• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
me to tady blbne..
taky mam ten stoptusin..
no jdu neco delat,,treba kafeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
já ho teď dopila :grinning: ,matýnek mi ho míchal :grinning: .
ale to počasí mě fakt se.... :angry: .tady nějak mží nebo co.chtěla jsem jít aspoň nakoupit,ale v tomhle nechci s malým ani vycházet :frowning2: .ach jo,to bude zase dlouhý den :unamused: .
asi si půjdu udělat to kafe ještě jedno :sweat_smile: .
ale večer mám zajištěnou zábavu,mám tam plný koš žehlení :angry: :grinning: .
23. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
no ja dneska taky nikam nejdu je tam hnusne a poprcha..sice mel rano jen 37,4 ale nejdu
no petr ted volal ze v 7 pojede a phy do brna z brna po 9 do hodonina a tam uz nevim pac tam nic nejede asi pesky :grinning: sak je to jen 25km
23. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsme vzhůru, ale ještě písnu:slight_smile: My byli dopolko ve Zlíně vlakem. Super:slight_smile: v 9h jsem jeli z Otr a v 11h ze Zlína. taková rychlá otočka,ale stačí to. Byla jsem v knihovně pro knížku, koupila malému body s rolákem ať mu netáhne na krček, koupila na trhu medík a šla se mrknout na inspiraci hraček, ale nic moc. Chci nějaký pěkný vláček, pokud máte typ, sem s ním :grinning:
Zachvíli Mates pobaští a jdeme ven, jj mží tady, ale doma se mi být nechce, nějak mě začala bolet hlava, tak se musím provětrat a mám v klékárně na vyzvednutí krémy na Matesův ekzémek.

Ined: Otr.noviny jsem ještě neviděla, ale určo kuknu, děda je nosí z práce. Nenechám si Matýnka ujít. Dobré,že se vyrážku už ztratila, ještě ten kašlík. ale to zvládnete. Zkus mu udělat tu cibuli s cukrem nebo medem. Matesovi to pomůže hned vždycky. Stoptusin kapky jsou pěkný hnus, taky jsme je měli:frowning2: fuj. nechápu,že pro děti to nedělají nějak ochucené, toto bych ani já nedala. No snad bude co nejdříve líp a sejdeme se.

Adeli: pěkné foto a teda vidím,že jsi tak jak já na tom. Taky pořád skládám, ale teda u vás to vydrží aspoň na foto jak vidím. U nás vůbec, u nás pomalu nedostavím jeden komín a už je to dole. No ohromná sranda, to pořád mamce shazovat :grinning: Vám taky přeji ať jste brzy fit.

Janista. Teda to jste měli pěkný výlet do Brna. Jako Kája už háže oči na chlapy jo, nějak brzy :grinning: :grinning: teda rozhovor pro tv, tak to smekám, já když vidím kameru, tak vždy zdrhám neboť mám na to štěstí,že sï mě vyberou a já pak jen koktám a koktám. Ta svatba to je fakt zajímavé, škoda, že jste nejeli. A nevěsta bude mít klasické šaty a nebo turistický ohoz? :grinning:

srazík: co tak to předběžně naplánovat na další pátek, když tento nevyšel? a místo je mi jedno kde.
23. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
adeli: se manža teda projde pěkně, 25km je nic :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
mur..no s dvema taskama hader nic :grinning: :grinning: :grinning:
jinak s vlackem neporadim..ja moc veci kupovat nebudu pac nejsou penizky moc..koupila jsem mu skakaci balon pac se porad koula po balonech a chci nejakou stavebnici a musime koupit tu autosedacku tak to bude asi vse..ale jeste ma na konci roku nar.a teticek a babicku tak tak jeste neco najde :dizzy_face:
23. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
no já mám pro malého nakoupené, ale jsou to samé potřebné věci na oblečení, pak ten stoleček s židličkama z léta. Chtěla bych ještě nějaký ten hráček ať má radost. a ještě sháním knížky do sady. Jmenuje se to mej první knížka a pod tituly jsou čísla, čas, domácí zvířata, abeceda, bible... a nemůžu to nide sehnat, jsou prý už i sklady vyprodané. Ty knížky jsou super Máme doma 3 a Mates je miluje

no jo hodí tašky přes rameno a hurá k domovu:slight_smile:

no nic jdu krmit dravou zvěř a jdeme ven. pa
23. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
mur..jo mas nekde odkaz na tu knizku?knizek mame sice tak 20..

