhodně se nedomlouvejte podle mě, protože pro mě je to ještě daleko, nevím ještě jak to bude s holkama a tak. Jenom kdyby mě to vyšlo tak bych byla ráda.

Čtvrtek, pátek, sobota už mám školu :rolling_eyes: :sweat_smile:

Muri domek už stojí, zítra mě má dojít bezbarvá lazura, ještě ho chci jednou přetřít. I když už je i natřený, ale aby to dýl vydrželo :slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Deli, Miška šla o rok později? A kam chodí do školy? u vás na Trávníkách
T
1. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky!
Miška šla o rok později blbě mluvila -chodila na logopedii.Chodí u nás na Trávníky a má to do školy kousíček což je super a za barákem máme i školku.
2. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tak my noc dnes výborná, nevím, co to mělo včera znamenat. Usnula včera až po marných pokusech se mnou s tatínkem, tak byl za hrdinu, ale že vypila tak půl litru mléka, to už se neocení...
My půjdeme zachvilicku ven, je tam krásně a odpoledne na kolo...
2. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ranko,
tak u nás také erubce na slunci:slight_smile: Terka usnula až po 22hod:frowning2: Pak přišel Petr, naštěstí jí neprobudil. Ale s tím mlékem to bylo jako u honzinečky:slight_smile: Ráno čekám na pošťačku, přijde mně balík z MMB, tak se těším. Teď to chodí každý den:slight_smile: Pak jedu k našim, s mámou jdem na nákupy. To je fajn, protože se u malé vystřídáme a také si snad něco vyberem. S chlapama to moc nejede, ale to znáte určitě všechny:slight_smile:

Všem Adélkám přeji hodně hodně zdarvíčka "velké" ať se jí podaří dosáhnout cíle, který si dala s váhou . Kdyby tak byl kouzelný prstýnek a bylo to jedním otočením:slight_smile: Ale ty to zvládneš, už jsi ušla kus cesty!! A "malé" spoustu zážítků a výletů s rodiči:slight_smile:
2. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Tak změna, jdeme k MUDr od rána si Adélka šahá na ucho a všimla jsem si, že má plné ouško krve, tak raději zajdu rovnou na ušní, at se jí tam podívá, protože já jsem ji na něj šáhla a už 40min pláče a pláče a říká mamí mamí mamí :frowning2:
2. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
ahojte
my noc nic moc usnula ve 22 kojení uz ve 24 prsa mě bolí jak...dala jsem si kloboučky ale odmítá to a v noci plakala jen to viděla :frowning2:
zkusím si koupit bepanthen jinak fakt nevím.
honzi jéje tak dej vědět chudátko :frowning2:
všem adélkám vše nej, velká ještě jednou promiň ale snad jsme si to ujasnili přes IP
:dizzy_face: a malé hlavně zdraví teď
jdu balit! :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky,
zatím jen v rychlosti jsem vás přeletěla :slight_smile:
Zlobi, užijte pěknou dovču a s tím prsem já měla něco podobného dříve(jakoby popraskaná bradavka) a PA mi poradila potírat BETADINE roztokem, hodně větrat...a taky pomáhá potírat MM rychle se to pak zahojí...tak snad aspoň něco pomůže :wink:
Adélkám vše nejlepší k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Odpoledne snad písnu víc....Přeji pěkný den všem :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek už opět spinká,dnes vstával v 5.30 :angry: :sweat_smile: ,je to kohoutek a místo kokrhání mlátí hračkama :grinning: .noc se oproti posledním docela dala,ale k ideálu teda máme hóóódně daleko :sweat_smile: .zase byl myslím úplněk :angry: ,já mám opravdu dojem,že na matýnka to působí :confused: .jinak v pohodě :slight_smile: .zoubek se ještě neprořezal,ale čekám to každou chvilinku :grinning: .včera jsem se bavila se známou mají 11 kloučka a druhý má 7,5 měs..tomu staršímu teď zjistili špatnou funkci štítné žlázy,cukr v krvi a aby toho nebylo málo,tak se mu začaly dělat pigmentové bílé skvrny v obličejíku...nějak se to jmenuje,ale to jsem zapomněla a ten maličký má zase vrozenou vadu ledvin :frowning2: ,no je to opravdu děs.jsem včera pořád děkovala opravdu bohu za to,že je matýnkek zdravý :frowning2: :sweat_smile: .protože co všechno ty dětičky a jejich rodiče jsou nuceni podstoupit,to je opravdu šílené :frowning2: .takže ať si klidně matýnek ječí,kňourá a vříská až mi praská hlava,i to je štěstí :grinning: .ani nevím proč o tom píšu,ale nějak mě to tak vzalo :unamused: .

