• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
já nesnáším t-mobil.Mamce tam pořád něco nastavují, teď jí tam cosi nastavilia pořád se dovolávám akorát do hlas schránky a to ji pořád ruší. Všichni z rodiny mají t-mobil a pořád do mě hučí ať přejdu,ale nemíním. Zlatý vodafone!!! teda nemám s ním žádné problémy
16. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahojky,
tak bruslení bylo opravdu super, ještě pár takových krásných dní:slight_smile:
Pak jsem jela do UH, ale jen jsem byla v jednom květinářství dokoupit si truhlíky na balkón. Pak jsem byla v Napa u našich a ještě u prababičky.
Holky s pátkem počítám a moc se těším:slight_smile:

murin: děkuji za odkazy, ten vláček zní dobře:slight_smile:

zlobi: dívala jsem se na fotečky z dovči. Pěkně jste si užívali, Miška spokojená:slight_smile: Ty změny počasí jsou blbé, to je pak jasné, že někdo to odleží:frowning2: Jak píšeš, teď asi zas musíš dohánět práci:frowning2:

ined: ten bazárek zní dobře, ráno jedu k zubařce a pak bych se zastavila, ale naštěstí už kromě čepice a šály mám vše na zimu.
16. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jen na skok.matýnek už spinká a mě je docela zle,takže dám směr sprcha ,chvilku tv a šup do hajan :slight_smile: .orofar nějak nezabírá a krk bolí a bolí :frowning2: .

mur :slight_smile: ...no já právě vůbec nevím,jak se ty ceny pohybují,ale počítám tak 600-700 kč.nové něco kupuji také,většinou teda bodýnka,samozřejmě ponožky a punčošky,jinak hodně po bazárkách a tak.na vše nové bych neměla ani omylem :sweat_smile: .na botečkách také nešetřím,to vůbec...a ani to nejde,chci aby měl matýnek nožičky zdravé :dizzy_face: .
ten sekáček myslím je asi hned od 8h.já to přesně nevím,leták má kámoška,ale ona sama navrhla čas,tak doufám,že ví,od kolika to je.ještě to raději zjistím a pak písnu :wink: .

peti :slight_smile: ...super,taky se moc těším :dizzy_face: .to se máš,že už máš vše.mě teda toho moc nechybí,ale ještě mám co shánět :sweat_smile: .čepici a šálu v nejbližší době očekávám,nechala jsem si dělat krásnou u jedné paní z mmb.mohla bych ti poslat odkaz.má tam opravdu krásné kousky :slight_smile: .
holčinky,končím,všem přejeme krásnou,dobrou a hlavně klidnou noc a zítra papa :dizzy_face: .
16. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky,
tak mi dnes teprve před devátou usnuly...jsem ji nemohla dostat z hřiště a pak honem koupat, večeře a spát.
Dnes nám skoro celý den nešla elektrika, tak jsem měla o zábavu postarané, musela jsem odmrazovat ledničku a mražák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak aspoň je to na chvíli z krku :wink:

Normálně mi teď jak už jsme před den bez plenky, tak ji dávám jen když jdeme někam dál(pro jistotu) a byly jsme na procházce a Nikča že "kakat", plenku sice měla, ale asi jak už není zvyklá tak to nešlo tak jsme musely kakat do trávy :grinning: ...no lidi koukaly kolem :fearful: , ale co už, kulicha jsem pak sbalila s sebou do plenky, aby na nás někdo nevyjel, že to tam jako chci nechat, bo co? :rolling_eyes: :sweat_smile: ....no ale jsem ráda, že si aspoň tak pěkně zvyká.
Na kakání už řekne sama, ale na čůrání ještě nee...to se musím ptát.

