• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky,
co to čtu? Tak Matýsek nakonec musel jet do nemocnice:frowning2: Hlavně, ať jste brzo doma v pořádku.
Holky, včera poprvé od těhotna jsem byla na cvičení, paráda, Petr hlídal (bylo to od 19.30-20.30). Přišla jsem domů a malá spala, říkal, že 20min se vztekala, nechtěla se nosit a jen mamamama:slight_smile: Ale zvládla to. Snad si to tady přečetl, jak to je s ní a..........příští týden mám jít klidně znovu:slight_smile: Tak jsem zvědavá:slight_smile: Už mně to cvičení moooc scházelo, chodila bych i víckrát týdně, ale bohužel s hlídáním je to složitější:frowning2: Dobré něco:slight_smile:

Zítra jedeme poprvé do ymahy, tak jsem zvědavá, má nás být jen 5 ve skupince, tak super. Ve čtvrtek bohužel na srazík nemohu, dopoledne plavčo a pak jdu na masáže, v pátek kadeřník. Tak třeba příští týden.
Jsem pro herničku a klidně i v UH, Zlíně, nebo ty Kvasice. Je mně to šumák:slight_smile:

Přeji všem klidnou a dobrou noc:slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Peti, kde jsi byla cvičit? že bych se příště přidala. Něco bych chtěla dělat, ale samotné se mi nechce. Uvažuji opět o spinningu nebo na spoláku posilka, potřebuji pohyb a opravdu nutně, už bez toho šílím:slight_smile: chci se tím odreagovat!!!
Určitě se ti yamaha líbit bude i Terezce.Jakou máte maní učitelku?
13. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
no tak to je škoda, tady ted nikdo nechodí, takže bychom po té 3hod byly asi jen my dvě, to pojedu asi domů a nebo ke kamarádce, uvidím...ale v UH bychom to mohli udělat, to bych byla ráda.
No já bych taky chodila cvičit, ale samotnou mě to nebaví...
13. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak se klidně můžeme domluvit na příští týden v UH mě je to jedno. akorát já můžu dopoledne jen v pátek,ale jinak odpoledne můžu každý den. A ten další týden to už nemám tak našlapané
13. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
já jsem i dříve chodila cvičit sama, nejhorší je odhodlání, ale stačí projít kolem zrcadla a hned mám zabaleno:slight_smile: Příště má jít i Lucka z baráku (murin ví). Bohužel u mně, zda půjdu vždy vím tak 2hod předem, podle Petra:frowning2: Tak snad.

