• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
No nás je tady víc krejčových, my jsme s Adélkou hodně podobné... :slight_smile:
No já ten vanish budu muset koupit, protože má zničené fakt krásné věci.
My jsme byli na hřišti s kamarádkou, murin s Petou, co má dvojčátka Táničku a Adámka :wink: No malá se vyřádila a už spí a na večeři snědla půl kila hroznů, ona je fakt miluje a já taky...
3. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak já jsem dnes natřela ten domek jednou vrstvou a zítra budu dělat druhou. Holky jak už jsou ve školce, tak je doma klídek. Gabču hlídala moje mamka. Aj tady spí, tak aspoň dnes v noci se líp vyspím aj já, Amálka spí s babičkou, tak nepůjde za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Adely tak to jsi šikulka s tím krojem :slight_smile:

Muri já zase nedám dopustit na Ariel na skvrny, Vanish se mi nelíbí. Kdysi na něho dělali spotřebitelský test na STV a vůbec jim nefungoval, od té doby ho nekupuju :unamused:
3. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Martufo a to je ten klasický Ariel jako prášek? Ten mám, ale nedostal z toho tu švestku, jinak vše dostane v pohodě...a ještě malá spadla a má na tričku černé jak vix nevím co to je, ale ne a ne to pustit.
Adélko, tak to bych mohla a budete doma a nebo půjdete po dědině a tak? Pokud bych byla v UH, tak bych ráda dojela se podívat, přece jen 20.9. loni jsme tam měli svatbu..
3. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
pockame az dojde pruvod k nam tak budu roznaset vinko a kolacky a pak budu pokracovat s nim :grinning:
3. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Honzi ne to není prášek, je to takový jakoby gel na skvrny. Používá se stejně jako Vanish, ale mě se zdá být lepší :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
aha...to je dobré Adi, na to víno bych dojela :wink:
3. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak jsi zvana..uvidis jak ti to vyjde :dizzy_face:
ten gel je lepsi taky ho mam :grinning:
3. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
dobré ránko holky...
no tak to ho jdu koupit, protože vše zničené, ted jak to uschlo děs.
Adi, ráda dojedu, pokud nebudu ve Zlíně, to víš, že bych se ráda podívala a napila. dojela bych aj na kole, ale toš nevím, jak dopadnu po víně :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
jak se máte?...počasí nic moc a nevypadá to na zlepšení :frowning2: .docela mě to štve, protože v sobotu slavím narozky a děláme to rovnou jako kolaudačku, bude bečka a mám objednáné u řezníka 10kg naloženého masa na gril....holky, jestli se chcete některá mrknout na barák, tak klidně dojeďte :slight_smile:
Příští týden se pokusíme dorazit konečně na sraz, ale uvidím jak to vše vyjde, mám jet v pondělí do UH, pak musím do Brna a taky do KM na sono s Kájou.
Dodatečně děkuji za foto Marky z posledního srazíku, bylo vás tam jak smetí, dětičky zas o kus povyrostly :slight_smile:
Murin, fotky z dovči úžasné, příště jedu s tebou :grinning:
Ined, jsem se dočetla, že za pár dní slavíte první narozeninky, tak kdyby jsem se sem zas chvilku nedostala, tak Matýnkovi všechno nejlepší, hlavně jak píšeš to zdravíčko!!!
Marfu, jak jsi psala, že nastupuješ do školy, tak pak písni, jak to zvládáš, já mám teď dilema, můžu od září nastoupit zpátky do školy a dodělat si obor, ale prezenčně, sice mám ze studijního plánu tak 3/4 splněno, tak bych jezdila jen na povinné cvičo, ale i tak bych musela zapojit veškeré přibuzenstvo do hlídání.
Jani, já na skvrny používám jakýkoliv gelový prášek, jen ho na naleju přímo na skrvnu a vždy se to vypere dobře, popř. když peru v ruce, tak je moc dobré jádrové mydlo, třeba Lanza, s jelenem apod.
Mony, užijte si dovču, hlavně počasí ať výjde?
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak jsem se sem konečně dostala.nejela mi totiž klávesnice,byl tu nějaký chvilkový zkrat,pc se rostartoval a klávesnice''hluchá'' :angry: ,a pak že beztrátovka je lepší :angry: .
noc u nás zase více jak o 10 vstáváních,já se snad už v životě nevyspím :frowning2: .zoubek venku ještě není,tak tipuju max zítra a je venku,má to tam chudáček úplně zduřelé :frowning2: .
včera jsme byli odpolko na pivku,ale kuba mě vytočil,tak jsem měla po chuti :unamused: :sweat_smile: .no jo,chlapi :wink: .ale už dobré,my máme takové mráčky občas a za chvilku je zase pohoda,ale to je všude něco :wink: .
chodítko jsem včera poskládala,no paráda.matýnek už zvědavě nasísal do komory,tak musím pořád hlídat dveře,on je zvědavý jako opička :grinning: .v neděli přijde kamarád navrtat háky na tu houpačku,to bude paráda :slight_smile: .
počasí je fuj,snad nebude pršet alespoň teď dopolko,ať malého můžu vzít aspoň na chvilinku ven :slight_smile: .