No jinak ty ceny dětských věcí jsou fakt někdy mazec, já to mám tak napůl, něco nové, něco bazárek a něco poděděné :slight_smile: ...nejhorší jsou fakt snad ty boty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S pátkem taky počítáme :slight_smile: ...dnes už se cítím o mnohem líp, jen doufám, že to ještě nepřijde na NIkču :unamused:

Honzi, tak příště pro jistotu odjed k babičce zrovna, ať se nemusíš zbytečně roštilovat a nervovat :angry: ... ono je kolikrát fakt potřeba si to vyříkat pěkně z očí do očí a třeba bude chvíli klid :slight_smile:

Zlobi, koukala jsem na fotečky :slight_smile: ....moooc krásné, je vidět, že jste si to všichni bezvadně užili :slight_smile: A co srazík v pátek, dorazíte?
16. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zlobi, ty trika z Tchiba jsou fakt super, jak mariál, tak vzhledově :wink: ...my je taky máme :slight_smile:
Jo a příští týden je v Mal. zase výprodej věcí LOANA, na kulturáku, myslím je to od út. - čvtrtku :wink:
16. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem se už nedostala. Nám dorazil stoleček s židličkama a slunečníkem a k tomu stan na zahradu. Malý unešený, hned to vyzkoušel. Ale schovám mu to na vánoce a nebo na narozky. Jen mu teda nechám venku jen 1 židličku, ale zbytek se musí schovat. Nekradu, takže teď budu využívat každé věci jako dárku.

Marky: to je NIkča šikulka. Závidím, se opravdu máte. My ani čůrání ani kakání:frowning2: u nás to nebude myslím ještě hodně dlouho. Prostě nikde sedět nechce. Dát vědět dá, ale prostě ani noční, ani záchod, ani venku na kanál nebo trávě. Prostě vše do plenky. Teď má velkou spotřebu neboť kadí několikrát denně, rostou poslední zoubky. Já nakoupila teď 4 balíky pampers:frowning2: peníze jen za plenky letí. Jsem nešťastná z toho,že mi prostě nočník nee :frowning2:
Od kdy to tam je? asi v úterý nebo ve středu pojedu za tou mou kámoškou Danou co má tu Karolínku. Čekají druhé dítko:slight_smile: tak bychom se tam třeba stavily.
17. zář 2009 v 07:13  • Odpověz
Normálně ještě chrníme :sweat_smile: ...nějak se nám upravilo spaní.
Muri, s tím nočníkem to chce čas, neboj s plenkou napořád nezůstane :wink: ...my jsme měly taky takové období, že nechtěla nočník ani vidět, na chvíli jsem ji tam prostě nedávala vůbec a přešlo to samo. Takže i vaše doba přijde :dizzy_face: ...akorát fakt už ty pleny lezou do peněz :confounded:
Danči mooooc gratuluju :dizzy_face:
V těch Mal. je to od pondělí 21.9. - čtvrtek 24.9. od 10.00 - 17.00 :slight_smile:
17. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
ahojky
tak noc se u nas dala
tady strasne leje tak snad se to vyprsi do soboty jinak me jebne :angry: :angry: :angry: a kroj na prd

co se tyce hader tak ja mam neco podedene od kamaradky a neco nove ale z 80 proc.z anglickeho sekacku..ne ze bych nemela penize ale je me lito utracet penize za hadry kdyz je petan za dva mesice neoblece..

mur..petan nechce nocnik ani videt vzdy rve jak tur a to mam ma o dva mesice vic..no ten bude s plenkama tak do tri let :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
u nás noc docela šla,až nad ránem začal matýnek vyvádět.nejspíše se opět dožadoval,abych ho vzala k sobě :angry: :sweat_smile: .ale ne ne...vydržela jsem :wink: .to si nesmí zvykat,ořežproutek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale teda byla jsem za ním po sobě snad 10x,jen ho položit,ale to ho musím vždycky zvednout a záda teda volala o pomoc.já snad budu muset fakt na nějaké masáže,protože už opravdu trpím.ráno jsem si dala hned dva ibalginy a ani to mi velice nepomohlo a to nejsem na prášky vůbec zvyklá :confounded: .krk je stále stejný,tak nevím teda co zítra :frowning2: .ale tak snad se to ještě zlepší :wink: .
no ale to počasí :frowning2: .snad aspoń odpolko by mohlo přestat pršet,jinak teda nevím,jak matýnka na celý den zabavím :frowning2: .já bych s ním šla ven klidně i v dešti,ale on nesnáší pláštěnku a pak ječí a je protifka :unamused: .to teda nevím,jak to budeme dělat v zimě :sweat_smile: .

