• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
já bych radši asi zase lyžařku :slight_smile:
jj to malování se mi taky líbí :slight_smile:
pani je teda šikulka...fuj :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
no ta pani teda je neco jineho nez sikula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ined..no me se to libi ale nechci utracet za koniny..ale petan je takovej malir ze uz nam pokres.zdi v pokojiku,na chodbe a obyvaku voskovkama..a propiskou stul na PC a jeho stolik a zem v loznoci..jj tatka ho nechal sameho kdyz jsem byla pryc :angry:
1. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc super budik az 2.30 a pak az 6.30 uz si ani nepamatuji kdy jsem se tak vyspala asi jeste tehu :grinning:
tak jdeme snidat :dizzy_face:

teda tad je ucast :angry:
2. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
2. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak my jsme dnes byli poprvé v kroužku a super :slight_smile: ,matýnek se vyřádil a pak bez protestů během chvilinku usnul :grinning: .
noc byla u nás klasická...nic moc :unamused: .
dnes už máme doma odpoledne tatínka,i na víkend,tak jsme moc rádi :dizzy_face: .
zítra máme v plánu grilování pstruhů u dědy...to podle počasí a v neděli tady máme pouť :grinning: .
do toho ještě potřebuju dostat úklid a podobné aktivity :sweat_smile: ,ale nic se nemá přehánět :wink: .
včera jsme byli u babi,dovezli jsme jí krásný brambořík a matýnek byl miloučký,tak jsme ji aspoň potěšili,chuderku nemocnou :slight_smile: .
teď ještě doháním práci z dopoledne,protože jsme domů dorazili až po 11h.ale už se těším,až matýnka uložím a v klidu si vypiju kafíčko :grinning: .
tak holčinky,všem přejeme pěkný den i víkend,papa :dizzy_face:

adeli :slight_smile: ...balíček už dnes nestihnu odeslat,ale hned v pondělí s tím letím na poštu :grinning: .stránky moc pěkné :dizzy_face: ,jsi šikulka.

zlobi :slight_smile: ...nerouhej se :angry: :grinning: .hlavně ať je mimi zdravoučké :dizzy_face: .

ale teda opravdu,ta účast tady :frowning2: ...ježišmarja,matýnek mi vyházel celou skříňku :angry: :rolling_eyes: ...jdu na něj,papa :grinning:
2. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
já nestíhám nesvačím :slight_smile:
nám přijel tatínek tak se saral ale v noci jsme kojili 3x...!ona asi dopíjí co přes den nevypije :frowning2: mám strach ji odstavit v noci kvůli tomu.
ined super že se cvičeníčko líbilo :slight_smile: a doma práce počkááá :slight_smile:
já byla na krvi a miška se tam bála jít jak to tam zná tak jsem nechala otevřeno a koukala na mě z čekárny :slight_smile:
ined to vás čeká pěkný víkend. my chceme někam jet v neděli ale ještě nevíme kam :slight_smile: kde je ta pout v otrokách?
a já se nerouhám to já jen tak ...naznačuji :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahoj holky, jen zdravím:slight_smile: malý mi jak na potvoru vstal.

zlobi: jj pouť je v Otrok. u Spoláku. Kolotoče už jsou připravené.
Tam zase padne penízků:frowning2: to aby babička vzala plnou peněženku, jelikož tam půjde s Matesem asi beze mě :grinning: no ale ještě uvidíme. Docela obdiv s tím dalším... já jsem ten člověk co chce pauzu, aby se mohl pak v klidu věnovat tomu malému a ne mít nesamostatné dítě za zadkem a dá se říct, toršku ho šidit. A ta pauza u mě i vyjde:slight_smile:
Mony myslíš, že když bys přestala kojit, že by jsi do ní nic nedostala? a proč jí třeba v noci nedáš vodu a nebo čaj místo prsa? ona se tak naučí že nedostane mléko. Já když toto začala dělat, tak stačilo 14dní a Mates spal celou noc bez probuzení a mám to tak od 8-9měsíce.
A v té yamaze před nama jsou jak staré děti, že tam šli? jako kdyby tam byli starší, tak bych asi taky přešla. Já se s Andreou budu muset domluvit neboť mě ta hodina moc nevyhovuje. Pokud nejdu někam ke kámošce tak nestihnu dojet dom, aby mi Mates nevytuhl. pak to má rozhozené a spí hlady. takže já bych brala dřívější čas, ale mezi mladší jít teda nechci.

