• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
tak to já jo, večer, pak klidně kolem 5-6 a někdy když se vzbudí tak chce kolem té 7-8 ale víc ne. hlavně bych ráda spala v kuse nějakou dobu :frowning2: chtěla jsem do 2 let, možná kvůli dalšímu mimišu to zkrátíme do ledna že bysme jeli na lyže a tím to skončili, uvidíme. někdy si říkám, že pojedeme, někdy si to neumím představit. 6 dní bez ní...
9. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky, všechny vás moc zdravím. Srazík je mi jedno kdy, odpoledne můžu každý den, dopoledne jen středa a pátek. Včera jsem po yamaze jela k jedné kámošce a tam byla do 17h a pak se ještě stavila u druhé a dom jsem dojela po 19h. Ale potřebovala jsem někde být, jinak doma blázním, no i když ani ve společnosti to není o moc lepší:frowning2: pořád velmi chmurná nálada:frowning2: holt mě se štěstí nedrží, teda krom malého. To jsem strašně ráda, že ho mám, díky němu na vše snad brzy zapomenu
Co se týče nočního vstávání tak mě by to zabilo. Naštěstí Mates spí až do rána jak medvěd, vyjímečně chce podat dudel, ale to jen mlaská a nebo se vrtí. ale postýlku mám kousek od postele, tak jen natáhnu ruku a je to. ale já jsem se spaním na tom blbě, kor teď, vůbec nemůžu spávat:frowning2:

Peti: terezka vypadá opravdu moc spokojeně v plavání. Taky bych chtěla nějaké foto, ale s nama nemá kdo jít, aby nás vyfotil:frowning2: a teda měli jste pěknou procházku.

Ined: uklízení po jídle taky znám, jak je polévka tak se mu strašně líbí míchat a je to všude. Ale jinak dobré. My už jíme normálně i vidličkou jak profíci, to Matese náramně baví a je to lepší jak lžička:slight_smile:

Mony: taky jsem si myslela, že to nezvládnu být týden bez Matese a zvládla jsem to. A Mates to zvládl ještě líp jak já. Je pravda, ale že on závislý na prsu není, takže toto je obrovská výhoda. ale i tak si myslím, že by to Miška zvládla a nebo jedině ji vzít s sebou. A kam chcete na hory?

Honzi: moc pěkné fotečky!
9. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Holky, tak mám dnes náladu na pytel, celý den volám rodině. Táta je v nemocnici, odvezla ho rychlá a právě je asi na operaci, neví pořádně, co mu je, mají podezření na prasklý vřed. No takže jsem volala bráchovi, at mu doveze papuče, holení a nabíječky...takže tak. Modlím se, at to není něco jiného...mám blbou zkušenost s ldimi z rodiny, co se dostali do nemocnice, už se mi z ní nevrátili :frowning2:
9. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahojky
tak petan spinka..
ja si davam kafco..dobalim a povalim smer skolenicko,ale jeste musim dovarit fazulkovou polevku a spenat klukum na zitra a v nedelu jednou na modru na obed :grinning:

tak mejte pekny vikend a v nedelu vecer pa pa
9. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
ahojte,
mur drž se, štěstí nechodí samo od sebe a navíc jsi mladá a krásná ty ještě budeš mít chlapů! jsou na tom ženské hůř, tak se vzchop a hurá do toho :slight_smile:
ta závislost na prsu je právě složitá na to někam odjet. navíc já jsem bez mišky byla nejvíc pár hodin, ty už jsi matese dávala rodině před tím. na noc jsem bez ní nebyla nikdy. a zítra budeme mít rekord, máme nějakou povinnou akci v práci a tam budu celý den.
na lyže ...jezdili jsme do francie, tak tam rozhodně ne s dítětem. za prvé je to daleko, za druhé tam jsou malé apartmány. s dítětem leda itálie, dosažitelná přes noc autem a ubytování je tam lepší. jenže lidi se kterýma jezdíme lyžovat nemají děti a pár známých co mají děti buď nelyžují nebo jsou líní či pohodlní někam jezdit s dítětem. jedna byla teď poprvé s malým v 10měs někde, to my cestujeme furt.
a ty noci...co můžeme dělat že? ono s tím nic moc nenaděláš, jen se prostě musíš starat a doufat, že se to někdy zlepší.
honzi at to dobře dopadne
adel užij si školení. já musím taky dnes ještě uvařit oběd těm dvěma na zítra :slight_smile: ted jdu ke kadeřnici
tak ahoj :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
9. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Taky jsem se na ni dívala a je to fakt dost peněz...
9. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
no právě já koupila v CA za 275 a je super tahle je sice krásná ale ty prachy neee.
mám vlnité vlasy :slight_smile: jen žehličkou takže do umytí ale líbí se mi to, asi si koupím žehličku
honzi co táta?
9. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak u nás noc docela šla na naše poměry,ale i tak...už toho mám opět dost,toho uspávání...navíc se matýnek zase začal budit po 40 minutách,takže konec :unamused: .ted jsem ho bez milosti uložila a odešla...pláče,takže budu chodit a chodit,ale jinak to prostě už fakt nejde.usínal sám už pěkně a stačily blbé dva dny nemoci a je to v kelu :frowning2: ,tak tedy opět odznova :unamused: .moje nervy :frowning2: .a to ještě dnes vstával jako v 5 h :confused: a ne a ne znovu zabrat :frowning2:.
ráno jsme byli hned v klubíčku,bylo to fajn,matýnek měl i chvilkama zájem se účastnit,ale chvilkama si dělal co se mu zlíbilo,ale tady ti nejmenší jsou všichni stejní,pozornost prostě neudrží a ne vše je zaujme :wink: .ale i tak dobré :slight_smile: .
pak jsme chodili s kámoškou a její malou po venku,matýnek chrupkal a my plkaly :grinning: .pak dovařit obídek,kdesi cosi...a pak jsem musela matýnka nečekaně osprchovat,neboť se mi chlapeček ale totálně zaserinkal :sweat_smile: a protože jsem si toho nevšimla,vzala ho ze židličky a otočila zádíčkama k sobě s úmyslem ho umýt po obídku,byla jsem od toho i já :rolling_eyes: ...takže hned o zábavu postaráno :grinning: .
no,jinak nic...tatínka máme zase celý víkend v práci,tak si musíme vymyslet nějaký program :frowning2: .

