• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky, tak už chrníme. Já byla dnes s kámoškama v senioru, latté a dobrůtky vyborné:slight_smile: odpoledne jsem se byla s Matesem proít první kočárem a pak pěšo, aby se unavil. Teď před spaním si hrknul do punčoch:frowning2: jsem ho nechala chvíli běhat ať se mu vyvětrá prcina a on to hrkne vedle pohovky.

Ined: no to je zajímavé,že přesně neví z čeho je Matýnek osypaný. ale tak snad to přejde brzy, hlavně že jste bez teplot a chudáček nemusí tolik léků. A to spaní určitě pak bude dobré, to nezapomene. akorát asi pak bude chtít k tobě do postele,ale to taky přejde.

Adeli: teda to je škoda, ale tak aspoň se stavila na návštěvu i když asi nedobrovolně:slight_smile:

Janista: uvidíš jak ti to vyjde. Teda zajímavá svatba, to by se mi líbilo, ale přece jen je fakt jak se tam s dětma dostat... a to tam půjde nevěsta pěšo?:grinning:
21. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
tak u nas uz se spinka
ale jinak des za cely den mel pul rohliku a 5 lzicek polevky tak jsem mu na noc do mleka rozpustila aspon piskoty..zase ma teplotu 38,1 a prujem..zuby pitomeeeeeeeeeeeeeeee a jeste navic aj kasle a tece mu soplik..protivny je jak prdel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak musim ten patek ac nerada zrusit..ale pristi urco dorazime..nerada bych nekoho nakazila :cry:

mur..no porad si rikam ze uz na to se.u ale nejde....kdyz jsem v kuchyni a vidim z okna ze se koula po zemi a hraje se se psem a denne s nim jde 2x po hodine ven a maleho si skoro za dva roky vzala jednou a jeste ju petr donutil...toz je to na moje nervy dost
21. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
ahojte
u nás super,
miška usnula sama kolem 21.45, kojení a první vzbuzení v 6.20 a pak vstávávání v 7.30 :slight_smile: to je paráááda takhle spáát :slight_smile:
adel tu asi nezměníš a nevypadá to, že by se k petříkovi někdy měla :frowning2:
honzi co foťák?
ined co matýsek?
jinak to vypadá že fakt pojedeme lyžovat do francie na 6 dní v lednu...ty jo já furt ale nevím jestli tu mišku nechat. ale babi miluje je na ni zvyklá a babi se na to taky těší...řekněte názor :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojky
je mon..tak to je super co ja bych dala za takove noci..zkusim to o viku jak bude petr doma..nedam mu flasu a hotovo
a tch.uz no coment :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petrik porad protiva,dneska jeste nejedl nechce :unamused:
22. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojky holky,
včera jsem neměla náladu sem ani psát, foták nic, koupili jsme za 1tisKč baterku special a pro změnu ta byla vadná, Jirka tam chtěl změřit napětí v práci, ale zapomněl ji, má ted dost učení, včera i dnes zkoušky, tak mi volal, at mu ji dovezu...tak jsem sedla na kolo....
při zpáteční cestě jsem narazila na krávu za volantem, která mě srazila. Prostě nečuměla do zpětného zrcátka a vykecávala si a vycouvala takovou rychlostí, že jsem nestačila ani zabrzdit. Mlátila jsem jí do auta a kopala, ani nevěděla, že někoho srazila...malá brečela jak cosi, ale jsme obě v přádku. Hnus, už to nechci zažít.
Jediné, co mi ta kráva řekla, že se nikdy nedívá do zrcátka a ještě nikdy nikoho nesrazila.
Takže to byl v kostce můj včerejší zážitek...
22. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky, my byli v yamaze, Mates při zpáteční cestě vytuhl, tak jsem ho vzbudila a řval, že chce dělat hají,ale v autě, domů jsem ho brala násilím a řval jak tygr. jest nechtěl, tak jsem ho dala spát. první řval, ale pak klídek:grinning:

Honzi: ježiš to je strašné:frowning2: ještěže se vám nic nestalo!!! Jak nedívá do zrcátka? a jako na co je tam ta kráva má? no fakt děs:frowning2: s tím foťákem je mi to líto, ale snad ta baterka bude ok.

