• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojte holky, včera jsem ani na pc nešla, čertík nechtěl spát. Jak spal 3h v kočárku, tak byl pěkně vyspaný. Nakonec usnul po 21h, ale o půl 2 řev, zabralo jen mléko. Pak se od 6h vrtěl a vstával v 6.3Oh. Tak to jsem taky chtě nechtě musela z pelechu a začala jsem se oblékat, že jdu škrábat auto ven. Zima jak v Rusku, tak jsem se rozhodovala jestli jet plavat nebo ne. Malý byl teplý, měl teplotku ale jinak řádil jak nevím co, takže další dilema, Nakonec jsem s ním plavat jela. Myslela jsem si, že tam nikdo nebude, když je taková kosa a s mimi se nesmí ven, ale bylo plno. Malý se opravdu vyřádil, byl ve svém živlu, cákal na celé kolo, vískal, prostě měl šílenou radost:slight_smile:Tatínek se jel podívat s nama. Pak jsme čekali asi 45min než jsme šli do té zimy. Pak jsem šla s malým na návštěvu, řádil o 106:slight_smile: jak už byl k.o. tak jsem jela domů. Holky je to jisté!!! (víte co)
Malý mi chrní v kočárku, tak jsem zvědavá jak na tom bude ažs e vzbudí jestli teplota bude nebo ne. Ty zimy jsou strašné, už bych chtěla, aby přestalo mrznout. Paní nám říkali, že max do -10st můžeme ven, jinak ne. Takže holky žádné prochajdy...

zlobi: myslím od sunarky nebo hami je nemléčná banánová, tu jsem měla. I UM jsou proti alergii na kravské mléko, taky už jsem to zkoušela.

honzi neboj malé zachvíli nepřijde, že má ekzém. Máš nějaké kapky proti svědění? Já jsem mívala fenistil a teď mám zyrtec kapky. Ale přijde mě, že to moc nezabírá.

janista: další foto švagra jsem neviděla, ale co tak čtu tak je teda velmi populární:slight_smile: Jinak já naživo si moc nepamatuji, protože v té době jsem se nedívala, spíš jsem koukala na výrobky než po chlapech:slight_smile:

jinak holky není problém na těch JS. A nebo v UH pokud by šla i honzinecka ať je to vyrovnané. Jak chcete.
11. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
Já bych šla učitě, ráda bych vás viděla a pokecala a taky jsem ještě neviděla, jak Miška lozí...my teda zatím nic...musí se jí moc chtít, aby se plazila po břichu....jinak pořád jen rotace na bříšku. No já mám fenistil a příjde mi, že to vůbec nezabírá...
11. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
honzi ty kapky mě taky přijdou, že nazabírají. Teď jsem dostala ten zyrtec, ale taky je to nic moc. Pořád se škrabká a teď má flíčky i na tělíčku, ale ty zatím nesvědí, jen to pod kolínkama a na ručičce, ale teď musím zaklepat an té ručičce jak to mažu tím konopím, tak je to dobré, už to má spíš jen vysušené, tak promazívám indulonou.
takže holky jak chcete s tím srazíkem, mě je to jedno. cesty jsou dobré, dneska jsem to projela pěkně:slight_smile:
11. led 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
tak to je fajn murin že jste šli, je vidět že mu to pomohlo :slight_smile: mě tak mrzí že nemůžeme plavat...:frowning2:
a vím co a děs:frowning2:
super se mrknu ale dnes zkusim tu pohankovou ty křupky jí vyložene chutnajjí a zapíjí je vodou aleluja :slight_smile:) už se sama sápe po hrnku ale jen když jí ty křupky, ale začít se musí nějak :slight_smile:
já jdu zítra k dr. uvidím co mi řekne moc se bojím at na mišku něco nehodím :frowning2: takže vůbec nevím co příští týden bude
honzi miška leze tak pomalu rozvážně ne jako ti lezící profíci :slight_smile: a jak jde adelce stání? mišku vyloženě baví stát a až ted se učí hrát si vkleče po té co přes měsíc stojí, máme to nějaké otočené:slight_smile: akorát je děs jaké akrobacie dělá u kojení ted u toho stojí a před chvíli klečela vedle mě:slight_smile:
11. led 2009 v 15:03  • Odpověz
fakt byl čertík unešený, škoda, že nemám foto. Příště musím vzít. Ale jestli to pomohlo na teplotu zatím nevím, spí už 2h v kočárku a to spal ještě v autě, ale je pravda, že dopol.spal jen 10min, tak to dohání. Doufám, že bude po teplotě a nebude marod.
hlavně aby ti bylo líp. Škoda, že nemůžeš i jiné věci na krk,u toho kojení je tofakt s nemocema problém:frowning2: To je super, že už se sápe i po hrnečku, pak to bude i po jiném jídle a pak bude hrnečkový profík:slight_smile: Neboj my taky lezli ze začátku pomalu, to až časem dostane grády:slight_smile: ale je pravda, že my v té době ještě nestáli, takže aby nezačala dřív chodit. my radši lozíme i když teda teď je to několikátý den, co chodí s vozítkem a strašně moc se to líbí. Akorát teda nejde rovně, táhne ho to doleva:slight_smile:
11. led 2009 v 15:26  • Odpověz
holky, hrůza...malá opět spadla z postele...uspala jsem jí v naší a rána do 5min malá má odřený nos a na čele červené tečky....je rychlá jak drak...ale už se směje...pěkně nás vyděsila :sweat_smile:
11. led 2009 v 15:46  • Odpověz
honzi: mě spadl malý několikrát. První řev a pak taky v pohodě, to se jen ty děti leknou. Já jsem učila slézat z postele, tak to dělala asi měsíc a teď je to zase měsíc co prostě slézat nebude a jde první hlavou a nebo se rozčiluje a řve na celé kolo, ruky nahoře a mami sundej mě laskavě z té pohovky :grinning: takže tůdle, matka drsňák učí opět lozit dolů a dokud nesleze sám, tak ho tam nechám:slight_smile:
11. led 2009 v 16:04  • Odpověz
tak me petrik nespadl nikdy ja ho na postel nedavam..je rychlej jak prujem :grinning: :grinning: :grinning:
jinak me fenistil..zabiral :wink:
do UH bych taky sla..budu u mamky a tak do zlina bych to mela daleko..
11. led 2009 v 16:13  • Odpověz
tak já na postel dávala dřív, co ještě neuměl lozit a nebo tam prostě vytuhl. I jsem seděla vedle a otočím se a najednou na zemi. Tak holky mi se skoro po 4h probudili. Malý hycuje, tak ho jdu změřit.
Se srazíkem je mi to jedno, pokud budeme zdraví, tak dojedeme kamkoliv.
11. led 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahojky, zdravíme všechny....vítám Adel z krásné dovolené :slight_smile: fotečky úžesné, hned bych si dala říct i bez lyží :wink:
Vidím, že se tu zase rozmáhají nemoci :angry: , snad ti brzy bude dobré, u nás je Nikča zatím v pohodě, akorát mě pěkně škrábě v krku a už prentivně cucám "preventan", snad zabere!
Tatínka máme ještě na baráku, já jsem se dnes pustila do povánočního úklidu, takže veškerá výzdoba i se stromkem jsou pryč, konečně trochu víc místa :sweat_smile:
Odpoledne jsme byly i chvilku venku, jen před barákem, ale teda kosa pořádná :confounded:
Včera jsme celý den byly v Březolupech, odpoledne jsme šly na ty sáně i s děckama, ale Nikča byla unavená, protože celé dopol.nespala, tak na saních řvala a pak v kočárku hned vytuhla.Já jsem si s děckama aspoň parádně zablbla, babička vozila a ségra si jeli aspoň v klidu nakoupit.
11. led 2009 v 17:10  • Odpověz
My už měly taky pár pádů z postele, naštěstí nic vážného, jen trochu křiku a pak jsem radši naučila Nikču samotnou slézat z postele a už je v tom teda profík :sweat_smile: (možná jste viděli video)...sama už tam i vyleze, má to své výhody i nevýhody, teď musím pořád hlídat, aby se nezačala sápat po oknu :frowning2: , tam ji to hrozně láká a z tama by mohla sletět dolů...no stejně ty dítka musíme pořád pro jistotu po očku kontrolovat :sunglasses:
11. led 2009 v 17:15  • Odpověz
No taky jí to manža učil, ale ona jde pohlavě, drnda...bouchla se do solné lampy a do postýlky, hledala jsem ji u topení a ona nikde a spadla na druhou stranu...taky už se chechtá, jen chvíli křik...
11. led 2009 v 17:18  • Odpověz
My naštěstí nic kolem postele nemáme, jen koberec, tak to nebylo tak hrozné, jen jsem ji vždycky radši v noci pro jistotu hlídala(při prvním pádu jsem volala mojí Dr.,tak mi to řekla), ale dobré...i Adel bude v pořádku :slight_smile:
No Nikča se to naučila kupodivu docela rychle, taky jsem koukala...a teď už je to profík :wink: ...Hlavně po ránu, když chceme, aby s náma vydržela trošku dýl v posteli, tak prchá za hračkama :grinning:
11. led 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
ahojte tak já si schrupla s malou, ale už se i těším k dr. ten bioparox sice trochu zabral na krk, ale celkově je mi pěkně blbě :frowning2: celý vík se stará radek ale od zítra nevím co bude :unamused:
tak nám z postele neslítla, jedno málem to radek chytal ve vzduchu chvíli potom co se naučila otáčet a od té doby je v posteli nebo na gauči jen s námi sama ne, ona je totiž "skokan" jak je nahoře tak prostě ke kraji a "hop" takže ji chytáme ve vzduchu aby jako viděla že je to pád, ale nevím nevím jestli ji to dochází :slight_smile:
tak asi nespadla z výšky honzi když je tak v pohodě co? :slight_smile:
marky nikča je fakt profík :slight_smile:
11. led 2009 v 17:34  • Odpověz
holky tak máme 37,9teplotu. Hned jsem dala panadol sirup, ten nám šmakuje. SIce pro měje to hnus, ale malému to chutná. Teď se po mě sápe a chce mi sebrat večeři. Už se několikrát pokadil, srajda jak blázen:frowning2: takže si myslím, že to není nachlazení, ale zuby, no uvidíme jak na tom bude v noci a zítra. Teď řádí jak blázen.

