• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
marky mě je z někama povědomí. Z kama je? Jak je sportovně založený:slight_smile:
11. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jj, Liborek lyžuje i s malým :wink: a přes 180 cm ma 100% :slight_smile:
My už taky chrníme :slight_smile: , kaše máme mléčné, co se dělají s vodou, já totiž UM vůbec nekupuji a chutnají nám snad všechny příchutě. Ale jak už tu někdo psal o spaní, tak nám to taky moc nezabírá, budíme se úplně stejně, jako bez kaše.
11. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
Murin, to možná z nějaké zábavy :wink: je ze Lhoty u Mal.
11. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
s malým? psala jsi, že má 14let. Tak mi jsme vzhůru:frowning2:
11. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
No my mu říkáme pořád "malý" :wink: ...mívá ho myslím nějak střídavě na víkendy, má 14 a bydlí u své mámy v těch Kvasicích, ale oni jsou už dost dloho rozvedení, já ho znám cca 8 let a to už byl sám.
11. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky, tak já už pro dnešek končím...Pa Pa ...Dobrou noc :slight_smile:
11. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
jé murin tak snad brzo usne, miška leží v posteli a dokola dělá "jéjéjé, jéjéjé" to se něco naučila :slight_smile: se děsím noci :frowning2:
marky dobrou :slight_smile:
11. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tak holky, jdu jen smáznout foto, ať tu není Liborek tak očumovaný bez svolení :fearful:
Zlobi, a nemá to Miška taky od Nikči to jéjéjé :grinning:
Pěknou noc přeji...snad už i Matýsek chrní :slight_smile:
11. led 2009 ve 22:35  • Odpověz
dobre ranko..ja uz jsem vcera nestihla pisnout..
noc u nas dobra..no jdeme snidat..petrik dneska budicek v 5.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 06:43  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile:
no marky je fakt že i občas tak "hýkne" tak že by i to jéjé bylo od nikči? ale rozhodně teď víc žvatlá :slight_smile:
my jsme nejak dobře zvládli noc - v 21 usnula - sama zabrečela a sama zase přestala než jsme k ní šli a usnula, paik se vzbudila o půllnoci a řev, ale za 5min jsme ji utišili a spala do 3 to kojení, pak v 6 a v 7.30 vtávala, takže paráda, sice od těch 6 spí u mě, páč spí divně a v postýlce nevydrží ale to mi nevadí.
akorát mi je hůř, tak se obávám že dostanu antibiotika, až jí dáme spát tak jdu k dr..
teda adel budíček v 5.15 jsme párkrát měli a je to na zabití :frowning2:
12. led 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojte holky, my noc kalamita. Jak se vzbudil, tak vytuhl před 22h, ve 23h řev jak nevím co, do 5min to hodil do plenky, srajda jak nevím co. Tak jsem musela celého převléct, dala jsem mléko, do 30min vytuhl. Pak v 0.40h řev, plcnutí opět srajdy do penky, řev, dala jsem vodu. Do 3h nespal jen se převaloval, chtěl dudina, hycoval jak nevím co, tak jsem změřila teplotu a měl 38,6:frowning2: tak jsem dala panadol a dala si ho k sobě do postele. Usnul, ve 4.50h opět řev, nebyl dudinek a přitom měl v ruce. Pořád se převaloval, kopal mě. Já vůbec nespala, jsem gorgy. Vstával v 6.15h a do teď už se mi 3x posral. Jednou opět durch, to byla nálož. Na snídani jsem mu dala suchý chleba-nechtěl, tak kousek rohlíku, tak to baštil a teď ho láduji křupkama. Teplotu má 37.7. Tak nevím jestli jet k MUDr. nebo to ještě dnes nějak přežít, dávat panadol a jen dietní věci a jet až zítra a nebo tam zajet dnes.
No fakt děs. Jinak je teď už v pohodě, žvatlá, směje se. Akorát je teplý a kadí. Nevím jestli to nebudou ty zoubky.
12. led 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
ahoj murin
to je děs, já teda v takových případech volám dr a ted s tím uchem mi říkala at rozhodne hned chodim. ale tak ty víš jak se u něj projevují zuby tohle my ještě pořád nevíme :slight_smile:
12. led 2009 v 08:54  • Odpověz
no zuby doteď byly v pohodě, až na ten poslední, to měl 3dny teplotku, ale kadil normálně. Teď má srajdu od neděle odpoledne. No radši tam s ním zajdu, aby nebyl dehydrovaný, sice teda pije o 106 už má půlku hrnečku vypitou, takže si sám doplňuje, ale jistota je jistota.
Jinak je v pohodě, pořád mi tu žvatlá, sápe se po křupkách nebýt té teploty a té srajdy, tak je v pohodě.
12. led 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
no já jsem asi srab já bych k dr. šla :slight_smile:
ale třeba bratranec mišky (19měs) měl u každého zubu 40horečkty a průjem...těžko říct..pro klkid bych zašla :slight_smile:
12. led 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojte marodi :slight_smile:
..no vypadá to, že budem celou zimu pěkně všichni na hromadě :confounded:

Murin, taky jsem četla, že by malé děti, kardiaci a staří lidi neměli chodil ven těchto mrazech pokud je pod -10st.
My to dodržujem, čekáme jen na odpoledne až vyleze na chvilku sluníčko a jdeme se vyvětrat, jinak dopoledne jsme fakt doma radši.
Ty zuby dávají teda pěkně zabrat co, my zatím nic jen ty dva dole, jinak když rostou, tam malá je imrveré pokaděná taky a taky hezké opruzy z toho...

...vidím, že jste si včera tady udělaly seznamku :slight_smile: .....Marky tak to bylo pěkné fo pa s těma jogurtama :grinning: ....tak se příště raději zamkněte, ať vás nikdo neukradne :grinning:

My byli včera v kině na ten Madagaskar2....bylo narváno......bylo by to v poho, kdyby Filda zas neměl "svůj den"...už jsme byli na odchodu, tak že začnu Filu oblékat, otočím se pro bundu...stál vedle mě s kamošem a pořád se pošťuchovali...otočím se zpět, že ho pooblíkám a on nikde, chvili jsem jen myslela že se ztratil v chumlu lidí co vycházeli, tak jsme chvilku s kámoškou čekaly, jestli se někde neobjeví jak se kino trochu vyprázdní a nic, ona pak čekala ve vnitř, kdyby se objevil a já běhala po celé budově o hledala, pak už se dívám i ven, i když byl teda jen triku, seběhnu o patro níž a on stojí s cizí paní u číňanského bufetu a pláče....no já myslela, že mě omyjou :angry: ...pak že má hlad, tak jsem šli na něco do Billy, už jsme u pokladny a ukazuje mi kinder vajco, já na to ať ho okamžitě vrátí, že si ho za to co provedl nezaslouží, tak jsem mu ho vzala a vrátila zpět mezi ost.KV...Fila opět záchvat, že mu ho ráno koupil děda, jak byli v makru v bufetě, paní u pokladny na nás hleděla jak na blázny, tak jsem KV vzala a zaplatila znovu, i když bylo vlastně Filovo...no ještě by si řekli, že jsme ho chtěli šlohnout.....takže fakt supr den :sweat_smile:
12. led 2009 v 09:52  • Odpověz
zdravim vsechny maminky:slight_smile:
12. led 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Free,...ty už jsi tu tuším byla párkrát, jestli si to dobře pamatuju, tak máte taky Karolínku, jako my :slight_smile: jen o něco starší.....

