• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky!
Honzi:Já to s ušima moc dobře znám,když jsem byla malá tak mi je dvakrát píchali a je to nepříjemné.At se Adelinka brzo uzdraví a všechno nejlepší ke svátečku :slight_smile:
Zlobi:štastnou cestu a hezky si to tam užijte :wink:
Adeli:všechno nej ke svátku at jsou na tebe všichni hodní a Petřík tě nezlobí :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahojky..
tak u nas se noc dala
dekuji za pranicka :dizzy_face:
honzi..adelce vse nej nej a at je brzo fit :dizzy_face:
mon..je vse ok :dizzy_face:
tak ja jsem nadelala par chlebicku a valim na modru ..tch.si nevzala a ja bych to sezrala tak je zavezu dom..
2. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jsem uložila matýnka,ale zatím protestuje :sweat_smile: .venku to vypadá,že bude odpolko pršet :frowning2: ,to bude zase dlouhé odpoledne.matýnek je dnes nějaký extra hodňoučký,dokonce ani u ubídku nebyla žádná scéna a to jsem ani nemusela vyjímečně zpívat :sweat_smile: .no jo,byl špenátek,to matýnek miluje :dizzy_face: .tak jsem mu dala za odměnu tři sušenky,ale ty spíš ožužla,rozdrobil a všude rozpatlal :angry: :grinning: .já mám vždycky po obídku tak úklid na půl hodiny :grinning: .čeká mě ještě pořád to žehlení,dopolko jsem to nestihla dodělat :confounded: .tak dám aspoň v klidu kafíčko a vrhnu se na to :wink: .večer by mě měla přijít švagrová obarvit,tak ať mám pokoj.

honzi :slight_smile: ...teda,chudáček adelinka :frowning2: ,to je teda sváteček :frowning2: .hlavně ať ji to už nebolí.

deli :slight_smile: ...mě píchali ucho jednou,co si pamatuju,ale teda ještě si vybavím i tu čekárnu a to mi byli 4 roky :frowning2: .fuj,nikdy více.

jdu na toho maloška,pořád tam plače :frowning2: .
2. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...si je klidně mohla hodit k nám :grinning: :grinning: :grinning: ,chlebíčky já miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
matýnek už spinká,jdu na to žehlení :angry: :wink:
2. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
teda balíme ale nabalit max 40 kg pro tři lidi a pro mišku máme komplet jídlo na 11 dní je teda nemožný :frowning2:
2. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak a mám hotovo,uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
zlobi :slight_smile: ...to je právě přesně ono,proč by se mi nechtělo takovou cestu s prckem absolvovat :confounded: .veškeré jeho jídlo,jak s vodou,plenky atd.atd. :fearful: .nemám na tyhle věci naprosto odhad a je pro mě velký kumšt nabalit se někam třeba na celý den :sweat_smile: ,jsem na tohle prostě levá a vždycky hlavně bezradná.navíc mi radu doma nikdo nedá :sunglasses: .však co si budeme povídat :grinning: .
2. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
my jsme zvyklí balit :slight_smile: máme 6l vody, veškeré její jídlo...miška zabírá 70l batoh, já 50l a radek svými věcmi malý d o letadla :slight_smile:) máme 42kg a dva batůžky do letadla. snad to projde ufff. jedeme nějak v 18.30 odsud takže máme ještě čas...ale takový divný jen čekání na odjezd :slight_smile:
2. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
martu,honzi,moni a peti :slight_smile: ...fotečky móóóć krásné :dizzy_face: .v pohádkovém lese se řádilo,že zvěř všechna určitě prchla :grinning: .kolotoče měli byznys :grinning: .narozeninky byly oslaveny řádně :grinning: a terinčino toulání po kraji je bezchybné,zvláště pak ta fotka v krosničce a ve druhé pejsek :grinning: ,dívání na večerníčka také nemá chybu :grinning: .
fakt krása :dizzy_face: .
2. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Tak lazura konečně dorazila :slight_smile: Už jsem i kousek natřela.

Na ten hrad už jsem se s holkama nedostala, Okolo půl třetí už ho začali vypouštět, takže jsme tam už nešli. Ale brali jsme k nám Marečka a taky Šimonka (malý od kamošky, má ještě dvojčátka holčičky, ty mají 14 měsíců) Takže u nás bylo opět veselo.

Gabča dnes usnula už před půl sedmou, ale holky ne ane zůstat v postýlkách. Pustila jsem jim pohádku, ale stejně tam nejsou :rolling_eyes: . jak spí ve školce, nemůžu je potom dostat večer do postelí.