Mony: já být tebou tak jedu. Miška to vydrží v pohodě uvidíš. taky jsem měla strach odjet na tu dovču, ale malý úplně v pohodě, maminka mu nechyběla:slight_smile:

adeli: no ať vám je líp. Ty dáváš Petříkovi v noci flašku? a to pokaždé když se vzbudí?

srazík: a kdo teda půjde na ten srazík? jestli mám psát Markétě nebo ne. Já bych šla, Peťa myslím taky a nikdo víc?
22. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
zrovna jsem dala spinkat matýnka,tak snad vydrží déle než dopoledne,dal 15 minut a šlus :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak jsme šli ven a samozřejmě mi 200m od baráku usnul,no nedá se.došli jsme domů,řev jako blázen jakmile jsem ho postavila na zem,děs.tak jsem v rychlosti dodělala oběd a pak už byl docela klid.dnes papá po dlouhé době opravdu pěkně.i snídani si dal,svačinku a obídek mu vyloženě chutnal.no potřebuje to,opravdu trošku zhubnul,jde to vidět na tvářičkách hlavně,ale my to zase doženeme :wink: .
vyrážka nám začala mizet,večer byl už osypaný hodně a ráno skoro nic,jen takové jemné náznaky,že něco bylo :slight_smile: .ale pořád kašle,tak doufám,že to předčasné vysazení atb nám nijak neublíží,ale tak snad dr.ví co dělá :wink: .
noc byla teda dost hrozná,matýnek spal až do 7.15,tak asi proto nebyl dopolko unavený.jo,kdyby takhle vstával,tak to už by byl reálný jeden spánek za den,ale moc tomu teda nevěřím :sweat_smile: .však je čas :wink: .

honzi :slight_smile: ...to je ale děs :fearful: :confused: .já bych tu babu vytáhla za prdel z auta a asi bych jí opravdu něco udělala :angry: .měla jsi zavolat policajty,ať jde ta pinda na přezkoušení...jako jak se nedívá do zpětného když couvá???ty vo....to mě úplně zvedlo ze židle :angry: .no hlavně že se vám nic nestalo,ale teda moc nechybělo :cry: .
s tím foťákem máte ale pech,to je hrozné,fakt :confounded: .

adeli :slight_smile: ...neboj,petřík si to papkání dožene.matýnek tak v posledních dnech jedl pořád,byla jsem z toho na nervy,plus to,že nechtěl pít :frowning2: .tak snad zoubek brzy vyleze,vám i nám...tu protivnost znám...zrovna si jí užívám opravdu na plné pecky.no nezbývá než doufat :sweat_smile: .
s tou tchýní je to holt blbé,taky by mě to štvalo,ikdyž já to mám co se týče nějakého vození a hlídání podobné :confounded: .je lepší nad tím nepřemýšlet,mávnout rukou a říct si ať si trhne :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

jani :slight_smile: ...moc děkujeme,no snad nám to už skončí.bude to už 14 dní a to už je na mě až až :grinning: .no hlavně,aby byl malošek v pořádku.asi to holt ty průdušky budou náš každoroční úděl,prý na to v rodině trpíme :frowning2: .tak to se mám asi na co těšit :confounded: .no nedá se,hlavně že to není nic horšího :sweat_smile: .
s tou svatbou...no to je fakt..jak se tam dostane nevěsta :confused: :grinning: ???ale výlet by to mohl být fakt pěkný :slight_smile:.

mur :slight_smile: ...čert ví,co jsme kde pobrali :confounded: .a na to spaní,to si asi pořídím takové ty klapky na uši co měl ten otík ve vesničko má středisková :grinning: .to by mi snad pomohlo :grinning: .

moni :slight_smile: ...miška je šikulka s tím spaním :slight_smile: .co matýnek už víš :slight_smile: .
a názor jako jet nebo nejet?
to záleží asi opravdu na vás,resp.na tobě jak to cítíš.ale jestli je mišce u babi dobře a ty jí věříš a víš,že se o mišku dobře postará,tak bych asi jela.zase to není na tak dlouho.důležité je,aby jsi tam jela opravdu s čistým svědomím a ne se tam pak někde ve skrytu duše třásla,jestli je všechno v pořádku.to byste si to pak moc neužili.já tenhle problém ale nemám ,mě se to dobře kecá,já tak pojedu prstem po mapě do pr... :grinning: .ale jak říkám,záleží to čistě na tobě.pokud ale pak plánujete brzy druhé,asi bych do toho šla,pak už se zase dlouho nikam nedostanete a se dvěma dětmi je to pak zase o něco složitější.