jani :slight_smile: ...ahojky člověče :grinning: .děkujeme moc za přáníčko :dizzy_face: !!!strašně to uteklo a rok se s rokem sešel :sweat_smile: .já vám zase gratuluji konečně k tomu baráčku :dizzy_face: ,pěkně to oslavte a užijte si to.to počasí mě také štve,neboť jsme měli v plánu u dědy v sobotu grilovat a teda nevím nevím,dnes budu nakládat maso,tak to kdyžtak asi budeme muset udělat v nejhorším doma :sweat_smile: .

holky :slight_smile: ...když už jsem u toho grilování,mám otázku :sweat_smile: ...dřevěné uhlí v grilu zapálím jak :sweat_smile: ???budeme grilovat poprvé a je to na mě a zkušenosti mimo konzumaci masíčka žádné :grinning: .

mur :slight_smile: ...poslali nám místo sluníčka nějakého lva :angry: .prý to spletla brigádnice...bylo to podobné,taky chodítko 2v1,ale prostě jiné a nelíbil se nám :unamused: .sluníčko je parádní :dizzy_face: .paní se moc omlouvala a že nám za problémy s tím spojené pošle k tomu ještě dárek...tak jsem byla zvědavá :confused: ...nóóóó a poslala 6 pastelek z tesca,nevhodných do 3 let :sweat_smile: .opravdu super dárek,když jen odeslat zpátky balík nás stálo 70 kč,plus samozřejmě čas,no nic.hlavně,že máme to správné chodítko doma a matýnek nebude bez dárečku :wink: .ale teda naposledy,opravdu...příště budu takové věci nakupovat klasicky raději v obchodě :wink: ...tam to vyjde asi i levněji :unamused: .
jsem zvědavá na nový sestřih :grinning: .pořád se tě snažím odchytit na icq,ale nedaří se mi :angry: :grinning: .

honzi :slight_smile: ...já teda se skvrnama bujuju taky a kolikrát opravdu marně,zkoušela jsem vanish i ten ariel profesional,či co to bylo...kolikrát ale pomohlo přidat k prášku půl sáčku (malého)kys.citronové a pustilo to :wink: .některé skvrny třeba až na druhé či třetí vyprání,ale šlo to :wink: .

adeli :slight_smile: ...mohla bych mít malou prosbičku,když jsi ta švadlenka :sweat_smile: ???neušila by jsi mi prosím výhledově závěs na dveře?já mám už koupenou látku a chystala jsem se to ušít v ruce,ale nějak se toho bojím,protože šití opravdu není můj šálek čaje :sweat_smile: .ty by jsi to měla určitě za 15 minut hotové :grinning: .ale nechci tě otravovat,máš toho už tak dost.ale kdyby jsi našla malilinkatou chvilinečku....čo :fearful: :dizzy_face: ????ale když ne,nebudu se zlobit,neboj :wink: .
4. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
jsem zapomněla-vyjímečně :sweat_smile: :pensive:
všem přejeme pěkný den :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
holky, venku humus, peču maso a Adélka ne a ne spát, drnda, ted tady volá tatí tatí...no jo, je to její mazel, včera usnula i bez něj, ale jinak s tátou usne rychleji než se mnou...dnes jsem jí koupila graham rohlík, 3/4 pryč a to máme do ochodu 5min.
ined, já bych Ti to ušila, ale musel by mi jet stroj, je to otázka 5min....
4. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojky
tak ja balim jedem na viken na vysocinu s holka z prosince 2007 ale to pocasi me pekne stve :frowning2:

ined..jasan..jak bude srazik tak to dones a aj miry at vim :grinning:
4. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak mám poumýváno, je tu babička tak chodí s melou po venku a já jsem si mohla uklidit aspoň to nejnutnější :slight_smile: ono to stejně večer bude vypdat, jako by se tu vůbec neumývalo :rolling_eyes: :sweat_smile:

Jani já to mám kombinované a budu jezdit jenom asi jednou za čtrnáct dní pátek odpoledne a sobota skoro celý den, pak ti dám ale vědět jestli se to dá zvládat :slight_smile: Holky mi bude hlídat mamka, tak uvidíme.