ted jsem se pohada tak s petrem ze jsem kuwa uz pomalu balila kufr..nervy mam v riti,malej nedobry,ven jit nemuzem pac mel teplotu tak je protivny jak svina..do toho me petr volal snad 30x at mu zijistim vlak z phy do brna a hodonina pak bus 100x z kama kam a cim a jakou hodinu v 7 a 8,9,12...a porad dokola a v tom me petan ze siti sebral metr na kterem se me malem uskrtil (ja jsem se tak strasne lekla)a do toho dosla tch.me vypravet ze o me mluvila s pani a rikala ji jak jsem tlusta a ze ta pani me sestavi jidelnicek..kuwa teoret.to zname vsechny a nic radit nepotrebujem..a jako korunu malemu opet rekla 2x dereku..me tady asi mrdne..POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOc
23. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
pěkný večer holky. My už chrníme, no jo Růženka :grinning: byli jsme se odpoledne i v tom mrholení projít kočárem, pak pěšo a pak ještě řádili na motorce venku a pak na ní i doma.

Adeli: našla jsem ty knížky na netu a budu si objednávat, jsou fakt super a malého moc baví. http://knihy.vltava.cz/produkt-knihy.esp?category-id=16736&product-id=860023795&seo-hint:product-name=Moje%20prvn%C3%AD%20kniha-barvy-leporel
23. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
adeli: dones ji bonboniéru s jedem:slight_smile: no u vás je blbé to,že Petr prostě vůbec není doma a ty ji musíš vídat pořád i když jen prostě z okna. Myslím,že by bylo lepší jít jinam. ALe holt na to jsou potřeba prachy:frowning2: no nezávidím ti a přeji ti, aby bylo líp.
23. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
jo a ty knížky mají různé podtituly. Já mám doma čísla, čas, domácí zvířata. A chtěla bych i ty další, je jich myslím 10. ale tady mají jen tuto:frowning2:
23. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ined: Matýnek je fešák s tím srdíčkem. Malý normálně hned na něj ukazoval :grinning:
23. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
ten kun me sere porad se to maze...
doufam ze odstehuju a brzo
jdu juknout na knizky
23. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Adelinko,¨
tchýně tu věčně nebude, bych ji poslala do řiti s dietou, řekla bych jí, at ji vyzkouší a pak řekne, jestli je dobrý..a říkala bych ji taky nějak jinak, třeba Jaryno bláznivá...jak se jmenuje jménem?
Herdek, já byla dnes s kamarádkou a jirka hlídal...příjdu domů, malá řvala mamí mamí mamí...ani nevěděla, že jsem doma, dojdu do ložnice a Jirka, byla hodná, neplakala, až ted...ale kecal...uřvaná byla a vzlykala ještě hodinu než usnula...a prý snědal 2krajíce chleba...to spíš on, protože pila a slyšela jsem, jak má prázdný žaludek...toš jsem z toho povoděná jak slepý oslík k vodě... :confounded:
24. říj 2009 v 00:11  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak my jsme včera nakonec ven šli,protože bych se doma si zbláznila,malý spal dopolko od 10-12 a odpoledne ne a ne zabrat :confounded: .tak jsem ho oblékla a vyrazili jsme,kupodivu ani neječel,když jsem dávala pláštěnku :confused: .usnul v 16h.,spinkal asi 40 minut a večer samozřejmě nemohl usnout.nakonec se podařilo nějak těsně před osmou.ležela jsem s ním a málem jsem vytuhla sama :grinning: .on byl jako hodný,hajkal,ale očka pořád jako trnky :sweat_smile: .
noc se docela dala,akorát mi teda sebral moji peřinu a já se musela spokojit s tím jeho'' kapesníkem'',trčely mi z toho nohy ven :angry: :grinning: .no,čekám ještě až ho ten kašlík přejde a pěkně začneme opět s nácvikem.nejhoršíto bude ale asi v noci,už si zvykl,že si ho vezmu k sobě :fearful: .no,tak si holt zase odvykne,bude muset :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
dnes tady zase prší :angry: ,ale kašlu na to.odpoledne malého pěkně nachystám a pojedeme pěšky na štěrk.on se chvilku prospí,provětčáme se a půjdeme k babi a dědovi na besedu :slight_smile: .
ještě chci zajít do biily.včera jsem tam zmerčila pěkné dřevěné hračky...kostky a takové jakoby puzzle-rybičky a ty se jako loví...je to udička na konci s magnetkem,máme to v kroužku a moc se mi to líbí,tak to chci koupit matýnkovi k vánocům a ještě tam mají jídelní sadu s medvídkem pú(pro ty,které ho nesnáší,pardon :grinning: ),je to porcelánový talířek,hrneček,lžička a miska.tak to chci koupit,doufám,že to ještě budou mít,stojí to 270 kč :slight_smile: .sice to budu muset hlídat,aby s tím malý nepraštil,ale to dělám i tak.obídek už mu dávám povětšinou v normálním hlubokém talíři :wink: .tak snad se mi to ohlídat podaří :sweat_smile: .

