• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
bre ranko..teda tady je ucast :grinning:
kdyz jsem u mamky tak toho nakecate a jak jsem doma a mam vic casu tak prd :sweat_smile: :confused:

jinak noc se dala,a mozna nam dneska i tatka dojede :grinning:
24. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jen jsem v rychlosti dočetla,matýnek si chviličku hraje sám v pojíčku :grinning: .

adeli :slight_smile: ...jaképak děláš kalendáře :confused: ?s petříčkem?já chci takýýýýýý,prosím...jakpak to jde udělat :slight_smile: ?

jinak noc u nás klasická,nic moc.natýnek stále soplí a v noci jsem ho dvakrát musela posadit,protožeměl chudáček úplný záchvat kašle a to má matraci zdvihlou ještě víc než obvykle :frowning2: .
no,už tady haraší s houpačkou,tak se jdeme hojgat :grinning: .
zatím papa a všem přejeme pěkný den :dizzy_face:
24. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
jsou ruzne firmy co to delaji..ja si delam ramecky a do nich fotky a pak si otevru dm drogerii a tam si delam kalendar..stoji to cca 360
24. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky, no noc, několikrát se vzbudil, zamlaskal-signál že chce dudel:slight_smile: ale jinak v pohodě, spal celou noc. Ráno bez teploty, tak že jedem do yamahy, i když trošku s rýmou. Ale v autě několikrát kýchl, tak jsem to otočila a jela k Dr. tam teda řádil jak kdyby mu nic nebylo. Řval na celé čekárny, lítal tam... u Dr. vše v pořádku. Jen mám stříkat vincentku a na noc a odpolední spánek nasivin
taky jsem si všimla,že je slabá účast tady. U Marky to je jasné, stěhování v plném proudu, ale co vy ostatní?

Adeli: taky chci dělat kalendáře, ale pořád si říkám, že je čas. Já se právě ještě chystám na profi focení na konci října a chtěla bych do nich dát ještě tyto fotky. Super, že vám taťka dojede.

Ined: ať je Matýnek co nejdříve fit. Já teda dávala na ten kašel malému cibuli s medem a musím říct, že mu to rychle zabralo.

pěkný den, jdu kreslit. pa
24. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
no ja je prave delala loni a dosly me dva dny pred vanocema uz jsem mela bobky ze ani nedojdou..ja je budu delat postupne a kazdy jiny kde je babicka tak babice atd....no a za tyden uz je rijen..tak to tak akorat stihnu a nechci vsechny razem

tatka volal ze uz jede z vidne tak vecer je doma :grinning:
24. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky :grinning:

tak jak se vede všem maminlkám? My válčíme jak se dá :grinning:
Holky teď jsem poslouchala v televizi debatu ze sněmovny, hádají se tam o tom reformním balíčku. No snad to snížení mateřské, rodičovského příspěvku a porodného neprojde, komunisti ani ČSSD s tím nesouhlasí. Teď mají přestávku tak už to neusliším do konce. No musíme doufat. Hašvani, ale sobě snížit platy a zcýšit daň to ne :angry:

Všem marodům přeju ať jste brzy, zdraví :slight_smile:

Včera Gabča ztratila naušnici, no prolezla jsem celou zahradu, dětské hřiště, no prostě všechno kde jsme byli a nic. No a dnes jak jsem se vracela ráno ze školky a obchodu, tak jak jsem měla přede dveřma sklopenou hlavu, koukám a ona naušnice. No šťastná jsem byla jak blecha :slight_smile:

Tak holky mějte se moooc krásně, buďta všichni zdraví. Já se zase někdy jak bude čas ozvu
24. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak jsem uložila matýnka,ale zatím tam teda ječí :unamused: .
dnes jsme byli dopolko venku s chodítkem a na písku,matýnek byl jako to čuňátko :grinning: .ale bylo to super jít ven bez kočárku :slight_smile: .jinak docela pohoda.při obídku už mu nechávám trošku volnou ručku a dělám jídelka(co jdou)tak,aby si mohl brát kousky do ruky,jen polévku jí samozřejmě lžičkou,teda krmím ho :wink: .dnes jsem mu dělala br.kaši a vařené krůtí,tak masko si dával do pusenky sám a kaši jsem mu dávala já.měl teda svou lžičku a snažil se také trefit,ale dopadlo to tak,že jsem měla kaši až v podprdě a v nose,matýnek si ji zase pomazal po celém obličejíčku včetně očí,no prostě paráda :grinning: .ale byl spokojený a u jídla byl klid,až teda pak ten následný úklid :sunglasses: :sweat_smile: .on je dnes matýnek vůbec takový miláček :dizzy_face: ,dvakrát mi vypnul pc,jsem se lekla,že je po něm a matýnek se šibalským úsměvem klečel vedle :angry: :grinning: .
ale zvládla jsem s ním úklid i uvařit :slight_smile: ,to je co říct :wink: .

