• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahooj holky,
všechny vás moc zdravíme :slight_smile:
dočteno bohužel nemám, tak se nezlobte, že nebudu reagovat.
Jinak už máme z větší části přestěhovábo a dnes máme poslední noc ve starém :wink:...Jsem teda ani netušila kolik věcí a hader máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi budu muset pomalu zase všechno protřidit, protože v polovině věcech už ani nechodíme :unamused:
No ale hlavně teď nějakou dobu nebudeme mít internet (teda budeme na noťasu, ale ten je hrozně pomalý :frowning2:) a zatím netuším jak to budeme mít s připojením na novém :unamused:, tak se na nějaký čásek s váma rozloučím :confounded:...ale pokud by jste chystali nějaký ten srázek, písněte mi SMS a třeba dofrčíme :slight_smile:...i když myslím, že teď minimálně 14 dní budu mít práce se vším až nad hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme.
Prozatím teda Pa Pa :wink:
Mějte se krásně, hlavně ať jste všichni zdraví a brzy z "nového" naviděnou :dizzy_face:...ozvu se jak to bude možné :wink:
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojky holky,
marky,tiše závidím, my pokud vše klapne budeme řeišt jedno OBROVSKÉ dilema. Máme možnost stavit a nebo koupit byt, my na ten byt moc nejsme, ale stavět bude zase běh na dlouhou trat, tak uvidíme...hlavně bychom stavěli jinde než v okolí UH a byt bychom teda koupili v UH, tak uvidíme...vše se dozvíme do konce týdne, zda to klaplo a budeme hodně rozmýšlet, co a jak....
moc na vás myslíme, at se hezky zabydlíte v novém....
29. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky holky!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

No lukys jí závin :slight_smile: a já vařím medunkový čaj :grinning: Míša měla moc úkolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla s češtiny matiky angliny a přírodovědy :unamused: hezký večer přeji!!!!!!!!!!! :slight_smile: dívám se na vkv a pak ano šéfe!!!!!!!!!!! Ale i přesto se sem kuknu :sweat_smile:

Adeli:hezký sprcháč!!!!!!!!!
:wink:

marky:hezky se zabydlete v novém domečku :wink: :grinning:

Honzi:at vám vyjde bydlení podle představ!!!!!!!!!! :wink: :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holky, já dnes šla s malým k Dr. ale opět měla dovču a zastupující kotel lidí, tak jsem to otočila. Koupila jsem malému knížky v knihkupectví a šli jsme dom. Po obídku odšla kámoška a udělala mi novou hlavu, pak jsem šla ke kosmetičce dom a dělala mi čištění peti+masáž obličeje, dekoltu a šíje+ barvení řas a obočí. No cítím se super.
Ined: ne ne nápadník by nebyl. Jako bylo tam docela dost sympaťáků, ale já mám svého miláčka a už jen 2dny a je tu:grinning: To je dobře, že Matýnek už je zdravučký. My teda bojujeme s rýmou i kašlem. Jako naštěstí se v noci už nebudí, spí celou noc, ale přes den kašle:frowning2:

Marky: to je paráda, že jste už přestěhovaní. Užijte si poslední noc ve starém. Jinak kdyby byl srazík tak písnu:slight_smile:

Honzi: to je dobře, že jste si užili. Snad žádné hádky nebyly... taky držím pěstičky aby vám to vyšlo s bytečkem a nebo baráčkem.

Holky přeji dobrou noc, jdu chrnět. pa pa
29. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky holky,
teď jsem tu chvilku nebyla. Petr měl dovču od čtvrtka do včerejška. Tak super, bylo krásně, tak jsme si užívaly tatínka:slight_smile: Byl s nama i na plavání, ještě neviděl našeho vodníka. Moc se mu to líbilo. Dělali jsme výlety do okolí, brusle, kolo a krosnička. Jo a nesmím zapomenout, Terka se už pěkně rozlozila a tak řádí:slight_smile: Začala se i v postýlce stoupat, je to pěké číslo. Teď máme nějaké divné období, začala se zas budit tak 6x za noc, v postýlce v noci nechce být, vstává už v 6hod, tak bojujem:frowning2: Snad se to brzo zas zlepší. Zatím jsme zdraví, ale s tím počasím....zas tu bude samý marod:frowning2: Včera jsme byli na preventivce máme 8kg a 72cm, dostala očkování synflorix. Dnes už jsme samy, já tu mám kupu prádla, musím uklidit.-( Když máme tátu doma, toto vše jde stranou a užíváme si ho:slight_smile: Jo a byli jsme 2x na burčák, mňam mňam, přímo ve sklípku:slight_smile:

adeli: sprcháč vypadá pěkně, to jste si pěkně mákli:frowning2: Jsi šikovná, Petříkovi to mooooc sluší v kroji. Ještě nějakou šuhajku:slight_smile:

marky: jak píšeš, to by člověk nevěřil, kolik má "krámů":slight_smile: To stěhování je hrůza, ale když je to do lepšího, tak to bych se hned stěhovala.-) Sladké sny na novém:slight_smile: Co se zdá první noc, se plní:slight_smile:

murin: teda ty si také užíváš, ale musíme se mít rády:slight_smile: aspoň občas je důležité si najít čas na sebe. Ale najít si ho s dětičkami a ještě když není hlídání je složité. Naštěstí mně naši také občas pohlídají a já si odskočím na masáž, nehty, holiče, doktora.

honzi: ať se vám vyplní, co si přejete. Je to dilema, jak píšeš.

zlobi: jak jsi kdysi psala, Terce jsem tu bekovku koupila v tescu, ale už v srpnu, jak byly ty slevy. Ale jinak se podobné i pletené dají koupit na mmb. Doufám, že jste zdravé a užíváte si s tatínkem pěkných dní.

Jsem pro srazík, kdy a kde? :slight_smile:

V pátek jdu navštívit dětičky do školky, tak se těším, Terka bude zas řádit:slight_smile:

Všem přeji pěkný a pohodový den:slight_smile:
30. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
ahojky
tak dneska nic moc noc a budik brzooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jdu delat nehtiky

hezky den..
30. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
noc se u nás dala.
včera byl ale matýnek pěkná protifka :frowning2: .neustále se vztekal a rozčiloval...na některé dny bych ho někomu klíďo půjčila :grinning: .(na chvilku).
včera mi posílala paní z mmb co jsem s ní na jaře obchůdkovala nějaké mailíky s oblečením po jejím klučíkovi,ale už jsem musela většinu odmítnout,protože zásoby na zimu v podstatě už mám a zase mít až moc věcí je zbytečné :wink: .ale neodolala jsem kompletku bundičky,kalhotek a mikinky...středně zateplenému a kombinézce jen za 150 kč,na lítačku to super užijeme :slight_smile: .

a to jsem se chtěla zeptat :slight_smile: ...minulý rok,když teda byl sníh a dítka měli okolo toho roku,měly jste sáňky nebo boby?měli jsme takovou filozofickou debatu s tatínkem,co že pořídíme :grinning: .

jinak v podstatě nic nového,včera jsme s kubíkem trošinku oslavili naše výročí,takže šampíčko a chuťovečky a dostala jsem nádhernou kytičku s krásnou slunečnicí :dizzy_face: .
dnes musím skočit na poštu zaplatit tu super fakturu za telefon,škoda peněz :angry: .příště je hned pošlu k šípku :angry: .

peti :slight_smile: ...tak to jste se měli moc krásně a moc gratulujeme terince k pokrokům :grinning: .za chvilku se budou ty naše dvě děťátka honit na srázcích :grinning: .pro srazík jsem,kdykoliv dopoledne :dizzy_face: .

marky :slight_smile: ...super :dizzy_face: ,tak se krásně zabydlete a ať vám jde všechno hladce jako po máslíčku :grinning: .

honzi :slight_smile: ...tak hodně štěstí v rozhodování :sweat_smile: .to není jednoduché zvážit vše kolem,ale držím moc palečky ať se rozhodnete správně a v klidu :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...je potřeba se v tyhle podzimní dny cítit dobře :slight_smile: .já si budu muset zajít alespoň na tu masáž :slight_smile: .a vidíš to,vlastně je konec září :confused: ...tak doufám,že vše bude podle tvých představ :dizzy_face: .matýskovi přejeme brzké uzdravení :dizzy_face: .

