• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Mony: focení dětí. Já i Honzi chceme nechat vyfotit dítka vánočně nebo prostě jen tak u nějaké fotografky...chtěla jsem do Otr, ale pak jsem si říkala,že vánočně si nafotím sama doma, protože nechce stejně nic na hlavě, tak si to doma nějak naaranžuji. a chtěla jsem se mnou, ale zase v Otr. už jsem se tak fotit nechala a nechci,a by to bylo stejné, chci něco jiného. a Honzi dostala typ na jednu holku.
chlebíček jsem neměla ani nepamatuji. takže si určo dám. i nějaký zákusek i když bych se měla krotit. Jsem během 5dní snědla celou čokoládu ve velké skleničce+plno dalšího sladkého.

tak skončily bobule a nevím o čem to bylo:frowning2:

Ined: vy se máte, taky chci do kina na něco, ale samotné se mi nechce. Ale na Jaksona určo ne, toho nemusím.
24. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
tak treba zitra to je taky den ne??? :confused:
dodivam se na miss a valim spat pa pa :pensive: :pensive: :pensive:
24. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
aha tak to jo. my se ted koukali doma na staré videa Mišky to snad ani není možné :slight_smile:
tak to je fajn, já se ho ptala, že nemá chlebíčky a on že by musel aspoň 4 prodat aby se mu to oplatilo a že zatím neví. tak jsem řekla, že v úterý přijdeme a že mu slibuju odběr aspoň 4 :slight_smile: on je fakt fajn, i mi řekl, že klidně otevře pro nás dřív, když budeme chtít přijít. tomu říkám obchodník a fandím mu.
já se cpu furt :slight_smile:
kino mě nějak neba, ale ráda byc hna bowling. a u barcuchů mají i pěkné ceny v některé hodiny a dny.
adel dobrou :slight_smile:
24. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
bre ranko...
tak u nas noc celkem dobra a budik 7.30 jsem si rikala jak dlouho spi a ja koza nemela pretoceny cas :grinning: tak 6.30 :grinning: :grinning:
ja bych taky na bowling :dizzy_face:
25. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc kalamita:frowning2: já nemohla usnout, až po 1h se mi to podařilo a ve 4vzhůhu. Malý v 5-ale neměla jsem úřetočený čas, takže ve 4, chtěl mléko, udělám ho a on nic, řev jak pardál. Tak jsem ho nechala a lehla si. On už nezabral, já taky ne. V 8h už přetočeného času totálka, že chce dělat hají, tak jsem se ho snažila nějak držet, bavit...nakonec v 8.45h jsme si lehli oba na postel a oba vytuhli. Já teď vstala, ale on ještě spí. takže dnešní spánek po obědě nehrozí. to zase bude děs ho udržet do večera, aby neusnul:frowning2: a ten posun času mě k tomu ještě pěkně s....

Mony: bowling bych dala taky, mám ho ráda a už jsem ho 3roky nehrála.U Narcuchů je to pěkné, tam míváme akce z práce v únoru, ale to bývá bez něj:slight_smile: klíďo můžeme někdy zajít. a nebo k Janistě jak říkala,že má kámošku, že bychom to dali přes den i s dětma, co?
jinak já si chlebíček určo dám:slight_smile:

adeli: oproti nám ti Petřík spal dlouho:slight_smile: a miss jsem se taky dívala na vyhlášení, ale teda nic moc.
25. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
i u nás se dnes spalo docela dlouho :grinning: ,matýnek spal do 6.30,ale už přetočeného času,takže za normálna by to bylo do 7.30 :confused: .takže dnes vyzkouším poprvé ho dát spinkat až po obídku,ale dám mu ho už v 11h.,tak jsem zvědavá.stejně by dřív jak v 10.30 dnes neusnul,tak snad se zadaří :sweat_smile: .
holky,já bowling hrála tak dvakrát v životě a moc mě to nechytlo teda,ale už je to dlouho a časy se mění :grinning: .tak třeba někdy můžeme dát :wink:.
no,jdu pokračovat ve hraní si s matýnkem,protože se mě opět po minutě dožaduje :angry: :grinning: .
tak všem pěknou neděli,papa :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
mur..no to jo ale u vas je to nespani vyjimka u nas normalka..a ty spis celou noc ja jsem s petanem aj
8x hore..no co uz..hned jak bude zdravi jdu na odnaucovani..chtela jsem tento vik ale tak moc kasle ze jsem ho nechtela trapit a ja mu davam do caje kapky pac jinak me je zvraci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no udelala jsem par jednohubek a babovku a petr koupil nejaky mlsek kdyby nahodou tch.dosla