mur :slight_smile: ...tak to je dobře,že to není nějaká nemoc.to bude brzy dobré :slight_smile: .na ten med s cibulí jsem si vzpomněla,a vlastně matýnek už by to mohl,že :slight_smile: ?napíšeš mi prosím ještě jednou,jak se todělá?moc děkuji :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...aha :slight_smile: .a mohla by jsi mi prosím poslat odkaz na ty rámečky?a třeba i na nějaké ty firmy :slight_smile: .kalendářek bych také chtěla,viděla jsem to kdysi u kámošky a bylo to parádní :grinning: .vidíš a už mě to pak nenapadlo :sweat_smile: .tatínka si pěkně užijte :dizzy_face:.

martu :slight_smile: ...ahojky :dizzy_face: .tak to je super,že se naušnička našla :slight_smile: ,to by byla veliká škoda :frowning2: .
s tím balíčkem...to je prostě neprůchodné,v tomto ohledu jsem opravdu klidná,to projít nemůže,ale jsou to darebác :angry: i.ale jednu výhodu to má...ČSSD bude volit více lidí,protože konečně se ODS ukázala v pravém světle i pro tu(pro mě nepochopitelnou)skupinu lidí,která bere cca 10000 měsíčně a volí ODS :rolling_eyes: .včera prohlásili,že tedy dobře,že ustoupí ve změně rodičovské a porodném atd.,ale nebude vyšší zdanění pro lidi nad 145000.tady je zcela jasné snad i pro ty důchodce,na jaké lidi ODS především myslí :angry: .akorát že minimálně 2/3 národa nedosahuje ani na ten jejich průměrný plat v čr :angry: .já bych tomu k.....vi janotovi dala těch usr...7600 a ať mi ukáže ja, z toho uživí dítě a ještě sebe,osel.místo,aby to alespoň o pár stovek zvedli,tak by to ještě chtěli snižovat???bože,kde to jsme :rolling_eyes: ???tady je vidět,že asi žijou úplně někde jinde.no nic :sweat_smile: .
a jak jde škola :slight_smile: ?
všichni se moc opatrujte a hlavně ať jste zdraví :dizzy_face: .
24. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
ahojte
no mně je tak blbě, že nezvládám ani moc psát na pc. třeští mě hlava, že fakt jen ležím a spím. noci máme hrozné, miška se budí každou chvíli s řevem a je vzhůru i 1-3h v kuse :frowning2:
ined jak je matýskovi? bude mur oblíbená cibule? :slight_smile: jinak ty kalendáře dělají v hodně fotoateliérech. ve zlíně na školní je jeden kde dělají fotky na trika, hrnečky a právě kalendáře a jen doneseš fotky ukážeš mustr jak to chceš a oni to udělají - kdybys to chtěla jednoduše :slight_smile:
mur vy dobré?
adel petřík je švihák a ty fakt šikovná klobouk dolů :slight_smile:
martu to je fajn s tou náušnicí to by bylo škoda :slight_smile: a to si ji rozepla sama? :slight_smile:
a balíček a janota...teda ČSSD volit nebudu nikdy...teda po KSČM :slight_smile: a balíček bylo jasné, že toto neprojde, ale taky si uvědomme, že jsme díky tomu víc zadlužení a kdo to ve výsledku bude platit? my a naše děti. a potáhne se to zase o něco dýl. ono by možná neškodila aby si VŠICHNI (včetně těch nad xxxxtis že) utáhli na pár let opasky a pak měli klid..
tak jdu zase ležet motá se mi hlava:frowning2: všem marodům at je líp! :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
ined..http://www.loonapix.com/cz ja pouzivam..ramecky na fotky..ty se me libi nejvic

mon..no ja jsem hold holka sikovna :grinning:

no letim varit pac za chvilku je tady tatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
tak petan uz spinka a ja mam klid na tatku..po zpravach se na nej vrhnu :grinning: :grinning: :grinning:

rano jde do prace tak snad pak budem brzo vikendovat..