deli :slight_smile:...no jo,ta škola :sweat_smile:.někdy si říkám,že bych se hned vrátila,ale z toho...úkoly,písemky... :confused:,dejte pokoj :grinning:.ale tak miška je šikovná :slight_smile:.

adeli :slight_smile: ..hezký den i tobě a ať se nehtíky daří :dizzy_face: .

holčinky,mějte se moc krásně,i v téhle kose :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ,papa
30. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky, Mates je na tom líp. Dneska jsem se byla s ním projít a potkala 2 kámošky, že jdou do senioru, tak jsme se přidali:slight_smile: dala jsem si latté a mňam jako obvykle :grinning: Jinak holky od zítřka tady pár dní nebudu, nemusím vysvětlovat asi proč :grinning: JJ konec září a nastává 14dní radovánek, užívání... :grinning: :grinning: :grinning: pak zase na nějakou dobu opět sama, ale těch pár měsíců to vydržím:slight_smile:
srázík? no já asi nejdřív za 14dní:slight_smile:

Ined: já teda měla sáňky kvůli opěrátku. Jako i boby to mají, ale k těm sáňkám můžeš lépe malého přivázat. Jak jsme se zlobi sáňkovali v Otr. u Moravy to bylo super:slight_smile: teda to se máš, já kytici nedostala ani nepamatuji a asi hned tak nedostanu, leda si ji pořídit sama, ale to není ono.

Peti: pěkně jste si užívali tatínka, ale tak to má být, využít každou chviliku když je doma. úklid...vše počká. Jinak gratuluji k lození, no teď už se vůbec nezastavíš. Zachvíli bude jak neřízená střela:slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahojky

petan uz lezi a je tam klid tak se asi spinka :pensive:
ja jsem dnes delala nehtiky a pak sup do vinohradu
taky jsem dopolko byla opet u ocniho a dal me na pul roku cocky..na jare mam dojit a asi me ty oci bude on a jeho kolega operovat..ze me tam snad daji nejake pevne cocky pac se me krouti rohovky ci co ..me asi jebne
30. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
ahojky, u nás už je taky klid:slight_smile: tak snad to tak bude až do rána.

Adeli: ty si s těma očima teda zažíváš. Já jdu 21.10. i s Matesem, se mi zdá že začal mžourat-zaostřovat, tak pro jistotu ať ho Dr. prohlédne a já tam půjdu tak po 5letech, jsem zvědavá. CO mám nosit brýle, tak je vůbec nenosím.
30. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=225855&vImageID=2430988&vMoveINT=1&vReferer=/album/myalbums.php?
tak uz mame skoro hotovo :grinning:

mur..no uz me to pekne stve ale tak hlavne ze aspon uvidim a asi zacnu setrit pac cenu me nerekl.. :unamused:
30. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky holky, my dnes fofr den, ale fajn...
no a kdo tady bude, když ne murin, ani marka....jen Adelinka a já a Ined, sem tam Petka a zlobi...to nás nějak ubývá...
30. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
ahojte
nestíhám dopracovávám nemoc a ještě nejsem úplně ok
marky at se krásně bydlí :slight_smile:
mur užívej si. do yamahy ještě nejdete co?
adel krásná dlažba hlavně u těch schodů :dizzy_face: ale teda ty oči ach jo :frowning2:
petulko to bylo super ne!? :slight_smile: vypadá to že jste si to užili! :slight_smile:
miška se mi ted tak zeblila že jsem převlíkala její i naše peřiny a koberec a postýlka a její matrace. a do toho jsem zjistila, že je pračka jakási divná, minule cestovala u ždímání a ted se viklá, takže to ani nevyperu ach jo.
a miška tu ted spkojeně lítá a na spaní rozhodně nevypadá, a to vstávala v 6 ráno. kde bere tu energii?
30. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
dobre ranko
no u nas noc nic moc..od rana protivny..a venku jaka je kosa bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás noc docela šla,ale opět ramazůra nad ránem a pak matýnek dospával do 7h :angry: :sweat_smile: .
včera jsem ho při koupání šmikla,ale mlel se,tak to má jemně zubaté,ale není to nějak moc vidět :grinning: .

