• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky
tak u nas noc naprosto priserna..co 45min.byl hore :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti ja taky porad cekam akorat ja cekam aj mesic :frowning2:
12. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
adeli: co se zas děje s Petříkem, vždyť už spával lépe:frowning2:
Ani nevíš, jak často si na tebe vzpomenu, jak jsi pořád sama, na vše sama,......klaním se před tebou až na zem, já bych už dávno byla v kromclu, nebo bych si našla asi náhradu. To se možná některé na mě nazlobí. Ale já opravdu nemohu být sama. Ale vím, že jsou někdy v životě situace, kdy to jinak nejde:frowning2: A tak ženská zatne zuby a bojuje:frowning2: :frowning2:
12. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky !
Oslava se vyvedla a dnes máme další z druhou babičkou.Potom dodám fotky. :slight_smile:
Mějte všichni pohodový den :wink:
12. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
petulko ani me nemluv a jsem kolikrat na pokraji sil..hledam mu tady neco na praci ale nic tady neni :frowning2:
ja nevim mozna zuby pac on se probudi a rve aj ze spani rve..chybi nam jen petky
no skoda ze nebydlis nekde kousek byla bych u tebe pecena varena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
opravdu s tou prací je to dnes hrůza, Petr je pořád v trapu, ale zas si nemohu stěžovat na peníze, má pěknou výplatu. Něco za něco:frowning2: On má ještě bočáka, tak buď dělá jedno, nebo druhé, pak už toho času na nás moc nevychází:frowning2: No jo, banky se neptají:frowning2: Snažím se to chápat, ale někdy to mysl opravdu nebere:frowning2:
12. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
aHOJKY :slight_smile:
Jejda splašila se mi klávesnice :slight_smile:

Holky jen v rychlosti, za chvilku valím do školy, babička u nás vaří a holky lícou po venku se psem. Tento týden apsolutně nestíhám. Teda ve škole to bude teda zajímavé, seminárka skoro z každého předmětu. Nejlepší je Kultura manaž. komunikace. Máme napsat seminárku na téma co se nám přihodilo za ponaučného v práci při komunikaci s lidmi :slight_smile:
Holky já bych tak mohla psat leda o tom co se mi přihodilo zajímavého při přebalování, koupání, krmení atd. No budu muset něco vymyslet :sweat_smile:

Snad vás někdy příští týden dočtu, jestli budu mít čas. Mám tam horu žehlení a jiné další práce :frowning2:

Tak všem přeji hezký a klidný výkend. Pa pa :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc také nic moc :frowning2: .tak od 1 h.se matýnek budil pořád co chvilka :confounded: a zoubky ne a ne se prořezat :angry: .
už mám nabalené věci na chatu,hlavně teda pro matýnka,protože je tam docela chladno a nechci aby prochadl,tak sebou táhnu věcí možná až moc,ale to neva :sweat_smile: .lepší být připravena :wink: .
ráno jsem mu namazala krajíček chlebíku,pomazala tence florou a dala plátek sýra-to vše na kostičky pokrájené a to slavné banánové mléko :sweat_smile: ...no nic,prostě on mléko pít nebude a hotovo :angry: .pak mě napadlo mu to dát do hrnečku,tak toho trošku vypil,ale spíš toho měl víc na bodýčku :sweat_smile: .ale chlebík ,ten mu jel :grinning: .nakonec dostal tedy svou kašičku a zazdil to ještě dobře půlkou krajíce :grinning: .teď spinká :dizzy_face: .

adeli :slight_smile: ...taky na tebe často myslím a říkám si,že jsem ráda,že je kuba aspoň ráno chvilku doma.stihnu dát rychlou sprchu,udělat snídani a dát třeba pračku,mezitím je malý s tatínkem.sice se jedná o pouhou hodinu,ale i tak ...parkrát jsem vstávala s matýnkem sama a než kdesi cosi bylo 10 :sweat_smile: .ono je to o zvyku,člověk se naučí vypořádat s časem,ale i tak :unamused: .ono je to pořád obrovský rozdíl být třeba opravdu měsíc sama :frowning2: .život je někdy pes :frowning2: .ale jak už bude petříček větší a větší,tak to bude jen a jen lepší :wink: .a třeba se vám povede sehnat práci v dosahu a bude lépe :slight_smile: .

marky :slight_smile: ...nikolka je teda úřednice :grinning: ,i kuba se smál,jak to pěkně uklidila a hotovo :grinning: .

