• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky holky,
tak u nás se také celý víkend slavilo. Terka dělala pěkné vylomeniny s bačkůrky, zatím si pomalu zvyká. Když už je nechtěla začala se vztekat a kousat do bot:slight_smile: Tak je má vždy chvilku obuté, pak je sundám a hraje si s nima. A tak dokola, zatím v nich není tak průžná, musí přijít, jak a co zas s nohama:slight_smile: Včera jsme ještě byli pokrmit labutě na Štěrku a pak velkou procházkou domů. Noc stejná, pořád jen buzení a buzení. Co už:slight_smile:

Také Michalce a Lukáškovi vše nej nej k svátečkům. Hlavně zdravíčko:slight_smile:

Pátek jsem si už rezervovala pro srazík, snad to výjde. Těším se, chvilku jsme se neviděli.

murin: Petr říkal, že bude stíhat. Tak cvičit určitě jdu. Potřebuji prohýbat kosti:slight_smile: Tak se potkáme:slight_smile: Budu si kupovat pernamentku a budu to kombinovat s jinými formami cviční.

Všem přeji pěkný den:slight_smile:
19. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak předem přejeme vše nej nej nej mišce a lukinkovi k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
my jsme se včera opět nenudili a navečer chtě nechtě museli jet na pohotovost,matýnek měl 40 horečku,no děs :cry: .od průjmu zadeček totálně zapruzený,až se mi chtělo brečet když jsem to viděla.a to jsme ho pořád větrali,umývali jen vodou,žádné ubrousky,natírali bepanthenem a prdlačky,nezabralo nic.takže jsme okolo 17 h vyrazili.já tašku nabalenou,pro jistotu,už jsem nás zase viděla na JIP :frowning2: .
byl tam velice fajn doktor,říkal,že jak je matýnek oslabený,tak na něj nejspíš sedla nějaká stř.chřipka :frowning2: .na zadeček nám napsal imazol a endiaron mast,ale ta je téměř k nesehnání.nakonec mi ji dnes zamluvili na poliklinice telefonicky v lék.na baťově.tak to máme střídat a ještě smectu.léku až až :rolling_eyes: .
dnes jsme byli u naší dr.,vzala mu stěry a uvidíme,ale spíš to vypadá,že je ten průjem z atb.,tak nám trošinku zmenšila dávky a ve čt nebo v pátek jdeme na kontrolu,podle toho jaký malý bude.zatím nic moc,v noci měl ještě 39,ráno už nic,ale než jsme se vrátili od dr.už měl 38,5 :unamused: .pořád dokolečka.
navíc vůbec nechce papat,max pár piškotků,kousínek rohlíku a tak.pití taky musím nutit,ale zatím se to trošku daří.jak je v polospánku,šupnu mu láhev s čajíkem a duje :grinning: .
jsem ráda,že jsme doma a snad už to bude jen a jen lepší :wink: .akorát je teda ''roznošený''až hrůza,usíná v náruči,v noci ho mám u sebe v posteli...no to bude pak horor,naučit ho zase všemu :sweat_smile: .ruku už mám jako pepek námořník a záda do bž :grinning: .
tak holčinky,všem přejeme hezký den a mějte se krásně,papa :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jejda Dendo, chudák malý...
my jsme dnes byli venku a pak jsme šli do pekárny na něco dobrého, protože mi přijela kamarádka s malou a nevyhodila mi Adéla peněženku....? Před barákem jsem dostala zachvát, třepala jsem a bylo mi do breku, protože jsem tam měla dost peněz, které jsem ráno vybrala. Utíkala jsem jak nikdy zpátky do pekárny, jestli tam není a koukala se po cestě, zda není někde na zemi...a naštěstí paní na mě mávala už šrajtoflí, tak jsem byla ráda. říkala, že paní jí říkala, že malá ji vyhodila z kočáru, jak po něm skákala. No být tam jiná, tak už ji nemám...tato je hodná.
No odpoledne tu byla kamarádka, tak si holky pohrály. Adélka jen a jen zlobí a chce být dnes u mě...včera jen tatínek, musela s ním jít i pro auto a natankovat a dnes toto....navíc se pořád tváří jak Chuckyho nevěsta.... :angry:
19. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma od mamky..
petan je nejaky zasopleny a taky mu roste ten zub tak i noce nic moc