holčinky,tak všem přejeme pěkný ikdyž deštivý den,papa :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
ahojte
tak my nešly do yamahy mišce zase trochu vylezla teplota, tak at tam něco neprskne, a radši jsme šli k dr zkontrolovat uši. tak to dobré. ale celounoc se budila a plakala a chtěla se mazlit hrozně jí bolelo břicho :frowning2: asi jak polyká hledny. ach jo. takže my zítra fakt ne. navíc teda ještě dost běhám a zařizuju po dvoči. jdeme taky zítra koupit boty pokud jí bude dobře, ale ven chodit máme. akorát mi dnes usnula v kočárku pocestě od dr. doma se vzbudila a nechce jít spát tak nevím co dneska bude :frowning2:
miška ted nočník taky naprosto odmítá tak nevím no :frowning2:
vcera jsem na mmb objednala 4 zateplené kalhoty za 420 celkem tak mám radost a už se na ně těším :slight_smile:
do tchiba na trička se chystám ty se mi fakt líbí a nejsou nějak extra drahé. adel taky tak...peníze mám ale přijde mi to zbytečné na ty dva měsíce
nestihla jsem dočíst, co to máte s tím krojem v sobotu adel?
17. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
peti :slight_smile: ...dám ti to sem,nejde mi odepsat :wink: :angry: .
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=112935
a dodám ještě fotečku matýnka v nové čepičce :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahoj holky, v yamaze super, dneska byl Mates jak anděl, nikdo ho nepoznával a já sama taky ne. No jo vytuhl v autě než jsem tam dojela, tak asi byl ještě mimo. Ale pak se i on rozjel:slight_smile: šla jsem potom ke kámošce jí půjčit nějaké věci pro malou a pak Čepkov. Koupila jsem tu soupravu a musím říct, že je fakt super. Bude v ní Matesovi krásně teploučko. Pak jsem mu musela koupit koláč, aby mi nevytuhl po cestě domů. Nakonec šel spát až ve 13.30h tak jsem zvědavá kdy vstane a kdy půjde večer.
Počasí je fakt na h.... ale tak potřebuji zavařovat hrušky, takže se mi hodí, že je škaredě a budeme doma:slight_smile:

Mony: a to máš zateplené jako do sněhu a nebo do kočáru. Ono je to docela rozdíl v zateplení. Mě jako Mates bude běhat ve sněhu, takže chci pořádné a radši si připlatím. Nemíním, aby klepal zimou... V kočáru bude ve fusaku, ale na sáňkách a nebo aby se válel ve sněhu je potřeba pořádné. Zateplené kalhoty taky mám, ale prostě není to ono. I do tesca si zajeť na trika jsou tam dobré ceny 40-80kč.

Marky. u nás to není jen období a nebo to období už trvá přes půl roku. Nočník je u nás prostě tabu. Sedět se na něm nebude, ani panenka na něm už nesmí sedět. Já když sedím taky tak řve a to samé, když jdu já na wc, tak mě Mates tahá ať jdu z tama a řve. Takže u nás toto je prostě kalamita. Nevím kdy teda na to dojde, že se tam sedí a čůrá a pleny se nenosí. Jako nenutím ho do toho, protože by to bylo ještě horší. Vyjímečně si na něj někdy na 10vteřin sedne, ale hned z tama vystřelí a nepomáhají ani knížky, hračky, jídlo, prostě nic:frowning2: A ano to, že vidí jak tam chodí jiné děti nezabírá:frowning2:

Ined: teda já na krk používám tantum verde, to mi zabere vždy hned. Nic jiného ani nekupuji. No uvidíš, ale byla by to škoda, kdyby jsi nedošla.

