• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ahojte
honzi tak u nás teda pár slov, ale o sklonování nemůže být řeč :slight_smile:
srazík ráda, ale příští týden jsem celý v praze, kámoška mě potřebuje...tak ten další leda
mur drž se
7. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ranko,
tak jak píšete. Včera jsem konečně měla chvilku, tak že se kuknu na koníka a nic:slight_smile: To je zákon schválnosti:frowning2: Přihodila jsem fotečky z plavání, Terka je vodník:slight_smile: To počasí:frowning2: Miluji podzim, těch barev:slight_smile: Ale jak je brzo tma, to nesnáším. Dříve jsem trávila pozdní odpoledne v tělocvičnách, aerobic, posilovna, plavčo. Ale s Terkou v tolik hodin, už toho moc nepodniknu. No nevadí, zas to vynahradí jinak. Už pěkně řádí po bytě, než se otočím je fuč:slight_smile: Už si pěkně troufá a staví se i na plovoučce v ponožkách:slight_smile: Od pondělí do pátku jsem slaměná vdova, Petr jel pracovně do Německa. Doma je to dlouhé, tak jsem se domluvila s kamarádkama, které jsem dlouho neviděla. Dnes byla noc děs, snad každou hodinu byla hore. Než jsem zabrala, zas se probudila:frowning2: Je to nezmar:slight_smile:
K těm školkám. Já pokud budeme těhotní z jedné mateřské přejdeme na druhou. Terku budu mít doma, bude to náročné , ale....Ve školkách je velká obsazenost a třeba v Napa nehrozilo, aby když mamínka je doma s jedním na MD si dala dítě do školky. I když na 4hod (více nemohou pokud jsou na MD). Pokud dítě nemá 3 roky, jen na 5 dní v měsíci. Přednost měly děti zaměstnaných maminek, samoživitelky,...vždy byly hrozné dohady proč tu jsme přijaly a tu né. Ale je to individuální školka od školky, rok od roka.

honzi: to je hrůza s dveřmi, naštěstí to dopadlo dobře. To by se krve nedořezalo:frowning2:

zlobi: vy jste také pořád v pohybu, hlavně ať vám zdravíčko vydrží:slight_smile:

murin: co to? :frowning2: Drž se!!! Máš zlatíčko!!

Také jsem pro srazík, kromě pondělí a čtvrtka mohu. Těším se:slight_smile: Přejí pěkný den bez depek:slight_smile:
7. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Holky, můžete mně poradit, co chodíte do yamahy. S kamarádkou hledáme kam vyrazit s dětičkami. Řešily jsme zda berušku, yamahu,....Já pokud to bude možné budu příští rok chodit tady na Štěrk. Ale ona je od Vizovic a tak by jsme chtěly i něco ve Zlíně. Prosím o váš názor.
Děkuji :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
ahoj petulko, tebe jsem tu dlouho neviděla :slight_smile:
jak se máte holky? :slight_smile:
malá vypadá náááádšeně ve vodě, to je paráda, miška je taky taková, ale s naší účastí nemá plavání cenu :confounded:
co se týče yamahy a berušky to je každé jiné - a oboje super.
v berušce se cvičí - "závody" v lezení a běhu, překážkové dráhy - že se učí lézt, přelézat, podlézat, překážky zdolávat, kostičky bořit a stavět pak kreslit a tak
yamaha je zpívání - u toho se sice dělá něco s dětmi ale jde spíš o rytmus a do písniček něco dělat. mají pak v ruce rumba koule a tyčky a tak.
obojí je moc fajn a každé jiné :slight_smile:
akorát na podzimní semestr se obávám že je beruška plná zatímco do yamahy byste se ještě mohli dostat. zkuste uvidíte :slight_smile:
tak snad ti to k něčemu bylo :slight_smile:
a školka no je fakt, že s tím aj souhlasím že spíš potřebuje dát maminka do školky dítko která jde pracovat než ta co je doma s dalším. takže s tím aj počítám.
7. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky peti :slight_smile: ...
fotečky nádherné,terezka je v plavečkách roztomiloučká :dizzy_face: .co se týče kroužků...my chodíme do toho klubíčka-mc domino :slight_smile: .je to i ve zlíně :wink: .je to napůl hudební,napůl pohybové,nám se tam moc líbí.dám ti odkaz a můžeš kuknout :wink: .
http://www.peknyden.cz/katalog/detail/materske-centrum-domino
a co srázek ''klasicky''v pátek :grinning: ?
7. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
ve zlíně jsem na domino slyšela jen špatné kritiky, tak bacha...
7. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
tak to netuším... :sweat_smile: .ale tady v těch otr.to mají docela pěkně udělané :slight_smile: .ale stejně příští rok už budeme chodit do sluníčka :slight_smile: .toto je fajn,že je ti i pro tak maličké děti :slight_smile: .
7. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Děkuji za rady,
tak jsem volala do yamahy, paní nás vezme ještě nyní bude nás 5 ve skupince. Odečte nám hodiny, co jsem nebyly, tak super. Budeme chodit každou středu na 8.30hod až do ledna. Tak super, jsem moc ráda. Ještě i s kamarádkou z porodnice. Příští týden začínáme:slight_smile: Příští školní rok chci také chodit do sluníčka, dobrá cena a 5 min od baráku:slight_smile:

Na berušku jsem slyšela také chválu, ale to parkování je tam nedostatečné:frowning2:

Myslím, že se to bude Terce líbit. Má ráda dětičky a když slyší muziku hned začne sebou "mrskat". Tak uvidíme

zlob: díky za optání, minulý týden byl Petr doma, pracoval z domu. Tak seděl u obou počítačů a když né, tak jsme sportovalií. Brusle a kolo:slight_smile: Večer už se mně na PC nechtělo. Teď jsme zas samy a to se mně nechce být samotná doma, tak jsme v trapu. Včera mě přemlouvala mamka, ať u nich s Terkou spím, že si jí chce i večer užít. Tak dnes tam na jednu noc jedu. Čekám na balíček. Objednala jsem na mmb maxi pěnové puzzle na zem. Bude to přes půlku obyváku, původně jsem chtěla aby se jí lépe trénovalo lození. Teď už řádí jak střela a to stoupání, je jí jedno, kde to je:slight_smile: Pak vyrazíme. Beru krosničku s sebou a půjdem do lesíka a na koníky do výběhů v Napa. Mám to tam ráda, jako děcko jsem se tam nachodila, krásný výhled do krajiny. Brácha má nového pejska labradora, je roční fenka. Vzali si jí od známých, strašný mazel. Tak půjde brácha se psem, naši s malým bišonkem a já s Terkou. To bude pohodové odpoledne. Moc se těším:slight_smile:

Holky a hlavně děti, držte se, ať jste zdraví. Jsem pro příští pátek pro srazíka. Jéé Praha, tu bych si také dala:slight_smile:
7. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak já klasicky nestíhám.Míša má čím dál víc úkolů a učení.Pout v neděli byla super děcka se vyřádily.
peti:fotečky krásné jako vždy :wink:
Mur:bude líp uvidíš
Denčo:někdy se konečně musíme domluvit na tu prochajdu už :slight_smile:
Já jsem taky pro srazík už bych vás chtěla všechny vidět :wink:
m
7. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
mějte se všichni moc fajn :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahojky
tak petan spi a mam chvilku klid..

ja jsem pro srazik ale ted v patek nemuzu mam od patku do nedele skoleni :grinning: tak si spocnu

ja vam tak zavidim ze mate tolik krouzku u nas je taaaaaaaaaaaakove ho.no :angry: :angry: :angry:
7. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
tož kurna kde je kdo?
bude se asi dělat docházka povinná mám pocit :slight_smile:
miška mi už dva dny skoro nejí kaši. chce sama, tak si dá dvě lžičky sama a pak se v tom táááák hrabe rukou jak když dělám těsto na buchtu akorát je to pak všude a ona je nas...když jí to vezmu a jdu uklidit
chjo vrátili jsme se zvenku ve 20 h tak mám dost...
7. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahojky holky, nestíhačka...dnes jsme byli s manžou v Brně reklamovat foták a taky na nákup v Ikei a taky na obídek, takže tak...
No jinak my budeme chodit asi na plavání, Adélko, nechceš chodit s Petříkem s námi na Synot od 16.listopadu?

Dobrou noc, jdu ještě žehlit... :unamused:
7. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
holky, přidala jsem na naše stránky fotečky, tak kuknětě....

www.adelasamsova.mypage.cz
7. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz
ahojky!
honzi:hezké fotečky Adélka už je velká slečna :slight_smile: jsi dobrá ,že ještě v deset žehlíš to mě se už zavírají oči.Dnes budu muset taky žehlit nechala jsem si tam už tři pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zlobi:s tou kaší mi to Luky dělal taky nevím co to bylo.
mějte všichni pohodový den :wink:
8. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
ahojky
u nas noc desna...
honzi..ja bych rada ale takto do bazenu neeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a petan se nauci aj bez bazenu plavat.. :grinning:
8. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
noc se dnes docela dala :wink: .
teď tu matýnek řádí jako černá ruka,tak už těším až půjde do pelíšku :grinning: .
zítra máme klubíčko :slight_smile: ,čímž jsem si uvědomila,že příští pátek bych se na srázek nedostala,neboť kroužek je do 10h :frowning2: .tak jiný den :slight_smile: ?

zlobi :slight_smile: ...no jo no,miška si chce s jídelkem hrát :sweat_smile: .matýnka to taky móóóc baví,mě už pak méně,ten úklid :angry: :grinning: .
honzi :slight_smile: ...fotečky moc pěkné,adélka je šikulka :dizzy_face: .

adeli :slight_smile: ...copak copak :confused: ?že by zase zoubky?

deli :slight_smile: ...i já se na to žehlení psychicky připravuju :grinning: .odpolko na to skočím :slight_smile: .