Adeli: ty fixy vypadají dobře. Asi do toho půjdu na jeho 2nerozky. Neboť já už mám taky pomalovanou skříňku centropenem, propiskou...to má po mě, já malovala vždy po zdi, nikde jinde. Takže pro jistotu radši něco takového.
Moc pěkné nehty. Jsi fakt šikula na to!!!

Ined: to je super, že se cvičení líbilo. Budu držet pěsti,aby se grilovačka vydařila. A teda ty pstruhy závidím!:slight_smile: hned bych si dala taky a Mates určo taky. Včera snědl celý grilovaný steak co naši dělali. večer šel spát i bez mléka:slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
aha tak že bysme zašli ?i když miška ještě nemůže na ně...
mně nepřijde že se to dítě šidí, když mu jsou 3 roky. to můžeš říct o každém věku, že ho budeš šidit. nebo bude v 5i letech samostnatné? a tobě taky není tolik co mně :slight_smile: mně se zase líbí když jsou u sebe, že si rozumí víc než s 6i letým odstupem. a taky od 4-6 roku ty děti prý hodně žárlí, 3leté to tak ještě nebere. ale to je samozřejmě názor a každého věc :slight_smile:
tak samozřejmě že jsme zkusili snad vše už a když jí dáme v noci vodu tak je hysterický řev. ona ji v noci nevypije vůbec.
do hodiny před námi se nedostaneš je tam plno. lektorka hlavně říkala, že by to chtělo spacifikovat maminky, ted to bylo fakt hrůza, děcka si tam lítaly (hlavně patrik a michal) a maminky na to dlabaly, vůbec se nepokoušely je chytit a spolupracovat a to strhávalo i ostatní a z písničky nebylo nic :frowning2: vůbec se mi to včera nelíbilo a i lektorka říkala že jsme taková divná skupinka nespolupracující :frowning2:
2. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
btw mur nemyslíš že když dáš matese ve 3 letech na cleý den do školky tak dle mého názoru bude víc "šizené" než když budu dál s miškou doma, protože tu bude jiný prcek? :wink:
2. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahojky holky,
já dnes nejhorší den co mohl...
na chodbě máme postavené dveře, tento víkend je chtěl Jirka nasadit a převrtat panty a malá je dnes shodila...no nevzít ji rychle na zachod, tak je asi po ní, dvojdeře a sklo se vysypalo, hrozně plakala a třepala se a já s ní...břečela jsem protože jsem si představila, co se mohlo stát. Ani jsem do sebe jídlo nedostala. No ted užs pinká, ale na chodbu už nevešla a když kukla z kuchyně, tak řekla jen "bac" a ukazala na ně...

Přejeme všem hezký vikend...my asi podnikneme výlet :dizzy_face:
2. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
honzi to je děs, hlavně že jí nic není!!
a jak na záchod, jako že jsi ji odstrčila?
2. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
ahojky
honzi..je chuderka..no ja bych se taky trepala :frowning2:

co se tyce vekoveho rozdilu ja bych vic jak tri roky nechtela..ja jsem s brachou o 11 mes.a nemam pocit ze bych snad stradala..sestrenka jsou o pet a je to des..nepohraly si nikdy spolu..pac ta mela 10 a ta 15ti leta uz chtela za klukama..

