• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky holky,

Martu, taky dodatečne vše nej...k narozeninám hlavně lásku, zdraví a štěstí a holky at dělají jen a jen radost a tatínek at pomáhá.
Holky, poslala jsem na mail odkaz na soutěžní článek, je to mojí nej...kamarádky, jde o článek číslo 11, kdo budete mít chviličku, přečtěte si fakt moc hezká slova a zahlasujte, pokud se bude líbit, nechám odkaz i tady...

http://www.powerjoga.tv/clanek-velka-letni-soutez

Hazký den všem....
8. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jsme z poradny doma :slight_smile: .matýnka jsem dala hned spinkat,byl už chudáček úplně k.o. a to ještě k tomu dostal včeličku...synflorix,tak jen doufám,že nebude nějaká přehnaná reakce :sweat_smile: .ale skoro vůbec neplakal,je to šikulka :dizzy_face: .váží ''jen''(čekala jsem opravdu daleko víc :confused: ) 9700g,tzn.za poslední 2 měsíce přibral 270 g. a měří 79 cm :dizzy_face: .byli jsme pochválení,akorát nejdřív nechtěl ukázat zoubky,ale nakonec se rozplakal,tak i paní doktorka měla tu čest :grinning: .
myslela jsem,že dostane hexu a prý ne :confused: ,že teda toho pneumokoka,akorát jsem sebou neměla peníze,tak nejdřív že dojdeme příští úterý a pak si to paní dr.rozmyslela,a že nám to dá a penízky donesu zítra :dizzy_face: .asi jsem působila věrohodně :grinning: .
no,můžeme už papat tvaroh a mořské rybky a zkusit teda to banánové mléčko,tak uvidíme :wink: .
já jsem taky pěkně utahaná,jdu něco spapat,dnes jsem měla akorát tři kávy a teda snídani :sweat_smile: .
tak zatím papa :dizzy_face: .

martu :slight_smile: ...moc děkujeme :dizzy_face: .ale s tím zlobením to myslím neklapne :grinning: .
8. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky holky,
jen dnes rychlovka, dočetla jsem vás, hlavně z důvodu srazíku, ale nemohu se rozepisovat. Terka mě vyžaduje:slight_smile:

srazík: jsem pro pátek, klidně i v UH:slight_smile: Těším se na vás

Ještě dodatečně přeji všem oslavencům (janista, martufa, marka):slight_smile: Ined předem k svátku:slight_smile: Hodně, štěstíčka, zdravíčka, lásky, hodné dětičky,....:slight_smile:

ined: gratulace k prvním samostatným kruůčkům Matýska:slight_smile:

Večer snad přihodím fotečky a napíšu víc:slight_smile:
8. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
přihodila jsem foto do kulíška I a mám nové album kulíšek II, to se brzo zaplní:slight_smile:
8. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
tak u nas uz se spi pac byl mega mega protivny a ja nervy v riti...

peti..krasne fotecky

ja jsem taky vik nebyla tak taky preji vsem oslavencum vse nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tady je moje sestihodinove dilo :grinning: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3254635&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
8. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
adeli: jak jsi to zvládla, vždyť máš jen jedny ruce a nohy? Takovou robu bych také potřebovala doma, Petr mně už 2 roky není schopný přivrtat poličky:slight_smile: Jsi šikulka:slight_smile: To je tak, když ženská čeká na chlapa a ten nikde. Tak se raději na to vrhne sama:frowning2:
8. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jdu také jen na skok :wink: .matýnek už spinká,byl po tom očkování trošku protivka,ale dalo se to :grinning: .musím teď uklidit koupelnu a wc a taky vytřít,pak bych ráda čučela na ordinaci,ale něja nestíhám,neboť jsem ještě musela vyřídit dva nutné maily :unamused: .ale tak aspoň pozdravit vás přece musím :grinning: .