v sobotu mame oslavu (moje mamka ma svatek a otec narozky) a v nedelu druhou oslavu(tch.ma narozky) tak nemusim nic varit as pokazde se nekde najime :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
jen jdu reagovat na monču :slight_smile: ,zatím :slight_smile:

moni,někde už ty opasky utáhnout víc nejde :wink: .a co se týče zadlužení?s tímto co máme neustále v čele...nás neoddluží ani pánbůh.já chápu,že pro tebe je ODS výhodné,ale pro zbylé 2/3 občanů čr prostě ne :wink: .to není závist,každý máme něco,někdo víc někdo míň,ale takové...o utahování opasků :wink: .
ať se ti brzy uleví a noci spraví :slight_smile: .
25. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Iny mluvíš mi z duše. A tosi představ, že já protože jsem teď u Gabči neměla nárok na mateřskou, tak musím být doma automaticky 4 roky. No a uživ tři děti ze 3800. To je teprv síla. To si ani nedovedu představit. V lůnoru má malá 21. měsíců. Můj musí jít na zimu na pracák, že je zase na jaro naberou (hajzlíci jsou všude). No my budem v zimě asi okusovat stromky v zajradě nebo co :frowning2: :cry:
25. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
martu :slight_smile: ...no však právě :frowning2: .já jsem doma klasicky na 3 roky,ale budu se snažit sehnat aspoň nějakou brigádu třeba v obchodě,počítám tak na jaro,ale ještě teda s tou podmínkou,že nám babička aspoň občas pohlídá,jinak to prostě nepůjde :frowning2: .ale z těch 7600 toho člověk moc nevymyslí,plus když ještě splácím pořád půjčku :frowning2: .je to prostě na prd.a to nemluvě o tom,kdybychom se rozhodli pro druhé mimiško :frowning2: .já bych i chtěla,jenže v této situaci to bude asi bohužel nemyslitelné :frowning2: .a to máme jen jedno dítko :sweat_smile: .proto mě takové ''kecy''(promiň moni)prostě strašně točí :unamused: .
25. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Tak tedy ještě do třetice :grinning: .Všem ahojky :slight_smile: .
Matýnka jsem dala zrovna spinkat,už byl vyřáděný až až,rozházel mi po kuchyni všechny hrnce,telefon mi hodil do jogurtu...no byl nejvyšší čas ho odkázat do pelíšku :grinning: .
Noc se na dnešek docela dala,byla jsem u něj asi jen 7x a stačilo podat dudoška,pohladit,přikrýt,chvilku si pomrčkal a zase spinkal dál :slight_smile: .Už mi stačí ke štěstí opravdu málo :grinning: .
Holky :slight_smile: ,zítra je na Štěrkáči od 15h. Drakiáda,pořádá to Sluníčko,prý bude i oheň a špekáček je v ceně :grinning: .Včera mi to psala švagrová.Tak my se tam asi půjdeme s Matýnkem podívat,tatínka máme stejně opět celý víkend v práci,tak budeme mít program :slight_smile: .Nešli by jste někdo :slight_smile: ?
V neděli nejspíš pojedeme za dědou do Zlína a má být tuším na náměstí opět nějaký jarmark,tentokráte to má něco společného s postiženými dětmi,tak se tam zajdeme podívat :slight_smile: .
Včera mi došel z MMB podzimní nebo i jarní kompletek,manžestráčky s bundičkou,velice pěkné :slight_smile: .Maťulka bude fešák :dizzy_face: .

Adeli :slight_smile: ...Moc děkuji za odkaz,hned se tam mrknu :slight_smile: .Jen aby mi to šlo :sweat_smile: .Tatínka si pěkně užívejte :dizzy_face: .

Zlobi :slight_smile: ...Matýnek pořád soplíkuje,nějak se mi zdá,že se to prostě nelepší :frowning2: .Ale tak snad ten Nasivin zabere.Začal trošku i vykašlávat,to po těch kapičkách,ale teda dostat je do něj je umění.Už si dobře pamatuje,že jsou strašně hořké a jak vidí,že už to chystám,je konec :sweat_smile: .
Děkuji za ten tip s tou Školní ul.,možná bych tomu dala i přednost,protože ten kalendářek dá asi docela práci.Ale uvidíme,mrknu na ty rámečky a pak na to DM a rozhodnu se :wink: .
Cibuli Mur jsem ještě nezkoušela,nevím přesně jak na to,ale určitě to vyzkouším :slight_smile: .