ined..no at se prcek brzo fit

jinak vsem oslavencum vse nej nej :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
holky,
my taky soplíme, odsáváme, ale už naučila i smrkat trošku, tak je to dobré...
Holky a kdy je ten sraz a kde?
19. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj holky,
opžděně přeji Lukáškovi vše nej nej nej a ať nezlobí maminku, sestřičku a tatínka :grinning:
Jinak mi psala Marka, že se bydlí skvěle, ale net pořád nejde a v pátek na srazík se připojí. Ve čtvrtek jí ještě nepíšu co a jak. takže kde v Otr? když tak řeknu i té mé kámošce s Pepinem:slight_smile:

Jinak jsem byla dnes s Peťkou a její kámoškou cvičit chi-toning(doufám, že to mám správně). ocela dobré, sice některé věci docela záhul, hlavně co paní říkala, že je dobré cvičit po šestinedělí. Jako to jsem se smála neboť jsem nebyla schopná to dát teď 1 a 3/4 roku poporodu:slight_smile: vzala jsem si pernamentku a ve čtvrtek tam chci zkusit power jogu, tak jsem zvědavá.

Ined: já malého utírám heřmánkovým čajem. Ubrousky používám jen na cestách, doma prostě heřmánek a nemůžu si ho vynachválit a co mi přijde na prcku ještě super je od sebamed olej na opruzeniny, ten mi přijde ještě lepší jak bepanthen. Mě zabere hned, když je problém,že malý kadí častěji. Držím pěsti, aby bylo líp co nejdříve... a to spaní upravíš potom, dítka co už umí tak nezapomenou.

Honzi. to fakt bylo štěstí,že se peněženka našla a vše tam zůstalo. Někdy se i dobří lidi najdou. ještěže tak. Srazík v pátek a asi Otroky, když Adélka chce:slight_smile: příště pak můžeme dát UH.
19. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Uvidíme zda se připojíme, máme rýmu, tak asi ne...uvidíme.
V UH se na srazík moc těším...
19. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak noc teda u nás byla děsná,matýnka hrozně bolelo bříško po těch atb.už se fakt modlím ať to dobereme a to nám ještě dr.trošinku zmenšila dávku :frowning2: .
teplotka dnes 37,6,kašlík pomalu ustupuje,rýma také,průjem ještě je,ale už ne tak úmorný,zadeček je troufnu si říct zahojený,ale víte co!!! :confused: matýnek se dnes osypal :cry: ,tak to tipuju na 6.nemoc :frowning2: .vše by tomu odpovídalo.i dr.říkala,že ten průjem je spíš z těch léčků,takže teploty a horečky zůstaly nevysvětleny...takže to tak asi bude.
no dr.je tam dnes až od 10h,tak pak hned zavolám a asi tam budeme muset jít i dnes :unamused: .
my prostě mít pokoj nebudeme :frowning2: .
matýnek před chvilinkou usnul,tak si aspoň v kidu vypiju snad kafčo :sweat_smile: .je chuďátko ukňouraný a protifka a mě už to fakt zmáhá.už mu nejde v klidu ani změřit teplota,u všeho dělá hrozný cirkus :frowning2: .no je toho už na něj asi opravdu příliš :frowning2: .

honzi :slight_smile: ...jejda,tak to je opravdu štěstí :dizzy_face: .to je dobře,že ji našla hodnápaní,dnes by to většina lidí beze slova sbalila :frowning2: .ještě že tak :slight_smile: .adélka je teda pěkná filutka :grinning: .a jestli se tváří jako chuckyho nevěsta,tak já mám doma přímo chuckyho :grinning: .ale to přejde,neboj :wink: .hlavně ať zůstane jen u rýmečky :wink: .