me ta materska ani nijak zvlast nebere..tady neni kam jit,nemam tady zadne kamosky ,zadne krouzky pro det tady nejsoui..nejb.je to do krouzku skoro 20km..jo hold bydlim v jakesi riti..
2. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
kde je kdo? :slight_smile: my noc lepší, teda 2x kojení ale mezitím aspon spala. akorát já mám furt teplotu a únava ach jo...a do toho podzim bléé...už mě chytá depka podzimní a bude hůř :frowning2:
jdu dělat biskupský chlebíček tak jsem na něj zvědavá :slight_smile:
adel to jsem ráda, že nejsem sama s názorem :slight_smile:
to je blbé že tam nic nemáte v okolí :frowning2: tak pak leda dojíždět ale je to naprd no :frowning2: tak snad ti to petřík vynahradí až bude starší :slight_smile:
3. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak jsem zase tady. :grinning:
Teda na chvilku :wink:
Zlobi já to ten odstup taky schvaluju. Holky jsou o 2 a o 2,5 roku. Ne že bychom to tak plánovali. Ono se to tak nějak naplánovalo samo :grinning: :sweat_smile: Ale Lucka s Amálkou si někdy i pěkně pohrajou. Když Amina zrovna do Lucky nerypoší, ona je hrozný rypoň. Lucka ta si pěkně hraje a Amálie do ní začne vrtat a už je křik, lae mají i světlé chvilky kdy si pěkně hrají :slight_smile: A když je jedna bez drzhé někde tak na sebe myslí. když třeba jedné něco kupuješ, tak ti připomene, že musíš i té druhé.
adeli u nás taky nic není, jenom v Brodě, ale kdo by tam dojížděl, a taky benzín stojí dost a to naše fáro žere jak nezavřené :unamused:
Honzi hlavně když to dopadlo dobře :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
ahojky
tak ja dneska mela blici odpoledne i vecer ale tak snad jsem neco snedla a nesedlo me to..vidim to na tu vajickovou pomazanku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zitra pokud me bude dobre pojedeme do zoo do hodonina..mam navareno pac dnesniho obeda jsem udelala jak pro deset lidi,tak snad ta zoo vyjde
taky jsem po ocku sledovala superstar a muj oblibenec nezklamal..Chodur :grinning: :grinning: :grinning:
valim do postele pa :dizzy_face:

martuf..no ja bych musela odjizdet taky daleko a do nadrze necuram :grinning:
3. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz
no porad nakukuji a to je teda ucast :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
ahojky holky,

my měli super víkend, včera jsme jeli do Kroměříže, byli jsme v podzámku, malé se tam moc líbílo a pak jsme jeli do Brna.
Dnes jsme jeli vláčkem kousek tady do vesničky, kde Jirky kolega pořádal výstavu slepic, holubů a králíků, no malá nadšená, dováděl a pak jsme si dali 13km prochajdu, no super...unavená jsem, ale hezky... :wink:
4. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holky, jen v rychlosti, Mates mi ještě chrní tak toho využívám. Víkend super i v kině jsem po dlouhé době byla :grinning: V neděli jsem byla odpoledne s Matesem na pouti. peníze jen letěly:frowning2: z kolotoče jsem ho nemohla dostat a to tam byl dopoledne s babičkou. kdyby to nebylo tak drahé tak ho tam nechám jezdit snad celé odpoledne abych měla klid. Plno lidí z něj hotových, když ho vidělo jaký je nadšený, jak řídí autíčko, vláček... no fakt bomba a maximální spokojenost. Ale ty scény, slzy jak hrachy, když jsem ho brala, že jdeme dom:frowning2: No jo nekradu, že...
Zachvíli ho musím vzbudit, na 9h máme sluníčko, tak jsem zvědavá jaké to bude:slight_smile:

Mony: ty nechceš dát malou do školky, když budeš mít druhé dítě? pokud ne, tak jo. ale pokud ano tak to bude nastejno jak já, že malého dám do školky. Pro děti ta školka je podstatně lepší než být jen doma s mámou. Jako věnuješ se mu, ale mezi dětma je všem líp. Teda aspoň Matesovi, ten by šel do školky už teď. Skoro denně jak kolem ní chodíme tak stojíme i hodinu u plotu a chce tam a prostě nechce jít dom. On jak vidí děti tak je hotový. A třeba u mě to bylo tak,že jsme se se ségrou jen hádaly, bily a to jsme od sebe o rok. Jako sem tam jsme si pohrály, ale spíš to byly bitky. Jako samozřejmě,když by se mi podařilo, tak do toho půjdu, ale jinak chci prostě pauzu, opět vypnout, nabrat síly a pak si jít zase odpočinout domů a Mates už bude starší rozumnější. Samozřejmě nebude to úplně samostatné dítě, ale bude na tom líp, že se člověk nebude muset o něj tak starat. Ale u mě je vše stejně ve hvězdách a bůh ví jestli to někdy bude reálné...

Honzi: to jste měli teda pěknou procházku. Co jste dělali v Brně, na nákupy?

Adeli: s tím blitím jsem byla na tom jak ty. V sobotu ráno jsem zvracela, průjem:frowning2: ale odpoledne už dobré a večer úplně v pohodě. Teď to tady lítá co tak slyším.

ahoj holky, pěkný den a zase někdy. No jo teď nemám moc času sem chodit, ale pak se to zlepší. pa
5. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko holky,
dnes jedu do Zlína, tak se už těším...přeji všem krásný den. Murin jen si užívej, zasloužíš si to... :wink:
5. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky
no u nas dobra..
dnes jedu na modru mladej pomoct roznest letaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja bych ,maleho dala hned do skolky..ale u nas berou od 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja mam materskou na 3 tak jsem zvedava :confused:
5. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
tak víkend zase fuč :frowning2:,ale měli jsme se krásně :slight_smile: .
v sobotu se grilovačka vydařila,pstruzi fajn,ale zůstaneme raději u masa :grinning: .včera pouť...byla jsem dokonce i s matýnkem na autíčkách,no kukal na to překvapeně,ale myslím,že se mu to líbilo.pak jsem byla ještě pověřena jít dvakrát s neteřinkou a synovcem,takže i já jsem se řádně vyřádila :grinning: .domů jsme oba dva dny dorazili až večer,takže si dnes musím trošku užít klidu :sweat_smile: .
strašně jsem se lekla,že má matýnek neštovice :confused: ,protože měl na pusence nějaké pupínky,ale nakonec to vypadá,že ho jen poštípal komár,naštěstí :slight_smile: .kubovi dnes ráno bylo chudáčkovi strašně zle,bolela ho hlava a byl celý zpocený a bledý :frowning2: .v noci si šel pro ibalgin a ve tmě si místo toho vzal b komplex,tak se chudák pak divil,že mu to nezabralo :sweat_smile: .no ale před odchodem do práce vypadal už o něco lépe,ale i tak,byl spíš zralý zalehnout do postele :frowning2: .a aby toho nebylo málo,tak matýnkovi lezou nahoře tři zoubky naráz,tak to podle toho vypadá :frowning2:.
no nic,jdu uvařit brambory,pověsit prádlo,nasvačit matýnka a dát ho spinkat :wink:.
holčinky všem pěkný den :slight_smile:,reagovat budu později,až to zvířátko ukňourané konečně usne :wink: :pensive:,papa
5. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
tak....konečně spinká,uf :sweat_smile: .