marky: tak to je škoda že Nikča byla unavená a sáněk si neužila. To malý je z nich úplně hotový:slight_smile: takže snad příště to bude lepší a Nikča bude sáňovat o dušu. Nohlavněže jsi se vyřádila ty :grinning: :grinning:
taky už jsme pěkně lozily z postele a najednou ne a musím sundávat a nebo letí po hlavě. Tak vždy natočím, ukážu jak na to a dám ho pěkně zpátky, aby slezl sám. No křik.
11. led 2009 v 17:37  • Odpověz
No, to vyřádila, jen doufám, že to neproležím :frowning2:
Zlobi, tak toho ještě využij a kulíruj se dokud muže Radek pomoct, já jsem si dneska s Nikčou dala taky hoďku šlofíka a normálně jsem nezamkla a obudil a překvapil nás tu kámoš s jogurtama :grinning: ...donáška přímo do postele :sweat_smile:
Jinak on je taky sám (tip pro Murin :wink: ), je rozvedený a má syna 14 let, mu je 34 ? tuším...bývalou ženu má v Kvasicích, holky možná budou znát. Fajn kluk :slight_smile: ...tak můžeme třeba někdy, někam vyrazit :wink:
11. led 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
murin to má jak já, že by mi rostly zuby? :grinning: :grinning:
tak hlavně at to jsou jen ty zuby a ne nic dalšího
doufám, že budeme zdravé a dáme ty saně co nejdřív moc jsem se těšila a měli jsme dnes jít lyžovat :angry:
miška je hrozný strašpytel, jak zavrávorá tak řev i když to ustojí ale je fakt že už teď nepadá tolik tak je to lepší pak to učení na slezení bude záhul...ale my tu asi nemáme nic tak nízkého, aby z toho mohla slézt, akorát tu lehačku a z ní leze po rukách :slight_smile:
11. led 2009 v 17:46  • Odpověz
Murin, my nesnášíme žádný sirup a může být dobrý sebevíc :sunglasses: ...bohužel.
Tak snad to nebude nic vážného, ať je Mates brzy fit!
11. led 2009 v 17:47  • Odpověz
Tak máme zmrzlého tatínka doma :slight_smile: :sweat_smile:
11. led 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
ty jo murin ty budeš mít nápadníků !! :slight_smile: já tu nikoho nezmám a przžáka ti nedoporučím ještě by jste nám utekli :slight_smile:
11. led 2009 v 17:49  • Odpověz
zlobi tak tobě zuby už asi ne, jedině jestli nemáš osmičky:slight_smile: Malý se tu chlámě, dělá čurbes, takže nemocně rozhodně nevypadá. No sand budeš brzy fit a na ty saně vyrazíme.