adeli :slight_smile: ...no nechám to na tobě,já tomu rozumím jako kůň kafi :grinning: .a s tou kávou to nepřipadá v úvahu :confused: !!!to by jsi mě teda opravdu nakrkla :frowning2: ,to je jen takový dáreček :slight_smile: .užij si pěkně školení a v ráci možností si pěkně odpočiň :dizzy_face:.

peti :slight_smile: ...jj,ty noci moc dobře znám :frowning2: .to je děs :frowning2: .tak snad se vám to brzy spraví a terinka bude chrupkat celou noc jako méďa :dizzy_face: .já v kombinaci ještě s tím podzimem už pomalu padám opravdu na hubu :unamused: ...
tak srázek ve středu dopolko by šel :slight_smile: ???

zlobi :slight_smile: ....odkaz mi nejde otevřít :frowning2: .chtěla jsem se kuknout :sweat_smile: .co se týče kojení...tak mě to někdy ještě teď hrozně mrzí,že už to u nás déle nešlo,ale zase...člověk je opravdu uvázaný...v uvozovkách :wink: ...ačkoliv,já jsem vlastně taky pořád uvázaná a nekojím :sweat_smile: .tak snad vám ty lyže vyjdou a hlavně pak to,co je v plánu následně :grinning: .

mur :slight_smile: ...hlavu vzhůru...pro jedno kvítí...však to znáš :sweat_smile: .já vím,že to nemáš jednoduché,život ve dvou je snažší a veselejší,ale není to dobré za každou cenu :slight_smile: .ty si budeš moct ještě vybírat,uvidíš :slight_smile: .
s tou vidličkou ...to je teda matýsek šikulka :dizzy_face: .matýnek si sice dopraví lžičku do pusenky,ale prázdnou :grinning: .

honzi :slight_smile: ...tak moc držím palečky ať vše dobře dopadne :dizzy_face: .s tou podobou adélky...já jsem ti říkala hned při prvním setkání,že jsi to celá ty :grinning: .

holčinky,tak všem přejeme krásný víkend,snad i počasí ještě vyjde :slight_smile: .
matýnek už konečně spinká,ale nakonec jsem tam s ním chvilku musela zůstat,jinak by se asi uječel,chuďátko :sweat_smile: .ale to se poddá...i předtím nám ten odpolední spánek dělal největší problémy,tak snad so dopolko a večer zadaří lépe :wink: .
papa :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...jo,ještě ty tyčky...no jsou normální plastové,hnědé,vitrážové na posunovaní(regulace délky) :slight_smile: .
9. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojky,
tak migréna přešla až kolem poledne, noc hrůza, co 30min hore, teda vlastně když jsem vytáhla prso z puseny, že se otočím, probrala se. Začala se vztekat, žádný dulel, žádné pití, ani uspávání na rukách, tak jsem to po hodině vzdala a dala zas prso, tak až do rána. Dopledne jsme byla v tescu v lékárně a narazila jsem na paní lékárnici, která po tom, co jsem jí řekla můj příběh. Začala mně přemlouvat ať to tak brzo nevzdávám a kojím dál, ať se uklidním, sklidním, začnu jí více zpívat, dávat jen jednu hračku,.....a pak po velké přednášce jsem přišla na to, že myslela, že Terka má 10.týdnů a né měsíců. Říkala, že ty dnešní maminy, po příchodu z porodnice chtěji končit s končit s kojením. To si nemyslím:frowning2: A pak mě lákala na její semináře. No raději to nebudu komentovat. Jsem pěkně yvcucaná, čokoládu už nejím, nechci být bachratá a ještě ať to také nejde do Terky a kafé jsem omezila na jedno. Kde brát tu energii, když nemá kdo vystřídat a Terka je nezmar? :slight_smile: Určitě chci ještě pokračovat s kojením, ale budu ráda, když se to z 8-10 buzení za noc zlepší alespoň na4x. Jinde mně doporučili od hami je to hajaji a je to na lepší spaní. Tak to vyzkouším a uvidím.

