• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Dobré ráno holky,
my ty noci máme super, kojíme až ve 4hod a pak ale co hodku, to mě ubíjí...
Venku to vypadá zatím dobře, tak snad opět nebude lit, to nechci. Chci se projet dnes s malou na kole pro tatínka, tak at počasí vydrží.
Jinak vláček vypadá dobře, uvidíme, jak to stihneme, ale podívat se půjdeme každopádně...
18. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahojky,
tak já v noci jen kojím a kojím, dnes tak 5x:frowning2:

Tak co, kdo dorazí na srazík?
18. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak já bohužel hlásím,že nedorazíme,neboť mi to sedlo na prudušky a začal jsem kašlat :confounded: .tak bych nerada někoho obdarovala bacilem,chraň bůh pak dítko :frowning2: .
takže tak :unamused: .hrozně mě to mrzí :cry: .
ale tak si dejte kafíčko i za mě,já se co nejdříve vykulíruji a třeba příští týden.... :dizzy_face:
18. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Marodi, uzdravte se!!! Hlavně ať to dětičky nedostanou.
Přeji pěkný den:slight_smile:

Tak vypadá, že jen já a murin, možná janista?
18. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Holky já mám takovou radost dnes, ráno jsem objevila ve schránce svatební oznámení od jedné z nejkámošek a to jsme si tento týden volaly a vůbec se potvůrka nepřiznala, ona je v Čechách, tak uvidím, jestli tam pojedem, chtěla bych moc, ale musím ukecat mojeho, týden před ní se vdává další kámoška, ale z tadyma, tož nevím, jak to zvládnu, máme v říjnu dělat fasádu snad a ještě do toho o víkendech škola.
Jinak s nama počítejte, ještě skočím před srazem do železářství na pasti na myši, lozí nám po fasádě do místnosti nad garáží a prolézají ventilačkou, kterou mám pořád otevřenou, protože tam mám i sušárnu prádla, už jsme 2 chytly, jedna na mě vyskočila z kufru, fuj, holky to byl šok :sweat_smile: Mám tam uleženy všechny sezónní věci, což mě štve, protože mám všechno prolezené od myší :angry:
18. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
...vlastně po fasádě ne tu nemáme :slight_smile: , ale po tvárnicích vylezou do 2 patra!!!
18. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
ahojky, tak jsem nakukla pro jistotu ještě než vyrazíme ven. No jsme teda jen 3, ale nevadí. Však když tak můžeme zajít na hřiště... Já už jdu s Matesem ven, zajdu si nakoupit a nechám ho vyřádit než se sejdeme, snad pak bude hodňučký, i když to myslím nehrozí:slight_smile:
18. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
ahojte
my poslední dvě noci hrůza miška se furt budí prdí bolí jí bříško asi jak polyká hleny :frowning2:
včera spala za celý den 15min! večer byla pěkně protivná, šla jsem do práci na akci "vinobraní" i s ní, ale byla nespolečenská tentokrát, pak přijel radek vzal si ji a já tam zůstala a on ji uspal ve 21 bez kojení a beze mě! tak jsem tam zůstala do půlnoci a pak náročná noc a jsem hotová
marůdci marůdci copak je to tu? (i když já mám co říkat :frowning2:)
jani to jsem zapomněla okomentovat - já se dívala na fotky,a říkala si, že je tu někdo nový a pak až když marka psala, že tě nepoznala, jsem to projela znova a zjistila že jsi to ty!! :slight_smile: ale pěkné fakt! :slight_smile:
peti mně se strááášně líbí ta 8.fotka ta čepka, kdepak jste to sehnali?:slight_smile: jinak fotky pěkné (já teda na tyto ateliérové moc nejsem, ale terka je krásná :slight_smile:)
martu budu posílat :slight_smile: musí to být náročné...
mně furt taky není dobře, v sobotu máme fotbal a pak návštěvu a v neděli jsme měli jet na výlet, ale asi budu ležet. ach jo
tak všem marůdkům brzké uzdravení!
18. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc dobra
kroj mam hotov uz jen nazehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky ja dneska nedorazim pac jsem s petanem nachcipana..mame kasel tak at vas nenakazime :unamused:

ined jak bude pristi srazik tak dojedu a usiju :dizzy_face:
18. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
holky, u nás je tatínek nachcípaný od tchána, ale malá naštěstí zatím dobré a já se s ním můžu líbat jak chci a nedostanu to, mám dobrou imunitu oproti jirkovi, no jo, přeci jen jsem kojené dítě a on ne :grinning:
my jdeme ven, dokud nepřší, jinak jsem přihodila fotky na naše stránky, tak kukněte...

www.adelasamsova.mypage.cz

Hezký den všem a marodi, brzy se udravte... :wink:
18. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
tak jsem dala matýnka spinkat a teď chvilku spočnu :slight_smile: .mám vypráno,uvařeno...tak si chvilku zasloužím :wink: .hlava mi třeští jako střep :frowning2: ,už si ani nechci brát ibalgin,když to stejně nějak moc nezabírá.to je stejně z rýmy,tam prášek nepomůže :unamused: .a to jsme chtěli jet zítra do brodu se koupat :frowning2: .ještě tajně doufám,že se to zlepší,ale teda nevím nevím...
matýnek se mi zdál trošku teplejší,ale řádil,tak možná z toho.zapomněla jsem ho před spinkáním poměřit :sunglasses: .a asi třikrát kýchl,tak se jen modlím,aby to nechytil.ikdyž mi se pořád ňuchňáme,tak bych se divila :sweat_smile: .
odpoledne musím poslat penízky na 5 účtů z mmb,to zase bude úřadování :sweat_smile: a mám v plánu si jít koupit podprsenku.už ji kupuji dobře dva měsíce :unamused: :sweat_smile: .vždycky pořídím něco malému a sobě houbelec :sweat_smile: .ale už opravdu musím :slight_smile: .
jinak noc byla poměrně dobrá na nás :sweat_smile: ...až zase nad ránem se konal bugr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,v 5.30 jakože budíček,tak jsem matýnka čapla,no dobře 45 minut noroval v posteli a deset minut před vstáváním vytuhnul :grinning: ,tak jsem ho nechala,ale stejně se za chvilku vzbudil sám,není zvyklý vyspávat :grinning: .

moni :slight_smile: ...jejda a copak pořád mišku tak trápí :frowning2: .matýnek mívá také často bolení bříška a kolikrát opravdu netuším z čeho,protože papá stále to samé :unamused: .
to jsi teda vydržela dlouho :sweat_smile: ,já bych asi padla,už nejsem zvyklá tak ponocovat...ačkoliv...s našima nocema :frowning2: ,ale myslím jako tak ve společnosti :wink: .tak snad se to zlepší a ty si odpočneš :slight_smile: .

martu :slight_smile: ...jasňačka,jak něco vhodného zbystřím,ihned přepošlu :wink: .

adeli :slight_smile: ...jasně :dizzy_face: .hlavně se brzy uzdravte :wink: .na ten kroj jsem zvědavá,pak dej foto :slight_smile: .a peťánkovi posíláme hudlánka :grinning: .

honzi :slight_smile: ...to má tatínek asi za trest :sunglasses: .(jen nejapná legrace :wink: ).na fotečky hned mrknu :dizzy_face: .

holčinky,všem přejeme pěkný den,srazík ať se vydaří a počasí vydrží pěkné :slight_smile: ,papa

mur :slight_smile: ....jo,prosím tě,mohla by jsi mi také poslat odkaz na ten parní vláček?předem moc moc děkuji :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak jsme se vrátily z nákupy, byly jsme v Bille, mají tam ted levné plínky. Malá mi usnula, tak jdu vysát a odpočinout si, dnes vaří Jirka, tak super...ale samozřejmě mu pomůžu...
ined, přesně to jsem mu řekla i já, že to má za trest, že běhal za tím blbem jak psíček :slight_smile: jinak já prášky nejím zásadně a na bolest hlavy mi pomáhá hoooooooooodně hoooooooooooodně pít, ale Deni, jen nealko :wink: :grinning:
18. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj holky, srazík dobrý, až bude čas pošlu fotečky. Byla s nama i moje kámoška s malým. Teď si jdu zacvičit než si udělám obídek. Mates vytuhl, takže mám klid.