holčinky,všem přejeme pěkný den a hlavně už žádné katastrofy :wink: !!!papa :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
mur :slight_smile: ...my bychom šli moc rádi,ale ještě nemůžeme :frowning2: :cry: .

jo holky,zítra vychází otrokovické noviny a bude tam vyfocený matýnek na pouti s perníkovým srdíčkem :grinning: .
22. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
ined: to je super, že se Matýnek rozpapkal. to bylo fakt tou nemocí, teď to vše dožene. Havně, aby bylo co nejdříve líp a kašel úplně vymizel a vyrážka taky zmizela! jejda tak Matýnek v novinách? a jak víš, že tam bude?:grinning:
22. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
holky,

tak jsem uklidila a hurá pro tatínka. Dnes jdeme pěšky obě. Snad to ujde, je to kus, kousek za krk, kousek pěšky...
ined, tak pak vem ty noviny na srazík, ju?
22. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahoj holky co ten sraz, kdo může ať vím co napsat Markétě?
22. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky,
nakukuji co srazík? Jak tak čtu samý marod:frowning2:
22. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Peti jak to vypadá tak můžeme jen my 2 a Janista pokud nejela na svatbu. takže co? psala jsem teď Markétě, že jí dám vědět ráno.
Byla jsem na té power joze a nic moc, to chi-toning je lepší. Bylo nás tam 11. ale co byl aerobic po nás tak tam bylo totálně narváno
22. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Všem přeji ať se dětičky brzo uzdraví a mohou zas řádit-)
honzi: s těma řidičema je to opravdu děs:frowning2: Mě také v 15letech srazilo auto, nedalo mně přednost, byla jsem na hlavní a nabralo mně............a ujelo:frowning2: Naštěstí to odneslo kolo, já jsem byla podřená, otřesená a jelikož mně přiskříplo nohu mezi kolo a kapotu měla jsem sraženinu v noze. Od té doby mám strach na cestách, s Terkou jezdíme jen na cyklo. Člověk opravdu nikdy neví. Hlavně, že jste v pořádku, chuďátko Adélka
22. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
murin: na ten aerobic jsem chodila před těhu a jak říkáš, tělocvična praskala, tam je Eva výborná.
Já teda nevím. Pokud nebude srazík, tak zajdu s Terkou k lékařce, už týden má fleky na rukách a nevím z čeho. Né a né se to vytratit. Tak jí to půjdu teda ukázat. Půjdu později, snad tam bude méně dětí, nechci aby si z čekárny něco víc odnesla, když to tak řádí.
22. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak asi to necháme, až se dětičky uzdraví a bude nás víc
22. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak dobře, necháme to na jindy. Písnu ještě Marce, že to padá. Já jsem sice domluvená s tou mou kámoškou a Pepinem, že půjdeme, ale to nevadí. Buď půjdeme jen my 2 a nebo pojedu do ZL s malým se mrknout po obchodech a musím do knihovny.
22. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
ahojte my ne, to bychom dýl cestovali jak byly s vámi :frowning2: a máme doma tatínka a ona si krásně hraje sama když tu je, chvíli u něj chvíli u mě a já toho dost udělám tak musím využít, musím zpracovat zítra zase kus jehněčího :slight_smile:
co někdy ta slunečnice? nebo u nás je supr cukrárna i s dětským koutkem,ale je možná malý na takovou hromadu dětí :slight_smile: chlapík otvírá až v 11, ale dnes nám říkal, že klidně otevře dřív, když budeme chtít přijít dřív :slight_smile:
co marodi jak vám je?
ined pak schovej noviny! :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky, tak srazík jak vidím nic. No my dnes super den, šli jsme pěšky pro tatínka, měl OBROVSKOU radost, netušil to. Hledal kočárek a on nikde...a že je to kus, to mi věřte, s Adélkou jsme šly skoro 2hod a to jsem jí půl cesty nesla, no jo na kole je to 10min po cyklostezce, pěšky 40min a s Adou to jít celou cestu, tak tam nejsme ani včil.
No znám pár lidí co ujelo z nehod. Souseda nám srazilo auto a od kamarádky tchán ho zachranoval jako lékař a marně :frowning2: Do toho nedávno vdovu po něm srazil hnup na přechodu a ujel...byla celá v krvi a zůstala ležet na tom přechodu...2auta ji objely, až 3.zastavilo, takoví jsou lidi lhostejní vůči neštěstí druhého...