mur :slight_smile: ...z té sady knížeček máme taky jen dom.zvířata.zkus se zeptat u nás tady v knihkupectví,třeba by to mohli objednat :slight_smile: .taky chci malému pořídit k vánocům nějaké knížečky,on si rád prohlíží a pěkně ho to zabaví :slight_smile: .hlavně''čte''na nočníku :grinning: -typický chlap :grinning: .
tu cibuli s medem dnes udělám :wink: .chtěla jsem i předtím,ale to byl zánět,asi by to nepomohlo.teď už to dá se říct doznívá,tak snad by to pomohlo uspíšit :slight_smile: .
srazík v pátek...já asi nebudu moct,protože jestli bude malý v pohodě,máme dopolko kroužek.a protože jsem já máňa koupila pernamentku a už jsme dvakrát nebyli,tak už to nechci nechat propadnout.nebo tak...může se to využít na hernu,ale to je pak docela docela drahá hernička :confounded: .no už se těším příští rok do sluníčka :slight_smile: .
jo a děkujeme za pochvalu :dizzy_face:...včera jsem potkala známou a ta mi hned hlásila,že je matýnek v novinách :slight_smile:.jsem se fakt divila,že ho poznala,protože se nějak často nevídáme :slight_smile:.

adeli :slight_smile: ...tak co?dorazil? :grinning: .
prosím tě a proč tak ta baba bláznivá malému říká :confused: ???to je zblblá nějakými seriály či co :confused: ???
ježiš,ty jsi fakt chuďátko...s takovou paní v podstatě žít :frowning2: .
ještě že se peťulkovi nic nestalo :frowning2: ,ty děcka vždycky vyhrabou tu naprosto nejnevhodnější věc :cry: .

honzi :slight_smile: ...no jo...to mi nedávno dávala zlobi takovou hádanku...prý v čem muži nejčastěji lžou...v tom co dělali s dětmi :sweat_smile: .
on ti přece nemůže přiznat,že to v podstatě nezvládl :sweat_smile: .
mě kuba vždycky říká,jako že ...V POHODĚ :grinning: ...ale pak potřebuješ jednou za sto let aby dal malému svačinu a za tři minuty už slyšíš...no co děláš,proč to pliveš,papej,no to snad není možné a proč pořád ječíš,já se z tebe zblázním atd :grinning: .a to je s ním samozřejmě o proti mě minimálně.kolikrát ho podezřívám,že je i rád,že jde do práce :grinning: .

a tož tak :slight_smile: .
tak holčinky i přesto škaredé počasí,všem přejeme pěkný den,papa :dizzy_face:
24. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem bez Matese, je na návštěvě:slight_smile: dopolko než odjel tak jsme jezdili venku na motorce i v tom mrholení a pak se chtěl vozit v kočárku:slight_smile: teď se vrhnu rychle na úklid, abych po obídku mohla relaxovat u knížky a pc:slight_smile:

Ined: v bille jsem taky nakupovala ty dřevěné hračky. Dostane to na mikuláše:slight_smile: a na tu sadu jsem se taky dívala. Já méďu Pů můžu, ale tento se mi zrovna nelíbí. Mě se líbí ta sada jak jsi tady kdysi dávala odkaz a byla tam kačenka, tu bych chtěla pořídit. Nemáš někde ten odkaz? já si ho nenapsala a tady se mi hledat nechce.
Právě u vás v tom knihkupectví jsem náhodou narazila na poslední domácí zvířata a ptala se paní jestli nemají víc a jiné a ona říkala, že jsou hned pryč a sklady jsou teď taky vybrané:frowning2: no jo tyto knížky jsou fakt dobré. N prostě budu shánět a shánět.