Tk marůdci ať jste brzy jako rybičky a jinak všem přejeme pěkný den,papa :slight_smile: .
25. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky!
tak já už se moc těším na sobotu mamka měla narozky bude oslava a večer jdem zapařit s bráchama a manžou.Už se fakt těším nebyla jsem už nikde dlouho.Jinak Luky s Míšou mě včera tak vztekli,že jsem je měla chut přetrhnout.
A s tím snížením mateřské atd.doufám ,že to neprojde já bych ty politiky nechala žít s minimem aby viděli co je normální život.Nejdřív by měli snížit prachy hlavně jim :frowning2: což se nikdy stejně nestane a s prominutím to zas odserou obyčejní lidi. :unamused: úplně jsem se u toho vztekla.
Mějte všichni pohodový a slunečný víkend. :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
tak ja mam ulizeno a oprane a vyzehlene....

co se tyce materke tak CR je na tom jeste dobre..jinde v cizine jsou doma par tydnu a vali makat..moje kamoska v americe byla doma jen 6ti nedeli pak musela jit makat..uteklo ji toho moc vcetne prvnich slov a krucku..atd tak si nemame nac stezovat..tady jsme doma az 4 roky..

no jdu protivka zase rve
:angry:
25. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
ahojte
tak já byla na kontrole a ještě nemám krk v pořádku takže ještě atb (měla jsem jen na 5 dní) tak na dalších 5 dní ale slabší už. pak sedimentace. je fakt, že od včera večera je mi trochu líp konečně.
ined chudák matýnek je to hrozné, my tak soplíme jeden den víc jeden míň tak at je mu brzy líp. jinak na Drakiádu bychom šli asi. ale miška spává tak do 15-16 jak kdy tak až se vzbudí a nají tak bychom vyrazili tak písnu sms jo?
a k té politické debatě :slight_smile: adel mi mluví z duše, ve světě se rodičák vůbec neplatí je mateřská 6týdnů až 6 měsíců a pak rodiče starejte te sami, takže můžeme být rádi za cokoliv a nejsme živi z rodičáku ale z manželova platu a rodičáku přeci. můžeme být rádi že můžeme být s dětmi doma tak dlouho a ještě za to něco dostáváme. a (nemyslím to zle a osobně a nechci nikoho naštvat - radši to píšu :slight_smile:) je to jako s autem a hypotékou tu si člověk pořídí až když na to má, tak dítě je to samé (dle mě) nemůžu si pořídit dítě a pak čekat že se o něj postará stát. takže není to o výši platu ale prostě o smýšlení že bych nikdy nevolila ČSSD. a ono i ty vyšší platy jsou zase vykoupené něčím jiným, nic není zadarmo :frowning2: a i tak z těch vyších platů platíme vysoké daně.A vám vadí, že platí všichni stejné daně (15%)? vy byste chtěli aby ti kdo vydělávají víc platili víc procent než ti co vydělávají míň? pro to nevidím jediný důvod. mně se teda ta rovnost líbí a přijde mi spravedlivá, vám ne? jo a že to je platem - radkovo rodiče mají teda nízké platy tchýni vyhodili před důchodem a ČSSD by nevolili ni za nic.
25. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holky, já byla nakupovat v UH v Kik, Sparu.. a byla jsem si pro tříkolku, jezdí:slight_smile:
Jinak taky soplímě, Mates má stále nudli u nosu, ale má takový ten hustý sopel, takže bez odsávačky ani rana, ale pohoda, krásně drží. Odsávám co chvíli když jsme doma.

