• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky holky!!!!!!!!!! :slight_smile:

Míše ve škole to jde :grinning: :wink: přidám fotky ze včerejška vypada že dnes bude hezky :slight_smile: !!!!!!!!!!!!
6. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Gabča zrovna usnula, manža vaří :grinning: , já jsem dělala chlebíčky, včera jsem pekla buchtu. Dnes slavím narozky tak bude návštěva.

Amálka je v Brodě od pátku, chtěla jet domů s babičkou a Lucinka, to je takový domácí peciválek. Hraje si nahoře s hračkama :slight_smile:
6. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Martu:všechno nej k narozkám hlavně hodně zdraví ,štěstí a lásky.Hezky to oslavte :slight_smile:
6. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
martu :dizzy_face: ...vše nej nej nej,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a hodné dětičky přejeme k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
6. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mur:hezké fotečky -Matýsek naprosto kouzelný :dizzy_face: taky bych šla někomu na svatbu ale nikdo se nechce ještě ženit ani vdávat :slight_smile: :grinning:
6. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahojky jsem doma..bylo dobre ale hrozne pocasi a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pozdej dam nejakou fotecku
6. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
Holky díky za přání :grinning:

Gabča už spinká, ještě tak uspat Lucinku, ale to bych jí asi musela dát vypít odvar z makovic :grinning:
Ještě, že mám tu myčku. Umývat nádobí po všech by se mi nechtělo :sweat_smile:

Muri krásné fotečky, jsem dnes říkala švagrovi, jestli se už taky nechce ženit, že bych aj šla na svatbu. Takové vdolečky, no mňam. :grinning:
6. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc dobra..budik v pul pate pak mleko a vstaval az v pul sedme
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3247302&vReferer= tady je troska fotek ze sraziku..
7. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nás začne týden oslav -v úterý má manža narozky a v pátek má Luky dva roky.A další týden moje mamka narozky pak manža svátek.Takže září samá oslava :grinning: :slight_smile:
adeli:hezké fotečky-ale byla kosa co?Dítka už měli čepice.Už zas začne oblékání bund atd.Ach jo.Luky se nerad obléká to ho musím vždycky honit po celém bytě.
7. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
No vidím, že to máte deli nabité a jak se jmenuje manža? No my ted jen svátky...
Jinak přeji všem krásné ráno, my jsme už víc jak 2hod vzhuru...
Jdu kuknout na fotky Adélky....
7. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Honzi:manža je Michal
7. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
No fotky super Adélko, kukala jsem museli jste si to užít...my jsme si užili babi, byl super víkend. Venku je zima, brrr....chci teplíčko :frowning2:
7. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
jj bylo super ale kosa jak blazen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rychlo to uteklo..no pojedu juknout na mamku :grinning:
7. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Jedeš na Modrou? A do kdy tam budeš? V týdnu bych možná dojela se podivat do sekáčku na nějakou tu budničku na zimu :wink:
7. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
víkend s tatínkem zase v čudu:frowning2: .
noc byla poměrně dobrá,do 4 se vzbudil matýnek jen jednou :confused: ,ale pak už co chvilka stál a kňoural :sweat_smile: .budík v 6.00 :pensive: .i u nás začíná týden oslav nebo spíš měsíc :grinning: .dnes má narozky švagr,ve středu matýnek :grinning: ,ve čtvrtek synovec,v pátek mám svátek,v sobotu je oslava na chatě,pak výročí naše,švagrů a tchánů...no prostě u nás je září nabité :grinning: .
zítra máme poradnu,tak jsem zvědavá,jak nám matýnek vyrostl a zesílil :grinning: .a hlavně!!!včera udělal asi tři krůčky sám :grinning: :dizzy_face: :grinning: !!!šel s kubou za ručky,pak ho pustil a matýnek se za mnou vyloženě rozběhl :grinning: ,akorát jak zjistil,že ho nikdo nedržítak šel k zemi :sweat_smile: .ale to se vypiluje :wink: .
grilovačka se v sobotu vydařila :slight_smile: ,nic jsem nespálila a dokonce se mi podařilo i ten gril rozpálit :sweat_smile: .jako svou prvotinu se musím pochválit,že to dopadlo dobře a maso bylo výtečné :grinning: .akorát teda ta kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,matýnka jsem navlékla a stejně trošku prochladl :unamused: ,ale nic vážného.
později dodám foto,snad odpoledne bych se k tomu mohla dostat,stejně potřebuju mít prázdný foťák na ten den D :grinning: .