honzi :slight_smile: ...ty jo,to je strašné :confused: ...no ještě že se opravdu adélce nic nestalo :frowning2: .no jo no,to je zkrátka hned :frowning2: .ale jak to dobře dopadne,tak je to super :slight_smile: ,ale musela se teda leknout chuďátko :frowning2: .
hezký výletík :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...jak se matýnek vzbudí,jdeme na poštu odeslat ti balíček :slight_smile: .
doufám,že je ti už líp :slight_smile: .mě je taky co chvilka z něčeho blbě :unamused: ,hlavně když je to mastnější.nikdy jsem ze žaludkem problémy neměla,kromě těhu teda :grinning: ,ale teď fakt co chvilka :frowning2: .a co ta zoo?mají tam pěknou?

mur :slight_smile: ...no to věřím,že se matýskovi z kolotočů nechtělo :grinning: .ale je to fakt všechno drahé až hrůza :unamused: .
a jak ve sluníčku :slight_smile: ?já jsem ráda,že máme aspoň to klubíčko,matýnek je také moc rád mezi dětmi a je vidět,že mu to prospívá :slight_smile: .akorát je to tam teda o hodně víc drahé než ve sluníčku,ale nedá se :sweat_smile: .
ty brďo,teď jsme si s kubíkem říkali,že kino nám opravdu chybí :frowning2: .příští rok šupneme matýnka na 2-3 h.k babičce a zajedeme si na něco pěkného do jablka :dizzy_face: .
takže vidím,že si pěkně užíváte... :dizzy_face: ,tzn.že je vše v pořádku a to je dobře :wink: .
a s tou debatou o dětech :slight_smile: ...on asi největší problém bude umístit to dítě vůbec do školky,pokud je maminka ještě s mladším doma :unamused: .ale jinak teda ten odstup mi přijde taky akorát :slight_smile: .po roce bych děti nechtěla,to je skoro jako dvojčata :grinning: ,ale zase max ten rozdíl 2,5-3 let mi přijde ideální.samozřejmě,že nikde není psáno,že spolu musí vycházet,hrát si atd.,ale pořád jsou si blízko sebe,kdežto pokud je rozdíl mezi dětmi třeba pět let,je to už prostě moc...ty zájmy jsou pak jiné a myslím,že už tak''velké''dítě by se mohlo cítit spíš odstrčené,když do rodiny přibude miminko a veškerý zájem bude o to malé,protože starší už je přece''samostané''.a ještě větší věkový rozdíl...co kolikrát pozoruju a vadí mi to hodně,je,že si pak rodiče udělají ze staršího chůvu :unamused: .jako ano,pomáhat dítě doma má i třeba s maldšími sourozenci,ale s mírou :wink: .
a co se týče dítěte a kolektivu...myslím,že je dobře,když chodí odmalinka za ostatními dětmi...někde jsem četla,že tak malé dítě kolektiv nepotřebuje,že si stejně neumí ještě hrát s ostatními...no nevím,je to věc názoru...jasně,že si třeba matýnek ještě s nikým nevyhraje,ale pozoruje a myslím,že se tím i různé věci učí...např.půjčovat hračky atd. :wink: .takže i pokud je dítě pořád doma s maminkou,kroužky a dětský kolektiv jsou nadevše :slight_smile: .

zlobi :slight_smile: ...tak co včera na pouti?nejela nakonec miška na nějakém kolotoči :slight_smile: ?a co biskupský chlebíček,jak dopadl?ty jo,ten jsem dlouho nejedla...měla jsem ho hrozně ráda coby dítě :slight_smile: .

martu :slight_smile: ...jj,co se škádlívá,rádo se mívá a u těch dětiček to platí dvojnásob :sweat_smile: .
5. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem dneska i pracovala na nehtikach a s mamkou zavarovala dyne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ined..no ja nikde nebyla,ale zoo je tam celkem pekna jen mala..jj cekam na balicek :dizzy_face:
valim do postele :pensive:
5. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
HOLKY :slight_smile:
tak tady opravdu zdechl pes :frowning2: :cry: .