zlobi: také mně ten odkaz nejde otevřít, chtěla jsem letos zas něco objednat na vánoce, body s nápisem

ined: máte nezmary:slight_smile: zas sama:frowning2: Mně dnes Petr přijel, ale v pondělí odjíždí na 14 dní do Německa a Belgie:frowning2: Mohla bych jet s ním, ale Terka je malá:frowning2:

murin: drž se!! je velké štěstí, že máme ty poklady!!!
9. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky,
tak flaša se nekonala, teda zatím:frowning2: Dala jsem jí to do stejné, jak dávám čaj, aby neměla změnu. I párkrát mléko popotáhla (i s čajem to tak dělá), ale pak konec. Tak jak se probudí večer vyzkouším jí to dát, ale myslím si, že to po mně hodí, jak včera mléko:frowning2: Tak zas nic, bezesná noc mě čeká:frowning2:

Tak aspoň ostatním klidnou noc:slight_smile:
9. říj 2009 v 19:57  • Odpověz

tak hlásím,že matýnek usnul nakonec sám,sice s křikem,ale za krásných 14 minut :grinning: .ještě uvidíme co bude v noci :sweat_smile: .no,já si dám za chvilku sprchu a ai půjdu brzy do hajan :pensive: ,jsem nějak k.o. :slight_smile: .

peti :slight_smile: ...teda chuderko,to jsi si užila s tou migrénou :frowning2: .teda,ale měla jsi v tom tescu přednášku :grinning: ...takové lobby :grinning: ,já to taky nemám ráda takové.je to až moc extrém :wink: .
no a tedy s terezkou držím moc moc palečky ať se láhev uchytí a obě se dobře vyspinkáte :dizzy_face: .je to někdy hodně náročné,ale nezbývá nám než to vydržet :sweat_smile: .co bychom pro ty naše zlatečka nevytrpěly,že jo :pensive: :dizzy_face: ?
tak se moc opatrujte a přejeme co nejklidnější noc :slight_smile: .
a ostatním samozřejmě také,papa :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahoj holky, my byly odpoledne u ségry, švagr měl narozeniny, tak jsme si šly zamlsat. No já po 2dnech nejezení jsem si dala do nosu sladkého i 2 špekáčky a teď je mi vyloženě zle, úplně na zvracení. Chce se mi strašně spát, jsem k.o. takže asi brzy zalehnu, ale pochybuji, že se pořádně vyspím. Holky díky:slight_smile: ale zatím se mi nijak neulevilo od smutku:frowning2::frowning2:

Mě ten odkaz taky nejde otevřít a na jejich stránky se nedostanu už nějaký měsíc:frowning2: pořád mi to píše error:frowning2: chtěla jsem taky něco na vánoce, ale bohužel. Já mám dokonce schované stále r. body s nápisem tatínkův miláček, je to vel. 92. No Matesovi to neobleču ani ze srandy. Takže kdybyste pak některá chtěla, akorát vy máte prďolky oproti nám.
Já dnes koupila Matesovi v nebíčku užasnou zim.bundu tm.modrou s červeným, bílým a šedým pruhem jen za 80kč. Takže koupím ještě nějaké oteplováky, aby měl na výměnu a je na zimu vybaven se vším všudy.

Mony: taky bych chtěla někdy do Alp. Já byla min.poprvní, teda nedá se říct byla. Jela jsem na Hochkar, ale vánice a žádný vlek nic nejelo, takže jsme to tam otočili a jeli hned domů:frowning2: takže tak moje první lyžování v Alpách a asi poslední. Nejsou penízky na nic už. Začínám radikálně šetřit. Ale určitě vám to vyjde a pojedete. Miška to bez tebe vydrží. Teda to bych tě chtěla vidět s těma vlasama. Já osobně žehličku nemám, používám kulmu, ale když jdu ke kámošce kadeřnici, tak mě upravuje žehličkou a je to fakt super věc.

Peti: teda to budeš dlouho bez tatínka:slight_smile: Jako myslím si že Terka by cestu zvládla, ale je pravda, že přece jen 14dní je s takovým prckem náročné a riskantní. To jsi tam byla s Terkou nebo bez ní v té lékárně? že si paní myslela,že má 10týdnů- To je děs jak to letí, už 10měs má. Pomalu už taky budete slavit 1 narozeninky.