holčinky,matýnek mi tu pláče,tak valím,papa a všem pěkný den :dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
no teda holky :fearful: ...kde jste kdo :confused: ???
já jsem se přišla pochlubit,že jsem zrovna vypravila moje kluky ven a jdu se dát do gruntování :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pustím si k tomu pěkně nahlas rádio :grinning: .
tak jo,nebudu zahálet :wink:
a vy se polepšete :angry: :grinning: ,papa
8. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
kurna me se to neodeslalo..tak jeste jednou
ined..dnes dosel ten zaves..neni to malo 1cm dole a nahore?mas takove ty bile tycky?musis tam dat i neco vic...jinak kaficko ti dovezu to ja nic nechci ovsem cokoladku uz petan otevrel byl rychlejsi :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
ahojky holky,

no u nás vozí kole nás hnůj a močku, humus smrad.
No jinak zítra zase pátek, super....nechcete udělat sraz ve středu? Jedu do Zlína a budu mít tak zhruba od 13hod sraz a na 15hod jdu k zubaři...
8. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás se konečné spí. Já migrénu jak vrata:frowning2: Terka se už druhou noc budí co hodinu:frowning2: Jestli se to ještě dnes zopakuje, tak asi padnu:frowning2: Už přemýšlím, že jí zkusím v noci dát sunar, třeba by to bylo lepší, ale třeba také né. Raubířka jedna:slight_smile: Včera jsme byli s našima na koníčkách v Napa a pak velká procházka, Terka byla úplně unešená z koníků. Jak bude chvilka dodám fotečky. Příští týden začínáme s yamahou, tak jsem zvědavá. Ve skupince nás bude jen 5. Tak to bude fajn.
Holky, jdu si lehnou, jsem K.O.:frowning2:

honzi: máte krásné fotečky, Adélka se stále víc podobá tobě:slight_smile:

A kaše, tak to je také u nás téma na debatu, zatím rukama do ní nehrabe. Ale vždy u toho šermuje druhou lžičkou a pokaždé tu mojí vyrazí, tak to také máme všude:frowning2:

Dobrou:slight_smile:
8. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
ahojky Peti,
je to celá já, vid? Taky to vidím. Jen aby neměla i zadek po mě :unamused: :confounded: :frowning2:
8. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
peti..tak at je ti brzo lip :dizzy_face: jo to znam to budeni..tak zkus ji ten sunar kdyz nechce kasi a uvidis..treba uz ji tve mlicko nestaci

honzi.. :grinning: ty jsi trdlo..no u nas je jasne viditelne po kterem nas je petan tak ja muzu bejt v klidu :grinning:
8. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
no jo, to je pravda, u vás vypadl z pr.ele Petovi...no nic, asi půjdu žehlit a pak zalehnout a modlit se, at ho nemá po mě, to by na tom byla zle chudinka...
8. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
ale jdi ty kecko...
ja uz jdu taky haji..tak pa pa :pensive:
8. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
bre ranko.
tak u nas se noc dala..ja jdu balit a vam preji hezky den :dizzy_face:
9. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
ahojte
jak se vede?
peti co hlava lepší? mě včera třeštila tak, že jsem ani na pc nemohla :frowning2: spíš než sunar zkus tu spací metodu "regulovaného pláče"? teda ber to s rezervou, víš, že já jsem "kojná" :grinning:
v noci jsme zkusili odnaučit to kojení po půlnoci a 1,5h řev :frowning2: byl ajsem vedle, radek ji nosil a ona furt "mama" a nakukovala všude :frowning2: pak zjistila že nikde nejsem (u tatínka v pracovně mě naštěstí nehledala) tak si lehla, pár minut usínala, řev a mama a znova...ach jo. ale já už jsem grogy a už mě to v té noci se...:frowning2:
honzi pěkné fotky :slight_smile:
ined co žehlení? :slight_smile:
jinak včera v yamaze super, byli jsme jen 4 a miška teda perlila, hoďná, docela jí to šlo, opakovala co se dělalo, uklízela hračky...ale doma teda protivná docela. taky nám tu na JS otevřeli novou cukrárnu s dětským koutkem asi 3min od baráku a wifi tak už vím, kde budu pracovávat :slight_smile: ale je pěkná a mají dobrá kafíčka a drinky :slight_smile:
tak hezký den :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
ahojky holky, no my stejné, mě to noční kojení taky se.. :angry: do půlnoci pohoda a pak kdyz se vzbudi, pije i hodinu a čtvrt a na to už nervy nemám. A u tatínka to neklape, jak píšeš zlobi...mami, mamí a pobudila by celý panelák.
No já dnes budu péct štrudl....
9. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
tak miška pije 15-25min, a panelák vzbudila, ale co jako...na to kašlu musí se to naučit. panelák to pár nocí vydrží já dalších pár měsíců už ne.
9. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
no já už jsem taky dost z toho vycuclá...už nechci kojit vůbec
9. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.