jo a miss hnusna..me se libila 2 tahle mela klapate usi a divne zuby..miss je tam predevsim ze ma bejt krasna ..ale kdyz si vzpomenu na houdovou nebo kobzanku ty by mohly jit strasit..
25. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojky holky, my tu měli babi a dnes dorazil i děda, takže supr...večere napíši víc....
Adelko, budeš v sobotu doma, myslím v MP?
25. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
ahojte
jdu na schůzi v baráku
my byli na kolotočích miška na kolotoči, řetízkáci i labuti naprosto spokojená
ale ta změna času fuuuja ch jo
a máme rýmu :frowning2:
doufám že ostatním marodkům je lépe
adel doufám že si tchýně na syna vzpomněla!
25. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
ahojky

mon..no nevzpomela..ted jsem tad byla na zkousku zanest tacek s jednohubkama..pamlsky..a kdyz jsem tam dosla tak me rikala prej nac ji to nechci a ja jsem ji rekla ze jestli nevi ze ma petr narozky a ona jezis ja jsem zapomela..divne je i to ze zapomel i tch. a i jeho bracha a to vsichni bydli v jednom baraku a ani nejeden si nevzpomel...me je to lito za petra oni jsou me nekde...

zitra jdeme k dr.pac petan se zhorsil tak at mu to nekam nevleze :confounded:
25. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
honzi..jo dam ti vedet..kdyz bude petr doma tak jo a kdyz nebude tak ne ja ti pisnu :dizzy_face:
25. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
nac ji to nesu ne nehci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
jejda, jak může vlastní matka zapomenout na vlastní dítě...snad nebudeme stejné, ne to určitě ne.No víš, Jirka tam jede a žena od Hanuška nebude doma, tak jsem si říkala, že bych došla k Tobě, děcka by si mohli pohrát, vzala bych malé zuby upíři....a my bychom mohly pokecat a tak...
25. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky, tak chrníme jak mrtvolky 30min:slight_smile: po obědě jsme teda nespali, když Mates si dal spánek dopolko od 8.45h do 12h:slight_smile: no jo dospával noc. Tak jsme odpoledne lítali venku na motorce, pěšky, s kočárkem a pak jsme se šli projít na tříkolce, skončili jsme na fotbale, ale teda udržet Matese, aby nevběhl na hřiště docela síla :grinning: jinak holky on už na té tříkolce šlape. Jsem mu řekla, aby si tam dal nožičky a šlapal jak večerníček na tom kole a pohodka :grinning: jako musím říct,že super, že ty šlapky máme na předním kole, kdyby je měl uprostřed, tak by mu to byla na h...protože by měl s takovou kolena pod bradou.
ale teda děs u nás. Mamce jsme málem volali rychlou, to nechtěla, tak ji švagr vezl na pohotovost. Byli tam od 12.30h do 18h. Mamka podepsala revers, nechtěla tam být přes noc.to jsem jí doma nadala a ještě za to,že nezavolali a jeli dom trajflem. Prý nechtěli otravovat. Jako na zabití. Já nervy někde, docela mě to vyplašilo :frowning2: já fakt nemůžu být v klidu, pořád nějaký stres. No hlavně aby to bylo dobré a mamce se ulevilo. V noci budu jak na trní jestli něco.
Posun času dobré, Mates šel spát v nynějším čase a to odpoledne vlastně nespal, takže teoreticky šel spát o hodinu později. no snad mu to nebude dělat problém.