No to je dnes počasí, jsem myslela, že ten domek ještě jednou natřu a budu mít hotovo. Teď budu muset čekat až se počasí umoudří :frowning2:

Iny a tu kyselinu sypeš k prášku do násypky nebo do pračky k prádlu? Taky mě někdy nepomůže na ty fleky nic. Obzvlášť Lucinka to je snad nejšlinavější holčička ve Střední Evropě. Co ta toho stihne zašpinit, to ani kdejaký kluk nedokáže. na dovolené byla vždycky nejvíc špinavá ze všech. Ona tu špínu snad přitahuje, či co :slight_smile:

Dnes ju povedu poprvé do Skautu, dnes začíná pro předškolačky a prvňačky. Doufám, že Amálce to nebude líto, je ještě malá :wink: :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
martuf..teda ja mit tak tri deti tak me picne ja ted moc nestiham a mam jedno
ja jsem delal vedouci pro takove prcky a pak i vetsi..(svetlusky) se jim rikalo :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
4. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...jejda,děkuju moc,jsi zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!poměřím to a vezmu sebou :wink: .ještě jednou děkuju :dizzy_face: !!!užijte si víkend :slight_smile: .psala mi dnes kámoška z mojetěhu.cz,jestli nedojedu na srazík kdesi v čechách či kde,září 2008 :grinning: ,jenže pro mě je to všechno strašně z ruky a navíc bez auta,chjo,ale jela bych někdy fakt ráda :sweat_smile: .je to nějaký penzion pod dubovou skálou,havlíčkův brod...no prostě pro mě konec světa :frowning2: .

honzi :slight_smile: ...i tobě děkuji za případnou ochotu :dizzy_face: .

martu :slight_smile: ...jj,kyselinu nasypu normálně k prášku :slight_smile: .ale taky...někdy prostě nepomůže ani svěcená :frowning2: :sweat_smile: .
4. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
honzi :slight_smile: ...chtěla jsem hlasovat,ale píše mi to,že už jsem tento týden hlasovala,což je nesmysl :confused: :angry: :sweat_smile: ???
4. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky, počasí fakt děs, ale přece jen jsme byli venku. Sice trošinku kapalo, ale vzala jsem kočár a šli jsme na pečivo, do lékárny a ještě koupit svatební přání. Zítra jdeme na svatbu tak jen doufám,že pršet nebude, jinak teda nevím co si obleču a ještě Mates... nos and bude pěkně. Pak jsme byli s Matesem ještě venku u baráku, ale jak začalo moc pršet, tak jsme šli dom.
Jinak noc zase u nás blbá. Ve 3.55 se malý vzbudil, od 4.30h se převaloval, pak stál a bylo pořád mami mami, pak začal brečet, ale já jsem si jen sedla, pohladila a řekla, že musí spinkat, že až ráno budu fungovat a lehla jsem si, po 5min ho brečení přešlo, lehl si a chvíli se převaloval a pak usnul a spal do 7.30h. Fakt jak dělám mrtvého brouka tak ho to přestane bavit a usne.

Ined: to je dobře, že už máte správné chodítko a stihlo se to. No jo Matýnek je zvědavý co to tam maminka schovává :grinning:

Honzi: teda na kole po vínku, ot bude odvaha :grinning: Já teda jen vanish a s ním vyperu vše. Já si to večer naliji na skvrnu,nechám do rána a ráno to přeperu v ruce a paráda.Pak to hodím do pračky až mám plný koš.

Martu já jsem taky říkala, že Mates je největší čuňátko co znám. Denně několik triček. No jo on chce totiž vše jest rukama, tak veškeré ovoce do ruky a samozřejmě je od toho hned.