Jinak co se týče tady té debaty o penězích, politicích.... Tak já jsem teda proti. Jsou to kreténi pro mě. Sami vydělávají tisíce a berou normálním lidem.
Mony jak píšeš, jsme živy z manželova platu.... Jako ne každý má manžela, přítele a je odkázán pouze na rodičák. Si vem v dnešní době uživit dítě, platit nájem...když jsi sama. jako já měla to štěstí, že mám kde bydlet a nájem platit nemusím, ale je spousta maminek, co nemají kam jít, musí se starat o sebe, dítě a plať z toho nájem. Jako já nevycházím bez nájmu natož tak ještě s nájmem. Jako je pravda,že mám spoustu kroužků pro malého a kupuji nové hadry...ale jak to tak vidím, tak od nového roku bude Mates asi bez kroužků a budu nakupovat jen v sekáči. Jako když máš manžela a má dobrý plat, tak je ti to jedno. ALe ostatní počítají každou korunu, takže se na jednu stranu vžij i do jejich situace. Jako není to nic proti tobě, je to prostě jen názor. Jako mít chlapa, co má peníze, tak možná tolik nevyvádím, ale já ho prostě nemám a potřebuji každou korunu. A to jsou na tom maminky podstatně hůř než já.
Mateřská: jo jsme na tom líp jak v některých zemích, ale pokud některá z vás chce jít dobrovolně makat do práce ať jde a odloží dítě doma. Tady to tak prostě není, tak nesrovnávejte cizí země.

Ined: dík za typ na tu drakiádu. Možná zajdu, ale ještě uvidím. Má dojet teta, co sem jezdí 1x za rok, takže nevím jestli odejít. ALe zase tady bude několik dní, takže si Matese ještě užije. A má dojít ségra a ta se se všema na Sluníčku zná, tak asi zajdeme. Matesovi se to určo bude líbit. Písla bych jak bych tam byla. Jo a na štěrku jsou labuťky, chodíme je skoro denně krmit:grinning:
Snad Matýnkovi bude líp.
cibule: nakrájíš cibuli najemnou, dáš do jemného sítka a pod sítko hrnek. Na cibuli dáš 2lžičky medu nebo cukru a necháš prostě přes noc nebo den luhovat a tu šťávu mu pak dáváš. Matesovi to šmakovalo a fakt to pomáhá. Je to z dob našich babiček a já to užívala skoro celé dětství.

Martu: jak to že jsi neměla nárok na mateřskou u Gabči? teda to je síla fakt ze 3800 uživit děti a ještě teda ten manžel... no právě na toto by se měli politici mrknout a ne vozit si prdel v drahých autech, byty, baráky za miliony....
25. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
ahoj mur
jéje tady je marodů teda :frowning2: aspon že ti vydrží u odsavačky :slight_smile: tak at je mu brzy líp.
a s platem manžela...já vím, že to máš těžké a je mi to líto, ale tak máš aspon alimenty ne? a případně jestli je to málo tak pak zajít na sociálku pro nějaké příspěvky? je mi jasné že to mají samotné matky těžké :frowning2: ale to by měli i s ČSSD oni je nespasí, 500-1000kč nezachrání a víc nedají. a já vím co je to nouze, já chodila ještě v 8.třídě na ZŠ v záplatovaných manšestrácích po ségře zatímco ostatní v levis jeansách, víte jaké to je? :frowning2: a věci v sekáči na malou? já je kupuju i teď. já prostě jen nechci sociální stát. nelíbí se mi živit a dotovat cikánské rodiny a flákače, nelíbí se mi dotovat lidi co se jim nechce makat, nebo prostě nemakají protože na pracáku dostávají víc. už takhle lidi s vyšší výplatou dotují - na zdravotním a sociálním platí o hooodně víc a péči mají stejnou, takže to není úplně rovné že? a volit ČSSD jen proto že nesníží rodičák? to mi přijde málo. a co víc nabízejí tak dobrého? a proč bychom nemohli srovnávat s ostatníma zeměma? vážně buďme rádi, že žijeme v zemi, kde můžeme být doma s dětmi a JEŠTĚ za to dostáváme peníze. a ještě máme možnost dítě "odložit" a jít makat. čímž nechci říct, že máme dobré politiky, rozhodně to jsou hovada a včerejší debata to jen dokázala. a že si hrabou do svého...hrabou hajzli a kteří politici to nedělají :frowning2: a furt říkám, a co brání nám jít do politiky a změnit to, nebo se o to aspon pokusit? to víte, že mi vadí spousta věcí a nadávám. ostatně není nikdo koho bych vyloženě volila ráda, je to jen menší zlo. jen nejsou peníze na to aby vše bylo zadarmo a vždy nám stát pomohl. my třeba dítě odložili o rok protože jsme šetřili abychom měli rezervu na "kdyby něco".
tak a doufám, že nebudu vyvrhel pro své zase odlišné názory :slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak petan spal jen chvilku a uz zase zlobi
taky ma sopel jak tram
za chvilku dojede petr a pujdeme koupit plenky ..a papucky..