Adeli: no vidím, že nejsem sama, komu dítě nechce chodit na nočník. Snad se nám to zlepší. Pak dodej foto kroje. Taky doufám,že se vyprší. Jedeme v sobotu tím parním vláčkem až do Vizovic, tam se chceme projít a pak zase zpátky a nechci zmokat.
17. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
ined: takový nákrčník mám já pro sebe a je to super věc. Vždy ho používám v zimě na lyžích.
17. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3291283&vReferer=
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mur :slight_smile: ...jj,já jsem chtěla právě nákrčník,protože šálku bychom jistě hned ztratili.toto navleču,krček bude v teple a je to :grinning: .tantum verde mi radila i monča,ale dnes jsme zavření doma a asi budeme i po zbytek dne :frowning2: ,takže se nikam nedostanu.ale už je to možná trošku lepší :wink: .taky by mě mrzelo,kdybych už podruhé nemohla :frowning2: .dnes jsem objednala na mmb 4 zateplené kalhoty,dvoje na podzim jaro a dvoje vyloženě teplé na zimu a soupravičku oteplovačky a bundičku,ale nové.zkusím dát foto :wink:.

matýnek spinká,ale netuším,jak dlouho vydrží,neboť dopolko dal 1.45 h :slight_smile:.ale je teda hodný,i pěkně papal,tak se to s ním dá.ale je to holt těžké zabavit tak malého prcka :sweat_smile:.ho ještě neberou ani pohádky,tak znělka a šlus :grinning:.budeme to holt muset vydržet :wink:.

jdu pohledat ten odkaz na zimní soupravičku :wink:.
17. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
ta čepka je fakt pěkná :slight_smile:
už se těším do yamahy. miška dneska spala jen těch 15min :frowning2:
mur kalhoty zateplené do kočárku nebo s punčocháčema na chození. a na válení do sněhu samozřejmě oteplováky, ale čeká že ještě povyroste do sněhu a pak koupím na mmb jsou tam krásné tak od 250-500kč. zítra snad jdeme na boty a bačkůrky to zase bude pálka
ined a co ty tvoje záda? hlavně at ti je brzy líp...se ti to sešlo :frowning2:
17. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
holky,neprší,valíme ven :slight_smile: .
odkaz jsem nenašla :frowning2: .skočím si na to tantum verde :wink: .

zlobi :slight_smile: ...záda bolí a bolí,potvory :angry: :sweat_smile: .snad to přejde
zatím papa
:dizzy_face:
17. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojky,
dnes jsme byly na plavčo, Terka je pěkný vodník, už skáčeme z okraje:slight_smile: Paní s fotečkami si pospíšila a tak jsem je byla vyzvednout a něco přihodím:slight_smile:

ined: Matýskovi to strašně sluší, ten nákrčník je opravdu fajn:slight_smile: Poohlédnu se a také něco objednám. Já jsem také objednávala na mmb, máme jednu kombinézu bez nožiček na botičky a jednu celou. Také jsem neodolala a objednala jedny zateplené kalhoty a buřtíkatou vestičku, zimní bundu.-) Nějak jsem se rozjela (už objednávám tak 3 týdny). Zatím vše došlo za dobrý peníz a pěkné. Zatím mám jen výbornou zkušenost.
17. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
ahojky holky...
nevíte, zda je na netu, jak ten vláček jezdí? Chtěla bych taky malou vzít a kolik to stojí, stejně jedu do Zlína.
Peti, fotky jsou úžasné, nejkrásnější je ta s obláčky a v růžích... :wink: Terezka je prostě úžasná holčička...
17. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky, tak už chrníme a to jsme dnes spaly do 16h a musela jsem ho budit. Ale šel spát později. Zkoušela jsem Matesovi tu soupravu a super. V prodejně jsem zkoušela jen bundu, kalhoty přiměřila. Akorát se potvůrka nechtěl fotit:frowning2: jak přestalo pršet hned jsme vyrazili ven, lítal se sousedem a předháněli se na odrážedlech, no sranda. V 19.15h jsem ho násilím brala dom.
holky mrkněte na www.quelle.cz jsou tam nádherné věci a taky pěkné kombinézy. Ale zase nejsou nejlevnější, ale jsou kvalitní.