Ined: vláček máš v mailu:slight_smile: poslala jsem ještě dřív než jsem si to tu přečetla. Přeji ať jsi brzy fit a Matýnek to nedostane.

Mony: to jsi teda pěkně ponocovala, ale vidíš Miška to zvládla i bez tebe a kojení:slight_smile: Snad ji to brzy přejde a bude fit! Víkend máte teda pěkně našlapaný.

Honzi: co mají v bille za plenky, myslíš pampers? já má teď nakoupené 4 balíky, tak mám do zásoby naštěstí, ale plenky se mi nikdy neztratí.
18. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
ahojte
tak já byla v práci a pak jsme koupili boty a bačkůrky. boty zase superfity, prostě jí sedí nejvíc.
došly mi první kalhoty z mmb zase super :slight_smile: ještě k nim pani poslala i krásné triko. teda jak si moc na fešákování mišky nepotrpím tak možná i začnu :slight_smile:
fotky pěkné, je tam někdo nový koukám?
ined tak snad ti bude líp i když zítra s bodem nevím nevím teda :frowning2:
jdu poklidit a makat...
18. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Mony to byla moje kámoška s malým, psala jsem to. Pepíno má 17,5měsíců:slight_smile:
Tak to je super, že paní poslala i triko. Já si teda potrpím na pěkné věcičky, ale je pravda,že když vím, že jdeme na písek nebo někam ven si hrát, tak jedině domácí.
Mě by měla dojít vesta z mmb. Ale dnes mi paní napsala, že si všimla jak ji balila, že je tam flíček, ale prý to snad operu. Jestli ne, tak mě trefí a bylo to poprvní a naposled, co jsem objednala něco z mmb.
Taky budu muset brzy na botičky nebo aspoň tyto co má tak přeměřit jestli jsou ještě v pohodě a nebo tak tak. Už je má 2měs skoro.
já jdu krájet hrušky na zavařování. Ještě tam mám bedýnku. Odpoledne dojde ségra, tak bude hlídat a já budu moct makat.
18. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
já si nějak obecně na oblečení moc nepotrpím a u malých dětí vůbec mi to nějak přijde zbytečné. jasně mám pár pěkných věcí ale stejně je to na chvíli. mur to se stane, ale i na mmb jdou věci vrátit takže v klidu :slight_smile: vím, že tu a tam se najdou ženské co to dlouho nebo vůbec neposílají, ale většinou to jde vyreklamovat. já mám zatím jen dobré zkušenosti, kámoška má za sebou jednu úspěšnou reklamaci, takže by tě případný jeden neúspěch neměl odradit :slight_smile: i když jestli si zvyklá na nové věci tak se ti to možná nebude líbit :slight_smile:
na mě jde asi kocovina, holt nejsem zvyklá :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
No tak to já ráda malou pěkně oblékám, na mě co jsem tlustá mi nezáleží, ale jinak jsem si ráda vždy kupovala krásné oblečení...no jo, snad zhubnu a vynosím pak ještě všechny ty kostýmky, rifle a trička...
fotky krásné murin...no já jdu poklidit a pojedeme na kolo...
murin jj, pampers, jsou to dobré plíny, jsem s nimi spokojená a v Albertu mají v akci Pmapers ale ne Sleep and Play, ale ty normal, jen za 299Kč...
18. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
matýnek mi konečně usnul,ale tipuju to tak na 45 minut,protože dopolko spinkal opět skoro dvě hodinky :dizzy_face: .dnes jsem zjistila,že ve zlíně je podzimní jarmark,poslední den.tak tam snad zajedeme až se kubík vrátí z práce,aspoň na chvilku.já tyhle jarmarky a trhy hrozně miluju :grinning: .
