• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
nám by vyhovovala tak 9hod, to už bude Mates asi dávno řádit co? :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
ok tak si dáme sraz v 9h. Stavíme se pro vás:slight_smile: jj Mates už bude v plném proudu :grinning:
13. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
jo jo, těším se:slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Holky, já bohužel zítra s vama nemůžu :frowning2: , jedem s mamkou do nemocnice navštívit babičku, je po operaci, jedem dopoledne bez děcek, ty by tam jen zlobily a něco vyvedly. Jinak kdyby jste se rozhodly jít na brusle i v jiný den, tak se přidáme. Jinak dnes jsem vzala obě babči a děcka na výlet a spokojenost. Měly jsme namířeno na Bunč, ale tam probíhala asi nějaká akce, takže tam bylo totál narváno. Nakonec jsme byli na Modré ve skanzenu, měli tam boží kozu, běhala po stolech a žrala jim tam dekorace :grinning: , pak jsme se prošly kolem rybníčka a zakončily jsme to zmrzkou na Velehradě.
Mur dík za fotky, zítra je prohlédnu, Jani, tobě děkuji za foto Linky :slight_smile:
Holky zajít někam večer bez dětí, já jsem pro :slight_smile:
Nic já jdu ještě poklidnit kuchyň a dát sprchu...zatím hezký večer přeju :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahoj Jani: taky jsem chtěla na výlet do toho Dinoparku, ale bohužel to nevyšlo, snad příští víkend, jinak až další léto. Jiank na brusle můžu jít jedině v pátek ještě, už mám celý týden plný.
13. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
murin a honzi: také vám moc moc děkuji za fotečky, jsou úžasné a ten Filda:slight_smile:

zatím ještě nemám nic v pátek, tak se třeba ještě domluvíme:slight_smile:

jani: na Bunči je vždy tak narváno, není kde parkovat:frowning2: Jinak to tam mám moc ráda, jsou tam pěkné procházky. Ale Modrá a archeoskanzen, také nemá chybu:slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojky
tak u nas nic moc..petan uz byl 2x hore a je nejaky zasopleny :confounded:
mony..ahojky :dizzy_face:
tak valim do postele pac jsem taky nejaka nakrapla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
noc byla i u nás opět špatná :frowning2: ,už do 21.30 byl matýnek 2x vzhůru :unamused: .teď je protifka a už by i spinkal,ale ještě musí chvilku vydržet :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...právě že jsme z té chaty dojeli v 18 h.,takže jako normálně,v 18.30 koupemea v 19.30 už spinká,ale asi už se to prostě za celý týden nahromadilo :frowning2: .užijte si pěkně brusle :slight_smile: .já ty svoje musím taky pohledat,ať to letos ještě aspoň jednou stihnu :sweat_smile: .

moni :slight_smile: ...ahojky :dizzy_face: .tak hlavně že jste spočli a v pořádku dorazili domů :slight_smile: .

holčinky všem přejeme pěkný den,jdu se věnovat tomu uřvánkovi :angry: :grinning: ,papa
14. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky
u nas noc desna opet..snad mu v lekarne koupim neco na ulidneni pac jako 10x za nec vstavat nebudu ja pak rano ne muzu fungovar :frowning2:

pekny den :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky,
tak brusle byly super, nikde nikdo, Terka si i pospala:slight_smile: Musíme toho ještě využít, než bude škaredě:frowning2:
Jo Janista nám na srazíku říkala, že je možno udělat další "sedánek" v těch Kvasicích na tom bowlingu její kámošky. Co říkáte?
14. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
ined,adel: co kluci vyvádějí, že nespí? Terka se teď zlepšila, usíná kolem 20.30hod a budí se v 7.30hod. Tak 4x kojím, ale to už je zlaté, také to bývalo 8x:frowning2: To je ale člověk opravdu nevyspaný. Terka teď spává, ale já se pravidelně probudím kolem 4hod od bolesti zad . Je to nějaké divné, bolí mě bedra, nemůžu spát v žádné poloze. Vždy až tak ráno, Terku nemohu brát ani z postýlky, ukrutná bolest. Ráno jak to rozhýbu je vše v pořádku. Mám strach, co to zas je:frowning2: Musím si zajít k lékařce a dám teď každý týden masáže. Ale s hlídáním je problém:frowning2:
14. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