murin: chodím na gympl, super, že to mám 3 min od baráku:slight_smile:
http://www.sportklubeva.estranky.cz/archiv/uploaded/70 byla jsem na chi-tonig, zatím relax po porodu a takové odmlce, jsem celá zatuhlá a zablokovaná, tak to bodlo, jinak miluji aerobic, power step a box aerobic, jsou tu výborné instruktorky. Jak se trochu dám dohromady začnu s aerobice, toto je na mě moc klidné:slight_smile: Konzultovala jsem to i z důvodů kojení a pokud to nebudu přehánět a byla jsme zvyklá tak ať to zkusím:slight_smile: TAk a teď už jen sehnat hlídání:slight_smile:
v yamaze by nás měla mít Lenka, pokud si to dobře pamatuji, reference? v čem tam jsi oblečená a malý? Je tam příjemně teplo?
13. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
příští týden nemohu dopoledne středa a čtvrtek, jako každý týden, jinak zatím nic nemám:slight_smile: Jsem pro:slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Peti tak jestli půjdeš někdy příště tak mi písni. Mě to nevadí, já můžu písnknout a mám hlídání, takže toto je v pohodě. a jinak mě se teda líbí power joga. To mám dvd a když jsem to cvičila, tak to byl relax i záhul zároveň a pěkně jsem cítila svaly, takže to účinek na ty problémové partie má. a to se tam musíš nějak dopředu objednat nebo tam můžeš kdykoliv dojít a prostě cvičit? že bych si tam ve čtvrtek na zkoušku na tu power jogu zašla. a to chi-tong je teda co?a jaká je cena lekce? já chodila na tae-bo a to bylo super, to by se mi líbilo.
jinak v yamaze jsem normálně v riflích nebo kalhotách ve kterých tam dojdu. Nikdo se u nás nepřesléká. ale je pravda, že sedíš na zemi, chodíš, stoupáš, sedáš, tak ty tepláky jsou pohodlnější. Záleží jestli se ti chce převlékat
13. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Na power jogu jsem chodila hodně dlouho, je to bomba a na aerobic taky, obojí předcivčovala moje nejlepší kamarádka a ted vede hodiny i v Brně...obojí je super, ale jinak mě baví i fitko, tam si to udělám podle sebe a 4roky zpátky jsem měla svého trenéra, tak jsem se naučila, jak civičt, už to jen používat, že? :grinning:
13. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:
Jak se máte dneska :slight_smile: Mě právě pošta přivezla dárek pro Fildu k narozeninám :slight_smile: ....objednávala jsem mu velkou kolobrndu s nafukovacími koly, no a Kajínkovi malou, aby nebyla smutná, oni by se o jednu zas rvali :sweat_smile:, tak každý budou mít svou.
Tento víkend budu mít relax, minule jsme si ve škole napsala zápočtovou písemku z angličtiny, zápočet mám, tak už tam tento víkend nemusím, půjdem s mojím na svatbu kámošce, ráno na obřad a večer na svatební pařbu a pak v neděli Fildova oslava....já jsem včera někde vyštrachala CD s fotkama, jak byl Fil malý a s mojím jsme je skoro do půlnoci prohlíželi...mno skoro jsme si i pobřečeli :grinning:.... tak to všechno rychle uteklo, kdyby nebyl narozený v říjnu, tak jde za rok do školy :slight_smile:
Čtu, že tento týden sraz nevyšel :frowning2: .....snad příští týden....my můžem každý den mimo pátku a čtvrtku..jinak pondělí, úterý a středa máme všechny kroužky až v odpoledních hodinách.
Jani, co tatínek, už je mu líp?.....určitě se z toho rychle zdrchá, ale taková událost každého vyděsí, to se nedivím....
Holky, co je Matynkovi, že byl na JIP?....jak se jim daří, nevíte?
Co Marky na novém? :slight_smile: ....ješte se vám nepřihlásila?
Peti, tu Evu znám, je na aerobik odborník :slight_smile: ...já jsem celou základku dělala na ZUŠ klasický tanec (balet :sweat_smile: ) a pak jsem začala s kamoškama chodit k ní na dětský dům, měly jste tam taneční skupinu Fit dance, ale nevím, jestli si Eva na to pamatuje, už je to spoustu let :grinning:
Jinak teda obdivuju odhodlání k cvičení...my včera byli v Sokole na cvičení matky s dětmi, ale jakože by to děcka nějak unavilo, to vůbec...večer oba řádili, jak utržení z řetězu :grinning: ...za to mě bolí celé tělo :grinning:
Holky přeju pěkný den, i když teda zima jak v Rusku, nějak si na to pořád nemůžu zvyknout, minulý týden jsme chodili v krátkém rukávu a teď v zimní bundě :confounded:
14. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
ahojte jen v rychlosti, jsem v praze u kamarádky
psala jsem si s ined tak včera je z JIP dali na dětské. nepotvrdil se naštěstí zápal plic. tak snad budou brzy v pořádku...
tady se cvičí - já chodím (asi 4x už :slight_smile:) na pilates a taky si to nemůžu vynachválit a chci se zase vrátit ke squashi co jsem na jaře začala.
ke stravě - mur jako energii může člověk dostat i ze zdravých věcí, cukr který člověk potřebuje je v jiných potravinách. člověk opravdu nepotřebuje bílý cukr, naopak je dost špatný a není to zdaleka jen o ukládání tuku. taky zdravá strava není jen ovoce a zelenina, ale třeba i obiloviny, luštěniny - na ty se hodně zapomíná. ale tak to chce víc studia této věci a vůli a v dnešní době a reklamám a všemu to jde blbě. ale stojím si za tím a držíme se. prostě miška nejí bílý cukr, minimálně bílé mouky, žádné uzeniny aspoň do 3 let a tak nějak. a marmeládu jsem samozřejmě myslela domácí bez cukru :slight_smile: to by pak bylo na odbornější debatu a to tady asi není prostor :slight_smile:
je zima neskutečná, já jsem si v neděli koupila podzimní koženou bundu a mrznu v ní a nic jiného s sebou nemám ani čepici ani rukavice ach jo. tak snad se nám ještě oteplí
peti jaká byla yamaha? :slight_smile:
srazík ted nevím jak to bude až se vrátíme, ale já tak zlín nebo otroky. nemám auto. ale stejně ten týden budu mít asi dost po návratu.
tak zatím ahoj mějte se i přes tu zimu fajn :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky,
tak yamaha super, vede nás teda ANdrea. Bylo nás jen 5, tak dětičky si to užily, bylo to v pohodě:slight_smile: Určitě budeme chodti, alespoň do konce pololetí. Holky, odpoledne Terce podjela noha, já vedle ní, jenže než jsem jí zachytila spadla a zoubkem si cvalka do jazyka. To bylo krve:frowning2: já jsem myslela, že se vyvrátím. Naštěstí je už vše O.K. Když se něco takového stane nafackovala bych si :frowning2:

murin: všechny info o ceně, co je jaké cvičení najdeš na těch stránkách. Když Petr bude doma určitě půjdu, písnu. Eva je fakt dobrá.

janista: ahojky Jani, pořádně o víkendu zrelaxuj, pořádně oslavte narozeniny:slight_smile: toto letí:slight_smile:
14. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
jsem pro hernu příští týden, je mně jedno kde:slight_smile:
14. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
ahoj holky, já byla dnes s malým u Dr. ale jen pro kartu neboť příští týden jdeme na oční a pak jdu s ním na kožní k nové Dr. tak jsem si byla nechat napsat doporučení. Zima jak nevím co a Mates prostě odmítá rukavice, čepici si co chvíli sundává, dát na něj deku, tak to jsou scény jak nevím co:frowning2: a dát nánožník tak to jsem měla sto chutí ho i vyliskat, co dělal. ¨Pláštěnku jsem už ani nezkoušela dát, protože bych se asi neudržela, takže doufám,že zítra bude líp neboť mám sraz s kámoškama na oběd a pak mám sraz s přítelem v čajovně...
Odpoledne jsme jeli do nebíčka a udělali mega kup. Byla tam elektrická 4kolka za 700kč. No super, pak jsem koupila kombinézu, oteplováky a ještě 1 bundu. Takže na zimu jsme definitivně vybavení. Pak jen koupit zimní boty a hotovo. 4kolkuhned Mates i v té zimě a deště zkoušel, nemohla jsem ho z ní dostat. No jo řidič hned od narození:grinning:

Mony: jj každá na to máme svůj názor. Já teda i luštěnin dávám Matesovi hodně. Jen co prostě dávám tak je cukr a bílá mouka, toto jediné co nemá zdravé, ale jinak teda za nejpodstatnější považuji ovoce zeleninu ve stravě a tu Mates má dosyta.
Mě pilates nebere, mě přijde,že to je jen dýchání a nic jiného a to mě nebralo ani v těhu, co mám doma dvd pilates pro těhotné. Já potřebuji pohyb. Ten squash bych si ale zahrála.
Užij si to v Praze.

Peti: já právě nic nenašla, tak se mrknu na ty stránky znovu. Dneska jsem viděla i reklamu na tu Evu na poliklinice. JJ písni jak půjdeš, ráda si procvičím svaly a odreaguji se. Neboj Terka bude v pořádku. Ono je to spíše šok a hned si člověk nadává, že dítě neuhlídal. ale čím víc dítko kontroluješ, tak mě přijde, že to je ještě horší, teda aspoň u mě. Jak si ho nevšímám tak nic a jak mu chodím za zadkem tak je hned něco:frowning2: Ta Andrea má i nás.