adeli :slight_smile: ...mě tak napadlo...nenapsala by jsi mi prosím tě svou adresu do IP a já bych ti ten závěs s rozměry a s penízkama na poštu zpět poslala :sweat_smile: .protože my než se asi sejdeme :frowning2: .co myslíš,teda pokud by ti to nevadilo :dizzy_face: .
dlažba moc krásná i sprcháček :grinning:.a ty očka,chuděrko :frowning2:.to mě moc mrzí :frowning2:.

zlobi :slight_smile: ...tak snad mišce nic nebude :slight_smile: .já jsem převlékala matýnka a postýlku v noci,neboť se mi matýnek pročůral :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...jasné,jsi omluvena :grinning: .tak si to pěkně užijte a brzy se ozvi :grinning: !!!

holčinky,všem přejeme pěkný den,papa :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
dobré ráno holky...
no my noc dobrá dnes....venku je krásně, ale kosa, už at to listí má trošku barvy, chci nechat malou vyfotit venku, tak chci, at je to barevné...
přejeme všem krásný den..
1. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
ined...ok pisnu ti adresu..
no petan usnul jdu uklidit halu pac je tam jak po nalete..dlazba a malta.....

honzi..jj to je dobrej napad..jeste me chybi nejake fotecky do kalendare :grinning:

ined ja prevlikam skoro porad..tak 3x za tyden aj duchny peru pac jsou prochcane a to ho v noci aj pebalim..ale on za den vyduje aj 2l tak co se divim a to nepocitam mleko
1. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
hledala jsem neco na vanoce a pro naseho malire by to bylo super pac mam vse pokreslene voskovkama ale ta cena..me asi neprojdehttp://www.aaobchudek.cz/detail.php?zbozi=653663
1. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
jen v rychlosti. adel petřík vypije 2l! ty jo miška tak 2 deci :frowning2:
1. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj holky, do yamahy jsem ještě nešla. Mates v noci záchvat kašle. Přes den nekašle a v noci ho to chytá:frowning2: 2,5h jsme nespali, chudák pořád kašlal, pak chtěl mléko a než vytuhl tak to trvalo. Jako je to dobré, že nebrečí, ale i tak... ráno jsem s ním šla k Dr. po 1,5h na nás přišla řada, ten tam lítal jak tajfun, řval na celé kolo, no děs. U Dr. v krku nic, v uších taky ne, na poslech je čistý. No prostě mám se snažit do něj nějaké ty kapky nebo sirup dostat. Násilím to do něj dostávám, ale stejně půlku mi vypluje a to mu držím pusenu. No tak uvidíme jak to bude pokračovat.
Ined: díky,že jsem omluvena :grinning: Holky samozřejmě sem tam nakuknu, protože pořád nebudu v trapu...holt s malou to bude komplikvané, ale je mi prý k dispozici se vším:slight_smile: ale bohužel tady bude jen na 14dní, takže jistě chápete, že má prostě přednost. Pak tady budu opět pečená vařená :grinning:

Mony mě Mates taky vypije hodně, tak přes 1l určitě a to nepočítám do toho mléko. Jako já ho teda do pití nutím, myslím tím,že se ho pořád ptám, pořád to má po ruce a prostě dávám mu napít i když si to sám třeba nevezme. A teď dostáváme čerstvou šťávu z jablek, tak to by se po tom utloukl. a nebo mu strašně chutnají moje čaje, tak to mu taky dávám napít. Třeba ani žízeň nemá, ale prostě pije. Ale těch plenek...
No hlavně že je ti líp. A co Mišce nesedlo? Vy jste byli v yamaze?

