• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
peti :slight_smile: ...my už jsme měli kde co...v jednu dobu musel držet svou lžičku a střídavě si dávat do pusenky prázdnou a plnou,muselo se zpívat a já už ani nevím co všechno :sweat_smile: .my jsme měli problémy už od začátku s kojením a pak to jen pokračovalo :unamused: .ale tak všude je něco,to se nedá :sweat_smile: .
jinak já jsem tedy pro senior v pátek dopol :dizzy_face: .
15. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Peti: u nás to bylo taky tak s dýněmi se to Matesovi taky nelíbilo. ALe určitě Vlaďka vybere, Terezka je fotogenická. No už se těším na fotky.
Já dostala odkaz na paní co fotí i v porodnici mimina. Kámoška k ní jde 1.10. se fotit, má to doma. Takže občíhnu fotky a na jejich základě se rozhodnu jestli půjdu k ní nebo k Vlaďce. Kámoška mi psala, že ty Napajedla jdou dobré, levné, fotek hodně, ale s těma fotkama si tak nepohrají jak v Otr. Takže to jsem přestala řešit, radši si připlatím.
Peti jak píšeš s tím piškotem, to samé bylo u nás. Pokud oběd, tak tam musel být kousek rohlíka nebo chleba a nebo kulička hrášku. A na přesnídávce sušenka jinak to Mates odmítal. Pak se to spravilo. Ale teď do něj dostat nějaký jogurt je děs. Se nedivím od roku denně bílou activii taky by mě to lezlo krkem, ale co mám dělat, když tvarohového nic nechce. Takže teď aspoň tan actimel, že si ho pije sám z velkého hrnku.

Ined: na jídlo tam nic nepíší:frowning2: jen teda o tom nucení, že se to porjevuje na spánku. Tak dáme v pátek ten senior, kafíčko už jsem dlouho neměla. Ještě využijeme počasí venku, pak už jen vevnitř

Peti: klidně na brusle můžeme nic nemám. Teda akorát mě bolí vnitřní strana stehen, ale zase bych to tím rozhýbala. A teď jsem přibrala 2kg co jsem dojela z dovči a cítím je na zadku:frowning2:
15. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak jsem doma z holesova..
teda mur..je nechapu ze resis 2kila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak valim nakoupit pa vecir juknu
15. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky,
jen tak letmo jsem vás proletěla...dnes jsme odpol.byly ve Zlíně, potřebovala jsem něco zařídit a taky na nákup, nakoukla jsem i Tchiba a opět krásné věci http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzBrowseCatalog-Start;sid=uyjmGuOn2znmyakIbRTsfuACKAslPAxrZy8=?CategoryName=preview&kw=3809&source=NAVI neodolala jsem a koupila ty 3 trika s dlouhým, vypadají fakt bezvadně a na zimu je určitě užijeme :wink:

No jinak teda vítám zpět Zlobi :slight_smile: ...tak doufám, že jste si to náležitě všichni užili a na srazíku porefejuješ :wink:

Janista, já jsem tě na té fotce z UH taky ani nepoznala, hleděla jsem kdo je to s váma zase nový :grinning: ...moc ti to sluší, taky budu muset jít na nějakou razantnější změnu, než budu úplně plešatá :confounded: A co Kájoš? snad už dobré s teplotama :slight_smile: ...teď už bohužel zase nastává takové blbé počasí na nemoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme zatím ťuk, ťuk zdraví, akorát teda mě od neděle bolí v krku, dnes mám i trochu rýmu, tak jen doufám, že to Nikča nechytí taky :frowning2:

Muri, Peti, taky bych někdy dala tu cyklostezky, akorát tedy netuším, kde bych se mohla napojit na vás :confused: v Kvítkovicích? S tím jídlem je to u nás taky někdy boj, ale teď už docela zabírá, když jen řeknu, že něco nebude moct dělat když to nesní(většinou nějaké její oblíbené hry, malování...atd.) no ale dopoledne je to u nás asi jak u Murin, taky nic moc nechce jíst, ráno má mléko a to jí asi stačí, pak nanejvíš nějaké ovoce, nebo tak, ale rohlík, chleba nehrozí :frowning2: ...no ale přibíráme, takže to nějak nehrotím :slight_smile:

Adel, teda ty zažíváš :cry: ...ale neboj, bude líp a Petřik ti pak určitě vrátí, chce to klííííd :sunglasses: :dizzy_face: a pevné nervy! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude líp!!!
15. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holky, my byli odpoledne v tescu a nakoupila jsem si halenku a 2 trika a Matesovi 4 trika s dlouhým na zimu. Měli tam ty slevy, tak proč ne. Ale schovám mu je k svátku a na vánoce:slight_smile:
Marky: ty trika jsem z tchiba taky chtěla a chci tam tu kombinézu-bundu, kalhoty. Měli to tam? chtěla jsem to objednat už min.týden z netu, ale chtěla jsem zkusit materiál, ale dnes mi tam nevyšlo se stavit, takže až večtvrtek a to se bojím,že už tam nebude vůbec. No nevím jestli se napojíš z Kvítkovic, asi ne. Je to od Otr. kruháče kolem Moravy.

adeli: já ty kila neřeším, ale prostě je cítím. Jako kdyby se mi uložily na prsa tak skáču radostí do vzduchu, ale mám je na zadku a dělá mi to zle. Fakt jde poznat každé kilčo. Ale jako váha je mi vyloženě jedno, dokonce mám nakázané přibrat, ale teda chci sportovat, abych byla v kondici a hlavně se cítila dobře.
15. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jo holky Murin a Honzi, mě normálně to hlasování pro vaše fotečky v té soutěži nějak nejde :angry: ...vždycky mi to napíše, že už jste hlasovala :confused: ...tak že by se mohlo hlasovat každý jen jedenkrát :unamused:
Jinak teda holky jsou kočandy :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jj Muri, tu kombinézku tam měli vystavenou v různých velikostech, když tak zkus i Terno, tam mají mít zboží v průběhu čtvrtka, taky jsem měla na tu kombinézku zálusk, ale zdálo se mi to hodně :confounded: a je to vyloženě spíše jako na hory, nevím jestli by to jen na sáňkování nebylo škoda, ale jinak je moc pěkná :slight_smile:
S tou cyklo bude asi nejlepší dojet zase k vám :wink: ...aspoň na poprvé, jen doufám, že ještě bude hezky, tento týden se ještě radši pořádně doléčím.
15. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
marka: klidně můžeš přijet k našemu, nebo nechat auto u prioru a tam tě nabereme:slight_smile:

murin: tak pokud zítra nebude pršet, platí zas ta 9hod u našeho?
15. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
to tchibo má opravdu krásné oblečení, naštěstí jsem už navštívila MMB:slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jj Peti to má a hlavně opravdu kvalitní věcičky :slight_smile: ...já mám taky spoustu věcí z MMB :slight_smile:
Holky zítra si to užijte, já se budu ještě asi trochu kulírovat a třeba v pátek na srazíku :wink:
15. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
v pátek dáme teda ten senior,
dobrou, ráno nakuknu:slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Marky, já jsem se právě dívala na bundičky kolik tak stojí. Dneska jsem se rozplývala nad jednou v CA a stála 849kč, takže ta celková souprava je levná. I co jsem se tak dívala různě na ceny. Já jdu do ní, teda podle materiálu. Ale pokud by neměli naši velikost tak to risknu. A na hory plánuji jet, aspoň teda tady na Trnavu a šáňovačka u nás bude každý den pokud bude sníh, takže využijeme hodně. Ve čtvrtek se tam mrknu a když tak zkusím to terno,kdyby ve ZL už nebyla.

holky dnes sem si poprvní z MMB objednala vestu pro malou, tak jsem zvědavá. Zítra to jdu platit, tak snad pak dojde a v pohodě.

Peti: jj platí. V 9h u vašeho. Snad mě ty svaly nebudou bolet, ale to bych zmákla
15. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
dobrounoc Peti. Já ještě ordinaci a taky jdu zalenout.
Marky ty se teda vykulíruj, aby jsi mohla dát v pátek to kafíčko. My zasportujeme i za tebe teď:grinning:
15. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahojky holky, dnes jsem byla za kamarádkou v Otrokách a spala jsem u mámy, tak jsem tady nebyla, neměla jsem ted štastné období, tak snad už bude lépe....
15. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
No asi jo Mur, ty ceny jsou někde fakt šílené :unamused: a tohle je vlastně 3v1 :wink: ...vy ji určo využijete :slight_smile: No kdyby nám ji taky někdo koupil, tak by jsme se vůůůůbec nezlobily :sweat_smile: je fakt pěkná :slight_smile: tak ať pořídíte!
Tak holky dobrou....a pěkně zasportujte :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Marky, já teď už teda co kupuji, tak už jedině na vánoce, svátek a pak hned narozky:frowning2: takže ono se to skládá:frowning2: ale do té soupravy jsem se zamilovala na první pohled
dobrou noc.
Honzi: co je ?
15. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
holky, na srazíku jsem říkala, že tu byl tchán a můžu říct, že to byl jeden z nejhorších týdnů v mém životě....
15. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc dneska dobra po tydnu :dizzy_face:
musim jit dodelat kroj..
ten patek moc nevim podle toho jak nam bude pac jsem nachcipana a petan taky trosku :unamused:

honzi..to je me lito..ja u tch.trpim uz 4 roky :confounded: ..co ta sobota?
16. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek už opět chrupká :dizzy_face: .v noci zase vyváděl a dopadlo totak,že jsem si ho musela vzít k sobě,zcela vyjímečně teda,ale ve 3 h se prostě vzbudil a ne a ne usnout,pořád poplakával a kňoural :frowning2: .tak jsem t o už já a moje záda nevydržela a vzala ho k sobě,ale stejně se pořád vrtěl a noroval :angry: .pak teda nějak usnul,tak jsem ho asi po hodince přešoupla do jeho postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale teda krom tohoto spinkal jinak v celku dobře a dnes až do 6.30 :confused: :grinning: .
návštěva se včera vydařila,ale pili jsme víno a pak mě bolela hlava :unamused: .takže ordinace,chvilku jsem měla touhu čučet na ano,šéfe,ale vytuhla jsem u toho :sweat_smile: .
v noci mě vzbudilo škaredé bolení krku :confounded: ,tak snad to matýnek nechytne.musím si skočit do lékárny pro nějaké cucání :wink: .
jinak teda platí ten pátek na senioru :slight_smile: ?já bych šla,teda pokud se mi to nějak nezhorší,ale podchytím to hned zkraje,tak snad ne :wink: .
včera mi psala paní z mmb,že zimní čepička a nákrčníček co jsem si objednávala už jsou hotové,tak jsem jí hned posílala penízky a jsem zvědavá :grinning: .na fotce to vypadalo bezvadně :dizzy_face: .
jinak ta kombinéza z tchiba je fakt krásná,ale je to docela dost peněz :sweat_smile:.no musím taky něco poshánět,hledala jsem všemožně,ale nic vhodného jsem zatím nepotkala :angry:.mám akorát zimní bundičku z tesca,ale ještě bych potřebovala nějaké zateplené kalhoty a tu kombinézku :slight_smile:.

mur a peti :slight_smile:...pěkně si zasportujte :slight_smile:.
marky :slight_smile:..do pátku ať jsme fit :dizzy_face:.
honzi :slight_smile:...to je mi líto :frowning2: .tak snad bude brzy líp a snaž se na to zapomenout :fearful:.
holčinky,všem přejeme pěkný a slunečný den,papa :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky holky, jaá teď vůbec nestíhám.

Když malá spí a holky jsou ve školce, tak si pomali čtu učení, protože je toho opravdu hooodně.
Ani vás nestíhám dočíst :frowning2: , tak nevím co je nového a ani nereaguju.

No uvidím jestli se to trochu uklidní.
Zatím ahojky :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojky holky,

s Jirkou je vše OK, akorát tchán se nás pořád pokoušel rozhádávat a pořád do mě ryl, děs, byl to pro mě nápor na nervy a v neděli jsme celý večer jen a jen zvracela....Jirka viděl, že je mi nanic, dr mi zakázala jakýkoliv stres a přijede tchán a jen samý stres. Jo a mimochodem dojel k nám nemocný, takže Jirka to od něj chytnul a já jsem se bála, aby to nechytla i malá. Tak snad to ted nechytne od Jirky. Krom toho Adélku bezdůvodně plácnul na slavnostech vína, což jsem nepopochopila, on prostě má rád jen sám sebe. Kamarádky maminka malé koupila srdíčko z perníčku a zaplatila i kolotoč a on ani korunu a ani maličkost jí nekoupil. Mamky přítel vlastně není její pravý děda jí koupil balonek s rolničkou a maminka taky hrůzu....no prostě cizí lepší jak vlastní.
Tak jsem odjela jsem do Zlína v pondělí a zůstala do úterý a včera jsem jela za kamarádkou do Otrok. Zašly jsme do Senioru, jupííííííííííí zadělali bazének plotečkem, tak nebudu muset příště běhat jako blázen pro Adélku k němu :wink:
Všem přeji krásný den...
16. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky, dnešní bruslení super, počasí na to parádní. Pak jsme ještě zkoukly u kámošky štěňátko a valily jsme dom. Já pak šla ke kámošce vybrat si barvu na vlasy, no jo do 14dní musím být kočka :grinning: Pak se u mě stavila kámoška s malým si půjčit to lehátko-sedátko od fisher price pro malého a rychle obídek Matese. Já jsem ještě udělala pár sklapovaček a dlabu ovocný salátek. Mám sice navařeno, ale nějak na to nemám chuť, dám si vitamínky, když to tady pořád řádí:slight_smile:

Peti: odkazy jsem ti poslala na mail.

