• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
To je děs, Adelí, můj už s tím přišel z práce, že se něco stalo...to víš, u nich je to MEGA drbárna, jsou horší jak baby na trhu... :wink:
No my dnes super den, byli jsme se projít a malá zlobila venku, utíkala z velkého kopce dolů k vodě a chechtala se a ani jí nevadilo, že spadla, udělala kotoul a táta ji vzal a ona znova...rarach jeden...
26. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahoj holky, my noc dobrá, akorát budíček 5.30h ten posun času když to tak vezmu tak ráno je děs, ale jinak je to jak normálně. ale stejně byl hodný a ležel do 6,30h hrál si s medvídkem a pak jsme teda vstali.
Teď se chystáme do plaváni a pak ke kámošce a se zlobi do cukrárny.
Holky budu si objednávat ze stránek jak tu dala odkaz Monča: www.kouzelne-hracky.cz kdybyste něco chtěly tak písněte. Budu to objednávat ke konci tydne.

Honzi mě zase malý včera večer napálil hlavou přímo do obývákové stěny,že spadl na zem z toho. No jo utíkal a nedíval se kam, ukázal mi kde se bouchl a ještě jsem si dělala srandu, že to tam odřel. Pak tam pořád ukazoval, kde narazil. No sranda.
27. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
ahojky
u nas noc super super ale nevim zda vydrzi..
tak jdu neco delat ale moc se me teda nechce no aspon se preslecu :grinning:
27. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek zrovinka usnul,tak dám v klidu kafčo :slight_smile: .už jsem dnes něco i zvládla podělat,maťulka je hodný a i si pěkně chvilkama sám hrál :slight_smile: .noc byla u nás taky docela v pohodě,dokonce jsem ho udržela v noci v postýlce,až těsně před vstáváním šel ke mě :slight_smile: .
no nevím,jestli se tak dojídá,co shodil při nemoci,ale jakmile vidí nějaké jídlo,hned začne mlaskat :grinning: .je jako kyselinka :grinning: .
včera jsem pokoupila matýnkovi knížečky v vánocům a mám ještě objednanou knihu pro kubíka,od viewegha-novinku,taky už se na to těším :grinning: .
jinak je u nás vše v pohodě :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...koupila jsem knížečky-slova,barvy,hračky a zvířátka :slight_smile: .
http://www.rebo.cz/rebolist.asp?k=115 tady je odkaz...je tam toho víc.ale to je asi už pro matýska nebude,je přece jen větší,ikdyž...vím já :slight_smile: .ale jsou to pěkné knížečky,matýnek si hrozně rád prohlíží a pěkně ho to zabaví :slight_smile: .včera jsem chvilku přemýšlela nad tou akcí,ale matýnek z toho ještě nemá rozum a tahat ho mezi tolik se mi ještě nechtělo,přece jen se sotva vyléčil.toho 17.11.uvidíme,četla jsem o tom,ale je to až v 18h.to je pro nás docela pozdě :confounded:.možná jen na chviličku :wink:.já se hrozně těším 27.11.na rozsvícení stromečku,to má i kubík volno a začíná to v 16.30h.minulý rok jsem byla s matýnkem sama.ale to byl ještě prďolka malinkatý :dizzy_face:.
teda ale to jsou úrazy :confused:,lavně že je odřená stěna,ne hlavička :grinning:.

adeli :slight_smile:...panebože,to je fakt děs :confused:.já nechápu,jak se tak někdo může zachovat :angry:.s klidnou hlavou...možná je vrah,to ani neví a v klidu si vymění auto a odjede do práce :confused: !??co je to opravdu za dobu :fearful: :rolling_eyes:.
u nás teď ty noce jsou taky lepší,vylezl nám totiž druhý zoubek nahoře,tak bych to přičetla tomu,že je chvilku klid.tak už jen 16 zoubků a bude pokoj :confused: :grinning:.

moni :slight_smile:...tak jsem moc zvědavá na miščiny míry :slight_smile: !!!pak hned písni,jak budeš moct :wink: !!!