adeli :slight_smile: ...ty bláho,jsi fakt dobrá,klobouk dolů :dizzy_face: .a ten váš baráček :sweat_smile: ....to se mi může do smrti jen a jen zdát :frowning2: ,ale máte to zvenku i zevnitř fakt krásné,opravdu podle mých představ :wink: .naprostá paráda :dizzy_face: .a ty jsi vážně dobrá a šikovná :sunglasses: .

peti :slight_smile: ...moc děkuji :dizzy_face: ,hlavně abych stihla vše zítra nachystat na matýnkovu oslavu :slight_smile: .pak už to bude jen a jen radost :dizzy_face: .chodítko-sluníčko už došlo-naštěstí :sweat_smile: ,tak jsem zvědavá,jak se bude líbit :grinning: .
ten srazík...no jak jsem psala :frowning2: ,ale moc ráda bych se sešla.tak pokud by to nevyšlo tento týden,tak snad příští :wink: .fotečky zhlédnu až zítra dopolko u kávičky,už se na tu princezničku vaši těším :dizzy_face: .
holčinky,všem moc mnoc pěkný večer a papa zítra :dizzy_face:
8. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsem měla den pěkně rozlítaný. Ráno plavčo, pak ke kámošce na oběd, pak procházka po ZL, pak domů, lítání s Matesem. No jsem utahaná jak nevím co.

Peti: pěkné fotečky. Tatínkovi to s Terezkou moc sluší a Terezka v čepičce už vypadá jako velká holka.

Ined: teda máš toho hodně, no jo co by člověk neudělal pro tu největší slávu, že:slight_smile: přece jen 1 narozeniny jsou ty nej:slight_smile: :angry: Co se týče srazu v UH, tka tě vezmu kdykoliv není problém

Adeli: teda ty jsi fakt šikula. Teda mě by to nehrozilo.

srazík: je mi to jedno jestli v UH a nebo opět jen senior. Mám taky sice celý týden rozlítaný, ale tak do UH bych dojela.Stejně tam musím někdy zajet zkusit reklamovat tu tříkolku jestli to půjde, takže to bych spojila se srazíkem. No spíš bych taky dopoledne a nebo až odpoledne po 15.30h až se Mates vyspí.
8. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky,
na srazík se asi taky připojíme :slight_smile: snad nám do toho do pátku nic nevleze.
Ined, pěkné míry máte, podobné nám v 18měs. :slight_smile: jinak narozky jsem měla už 19.7. ale ještě s jednou kámoškou to slavíme společně a dříve jsme se nějak nemohly domluvit, tak proto až teď :wink: každopádně děkuji za gratulace :grinning:
Jejda Muri, ta tříkolka opravdu nešla opravit :frowning2: ...to mě mooooc mrzí :cry: snad aspoň tam se to nějak vyřeší, aby Matýsek nepřišel o svou zábavu :confounded:
Peti, nádherné fotečky :slight_smile: ...Terka je jako ze žurnálu :fearful: :dizzy_face:
Adeli, jsi opravdu šikulka :slight_smile: ...máte to moooc útulné a pěkné :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
dekuji za pochvalu..no sak me to taky trvalo 6hod. ale jinak dobre
tak ja valim jeste vytrit zem a do vany a chrupat

jj kdyz jsem porad sama cloveka to nauci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahojky holky,

nestíhám dnes, nakládala jsem maso, pekla pizzu a jdu ještě uklízet, žehlit a do vany. Zítra dojede tchán, tak at je tady krásně uklizeno a ještě chci umýt ledničku...toš tak.
PEti, chtěla jsem Adélce tu mlynářku koupit taky, Terince moc sluší...
Na srazík se moc těším, klidně i dopoledne...
8. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
bre ranko..
tak u nas hore jen 2x
ja uz mam hotove chlebicky a jdu se upravit at nejsem jak cacora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky holky....
my noc dobré, dnes dorazí Jirky táta na pár dní, tak jsem do noci uklíizela a čeká mě ještě žehlení.
Adélko, co slavíte, že opět chlebíčky?

