• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
jsem ho teď dala opět na mimibazar i na sbazar. Ještě mrknu někde jinde, kde by se dal dát.
9. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky holky ,co ten pátek, bude ten sraz v UH? Třeba i odpoledne, klidně....jen dojedte... :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Honzi: mě je to jedno ať se vyjádří ostatní. Já klidně dojedu, stejně tam někdy musím kvůli té tříkolce.
Marky: tříkolku se taťka pokoušel spravit, ale to by musel celou rozebrat, tak jsem říkala, že zkusím první tu reklamaci jestli to půjde. Teď nám sousedi půjčili jejich, aby měl Mates v čem se vozit.
9. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak dojet alespon Ty a zajdeme pokecat, třeba i Adélka dorazí :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
To mě fakt moc mrzí s tou tříkolkou :cry: ...snad vám tam pomůžou, i když na toho chlapa co tam prodává jsem moc chválu teda neslyšela :angry: ale snad budete mít štěstí.
Jinak srazík můžeme, ale není to na 100procent
9. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Já klíďo dojedu a dopol. nebo odpol? klidně můžu vyrazti po obědě, Mates se v autě vyspí a pak ho předělám do kočárku, to se nevzbudí a nebo vytuhne. Nebo jedině až se probere, to bych tak nejdřív v 15.15h mohla dorazit.
9. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
My jsme na tom tak nějak stejně asi se spánkem :sweat_smile: ...takže tak nějak :wink:
9. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky,
tak na srazík se těším. Já buď dopoledne, nebo odpoledne. Po te 15hod, už by to na dlouho asi nebylo, Petr má konečně přijet dřív domů. Ale zařídím se podle ostatních. Terka téměř nespí a auto je perfektní na uspávání, tak proč ne:slight_smile: a dáme tu hernu v UH, či co?

Holky, dnes jsem byla s mámou a baičkou v Zoo. Byl to takový babinec, ale bylo nádherně. Užily jsme si to:slight_smile: V neděli chceme jet na Cimbur, dokuď je pěkné počasí, ještě aspoň nějaký výlet. Zima bude dlouhá:frowning2: Zítra jedem na plavčo a v pátek UH:slight_smile: Jsem také pořád někde:slight_smile: Škoda, že se nemúže čůrat do auta (jak píše adelka):slight_smile: Jen tankuji a tankuji:slight_smile:

ined: vše nej,nej,nej Matýskovi. To to letí:slight_smile: Hlavně, zdravíčko a spokojenost celé rodinky:slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
holky tak navrhněte někdo čas, mě je to jedno.
Jdu spát, nějak mě dnes bolí hlava. No jo pořád někde něco. Docela by mi bodla opět nějaká ta dovča :grinning: :grinning:
dobrou noc...
9. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobré ráno holky, já můžu klidně v těch 15.15hod, tatínka nebudeme mít doma takže je mi to jedno....
Klidně můžeme do herničky, tam je to fajn....
komu nevyhovuje čas, at písne a kdo dorazí, at písne taky...
10. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc desna porad hore..
ja v patek muzu jen tak do dvou..odpolko delam nehty
si prectetehttp://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=647151
10. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak mi na srazík ne-máme zítra oslavu narozenin Lukyho.Užijte si to a pošlete nějaké fotečky :slight_smile:
Adeli:ty skříně vypadají super-to jsi šikula že to složíš sama :wink:
Mur:my jsme v Nebíčku chtěli prodat autosedačku a bez úspěchu -chtěli jsme za 500kč a oni si berou za prodej200kč.
Mějte se všichni fajn :wink:
10. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Holky, co dát ten srazík hned po obědě, pokud je venku ještě dobře. Jani nevíš v UH o nějaké vhodné zahradce s dětským hřiště, herničku můžem dát spíš až bude venku hnusně, užijme si venku hezkého počasí, pokud to jde, co vy na to???...nebo co dát třeba na Modré ten archeoskanzen nebo Bunč, Kostelany....prostě nějaký výlet ještě?
Marky, já do toho Sluníčka chodila s Filou a je to tam bezvadné, v pondělí a ve středu odpol. mají otevřenou hernu pro veřejnost, tak se dá chodit i tam. Jinak u nás máme místní MC vždy ve středu od 10-11:30, vede to kámoška, je vystudovaná psycholožka, takže to s dětmi umí a je to ještě levnější jak to Sluníčko, jinak se dá ještě chodit za 30Kč do Sokola na cvičení s dětmi, ale to už jsem myslím taky psala, nejdříve je připravený program v podobě básniček a pak je volná zábava na nářadí, takže kdyby jste někdo nemohly sehnat koužek není problém, z Otrok. je to sem 6 km.
Adel, už jsem to dnes slyšela v TV co na nás chystají, mě za 2 měsíce končí ta vyšší rodičovská, takže to bude záhul vyžít s 3000Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, já z toho mám úplnou depky, když si představím, že za 2měsíce už budou plískanice a hnusně a s výletíky už bude konec :frowning2:, ale zas se těším na lyžovačku, tak alespoň nějaké pozitivum, jestli náš v okolí nějaký tip na výlet, tak napiš, já už nevím, kam jezdit :sweat_smile: v okolí už známe snad všechno
Ivy, všechno nejlepší Lukymu, bude tu první dvouroček, pokud nepočítám Filu, ten má narozky za měsíc, bude mít už 5!
10. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek už spinká a já mám druhé kafíčko,a to ještě nebude konec,neboť tak strašnou noc jsme už dlouho neměli :frowning2: .nekecám...snad dvacetkrát jsem k matýnkovi musela vstávat cca po pěti minutách :frowning2: .rostou mu vrchní dva zoubky,tak ho to asi moc bolí a nedá spinkat.a to jsem mu to mazala i gelem :frowning2: .fakt děs :cry: .
po obědě hned vyrážíme do zlína na ko na neurologii,tak musíme dát opět dřívější obídek,tak snad nebudou opět scény :sweat_smile: .
holčinky všem moc moc děkujeme za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
včera oslavička super,matýnek dostal plno hraček a večer byl chudáček totálně hin :grinning: .akorát nechtěl ťapnout do dortu,protože ho samozřejmě zajímala zapálená svíčka a musel po ní sáhnou :sweat_smile: .ta ho popálila,teda spíš jen vosk(ale nemá na prstečku vůbec nic),tím ovšem veškerý zájem o dort skončil a při pokusu udělat nové foto jsme se dočkali jen řevu :grinning: .tak jsme to teda vzdali :wink: .
dort naprosto vynikající a to přitom dorty nějak nemusím,ale tento se opravdu povedl.byl oříškový :slight_smile: .tvar autíčko :slight_smile: .zítra dodám fotečky :wink: .
takže oslavička se opravdu vydařila,dokonce jsem byla trošku pinklá :sunglasses: ,ale jen lehounce,pili jsme šampíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
srazík teda nevím,protože matýnek odpolko spinká tak do 15.30-16h,pak svačina,no a než bychom tam dojeli,to by jsme mohli jet zase zpátky :sweat_smile: .takže my se tedy nejspíš nezúčastníme :frowning2: .dopolko by to teda asi šlo,ale zase obídek...a krmit ho někde...on fakt strašně vyvádí někdy :frowning2: .takže ani nemám odvahu :unamused: .