tak holčinky,všem přejeme pěkný den a opatrujte se :slight_smile: !!!
papa :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
ahojte
tak 9,450g a 76 cm. vše v pořádku prý krásná šikovná holčička. rýma zatím prostě rýma nic víc k tomu tak snad nás to brzy přejde.
to rozsvícení stromečku zní dobře ined tomyslíš ve zlíně?
ty knížky jsou pěkné
jdu dovařit oběd rychle ahoj
27. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
no schvalne juknu kdy mel petan tyhle miry :grinning: tak petrik mel v 6 mes.vasi delku a v 7 vasi vahu..to byl mamlas :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
adel kolik má teď? dr. mi říkala že hodně platí že když se ve dvou letech vynásobí výška 2x tak je to výška v dospělosti.
27. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak já jsem odpoledne vygruntovala,makala jsem jako ďas :grinning: .tak budu mít zítra pohodku.tatínka ale budeme mít v práci :frowning2: ,takže možná pojedeme opět k babi na besedu :slight_smile: .
matýnek má pro změnu na zádečkách trošku vyrážku,ale myslím a doufám,že to jsou jen potničky.dopoledne se při spánku docela zpotil,tak snad mám pravdu :sweat_smile:.

zlobi :slight_smile: ...pěkné míry :slight_smile: .
to rozsvícení stromečku myslím v otrokovicích :slight_smile: .
ve zlíně by to mohlo být také pěkné,ale na nás už to bude určitě pozdě :frowning2:.

mur :slight_smile: ...tak já bych teda kdyžtak objednala z toho odkazu tady toho maňáska :dizzy_face:
http://www.kouzelne-hracky.cz/manasci-a-kornouty1/manasek-s-malyma-nohama-pejsek/
pak písni co a jak,ju? :slight_smile:předem děkuji :slight_smile:.

holčinky,všem pěkný večer,papa :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
ahoj holky, my v plavču dnes dobré, takže minulé "topení" nenechalo následky. Pak jsem šla ke kámošce a pak jsme měli scuka s Mončou v cukrárně. Mají tam dobrůtek moc a mňam :grinning:

Mony nestraš s tou výškou ve 2letech a vynásobení 2. Když vynásobím teď co má, tak už má přes 180cm. Chudák:slight_smile:

Ined: jdu se mrknout na ty knížky. Jinak co se týče toho maňáska, tak klidně objednám. Tak snad to budou opravdu jen potničky. Nebo to může mít třeba z nějakého ovoce...
27. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky holky a dobrý večer, my dnes hezký den...akorát na cvičení malá prostě odmítala civičit a hrát si s dětmi a šla rovnou na rotoped, asi aby nedopadla jako má...no my máme 82cm ted, uvidíme co bude v 2letech...váhu nevím, dovím se 26.11., ale měli jsme už v srpnu víc jak Miška...měli jsme 9775g, takže tak...a měřili jsme jí ve stoje a má 82cm, ted se vytáhla trošku...
No jinak u nás snad taky bude nějaké rozsvicování....
No já jsem se kukala a objednávat nebudu teda zatím nic, přemýšlím nad tou postýlkou pro panenky...
27. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
bre ranko..
mon..97cm ale jeste nemame dva roky..ja citam ze bude po tch.ten ma 2 metry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky no budete mit modelky :grinning:
letim na modru dneska mam 5 zenskych paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
pekny svatecek pa :dizzy_face:
28. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
tak už mám navařeno,vypráno,matýnek spinká,taťka je v práci,tak chvilku zrelaxuju :wink: .zítra dojede můj taťka,tak pořád přemýšlím co ukuchtit dobrého,asi udělám gulášek a my ho pak dojíme s kubou v pátek na oběd :wink: .
matýnek tu vyrážku má pořád,ale jen tak neznatelně.možná to může mít i z jablíček,pořád nějaké hlodá :grinning: .jak není vyloženě osypaný,neřeším to :wink: .
holky,teda pěkné míry mají ti vaši drobečkové :grinning: .matýnek měl teď na kontrole jen 9500g,shodil po té nemoci,v roce měl 9700g :unamused: ,ale jak ho tak sleduju,brzy to dožene :grinning: .