Peti: fotečky nádherné. Ta s tou čelenkou nemá chybu. Terezka je opravdu modelka!!! ty křidýlka by se mi líbily právě na vánoce:slight_smile:

Ined: snad to tamtum zabere. Fotečky super, Matýnkovi to pěkně sekne.

Honzi: já ti to pošlu mailem, jinak mi to nejde.
17. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
platí zítra ten senior v 10h?
17. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahojky,
tak u nás se také spinká, dnes za celý den dala jen 20min:frowning2: a ještě venku tak hnusně, co doma? jsem úplně K.O.

holky, děkujem za pochvalu:slight_smile: andílek s čertíkem v těle:slight_smile:

já se zítřkem počítám:slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

mur :slight_smile: ...zrovna jsem se chtěla zeptat :grinning: .proto nakukuji :slight_smile: .

i matýnek už pěkně spinká,ale nějak pokašlával,tak snad ho jen něco zalechtalo v krčku :frowning2: .tantum poctivě cucám a pěkně to aspoń na chvilku znecitliví,tak snad to zabere :wink: .
já tedy ještě ráno nakouknu kvůli srazíku :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...ty by jsi dojela :slight_smile: ?jen jestli mám sebou vzít kdyžtak tu látku na závěs :wink: .ale samozřejmě tě moc ráda uvidím i bez toho :wink: :grinning: .

peti :slight_smile: ...moc děkujeme :dizzy_face: .a vy máte také moc krásné fotečky,terezka je opravdu andílek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .také jsem se roznakupovala,ale už musím brzdit :sweat_smile: .penízků už tolik není :sweat_smile: .no ale už máme vše,ještě teda fusak,ale ten koupíme buď v nebíčku nebo v tom novém obchodě vedle tomy,tam se ještě musím kuknout :wink: .

tak snad se zítra tedy setkáme :slight_smile: .všem přejeme pěkný večer,jdu čučkat na ordinaci a pak už půjdu zalehnout,ať si zádečka spočnou :wink: .
dobrou noc a krásné sníky,papa :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
ok, já se zítřkem taky počítám!:slight_smile:
Jdu ještě dokrájet hrušky na zavaření. Dneska jsem je krájela do sušičky, abych měla na frgály:slight_smile: sušička mi už jede na plné obrátky:slight_smile: zítra pokračujeme v zavařování. Měla by mi zítra dojít paní se mrknout na ten kočárek, tak snad to vyjde. Holky držte palce:slight_smile:
Přeji pěkný večer a dobrou noc. Zítra čauky
17. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky :slight_smile: ...adresa šílená,já vím :grinning: .
ale jinak jsem ten obrázek soupravičky zkopírovat nemohla :grinning: :sunglasses: .
se zítřkem také tedy počítám,pokud tedy nepadneme :wink: ,ale to ještě písnu ráno :slight_smile: .
mur :slight_smile: ...palečky držím :wink: !!!
papa
17. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak vidím, že zítra opět srazíkujete, přeju ať vám vyjde pěkné počasí :slight_smile:
Já stále na plné obrátky, dnes jsem dokonce zapomněla ráno dovést Lucku na autobus, jeli se školkou na dopravní hřiště. Naštěstí zapomněla i naše Hanka tak tam Lucku s Marečkem zavezla autem :grinning:

Holky chtěla jsem vás poprosit, když vám někdy přijde nějaky mail s videem na kterém bude něco ohledně komunikace lidí ( třeba jak na sebe dva pokukují, nebo nějak jinak komunikují, třeba jeden odmítavě), Prostě ohledně komunikace lidí, jestli mi to můžete přeposlat na mail. potřebovala bych to na seminárku. Byla bych vám vděčná. Vždyť takových mailů chodívá dost, nemám tolik času prohledávat všechny weby na netu.
Mail je MartinaBu@seznam.cz, kdo ho ještě nezná. :sweat_smile:

Tak ještě jednou všechny zdravím a zase se někdy ozvu, jak to čas a energie, které poslední dobou nějak ubývá :unamused: :sweat_smile: , dovolí.
17. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
zítra možná dovalíme, Karka měla v pondělí teplotu zřejmě od zubů, v úterý ráno zvýšenou a odpoledne už byly venku 2 špičáky najednou, teď ještě kvůli tomu trochu průjmuje, ale jinak je dobrá. Jen mě bylo v úterý hrozně blivno, zvracela jsem celou noc, zřejmě jsem se převitaminovala, odpol jsem v odšťavňovači dělala děckám šťávu z jablek, hroznů a švestek, ještěže to moc nechtěly pit, protože já jsem dopila, co nechtěly a v noci jsem myslela jsem že mě to snad roztrne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsme měli na večeři ještě zeleninové misy a to mě fakt dorazilo :sweat_smile: ...bylo to nějak příliš zdraví najednou nebo co :grinning: Dneska jsem byla ve škole na prvních přednáškách a v kabelce jsem měla, ještě pro jistotu sáček, kdyby to na mě zas přišlo :sweat_smile: , ale teď se zdá, že už jsem konečně odvitaminovaná, protože jsem se večer konečně po 3dnech mohla najíst.
Marti, soucítím s tebou :slight_smile:, pokud něco k tomu tématu objevím, určitě ti to pošlu..
Peti, nádherné fotky opět, Terka krásně pózuje, hotová manekýna :slight_smile:
Deny, já zas používám Neoangin a taky funguje, tak doufám, že léčba zabere, ať se když tak můžem vidět na zítra na sraze. Ten nákrčník je dobrý nápad, naši oba moc šály nemusí, tak toto bych možná taky zkusila.
Murin, ten vláček možná taky o víkendu zkusíme, můj mě už infomoval, že zas budou celý víkend v práci :frowning2: , tak když nebude co dělat v neděli... Jinak ta kombinézka je moc pěkná, mě by se hodila na Fildu :slight_smile: ...hrozně moc se teď vytáhl a skoro vše mu je malé, tak teď hodně nakupuji hlavně pro něj.
Marky, díky za pochvalu účesu, taky jsem se na fotce málem nepoznala :grinning: ....teda Nikča šikula, jak zvládá ten nočník, to u nás nehrozí vůbec :unamused:
Adel, však ten kroj přinejhorším prodáš, ne? Co jsem slyšela, tak počasí o víkendu vypadá slibně :slight_smile:
Jani, teda ten tchán ti dává zabrat :frowning2: co se mu prosím tě tak najednou stalo, však ze začátku jste spolu vycházeli, ne?
Mony, to moře jste měli super :slight_smile: Kde jste to přesně byli v tom Bulharsku?
Holky dobrou, snad se zítra uvidíme :slight_smile:
17. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahojky holky, jen nakukuji ještě před spaním...
nám to zítra bohužel opět nevyjde :frowning2: Nikča je dnes nějaká nachlazená, pokašlává a i trochu rýma, teplotu sice nemá, asi to chytla ode mně :angry: , tak to zítra nebudeme radši riskovat.
Vy si to pořádně užijte a dejte si fafčooo i za mě :wink: ...všechny zdravíme!
Dobrou noc :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 23:34  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuji jestli nějaká změna. Uvidíme kolik nás teda bude:slight_smile:
marodům přeji rychle uzdravení ať se můžeme sejít v hojném počtu co nejdříve!!!
18. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.