Ined: jako když si řekneš 1000kč, ale máš to 3 věci v jednom. V CA mají zimní bundu za 849kč, to samé ve VaV, takže těch 1000kč je dobrá cena.Já do toho jdu. Společenský kabátek mám z CA a toto bude sportovní bunda. Ježiš chudino s tou nocí:frowning2: snad bude líp i tobě s tím krkem

Honzi: jo to jsi říkala, že u vás byl tchán a děs:frowning2: někteří dokáží dělat rozbroje v rodině.... Kašli na to!!!
super zprávička s tím plotkem, bylo načase :sweat_smile:

Adeli: pak dodej foto kroje:slight_smile:

Martu: nedivím se že nestíháš dočíst... jako 3 děti, barák a ještě učení. Máš na to právo:slight_smile:
16. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Kašlu na to, už je pryč, ale pěkně to nasere. Jirku tahal pořád na pivo a když došel, tak pořád do mě ryl, no hnus. je to dobrá zpráva,že? je to udělané moc hezky...
no já dnes budu vařit lečo, Jirkovi s klobáskou a vajíčkem a my si s malou dáme jen tu zeleninku...odebereme si. Jinak malé jsem uvařila vývat s mrkví a nudličkami, tak si dá, ona to miluje...
Půjdeme tatínkovi naproti do práce, je to tak na hodinku prochajda a chci at mala jde kus pěšky, takže tak na 2hod, stejně bude déle.
Adélko, v tu sobotu to neklapne, jedu k mamči, Jirka bude celý víkend pryč, tak si chci maminka užít a aby si užila i ona malé, škoda...ale můžeme se domluvit pak na některý den, jak budeš u maminky...
16. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
holky v sobotu a neděli jede z Otr. do Zlín a Vizovic parní vláček. My jedeme s malým v sobotu.
16. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
ahojte
vůbec nestíhám...
dovča byla super, miška milovala písek a jakoukoliv vodu, tady máme fotky, zatím bez popisek:
http://www.erbenovi.fbl.cz/2009/Michalka/michalka15.html
let hrůůůza děs nesnáším to, bolí mě z toho hlava, nazpátek to házelo při přistání já strachy bez sebe...
ta bunda jak se tu bavíte, teda za 850 nemám ani já bundu, dá se sehnat i za 200-300. já nerada utrácím za oblečení ani na sebe natožpak za malou na chvilku. ale líbí se mi tam ty 3 dlouhé trika do těch asi půjdu :slight_smile:
brusle vám zavidím, mně miška fakt neusedí v kočáru u nás to prostě nejde :frowning2:
vláček vím, ale máme už plný víkend, tak jindy, ale mohlo by to být pěkné
jo a lečo jsem dneska dělala taky ze zahrady zelenina od rodičů mňam!, miška i s vajíčkem to dlabala s bramborem.
jdu makat, musím uf...
zatím ahoj a marodi se držte! (my taky frkáme, byli tam hrozné výkyvy i 10st vítr déšť, pak klimatizace, ale už je to skoro dobré):slight_smile:
pa
16. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak to já mám teda dražší bundy. A v tom chibu to není jen bunda, ale i kalhoty k tomu, takže si myslím,že se ta cena dá. Já včera trika nakoupila v tescu mají tam třeba za 40kč. Já jich nakoupila plno za 80kč už do zásoby.Vesměs teda nakupuji vše nové pro malého. V sekáči jen sem tam a to spíš jen babička. Spíše má vše nové.
Mony ona by ti neuseděla, když by viděla okolo kočárky?Malý taky sem tam když jedu sama tak je to pro něj na dlouho a samozřejěm celou cestu křupe křupky nebo hrozny, jablko nebo banán, rohlík... a když nás jede víc, tak je to lepší. Teď sleduje skoro pořád Terezku vedle, takže paráda a samozřejmě taky jí u toho:slight_smile:
taky bych mohla udělat lečo, máme šileně moc rajčat a už to skoro nikdo nejí
16. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
já mám taky trika z tesca s dlouhým rukávem, ale enviděla jsem jich tam víc druhů, kde je tam mají?
miška neusedí ani mezi ostatními kočárky, ani v buse - na výlet jsme jeli 30min a to bylo šílené, lozí po nás, chce na zem, když ji nepustíme tak řev, na chvíli zabere prso, koukat ven, blbnutí, ale už se celý bus těšil až vystoupíme :frowning2:
a ceny...na mě je to i tak drahé já prostě takové věci moc nekupuju. hodně nakupuju na mmb teď zase musím na podzim, zimu..bundu mám z tesca za 200 a jestli bude potřeba další tak mmb. ted nás čekají boty, tam teda nešetřím. léto jsme fakt vydrželi s jedněma sandálema tak teĎ už plné.
16. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek už usnul,tak snad aspoň hodinku vydrží :wink: .dopolko dal 1,5 h,tak uvidíme.byli jsme v lékárně,koupila jsem si na ten krk orofar,ale teda moc mi to zatím nepomohlo :frowning2: a je mi vůbec tak celkově pod psa :rolling_eyes: .a samozřejmě zrovna,když máme tatínka v práci.ale tak na umřítí nejsem,bylo i hůř :wink: .
dnes je tam ale vyloženě pařák :confused: .byla jsem venku v riflích,matýnkovi jsem dala také rifličky a triko s dl.rukávkem a myslím,že mu bylo docela teplo :fearful: .ale do krátkého rukávku už ho nedávám,přece jen je podzim a to počasí je všelijaké :unamused: .
v pondělí 21.9.je na besedě nahoře nějaký sekáček.kámoška byla minule a pokoupila za pakatel spoustu pěkného oblečení na malou.tak jsem už domluvené hned na ráno,že se tam zajdeme mrknout :slight_smile:.

