• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Holky, taky si jdu nalít víno, protože pohřeb dávno skončil a táta nikde...už 3.den sama....včera mi byl ten KM čert dlužný...
Ti chlapi....
11. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Jo ti chlapy se rádi zapomínavají všichni, u nás taky ještě nedorazil ...že bych taky něco otevřela :grinning: ,od narozek mám doma slušnou zásobu, dostala jsem 15 flašek, to kdybych všechno vypila, tak mě odvezou rovnou na léčení :grinning: :grinning: :grinning: ...ještěže jsem dostala i hromadu bonboniér... jdu jednu zmárnit, stejně jak to otevřu, tak se na to vrhnou děcka jak kobylky :grinning:
11. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
bombosky u nás nejedou, nemáme nic sladkého, jdu udělat můj nejoblíbenější salátek z jablíček a ledového salátku...
11. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holky, srazík opravdu dobrý. Ale pro jistotu jsem kontrolovala Matese z blízka neboť jsme měli dnes menší karambol, ale tak je ok. Je to tam fakt moc příjemné. Taky si tam někdy zajdu na obídek.
Šla jsem reklamovat tu tříkolku. Holky poprvní jsem tam měla štěstí na toho chlapa, ale dobré. Normálně to začal vypisovat a pak na mě, že pokud by to nešlo vyreklamovat, tak do jaké ceny chci opravu. To jsem nechápala a pán za mnou ať nic nepodepisuji, že to si nemůžou dovolit... tak se ten majitel s tím chlapem hádal. Já jsem teda řekla,že pokud to nepůjde, tak nechci žádnou placenou opravdu. To radší dám rozebrat taťkovi, když už by to nemělo nikdy jít.

Janista: Filda v kočárku opravdu neměl chybu.

Peti: jsem si tě hned nevšimla, mluvila jsem na Matese, že tam jede kamion, tam auto...jen aby nevytuhl. Bylo to tak tak, už měl oči jen maé škvírečky.

Ined: to je super, že na ko to dopadlo dobře. Jinak přeji vše nejlepší k svátku,hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody, lásky a ať se Matýenk s tím spánkem umoudří a nechátě vyspat, aspoň sem tam :grinning: a tatínek ať je
více doma....

Honzi: máš to v IP. jdu stahovat foto.
11. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
murin: byla to náhoda v kvítkách:slight_smile:

Můj odhad je dobrý:frowning2: Petr ještě není doma:frowning2: Ale burčák je výborný:slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky holky,
docela mě to dneska mrzí, že to tak dopadlo...taky jsme se s mojím rafli :angry: že musíme jít zrovna v takovou dobu vybírat vanu, i Nikča byla už pěkně protivná, zrovna přes poledne... No hlavně, že už to aspoň z krku :wink:
Tak se těším aspoň na fotečky :slight_smile:
Muri, tak snad to dobře dopadne s tříkolkou :slight_smile: ...a copak zase ďáblík Matýsek prováděl? :confused: Kde jste teda nakonec byli?...taky jsem se dnes dočetla, že v UH jsou ty slavnosti vína, to měl být ten srazík radši až zítra :grinning: ...by jsme mohli koštovat a chlapi by nám dělali řidiče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Ined, tak skvělé zprávičky z KO ..to je dobře :slight_smile: a myslím, že do prosince Matýnek bude už určo chodit :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Marky, Mates nic on seděl v kočárku, ale maminka vyváděla a došlo ke karambolu. ALe pohodka:slight_smile:
No jo mohli jsme jít na koštík vínka. By se mi to líbilo:slight_smile: ale tak my jsme na zítra dopol.pozvaní do Tlumačova ke známým, ale já nejedu, předám Matesa babičce a dědovi ať jedou sami a já budu dělat generálku baráku, holt musím využít toho,že mám možnost hlídáná. Odpoledne jede Mates na návštěvu zase jinam.
11. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak vidím,že to tady hromadně popíjí a směle se přiznávám,že i já už mám za sebou jedno vínečko,teda jako 0,2 dcl :grinning: .tak si oslavuji sama sebe :grinning: ,sama :angry: :frowning2: .
to mě moc mrzí,že nám ten srázek dnes nevyšel,ale matýnek se potřeboval dospinkat a ještě nás čekalo to tesco :unamused: ...
pokoupili jsme docela rychle a hlavně dobře :wink: .šárince svetřík :dizzy_face: ...je to už parádnice a taky jsem se pro jistotku poradila se švagrovou,dnes prostě nejsou peníze na zbytečnosti a člověk si aspoň nemusí lámat hlavu :sweat_smile: a filípek dostane penízky,střádá se mu na vlastní psací stůl...je to taky už školák,prvňáček :grinning: ,ale stejně mi to přišlo takové divné dávat sedmiletému klučinovi jen peníze,tak jsem přikoupila alespoň super velké vodovky,to užije buď doma,nebo i ve škole :wink: .matýnkovi jsem pokoupila ještě ponožky do zásoby,měli takové ty moje oblíbené :slight_smile: ,novou flašku (asi na mléčko),dnes jsme koupili to hami 3 banánové,tak jsem zvědavá,jestli aspoň toto mléko do něj dostanu :sweat_smile: .a chtěla jsem bodýnka s dl.rukávkem,ale na ty je tesco opravdu velice slabé...nemají nic :angry: ,samé s krátkým :unamused: ,tak jsem ještě vběhla do ca a koupila 4 suprovní :grinning: ,jedno za 75,-,to se ještě dá :slight_smile: .
takže tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pak honem domů,matýnek už byl ukňouraný a chtěl se jen nosit,takže příprava večeře,koupání atd.opět na mašli :grinning: ...