adeli :slight_smile: ....fotečky super,to je dobře,že jste si to parádně užili :slight_smile: .počasí už holt asi lepší nebude,blíží se nám podzim a už to začne...bundy,svetry,čepice...chjo,to zase bude vypravování,zlaté léto :sweat_smile: .

deli :slight_smile:....tak to máme velice podobné :grinning:.to je až neskutečné,jak ten čas letí :sweat_smile:.

mur :slight_smile: ...děkuji za fotečky :dizzy_face: .parádní,matýsek byl teda fešák k sežrání :grinning: .a vidíš,počasí nakonec vyšlo dobře :wink: .

holky :slight_smile: ...a co takhle v pátek srazík :grinning: ???
všem přejeme moc pěkný a sluníčkový den,papa :dizzy_face:
7. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
jejda, mně od murin žádné fotky nedošly, pošli mi taky, at vidím, jaký byl Matýsek fešák....

no holky, my půjdeme ven, Adélka se ted tak nerada obléka do teplého, pořád to sundává ty bundy...ach jo :frowning2:
7. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
honzi,pošli mi do IP email a přepošlu ti to,ju? :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
tak už nemusíš,našla jsem si tě :grinning: .měla by jsi to mít už v mailu :slight_smile: .
7. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Ty jsi zlatíčko Deny....dík... :wink:
7. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnka jsem právě uložila a jdu na žehlení :confounded: ,mám tu dvě pračky,třetí schne na balkoně a zítra další praní,chjo :frowning2: .tak bych si nejraději lehla a natáhla kopýtka :sweat_smile: .no nebudu lenošit a vrhnu se na to ať to mám za sebou :wink: .
další večer u superstar :grinning: .

honzi :slight_smile: ... :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
honzi..od stredy tady budu ted jsem tady jen na otocku..ve stredu tam skaknu co tam maji
tak petan je hore a ja valim pro nove skrine snad to slozim aj sama :confused:
7. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
ahoj holky, nějak nestíhám. Ale tak snad se to už u mě zlepší. Svatbu jsme si užili, teda počasí mohlo být lepší. Byla kosa jak nevím co a já frajerka jen po lehku, jsem byla pěkně promrzlá, na hostině nade mnou klima, takže cítím ledviny, ale jinak dobré.
Srazík je mi jedno který den,klidně v ten pátek jestli chcete. A kde v tom UH nebo někde jinde?

Adeli: to jste se museli mít opravdu fajn.
taky bychom mohli spáchat nějaký takový srazík. Teda akorát já sama s Matesem:slight_smile:

Ined: super, že se vám grilovačka vydařila.

Martu: dodatečně přeji vše nej nej nej k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody, klidu, lásky a ať holky poslouchají:grinning:

Honi to je divné, že ti to nedošlo, ale tak hlavně, že už je máš:slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky,
já taky poslední dobou nějak nestíhám...snažíme se ještě využít venku pěkného počasí :wink:
O víkendu byla teda opravdu pěkná kosa, ale Muri podle fotek je vidět, že i tak jste si tu svatbu užily, Mates by opravdu kouzelný :dizzy_face:
Janista, tak snad i vám se grilovačka vydařila :slight_smile: ...my jsme grilovali minulou sobotu živáň, taky to byla ještě dodatečná oslava mých narozek :grinning: a pršelo nám, byla kosa, ale akce se nakonec suprově vyvedla :sweat_smile:
Adel, fotečky ze srazíku jsou moc pěkné, všichni vypadají spokojeně :grinning: ...mám taky ráda takové srazy, jen mojého bych tam určitě nedostala :angry:
Ined, Matýnek teda ale dělá pokroky :confused: :sweat_smile: ...šikula, za chvíli bude běhat :slight_smile:
Honzi, co ty skvrny od švestek, podařilo se to vyprát? ....a já pořád dumala, od čeho mi Nikča zašpinila prostěradlo, že mi to nešlo vyprát :confused: :angry: ...áááá už vím :grinning: "švestky" :angry:
Martu, tak hlavně ať ti to jde ve škole a holky jsou hodné :slight_smile: ..opravdu klobouk dolů ke studujícím maminkám!!! :wink:
7. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Švestky jsou svině, nešlo to ničím dolů, sestřenka poradila prášek do pečiva, stáhlo to asvalt, ale ty svině švestky ne...příště raději v tekutém stavu :grinning:
No my taky užíváme krásného počasí, co doma taky...
Adélko zajdi se podívat prosím, sháním zimní bundičku a kdyby jste dorazili na srazík v pátek do UH, teda doufám, že ho uděláme v UH tentokrát, tak by jsi mi to dovezla a já bych si vybrala co by se hodilo....klidně i otelovačky a kombi....jsi zlatá, já to říkám pořád... :wink:
7. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahojky..
ja od sesti skladam skrine tak jen nakukuji

honzi..no ja vim ze jsem :grinning: :grinning: :grinning:

marky...ja se neptam nahlasim mu ze jede a basta :sunglasses:

mur..no jak sama sak mas chlapa :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Adeli: mám, ale jen na půl a teda ho bych nikam nedostala to už vím dopředu!!! v tomto je stejný jak bývalý:frowning2: ale tak nevadí, jsem samostatná jednotka:slight_smile:

Honzi: já teda švestky vyprala vanishem. Nedám na něj dopustit. Večer si ho naliji na skvrny a ráno to přeperu v ruce a v pohodě, žádné fleky. I ostružiny tím jdou dolů...

Ined: taky gratuluji k prvním samostatným krůčkům. Matýnek je šikula:slight_smile:

holky dobrou. Domluvte srazík, zítra nakuknu až večer. pa
7. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
kdo je pro pátek v Uh sraz????
já, kdo další?
7. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
no ja taky podle toho v kolik :grinning:
8. zář 2009 v 00:05  • Odpověz
dobré...no spíš už poledne :sweat_smile: ,
opět mi nejela klávesnice :angry: .
noc byla opět špatná,matýnek co chvíli plakal a kroutil se,vypadalo to,že ho bolí bříško :frowning2: .přitom vůbec netuším z čeho by to mohl mít :unamused: .
na 13 h. máme poradnu,takže obídek musíme dnes dát dříve :slight_smile: ...včera jsem matýnkovi navařila špenátek s bramborem a se žloutkem,to má rád,tak snad bude papat hezky a hlavně rychle :sweat_smile:,ať tam dorazíme včas.vždycky chodím raději o 15-20 minut dříve.a pak se snad rychle dostaneme domů,abych uložila pěkně matýnka do postýlky a mohla poklidit a už něco chystat na zítřek :grinning:.já se tak těším :dizzy_face:,ačkoliv matýnek z toho ještě nemá rozoumek,ale to nevadí,dárečky se mu budou určitě moc líbit :wink:.

adeli :slight_smile:...tak to jsi dobrá,že si sama složíš skříně :grinning:.já jsem si něco taky sama zvládla,ale třeba komoda pro matýnka byla teda mega španělská vesnice :sweat_smile:,pak dorazil kámoš a měl to za 15 minut poskládané.a já jsem se s tím drbala asi půl dne :grinning:. no taky měl aku vrtačku,s tím se šroubuje jedna radost,ale jen v tom to teda rozhodně nebylo :wink: :pensive: .

mur :slight_smile: ...děkujeme :slight_smile: .já jsem si říkala,že by byla bomba,kdyby matýnek začal sám capkat těsně před ročkem,ale to asi neklapne :grinning: .no,ale má ještě den :grinning: .přesně 11h.15min :grinning: .

marky :slight_smile: ...to mi asi nějak uniklo,že jsi měla narozeninky,ne :confused: ?teď nevím...ale kdyby náhodou,tak...vše nej nej nej,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a nikolka ať pěkně poslouchá a má brzy bratříčka nebo sestřičku(nebo oboje :grinning: ). :dizzy_face:

co se týče srazíku :slight_smile: ...já jsem pro srazík v pátek,ale pokud by byl v UH,tak ho protentokrát budu muset vynechat :frowning2: ,protože máme opravdu nabitý týden a potřebuju,aby matýnek spinkal alespoň odpoledne doma.v kočárku už toho moc nenaspí :frowning2: .a jelikož máme každý den něco,tak už to bude rozvrtané až hrůza :frowning2: .takže já budu moct maximálně v pátek dopolko třeba do senioru,ale jinak ne :unamused: .ale kdykoliv jindy jsem pro UH(s laskavou dopravou s mur :slight_smile: ).
holčinky,všem přejeme pěkný den :dizzy_face:
odpolko písnu naše míry...teda raději jen matýnkovi :grinning: ,papa :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

všem děkuji za přáníčka :slight_smile:

Tak jsem konečně donatírala ten domek :slight_smile: . Teda ještě podlahu, ale tu musím první umýt a nechat pořádně vyschnout.

Holky jsou ve školce malá spí a já su taky zralá na malé zdřímnutí, tak to asi pujdu zkusit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Iny všechno nej Matýnkovi ať dělá doma jen samou radost a vůbec nezlobí :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.