Děcka už spí, tak je klid. Mur, dnes jsem dělala tu pizzu....rvačka, jak Adélka, tak tatínek jen mlaskali. Mnam, dík za recept. Ještě mám 2cukety a maminka ještě jednu doveze. Takže super, máme co jíst... :wink:
22. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
honzi, já budu zkoušet to tvoje o víkendu. Jj ta pizza je dobrá, u nás je taky hned pryč.
No já teda asi pojedu s malý vláčkem do Zlína ať si užije a já si něco nakoupím pěkného. Teda bude to ovlivněno počasím.
22. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Je to fakt dobrota. No já jdu taky zítra do města a podívat se už po dárcích, se na to těším...koupím zatím maličkosti.
22. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojky..
nejak me kun blbne uz se me to kolikrat mazlo :angry: :angry: :angry: :angry:

no nam snad tatka zitra dojede po nekolika dnech tydnech uz ani nevim kdy jel..zitra ma narozky tak mozna nekam zajdeme i petkou ze....

mur..no jde spat kolem osme a kolem 11 ma flasku mleka a pak caj kolem 2 a rano mleko..pac kdyz mu nedam mleko rve jak na lesy a budi se co hodinu..po mleku spi aspon 3h.kamosce se tak budil do tri..porad ho to odnaucuju a prd..vzdy povolim a dam pac jsem za cele dny utahana..ale jak bude mit petr volno tak mu nedam ani omylem...

tak valim spat..pa pa
22. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
ahojky bre ranko..
u nas noc jako vzdy...o viku to zkusim ho odnaucovat pomalu..
petr si chce vzit volno tak jsem zvedava kdy mu ho daji :confounded:
23. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojte holky :dizzy_face:
my byli včera celý den v Brně na veletrhu i děckama, odchytla nás tam reportérka a dělal s Filou rozhovor do TV a pak se mnou, ale jsem se nachlámala, než Fil ze sebe něco vylomil,pak jsem zajeli k mojeho bratrancovi, ukázoval nám nový byt a Kája tam dělala příšerné scény, no hrůza fakt celé 2 hodiny se jen vztekala a válela se po zemi, pak jsme v Brně zajeli ještě na večeři a tam byla potvora jak mílius, vedle nás seděli nějací 2 cizí kluci a ona pořád na ně dělala oči a chlámala se :sweat_smile:
Honzi, teda to pro vás musel být šok, dneska co se na silnicích děje, to je vážně o hubu, ještě baba vypustí z pusy takovou krávovinu, za to by jí měli sebrat řidičák, normálně jsi měla ty policajty zavolat, než zas někoho srazí...
Adélka šikulka, že tolik ujde, co by ty děti pro tatínky neudělali, že :slight_smile:
Adel, užijte si tátu a fakt někam zajděte, my jsme byli včera ve steak pub a super
Mony, tu vaši novou cukrárnu můžem klidně zkusit, i někdy bych dala ve ZL třeba ten dinosaří minigolf,myslím že by je to bavilo, Kája už minigolf "hrála" a líbilo se jí to
Deny, tak dobře, že je Matýnkovi líp neboj on tom s tím jídlem určitě dožene :slight_smile:
Murin, svatba zajímavá, mají kolem 70svatebčanů, jdou z Luční asi 1km pěšky do té kaple, na Luční hosty vyveze sněžná rouba, my včera velice váhali, i můj chtěl jet, ale děcka už byli hodně unavané a i z Brna je to 4hod cesty a můj navíc jak Filu doma oblékal, tak mu zapomněl vzít ťula bundu.
Holky, srazík teda dneska nic jo?...já jsem si chtěla zajet do optiky na Baťově vyzvednout brýle, celý týden je hledám, tak jak jsem tam vezla babičku, tak jsem si vybrala druhé, protože bez nich už být nemůžu, no na druhý den ty původní najdu, no co už, budu mít náhradní aspoň.
23. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3443817&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
pridala jsem fotky ale jen dve pac posledni dobou vubec nefotim