jani :slight_smile: ...my jsme museli cvičit od 5.-tého měsíce vojtovku,neboť matýnek se nějak nechtěl přetáčet a preferoval levou stranu.to se pak v pohodě srovnalo,v podstatě za chviličku,byl prostě lenoch líná a pohodlná :grinning: a teď už nás jen sledují,asi pro jistotu.ale to je možná i dobře,když tam člověk nemusí jezdit co chvilka,tak mi to neva :wink: .plus když slyší pochvalu,tak je rád :grinning: .matýnek tam tak vykládal a vykřikoval :grinning: a paní dr.pak říkala...a co že to říkal?já na to...no nic,on tak vykládá pořád a ona že slyšela tata,tak jsem říkala,že jo,že to by mu šlo,ale mama ne :grinning: ...tak to napsala i do karty...říká tata :grinning: .

peti :slight_smile: ...ahojky..teď jsem zapomněla co jsem chtěla napsat :pensive: :sweat_smile: ...tak nic no :grinning:

mur :slight_smile: ...moc děkuji :dizzy_face: !!!a co jste si kde daly dobrého :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???
11. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Denisko, vše nej...k svátečku. Holky, tak malá usnula za breptátní "tata", ten ještě není doma. Ani žádná sms a nebo zavolání v kolik dojde, sere mě :angry:
11. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
ined: ještě jednou vše nej, nej, připíjím na tvé a Matýskovo zdravíčko:slight_smile:
Já jsem měla špagety s kuřecím masem a sýrovou omáčkou a murin palačinky:slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
honzi: u nás je to stejný, ale jen s tím rozdílem, že já jsem zavolala. Vždy říkám, že nebudu volat, pak vyměknu a stejně se akorát na....:frowning2:
11. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
mur :slight_smile: ...tak to jsem zvědavá na tu tříkolku :confused: ,to je teda šizuňk ten chlap :angry: !!!a kdepak se nám zase matýsek potloukl :fearful: :sweat_smile: ???

peti :slight_smile: ...už vím :grinning: ,nech si chutnat,ale aby vás to pak obě s terkou neprohnalo :grinning: !!!letos jsem ještě burčák nekoštovala,vlastně ani minulý a předminulý rok :sweat_smile: ,už ani nevím,jak to chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .já tu mám svatovavřinecké-červené :sunglasses: .

holky,teda slavnosti vína :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to zní velice lákavě :grinning: .

marky :slight_smile: ...jejda,kéž by opravdu začal capkat :grinning: .kolem nábytku chodí už jako profík,ale ne a ne se pustit,ale to myslím může být přijít z minuty na minutu :wink: .nejhorší je,že on by rád pořád capkal,ale už mě z toho chytají křeče do zad :grinning: ,tak by se mohl třebas brzy rozběhnout :grinning: .
Tak hlavně že jste to oba přežili ve zdraví :slight_smile:
To by se mi taky líbilo, nebo spíš bych potřebovala, dát Nikču na hlídání a v klidu gruntovat :sweat_smile: ...já musím zatím vše za "provozu" a někdy docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak já zítra na ty slavnosti jedu, byla jsem i loni, těhotná, opět sama, tak jsem korzovala nasraná a ani víno jsem nemohla:frowning2: tak jsem zvědavá, jak tomu bude zítra:slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
burčák miluji, ať mě i prožene:slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Deni, taky dodatečně vše nejlepší k svátečku :dizzy_face: ...a dej si pořádně do nosíka :grinning:
Koukám, že dnes je tady docela "babinec" bez chlapů :confused: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
holčinky,moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

peti :slight_smile: ...špagetky...mňáááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...já chci taky :sweat_smile: ,palačinky bych dala po špagetkách :grinning: .

honzi :slight_smile: ...hlavně klid :slight_smile: .škoda nervů :wink: .já teda musím říct,že toto neznám,ale zase je imrvére v práci...tak nevím co je lepší :confounded: .

