• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
murin: dáme sraz u našeho a buď se to vleze, nebo pojedeme každá svým:slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak dočtu vás asi až zítra, jestli to stihnu. Jsem přijela okolo šesté ze školy, tak holky navečeřet, okoupat a dát spinkat. Teď už toho mám taky dost :unamused: Kouknu na ordinaci a povalím do hajan. Zítra mě čeká opět škola, ale už od 10.
Ať se vám srazík vydaří :grinning:
10. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peti: tak v kolik mám dojet k vašemu? a mám dojet ze spodu jak jsou garáže a nebo normálně od cesty? Cyklostezka je fakt boží. Kdyby zítra nebyl srazík, tak vyrážím. No možná to dopoledne ještě dám, podle toho jak se mi bude chtít.
Marky: super, že jedete taky, čím víc tím líp:slight_smile:
Martu: škoda, že máš školu:frowning2: tak snad někdy příště
10. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
přijeď ke garážím, tam to rovnou vyzkoušíme:slight_smile: Tak to dáme ve 13hod v UH? Tak u našeho 12.30hod? Nebo ve 13hod u našeho a v UH tak kolem 13.30hod?
10. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
no spíš 12.30h u vašeho. Abych netrápila Matese zbytečně dlouho bez spánku. Dneska vstával v 5.30h, takže doufám,že zítra si pospí dýl.
10. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak v kolik teda?
10. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
jdu spát, ráno to ještě upřesníme, klidně ve 12.3Ohod u našeho a kolem 13hod v UH
jsem K.O.:frowning2:
10. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
dobrou a klidnou noc:slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
dobrou Peti, tak už mizím do postele, za dnešek toho mám dost.
Honzi ve 13h v UH.
dobrou holky :slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Těším se...papa
10. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak jsem dala sprchu a vidím, že zítřek je domluven :wink: ...Tak super, budem se těšit! :slight_smile:
Dobrou noc všem :slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Filda furt bluje a já jen peru a peru, dnes mám cca 6 pračku, protože to nestihne a bluje i do peřin, no hrůza, my ráno letíme k doktorce, tak holky neslíbím, jestli dorazíme s Kájou, nechci babči nechávat Filu v takovém stavu :frowning2: moc mě to mrzí, už jsem vás tak dlouho neviděla a teď toto...
Jani, kde jste přesně byli v Kváskách, škoda že je Fil nemocný, mohly jsme se tu někde potkat
Murin, tu stezku můžem klidně vyzkoušet, já jsem pro, prý i u nás kolem Moravy je už kus hotový, jinak na mě zítra nečekejte, já se ozvu jestli pojedu s Kájou, ale spíš ne.
10. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz
Jo Martu, má dotaz, měli jste při zahájení kombinovaného imatrikulaci? Já jsem jaksi nedávala pozor při zápisu :sweat_smile: , tak nevím jestli na něj jít nebo ne, protože pro prezenční je povinné. Původně jsem se přihlásila na PS taky na Baťovku, ale domluvila jsem se na studijním, že můžu studovat kombin. V Brně právě toto nebylo, tak nevím. Dík za radu :slight_smile:
11. zář 2009 v 00:14  • Odpověz
ahoj holky, s dneškem počítám. Mates mi vstával v 5.45h, do 6h se převaloval a pak vstal a chtěl mléčko. Jen tady nakukuji jestli není změna. Jdeme snídat, udělat nějaký obídek a pak ven. Brusle dáme asi na večer na cyklo, abychom ji vyzkoušeli i na nich.

Janista: chudák Filda, ale snad to není nic vážného. Však uvidíš jestli dorazíte nebo ne.

Peti: trošku problém, budu brát vlastně ještě tříkolku na tu reklamaci, tak nevím jestli se tam poskládáme, ale vyzkoušíme to. ve 12.30h u tebe. Na pc už asi nebudu.