matýnek už spinká :dizzy_face: .teď poslední dny usíná sám naprosto v pohodě i odpoledne :dizzy_face: .ale teda noci nám to nezlepšilo ani omylem.ale matýnkovi raší vrchní zoubky,jeden už je úplně na krajíčku,musí se snad už potvora prořezat cobydup,tak ho asi moc bolí :frowning2: .úplně jde vidět přes to dásínko :sweat_smile: .
dopoledne jsem zanesla do nebíčka fusak na prodej,tak snad se udá :wink: .budeme kupovat emitex,ten dlouhý,aby vydržel až do 3 let :slight_smile: .když jsem kupovala minulý rok tento,nějak jsem se v tom vůbec nevyznala :sweat_smile: .ale tak tento je pěkný a jako nový,protože matýnek tam byl jen coby malé miminečko,takže se nestihl nijak zničit :slight_smile: .nakoupila jsem ještě nový hrneček s brčkem,chvilku to sice trvalo,než přišel na to,jak z něj pít,ale povedlo se :grinning: .nové lžičky a bryndáček s korýtkem :grinning: ,protože po každém jídle bych mohla vzít smeták,kýbl a mop :grinning: .
pak jsem ještě dokonce stihla s matýnkem i poklidit,tak mě ještě čeká jen vyluxovat a vytřít a bude pro dnešek hotovo :slight_smile: .za chvilku dorazí tatínek,tak snad oba spočneme :slight_smile: .

peti :slight_smile: ...u nás je s tím spaním pořád něco :confounded: .matýnek spinkal dobře jen chvilku okolo 3-4 měsíce.to šel spinkat třeba ve 22 a poprvé se vzbudil až ve 4,jenže kdeže ty loňské sněhy jsou.v podstatě jsem se nevyspala od jeho narození.ale tak jako adélka,my máme noci třeba o 15 vstáváních...já to teda nepočítám,ale někdy je to opravdu co chvilka.sotva lehnu,už už začnu usínat,matýnek si stoupně a už kňourá a když ho jakože chvilku nechám,tak houby,že by se na to vykašlal,lehl a usnul,to jo...houbelec,spustí křik,jakoby ho na nože brali :frowning2: .a pořád dokola :unamused: .tak snad se to časem upraví :sweat_smile: .
mě ti teď už tak týden bolí kyčel,ale strašně.i mě to probudí,jak mě tam bodne :frowning2: .možná je to taky od páteře,vím já,ale je to teda nepříjemné jak cosi :angry: .jakobych tam měla něco uskříplého či co :confounded: .masáže bych taky potřebovala,záda mě bolí vlastně pořád,ale to už dlouho.jenomže přesně...jak s hlídáním :frowning2: .
a jak vypadal sedánek v kvasicích :slight_smile: ?
14. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
ahoj holky, jak psala Peťka dnešní bruslení bylo super. Nakonec mám volnou středu i pátek, takže kdyby někdo chtěl můžeme vyrazit:slight_smile:
Peti: taky mě bolí často bedra, ale i celé záda. Holt to máme asi všechny stejné jak pořád taháme dítka, kočárky, nákupy...

Ined: teď jsem četla knížku od psycholožky-magické roky. Je to o dětech od narození. Já jsem si ji půjčila kvůli nácviku na nočník a teda popisuje tam některé věci docela dost dobře. Psala tam o buzení dětí v noci, že se budí, protože ve dne děláme na ně nějaký nátlak(v mém případě je to teď nočník) nebo když je nutíme do jídla nebo prostě něčeho. Že třeba přes den sspolupracují pěkně, ale ve vnitř s tím mají problém a tím se v noci budí.

co se týče srazíku tak kdy dáme a kde? Klidně i ten bowling v těch Kvasicích bych dala, myslím že i dětem by se to moc líbilo. Teda aspoň Mates je na bowlingu unešen:slight_smile:
14. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak dáme srazík ještě tento týden, třeba v pátek? Co ty brusle, nebo bowling, nebo někde kafíčko? :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
já bych šla, co doma taky. Mates je rád v kolektivu:slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojte,
my valíme asi zítra k doktorce, Kája má horečku, od 8hod usínala a zabrala až teď, půjdu jí rozpustit do pití Diazepam, musí ho brát při teplote nad 38st. a jak usínala, tak zas jí šly oči vsloup a to už bývá zle :frowning2:
Holky ten bowl bych vám mohla zařídit, kdyby jste chtěly, ale my už se asi tento týden nikam nedostanem, když jsme marodi :frowning2:
Tak alespoň že jste si holky dneska užily to bruslení :slight_smile:
Holky dobrou :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ranko,
jani, co se to u vás zas točí:frowning2: To je škoda, Kvasice uděláme, až budete zdraví, třeba další týden.