předem ještě moc děkuji za fotečky a za vláček,mur :slight_smile: :grinning: .taky jsem si hned říkala,copak je to za chlapečka :wink: ...tak už to vím :wink: ,velice šikovný :dizzy_face: .
no,jinak matýnek kýchá čím dál víc :frowning2: ,takže ten brod asi opravdu padne,ale snad nebude tak zle a aspoň na ten vláček bychom zítra mohli jít :sweat_smile: .
co se týče oblékání matýnka,tak na to si také potrpím :grinning: .nenakupuju draze nebo zásadně značkové,to vůbec,ale mám velkou radost,když pak slyším,jak je vždy matýnek pěkně vyoblékaný a tak :grinning: .však taky kolikrát mudruju nad jeho šatníkem a kombinuju :grinning: .u sebe to taky už nějak moc neřeším,hlavně teda proto,že mám moře věcí,které neobleču a to mě štve :angry: .takže tričko a rifle to jistí :frowning2: .snad zase zanedlouho budu mít pro sebe přece jen více času a dám se zase dohromady,alespoň částečně :unamused: .
s mmb mám také zatím jen dobré zkušenosti,ale raději to zaklepu :wink: .dnes jsem posílala penízky na 5 účtů :slight_smile: ,tak snad mi dojde 5 věcí :sweat_smile: .akorát naši paní poeťačku asi trefí šlak,neboť se mě už včera ptala,při donášce čepičky,jestli mi to bude chodit často :sweat_smile: ,tak jsem jí řekla,že asi ani ne.no a ještě ten den jsem objednala pět věcí :sweat_smile: .to jsem ale ještě netušila :rolling_eyes: .no stejně tipuju donese ještě jeden balíček a pak už bude házet jen lístky do schránky,to známe :angry: :sweat_smile: .
honzi :slight_smile: ...já mám asi tu rýmu trošku zaraženou,takže ta hlava bude nejspíš od toho :frowning2: .ale jinak také při bolesti hlavy zkouším první čerstvý vzduch,vodu a pak až kdyžtak nějaký lék :wink: .naštěstí mě hlava nějak moc nebolívá :wink: .ale kdyby třeba jóóóóóóóóóóóó po pití...to bych měla bolehlav,to jo :sunglasses: .ještě že jsem takové slušné děvče :wink: :grinning: .
18. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Poslední dobou nějak nestíhám Míša už chodí do školy tak má pořád nějaké úkoly a učení.
Mur:díky za fotečky-srazík jste si užili ,dětičky vypadaly spokojeně :slight_smile:
Ined:někdy musíme domuvit tu prochajdu-konečně :wink:
Mějte všichni fajn víkend :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
ahoj holky, takže paní se ani neozvala, že nedojde:frowning2: Ségra hlídala a já zavařovala, sušila... pak jsem teda lítala s něma. Došla i kámoška s malým, tak jsme pokecaly, děda otevřel burčák, no prostě paráda :grinning: Matesa jsem z venku brala v 19.45h, dala do pyžama a hned chrněl.
zítra v 10.31 jedeme vláčkem, tak jsem zvědavá:slight_smile:

Ined: takovou pošťačku znám, tady donese jeden balík a pak už dává jen lístky. Ale tak třeba ti to bude nosit.
Taky mám ráda, když mi někdo chválí malého jak mu to sekne:slight_smile:

Deli: no jo už přibyly zase starosti se školou a je míň času,ale jak se zase zaběhnete tak to bude ok.

Honzi: taky nedám dopustit na pampers.