mur :slight_smile: ...mě se matýnek po heřmánku osypal,takže ten u nás nehrozí,ale potírala jsem mu prcinku tím imazolem střídavě se sudocremem a dobré :slight_smile: .nikdy dřív tak strašně opruzený nebyl.to má z té chemie v léčkách :frowning2: .já jsem ho vždy hned přebalila a stejně to bylo houby platné :frowning2: .
marku moc pozdravuj :dizzy_face: .

adélko :slight_smile: ...děkujeme a děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .zoubky se nám do toho také připojily :angry: ...v noci si vzal matýnek moji ruku,dvakrát mě hryzl silou do palce,otočil se a spal dál :confused: :grinning: .něco se mu klube vzadu,řekla bych a taky druhý vrchní.no nám než naroste těch 20 zubů,tak budeme všichni šediví :grinning: .

holčinky,všem přejeme pěkný den :dizzy_face: .
jak budu vědět ohledně nás zase něco víc,písnu :wink: .
papa :dizzy_face:
20. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
ahojkxy
u nas celkem dobra noc

ined..no nam uz chybi jen tri tak snad uz to bude dobre :grinning: proc myslis ze se barvim? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

petan je taky trosku zasopleny ale nic hrozneho..v patek srazik urco pac pak mam sraz jeste s kamoskou taky v senioru :grinning:
20. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky!
děkujeme za přáníčka.Nefunguje nám počítač tak píšu od tchynky.Mějte se všichni moc fajn a marodi at se brzo uzdraví.Až budeme mít počítač tak se ozvu pááá. :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky,
jak psala murin včera jsme byly cvičit. Domluvila jsem se s Petrem, že 2x týdně bude hlídávat Terku a já hurá na cvičení. I uspávání zvládá, tak super, časy se mění:slight_smile: Ale musím potichu, at´to nezakřiknu:slight_smile: A v sobotu jdu cvičit do Napajedel, je tam fit odpoledne a pak tam bude radit vyzážistka. Doufám, že vydržím 3hod cvičit. Těším se:slight_smile:

ined: tak u vás si ty nemoce předávají dveře:frowning2: Už taky něco pošlete k sousedům. Nedivým se, že Matýsek už je ukňouraný, to by ani dospělého nebavilo. Přeji ať vás to brzo opustí a Matýsek je zdravoučkej. Ať také můžete na další srazík:slight_smile:

honzi: je dobře, že si jí našla, nejhorší je vyřizování všech kartiček a peníze v čudu, to by taky na....-( Je pravda, že také někdy se to tak sejde, že nevím, zda mám vše. Hlavně, že děti neztrácíme:slight_smile:

Pěkný den.-)

Tak v pátek v 10hod senior?
20. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
peti..jj v 10 v senioru.. :grinning: i 10.30 ja nez se vykulim :grinning:

je ja vam to cvico zavidim ale tady nic neni az v UH opet a opet 35km tak i zpet a hledani taky ne..nechci porad otravovat mamku :confounded:
20. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
čauky holky, tak my byli dnes plavčit a super, ale teda první jsem měla totální šok. Jak se děti rozcvičují na kraji bazéna, tak Mates mi skočil do vody, já před bazénem, instruktorka daleko ve vodě. Já hned ježiš maria, ale naštěstí se Mates vykopkal nahoru a chytil se tyčkym ale chvíli se plácal pod vodou. Teda jak mě se ulevilo. Jako musím říct, že to plavání opravdu k něčemu je, že asi nebudu mívat takový strach, kdyby náhodou zahučel někdy do vody, jako například dnes. ale i tak mě to vystrašilo. Jse říkala,že já snad nemůžu být opravdu v klidu a jen se musím stresovat s něčím. Nevím co jsem komu udělala:slight_smile:
Pak jsme jeli nakoupit do Lidlu, no opět peněz utracených, jsem si nakoupila plno dobrůtek na mlsání-momentálně jsem se pustila do 2barevné čokolády ve skleničce a nevím jak přestat :grinning: Matesovi jsem tam koupila teplejší ponožky, jsou super i s tím protiskluzovým a ještě jsou vyšší. Příští týden tam mají mít věci na děti do zimy.