Dnes jdu fotit Terezku, jsme zvědavá, jak zas bude pózovat. Už se moc těším na výsledek:slight_smile:

Tak ten pátek si nechávám na vás rezervovaný, buď dáme senior, nebo brusle:slight_smile:
15. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojky u nas noc lepsi ale stale nic moc..
taky ma rymu kasel i ja..tak snad to bude do soboty ok aby sel v tom kroji..
dneska jedu do holesova.vezu mamku na kontrolu po chemo..

vcera jsem mu sla koupit boty a to byla takova hruza ze asi bude chodit bosky az do zimy..chtela jsem mu koupit pekne boticky super odlehcene,gumova spice a on takove sceny delal ze se nechtel ani vyzut a pak jak rval tak me poblul..jsem myslela ze se hanbou propadnu :frowning2:
15. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
včera jsem Terce objednala chodítko/vozík http://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=455007
Původně jsem chtěla to sluníčko, co má ined, ale máma už jí koupila něco podobného, tak to nechám u ní a doma bude mít něco jiného.

Včera mně Terka začala sama sedat, dokonce to udělala i v kluzké vaně:slight_smile: A i s pomocí nějakého předmětu si stoupne a péruje v kolínkách to začala dělat v neděli:slight_smile: A co lození? Už se dobře staví na kolínka, zatím jen pár temp:slight_smile: na koberci, na plovoučce jí to zatím nejde:frowning2: Na konci září jdem k Mudr, tak to snad dotrénuje:slight_smile:

Pěkný den všem:slight_smile:
15. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
adeli: někdy to opravdu není jednoduché s dětičkami:frowning2: To nás taky čeká, pokud bude celá tatínek, tak........:slight_smile: Je super, že má máma v tobě takovou podporu. Už jste si také museli projít trnitou cestičkou:frowning2:
15. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
holky, kdo nemůže sehnat body s dlouhým rukávem, mají nové zboží v intersparu. Dobrá cena, velký výběr, více kusů v sadě. Mají i nátělník/body, body s krátkým, overalky,...pěkné jemné barvy. Je to to pretty baby
15. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
jinak jsem ještě objednávala body na http://www.znackydetem.cz/home.aspx dobrý matroš
15. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
noc děsná, spíš jsme nespaly než spaly, ráno už pohodě, vzbudím se a Kája nade mnou stojí a vyzpěvuje do baterky, kterou jsem si chovala pod poštář, jako do mikrofonu :grinning: Teplotu má 37,7 ale jí a hodně pije, tak zatím k doktorce nejdem. Budu se jí snažit udržet pod peřinou, ale bude to teda nadlidský výkon :grinning:
Peti, teda Terka se rozjela :slight_smile: , uvidíš, jak na to jednou přišla, tak se bude i víc snažit a za chvilku ti bude lítat po bytě jak šus :grinning: Jak jsi se mě kdysi ptala, kde mají v Otrokách ty trika Scamp, tak mamka ho prý koupila v tom dětském naproti trafiky na poliklinice, jinak mám i po Fildovi i ty Prince Oliver (taky kupovala mamka), je to maďarská značka a kvalita dobrá jak píšeš, jinak je na netu přímo jejich obchůdek, hned bych tam něco koupila, kdybych neměla hromadu hader na Fildovi
http://www.princeoliver.cz/
Adel, toto vztekací období máme teď taky, myslím, že si tím projde každé děcko, dřív nebo později, jak jsme byli v neděli na Velehradě, tak Fil se chtěl jít podívat do kostela, ale jedna babička zůstala venku, Kája jak to zjistila, že tam s nama není babi Eva, chytla uvnitř meganerva, lehla v tom kostele na zem a ječela jak o život, tož lidí po nás samožřejmě hleděli...
15. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak noc u nás opět nic moc,je to pořád dokola :frowning2: .
matýnk už začal capkat s chodítkem,ale jak se unaví,klekne a tahá ho v kleku :grinning: .je to sranda :grinning: .
no jinak ani velice nic,odpoledne jdeme ke švagrům na návštěvu,tak ještě musím obstarat švagrovi nějaký dáreček,akorát teda vůbec nevím co :confounded: .takže musím popřemýšlet :rolling_eyes: .