Matýnkovi k narozeninám přejeme s Adélkou hlavně zdravíčko, štěstíčko, milující rodiče a at na něj v životě čeká jen to dobré..posíláme pusinku :wink:
9. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
dobré ránko :grinning: ,
já jen v rychlosti.... :wink:
hned ráno jsme byli u dr. zaplatit tu vakcínu.matýnek spinkal zase špatně,ale je to už naše velké batolátko,tak se to určitě brzy zlepší :grinning: .
teď dám matýnkovi svačinku a jdu se vrhnout na chlebíčky,zbytek se mi snad podaří po obědě :sweat_smile: .
matýnek má trošku zvýšenou teplotku,ale jinak řádí jako černá ruka,tak snad to nebude nic vážného :wink: .
tak valím,ať vše stihnu :slight_smile: .

honzi :slight_smile: ...moc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
9. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Ined: Matymu všechno nej k 1.narozeninkám hlavně hodně zdravíčka ,štěstíčka a lásky.At se oslava vydaří :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
honzi..nic jen dojedou kamosky ze skole..

ined..matymu vse nej nej k 1.rocku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Ined, taky přejeme Matýnkovi všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka a ať je pořád takový spokojený klučík a dělá mamce a taťkovi samou radost :dizzy_face: ...pořádně si užijte narozeninovou oslavu! :sweat_smile: dnes je opravdu nádherné datum :confused: :dizzy_face:
Adeli, koukám, že vy jste taky pořád jedna velká oslava :grinning: ...aspůoň to líp utíká bez taťky, co? :unamused:
9. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Koukám že janista přidala fotky, teda děti si výletů ale užili...my máme uklizeno, už jen vytřu a tchán může dojet, měl by tady do hodinky být...
Venku je nádherně, přemýšlím, co dnes budeme podnikat, asi to zorganizuje tchán, tak uvidím, jestli budeme v jejich plánech hrát taky nějakou roli a nebo nám ukrade tatínka opět až do noci jako pokaždé....

Přej všem krásný slunečný den....
9. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojte všichni :slight_smile:
jen v rychlosti... za 10min totiž musím letět pro Fildu do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...moc díky za přáníčka, oslava mých narozenin dopadla dobře, bečka jen zasyčela, ještě že jsem měla v záloze i lahváče :grinning: , bylo tu kolem 30lidí a seděli jsme skoro do 5 do rána, ale jsem ráda, že už to mám za sebou, bylo to fakt náročné :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani jak píšeš, přidala jsem pár fotek z letních výletů. Včera jsme s děckama byli asi snad na posledním letním výletě v Mostech u Jablunkova, dětičky se tam parádně vyřádily :slight_smile:
V pátek se na srazík konečně přidáme, dopoledne mě spíš vyhovují Otrok příp. okolí, protože musím pro Fildu do školky, ale po obědě je mě to jedno, klidně i UH.
Ihed, Matýnkovi přejem jen to nejlepší, ať se mu líbí jeho úplně první oslavička :slight_smile:
Nic holky musím končit.....užívejte krásného babího léta...pa :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
holky, prosíme o bodíky...co nejvíce...

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8074

Děkujeme :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak ja jsem vyprovodila navstevu..petan spinka a tak si dam v klidu kaficko..nabalena uz jsem tak pohodka..
odpolko budu jeste pracovat..
ted me kamoska nabidla vzit od ni nehtove studio..ze by me ho prodala..tak uvazuju :confused: ze pujdu od cvanoc makat..a petan by zustal s mamkou..tak popremyslim..mamka by si nemusela nic hledat a ja bych si ji platila jako chuvu :grinning:
9. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Adi a kde? To by jsi měla fajn...
9. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahojte holky, my dnes byly s kámoškama na Štěrkáči, aby se dítka vyblbly a my pokecaly. Jinak teda do sluníčka chodit budeme, dali nás na pondělí od 9-11h, takže super. 3x týdně kroužek, takže jsem ráda, že nám ty dny v zimě budou rychle ubíhat.