ja vim ze nemuzeme srovnavat tady a jine zeme ale budme radi to co mame..driv byla materska 3800 a neni to tak davno..taky nadavam na to ze si poslanci neutahnou sobe opasky a utahuji je rodinam....ale jsou na tom nekde i hur...

mon..jj ja vim jake to je..nasi se rozved.kdyz jsem mela 5 let a mamka zacala stavit dum a tak ja jsem brecela jak jsou holky vyparadene a ja nic..na vse co jsem mela jsem si setrila pomoci babicky a ruzne brigady na skole..i dnes neutracim za kraviny ..veci mame hodne i ze sekace a je koren aj v nich :grinning: a zbytecne hracky a koniny ktere se casm vyhodi nekupuji..95 proc.vsech hracek dostal..ja jsem mu treba koupila jen hracky rozv.motoriku..a to ja na ty veco prachy mam ale proste nekoupim..

no jdu si delat oblicej :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
TAK a mám toho dost :angry: :angry: :angry: .... :grinning: .
Já se hádat nechci a taky nebudu,každý(každá)máme právo na svůj názor :wink: .
Ale pokud,že se tedy budeme bavit o tom,že stát matkám s dětmi něco dává...tak to teda prrrrrr :sunglasses: .Já osobně pracuji od 17 let,platila jsem vždy daně,makala jako kůň i 260h měsíčně,tak si myslím,že na nějaký můj rodičovský příspěvěk jsem si do státní kasy přispěla až až.Kdybych si měla pořizovat dítě tehdy až na to budu mít,tak si ho nepořídím nikdy.Manžela bohatého nemám,vy všechny víte,že žijeme v pronájmu,jsme bez auta a já nevím ještě co.Kdyby takto přemýšlel každý,tak za chvilku ČR zmizne z mapy světa,potože by tady byli jen samí důchodci a sedřená střední generace.I my budeme potřebovat,aby na nás někdo pracoval :wink: a to budou zrovna naše děti.
ČSSD nebo ODS nebo třeba Zelení,je to úplně šumafuk,je to tak jak píšeš Moni...jen menší zlo.Já bych s Tvým platem také volila ODS :wink:,jenže víš co,i v těch obchodech někdo musí pracovat,také nakupuješ a potřebuješ,aby to zboží tam někdo dovezl,doskládal atd. :wink: .Kolik si myslíš bere prodavačka,servírka nebo ženská u mašiny...
Prostě všechno není jen černobílé.
A to jaká je u nás mateřská nebo rodičovská...vím,že ve světě je to jinak,ale taky si myslím,že pro vývin dítěte je v útlém věku být prostě jednoznačně s maminkou popř.s někým s rodiny.Mimochodem,ve většině jiných zemí také stát napomáhá matkám například školkama,nebo příspěvky na chůvu a podobně,což by se u nás opravdu stát nemohlo.
A i to je jedno,pokud se tady bude něco takového srovnávat,tak to si můžeme zavřít huby a říct si fajn...vždyť bychom taky mohli bydlet v Africe a nemít ani pitnou vodu,takže jsme vlastně boháči.Jasně...na jednu stranu si nežijeme až tak špatně,já nic takového netvrdím.Jen se nedá prostě srovnávat prase s ovcí :wink:.
A co se týče daní...člověka s vysokým přijmem to opět postihne téměř neznatelně a výrazně to pocítí opět jen obyčejní lidé :unamused: .
A ještě...já bych byla za 1000 kč měsíčně navíc docela ráda :grinning: ,pro mě je to spousta peněz.
Tak a klidně si mě kdo chce upalte :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
A co se týče zítřku :slight_smile: ...
Mur :slight_smile: ...jasně,kdyžtak písni.My bychom tam dorazili asi také až tak okolo 16h.,ale půjdeme určitě.Má být pěkně :slight_smile: .Děkuji za receptík :slight_smile: .Ještě mi prosím Tě prozraď,kolik toho matýskovi denně dáváš :slight_smile: .