Honzi: no jo chlapi to nepřiznají, že hlídání hrůza:slight_smile: Oni jsou velcí frajeři, když si myslí,že to je brnkačka být s děckem doma, že to nic není...ale jak přijde na věc a stačí blbá hodina, tak toho mají najednou plné zuby a nemají na to nervy, když dítko nespolupracuje :grinning: ale určitě to zvládl i tak a malá určitě nebyla nespokojená. Příště se klidně zase vyraž:slight_smile:

adeli: no moc bych ti přála,aby se tchýně změnila, i když to očividně nehrozí. a to stěhování by bylo asi fakt to nejlepší, třeba by si to uvědomila. Nechápu jak ji nemůže zajímat malý, vždyť je to její vnuk. No co si budeme povídat, některé babičky na to prostě nejsou, aby vycházely se snachou a ještě s jejich dítkem... :frowning2: :angry:

srazík: a co udělat srazík odpoledne až se dítka vyspí? třeba v nějaké herničce. já mám všechny odpoledne volné, teda teď jen krom úterý, to jdeme se Zlobi a s kámoškama do té cukrárny na JS:slight_smile: jak chcete mě je to jedno.
24. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Honzi: kámoška bude mít foto v pondělí, tak pokud dodá, tak přepošlu na ukázku. Ozvala se ti ta holka, kolik těch fotek je?
24. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
mur :slight_smile: ...snažila jsem se to najít,ale zatím se mi to nepodařilo.zkusím to ještě zítra,až bude matýnek spát,s ním to nejde :sweat_smile: .mě se ta sada taky moc líbila,ale tato s méďou je taky pěkná :slight_smile: .za chvilku jdeme pro ni.
no nic,matýnek zlobí a řÁDÍ JAKO ČERNÁ RUKA,MUSÍM HO JÍT TROŠKU ZKROTIT :grinning: ,pardon,sápe se mi po klávesnici :angry: :grinning: .
papa :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
http://www.zlatarybka.eu/katalog.php?kategorie=25486
moc věcí pro děti. Určo něco budu objednávat.
24. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
http://www.zlatarybka.eu/detail.php?zbozi=507096 toto je ta souprava co je v bille, že? mě se právě nělíbí ta miska, že chci talíř hluboký. Misek máme dost.
24. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
ahojte,
adel to je fakt kráááva. bych jí asi něco řekla a hlavně Petrovi ať si jí zpacifikuje :frowning2:
a když ti nosí takové skvělé dárky, přines ji gingo biloba či jak se to jmenuje, že to zlepšuje paměť, aby si pamatovala jméno Petříka :slight_smile:
mur ty dekorace co posíláš máme doma, minulý týden jsme objednávali, dneska lepili, miška na to koukala krásně, dodám fotky večer :slight_smile:
ined noviny ukaaaaž :slight_smile: to jsem zvědavá. a matýnkovi je líp?
my noc zase dobrá snad to byla jen vyjímka.
nesnáším změnu času fuuuj ach jo :frowning2:
mur uvidíme jak budeme v úterý miška trochu pokašlává snad to nic nebude :frowning2: jinak jsme tam dneska byli pro dortíky a objednala jsem na úterý i chlebíčky aby tam měl :slight_smile:
24. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
ahojky holky,
máme tu babi, Adélka zlobí jak cosi.Jinak murin, psala, že fotek může být i 100ks, ale že je velký odpad u dítětě..ale klidně mi nechá všechny a upraví jen ty hezké a navíc říkala, že min jak 30fotek nikdy nikomu nedala.

Mně se holky pro malou líbí toto, přemýšlím že jí to objednám...ona ted pořád hou hou...a dostane panenku, tak by se mi k tomu líbila tato krásná postýlka...

http://www.rajmaminek.cz/hracky/kolebka/

No super nápad, dones ji Ginko a bude...prý at jí lépe slouží pamět jak s jménem, tak s Tvými narozeninami, at zase 17.června neleze nahoru a nezpívá "hodně štěstí zdraví..." :grinning:
24. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
ahojky..
tak jsem tady mela dneska sestrenku s rodicema tak pohodka a taky kamosku s malou :dizzy_face:

ined..jj dorazil v pul treti na konec prekecal tatku

mur..to nema smysl ona se nezmeni..je to jeji prvni vnuk a tak moc ho chtela jak bude hlidat a chodit na prochazky...atd
24. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojky :grinning: ,

holky,normálně,my asi půjdeme 1.11.do kina :grinning: ,do zlatého jablka na michaela jacksona this is it :grinning: :grinning: :grinning: .ještě musím domluvit hlídáníu babi,ale dnes jsem se zmínila,že bych to strašně ráda viděla a prý není problém,že malého rádi pohlídají :grinning: :grinning: :grinning: .ježiš,já se tak těším :grinning: .snad to opravdu vyjde :grinning: .