janis..no tatka volal ze nevi jak bude stihat..ale nejpozdej dopoledne v sobotu bude doma..tak snad by klapla aspon nedele neco podniknout ale nevim no pac on v nedelu v noci zase uz musi do prahy..je to na pi..
23. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
my jsme se před chvilkou vrátili od dr.,matýnek mi zase začal před barákem usínat,tak jsem ho honem čapla,doma rychle vyslékla a šupla do postýlky,akorát teda nesvačil,takže mu asi pak hned dám obídek,jak se vzbudí.
no u dr.šíleně lidí :unamused: .dřív jsme samozřejmě nešli,protože mi bylo blbé ťukat a navíc sestřička to věděla,že nás má vzít přednostně,dr.ji o to minule žádala.jenže sestřička mi pak sdělila,že nevidí do dálky,takže tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: .no snad jsme si nic dalšího domů nedonesli.jinak ko v pohodě,vyrážka je pryč,akorát teda ještě ten kašel,je poměrně pořád silný,tak se máme ještě kdyžtak přijít ukázat příští týden,kdyby se to nelepšilo.
no co jinak...nového nic.včera jsem odpolko kluky vypravila po svačině ven a uklízela jsem jako divá a než kdesi cosi,byl večer :sweat_smile: .v neděli se mění čas,tak to už bude bývat v 17 h.tma :frowning2: .nemám ráda tady ty krátké dny :confounded: .

mur :slight_smile: ...jak to vím,že tam bude :grinning: ?vím to,protože otrokovické noviny dělá kamarád a máme už tři dny doma předtištěnou stránku :grinning: .
pěkně nakupte,já se na to za chvilku vrhnu také,ať pak nenakupuji vše klasicky na poslední chvilku :sweat_smile: .což o to,já bych i nakupovala,ale penízků je na to nějak málo :angry: :grinning: .

peti :slight_smile: ...tak hlavně ať to není nic vážného :slight_smile: .ale teda je asi jedno,kdy se k dr.vypravíš,je tam pořád hafo lidí :frowning2: .

zlobi :slight_smile: ...jj,já bych se do té slunečnice ráda podívala.hned jak budeme všichni zdravoučcí,mohli bychom tam vyrazit :grinning: .

adeli :slight_smile: ...tak ty narozky pěkně oslavte a že přejeme všechno nej nej nej :dizzy_face: .

jani :slight_smile: ...téda,vy výletujete :grinning: .a na jaké tv budete???budu se koukat :grinning: !!!
děkujeme za přáníčko :dizzy_face: ...no snad ano,ale jde vidět,že matýnek už začíná být při chuti,to bude dobré :slight_smile: .

honzi :slight_smile: ...no já si chci dělat řidičák po novém roce.už to odkládám a plánuju tolik let a pořád nic,ale zase na druhou stranu,vždy když vidím ty víkendové statistiky nehod,zraněných a hlavně mrtvých si říkám,jestli není možná dobře,že nějak moc nejezdíme :frowning2: .člověk může jezdit opatrně jak chce,potká podobnou krávu a ve vteřině může být všechno v pr..... :cry: ,z toho mám opravdu strach,zvláště samozřejmě o malého :frowning2: .

tak holčinky..přejeme všem pěkný den i víkend :slight_smile: .
my budeme opět sami,ale aspoň už můžeme chodit ven,tak asi alespoň zajedeme za babi na besedu :grinning: .
všichni se moc opatrujte a mějte se krásně,papa :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...pěkné fotečky,peťulka je už veliký klučina :slight_smile: .a z těma kostkama...to jako ty si hraješ,stavíš a nezlobíš,jo :grinning: :grinning: :grinning: ???
23. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
jejda...oprava S těma kostkama :rolling_eyes:
23. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
ined..jj presne tak ja stavim jak blba porad dokola..
co mate na ten kasel?
23. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
adeli,tak to je přesně jako u nás :grinning: .
na kašel máme ambrobene sirup a stoptusin kapky na noc.
blbne mi ia,už to píšu podruhé :angry:
23. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.