peti :slight_smile: ...tak třeba se stihne do oběda opravdu vrátit a ještě si den pěkně užijete :dizzy_face: .mě by to teda štvalo taky pěkně :angry: ,jenže co kolikrát naděláš :frowning2: .

deli :slight_smile: ...super,pěkně oslavujte :grinning: .nás to dnes také ještě čeká,škoda jen,že bez kubíka :frowning2: .ale tak bude tam babi a děda a děcka,tak se matýnek vyblbne :wink: .on je s dětma hrozně rád :slight_smile: .na fotečky se těším.i já to musím všechno zpracovat a dodat :wink: .
12. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
martu :slight_smile: ...hele,ale jako komunikovat s lidmi umí každý,ale s dětmi :confused: :grinning: !!!naučné v komunikaci s lidmi je to kupříkladu to,že s blbcem nemá cenu se hádat :wink: :grinning: .
no ale konec srandy...jsi fakt dobrá,že to zvládneš :sweat_smile: ,já mám pořád strach pustit se i do té blbé autoškoly :unamused: .zprvu není kdo by pohlídal,ale to by se dalo řešit určitě nějak operativně s tím instruktorem,myslím,že vyjdou vstříc a prostě bych musela jezdit jen,když by byl kuba doma,ale co ta vyhláška :confused: :confused: :confused:
já poznám tak zákaz vjezdu a že tam běhají srny :grinning: .plus to mám strach,že mi mozek pomalu krní s tím malým :sweat_smile: .naposled jsem se něco učila ve škole a to už je přece jen léta páně :sweat_smile: .
tak se pěkně drž kočko a ať ti to jde výborně :slight_smile: .
12. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
peti..no kdyz ti donese aspon penizky..petr ma na vyplatu 28tis a je doma 2 dny v mesici nekdy 4 a nekdy vubec a to kamos ma 24 a dela ranni a odpoledni a je denne doma a kazdy vik..

ined..no sak jsem aj do 10 jeste v pyzamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky, chrníme. My noc super, Mates spí jak zabitý a to já si v noci píšu sms... ale teda už je to třetí den co vstával v 5.45h:frowning2: a už prostě ne. Jako teda ještě ležel-seděl do 6.15h v klidu v postýlce, ale pak už kolotoč mami tam.... a maminka už musela vyskočit chtě nechtě:frowning2:
Dopoledne byl s babičkou a známýma a já lítala po baráku svrtulí na zadku abych vše stihla:grinning: i jsem navařila a zajela na koj.vody do lékárny. Sedla jsem si a oni akorát dorazili. Rychle oběd a konečně klid. Ještě teda budu teď sklízet vyžehlené prádlo, ale to už je pohodka :slight_smile:

Ined: užijte si to na chatě, chladno tam sice je, ale hlavní je, že neprší!!! autoškola je docela záhul v posledních letech, ale určitě by jsi to zvládla. Jen je pravda donutit se učit a najít si na to čas.

Martu: jak píše Ined, taky obdivuji že děláš školu, kor se 3 dětma. Já jsem ráda že se někdy donutím mrknout se do knížky a to mám 1dítě. Fakt klobouk dolů!

Peti: to je škoda s těma slavnostma. Kdyby nebyli pozvaní mamka ke známým, tak bych si tam taky zajela. Ale bohužel. Min.rok sem tam byla s kočárkem:slight_smile: S těma chlapama je to na houby, vždy nám udělají čáru přes rozpočet:frowning2:
já na ty brusle ano. Ještě chci nějakou tu projížďku než začne být škaredě, deštivo a zima.

Marky: pěkné fotečky, seskok nemá chybu:slight_smile:

Adeli: třeba se mu derou ty poslední zuby ven tak je nevrlý.
12. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
mur..tak petan se tak budu normalne kolem seste a to je jeste 10x hore ale normalne jen tak 3x
no jedu pro otca na slavnosti vina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
murin, děkuji za fotečky....
mě to kojení nad ránem taky krká... :unamused:
12. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky holky !!!!!!!!!!!!!! srázek se určitě povedl fotky byli supr !!!!!!!!!!!!!!! Je vidět že hřiště děti bavilo :slight_smile: :grinning: !!!!!!!!