Ined: taky se nám stane, že Mates dopraví lžičku do pusy prázdnou, to když má polévku a sem tam někdy tu lžičku otočí dřív než ji dá do pusenky, ale vesměs to jde a tou vidličkou je to super, to není takový čurbes po jídle. Já vím,že pro jedno kvítí slunce nesvítí, ale toto vypadalo opravdu nadějně, úžasně... a ze dne na den čau... zase tak moc vybírat si nemůžu, s Matesem je to hodně velký problém... ale tak budu to muset vydržet.
9. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
petulko chuderko, držím palce, třeba zabere kaše nebo mlíko a jinak holt asi nechat vyřvat :frowning2: nás to čeká taky v noci, včera to byl řev 1,5h než usnula bez kojení :frowning2:
a cestování, šak už jste s terkou byli na víc dní někde ne? nebo čeho se bojíš? my od 3 měsíců jezdili do prahy, pak v 5měs týden v jeseníkách a týden u našich a pak na vodu atd...my jezdíme hodně.
a na co tě lobbovala pani na přednášky o kojení? v 10měs hahaha některé to přehánějí :frowning2:
mě včera bolela hlava nějaký blbý tlak či co? a miška je dva dny protivná...a to jsme si předtím říkali, jaká je úžasná hodná pslušná...holt nemůže být furt jen hej co? :frowning2:
tak dobrou noc všem, a klidnou!
9. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
ted jsem četla mur...
alpy jsou úžasné, jak si člověk jednou zvykne, už se mu nechce lyžovat tu. ale nevím, to by bylo konec s kojením a já bvez ní fakt nebyla dýl jak asi 3h, zítra to bude asi 10 a jsem zvědavá teda.
a s matesem to není velký problém. můj brácha si ted bere nějakou "třicítku" s 4letým klukem. a ono s dnešní rozvodovostí je to docela časté a není to problém jak to býval. tak si to přestaň vsugerovávat a začni myslet optimisticky (samozřejmě, že rozchod bolí, ale když si budeš říkat takové věci tak to teda moc nepomůže :frowning2:)
9. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
zlobi: jo cestování je také v poho, jsme pořád v trapu a Terka to zvládá. Vždyť v létě jsme byli 2x na týden, a to jsme každý večer spali v jiném hotelu:slight_smile: To by bylo v poho. Jen mám strach, kdyby náhodou se něco objevilo (nějaká nemoc), tak by jsme Petr omezily v práci a zdravotnictví v cizině. No nevím, necháme to na příští rok, to určitě spácháme něco delšího:slight_smile:

Tak kaše dnes večer snědla dost, už jsem zas kojila, flašku nechtěla. TAk uvidíme, asi zůstanu u prsa a budu čekat až mě to umoří:slight_smile: :slight_smile: (je to z rezervou!! Jsem strašně ráda, že mám mléko, ale je to někdy moc moc náročné, jak každá mamina ví:slight_smile:

murin: teď to určitě moc moc bolí, všechny slova jsou zbytečná, chce to čas. Opravdu máš velké štěstí, že máš Matesa, je to zlatíčko a jen a jen tvoje!! Chlap bude, příjde, ldyž to budeš nejméně čekat a to pak bude rana:slight_smile: DRŽ SE!!!!

ined: také vidím, že trháte rekordy:slight_smile: Já bych jí i večer nechala vyřvat, na sousedy prdím, ale samotnou jí tam nechat nemohu a když je Petr doma, tak i tak to nehrozí. Že bych spala vedle, takovou taktiku mně Petr nedovolí:slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
dobré ráno,
tak co peti a ined noc??
my krááása, miška se ve 2 vzbudila, udělala s tatínkem jedno "kolecko" po bytě (tzn. že chce vidět obývák, kuchyň, koupelku a záchod - a tatínek jí říká, že mlíčko nikde není :slight_smile: a po něm usnula! tatínek jí hladil, ale spala...paráááda. proč je petr proti tomu abys spala vedle? to je nejlepší, jak tě dítě vidí a ví že může dostat mlíčko tak to jde těžko. je fakt, že radek taky tvrdil, že to není potřeba, ale pak stačíl asi 10min hysterák, kdy já ležela v ložnici, miška chtěla kojit a řvala jak mě viděla, ukazovala na mě, až jsem jí nakojila a radek uznal, že bude lepší, když tam nebudu :slight_smile: a proč ji peti nemůžeš nechat samotnou v pokojíku vyřvat?
s tou cizinou je to horší, ale šak jste byli už i v madarsku ne? ale petr tam nebyl pracovně že? to je asi jiné. tak příště :slight_smile: i když já bych jela :slight_smile:
krásný den teda dneska :frowning2: tady leje a leje, miška vstala v 7 a já mám od 10 jakousi firemní akci na celý den, takže naše premiéra celý den od sebe...tatínek má službu :slight_smile:
tak hezký víkend i přes to počasí papa :slight_smile:
10. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
tak u nás by noc docela šla,ale pro změnu nám ji velmi zpestřili naši nejmilejší sousedé nad námi,takový cirkus-hádku a mlácení vším a snad do všeho jsem dlouho teda nezažila :angry: .fakt paráda,my snad na to máme opravdu štěstí :frowning2: .byla jsem rozhodnutá tam na ně ráno vletět,protože v noci jsem se bála od matýnka odejít kdyby ho to vzbudilo,ale pak jsem se na to vykašlala.oni jsou prostě magoři a jsou schopní dělat ještě naschvály,už tak stačí,že madam,když dělá v podstatě cokoliv,tak je to prostě slyšet.ona neumí zavřít linku normálně,ona s tím musí křápnout,to samé hrnce,dveře a k tomu ještě dupou jako sloni,boží sousedi :confounded: .jo a bavilo je to od 21.30 do 2h :angry: !!!takže tak :frowning2: .
no jinak...teď jsem matýnka uložila,dvakrát kvíkl,ale je tam ticho :confused: !!!za chvilinku půjdu nahlédnout :slight_smile: .
počasí děs a to jsme ještě sami doma,vůbec netuším co budu s matýnkem celý den dělat :frowning2: .navíc je protifka a uplakaný a aby toho nebylo málo,tak mi ráno při převlékání postelí dělal blbůstky na peřinách na zemi,nějak špatně si klekl,převážil se dozadu a samozřejmě narazil hlavičkou na nohu sušáku :confused: :frowning2: .já jsem tak strašně lekla,protože ještě k tomu spadl zrovna na místo,kde je takový protiskluzný držák :frowning2: .naštěstí se mu nic nestalo,má tam bouličku,ale i tak :fearful: .pořád něco :unamused: .