Všem přeji krásný večer.
18. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojky holky už je víkend tak dnes pujdem do Kvítkovic na zmrzlinu a na koktejl je to tam dobrý doporučuji :slight_smile: !!!!!!!!!!! na běd máme šunko-fleky mnam napadlo to míšu :slight_smile:

:slight_smile: :wink: Murin:jj starostí zase přibyli :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
19. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
jen v rychlosti :wink: .matýnek to chytil ode mě,takže chudáček soplí ve velkém a co je nejhorší...začal se časem hrozně bát vysavače,takže odsát ho je opravdu nadlidský výkon :frowning2: .ale nedá se,opravdu mu teče nudle za nudlí :frowning2: .v pondělí s ním zajdu asi k dr.,protože do nosíka mám jen vincentku a nevím,jestli mu to zabere.soplík má průsvitný,takže se asi zatím nejedná o zánět,ale přece jen... :frowning2: .
dnes jsme byli mrknout na ten vláček,sice jsme přímo s ním nejeli,ale i tak jel jakýsi starý vlak do zlína,ale teda tenkrát to pro kočárky nebylo přizpůsobené vůbec.no jakžtakž jsme se tam dostali a kočárek jsme nechali u dveří :sweat_smile: .mašinka nádherná,ale matýnek se jí bál :grinning: .pak zmrzka ve zlíňance,zpátky do otrok,na náměstí hrála muzika,tak jsme tam dali pivečko a pak hajdy domů...docela fajn den...mám pak v záloze historku s čepičkou,ale tu už nestihnu napsat,neboť matýnek je okoupaný,tak spěchám :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
všem přejeme pěkný zbytek víkendu,papa :dizzy_face:
19. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
ahojky
tak petan byl dneska krasny v tydnu dam foto..ted uz spi pac po O nespal a byl k.o.
a ja jdu juknout na MMB
uz vymyslim aj neco na vanoce ale bude mit novou autosedacku pac tahle byla ta mezi kdyz do vajca nevlez :grinning: tak moc darku mit nebude pac ty sedacky jsou mastne jak sv.na :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekny vecer :dizzy_face:
19. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky, tak my dnes byli tím parním vláčkem do Zlína. Malý unešený:slight_smile: sïce jak píše ined taky se bál mašinky, ale to proto,že jsem ho dala přímo k tomu kde u kol vyšla pára a hotovo, si myslím i cvrkl, pak jen teda zdálky.Zítra přihodím foto.Jinak já s golfkama ve vláčku v pohodě, to s něma v nynějších vlacích neprojdu, takže já byla spokojená:slight_smile: Z nádru jsme jeli vláčkem (tím co jezdí po Lešné) na náměstí.tam nakrmení Matesa v Jablku, já si tam v HM koupila spodní prádlo a šli jsme do hračkářství pořídit mu motorku, bohužel měli jen nízké:frowning2: tak jsme šli na Čepkov-tam žádná:frowning2: Mates mezitím vytuhl. Já prošla Čepkov a šli jsme na trajfl, vlak jel až za hoďku a nám se nechtělo čekat.
Dojeli jsme dom, sedli jsme na kolo a jeli k ségře na maliny a švestky.Malý jim posbíral po celé zahradě spadané jablka a hrušky. A pak jsme teda sbírali trnky do kvasu. Pak mates pomáhal při čištění cibule, snědl hromadu věcí ze zahrádky a v 19h jsme jeli domů. Takže den super!!!
teď jdu číst knížku - bez plenky - je to od narození, tak jsem zvědavá.

Ined: ježiš chudák Matýnek. Já teda taky s Matesem bojovala s vysavačem, bál se ho. Vždy jsem ho dala do postýlky, aby mi nikde neutekl, zapla rychle vysavač a násilím pomalu mu to odsávala. A když byl někdo doma, tak jsem mu zakryla oči plenkou, aby to neviděl a taky rychlovka. To byli boje, takže držím pěsti a snad mu bude brz dobře i tobě.

Deli: taky jste se měli. A kde tam chodíte?

Adeli: a teď chceš 9-36kg? já teda musím říct, že jsem ráda, že jsem koupila tu kombinovanou neboť do 18kg by Matesovi byla zachvíli malá neboť by mu pěkně trčela hlavička, kg by sice ještě neměl, ale ta výška...
já už nakupuji věci na vánoce pro něj. Přece jen nekradu, takže to musím postupně.