Iny taky jsem dnes žehlila, teda já žehlím pořád a pořád nemám dožehleno, než jedno vyžehlím, už tam mám další :frowning2: , teď mě ještě zbývá povlečení z chaty
2. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem plachla k mamce a ani chlebicek jsem si nevzala ani bramburek..ach joooooooooo
za 14 dni jsou u nas hody tak budu sit malemu kroj..uz jsem sila loni kamosce tak ted budem delat dva na nase prcky..uz se tesim jak bude vypadat :grinning:
2. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Adélko a máš střih na něj? Taky bych ušila malé, moc se mi to líbí. No Adélka už spí skoro 2hod chudinka naše...
jsi dobrý Adi, kamarádka mi poslala ted super dietu, poslala bych Ti ji chceš? Drží jí týden a má 1,5kg dole...
2. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem foto včera nakonec poslala do schleckera, pořád je tam cena 1,49kč. A dnes už mi napsali, že to zítra budu mít na prodejně, takže super! já byla od rána ve Zlíně. První sjem porlézala obchody a kupovala dárek pro kámoščiného ročního chlapečka. Pak jsem si byla koupit album pro sebe na foto z dovči a pak album pro malého na jeho fotky. Vybírala jsem i krásný rámeček, kde chci dát miláčkovi společnou fotku,ale zatím mi nepadl žádný od oka. Zkusím ještě tady v Otr. Pak jsem měla sraz s kámoškama, šly jsme k Čápovi na obídek. Pak jsem ještě šla k jedné domů na poked, protože malý spal v kočárku. Pak rychle do města čekat na babičku a nákup... jsem dojela dom v 17.30h totálně zmožená. Děda otevřel burčák, tak jsem si dala 4dcl a už to cítím:slight_smile:

Mony: jsem vám nestihla popřát dobrou cestu... já z Brna už letěla a je to tam v pohodě. A let? teď jsem profík a klidně bych si tu cestu zopakovala, takže nějaké 2h to je nic:grinning: Proč si tam berete i plenky? ty koupíš všude? to já bych právě nebrala, vzala bych třeba jen 10 do začátku a tam bych si koupila.

Adeli: přeji vše nej nej nej, hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody, lásky, Petřík ať poslouchá a dělá jen samou radost...

malé Adélce přeji taky vše nej nej nej a ať Vám dělá taky jen samou radost a roste do krásy.... chudinka malá, ale tak to už ji teď přejde a nebude ji to ouško bolet.

Martu: tak to je suepr, že už máte domek a dokonce i barvu na něj. A ty fotky jsou pěkné, to muselo být opravdu fajn.
2. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
murin, asi tam taky pošlu fotky, když to tam mají tak levné a chci se Tě zeptat, vyvolají Ti to jako klasickou 10x13 a nebo je to krapek menší?
2. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
honzi: já si to tam nechávám dělat poprvní. Vždy jsem si je nechala dělat ve fotografii, ale teď, že jich mám opravdu hodně, tak jsem využila levnou cenu. ALe mělo by to být 10x15cm.
2. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
jo a srazík je mi jedno jestli ve středu nebo v ten pátek. SI řekněte.
2. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Mně je to v podstatě taky jedno...jen nevím, kam půjdeme. uvidíš, že to bude menší než klasický formát...
2. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahojky holky a dobré ráno, Adélka usnula v 19hod a spala až do 7hod v kuse, nevídané, neslýchané...to je tím ouškem, byla unavená a dnes už nemá ani tak vysokou teplotu, takže do té Yamahy půjdeme.
Přeji všem krásný den...není jak zlobi, ta už někde v teple... :angry:
3. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:,
u nás noc opět děsná,matýnek se budil co chvilka.sice stačilo dát dudoška,přikrýt a pohladit a zase usnul,ale když je to 20x za noc,tak nic moc teda :sweat_smile:.už mám druhé kafčo a stejně bych spala.a ještě to počasí :frowning2:.
dnes nám už vezou doufám správné chodítko,tak ho hned odpoledne dám dohromady,jsem ráda,že se nakonec stihlo do matýnkových narozenin :grinning:.ale zařekla jsem se,že opravdu naposled něco takového kupuju přes net :confounded:.
včera mi švagrová nabarvila hlávku a pak jsem se dívala na ten dokument máma xxxl,no síla.sice jsem u toho na chvilku vytuhla,ale teda mazec :frowning2:.neviděly jste?
jdu si hrát s matýnkem,už je nějak podezřele dlouho v pokojíčku hodný :grinning:,slyším jen bouchání hraček :sweat_smile:.
já jsem teda pro srazík v pátek :slight_smile: ,jindy se nedostanu :frowning2:.
holčinky,všem přejeme pěkný den :dizzy_face:,papa

adeli :slight_smile:...jsi dobrá :dizzy_face:,chlebíčkům já nedokážu nikdy odolat :sweat_smile:,já jsem řízková a chlebíčková :grinning:.