Pěkný večer, jdu zasednout k fotbalu:slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem dneska byla u kamosky a pak nakoupit a pak na oslavu..nasa mlada ma dneska 20 :grinning:
no srazik vidim ze nic..no ja v patek nemuzu jdu zase na ocni a konecne na vas uvidim jdu si nove cocky :grinning:
14. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
tak jsme dnes šťastně dorazili odpoledne domů :dizzy_face: .matýnek bude brát ještě 10 dní atb,ještě kašle a je zahleněný,ale už je to daleko lepší.je bez teploty a vypadá už docela zdravě.už i docela pěkně papká a hlavně pije :dizzy_face: .
dočítat dnes nebudu,jen jsem vyskládala věci,udělám to nejnutnější a konec.jsem k.o. :sweat_smile: .
zatím se mějte moc krásně ,papa :dizzy_face:
matýnek posílá hudlánka :dizzy_face:
je chudáček po těch kapačkách samá modřina :frowning2: ,ale to brzy zmizí :wink: .
jo a před odjezdem z nemocnice udělal tři samostatné krůčky :grinning: !!!
tak už opravdu papa
15. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
dobré ránko, já včera byla v yamaze, byly jsme tam jen 3, ale dobré:slight_smile: pak jsem jela ke kámošce popřát Terezce k svátku, od ní jsme šly na oběd ještě s dalšíma 2. pak zpátky do města a měla jsem rande-rozlučkové s přítelem kamarádem:frowning2: byli jsme v čajovně od 15-18.30h. Malý tam řádil jak nevím co, všichni z něj byli hotoví:grinning: Naštěstí mi v autě po cestě dom nevytuhl, což jsem se divila neboť po obědě spal jen 30min v restauračce. V noci jsem nespala, pořád jsem myslela na frajera...ach jo. ale jsem v pohodě.

Peti: opožděně přeji Terezce vše nejlepší k svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody, brzy samostatné krůčky a ať vám dělá jen samou radost...

Ined: to je super, že jste už doma a je to lepší!!! Přece jen doma se bude líp uzdravovat, svoje je svoje. A k těm krůčkům moc gratuluji!!!:slight_smile:
16. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
my jsme měli docela divokou a proplakanou noc :frowning2: .zprvu totiž matýnka bolelo bříško z léčků a pak bych to tipla asi na nějaké patné sny či co :cry: .takže většinu noci strávil se mnou v posteli.no nedá se,nemoc je nemoc.ale pak zase najedeme na uspávací metodu.v nemocnici si zvykl,že ho pořád nosím a teď mi pořád visí na noze :grinning: .ještě že je o víkendu doma tatínek,fakt potřebuju trošku oddech :sweat_smile: .odpoledne jedu pro fusak do baby dream na baťov,chtěli jsme od emitexu celý černý,ale samozřejmě ho teď nikde nemají a je zima jako v rusku.tak jsem ráno volala ještě do nebíčka,tam taky nic a když by ho objednali,tak bude tak za týden a to ještě možná :unamused: .tak nakonec kupujeme v baby dream černo-bledě modrý(vnitřek).na kočárku máme i modrou barvu a kdyby napadlo moc sněhu,tak budeme muset vytáhnout ten tako a tam se to bude taky hodit.hlavně budu moct s matýnkem aspoň na chvilku ven,potřebuje se provětrat,je to dobré i na ty dýchací cesty :wink: .a ještě chceme odpoledne zajít do žirafky na zimní botky...no jo,prostě zima nás zakočila,chtěli jsem je kupovat v pondělí...jenže :unamused: .tak snad tam nebudou mít jen jedny na výběr :sweat_smile: .protože po zlíně teď s malým lítat nikde nemůžu.
z čehož vyplývá,že my na srazík určitě ještě tak dva týdny nemůžeme :frowning2: .
jinak všem moc děkujeme za účast :dizzy_face: ...podrobnosti pak povykládám osobně,ale teda zážitky z dětské JIP máme opravdu až neskutečné :angry: ...na dětském už to bylo super :slight_smile: .jsme si s paní ,co jsme spolu byly na pokoji říkala,že máme docela dovču,nemusíme,vařit,uklízet atd. :grinning: ,akorát že teda to žehlení co se doma nakupí bude stát za to,a taky že jo :grinning: .ale co já...ona má 4 děti!!!a to jí není ani 30,mazec :confused: .byla tam s nejmladším-14,5 m.,takže si klučíci spolu pěkně vyhráli :dizzy_face: .jsme se shodli,že je škoda,že nemáme foťák :frowning2: .
reagovat budu jen zběžně co mi utkvělo :rolling_eyes: :grinning: ...dočítala jsem v rychlosti :wink: .