adeli :slight_smile: ...dobrou noc :dizzy_face: .balíček je odeslaný :slight_smile: .jen ještě k těm rozměrům :sweat_smile: ...ta látka je širší a může tak i zůstat,závěs má být trošinku nařasený :wink: ..no však uvidíš,jak to půjde...je tam udaná šířka 65 cm,ale to je vlastně jedno,důležitá je ta délka :wink: ..teď nevím,jestli jsem to popsala srozumitelně :sweat_smile: ,už jsem k.o.,tak kdyby něco... :wink:
papa a všem přejme dobrou noc :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
ahojte
dneska to tu nefachalo :frowning2:
jak se máte?
my byli včera celý den venku s kámoškou, večer jsem byla na pilatesu. dneska celé dopoledne v berušce a odpol jsem ráda byla doma teda...
v neděli jsme měli den blbec po pouti jsme jeli samy dom, páč radek makal na domku a doma jsme zjistili, že nemám klíče :frowning2: a to je to na bělov přes 30min...jinak miška byla na kolotoči tom mrnavém ale já seděla u ní a ještě že tak, bo se mi dvkrát zvedla, vstala. ale moc se jí to líbilo :slight_smile:
zítra mě čeká práce a práce
jinak se školkou. ráda bych pak dala mišku do školky na dopoledne. at je v kolektivu, dopol s mimišem cvika a tak. a odpoledne rodinka taky spolu když už budu doma. jinak si myslím, že každý odstup dětí má svá pro a proti takže bych neřekla že existuje ideální odstup. navíc když se to vezme ad absurdum, tak kdykoliv když bude víc než jedno dítko tak budou obě de facto "šizené". ale zase obohacené o něco jiného :slight_smile: takže nikomu bych neřekla, že bude šidit svá dítka :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
ahojky
tak petan konecne spi..dneska ani po O nesel tak doufam ze to byla vyjimka
dokukam ordinacku a povalim spat..pa pa :pensive:

ined..ok ja si s tim poradim
6. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
holky, my dnes den dobrý, nefakčilo to tu, to je pravda.
zlobi, mluví už něco Miška? Naší malé se moc nechce...jen sem tam něco zopakuje, ale je krásné, jak už sklonuje...
6. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj holky, neuděláme srazík třeba příští týden? potřebovala bych přijít na jiné myšlenky. Nechci to tu rozepisovat, ale jsem opět v slzavém údolí a s nervama někde... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jinak vás všechny zdravím, reagovat budu asi až budu v pohodě. Mějte se pěkně.
7. říj 2009 v 07:26  • Odpověz

včera jsem to tu několikrát zkoušela otevřít a prdlačky :angry: ...kuba se mi smál,že prý je to tragédie :grinning: .
co my jinak?nic moc...noci špatné,podzim,depka...fuj...dva dny jsem byla docela bez nálady :confounded: ,nevyspalá,unavená a otrávená jako šíp :stuck_out_tongue_closed_eyes: .snad už to přešlo :wink: .matýnek je ale docela hodný,tak to jde :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...já vím,ty jsi holka šikovná :wink: :dizzy_face: .

zlobi :slight_smile: ...hlavně si neužeňte nějakou nemoc!!!ale jinak máte teda pěkné tempo :slight_smile: .ty klíče,to fakt naštve :frowning2: .

mur :slight_smile: ...no tak prosím tě :confused: ???co se děje :frowning2: ???tak ať je brzy lépe a pro srázek já jsem :slight_smile: ,už jsme se dlouho neviděly :frowning2: :slight_smile: .

holčinky,všem přejeme pěkný a teplý den,dnes má být až 24 st. :confused: ,ani nevím,jestli z toho mám radost,protože to zase zavání nachlazením,dnes tolik a v pátek už má být zase jen max 14 :confounded: .
tak papa :dizzy_face:
7. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojky
ja taky muzu pristi tyden ..ted uz toho mam moc a v patek odjizdim na skoleni :grinning:

honzi..petan nechce rikat nic..rika jen bezna slova
7. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.