Moni :slight_smile: ...to by bylo super,kdyby jste dojeli :slight_smile: .Tak určitě písni :dizzy_face: .
25. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
začíná nám to tu vřít pěkně...:slight_smile: asi v nejlepším přestat :slight_smile:
já nemyslím, že jsme na tom tak špatně, že by čr zmizela. spousta rodin to zvládá :slight_smile:
akorát furt nechápu co má můj plat společného s ODS??
a vím kolik berou prodavačky dělala jsem brigádu...a naši mi zakázali vysokou školu a v 17mě vyhodili takže jsem si to všechno vybudovala vlastníma silama a že mě to stálo hodně sil a je to těžce vydobytá pozice. takže jak říkáš všechno není černobílé ani naše vyšší platy. radek jezdí každý týden do prahy po D1 víš jak se bojím? a dělá i o víkendech a večer když je potřeba a já ostatně taky. nemám čas dělat mišce album a probrat skríň a žehlit atd...takže nic není černobílé.
a možná dost než se pokoušeme?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
jo ined nemáš nějaké info k té drakiádě? :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
:grinning:
moni,tady nejde přece o tvůj plat.jen jsem tím chtěla říct,že ODS je strana pro bohaté.
také nepíšu že čr mizí,ale že by zmizela,kdyby každý uvažoval o tom,že si pořídí dítě až na to bude mít.to že jsi si všechno vybudovala sama...prosím,klobouk dolů.já jsem pro studium dál neměla podmínky a tenkrát bohužel ani houževnatost,píle a asi i chtění :frowning2: .
kuba je doma minimálně,to dobře víš.
nepracuji,protože já žádnou práci na doma neseženu a taky nemám žádnou pomoc.Já dobře vím,že nic není jen černé nebo bílé.o svém dětství se ani rozepisovat nebudu.
snažím se prostě jen starat co nejlépe o našeho synka :slight_smile: .a teď už musím končit,protože matýnek už je vzhůru,musím mu dát sváču,pověsit prádlo a jít s ním ven :slight_smile: .
takže končím tuto žabomyší válku :grinning: .
PEACE AND LOVE :dizzy_face:
25. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
můžu ještě dotaz? proč je ods pro bohaté? tcháni nejsou a taky jsou proti ČSSD. já si teda myslela že ODS je hlavně pro lidi vyznávající tržní ekonomiku víc než sociální. a bohatá já se necítím, znám spoustu lidí co mají víc než my. an onemáme se špatně, ale dost to taky přičítám spořivosti.
jinak pomoc mám bez ní by to šlo hůř, ale taky jsem se vzdala prahy kvůli tomu. furt platí "něco za něco"
my se taky vzbudily tak jdu plnit mateřské povinnosti :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Kája teď konečně zadřímla, 3 dny po sobě už přes den nespí, jen včera zachrupla na 10min, jak jsme jeli z koupáku, byli jsme na Rusavě, mají ohřívanou vodu kolektorama, super, nikde ani noha :slight_smile:
Zítra možná razíme za známýma na chatu, budem tam do pondělí, pak si jedem pro Filípka na sever, ten zítra ráno odjíždí s babičkou za prababičkou...no uvidíme, babičky nás nechtějí pustit, že máme moře práce kolem baráku....to je sice pravda, ale chci užít, ještě zbytek pěkného počasí...
Marky, to jsou super zprávy o stěhování, teda ale tvůj si musel pěkně máknout :slight_smile:, nedávno jsi říkala, že nemáte ještě střechu...
Jinak musím podpořit Monču a Adel, taky jdeme cestou "nejmenšího zla"....nejde ani tak o to, která strana co slibuje a tak, jen si myslím, že komunismu a levice jsme si za 50 let jejich vlády užili až moc!!!!... jsem ráda, že žijem ve svobodné době a můžem svobodně projevit svůj názor!!! Jinak si myslím, že všichni politici jsou stejná banda, o tom si iluze fakt nedělám :rolling_eyes:
25. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
pardon za 41let, já to nějak za okrouhlila :sweat_smile:
Co marodi, už líp?
25. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
jani teda co ti vyvádí ta kája? ještě si užijte počasí :slight_smile: práce neuteče :slight_smile:
a děkuji za podporu :slight_smile:
jinak jsem fakt zesláblá nemoc i antibiotika dávají zabrat :frowning2: mišce to teče jeden den mín jeden víc...co fila ve školce?
25. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
tak jsem doma z nakupu
petr jel s otcem na vino a tak jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hodim pracku..pac petr donesl hadry za cele 3tydny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.