holky zatím pěkný den a brzy na viděnou :slight_smile:
11. zář 2009 v 06:49  • Odpověz
ahojky,
na srazík jedem:slight_smile:
murin: v poho, klidně pojedu svým a pak se při zpáteční cestě stavím u našich. Tak ve 12.30hod u našeho:slight_smile:
11. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc desna
ten srazik mestve ale neda se to nijak zaridit...
se mate ze mate takove cyklo u nas v pisku je fakt hovno :angry:
11. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojky holky,
už se na vás těšíme.... :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Janisto, chudák Filí, snad bude brzy dobrý, jinak jsme tam byli jak je ulice Včelín u pana Valy, já jsem se šla teda projít, Adélka si tam pohrála s jednou holčičkou taky Karolínkou kousek odtamtud a paní jsem se ptala, kde bydlíte, tak mi říkala, že je to je ještě kousek. Jani, jak Ty se jmenuješ příjmením? Prosím Tě pošli mi e-mailovou adresu na Tebe, posílala jsem Ti vše a včera mi paní napsala, že je to omyl, takže jsem měla špatnou...
11. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Teď jsme se vrátili od doktorky a dobré....byla to asi jen migréna, že prý i tak malé děti ji můžou mít, myslím, že to podědil po mě :frowning2: , ještě ho pobolívá hlava, ale jí už normálně, jestli se mu bude chtít, tak dorazíme, možná jen trochu později, protože musím jít rychle udělat oběd.
Jani, asi vím koho jste potkali, neměla ještě starší holčičku Barunku, až budete mít příště kolem cestu, tak klidně napiš. Adresu ti pošlu do IP, jo?
11. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
dopoledne u nás nejela bezmála 3 hod.elektřina :angry: ,tak jsem ani nevěděla,jak to se srazíkem vypadá a včera už jsem se sem nedostala :frowning2: .než jsme dojeli z ko z baťovky,bylo daleko po 15 h.,já vůl jsem pořed čekala na nízkopodlažní trajfl,aby se matýnek vyspal,ale jezdili jen samé staré,opravdu cestování na palici :angry: .takže nakonec jsem stejně museli jet starým,čas v kelu a maty spal jen 40 min. :frowning2: .doma úklid,praní...pak už okoupat a uložit malého a už jsem fakt byla k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .k o na neuro dopadla dobře,ale chce nás ještě vidět v prosinci,prý aby viděla jak bude malý chodit :sweat_smile: ...no jen aby chodil :stuck_out_tongue_closed_eyes: .jinak v pohodě :slight_smile: .
takže vy jste teď na srazíku :frowning2: ....já jsem rychle oběhla s matýnkem lékárnu,nebíčko,banku a pak honem domů dát ho spinkat.odpolko musíme zajet do tesca pro dárek neteřince a synovečkovi,neboť zítra se koná na chatě oslava.takže taky pořád cosi :unamused: .
matýnkovi se nahoře klubou zaráz 3 zoubky :confused: ,takže noc opět jako víno,fakt hrůza děs :frowning2: .už mě to opravdu zmáhá a navíc taťku máme zase celý víkend v práci :confounded: .takže tak :sweat_smile: .
tak se budu těšit na fotečky ze srazílu a příště už snad v plné sestavě,zítra se tuším vrací zlobi :slight_smile: .psala nedávno ale že nemají vůbec dobré počasí a že prší :frowning2: ,tak snad se jim to spravilo a užili si to :slight_smile: .
holky,večer určitě nakuknu,zatím papa :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
jani :slight_smile: ...to je moc dobře,že filípkovi už je o mnoho lépe,chuďátko,taky si teda zažil :frowning2: .opatrujte se :dizzy_face: !!!
11. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky, srazík super....murin, prosím Tě, až budeš tady, pošli mi Tvoje ICQ číslo, nejde Tě najít pod murin, ukazuje mi to nějaké Rusky....a to Ty přece nejsi... :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahojky,
srazík naprosto super, pěkné prostředí, dobré jídlo:slight_smile: Zítra si tam zajdem s Petrem na oběd, jak budeme v Uh na slavnostech vína:slight_smile: Jsem ráda, že i nakonec janista dorazila se svojí posádkou:slight_smile: Táta v kočárku byl kouzelný:slight_smile: Těším se na fotečky.
11. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Peti a Ty máš ICQ? Že je to tam super....já to tam miluji....
11. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
já teď ICQ nemám, už jen skype
11. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Deny, tak dobře vám to na neuro dopadlo, už jsem zapomněla s čím tam jezdíte vlastně? My možná půjdem taky, pokud se budou Filovi budou ty migrény opakovat. Jinak už je v pohodě, jen u doktorky zas perlil, dneska to tam docela dlouho trvalo, i když před náma byli jen 2 lidi a jak jsme byli v ordinaci, tak doktorka ještě vyřizovala telefony a taky mě ohledně té migrény dlouho vysvětlovala a Fil jí říká, že ať si pohne, že má moc práce :grinning:, že musí orat :grinning: těšil se totiž, že si doma oblékne své oblíbené montérky, které jsem mu po týdnu opět oprala, já mu je musím schovávat do šipnavého prádla, protože nic jiného na sebe nechce, taky dneska je měl na sraze, no sranda s ním, i když teda na sraze zrovna nebyl v milostivé náladě.

Jinak jsem holky ráda, že jsem vás dneska viděla, i když účast slábá, tak se příšte polepšete :grinning:

Jo táta si dnes pospal :grinning: sice mu trošku trčeli nohy, tak za chvilku ho budem vozit asi na káře :grinning:
11. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
ined: je dobře, že už nemusíte tak často na neuro, Maytýsek je šikulka:slight_smile: To spaní a ještě bez tatínku, je to všude stejný:frowning2: Právě jsem také volala Petrovi a pohádali jsme se:frowning2: Ráno říkal, že přijede brzo a ještě nevyjel (to má 2hod cesty):frowning2: Když je doma brzo, tak jen kvůli kamarádům a nebo svým věcem, ale Terka a já...........:frowning2: Škoda mluvit, že jani:slight_smile:
11. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
při cestě domů, jsem se ještě stavila u našich v Napa, ale Terka vytuhla v autě, tak jsem ani nešla dál. Ale dostala jsem burčáak a tak popíjím, to bude rychlo motáček:slight_smile: Už nejsem zvyklá:slight_smile:
11. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Peti, jen si dej, aspoň ti čekání rychleji uteče :slight_smile:
11. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Peti, mě když řekne můj, že už jede, tak si připočítám 3 hodiny a většinou to tak výjde :confused:
11. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.