mur :slight_smile: ...ale neboj,dnes to opravdu není problém,vždyť pomalu každé druhé manželství se rozvádí.i můj bratr žil řadu let s paní co měla tři děti a bylo to v pohodě :slight_smile: .hlavně nevěšet hlavu a neskládat zbraně.já vím,že to bolí,ale co bolí,to přebolí.máš krásného zdravoučkého prcka,ty jsi zdravá a pěkná ženská,tak není důvod,proč by vás nemělo potkat štěstí :slight_smile: .držím moc palečky a udělej si nějakou radost,zajdi se někam pobavit nebo do kosmetiky,něco pěkného si kup,to také zahřeje na dušičce a člověku je hned o něco líp :slight_smile: .

zlobi :slight_smile: ...tak si to dnes pěkně užij :slight_smile: .miška to s tatínkem zvládne určitě na jedničku s hvězdičkou :wink: .

peti :slight_smile: ...tak to aspoň zkus,nechat terezku chvilku plakat,kontrolovaně samozřejmě.neboj,žádnou újmu jí to nezpůsobí,ono stejně k tomu jednou dojde,člověk toho jednou bude mít opravdu dost a pak si řekne,dobře,jdeme do toho.matýnek plakal poprvé asi 45 minut,čekala jsem to delší a postupně se to snižovalo,jde hlavně o to necouvnout.akorát teda u vás je to stížené tím kojením :frowning2: .a tak jak píše zlobi,asi to bude chtít radikální řez v noci,prostě maminka není,mlíčko není :frowning2: .ono je to jen o zvyku,ale je to těžké,to vím.
tak se hodně držte a ať máte brzy noci o mnoho klidnější :slight_smile: .

holčinky,tak všem přejeme pěkný den,ikdyž je tak hnusně :frowning2: :slight_smile: ,papa
10. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
mur :slight_smile: ..ještě jsem zapomněla pochválit fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .krásné :dizzy_face: !!!ale teda ta fotka s miškou :slight_smile: ...jaký ona je prcek proti matýskovi :grinning: .
a to bodýčko s nápisem ještě...já bych i zájem měla,ale ono to bude mít pro nás asi divokou barvu,že :grinning: ?
10. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky,
tak noc nic moc, asi 7x hore:frowning2: Mléko si večer cucla a pak mrskla flaškou a dožadovala se prsa:frowning2: Nechala jsem jí chvilku plakat, ale to nezvládl Petr (chtěl spát) a tak ať jí dám prso. Né že já bych nechtěla spát:slight_smile: Ale chlapi:frowning2: Tak ho dostala a byl klid. Chvilku:slight_smile: S Petrem nemohu počítat, ale to tady nechci rozmazávat (možná bude stačit, že napíšu, že za 10 měsíců Terky vozil sám 3x a Terku hlídal jen jednou 30min):frowning2:

zlobi: do toho Maďarska jsme nakonec nejeli, byla změna, cestovali jsme ČR. Z důvodů toho zdravotnictví, jak jsem psala. A asi by to ani nedělalo dobrotu být spolu 24hod 14 dní. Byla bych z toho více utahaná, než odpočatá.........teď není vhodná doba. Ale to sem nepatří, je to debata o dětech:slight_smile:
Doufám, že si užiješ pěkně den na akci:slight_smile: Radek to s Miškou zvládne:slight_smile:

ined: ti sousedi, vy máte opravdu takové štěstí, samé lepší:frowning2:

murin: krásné fotečky, pěkně jsem si zabrouzdala. Ty s Pepinem na labuťkách jsou kouzelné, také se tam chytám:slight_smile:

holky, pěkný i když propršený víken:slight_smile:
10. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky, díky za pochvalu fotek:slight_smile: JJ Miška je oproti Matesovi prcek:slight_smile: Mates je obřík:slight_smile:
teď jsem vyžehlila 4koše prádla, uff to byla makačka,no jo 4lidi to je záhul. Teď to ještě naskládat do skříní, ale naštěstí jen Matesovi a moje:slight_smile: tak jsem teď schovala foto z dovolené do krabice, protože jsem se pořád na to dívala. No jo ale stejně si ještě namlouvám, že se třeba něco změní... ale asi ne. V kosmetice jsem byla předtím, hadříků jsem si taky právě nakoupila plno...no jo kvůli lásce jsem nakupovala..takže teď se musí radikálně šetřit! zajít bych si někam zašla, ale nemám s kým, když jsou všichni popárovaní a nebo s dětma doma:frowning2: v tomto je to totiž to blbé:frowning2:
Počasí je opravdu strašné, ale i tak jsem dopoledne byla s Matesem venku. dala jsem ho do kočárku a myslela, že ho odstřelím na mars :angry: nesnáší deku, prostě nesmí být přikrytý, tak jsem dala nánožník, ty samé scény a teď do toho pláštěnka na kočárek a už jsem toho měla dost. Takové scény, já fakt myslela, že ho někam odstřelím. Nakonec teda pláštěnku jsem jen tak přidržovala a nakonec sundala, stejně mrholilo a on by to dál asi nevydržel. Šla jsem koupit pro neteře dárky k narozeninám-jen maličkosti neboť já se s něma nemám jak vidět...

holky co Marka, neozvala se jak se jim bydlí...?

Ined: teda to musela být noc :angry: Já bych to asi nevydržela a vletěla bych tam na ně, aby byli ticho... No jo nehody se stávají, já mám co mluvit, u nás je pořád něco a to ho člověk hlídá jako oko v hlavě a stejně neuhlídáš. Prostě děti. ale tak hlavní je že mu nic není. A s tím usínáním se vám to určo zase upraví. Já teda i když je Mates nemocný žádné ústupky ve spaní nedělám. Ale já je zase dělám v jídle, to jí někdy i na sedačce v obýváku u tv.

Peti: fakt to zkus vydržet s tím plakáním. Je to strašné sice když slyšíš toho drobečka plakat, ale ono jí to neublíží a třeba to fakt pomůže. Když jsem učila Matesa na spaní, tak jsem ho opravdu nechala jednou vyřvat a když se teď třeba taky kvůli něčemu rozčiluje tak ho prostě nechám řvát a nezájem. Přijde mi,že když ho utěšuji...tak je to ještě horší, děti jsou moc dobří herci a hrají nám na city. A s tím cestováním. Je to fakt něco jiného jet za hranice a ještě na tak dlouho a fakt být od rána do večera i s manželem a nemít po ruce nikoho jiného a hlavně všechny věci na které je člověk zvyklý... ale třeba by to bylo dobré :wink:
víš co sem tam kupuji Matesovi? mlíčko s kaší od nestle-mají různé příchutě. Mates nesnáší kaše už tak od 10měs a toto jsem mu kdysi koupila na zkoušku a je to už udělané. Jsou to 2 krabičky-1mléko, 1kaše. a to Mates má rád. Kupuji nejčastěji banánovou příchuť. a musím říct, že to celé sní, je to asi tak 250ml a to mi normálně nevypije, ale toto mu opravdu šmakuje, tak to zkus třeba Terince taky koupit na zkoušku. akorát ta kaše je řídká, to tak fakt do flašky dát.
10. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
ined: jj to body by vám barevně nesedělo:slight_smile: ale jinak je moc pěkné.
No konečně jsem se na ty stránky dostala:slight_smile: Dřív to bylo cesky.bess.sk a teď už je to pouze www.bess.sk
líbí se mi tam jedno tričenko, ale dala bych tam nápis s maminkou a nebo prostě jen tričko se jménem. A ty teplákovky jsou super ale ta cena je fakt vyšší:frowning2: ale uvažuji možná o mikině, kde je v srdíčku napsané jméno dítěte
10. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz

tak i já jsem před chvilkou dožehlila,teda ne tolik jako mur :slight_smile: ,jen matýnkovo,ale stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .zase žehlím skoro pořád :slight_smile: .večer ještě setřu a šlus :wink: .
tak a naše spaní jo?odpoledne po uložení byly asi dvě minuty křiku a pak ticho :pensive: ...matýnek normálně usnul :confused: a já čekala dobře půlhodinový řev :sweat_smile: .jj,děťátka jsou opravdu herci...matýnek už dobře ví a nezapomněl,že tím,že pláče toho moc nedosáhne :wink: .jsem ráda,jen doufám,že jsem to nezakřikla :sweat_smile: .tak uvidíme co bude večer.