mur :slight_smile: ...no nátlak...u nás je jídlo boj,to je fakt,jenže když bojovat nebudem,tak matýnek prostě nebude jíst :unamused: .ho prostě zajímá všechno kromě jídla...pořád se kroutí a vzteká,ukazuje na něco a chce to a to...u nás je to při jídle jak u bl...na dvorečku :grinning: ,milion věcí při ruce,jen aby se zabavil,otvíral pusenku a spolupracoval :unamused: .a nepíše tam třeba co dělat s takovým to problémem :confused: ?ale teda na druhou stranu si myslím,že jistým způsobem je vyvíjen nátlak na každé dítě,určitě každé dítko má něco,co dělá nerado,nebo něco nesnáší a musí to být...nevím,třeba koupání atd.... :confused:,to by pak nespalo skoro žádné :sweat_smile: .

jani :slight_smile: ...jejda :frowning2: .tak snad bude káji brzo lépe a nebude to nic vážného :frowning2: .na fotečkách jsem si všimla,že máš nový účes,skoro jsem tě nepoznala :sweat_smile: ,ale super,moc ti to sluší :grinning: .

peti :slight_smile: ...to chodítko je super :slight_smile: .to se terinka vyřádí :grinning: .a moc gratulujeme k pokrokům :dizzy_face: ...uvidíš,za dva týdny poleze jako střela :grinning: .na té plovoučce to je těžké,tam to klouže a asi to moc pro nácvik lození dobrý povrch nebude :unamused: .ani ťapkat by na tvrdém děťátka neměly...lino a tak,jenže tomu se moc vyhnout nedá.my máme v kuchyni lino a matýnek tam prostě za mnou capká podél zdi,to mu těžko můžu zakázat :sweat_smile: .ale je fakt,že pokud to jde,capkáme a hrajeme si na koberci :wink: .na fotečky jsem zvědavá :dizzy_face: .my chceme jít udělat nějaké rodinné fotečky,musím se tam zajet zeptat co a jak :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ....jejda :frowning2: .to musel být docela nepříjemný zážitek teda,ale je to jen dítko,to se nedá nic dělat :frowning2: .matýnek se už začíná také pěkně vztekat a jde mu to čím dál lépe :confounded: .takže to abych si už začala pomalu zvykat,že mi brzy také ztropí nějakou podobnou scénu :sweat_smile: .
brzy se uzdravte a mamince ať dopadne ko co nejlépe :dizzy_face: .

holky,co se týče srazíku..tak já bych mohla v pátek dopolko :slight_smile: .brusle ale stále nemám :frowning2: .v tom sklepě je takový binec,že se tam člověk nedostane.musí se odvézt bedny ze stěhování zpátky do hospody,jenže k tomu se nikdo velice nemá a tak tam není k hnutí :unamused: .takže já leda ten senior :frowning2: .
všem přejeme moc pěkný den :dizzy_face: ,papa
15. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj Deny, díky, taky si myslím, že bude Kájoš brzy OK, nemůžu jí dostat do postele, potvůrku, řádí tady o stošest...jo účes mám docela nový, ale teda o hodně kratší, stříhala mě kámoška, no a nějak jsme se zakecaly a ona furt stříhala a stříhala :grinning: ...chtěla jsme to na podkovu, ale do léta to doroste :sweat_smile:
U nás je to s jídlem tak, že se Karča nechce nechat krmit, to by radši vůbec nejedla, jinak má novinku, lžička už jí překáží a chce jíst jen rukama a taky nesnáší bryndák, takže po každém jídle jí musím kompletně převlíct a jídlo má i v plínce :grinning:
15. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
jani :slight_smile: ...no to je u nás podobné s tím převlékáním :grinning: .kolikrát ho musím převléknout i 3xdenně :sweat_smile: .já asi to jídlo možná moc řeším...jenže mám pořád strach,jestli není o hladu a tak.mléko nepije už nějakou dobu,kaše jakžtakž jí,ale jogurty už třeba taky odmítá,to je pak těžké :confounded: .musím jít,už je vzhůru,papa :dizzy_face:
a držte se!!!káji posíláme hudlánka :grinning:
15. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky, my byli dopoledne plavčit.Mates mi vytuhl v autě, tak jsem ho musela probrat a jít nakoupit, jinak by nechtěl spát. Šla jsem nakoupit dobroty, protože mi dnes měly dojít kámošky. tak jsem toho nakoupila plno i špekoně, že si opečeme. Dojdu dom a tam mail, že nedojdou:frowning2: takže týden asi budu jest to co jsem nakoupila:frowning2:
holky dostanete se na ty stránky cesky.bess.sk? já se tam nemůžu dostat. Chtěla jsem něco na vánoce pěkného. CO jsem minule objednávala body jsem tatínkův miláček, tak to mám stále nepoužité a asi ho daruji. No jo měla jsme si objednat maminčino sluníčko spíš. To by bylo výstižnější.