My máme dnes taťuldu doma, tak bude celý den okupovat PC....
12. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
ahoj
jani to byl teda den...fila má nějakou dětskou pubertu koukám :unamused:
já jsem přišla od dr. angína to není jen virosa...takže to co beru, koupila jsem si ten prevtan a...ležet. no radek tento týden nejede do ph ale dělat doma musí takže nějak tak bojujeme abych byla s miškou co nejmíň at to na ní nehodím a odpol bude chodit babi. se srazíkem uvidím jak mi bude..
ahoj free, jak se vede? :slight_smile:
12. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky, potřebovala bych poradit nějaké cvičení pro kojence ve Zlíně nebo Otrokovicích. Chtěla bych s malou chodit cvičit, ale na netu nemůžu nic moc najít. Díky
12. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
ahoj ebony znám jen zlín tak:
www.kenny.cz - plavání, cvičení a začali i masáže
http://www.beruskazlin.cz/ - cvičení, herna
www.yamahazlin.cz - zpívání od 4.měs
http://www.domino-zlin.cz/
http://www.cpr-zlin.cz/
pak ještě porodní asistentka RAdmila Dorazilová - cvičení od 3měs a masáže - dám tel do IP kdybys chtěla
12. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
Zlobidlo, díky. A nějaké zkušenosti? Kontakt na paní Dorazilovou mám.
12. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
ebony u dorazilové jsme chodili na masáže to bylo fajn, cvičení...tak nějak tkové hodně se dbá na to jak správně mimčo držet a cvičit i když pláče...a je hodně proti lékům a prosazuje homeopatika. s dětmi to ale moooc umí tak jde o to jak se na to koukáš ty. masáže byly moooc fajn.
do kenny jsme chodili na manipulace, vaničky, plavání a teĎ cvičení - manipulace s dětmi - přehnané, ale něco jsme si z toho vzali nesmí se to brát doslova, vaničky super, plavčo taky (už nechodíme, máme záněty uší) a cvičení takové pohodové lehčí príma, baví nás to. ale u toho jde o to jaké se tam sejdou maminy no
beruska - tam chodíme do herny cvičení neznám, ale chodí tam švagrová a je spokojená
domino a cpr neznám :slight_smile: do yamahy začneme chodit v únoru, byli jsme na ukázkové hodině a vypadalo to dobře
12. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Zlobidlo, díky za info. Nakonec asi zkusíme paní Dorazilovou - ta má cvičení už od 3 měsíců (malá má teď 9 týdnů). Ty ostatní mají až pro starší děti, co jsem se dívala.
Jinak, s homeopatikama mám docela dobré zkušenosti - brala jsem před porodem a při porodu a odrodila jsem za dvě hodiny (a to jsem byla prvorodička) :slight_smile:
12. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem byla u MUDr. byla tam narváno, tak jsme čekali skoro hodinu a půl než na nás přišela řada. Naštěstí malý v pohodě, otrnulo mu po tom panadalu,tak tam vykládal na celé kolo, chlámel se na všechny. No všichni byli z nás paf:slight_smile: Tak ho sestra zvážila a už má 9,55kg, cvalda:slight_smile: MUDr. ho prohlédla a říkala, že dobré, že nic nevidí, neslyší... tak mu vzala krev z prstíku-řev a dělala testy. Měl tam cosi zvýšeného, tak nám dala zkumavku a zítra do 7.30h máme dorazit i s močí. No to bude zase boj, jak budu brzy ráno budit a chytat moč. Pak mu ještě udělala výtěr prciny. Jinak nám napsala nutrolin-B na průjem a řekla dieta, takže žádné mléko... Malý už mi od 11h chrní v kočárku v garáži, od 8h nejedl a to měl ráno jen kousek rohlíku. Byla jsem si koupit nemléčnou kaši-koupila jsem od Hami broskvovou.
Zlobi Hami mělo nemléčnou kaši broskvovou, jablkovou a banánovou. Od sunarky neměli-byla jsem ve schlekru.

ebony: ty jsi z kama?
12. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
teda já tam mám překlepů, snad to přelouskáte :grinning:
12. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
Murin, jsem z Otrokovic.
12. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
murin tak snad to nic nebude a fakt jen ty zuby...
jejda musíme mít všechny něco ? :slight_smile:
tak zkusíme tu pohankovou tu neprskala ale byla unavená a to nerada jí...večer zkusíme znova a kdyžta koupíme tu ovocnou nemléčnou...
ebony tak zavolej Radmile ty masáže jsou fakt super :slight_smile: a kdybys chtěla vaničky tak to zatím dělá jen kenny..
12. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
no já si myslím, že to asi budou ty zuby. Sice dřív žádné problémy, ale tak může to bývat už horší. No uvidíme. Jsem hlavně zvědavá jak budu chytat tu moč, když není schopný ležet na zádech. To bylo problém chytit ve 4měsíci, to se ještě tak moc netočil, ale teď. No bude to boj kdo z koho, ale jak to tak vidím, tak bude vítěz Mates. Ale asi mu stejně něco bude, co má ty teploty tak spí opět jak medvěd přes den.
Ebony a z kama z Otr. Já tam znám plno lidí. Bydlela jsem tam od mala a opět bydlet budu:slight_smile:
12. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
zlobi ty tu pohankovou vaříš doma z pohanky nebo to je nějaká kupovaná?
12. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
a co měl v té krvi zvýšené CRP? nebo něco jiného?
to si neumím představit chytat moč miša taky nevydrží na zádech vůbec
12. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.