přidám nějaké ty fotky,včera se oslava vyvedla tančili jsme dělaly blbosti měli jsme masky :grinning: Lukys je otrava asi pujde spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak přesně před rokem jsme si dovezli matýnka domů :grinning: .
noc byla opět nic moc,plus to,že se matýnek pročural,takže jsem v 1 h.musela převlékat postýlku i jeho,čímž se mi probudil až moc a pak ne a ne usnout :frowning2: .
mur :slight_smile: ...už jsem na ty stránky nakukovala,jen tak v rychlosti :wink: .bohužel nic nového jsem zatím nenašla,ale ještě to prostuduji důkladněji :sweat_smile: .
oslava včera se vydařila,teda až na závěr.matýnek šel takříkajíc z ruky do ruky a jak on na to není zvyklý,tak se při konci při hře se švagrovou nejspíš něčeho lekl a začal plakat tak,že jsem ho nedokázala přes hodinu uklidnit :confused: :cry: !!!měla jsem hrozný strach jestli mu něco není,protože plakal jako když např.spadne a ťukne se :frowning2: .tak jsme to rychle zabalili a švagrová nás odvezla domů,tam to ještě tak 15 min.pokračovalo,ale naštěstí se pak už uklidnil a při koupání už se smál :slight_smile:.on na takový šrumec zkrátka není zvyklý a navíc byl tento týden opravdu hodně nabitý,tak už toho měl chuďátko asi příliš :frowning2: .hlavně,že mu nic není :slight_smile: .
na brusle já zítra nemohu,neboť je mám stále někde v pytlích ve sklepě nevybalené a dnes jsem ještě sami,takže nemám ani kdy je pohledat :frowning2: .a to mě teda štve :angry: .

mur :slight_smile: ...s tou autoškolou...to je právě to,že není ani kdy se velice učit.večer mám stejně většinou nějakou práci a v noci se už tak skoro nevyspím :unamused: .možná snad přes den bych to nějak mohla zvládnout,jenže to je zase závislé na matýnkově spánku a to je ošemetné :frowning2: .ale udělat si ty papíry prostě musím stůj co stůj :angry: .

deli :slight_smile: ...tak to jste měli oslavu ze vším všudy :dizzy_face: ,teda lukinek :grinning: .

holčinky,všem přejeme moc hezkou neděli,papa :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky
tak me vcera mamka vyslala na zabavu prej uz jsem byla protivna prej at vypadnu mezi lidi..byla jsem na reflexy..bylo to venku.boli me v krku a dosla jsem ve 3.15 :sweat_smile: :confused:

no mela jsem 2x dve deci vina a pripadam si jak kdybych vypila kybl jak me boli hlava ale to bude tim ze jsem nespala tri noce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

preji pekny den ja jdu chystat veci na siti kroje
13. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
No holky, já včera taky dopadla....totálně mě vytočil tchán po příchodu z hospody a tak jsem nechtěla poslouchat, jak na mě nadává před Jirkou a ten protože se ho bojí stál při něm...tak jsem šla za bráchou a jeho, no sranda, pili jsme burčák a normálně mě balil jakýsi kluk...fakt je, že už měl vypito a byla tma :grinning: :grinning: :grinning: došla jsem o půlnoci...
Už at ten krerén tchán vypadne...klidně to tu s klidnou duší napíši, ačkoliv vím, že to tu může počíst celý Rumburk, pro mě za mě, klidně at si to přečte i Topolná :wink:
13. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky, chrníme to je klid :grinning: mě dnes taky třeští hlava,ale já bohužel včera nic nepila, nemám to na co svést:frowning2: Mates celý den piští, nikdo se ho krom mě nesmí dotknout. Já jsem z něj dnes fakt už na nervy...Byli jsem s babičkou a dědou v Obi nakoupit kvítka a samozřejmě jsem musela Mates vozit ve vozíku já, jak se chytl vozíku děda nebo babička, tak šílený jekot, pískot, rozčilování... prostě děs. Pak jsme jeli na hřbitov a pak domů, rychle oběd, nakrmit a spát. Asi taky půjdu nachvíli hodit šlofíka. Mates sice spí krásně celou noc, ale já 2dny po sobě ponocovala u tv a ranní budíčky mi teď přišly moc brzké:frowning2: Jak se Mates vyspí, tak jdu na tu cyklo na brusle, chci ji vyzkoušet, dokud je pěkně. A zítra snad s vama:slight_smile:

Ined: tak už to máte za vámi, dobře že se to vše vydařilo. Třeba byl Matýnek už unavený chudák, tak proto plakal. ALe jestli je paf z více lidí a už byl večer tak se nedivím. Brusle zkus pohledat až s ním půjdeš ven na prochajdu, se na tebe bude dívat jak tam šmátráš...