Ined: ježiši vy jste chudáci. Když se něco s... tak pořádně:frowning2: no tak hlavně aby byl už pokoj a Matýnek byl zdravý jak rybička. Písni jak jste dopadli.

Peti: na jaké cvičení tam ještě chceš chodit, že píšeš 2x týdně, ty na ten aerobic? Já jsem přemlouvala někoho na tu power jogu, ale mám shnilé kámošky, takže budu sama. No uvidím jak mě to chytne. Dnes docela dobré, ale ruce cítím když zvedám Matese a trošilinku i stehna jak chodím po schodech. Takže i takové klidné cvíčo k něčemu je. No jo teď ještě přestat mlsat, ale toho se nevzdám ani omylem :sweat_smile:

Srazík: OK pátek 10h senior. Už se těším. Jdu tam sice i zítra s kámoškama, ale těm dobrůtkám já neodolám:slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
no Peti, dítě a ztratit, ta naše potvora by se nám rychle připomněla. A Adeli, Ty jedeš pak zpátky v kolik, že byhc se s Tebou svezla a dala mezitím co budeš plkat scuka s kamarádkou...uvidím taky jak nám bude, ale rýma už trošku ustupuje, ale mně začíná bolet v krku, nakoupila jsem rozpustné vitamíny v lékárně a taky kiwi, mandarinky a banány a jablíčka máme a hrozny...tak snad se z toho dostanme...
20. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
murin: ano aerobic, trochu pohybu do těla:slight_smile: ale budu si vybírat cvičení podle toho, jak bude Petr stíhat jezdit domů. Pondělky mám zamluvené a to další uvidíme. Třeba jednou aerobic, jindy zas box aerobic, nebo něco jiného. Hlavně pohyb:slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
ahojte,
nestíhám vrátili jsme se po týdnu a je toho ted moc :slight_smile: znáte to.
všem moc děkujeme za přáníčka :slight_smile: a zpětně přejeme ještě lukáškovi :slight_smile:
srazík netuším jak budeme zvládat a jak budete marodi, přeci jen miška chytí všechno...tak uvidím.
peti je fajn, že jsi začla cvičit, je potřeba dělat něco pro sebe :slight_smile:
ined to je hrůza co se vám děje...držím palečky at je to co nedjřív dobré
tak já jdu makat zatím ahoj :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak u nas se konecne spinka..odpolko byl nedobry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
honzi..no jeste nevim..mam tam s nima scuka kolem jedne a jedna kolem druhe..tak do tri urco :dizzy_face:
20. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
čauky holky,
tak se mi celá zpráva neuložila :angry: My už taky chrníme a to jsme spali po obědě 3h:slight_smile: odpolko jsme šli pěšky na štěrk narkmit labutě, Mates jim ujídal:slight_smile: pak jsme jezdili na ulici na motorce, běhali...motorku si vzal i dom a jezdil z obýváku do kuchyně a koupelny a zpátky.
Na srazík se těším, snad nás bude co nejvíc. Písnu Janistě jestli mají volno.

Honzi: když tak by jsi mohla ke mě, kdyby jsi neměla kam v pátek jít a čekala jsi na Adélku.