peti :slight_smile: ...jejda,chuďátko terinka,ale to je hned a vyčítat si to nemůžeš :wink: .my máme taky pořád něco a to se snažím tomu předcházet všemožně a stejně je to houby platné :cry: .
jinak tedy terince přejeme vše nej nej nej ke svátečku :dizzy_face: a posíláme uchrblinkaného hudlánka,ovšem bez bacilů :grinning: .
cvičení...super,jen choď :wink: ,ať tatínek pěkně hlídá :grinning: .já jsem už rozhodnutá ,že jakmile se babi uzdraví,domluvím se s ní a aspoň na hodinku 2x týdně bych si zašla zacvičit.samozřejmě se bude hlídání kombinovat s tatínkem,jak bude možné :wink: .ale už se opravdu potřebuji hýbat a něco se sebou dělat :angry: .

honzi :slight_smile: ...doufám,že už je tátovi lépe :slight_smile: .a gratuluji k rozpovídanosti adélky :grinning: .

jani :slight_smile: ...pěkně si užijte svatbu a hlavně následnou pařbu :grinning: .
to se bude fildovi i kájince super řádit :grinning: .hlavně pozor na úrazy :confused: :wink: .

zlobi :slight_smile: ...a já jsem si říkala,že tě nemůžu chytit na icq :slight_smile: .
ty jo,strava...kdyby jsi viděla,jaké jídlo mi nosili v nemocnici pro matýnka :confused: ...holky,polévka slaná jako moře,zapékané těstoviny,svíčková,veka se šunkovou pomazánkou,rohlík s máslem(nemohl polykat),takže passé.ale zase na dětském už měli zásobu hami skleniček,poskytli jogurtík,přesnídávku,piškoty,takže stěžovat si zase nemůžu to ne :slight_smile: .snažili se opravdu vyjít vstříc potřebám malého maximálně :slight_smile: .
fakt je,že první dva dny matýnek nejedl skoro nic.pár piškotů a pár lžiček polévky.pak taky ho věčně odsávali,ale ne jako já doma...hadičky až nahoru do dutinek,bez zaváhání mu to narvali až do krčku...děs :cry: ,takže pak ani pít něchtěl,protože už se snad i bál,že je to zase něco fuj.však mu taky pak už z nosíku i tekla krev.do toho dostávala ventolin,takový fukar na pusenku,asi nějaký inhalátor,druhou noc i masečku na obličejík,to jsem musela držet deset minut aby to vydýchal...fakt děs.takže ať už tam bylo jakékoliv jídlo a matýnek mi trošku něčeho sezobl,byla jsem jen ráda.dokonce pil i slazený čaj,i na to jsem pro pár dní rezignovala :sweat_smile: .
to jako nepíšu k vaší debatě o zdravé stravě,jen mi to tak připomnělo :wink: .
jinak teda já a zdravá strava,taky nic moc,ale už si nějakou dobu říkám,že bych třeba zkusila něco upéct z tm.mouky nebo tak.třeba to zachutná i mě víc než si myslím :wink: .taky bych nechtělůa aby byl matýnek zvyklý jen na smažené,uzeniny a samé nezdravé věci.mě by stačilo,kdyby se nám podařilo vytvořit nějaký vhodný kompromis :wink: .jako třeba zakazovat děcku čokoládu nemá smysl,protože si ji pak stejně samo koupí...zakázané ovoce nejvíc chutná,takže s mírou a rozumem :slight_smile: .snad to půjde :sweat_smile: .

holčinky,uf,už jsem se zase rozepsala až až.
všem pěkný den a super víkend,počasí nepočasí :wink: ,papa :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem byla dopoledne v nebíčku koupit novou pláštěnku na kočárek. Jako mám ke každému kočárku pláštěnku od téže firmy, ale fakt jsou na h... jako když je to dítě větší a trčí mu nohy, tak tu pláštěnku prostě nikde nepřipevním, takže mi lítá, padá a ještě Mates ji shazuje. No moje nervy, když pořád teď prší. Takže jsem koupila univerzální a je super. Dám ji na sprint i multiway a Mates může mít v pohodě natáhlé své dlouhé nožky. Ještě jsem tam koupila froté podložku do kočárku,abych ho prostě nemusela pořád čistit od bot, jídla..takže teď vždy jen sundám podušku a vyperu. Aspoň to Mates bude mít o něco měkkčí a ještě mu tam nepotáhne zespodu. Chtěla sem takovou silnější-fleecovou, ale měli jen šedou barvu a to jsem nechtěla, tak jsem si vzala tm.modrou froté.