Ined: Matýnkovi přejeme jen to nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, pevné samostatné krůčky, aby nezlobil maminku a tatínka a začal krásně spávat.... pořádně to oslavte!!!:grinning:

Honzi: taky jsem se chtěla zaregistrovat, ale nemůžu se rozhodnout které foto dát, ale asi ze svatby. Snad nebude vadit. Jinak hlásek poslán.

Janista: to je super, že jste to pořádně vše zapili... na foto kuknu večer.

Adeli: to by jsi měla super, kdyby jsi měla salón. A kde by jsi ho měla?

srazík: tak mě je to jedno můžeme to nechat na odpoledne, když to janistě vyhovuje. Jako není problém po obědě. Mates mi v autě vytuhne a do kočárku ho předělám a nebo fakt až po spánku dětí.Tak si řekněte. je mi to jedno.
no nic valím s dítkem se opět provětrat ven:slight_smile: pěkný den
9. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
holky, jak se tady ten inzerát zadává, aby se mi tady sem tam vyskytl na hlavní stránce?
9. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
mur a co mas vse za krouzky?
ja bych taky nekam sla ale dojizdet 3x tydne 35km to bych asi do nadrze curala..

normal das zadat inzerat on se tam nekdy neukaze
9. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
pěkný večer...
Adeli: máme plavání, yamahu a teď teda od října to sluníčko. Takže se opravdu nudit nebudu. Na plavčo a yamahu dojíždím do ZL a sluníčko mám u baráku, takže proto jsem ho chtěla. Jsem ráda, že tak je Mates zvyklý na kolektiv a nebudu mít pak problém ho pak dát do školky... on jak je někde mezi dětma tak mě vůbec nepotřebuje, to bych mohla v klidu odejít.
adeli: já ho tam mám, ale chtěla bych aby sem tam naskočil na tu hlavní stránku, aby si ho někdo všiml. Chci prodat ten kočárek a pořád nic:frowning2: ho zkusím asi zavést do bazaru nebo já nevím. Mám doma 3kočáry, tak se chci 1zbavit a dalšího-velkého až po zimě.
9. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Muri, to budete mít pěkně nabité :slight_smile: ...zkoušela jsem taky volat zač.září do toho sluníčka, ale řekli, že už mají plno :frowning2: že prý už 2.září bylo vše obsazeno...jedině jako náhradníci. Tak máme smůlu.
S tím inzerátem to zkus smáznout ho a zadat sem tam znovu, aby se ti objevoval na hlavní stránce :wink:
9. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
A na tom mimibazaru jsi ho taky neprodala :unamused: ? ...tam je potřeba ho taky aktualizovat, protože za pár dnů se už ostatním nezobrazuje, tak to zkus.
Adeli, to bylo fakt super s tím nehtovým studiem :wink: ..tak hlavně ať to klapne :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Marky to je škoda, že vám to sluníčko nevyšlo. Je pravda, že je o to velký zájem hlavně pro tu cenu. Já tam byla se zapsat hned 1.9. a to 2h po tom co otevřeli, takže jsem to stihla:slight_smile:
měla jsem ho na sbazaru i mimibazaru. Jednou se mi ozvala paní, ale pak to padlo. No já ho asi zavezu do nebíčka. Ráda bych ho prodala. Je dobrý, ale přece jen 3kočárky mi zavazejí v garáži. Nejradši bych prodala i ten velký, ale zase si říkám,že kdybych chtěla náhodou v zimě na hory, tak s golfkama tam nemám šanci. Takže ten až po zimě.
9. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Nějak mi to uniklo a pak už bylo na ten zápis pozdě :unamused:
Ono je fakt, že teď ty kočárky prodávají za super cenu i nové, tak možná proto :unamused: ...ale každopádně bych to ještě zkusila někde inzerovat, v tom nebíčku ti za něho asi moc nenabídnou....záleží kolik si něho přirazí sami, aby byl vůbec prodejný.
9. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.