• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Mony, kde se dá u vás sáňkovat?.... a pak bychom mohly sem na čaj
http://www.vyhlidka.com/1.html

co na to říkáte???
10. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ale tam je to asi dost blbé pro Mišku, co?....ale stejně bysme byly spíš venku, kdyby se dalo...
10. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
tady klidně u nás za barákem v podstatě kdekoliv na sídlišti jsme v kopci :slight_smile:
no je to tam fajn, akorát je ten koutek dost malý tak nevím jak ti naši ďáblíci by se tam zabavili, ale je to nekuřácká hospoda. ale klidně můžeme k nám :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jo U Petříka se zná každý s každým :slight_smile: ....taky jsem chodíli, teď už moc nee, těžko se shání hlídá pro 2
10. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
No uvidíme co na to řekne zbytek, třeba budou mít jiný nápad...
10. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
no uvidíme a snad já budu zdravá je mi zatím čím dál hůř...
10. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
nic, jdeme s mojím dát si pivo a upíchneme se u bedny....taky se věnujte manželům,papa
10. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
manžel se věnuje mišce :slight_smile: až půjde spát dáme asi osadníky :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
a kdy je srazik ted ve ctvrtek??
no uvidim dle pocasi..petrik nejak knoura cely den tak snad na nas nic neleze :confounded:
10. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
jojo už jsem to četla vypadá to dobře ...hlavně ten dlouhý prudký tobogán..hmmm :slight_smile: další srazík tam? :grinning:
10. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
no klidne bych ho tam dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak valim do vany a spat jsem k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou noc :pensive: :pensive:
10. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
dobre ranko..noc dobra az na ten budicek v 6h. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
ahojte my noc děs,miška se vzbudí po cca 4hod a pak po hodině a řev...no děs.
já mám "krásnou" angínu :frowning2: docela na ní trpím tak už ji poznám :frowning2: zatím jsem na bioparoxu a když to nezabere tak holt zítra dr.
adel co peta drží si že spinká celou noc?
honzi mě napadlo -ale to ti dr. určitě řekli - jak dáváš ty kaše na noc, že jsou mléčné takže z kravského mléka, ale to už jsi asi vysadila. jak je adeli už lepší?
11. led 2009 v 09:54  • Odpověz
mon..no docela pohodka..uz si zvykla ale taky se nekdy probudi tak mu dam cumel a je..

z kravskeho mleka jo??to ja jsem ani nevedela :confused: :confused:
11. led 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
zvykla? nebo zvykl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no tak ty mléčné jasně, proto dávám zatím nemléčnou, ale moc jí to nejede..
11. led 2009 v 10:32  • Odpověz
já dávám nemléčnou, malé chutná...vím, že je to z kravského, ale jak které....můj jede na nákup a já zatím nalouskám oříšky na salátek na obídek...mnamiky...
11. led 2009 v 10:47  • Odpověz
aha a ja myslela ze je to neco jako z UM a kase..no ja to nedavam vubec petrik to nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tak petrik uz muze..od roku se muze kravske mleko..

no me se tam nejak popletlo pismenko :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
a z jakého jiného je? :slight_smile: i UM je z kravského...joo petřík už jo, ale nám taky kaše nejedou...dnes zkusíme pohankovou, hodně jí chutnají ty pohankové "křupky"
písmenka se pletou mršky :slight_smile:
a co dělá adelka teď? radek šel taky nakoupit, já ležím a miška spí. pak se chystám vařit chilli con carne takové naše :slight_smile:
11. led 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
honzi ty jsi kdysi psala že dáváš adelce ovocnou kaši, to jsou i ovocné nemléčné? jsem sháněla takovou, co je to zač? dík
11. led 2009 v 11:13  • Odpověz
ovocnou nee...dávám jí mrkvovou kaši bezmléčnou...je na dobré zažívání od Nestlé...Adélka spí a já chystám věci na salát a štrudl...
11. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
jogurty dítě může od 6měsíce...holky to normálně dávají, jen ne tvaroh...pohankové křupky jsou mnam...ale to nesmíš divit, že Ti v noci nespí, musíš jít dát na noc něco hutnějšího...malá po kaši spí do 2-4hod...a pak si jen cucne...
11. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
tak miška když sní kaši tak spí stejně ty 3-4 hodinky nám kaše nějak nepomáhá ale to tu někdo psal taky že mu nepomáhá kaše na spaní, každé dítko je jiné..
a s tím, že jogurt od 6.nesouhlasím, ale to už jsme tu řešili, že mám trochu jiné názory :slight_smile:
11. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
mon..petrik taky nespinka po kasi..on me nikdy dlouho nespinkal..kamosky syn spinka v noci aj 13 hod.bez probuzeni a ani kasi neji..to je bohuzel deckem kazde je jine :grinning:
11. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
no to říkám, ale to je nefér. my fakt máme poslední noci děsné, ona by chtěla spát ale nejde jí to a každou chvíli musím utěšovat...snad z toho aspoň bude zub...:slight_smile:
11. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
aj petrik je ted protivny..myslim ze mu leze 7 zoubek :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdy prorve :frowning2: :angry:
11. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
Nám už se skoro vrchní vyklubaly, malá mi spí přes den mín, ted jak ji svěditl ten ekzem, tak byla nevrlá, ale ted už je to lepší...
11. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
no já taky asi doufám že jsou to zuby že to nespaní není jen tak :slight_smile:
tak to je dobře honzi že už jí to nesvědí a je jí líp.
11. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
No jsem ráda, že to zmizelo, má jen malinkou sušinku na zádech...
11. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.