Peti: já se rozhodovala nad tímto vozítkem, ale pak jsem vzala to sluníčko, že to je 2v1. Mates ještě na něm řádí, kolena má sice pomalu pod bradou, ale jezdí:grinning: Terce se to určitě bude líbit.

Ined: tak řekni manžovi ať ti ty brusle vyhrabe, že je nutně potřebuješ :grinning: Taky to jídlo řeším,ale po tomto týdnu jsem rezignovala. Mates odmítá dopolední svačiny, takže má po probuzení mléko a pak až oběd. Dopol.mívá mléčnou sváču. On ochucené jogurty odmítá,jí jen bílé, ale už mu lezou krkem, takže 2 lžičky a hotovo. Jak vidí, že jogurt má jinou barvu než bílý tak scény a prostě to jest nebude. takže je hlady. Teda teď jediné co mu zachutnalo je actimel višňový, tak ten dávám teď obden. My naštěstí mléko ráno a večer, kaše teda ale vůbec. Takže teď ho do té svačiny nenutím, on to odpoledne dožene, to zbágruje vždy půlku zahrádky:slight_smile:

Janista: ať je brzy Kája fit. No jo udržet děti v posteli to nehrozí.

mě je to jedno, klidně můžeme dát senior. My jsme zdraví, rychle to zaťukám:slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
mur :slight_smile: ...matýnek právě od toho průjmu,co měl nedávno,začal totálně odmítat jogurty.tak to zkouším s tvarohovou activií a tu jakžtakž snědl,ale že by se mohl utlouct,to teda ani omylem :frowning2: .dnes i včera obědval krásně,musím ho opravdu pochválit :dizzy_face: .už jsem se zařekla,že to taky nebudu hrotit,prostě nutit mu něco nemá smysl,spíš naopak,ještě víc bude pak zarputilý :wink: .
ty jo,teda s těma kámoškama to je na houby :frowning2: ...tak poseď s dědou a babi,dejte si do nosíku a bude :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .holky neví o co přichází :angry: :wink: .
brusle mi kuba těžko pohledá,na tyhle věci jsem doma já :sunglasses: :grinning: .do pátku to už nestihnu,protože dnes jdeme odpolko pryč,vrátíme se až večer a teď dva dny budeme opět sami.ale o víkendu máme taťku doma,tak na to vlítnu :grinning: .snad bude ještě slušně a budu se moct k vám připojit :wink: :slight_smile: .
jdu se věnovat tomu ořežproutkovi,dělá tady bugr a kramaří :angry: :grinning: .
a v té knize,na to jídlo,není nějaká rada :sweat_smile: ?
15. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak máme pofoceno, byla jsem spocená až až:slight_smile: Terka byla šikulka, tentokrát šetřila úsměvem, snad něco Laďka vybere:slight_smile: U dýní se rozhodla, že ne a ne. Nechtěla se s něma fotit a to jsem se na to tak těšila, že to bude vypadat pěkně:frowning2: Pak jsme změnily rekvizity a pokračovala ve focení:slight_smile: Už tak malá a vybírá si :slight_smile: Tento týden to asi nestihne udělat, má toho hodně, tak snad začátkem příštího. Teším se:slight_smile:

srazík: tak dáme v pátek na 10hod senior? A třeba příští týden buď bowling, nebo tu slunečnici ve Zlíně? Mně je to šumák:slight_smile:

murin: zítra dáme brusle do Napa? Zas v 9hod? Zatím nic nemám, odpolko musím jen do Napa
15. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak Terka má teď období, že do pusy nestrčí nic (ani oběd) bez piškotu. Vždy lžička a kousek piškotu:frowning2: I k zelenině:frowning2: Nevím, co jí to napadlo, ale tak to sní v poho. Tak to tak teď děláme:slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.