peti :slight_smile: ...aha,tak jsem to myslím trošku pochopila :frowning2: .no u nás to skončilo tak,že já spím ...no spím :grinning: (ráda bych spala)s matýnkem v pokojíčku a kuba v obýváku.z části aby se vyspal,ačkoliv pokud malý pláče,tak ho stejně slyší,ale přece jen je to rozdíl být metr od něj nebo přes dvoje dveře :wink: a z části,že chodí pozdě z práce,tak aby malého nebudil.jako tak...vadí mi to,protože na garsonce jsme taky spali od narození malého odděleně a nemělo by to být,jenže co se dá dělat :unamused: .plánujeme časem koupit něco rozkládacího pohodlného do obýváku a matýnka nechat v pokojíčku samotného,ale zatím je to tak nějak v nedohlednu :confounded: .
s tím vaším tatínkem...to je teda na houby no :frowning2: ,já teda musím přiznat,že pokud má kuba volno,tak se matýnkovi věnuje nebo s ním jde ven a já si třeba v klidu poklidím.i doma se mu věnuje,akorát je teda doma málo :unamused: .ale všude je něco :frowning2: .
a pročpak vlastně tatínek nechodí s terezkou na procházky :frowning2: ?

mur :slight_smile: ...tak s tou pláštěnkou je to jako u nás,nevím vůbec,jak budeme jezdit třeba v zimě,když bude sněžit :confused: ?deka matýnkovi naštěstí nevadí,ale jsem zvědavá co bude říkat na fusak :sweat_smile: .
já bych s tebou hnedka někam zašla,sama bych to potřebovala,trošku povyrazit,jenže je to tak jak píšeš...leda s matýnkem v závěsu :sweat_smile: .
a kdepak prosím tě kupuješ to mléčko s kaší od nestle?už jsem o tom slyšela,ale nikde jsem to neviděla :sweat_smile: .
a ti sousedi...no jak už jsem psala.. :frowning2: a když jsem ráno jako naznačila,že by to mohl vyřídit tentokrát kuba :grinning: ... :pensive: ,tak jsem moc nepochodila.no jo,mu to nevadí...on není s malým doma,neuspává ho,nemodlí se za každou prospanou minutu atd. :angry: :sweat_smile: ,však to známe.přijde utahaný z práce,lehne a spí jako medvěd i kdyby se tady střílelo :confounded: .takže je to opět na mě :confounded: .no nic :wink: .
tak holčinky,matýnek je už vzhůru,tak valíme svačit a ven :slight_smile: .
všem papa :dizzy_face:
10. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Hlasím se po delší době :dizzy_face: Já jsem se právě vrátila z přednášek, jezdím každý víkend celý říjen a listopad do školy. Říjen mám docela zasekaný, ale v listopadu budou předměty, co si nechám uznat, tak v poho, protože být celý víkend v trapu, pak doma vůbec nestíhám, v pátek musím uklidit celý barák a navařit na celý víkend, takže je to docela honička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky s tím usínáním to neznám :sweat_smile: , u nás se totiž budí Fil, každou noc se vzbudí a jde si pro tatínka do ložnice a odtáhne si ho k sobě do pokojíku a pak je klid :grinning: Kája sice chodí pozdě spát a je první vzhůru, ale zas spí sama v postýlce celou noc, už přemýšlím, že ji dám spát na velkou postel s zábranou, ale zas postýlka je dobrá, že nikam neuteče po vzbuzení. Jinak po večeři vždy v postýlce před usnutím vypije flašu řídké kaše popř sunaru, bez toho by neusla.
Ohledně zmíněného cestování... našim děckám to nedělá problém, jsou zvyklý od malinka i na delší trasy i že spíme mimo domov, teď na té chatě v Luhačkách super, v zimě dáme taky nějakou chatu na lyžování. Akorát jak jsme byli 3 dny pryč, tak se nám někdo pokoušel vybílit dům :angry: , našli jsme orýpané dveře kolem zámku a to jsem si říkala, že se tu kolem baráku nic neztratí, i když zatím nemáme plot :confounded:
Peti, uvidíš že se to s tím hlídáním zlepší, někteří chlapy se mimin bojí, to jsem viděla třeba u tchána, ten se na Fildu nechtěl ani podívat, ale teď si skvěle rozumnějí. Ty mlíčka na spaní nám taky šmakují, ale já je používám spíš na cestování, měli jsme to Nestle i Sunarku, zrovna dneska jsem Kájce koupila Hami, ty jsou za lepší cenu 39Kč 2ks
Muri, to je mi líto, že to nevyšlo, s tím co psaly holky úplně souhlasím, nebyl to jediný chlap na světě, určitě na tebe čeká ještě někdo lepší :slight_smile:
Mony, užij si dnešní akci a tatínek hlídání :slight_smile:
Deny, teda zas máte vydařené sousedy, ale na tom paneláku se tomu člověk asi nevyhne, vždycky se najde nějaké "vydařená" partie. Já osobně jsem v bytě nikdy nebydlela, jen mě stačí, když jsem u někoho na návštěvě, je tam slyšet opravdu všechno :unamused:
10. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
tak matýnek stále pláče a pláče,tak jsem to asi opravdu zakřikla.navíc nechtěl pít ani svou večerní kašičku,tak jsem to nakonec dala do misky,trošku víc zahustila a snědl aspoň něco,ale tím pádem,pokud to bude odmítat,tak už opravdu netuším,jak do něj tu mléčnou dávku,co potřebuje dostanu :frowning2: .má trošku zvýšenou teplotku,ale nic hrozného,ale teď v postýlce ječí a ječí :cry: .ach jo.