Adeli: to bude asi tím počasím,že jsouty děti nedobré:slight_smile:
20. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak jen v rychlosti,mám kupu žehlení,ještě si potřebuji umýt vlasy,protože bych ráno nestíhala,musíme zase k dr. :wink: .a ještě potřebuji zašít nějaké věci :confounded:.
matýnek je docela osypaný hlavně za ouškama,na čelíčku,na bříšku a trošku zádečka :frowning2: .teplotku už nemá,resp.jen okolo 37,2,to už je houbelec.volala jsem dopoledne dr.ta nám vysadila atb,spiropent a probiotika máme brát ještě do zítřka a máme se přijít každopádně ukázat,tak vlastně nevím nic :sweat_smile: .
zítra budu chytřejší :wink: .
a to jsem si ještě vzpomněla,že by mi měly dojít dva balíčky z mmb,je to už docela dlouho a pořád nic :angry: .tak jsem to obojí obmailovala,ale nevím nevím :confounded: ...úplně jsem na to při tom všem zapomněla :fearful: .
jinak holčinky všem moc děkujeme,srazík si pěkně užijte,ať se vám krásně cvičí...ani nevíte jak vám fakt závidím...já se asi nikam nedostanu tak do matýnkových tří let :confounded: .no ale teď jsou důležitější věci :wink: .
tak se všechny mějte moc krásně a dětičkám posíláme hudlánka :dizzy_face: ,papa
20. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
holky, tak oba miláčci už spinkají a já budu tady vegetit u zeleného čaje. Vrátili jsme se z prochajdy o čtvrt na sedm, malá toho ušla hrůzu. No táta nakoupil dobrůtky, mnam. Samé ovoce a zeleninku a sýry. A já jdu ted studovat knížku photoshopu, chci umět upravovat fotky...a chci začít fotit, Jirka mi říkal, že až bude brát lepší peníze, tak mi koupí dobrý foták, tak se těším, snad to bude brzy... :wink:
20. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak ja nechala srst ve vane a valim do postele :pensive:
honzi..pak me pisni co ten patek..no ja bych chtela taky lepsi fotak ale ja ani ted moc nefotim..mame letos strasne malo fotek..no musim to napravit..ale ty mas dobry fotak ne?
tak brou brou :pensive:
20. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
No ted už je lepší, Jirka mi do něj koupil baterku speciál pro tento foták, on má velkou optiku a nepobere to normální baterky...je to poloautomat, dělá krásné fotky, ale trvalo nám to rok, než jsme se s ním naučili...

No holky, na mě něco leze a můj to není....už mě bolí v krku... :frowning2:
20. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
holky, noc hrůza a ráno ještě větší...
14dní zpátky jsme byli reklamovat foták, že nefotí a baterky tam nevadrží víc jak 10fotek...jeli jsme do Brna a za 10dní zase do Brna pro vyřízenou reklamaci, ve které stálo, že je zcela v pořádku, že doporučují tyto a tyto baterky, včera jsme je koupili, stály 1000Kč a ejhle, baterky nejdou...čím to asi bude, že? Asi fotákem, takže dnes opět do Brna. V neděli jsme se tam s nimi tak chytli...a ještě když vedoucí manželovi řekl, že tomu vůbec nerozumí, tak to bylo něco na manžu, protože on tomu rozumí asi víc než on, jakožto člověk, který dělá digitalizace do letadel. Tak následovala od vedoucího pokořující omluva.
No takže jsem zvědavá, co budeme dělat. Foták za 10tis, co nefotí, jsme jim říkali, at si ho nechají a at si fotí jak diví...takže dnes jedem tam, kde dělali servis a kde vzniklo to, že je prostě v pořádu.
Jsme ochotni se obrátit i na ČOI, protože to nemá vrchol....
Takže takové ráno a do toho malá v noci nechtěla 2,5hod spát a uspal ji až tatínek a to chudák má dnes tu nejtěžší zkoušku z celého modulu, tak snad to zvládne...