Ined: ty jsi na tom baťově už byla? já to mám kousek a ještě jsem tam nezavítala. No bylo mi řečeno,že je to tak spíše pro malé mimi a to já teda už nemám. No jo člověk fakt potřebuje vydechnout, kor když jsi to měla teď tak náročné. Jejda chudák Matýnek, úplně mi naskočila husí kůže jak to čtu, co mu všechno dělali. No děs:frowning2: Já co se týče JIP tak zkušenosti dobré i jídla teda. Je pravda,že jsem tam byla sice 1,5dne,ale naštěstí se tam chovali pěkně. Sice jedna sestra mi nadala, aby mi tam malý tak nelítal, že tady není na hřišti, ale tak udržet dítě to nehrozí. ale jinak fakt dobré. A teda maminka se 4dětma, tak to musí být záhul, to klobouk dolů. No chudák tatínek jestli doma musel hlídat 3děti.
JJ ventolin je inhalátor. Bývalý ho měl na lepší dýchání... No prostě přeji,aby Matýnkovi bylo co nejdříve líp a byl zdravý jak rybička a mohl s nama lítat po hernách, cukrárnách...
Já teda fusak ještě dávat nebudu, protože pak bych ho neměla do čeho dát, když bude opravdu zima - stupně pod nulou. Zatím dávám jen deku a prostě pod kalhoty punčošky.
Ty boty zimní taky budu muset koupit, ale ještě chci počkat tak měsíc, teda doufám,že nezačne mrznout .Má totiž kožené koupené tak měsíc a má je ještě dobré. Zatím teda nedávám ani tlusté ponožky do nich, teď stejně jen sedí v kočárku pod dekou. No ale budu doufat, že pak nějaké budou až na ně narazím. Už tak jsem měla problém koupit jen ty podzimní v jeho velikosti. Mám zálusk na s goretex.membránou.
16. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahojky holky,

my noc hrozná, kojila jsem 2hod skoro a už měla nervy jak svina....dnes se od toho odvíjí í celý den. Jirka došel dřív z práce, uklidila jsem, uvařila a chystáme se do města. Navíc jsem si dnes skopla 2nehty na noze a dost hnusně, nemůžu ani chodit, tak nevím nevím, zda nejít na urazovku...mám to celé opuchlé a modré. Auuu..

No Adélka je ted tak protivná...holky, my máme fusak starý a podložka je fakt super do kočárku. Boty zimní taky ještě němáme, snad příští týden....

Hzeký den všem...opožděně Terezce vše nej...k včerejšímu svátečku.
16. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
ahojte
jen rychle z hnusné sněžné a pršavé prahy. zima jak v rusku a já nevzala zimní věci :frowning2:
ined to je super že jste zpátky! snad už to bude jen lepší!
terezce taky vše nej! :slight_smile:
jinak my už kojíme jen ráno mezi 5-6.30. většinou se ještě vzbudí kolem 2-3 ale za pár minut uspíme. snad se i přestane budit.
ty podložky mají díry na kšíry?
jinak sporty já taky radši akční ale zrovna ten pilates ted mě baví. je to už třetí "pokus" a až ted mě to baví. je to hodně o letkorce. a rozhodně to není jen o dýchání. mě třeba přijde že nic nedělám přijde ona že to dělám blbě a najednou cítím i svaly o kterých jsem nevěděla že existují. myslím, že je to o tom to dělat správně
a je fakt že mi ted hodně pomáhá na záda.
jedeme k našim za chvíli vracíme se v neděli dom už toho mám dost tak zatím ahoj
16. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahoj holky, tak už chrníme jak mrtvolky. Odpoledne jsme ven ani nešli. Vzala jsem Matese do garáže a tam blbnul na všem-motorka, 4kolka, bagr, tříkolka. Díky bohu za garáž, že když ho neudržím doma, tak můžeme tam. Já si mezitím nachystala kočárek se vším všudy na prodej, mají mi dojít v neděli zájem¨ci.
Ježiši teď je mi vyloženě zle. Dívám se na zprávy a tam ukazovali, že paní odjel na nádru kočárek s miminem do kolejiště a jel zrovna vlak, tlačil ho před sebou kus. ALe naštěstí mimču se nic nestalo, že bylo připoutané. Mě je fakt zle z toho. a pak ta baba co odložila tu Terezku hned po porodu někde na lavičce v tašce. No děs, tu bych hned zavřela jen co ji najdou.