adeli :slight_smile: ...tak to je super příležitost :grinning: .a už jsi rozhodnutá :slight_smile: ?

deli :slight_smile: ...lukinkovi přejeme všechno nej nej nej,hodně hraček,milující rodiče a aby byl pořád tak hodný :slight_smile: .

marky :slight_smile: ...zkus ještě to mc domino na trávníkách,třeba tam něco volného bude :slight_smile: .nevím co přesně nabízejí pro starší děti,ale vy by jste mohly chodit třeba s námi do toho klubíčka :grinning: .mrkni na stránky.já teď z hlavy nevím,ale mrknu na to a napíšu :wink: .

holčinky,tak všem přejeme moc pěkný den :dizzy_face:
10. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky, my byli dopoledne v 1.yamaze. Dobré, ale asi pro nás by bylo fakt lepší být se staršíma dětma. Mates je tam nejstarší a největší divočák. SIce najíždíme na věci pro starší děti, ale s dětma, které jsou třeba i o půl roku mladší, tak je to takové, že se Mates moc nesnaží a spíš lítá. Jinak jsem se dozvěděla, že se bude otvírat yamaha v Otr. asi na Besedě, že dostanou jednu místnost na to.
Mates mi vytuhl v autě na 12min, jsem ho pak probrala, dala mu najest a dala spát. No řádí tam jak tajfun a já chci ať spí!!! no asi vítr. To vidím, že mu těch 12min bude stačit. Je to na prd,že se z toho ZL nestihnu vrátit tak aby neusnul, kor když dnes vstával v 5.30:frowning2:

srazík: tak klidně to můžeme dát hned po obědě, třeba na 13h, co? že bychom doma dítka nakrmily a ony se prospaly cestou autem, popř ještě dřímaly v UH. Mě je to jedno, mě Mates v autě vytuhne i v tom kočárku zalomí, takže u mě není problém kdykoliv. A klidně můžeme někam na ten výlet, to by bylo lepší, děti by spaly v kočárku, my se prošly a pak bychom mohly někam sednout.
Holky budu na netu až večer, tak se dohodnětě. Jdu tam porychtovat toho čerta a pak odcházím k zubaři.
10. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky,
tak nám by to vyhovovalo na těch 13hod, je mně jedno, zda herna, zahrádka či procházka:slight_smile: Hlavně někde:slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Já se teď vrátila ze školky, Filda tam při obědě blul a jak jsem pro něj přišla, tak zas ohodil půl šatny, tak nevím co s ním, teplotu nemá, tak snad mu nesedl jen ten oběd, měli buchtičky se šodó...když mu bude blbě ráno, tak s ním zajdu k MUDr., ale i tak jsem ho projistotu zítra ohlásila ze školky, protože mají jet zítra na výlet, tak aby se jim nezablul třeba v autobuse, protože on je na to v poslední době hodně choulostivý, má to po mě, mě když jsem byla malá, museli naši v autě vozit kýblík na blutí :sweat_smile: Jinak zítra pojedem, když mu bude ráno dobře popř. jestli bude chtít zůstat u babičky, uvidím...
Jinak souhlasím s Murin a Peťkou, mohly bysme to tak udělat, ať jsou maloši spíš venku, když je tak krásně :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Holky, tak můžeme na prochajdu do Kunovského lesa, je tam hříště a hodně kol tam jezdí až od 14hod z Letu...no a pak si můžeme jít sednout na Masaro, je tam pískoviště a houpajda, tak se tam děti mohou vyblbnout a my si dát kafíčko...je to hezké místo u vody a auta tam taky moc nejezdí....auta můžete zaparkovat u Albertu, což je kousek za nemocnici, murin jiste ví kde...tak hned vedle je taky hřiště, tam taky můžeme chviličku pobýt...
počkala bych vás u toho albertu na hřišti....to je můj návrh
10. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
snad Mates konečně vytuhnul, je tam ticho, ale je bez peřiny, takže tam budu muset zajít ho přikrýt.
J
anista: já taky trpěla na blinkání v autobuse co by malá:frowning2:
holky tak kde navrhujete zajít?
10. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jani, já jsem pro, můžem na to Masaro, i když nevím, kde to je, ale ten Albert snad najdu.
10. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
honzi: já teda nevím kde ja albert za nemocnicí:frowning2: vím jen, že je u billy jak je centrum a pak až v Kunovicích-dříve hypernova.
Janista: tak můžeme jet za sebou. Třeba by jsi mě prozvonila jak budeš vyjíždět a daly bychom scuka u Spoláku. Peti: pokud chceš, tak bych tě s Terkou vzala autem jestli teda nepojede Ined. Nemusím jezdit zbytečně tolika autama.
10. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Murin, to bys byla hodná, v UH znám tak max. centrum, jestli budeš brát Peťku, tak si můžem dát sraz u nich před barákem.
10. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
murin, pojedeš pořád rovně za nemocnici, dostaneš se na křižovatku a projedeš ji a už uvidíš po levé ruce pakroviště....tak tam zaparkujete...počkám tam na vás, je písněte v kolik....
10. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahojky,
tak kde je albert nevím:frowning2: holky děkuji za nabídku svezení, ale musím brát kočár a to se do jednoho vozu nevejdem, když budem brát 2kočárky:frowning2: Klidně dejme sraz u našeho můžem jet v štrúdlu:slight_smile:
a adeli také pojede?
10. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
ahoj holky, tak snad už chrníme, nefunguje mi chůvička a pořádně to před dveře a tv nejde slyšet. Byli jsme se všichni projet na kolách do Napajedel na koníčky. Holky z Otr. vede do Napajedel úžasná cyklostezka kolem Moravy, fakt bomba. Takže o vík. ji vyrážím vyzkoušet na bruslích. Bychom to mohly prubnout jako mini srázek než bude zima, takový menší konvoj kočárků, co?:grinning: jinak koníčci úžasní, Mates unešen.

Peti: 2 kočárky se mi tam vejdou, já golfáč vozím vevnitř, vejde se pod nohy, ale je pravda, že nevím jestli bych do kufru dala tvůj, ale myslím si, že by se tam vlezl.

Honzi: tak to snad najdu,k nemocnici trefím v pohodě a tam se když tak poptáme a nebo brnkneme kdybychom bloudily.

holky v kolik si teda dáme před Petiným sraz?
10. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky
tak ja dneska pracovala a mela fofr
holky ja zitra nemuzu kurna..jdu s mamkou na pohreb zemrela ji spuzacka na rakovinu..pro me je pozde v jednu :frowning2: sakra ja se tak tesila

petan spi jdu na ordinaci :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
murin furt rovně za nemocnici a pak je parkoviště po levé straně po projetí křižévatkou rovně...to nemineš....
my byli dnes v Kromclu a Kvasicich...
10. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky,
tak snad zítra i s náma můžete počítat :wink: ...já taky nevím kde přesně je ten Albert :unamused:
Muri, to zní fakt dobře ta cyklostezka mini srazík..snad bude ještě dobré počasí :slight_smile:
Adeli, tak to je škoda, že se nepřidáš :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
ta cyklostezka je hotová už tak 3 týdny, už jsme jí víckrát projeli. Naši bydlí v Napa, tak tam často kolmo jedem. Dnes jsme tam byli také, Petr se flakl a jeli jsme na bruslích až k našim. Paráda:slight_smile: pro srazík na cyklo jsem, je to tam úplně boží:slight_smile:

to je škoda, že adelka nepůjde:frowning2: tak 4 pojedeme za 1:frowning2: klidně, změna má být:slight_smile: už jsme tam dlouho nebyly:slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.