ADÉLKY :dizzy_face: ...vše nej nej nej k dnešnímu svátečku.hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

honzi :slight_smile: ...jejda,jak má adélka ouško plné krve :confused: ???chuďátko malé :frowning2: .tak ať je brzy dobře :slight_smile: .

peti :slight_smile: ...tak ať dobře pořídíte na nákupech :slight_smile: .k fotečkám jsem se ještě stále nedostala :sweat_smile: ,ale dnes to napravím :wink: .

mur :slight_smile: ...do sluníčka chci pak chodit s matýnkem také,ale je to od 15 měs.takže to ,letos už asi nestihneme,leda až po novém roce a to jen jestli budeme nějaké místečko volné...říkala švagrová :sweat_smile: .my budeme chodit zatím do domina,do klubíčka :dizzy_face: ,to je od ročku :slight_smile: .tak čekám na instrukce,mají dojít mailem.akorát jsem si už myslela,že nám padne dopolední spánek a matýnek začal nějak spávat i 1,5 h :confounded: ,což jsem a nejsem ráda.protože kroužek má bývat dopolko,tak právě nevím,jak to udělám :frowning2: .teda ale s těma fotkama je to makačka :sweat_smile: .

martu :slight_smile: ...super,že domek pěkně stojí,hlavně,že jste se dočkali :wink: .a tedy ke studiu přeji mnoho úspěchů a ať to jde hladce :grinning: ,študente :grinning: .

zlobi :slight_smile:...ten bepanthen by ti měl pomoct opravdu rychle.do druhého dne jsem měla vždycky nějaké to bebino zahojené :grinning:.tak hlavně nic nezapomeň :slight_smile: !!!

srázek příští týden :slight_smile: ...já jsem asi úplně odvařená :frowning2: ,neboť v úterý máme poradnu,ve středu má matýnek narozeninky :grinning: ,čtvrtek ko na neurologii.ale pondělí a pátek bych asi čas našla :sweat_smile: .tak třeba se nám podaří domluvit :slight_smile: .
holky,jdu dělat rest,žehlení,včera jsem se na to vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .večer jsem akorát vytřela a šla čučet na ordinaci :sweat_smile: ,tak to teď musím dohnat.mám tu dvě pračky a další na balkoně :angry: ,takže hurá do toho :sweat_smile: .
jinak všem přejeme pěkný den :dizzy_face: ,papa
2. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Adélko, přeji Ti k dnešnímu svátku hlavně zdravíčko, štěstíčko, lásku, ať je Petřík zlaté dítě a ať tchýně neprudí a hlavně ať to jde krásně dolů Ti přeje ze srdíčka Adélka a Janička

Holky, tak nám to ouško prasklo samo, měla tam zánět, kdyby jste viděli ten řev, když uviděla jen tu ordinaci a jak jsem si s ní sedla do křeskla, kopala nohama, rukama, šila sebou no děs, řvala jako tur, mazec.
spinká a asi bude hodně dlouho, chudinka, tož takový má dnes svátek, beruška naše milovaná...
2. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
honzi proto asi včera v noci byla tak neklidná? :frowning2: chudinka a má to v pohodě? teď už jí bude líp :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Ted už má v oušku gázičku, plakala. Ano, proto nechtěla spát a pořád se kroutila, to se nestává že by nešla spát a kroutila se...holky, chudinka na svůj svátek, vím, že to neví, že má svátek, ale i tak, plakala jsem taky, protože já si s ušima taky už zařžila...
v kolik letíte zlobi?
2. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
letíme ve 22.30 z brna takže tam máme být ve 20.30 takže po 19 z domova jedeme
2. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
A kde necháte auto? Nebo jak jedete?
2. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
auto zkusíme nechat někde poblíž letiště "slatina" nebo tam někde, radek nás vyhodí na letišti a pak dojede taxíkem. snad. nevím nikdy jsem z brna neletěla :slight_smile: jestli máte rady sem s nimi :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ty jo, já vám tak závidím, taky bych letěla hned... :frowning2:
2. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
no kromě toho letu se těším, fakt se šíleně bojím v letadle, navíc obě cesty v noci nevyspíme se ani my ani miška..
2. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak nejdřív všechno nej, nej, nej všem Adélkám malým i velkým :grinning:

malá teprve teď usnula od rána. To se nestává.
Amálka nechtěla jít ráno do školky, že tam nechce spinkat, ale potom jsem ji přemluvila. Tak uvidím co bude jak pro ně ve tři půjdu :slight_smile:

Máme tady dnes nějakou akci před obchodem na horním konci. Enapo tam má skákací hrad a soutěže. Chtěla bych se tam s holkama stavit, ale mají mě dovézt tu lazuru na ten domek, tak nevím jak to budu stíhat. :unamused: :sweat_smile:

Honzi ať je malé brzy dobře, vždycky se bojím, jenom ať holky nemají nic s ušima. Naštěstí ale zatím mají ouška zdravé ťuk, ťuk na dřevo. Jenom Lucinka měla dvakrát začínající zánětek, ale vždycky jsme to oidchytili zavčas, takže jenom kapečky stačily :slight_smile:

No trampolína ještě stojí, ale dnes tu zatím nikdo nebyl, asi jsou všichni u toho obchodu :grinning:
2. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jo a Zlobi šťastnou a hlavně bezpečnou cestu a pohodovou dovolenou :grinning: :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
To já bych letěla hned, nevadí mi to vůbec. No Adélka je nevrlá, nic ji nebaví, je pořád jen u mě, chci ted ještě vysát, tak uvidím, jestli nebude prostestovat...
2. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.