marky :slight_smile: ...o gruntování taky ani nemluvím...co jde,dělám,když matýnek spí a co nejde,když je doma tatínek...odpočinku asi netreba :frowning2: .už jsem fakt přemýšlela,že bych se třeba pokusila sehnat nějakou paní na hlídání,resp.procházky,jenže to bych se zase bála dát matýnka někomu cizímu :frowning2: .já mám strach,když je s tatínkem :grinning: ...no to samozřejmě přeháním,ale kolikrát mu volám,ať malého přikryje,dá pláštěnku a pod.,což on samozřejmě totálně nesnáší :sweat_smile: .
11. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
já jsem takový den gruntovací měla toto pondělí, mamka poprvé hlídala Terku déle (od 10hod do 17hod), jak už se přikrmuje, hlavně u babičky :grinning: tak to i bez prsa zvládla. Já jsem umyla okna, prala, uklidila koupelnu WC, převlékala duchny a večer jsem zjistila, že jsem za celý den měla jen jednu skleničku vody:frowning2: to byl relax:slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jj tak nějak s úklidem :sunglasses: ...já jsem i koberec musla vyčistit během hodinky, když byla Nikča s taťkou venku a pak už se po něm vesele ťapkalo, že nestihl ani pořádně uschnout :unamused: no ale i snaha se cení, ne? :grinning:
Holky, přihodila jsem zase nějaké video...pošlu vám odkaz na e-mail, ju? :wink:
11. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
ale super, jak se Terka nepletla, tak to byla rychlovka a i mě to bavilo:slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
peti :slight_smile: ...svatá pravda :wink: ,jen si dej(me) :grinning: .a zítra tam snad už sama korzovat nebudeš,teda,když pominu terezku :wink: .taky bych jela,ale sama a busem se mi nechce,navíc ta oslava na chatě :sweat_smile: .

marky :slight_smile: ...já nemůžu,neboť by se mi pak pořád chtělo čurat a to by budilo matýnka :angry: :grinning: .

holky,odcházím do spršky,musím si dnes ještě umýt šišku,protože ráno bych měla zase hoňku :angry: .sice se mi nechce,jenže a stejně už jsem k.o.-ne z vína :grinning: ,pšíšahááám :grinning: .
takže všem přejeme co nejklidnější dobrou noc a tuláci tatínkové ať dorazí co nejdříve,minimálně s pugétem :grinning:
papa :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
jj,peti,i mě ten úklid nějak baví,když je třeba i málo času.pustím si rádio a jedu,žádný pajtášek se mi nemotá pod nohama,tak to jde pěkně od ruky :wink: :grinning: .
a už fakt jdu :grinning:
marky,video?sem s ním :grinning:
11. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
holky, tak já jsi jdu také lehnout, vezmu s sebou časopis maminku, přišel 1.9. a zatím jsem ho jen prolistovala:slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
dobrou a klidnou:slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobrou holky :dizzy_face: ...a ať jsou chlapi brzo doma :wink:
11. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
jo a ještě jsem něco přihodila Nikči do alba...zítra kukněte :wink:
Pa Pa
11. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky, já kukám na film a řvu....miluji Pearl Harbor. No já taky nevím, jak zítra dopadnu. Peti a taky jsem vyměkla a ozvala se já, prý za 40min, psali před půlhodinkou jsou doma, tak jsem zvědavá. zašli si na večeři, ale doma nic není, tak já jsem hlady, ale mně to neuškodí....
Už jdu na druhou skleničku, než dojdou, budu KO.... :wink: Peti, třeba se zítra potkáme. a s maminkou to mám stejně od 1.9. a je vyluštěná jen křížovka.... :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
ahojky..
ten srazik me mrzi no snad priste :dizzy_face:
zitra jsem chtela taky na slavnosti pac tam povezu otca ale strejda si pujcil auto a tak nemam sedacku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no valim spat pac petan uz treti noc rve tak nevim co se zase deje :angry:

jinak o chlapech ani nemluvte jsou to potvurky..ja hledam taky pro petra nejakou jinou praci ale zatim nic no..nevite o necem nekdo? :grinning:
11. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ranko,
tak noc šla, myslela jsem, že bude Terka spát lépe po burčáku, ale ne....:slight_smile:
Petr přijel po 22hod a teď zas jel do Vsetína:frowning2: Říkal, že přijede do oběda, ale tomu nevěřím:frowning2: To jsem myslela, že pojedeme ráno do UH, chtěla jsem vidět ten průvod v krojích.A tak zas čekám:frowning2:

-holky, dáme teda v pondělí dopoledne ty brusle, jak jsme se domlouvali na srazíku? Teda pokud bude pěkně
12. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
marka: dívala jsem se na video, Nikolka mě pobavila, jak vše sklidila:slight_smile: to je řeča:slight_smile:
12. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.