Adeli: no máš pravdu, u nás je to vyjímka, když Mates nespí. ale i to mi dá zabrat neboť zrovna teď jsem prostě nemohla spát vůbec. Ale i když Mates spí, tak já se moc nevyspím. Nejsem velký spáč už co by malé dítě jsem nespávala a to mi zůstalo:frowning2: takže já se moc nevyspím a když se mi vyjímečně opravdu daří spát, tak vstává Mates:frowning2:
ježiši co to je za rodiče, když si nevzpomenou na narozeniny vlastního syna. To že zasklívají tebe a dojdou popřát jindy, to člověk ještě nějak překousne, i když i to je dost strašné, ale vlastnímu synovi ani nedojít popřát...Teda já bych jim něco řekla a opravdu něco peprného. fakt na odstřel.
Petříkovi přejeme brzské uzdravení.

Mony: kde na kolotočích u ABS? Miška na řetízkáči? to já teda zatím ještě neriskovala, se zatím bojím i když teda kolotoče miluje. S tou rýmou je to naprd. to je tím blbým počasím, chvíli mrzne, chvíli je teplo... snad bude líp
25. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jinak se mi neuložil příspěvěk celý, co jse napsala, to nechápu...psala jsem mur, že jsme domluvené, že až bude hezky, že to spácháme...takže co nejdřív. Prostě sluníčko a než opadá všechno listí...ještě přemýšlím jaké místo, líbila by se mi zahrada v Buchlovicích...uvidím.
25. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
honzi a to ji nemusíš mít domluvenou přesně na den a hodinu? protože tak asi nepoznáš kdy bude hezky. No já se půjdu vyfotit do Napajedel, je tam něco kolem 100fotek a za 300kč+- kámoška mi poslala 2 fotky na ukázku a další mi pošle v týdnu. Takže si asi zajedu tam a pak jak bych viděla tvé foto, tak bych šla třeba i k té holce, abych měla foto i zvenku. taky by se mi líbilo mezi listím...
25. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
cože? Tak levné? Pošli mi fotku, jak to vypadá...je to nedomluvené, ona má v týdnu časík hodně...takže stačí napsat a je to...
25. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
ahojte
adel tchýně teda na zabití fakt, bych jí něco řekla a rychle si hledala bydlení jinde :frowning2: to radši byteček ale v klidu než toto.
mur to je ten dětský řetízkáč, to zvládáš chodit s ní okolo :slight_smile: stáli jsme s radkem naproti sobě a vždy na ní jukali a byla nadšená.
mur pošli taky fotku, že bychom se taky nechaly. radkovi jsem loni dala na vánoce půllitr a na něm je fotka mišky pije z toho v práci a má ho rád :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojky.
se poserete tchanovci dosli asi po 45min. co jsem tam byla a tchan mu zpival k narozkam a dal mu jedno pivo a stara mu dala cokosku ze zapomela a nic nema..ja jsem celou dobu stala v kuchyni pac jsem se jim nemohla podivat ani do oci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

honzi..pisnu co a jak o viku..jo a kdy se jdete fotit a kolik chce ta holka?bych taky neco spachala jak bude petan fit :grinning:

mur..taky prosim o fotecku
25. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
tož to jsoukomedianti adel fakt děs
pak napiš co je Petanovi.
dobrou :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
ok pisnu pa pa doufam ze nic vazneho jen me se zda..ja trpela moc roku s brachou na prudusky :frowning2:
25. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
dobré ránko
teda já nesnáším změnu času :frowning2:
vstávání v 6.15 není pro mě :frowning2:
jinak rýma asi lepší spala krásně do 5 kojení a jestě do těch 6.15
doufám, že marůdkům je taky líp!
koukala jsem že jsem přidala fotky a nedala sem odkaz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3450002&vReferer=%2Fphotos%2Fzlobidlo
tak tady je pár fotek :slight_smile:
tak hezký den všem :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
ahojky
tak u nas se noc dala..
mon..pekne..ty umis aj plest?...ja nic..
tak ja valim k dr.a pak juknu k mamce na kafco..
pekny den

ined..napis me prosim adresu poslu ti ten zaves..pac ja jsem ji vyhodila ze ti to predam..ale malej je nemocny a nas taky toz by to bylo na dlouho..pa
26. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
ahoj adel,
plést umím, ale ne čepice, jen šály a tak :slight_smile: i když kdysi jsem upletla svetr ale už netuším jak jsem to udělala :slight_smile:
ta čepice je kupovaná :slight_smile:
tak držím palce s petříkem a pak dej vědět
26. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
my noc docela dobrá,vzhůru jen 5x,ale chviličkově :wink: .akorát se mi teda matýnek opět nacpal nad ránem do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
dnes jdu mrknout na nějaké knížky k vánocům,tak snad něco pořídím :wink: .
matýnek už je myslím v pořádku,ani zakašlat už jsem ho dlouho neslyšela :grinning: ,ale raději to ještě ťukám :wink: .