Adeli: fotky vypadají pěkně, máte to tam krásné.
1. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
mur..me o plenkach ani nemluv..des

mon..no vypije dve konvice caje cca 2l a pak na noc 180mleka a v noci tak 90 mleka ..dr.me rikala ze to nevadi kdyz pije at pije..na kilo vahy se ma vypit 1.25deci coz petan ma 15..tak vypije trosku vic..mela bys ju nejak nutit to ma hrozne malo..ja ti kousek piciho rezimu pujcim aspon usetrim na plenkach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo pisnu ti do IP
1. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
holky malá taky pije tak kolem liru denně a jak píše murin malé taky chutnají mé čaje a hlavně sirup, tak jí dělám štávičku....a to nepočítám mléko...
2dc jsou hodně málo pro dítě. No a plenek máme taky spotřebu velkou...
1. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
adélko :slight_smile: ...moc děkuji :dizzy_face: ,zkusím to poslat už zítra :wink: .
to ti petříček vypije opravdu hodně :confused: ,já do matýnka stěží narvu tak půllitru :frowning2: .také pořád nabízím,má to po ruce,ale prostě víc nevypije.plus teda ještě má něco ráno v kašičce,dělám hodně řídkou...to je místo mléka,protože to mi nevypije a večer má 240 ml+tak tři lžičky neml.kaše,takže sakumprásk,tak max.litr :confounded: .

mur :slight_smile: ...tak to měl matýnek to samé..na poslech čistý,prý to bylo z té rýmy.tak hlavně ať je matýsek brzy zdravoučký a léčky ať papká,ořežproutek :grinning: .

zrovna mi volala paní z domina :slight_smile: ...tak zítra jdeme poprvé do kroužku klubíčko :dizzy_face: .je to od 9-10h.,tak to nám akorát vyhovuje,v 10h chodí matýnek spinkat :slight_smile: ,akorát mu budu muset dát nějak tam svačinku :slight_smile: .
jdu poklidit a posbírat prádlo,za chvilku dám malého spinkat,tak ať mám chvilku pohodku.odpolko jedeme k babi na návštěvu :slight_smile: .
1. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
no tak já jí to rvu horem dolem pořád, ale prostě víc nedá a když už nechce tak aby měla ode mě klid tak se napije...a vyplivne to. tak nevím co s tím. ale přes den už nekojíme chceme odbourat i noc, aby pila fakt ráno a večer mlíčko, ale doufali jsme že to nahradí vodou a nic :frowning2: ale plenky jsou mokré hodně, nic jiného než vodu vůbec nechce. tak ještě furt 4x kojím tak to asi dostává kojením.
v lednu snad asi pojedeme na lyže a tím skončí kojení. at naberu sílu na druhé mimi :slight_smile:
ined to je fajn že půjdete cvičit :slight_smile:
mur bylo nás tam 6, už odešla i julinka a martínek do skupiny před náma. a on zase jede pryč? já myslela že už tu letos bude?
1. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
no já chci taky skončit s kojením do Vánoc, snad to klapne. Vy už chcete druhé mimi? Teeeda...no jo, vždyt malé budou 2roky a když to klapne na jaře, tak v zimě se narodí a to malé budou skoro už 3roky...
No tak já malé vidím tak v nedohlednu...ale co, ještě mám čas.
1. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
já bych aj kojila do těch 2 let, ale je fakt, že bych měla nabrat síly a jojo chceme kolem 2,5-3let aby se druhé narodilo, a miška nám "trvala" defacto 9 měs než se zadařilo takže...
1. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Takže začnete prakticky hned jo? :grinning:
1. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
no to zase ne, chci vysadit ant vyčistit se, pak "dokojit" a pak někdy po lyžích v lednu (nebo na lyžích? :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
jejda a bude malý lyžař :grinning: :grinning: :grinning: .
1. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
ovšem toto je šikulka :grinning:
http://www.novinky.cz/koktejl/180380-uklizecka-resi-otcovstvi-sveho-ditete-se-sesti-ruznymi-vezni.html

adeli :slight_smile: ...to vypadá parádně na to malování :dizzy_face: .už jsem si to hodila do oblíbených do budoucna :dizzy_face: .ale teda není to zrovna nejlevnější,ale zase na druhou stranu,když člověk spočítá,kolik tím zachrání jiných penízků v domácnosti :grinning: ,tak se to vyplatí :wink: .
1. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.