Janista: tak vše nej nej nej k narozeninám, pořádně to oslavte a zároveň zmákněte kolaudačku. Pak dodej foto baráčku ať víme jaké to tam máte:slight_smile: No jo to byla moje první taková úžasná dovolená a asi poslední. Ale tak památka je veliká :grinning:
4. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
me to pise to stejne..
ined..tak vzdy vyberem at je to tak stejne cesty..mame to necele dve hodky skoro vsechny :grinning:
no v 1vyrazim pro mojeho do prace a pak uz valim tak jdu dobalit hracky nejake a malickosti
4. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
JANI :slight_smile: ...já jsem trdlo,zapomněla jsem ti popřát k narozeninkám :sweat_smile: .takže...vše nej,nej,nej,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky ti ze srdce přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,pěkně to oslav a držím palečky,ať vyjde počasí :dizzy_face: !!!

adeli :slight_smile: ...no jo,já se vždycky dozvím až těsně před tím :angry: :sweat_smile: .oni mají nějaké nové stránky..já už tam nechodím,není čas a taky mi to tam přišlo hrozně nepřehledné.no jo,není tolik času jako v těhu,že jo :wink: .a šidit koníka???chraň bůh :grinning: .

martu :slight_smile: ...matýnek je taky pěkné čunče :grinning: .denně ho převlékám minimálně 3x :confused: !!!a to ještě venku bůhví jak neřádí,to teprve bude,jak začne capkat sám :grinning: .se za vodu opět nedoplatíme :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...já když se snažím dělat mrtvého brouka,tak se matýnek rozhodne,že mě za každou cenu probere :grinning: ,hóóódně nahlas.takže tohle u nás bohužel nefunguje :frowning2: .snad se to časem zlepší :wink: .
4. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
to je super, že míváte takové srazíky...
4. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Honzi, mě to teda taky píše, že jsem tento týden hlasovala. Teda mají to jakési divné:frowning2:
uložila jsem Matese ke spánku, tak jsem zvědavá. V obědu se jen porýpal. Poslední dobou nechce jest, včera najedl skoro celý den, večer teda snědl hodně melounu a křupek, ale za celý den nic moc a dnes to samé. Pořád chodí a říká já chci koko. Teda nevím kde na to došel neboť koko u nás nikdo neříká, ale prostě chce koko a nic jiného. tak má smůlu a je hlady, protože mu nedám.
Ale na odpoledne jsem udělala sladkou rýži se švestkama, tak snad si dá.
4. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
no ja v roce 2007 nahodou nasla miminko.cz a tam maminky prosinec 2007..tak se zname z dob kdy jsme byly tehotne a tak mivame kazdy rok sraz :grinning:
4. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
No to malá taky valí hrozny a nechce políbku, drnda, ale s tátou jí vše, se mnou nic, potvora.
No tak to je hezké, že jezdíte na srazy, pošli pak fotky...
4. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...to je super :slight_smile: .my jsme se zářijovkama byly také od začátku,já od 12 tt,akorát jsou bohužel všechny převážně z prahy a čech :frowning2: .ale tak snad to jednou vyjde :wink: .my jsme měli jet na srázek v červnu na celý víkend,jenže to jako na potvoru vyšlo zrovna na víkend,kdy jsme se stěhovali :sweat_smile: .smůla :frowning2: .

mur :slight_smile: ...taky bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: .tomu matýsek jistě neodolá :wink: ,kam se hrabe nějaké koko :grinning: .
4. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
tak ja to balim pa pa v nedelu :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Adelís, ahoooooooooj a foooooooooooooooooot :wink:
4. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
buduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uz fakt musim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a pekny vik
4. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
jejda,tady nikdo :sweat_smile: ???
počasíčko nám dnes zdá se přeje,tak ta grilovačka vyjde :grinning: .
noc se docela dala,asi už jsem si opět zvykla na ty horší :unamused: ,ale matýnek dnes překvapil,nakonec spinkal do 6.45,to se jen tak nevidí :grinning: .zato teď ne a ne usnout :angry: .no jo,máme doma tatínka :sweat_smile: ...ale tak už je tam ticho,tak snad :pensive: ...ne ,tak není :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tak už spinká,doufám teda :sweat_smile: .když člověk potřebuje,aby šlo všechno podle plánu,jako na potvoru to nejde :angry: .
tak holčinky všem přejeme pěkný víkend,papa :dizzy_face:
5. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.