zlobi :slight_smile: ...no ukaž :grinning: ...tak koukej :grinning:
http://www.otrokovice.cz/newdokumenty/otrokovickeNovinyPdf/2009/2009-10.pdf
matýnkovi už je o mnoho lépe,děkujeme :dizzy_face:.už řádí ,je jako rybička.i kašlík ustává,tak snad :dizzy_face:.
moni,jaképak chlebíčky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???
mur :slight_smile: ...jj,to je ta sada :slight_smile:.už ji máme doma :slight_smile:.mě ta miska až tak nevadí,sice bych si představovala jinou,ale i tahle najde využití :wink:.
ty kačenky jsem ještě nestihla pohledat.ještě jsem teď vytírala chodbu a kuchyň a umývala koupelnu a na netu jsem jen kvůli tomu kinu-rezervaci :slight_smile:.a teda samozřejmě i kvůli ia :grinning:.

adeli :slight_smile:...tak to je teda rychlík :grinning:.muse nadávat jako špaček,ne :grinning: ?co tch.?ještě mrnčá :angry: ?pomazat medem a hodit mravencům :wink: :grinning:.

tak holčinky,jdu to ještě poklidit,dát sprchu a snad ještě chvilku mrknu na tv.jsou tam bobule,tak jsem se na to těšila a nakonec se nekoukám :sweat_smile: .není čas :wink: .
24. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
jo moni,je to strana č:2 :slight_smile:
24. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
pěkný večer holky. Já ho moc pěkný nemám, ale tak nedá se:frowning2: jdu si otevřít flašku.

Honzi: ta kolébka vypadá pěkně. Malý si hrává s postýlkou v senioru, takže nám by se to taky líbilo,ale není to akční pro nás:slight_smile: tak to je dobré ta fotografka. A domluvila jsi se s ní na focení nebo ještě ne? já jsem teď koupila santovu čepici,že si malého nafotím vánočně sama doma a jen bych chtěla nějaké foto se mnou na památku ať mám co ukazovat jak nám to spolu sluší :grinning:

Adeli: to je pravda, někteří lidi se fakt nezmění. Škoda jen,že ji musíš vídat z okna...

holky musíme udělat nějaký ten srazík ať si postěžujeme a dáme si něco mňam :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
ined..ja jsem tch.dneska ani nevidela..petr mel vcera narozky a jeste se nikdo neukazal..tak treba zapomela..klidne hodim mravencum :zipper_mouth:
24. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
adeli: to si děláš srandu,že nedošli popřát synovi k narozeninám? teda já bych ji odstřelila na mars.

Ined: však v pohodě. Já se dívala dnes na netu,ale nic jsem tam nenašla. ta s kačenkama byla super. a zaboha si nemůžu vzpomenout na ty stránky. ale do vánoc je ještě času dost, i když to teda rychle letí
24. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsem dodala fotky pokojíčku -3 a ještě jednu dnešní mišky :slight_smile:
adel tož zapomenout na narozky vlastního syna...ginko :slight_smile:) kravka
ined krááásná fotečka :slight_smile:
vy se chystáte do kina hmm :slight_smile: paráda i když teda jackson...:slight_smile:)
sháněla jsem dětské příbory vidličku nemáte námět? v DM se mi nelíbili ona jí naší ale já chtěla nějakou méně nebezpečnou, ale tam byla vyloženě amatérská a to už zase ne :slight_smile:
a co srazík čt dopol . nemáme yamahu..? odpol jsou pro mě blbá tento týden budeme mít doma tatínka takže to už budeme s ním. další jedeme ve čt v poledne do maďarských lázní takže budu mít doma fofr. i když pondělí dopol i odpol by šlo..to by možná bylo pro mě nejlepší co vy na to?
ined - chlebíčky - je tu nová cukroška, ještě chlebíčky nemá, tak jem mu řekla, že dojdeme asi 4 maminy a ať je objedná, že mu s nima "pomůžeme" :slight_smile:
o jakém focení to mluvíte?
jinak ozdoby do pokoje jsou z www.domalujdoma.cz a www.kouzelne-hracky.cz
24. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.