Všem přeji hezký den a nezlobte se, že si takhle stěžuji....
21. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
dobré ráno
tak my už máme noci lepší. kojíme nejdřív v 5 ráno. dneska se vzbudila akorát kolem 4 zakňourala, pak kojení až v 6 a budíček v 7.30 :slight_smile: hned je svět veselejší takto :slight_smile:
honzi no to je na zabití, hlavně vám nikdo nezaplatí ty cesty do brna furt že? :frowning2:
ined co matýsek?
21. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
No to asi nezaplatí, už jsme toho projezdili, ale chci dnes napsat kamarádovi právníkovi, co by s tím dělal on...už mě to fakt sere.
21. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
ahojky..
mon..tak jsi odnaucila malou tim ze teda v noci jste nechaly brecet?kurna ja to taky zkusim o viku jak bude petr doma..pac ja jsem cely den jak magor :cry:

honzi..no to je pekne teda bych jim to hodila na hlavu a chtela vratit prachy
21. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jsme zpátky od dr..šestá se nepotvrdila,ale ani nevyvrátila,pořád tam nesedí ten průjem.každopádně léky,které jsme brali máme vysazené,dostali jsme jen ambrobene sirup na kašel a fenistil kapky na tu vyrážku.v pátek jdeme opět na kontrolu,ale máme slíbené,že nás sestřička vezme přednostně,aby tam matýnek nechytil ještě něco dalšího.osypaný je teda ale řádně,na bříšku až do plenečky,zádíčka také dost a na krčku,obličejík naštěstí moc ne,jen na čelíčku,tak to v čepičce venku není ani vidět.ale je teda hodně spavý po těch horečkách,tak snad mu to prospěje :slight_smile: .je fakt,že už je veselejší a na svačinku dnes zbaštil celou frutapuru :slight_smile: .to je pro nás úspěch...dřív dal klidně i dvě a ještě se poohlížel kde by co by :grinning: .ale to přijde a chuť se vrátí :wink: .na obídek mu dělám těstoviny,tak uvidíme,jestli to nebude opět jen plivat.
noc byla u nás o trošku lepší,ale opět bylo bolení bříška,tak snad to bez léčků bude lepší :slight_smile: .ale teda spal se mnou,to už se těším teda na ten boj,jak bude zdravoučký,to bude řevu,moje nervy :grinning: .

honzi :slight_smile: ...tož to naštve teda,to je jasné.ať si takovou mašinu strčí za klobouk a vrátí pěkně prašulky :angry: .držím palečky!!!

moni :slight_smile: ...miška je šikulka,snad se i my dopracujeme k prospaným nocem :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...ježiš,jakou srst jsi nechala ve vaně :confused: :grinning: ???co,dnes bude srnčí guláš na oběd :grinning: ???

hočinky,všem přejeme pěkný den a hlavně pohodový :slight_smile: .my už můžeme také na procházky,tak dnes odpoledne vyrazíme celá rodinka :grinning: .
papa :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
ined..ne dneska mame zeleninovou polevku a kel zadne srnci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
petan spi jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak u nas je od 12 spinka asi vy nahrazuje ty noce
dneska dosla tch. a donesla mu piticko,kinder bueno2x, banany,2x jogutr s lentilkama a musli s jahodama jsem cumela jak pero ze mu neco po skoro dvou letech donesla a az pak me trklo ze to posila jeji synek za odvoz do prodejny a dovoz PC a ja ze konecne zmena :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Já se hlásím jen rychle kvůli srazu v Otrok.,za chvilu zas letím s děckama na angličtinu, ...my dorazíme tak na 95%...pořád totiž váhám, jestli jet druhé kámošce na svatbu do Krkonoš, ale to asi padne, protože jsme si včera volaly a mají to v kapli pod Sněžkou, kam se nedá dojet autem a navíc tam mají 0,5 m sněhu,tak nevím, jak bysme se tam s děckama vyškrábali.
Deny, co to zas na Matýska sedlo prosím tě :frowning2: , jak popisuješ ty příznaky, tak Kája to tak měla fakt u té 6.nemoci, horečky trvaly přesně 3dny a pak vyrážka mimo obličeje....hlavně ať je bobíš brzo fit přejem!!!
Jani, v tomto případě bych se taky vážně dožadovala vrácení peněž, ale když s něma není k hnutí, tak vážně nevím co poradit, třeba pomůže ten známý...
...nic já zas valím....mějte se :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.