jani :slight_smile: ...ahojky :dizzy_face: .teda,ale máš to nabité,kloubouk dolů,že to zvládneš nějak stíhat :slight_smile: .tak snad se někdy brzy setkáme na srazíku :slight_smile: .dětičky už určitě zase o kus porostly :grinning: .
jj,panelák je kapitola sama pro sebe :frowning2: ,zlatý domek se vším okolo :sweat_smile: .

no jdu za tím křiklounkem :frowning2: ,papa :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak si představte,že jsem matýnka musela zvednout z postýlky a to proto,že vyloženě hystericky řval a kašlal až se dusil :frowning2: .tak jsem ho vzala do náruče,téměř hned se uklidnil a do vteřiny usnul :frowning2: .tak jsem mu ještě přidala pod matraci složenou osušku ať má výš pod hlavičkou a hned ráno udělám tu cibuli s medem :frowning2: .
holky,to je děs,pořád něco :confounded: .a ještě si pořád vyloženě rval ručku do pusenky,takže ho asi ještě k tomu trápí zoubky :cry: .no uvidím...kdyžtak mu podám nurofen,třeba to pomůže :frowning2: .
tak ho jdu hlídat.
všem pěkný večer,papa :fearful: :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahoj holky, tak už chrníme,ale sem tam řve:frowning2: Byla jsem s Ined v cukrárně, dala jsem si karamelový větrník a mléčný vanilkový nápoj a ten byl super, akorát jsem pěkně přeslazená. Jsem si obalila trošku nervy:slight_smile: ale teda Mates opět chvilku neposeděl, běhal tam všude a pan majitel si ho taky docela užil - sympaťák, ale bohužel zadaný:frowning2:

Ined: ty mléčka kupuji tady ve schleckerovi, ale určitě je mají všude. myslím že i v tescu jsem je koupila jednou.

Mony: co akce?

janista: kéž by:slight_smile: teda to je hrůza s tím barákem, že vás někdo chtěl vybílit, člověk aby se bál někam odjet:frowning2: teda taky říkám klobouk dolů, já nejsem schopná přečíst knížku natož tak někde jezdit do školy a ještě se učit a to mám 1 dítě a hlídání dá se říct klidně celý víkend. Taky jsem si říkala,že pořídím už velkou postel a zábranu,ale Mates by mi z tama hned zdrhnul, tady mám jistotu,že nevyleze:grinning:
10. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!!!! :slight_smile: přidala jsem fotky :slight_smile: ale co udělal dnes Lukys tak jsem zuřila :stuck_out_tongue_closed_eyes: peru ted a zas mi ted tu hadici dal na zem všude voda takže uklízím no Děs :rolling_eyes:

Jinak hezkou neděli přeji!!!!!!!!! :grinning:
11. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky :frowning2: ,
tak hlásím,že jsme dnes byli na pohotovosti,matýnek má dětskou laryngitidu-akutní zánět hrtanu :cry: .mám ho hlídat a kdyby se to nelepšilo přijet zpět a museli bychom do nemocnice na nějaké inhalace na zmírnění otoku a kdyby se začal dusit,mám volat okamžitě rychlou :cry: .takže tak...jsem úplně z toho hotová,navíc jsme celou noc nespali a kuba je v práci :frowning2: .
teď matýnek spinká,dostal kapky a aspoň tak,že usnul,ale nechce vůbec pít a ani jíst,plenečku měl od rána úplně suchou :cry: .prý by to mělo ale přestat po těch kapkách,otok by měl splasknout.tak doufejme :fearful: .asi ho bolí strašně moc polykání.
teď jsem si vyhledala dětské laryngitidy a to jsem ani neměla dělat... :cry: ,tak snad to u nás bude klidný průběh :frowning2: .
jdu si uvařit silné kafe,třeba mě to trošku vzpruží.
všem přejeme pěkný den,papa :slight_smile:

deli :slight_smile: ...to je ale ořežproutek ten lukinek :angry: :grinning: !!!hezkou neděli i tobě :slight_smile: .
11. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.