honzi :slight_smile:...teda,to je ale spánek :slight_smile:.to neznám :frowning2:.ale hlavně,že si adélka odpočala a už je to lepší :wink:.

martu :slight_smile:...já také žehlím pořád a fakt si nedovadu představit,jak bych žehlila pro tři děti.to by mi žehlička asi přirostla k ruce :grinning:
3. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc nic moc..
honzi..jj muzes me to poslat
no jdu se oblect za 20 min budu makat :grinning:

honzi..ja budu delat dva klucici ..holcici neumim
3. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
To je škoda, já chtěla holčičí kroj...no já se jdu taky obléct, i malou a jdeme do Yamahy...
Tak krásný den, Adélko, pošlu Ti to na mail, ju?
3. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
honzi..jj dekuji...no zeptan se kamosky jestli nema strih..ale neni to kroj jako na hodech jen takovy vesnicky ale jsou pekne
3. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
vím jaký, ne vesnický, ale na všední den, ty krásné jsou slavnostní, viš?
No my byli v té yamaze a malé se moc líbilo, hodně spolupraocovala a dělala vše, hopsala, tleskala a tančila, je to moje šikulka.
3. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
ty krasne neumim..jsou slozite ty bane na rukavech :unamused:
3. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
To jo, je to složité...pak pošli fotku, jak ho ušiješ... :wink:
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
jj jak bude na hodech chodit
muzete dojet je to na modre 19 zari..jsou to vinne hody..kostovani vina po cele dedine u vinaru a pak je program..aj u nas je zastavka :grinning:
3. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Fatk? No to je můj zrovna pryč, plánovala jsem jet na víkend k mamči, ale ještě uvidíš, na kole bych docela i ráda dojela, ale pořád nevím, kudy ta cyklostezka vede ve Staráku...a jsi ted u mamči?
3. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahoj holky, my noc konečně super, spal v kuse až do rána. Vstával sice v 6.15h, ale tak on chodí brzy spát, takže super. Jsem se vyspala krásně:slight_smile:
Dopoledne jsem vzala kočár, vytáhla kámošku a šly jsme pěšo do svateb.salonu pro obleček Matesovi. Ten u vytržení jen jak ho viděl a chtěl ho hned na sebe:slight_smile: no smůla až v sobotu:grinning: Pak jsem šla se mrknout jestli už mám fotky, ale ještě nedojelo auto, tak až odpoledne. Jak dojde babička a bude ho hlídat, sice o tom ještě neví, ale nevadí :grinning: jsem se domluvila s kámoškou, že mě šmikne, včera jsem se dívala jak mám strašně roztřepené konečky a má zrovna čas, tak toho musím využít. No už se těším, ale barvu dám až na konci záříˇm teď na to kašlu.

Honzi: to je super, že se v yamaze Adélce líbilo. Je to dobré pro ty děti. A ta noc, tak to je bomba:slight_smile:

Adeli: teda ty jsi šikovná. Já a šití nejde dohromady. Jsem naposled šila akorát tak polštáře na střední. Na takové věci nejsem, no spíš mě to teda nabaví tak to nedělám. ALe foto musíš dodat. Mates měl jít taky v kroji, ale bůh ví jestli půjde....

Ined: a co ti došlo za to chodítko, že jsi to musela vracet? To mě teda došlo v pohodě jak jsem ho před rokem objednávala. A ta noc...chudino. No snad bude líp!!!
3. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
holky, nevíte čím pustí skvrny od švestek? :frowning2:
3. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
honzi..no dofrc..je to tady moc pekne..skoda ze je tvuj pryc..
mur..no ja jsem damska krejcova tak to bude pohodka uz jsem sila kroj
3. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
ahoj holky, tak se snažíme usnout. Odpoledne jsem byla s malým u kámošky, ten si hrál s jejím kocourem a mě kámoška stříhala. Šla jsem na zastřihnutí konečků a odešla pěkně sestříhaná i s afinou. Vše nedobrovolně, ale tak je to pěkné, akorát to budu muset zase upravovat a miláček toužil po dlouhých vlasech. No boužel zatím. Ale teda hlava se mi odlehčila:slight_smile:
Byla jsem si pro foto ve schleckeru a pěkné. Fotky jsou fakt menší, ale jedna z celkovéo počtu je normální formát 10x15. Mě to nevadí, že jsou menší, jsou pěkné. Dovolenou už mám naskládanou v albumu a teď se jdu vrhnout na lepení alba malého.

Honzi: já na vše používám vanish, jinak nemám šanci to oprat. Na něj nedám opravdu dopustit!

Adeli: aha tak to je pro tebe brnkačka.
3. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.