adélko :slight_smile: ...adresu máš v ip :wink: ,děkuju.už se na ten závěs moc těším :dizzy_face: .
ale teda ti tchánovci...to snad ani není možné :cry: .je to k nas...,ale taky hodně smutné :frowning2: .jak je může zajímat vnuk,když je nezajímá ani vlastní syn :confounded: ,opravdu katastrofa :frowning2: .

zlobi :slight_smile: ..fotečky pěkné :slight_smile: .tak doufám,že zůstane u mišky jen u rýmečky a nic se k tomu nepřidá :wink: .

mur :slight_smile: ...tož to by mě teda taky naštvalo :sweat_smile: ,trolejbusem,bože :pensive: .pošleš prosím tu fotečku i mě?taky pořád špekuluju s tím focením :grinning: .

tak prozatím končím :wink: .všem pěkný den a hlavně pohodový :slight_smile: .
papa
26. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
ahojky holky,
malá celá podivočená z času,usnula včera v 18hod...vstala ráno v 6hod...hnus děs. No už at to strávíme všichni, páč Jirkovi to leze na mozek, včera v 3.30hod vstal a dnes to samé...
26. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
u nás to naštěstí přešlo nějak bez následků :sweat_smile: .ale přes den spal matýnek jen jednou,1,5h a to ještě na dvakrát :unamused: .
večer v 19 h.už chrněl jako šípková růža :grinning: .
ale taky to nemám ráda,hlavně proto,že už je brzy tma :confounded: .
26. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky, my byli ve cvičení a super, i jsme si zamlsaly perníčky:slight_smile:
odpoledne vyržáme na halloweenskou akci u školy. Děti tam budou v maskách, bude tam lampionový průvod a vypouštění balonků štěstí. tak jsem zvědavá co na to Mates bude říkat.
My v noci dobré, vstával v 6h, což je starého času 7h, takže v pohodě. A dnes jsem se vyspala i já :slight_smile:
Jdu vám poslat to foto:slight_smile:

Ined: paráda,že Matýnek už nekašle. a s toupostelí, to ho budeš muset rázně asi vystrnadit, aby se ti tam nezahnízdil:slight_smile: pořídila jsi nějaké ty knížky?

adeli: ať jste brzy zdraví!
26. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahojky
tak ja byla u dr. a dobre nikde to nema vlezene ale ma nejaky sirup kapky a leky na noc
pak jsem byla u mamky a po ceste domu u kamosky na kafco..
u nas na modre se stala hruza..kluk co bydli kousek od nas jel na kole do prace a najaka kur..(uz ho policie nasla)ho srazila na rovne ceste rano v sest..jel 160 a zaspal..500 ho tahl a pak ujel dom tam si vzal jine auto a jel do prace..bydli vedle v dedine..no hnus co se dneska deje.. :cry: :cry: :cry:

mon..aha ja ze jsi ti pletla..
jdu za petosem a pujde spat odpolko nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ined..tch.uz no coment :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky, akorát jsem došla ze cvičení. Jsem se pěkně protáhla. Odpoledne jsme byli na tom halloweenu pro děti a pěkné. Plno masek, jedné se Mates bál, to jsem říkala i já, že potkat to večer, tak se asi po.... pak byl lampionový průvod, tak jsme šli a pak v parku pouštěí balónků štěstí. to bylo moc pěkné a Mates unešený. Trošku mrholilo při tom, ale i tak jsme se dívali. Fakt pěkné. Jinak 17.11. to bude na Středu u Kostela a pořádá to město a bude tam i ohňostroj.

adeli: ježiši to je děs. jako jak může někdo odjet to nechápu a pak ještě si vyměnit auto a jet do práce jak kdyby nic. Takové lidi bych fakt zavírala na doživotí
26. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.