mur :slight_smile: ...vláček :dizzy_face: ???tak do toho asi půjdeme :dizzy_face: .v sobotu máme v plánu jet opět do brodu do aqua,ale v neděli bychom si mohli odpolko udělat výlet :grinning: .i počasí má být hezké :slight_smile: .
s tou soupravou...no je pravda,že jsou to dvě věci a je fakt pěkná :slight_smile: .já vlastně ani nevím v jaké cenové relaci se pohybují kombinézy anebo oteplovačky s bundou.zatím jsem se dívala jen na mmb,v ca jsem ještě nic neviděla,ani v tescu.byla jsem tam v pátek.
ty brusle s vámi snad stihnu alespoň jednou :sweat_smile:.také nevím,co na to bude říkat matýnek,ale uvidíme.vyzbrojím se křupkami,chlebem a piškoty a snad to klapne :grinning:.maximálně se zase odpojím,přezuju a naserinkaně odkráčíme ku domovu :angry: :grinning:.

zlobi :slight_smile: ...fotečky jsou moc pěkné :slight_smile: .a dívala jsem se,že už nám miška trošku zarůstá :grinning: .

honzi :slight_smile: ...no to věřím,že to nas...a hlavně i zamrzí :angry: :confounded: .a jirka by s tím něco nemohl udělat?třeba si s ním promluvit nebo tak něco?na lečo jsi mě úplně navnadila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,budu ho muset velice brzy udělat,asi hned v pátek :slight_smile: .to bych vlastně mohla zkusit dát i maťulkovi :dizzy_face:,když už může celé vajíčko :wink: .
16. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
jo a to jsem už podvakráte zapomněla :sweat_smile: ...
pěkně jsem se vztekla u faktury za telefon...normálně mě t mobile super natáhnul :angry: :angry: :angry:
ale to vám povím pak až na srazíku :wink:
16. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
mony já už nenakupuji mezi těma malýma věcma,tam už na nás nejsou:slight_smile: já už chodím do klasických dětských, kde to je od roku a více. Trika jsem koupila 1,5-2 roky a pak ještě 2-3roky tam je rozdíl jen v 1,5cm na rukávu v délce a v délce trička, jinak na šířku jsou stejné.
No já se právě dívala na dětské kombinézy na ty větší děti a pod 1000kč to nejde a nikde na mmb nic není. Takže radši do nového a kvalitního. Jako já na věcech zase tak moc nešetřím. Co se mi líbí tak to prostě koupím. Dědit nemám po kom, takže holt nakupuji a zase kupovat vše použité nechci. Jako má krásné věci i ze sekáčku, ale já prostě když nakupuji tak nové. Na lítačku má samozřejěm použité věci a dokonce některé ještě po mě:grinning:
Botky mě taky čekají zachvíli, na nich teda taky nešetřím a ty poslední to jsem se kor rozšoupla:grinning:

Ined: do toho sekáčku se teda taky zajdu mrknout, od kolikati to tam je? já si myslím,že by to Matýnek vydržel, když by viděl sestavu kočárků, dneska tam byl traktor a ještě to jídlo do ručičky...:grinning:
16. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.