Honzi: já tě mám na ICQ jako šedou, nevím jak to. První den jsem tě měla normálka zelenou a pak mi to nějak zmizlo a od té doby tě mám šedou, takže nevím kdy tam jsi a kdy ne. Teda taky by mě to naštvalo a šla bych radši jinam. No vidíš i nápadníka jsi tam měla.

Adeli: teda ty se máš, taky bych šla na zábavu. Já jsem nebyla ani nepamatuji a už bych to taky potřebovala jako sůl.
Holky mohly bychom se třeba domluvit i někdy na večerní pařbu bez dětí. Manžílci by hlídali...co vy na to?

kdepak máme Monču? jak bylo...?

pěknou neděli...
13. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
zkusím si Tě murin znovu přidat a potvrd mě, nechápu to, jakto....
prostě moje maminka tu byla i s přitelem a nechápali, jak se může někod chovat tak arogantně, děs.
jeho názor je ten nej...druzí jsou debili, prostě magor. A Jiříček za ním běhá jak psíček :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
mur..no ja byla naposled sama v r.2005 a pak 2x s petrem na zabave ..jj ja jsem pro parbu :sunglasses:

honzi..teda tch.je asi pekny vul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
ahojte,
tak jsme zpátky, měli jsme přijet v sobotu v noci, ale posunuli jsme si let na dneska poledne, abychom neletěli přes noc, páč bychom byli mrtví. a taky nám slibovali lepší počasí na sobotu, protože my měli pěkně od čt-ne a pak pršelo 18st vítr...ve čt sluníčko a pak zase pá a so déšt a zima :frowning2:
máme vybaleno, ale jdu se ještě věnovat, zítra snad napíšu víc a počtu něco :slight_smile: zatím ahoj! :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
ahojky holky !!!!!!!!!!!! Lukynek si ted hraje se svými hračkami :slight_smile: a já se budu dívat na superstar :grinning:
13. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky, tak už snad chrníme-je tam ticho:slight_smile:
Byla jsem odpoledne testnou tu cyklostezku na bruslích a paráda. Jela jsem přímo od baráku. Než jsem se na ni dostala, tak to bylo sice náročnější, ale potom pohádka. Moc lidí tam nebylo, takže se mi dobře bruslilo, Mates spokojený s tvarohovou tyčinkou od pribináčka v ruce, sledoval cyklisty, bruslaře, loďky, čluny na Moravě... Dala jsem to do Napajedel a dom. Až doma jsem začala trošku cítit zadek, ale teď už v pohodě a mám energie na rozdávání:slight_smile: ¨
Zítra repete. Kdo se přidá na ty brusle?

Mony: vítáme tě zpátky.No počasí vám teda opravdu nevyšlo, ale aspoň jste si odpočinuli... až budeš mít čas tak písni co a jak, popř.foto :slight_smile:

Adeli: já si taky ani neuvědomuji kdy jsem někde naposled byla, takže bych ráda někam vyrazila se odreagovat... cítím, že to už hodně potřebuji :sweat_smile:

Honzi: pořád nevím co s tím icq, nechápu to:frowning2:
13. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
deli: pěkné fotečky, Lukášek spokojený :slight_smile: Dortík vypadá pěkně, dala bych si :sweat_smile: A ta vrtačka je super. Malý si s tím hrál u kámoščiného chlapečka a byl z toho unešen.
13. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky,
vítám zpátky Monču, těším se na fotečky:slight_smile:
Tak včera jsem byli na tom vinobraní, paráda a burčák ještě lépe:slight_smile: Pak jsme také ještě dali brusle.
Dnes byla procházka a pak brusle. Tak cyklo do Napa je super:slight_smile:

Zítra se přidávám, má být krásně:slight_smile: Petr se zítra trochu flákne bude pracovně na Zlínsku, musíme jít ještě řešit hypotéku. Kdy půjdeme?
13. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
deli: Lukáškovi to tam moc sluší, ten musel být hodný po rozbalení, celý den jsi o něm určitě nevěděla, jak jsi vyhrál:slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peti: já bych je dala spíš dopoledne, neboť na 15h jdu k zubaři-teda to se uvidí ráno podle toho jestli mám zahojené dásně-budu mu volat. Takže kdybych šla k zubaři tak bych mohla až tak v 16.30h
13. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
dopoledne je mi jedno v kolik, ale tak abychom byli do 11.45h doma.
13. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak to já souhlasím, Petr říkal, že do banky půjdem po 13hod, také jsem pro dopoledne. Přidá se ještě někdo, nebo? Ať doladíme čas:slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
čas je mi dopoledne fakt jedno. My chodíme ven brzy:slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.