Pěknou sobotu i neděli:slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky
u nas noc dobra jen 3x hore

mur..no ja jsem mela vajco a pac petan pozde sedel a vse delal tak jsem musela koupit tu mezi a ted tu 9 az 36..ja nevedela ze je nejaka kombin.vajco jsem dostala tak pocitan jen tu sedacku..kdyby sedel tak bych rovnou koupila tu velkou ale byl dlouhy a se me nevlezl do vajca ve 4 mes. :grinning:

valim ven pa :dizzy_face:
20. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
ahojte tak já od včera 38 dneska 39 jela jsem napohotovost mám angínu jak trám a antibiotika. je mi hrozně blbě všechno mě bolí od včera jen ležím
tak jdu zase ležet ahoj
20. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky, my se dnes pěkně vyřádili, pak jsem byla i 3h bez Matese, tak jsem se pustila do čtení kníky bez plenek. Jako jsem na začátku, ale některé výroky se mi té paní nelíbí-jako třeba jen kojené děti dobře prospívají, vše jen samé bio i oblečení z bio bavlny, žádné plenky jinak kazíme dítěti zdraví a mít rádo samo svoje tělo, spaní jen s rodiči v posteli, žádná svoje postýlka. Ona svoje dítě oblékla poprvní když mělo 3týdny a musela je k doktorovi. Doma ho prostě nosila nahé na svém těle a jen bylo zakryté vakem. A když spalo, tak na dece z bio bavlny a podložky-když čurá a kaká a přikryté dekou. Jako myslím si o ní svoje, ale knížku si přečtu neboť mě to zajímá jak prostě dítě od narození nenosí plenky. Jo a porod jedině doma a sama bez lékařské pomoci. Takže na jednu stranu je pro mě ta baba trošku mimo.

Mony: ježiši, to je děs s vama:frowning2: A ty máš nějaké prášky na imunitu nebo jen Miška? Držím pěsti, aby vám bylo co nejdřív líp a byly jste fit a mohly jsme se setkat...
20. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojky holky,
my naprosto úžasný víkend. Včera jsem jela do Zlína, malá se Všudybylky taky bála, protože jsem ji dala nad tu páru vepředu. Jely jsme s mamčou do Všeminy a stihla jsem si koupit i rifle a pak večer jsme šli na Festival pod věží, no malá to tam rozpařila, tańčila, kreslila, moc se jí líbilo tam...takže super. Dnes přijel Jirka pro nás do Zlína a dovezl mi nádhernou kytku k výročí, dnes je to rok, co jsme se brali...a jeli jsme s ním do Luhaček, jel tam jezdit s vláčky a my si prošly s mámou Luhačky, takže supr....
No ale méně super už je, že mě bolí v krku...no děs, nechci být nemocná :frowning2:
20. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
mur..no ta knizka me uplne vydesila a to jsem ji ani necetla staci me co pises :confused: :rolling_eyes:
honzi..je to si mela super vik :dizzy_face: :dizzy_face:

no petan konecen spi a ja cucim na tv
20. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
dobré ráno holky, vypadá to zase na krásný den. Dneska se jdu mrknout na Besedu a podívat se Matesovi na botky. V DPK, měli jen 4 v jeho velikosti, tak se mrknu tady a když tak zítra nad kinem ve ZL.

Adeli: no přesně mě to teda zarazilo v té knížce některé výroky. Hlavně to o tom kojení. Jako takové lidi bych odstřelila na mars. Mates kojený nebyl a prospívá na výbornou, je velice akční, nemocný byl jen 1 za celou dobu...že UM mléko je akorát škodlivé pro dítě a jen firmy na tom vydělávají...takže o tomto mi může někdo něco vykládat. Je plno kojených co jsou na tom špatně a nekojené jsou v pohodě. A to, že neobléká dítě vůbec jen aby ho cítila na svém těle.... troškumi přijde sto let za opicema....
21. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.