Marky taková donáška až do postele by se mi taky líbila:slight_smile: sem s ním :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
murin s jogurtem nebo chlapem? :slight_smile:) ale má teda úžasnou vlastnost tu donášku do postele :grinning:
nikče vadí sirupy? miška řvala poprvé a pak zjistila že je to dobré a šmakuje jí to :slight_smile:
jo a konečně nám miška občas něco "povídá" nejčastěji když jí něco nejde tak dělá "jejeje" a pak cosi co zní jako "ta" ale to odmítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2009 v 17:57  • Odpověz
Jj, bohužel vadí a pak se tak nabručí, že klidně i 2 dny nejí nic ze lžičky :angry: , asi budu muset dávat nasilím ze stříkačky :confounded:
Murin, zkusím pohledat, jestli bych nenašla někde foto s ním :wink:
11. led 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
aha já ho dávám z tý stříkačky co je v tom. a když měla atb tak ty jí fakt chutnaly - taky sirup - že se ztekala když došly :slight_smile:)
11. led 2009 v 18:04  • Odpověz
já taky dávám ze stříkačky. Tak malý už má nudlu u nosu, řve mi tady, že s emu nevěnuji a vypadá, že se mu chce spát, tak ho půjdu pomalu uložit. Takže se ozvu až malý vytuhne, snad to bude brzy, ale obávám se že ne.

s chlapem i jogurtem:slight_smile: Marky pohledej:slight_smile:
11. led 2009 v 18:27  • Odpověz
Holky, tak my spíme...
Adélce se prý asi rozsvítilo po tom pádu, protože začala říkat baba a plazila se tady o 106, takhle ještě nikdy nelezla...teda neplazila se...no mazec...naštvala se, když nedosáhla na papírek, co ležel na zemi a pak hodinu pořád se jen plazila...
No spadla s malé výšky, ale rána to byla...bouchla se o lampičku, naštěstí je kulatá a má odřený čumáček a na čele tečky zaražené krve...pošlu zítra foto...
Jinak tatínek jí uvařil kaší a snědla jí hrůzu...na ji miluje, mně voní, ale manžovi nee...je taková divná, jak tam není to mléko...takový škrob jen....dala jsem jí štávičku z jablíčka, tak si pošmakovala, vymačkala jsem jí to, jak jsem pekla štrudl...
No jinak pro Marťu mám taky nápadníka....je to brácha mého bývalého, je mu 33let a je sám...bydlí ve Zlíně a nikoho nemůže najít...tak kdyby jsi chtěla...
11. led 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
teda murin nebude vědět koho dřív :slight_smile:)
my snad normálně chceme i pít...chceme zkusit když teď dva dny pije jí to nabídnout v noci místo prsa ale nevím nevím má ted fakt moc zlé noci...
ajak to snášíš honzi? já z jejjích pádů býla vyděšená, naštěstí už tolik nepadá. a jak jde adelce stání?
mypůjdeme zkusit tu pohankovou kaši ...
11. led 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky, tak jsem přidala foto i pro Murin, ale bohužel je to jen z naší svatby, takže 3 roky staré...když tak ti můžu půjčit třeba DVD ze svatby, tam je naživo a má pěvecké vystoupení :grinning: :wink:
Jinak už se mi sem zase tlačí manža a noťas máme hrozně pomalý, tak nevím jak dlouho tu budu
11. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky sem s chlapama pokud mají rádi děti a jsou trošku sportovně nadaní :grinning:
Od 20.30h chrníme, uff:slight_smile: dávala jsem dnes kaši, ale teda vůbec nechtěl, snědl pár lžiček a hotovo, tak jsem ho netrápila.Bez tak měl jogurt o půl 5(no jo spánkem vynechal sváču). Takže je mi jasné, že brzy v noci bude hladný jak vlk:frowning2:
teda mě ty nemléčné kaše vůbec nejdou, ale ty mléčné mi chutnají.
zlobi já jsem dávala pít v noci z hrnku, ale teda to byl řev jak nevím co, protože to moc teče, tak jsem noční pití dala do flašky, ale jiné než má mléko. ALe stejně mi poslední dobou když se v noci náhodou vzbudí, vodu nechce ani omylem, ještě víc se rozeřve, tak musím udělat mléko.
Jinak mi jsme měli plno karambolů, vždy jsem se hrozně lekla, víc jak malý. ALe vždy to bylo nakonec v pohodě.
11. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
tak marky ten vypadá sympaticky pan jogurt :slight_smile:
a fotečky nikči super :slight_smile:
no miška už byla unavená takže jíst nechtěla, ale tak asi to i jíst bude neprskala to jen jak je unavená tak prostě nejí jen prso...
taky si myslím, že ji v noci tím neošidíme, ale jsem fakt hotová od 1 v noci kojim i po hodině až po dvou a nějak nemůže spát nevím co jí je...
a když spadne taky šílím víc jak ona..:slight_smile:
11. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.