Mony: tady je to taky děs, ale zatím spíše prší. No snad sněžit tady vyloženě hned tak nebude, neboť já můžu přezout gumy za týden:frowning2: takže se modlím.
To je super, že se Miška budí na mléko až ráno. To zachvíli fakt bude spát celou noc, to už jí nepřijde.
Jinak ta podložka tam má nachystané díry na prostřihnutí nůžkama. Uvažuji,že možná koupím ještě vyloženě tu teplou a tu si dám do autosedačky, přece jen je vždy promrzlá a tak by to aspoň trošku hřálo. Mám tu modrou http://www.emitex.cz/k-univerzalni-vlozka.php

Honzi.Ježiš to musí fakt bolet. Pokud to máš moc napuchlé, tak s tím někam zajdi, dají ti aspoň mastičku na to. Můj taťka na to kdysi dostal.
16. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
ahojky
tak jsem na vas jukla nejak nebyl cas..

jsem u mamky a delala jsem nehtiky a papriky zavarovala a taky byla opet na ocnim a konecne mam cocky..zatim na zkousku a na jare asi operace..ale me uz je to fuk

jinak pocasi hnusne od nedele leje az dneska jsem byla venku

ted jsem byla aj c sekacku mam mam kombinezu..a veci na zimu a vcera jsem mu koupila jeste snehulky.

ined..mam ten zaves..tak snad bude srazik????
co treba patek:
paaaaaaaaa :dizzy_face:
17. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj holky, počasí opravdu příšerné:frowning2: Já jsem dnes z Matese opravdu psycho! není 10min, aby mě nevytočil jak je nedobrý...dnes opravdu na zabití! teď jsem ho dala spát, protože jsem neměla na něj už opravdu nervy. V noci hodinu nespal, pořád se točil, hrál si s dudlama, šustil peřinou a já nespala, pak chtěl mléko, no nechala jsem ho 15min řvát, pak už jsem na to neměla nervy, dala mu ho, že usne. asi vítr, další hodinu nespal a jen pořád házel s dudlama, pak začal skákat v postýlce, no moje nervy. tak jsem ho položila a nadala, že musí spát jinak dostane a byl klid. Ráno spal pak do 8.30h a teď vytuhl hned. Chtěla jsem jít s ním i ven v dešti ale jaké scény, když viděl mikinu. Tak holt bude zavřený doma, když chce.

Adeli: teda ty jsi šikovná, nehty, zavařovat a ještě ušít závěs. Mě teď přijde,že nic nestíhám a to jsem teď doma kvůli počasí.

srazík: já jsem klidně pro pátek, to nemám vůbec nic. Je mi jedno kde to bude.
17. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem se vrátila ze Zlína, koupili jsme Terce první botičky (bačkůrky, ale kožené). Ty pálky, ale co se dá dělat:frowning2: A to jsme ještě dostali 150kč slevu:slight_smile: Za chvilku jedu ke kámošce má 8 týdenního chlapečka. Tak nás pozvala, těším se na mimi:slight_smile: Teď Petr usnul s Terkou,šli spolu do postele a za chvilku spala, to se ani mně ještě nepodařilo. No jo necítí mléko:slight_smile: Tak mám chvilku pro sebe, jdu si udělat pohodové kafe:slight_smile:

Holky, děkujem za blahopřání.-) Oslava byla ve čtvrtek a ještě zbytek zítra.

ined: je dobře, že už jste doma, hlavně ať už je lépe, odpočiň si s tatínkem:slight_smile:

adeli: ty jsi pracantka:slight_smile:

srazík: vpátek také mohu.-) Je mně jedno kde:slight_smile:

Promiňte, už se nebudu rozkecávat, ať stihnu to kafe:slight_smile:

Pěkný den:slight_smile:
17. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahojky,

tak holky nám to asi jen tak neskončí,nad ránem jsem si vzala matýnka k sobě do postele,protože plakal,sáhnu na něj a on jako kamínka-39,5 :cry: .tak teď přes den mu dávám střídavě nurofen s panadolem po 4h,ale vždycky to na chvilku spadne a pak zase vyletí na 38,5 :frowning2: .tak pořád nevím,jestli nemáme raději zajet zase na pohotovost :fearful: .a do toho ještě třikrát kakal úplně vodovou stoličku.říkám si,že jestli to nejsou zoubky,protože opravdu do všeho hryže,ručku má pořád v pusence ...ale fakt nevím :frowning2: .
od rána jsem uklízela,žehlila,prala a vařila.pořád mám takové tušení,že skončíme v nemocnici znovu :frowning2: .
teď malý usnul,kuba si šel do práce pro telefon a nakoupit.
fusak jsme včera koupili,i zimní botečky,ale teda stály 838 kč,děs :confused: .já jsem fusak dala,přece jen je ještě nemocinkaný a hlavně venku nechodí,takže se ani nemá jak zahřát.
mur,ta vložka vypadá super,asi ji také pořídím :wink: .kolik stála prosím tě?
adeli,my se na srazík nedostaneme nejspíš dlouho,neposlala by jsi mi ten závěs prosím poštou?nebo ho na srazíku dala třeba mur a my bychom se nějak třeba setkaly?máme atb ještě na 8 dní,nesmíme do kolektivu a vůbec...však to jistě znáš :sweat_smile:.
tak holčinky,mějte se všichi moc pěkně.víc reagovat nestačím,ale všechny moc zdravíme,papa :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
ined..chude..ok dam ho murin
tak ja jsem taky pro patek na buchticku a latte :grinning:

no jinak petan ma taky teplotu a posranej ale u nas je to 5tka ted jsem ji nasla :confused:
17. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky, my byli odpoledne i v tom mírném dešti na prochajdě kočárkem na Štěrkáč nakrmit labutě. Pak jsme šli k baráku a Mates řádil na motorce venku,zims mu vůbec nevadila. Rukavice odmítá, takže nevím co bude dělat vyloženě až bude mrznout. Pak jsme teda blbli doma. No už to bylo lepší jak ráno, ale sem tam zazlobil.

Ined: ježiš chudáček maličký. No uvidíš co bude v noci, kdyby náhodou hrůza tak pro jistotu jeďte. Přece jen je ještě prďolka. Držím palečky, aby bylo vše ok. Třeba to fakt jen budou zoubky, ony se klubou vždy v nejhorší dobu. U nás to bylo min.rok taky taky,že byl nemocný, 3týdny vysoké teploty,měsíc a půl jsme chodili na ušní že má zarudlé ouško a nakonec z toho vylezly 2 zuby. No u vás je to jasné, vy jste nemocní tak fusak jo. ale jinak mi to ještě přijde brzy, protože jak bude pod nulou, tak ty děti budou kosnout. Já teda dávám do kočárku jen deku a nánožník a navíc má punčochy.
Ta froté poduška v nebíčku stála 390kč-to měli více barev a ta fleece myslím 460kč, teď si nejsem jistá a to měli sv.šedou a žlutou.
Kde jste koupili botky, na středu?
Jinak není problém s tím závěsem, ti ho klidně pak hodím domů, stejně chodím na prochajdy s kočárem.

adeli: myslíš jako srazík u nás v Otr? jak chceš, mě je to jedno. Kdybyste chtěly v UH tak kliďo dojedeme.
17. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
mur..jj otr..pak mam tam srazik s kamoskou :grinning:
tak brou brou :pensive:
17. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
ahoj holky, kde jste všechny????
já dnes byla bez Matese, byl na návštěvě. Tak jsem chvíli uklízela, ale pak jen relaxovala a relaxovala. Jinak jsem dnes prodala kočárek, ten velký co měla i Deli:slight_smile: tak jsem ráda, i když melancholie byla a ještě jsi říkala, že jsem to fakt mohla až po té zimě. No nedá se, už je pryč.
pěkný večer. pa
18. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojky holky,
my byli včera v Brně, tak už moje máma nakoupila dárečky....no měla bych se na to taky pomalu vrhnout..
Jinak přeji opožděně Lukáškovi vše nej...k svátku a dnes přeji Mišce vše nej....a hlavně a´t už je zdravá a netrápí ji nemoci...

Hzeký den všem...
19. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.