mur :slight_smile: ...to je dobře,že topení nenechalo následky,však on je taky matýsek pěkné nezmařisko,toho jen tak něco nezastraší :grinning: .ta vyrážka...taky si říkám,možná fakt z těch jablek,on by je okusoval pořád.má už totiž 4 zuby :grinning: !!!

honzi :slight_smile: ...ta postýlka byla pěkná a určitě by si s tím adélka vyhrála dlouho :wink: .

adeli :slight_smile: ...tak to bude petřík pěkně urostený :grinning: .to moje teta vždycky bratránkovi říkala...klekni,jednu dostaneš :grinning: ,má 2,05cm :grinning: .
ty se teda dnes nudit opravdu nebudeš :slight_smile: .

tak holčinky,pěkný sváteček přejeme a samozřejmě krásný den,papa :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojky holky!
Už je mi po vás smutno doufám,že nám pc brzo spraví.
Ined:Matýsek má hezkou fotečku v Otrokovických novinách :slight_smile:
Mějte se všichni moc fajn :wink:
28. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem skoukla pohádku a uklidila a uvařila a malá usnula, tak budu chvíli relaxovat. Půjdeme se asi projít ven pro tatínka, dnes ho máme v práci, volno má až v pátek, což je lepší.
Jinak jsem Adélku měřila, 38teplota od zubů, proto tolik protivka a má 82cm, měřeno ve stoje. No uvidíme kolik bude vážit na půlroční prohlídce, tip tak 10,4kg :wink:
28. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
ahojte,
tak koukám že jsme drobečci :slight_smile: ale holt nikdo u nás není nijak veliký tak nemá po kom. a u holk yto nevadí :slight_smile:
my noc dneska fajn, ale ted po odpoledním spánku je protivná tak nevím. rýma furt tak nějak trochu.
mur to je fajn, že topení je bez následků, včera mates vypadal v cukrárně živě :slight_smile: a vypadá teda zajímavě ostříhaný :slight_smile:
deli ahoj, kde se flákáš :-P
uvažuju nad kolíbkou, miška jí kolébá v yamaze. akorát ona i do dětské postýlky co má doma sama leze tak se bojím aby nelezla do kolíbky :slight_smile:
honzi a jak to zvládáš s adel uklidit a uvařit, ona si hraje sama? to je jen čirá závist :slight_smile: miška už chvíli vydrží, ale že by se u toho dalo tolik stihnout to ne :frowning2: a jestli má teplotu tak asi moc ven ne, ne?
to je hrozné, se miška vzbudí, pojí a je tma, fuuuj. ale i přesto hezký zbytek dne :slight_smile:
28. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
ahojky holky.
tak ja jsem doma..docela fuska :dizzy_face:

http://www.hero.cz/SUNAR/Zabava/364/
detske pinicky..petan na ne pari :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
mon..co nejakou pohadku?ja kdyz si potrebuji uklidit tak si petan dela party na koberci ja pustim krtecka a dam mu na zem do misky cerealni kulicky a detske susenky a sedi a diva se :dizzy_face:
28. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
tak pohádky pouštím když fakt něco nutně potřebuju nebo je moc protivná, ale ta by asi byla ochotná na ně koukat furt a to zase nechci :frowning2:
ale krtečka zbozňuje a ještě Tip a Tap :slight_smile:
co nehty adel? :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
tak ja taky nechcei aby porad cucel ale kdyz chci uklidit aby tady nebyl bordel tak pustim..nebo rano u toho snidame :grinning:
jo nehty dobre :grinning:
28. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky, já dnes byla s malýmu ségry. Odpoledne jak spal, tak jsem jela dom vyčistit kočárek, neboť mi volala paní a konečně prodávám i ten sporťáček, takže mi zůstávají jen golfky. Jsem ráda, že jsem se všech kočárků zbavila a v zimě to snad nějak zvládnu. Pak jsem si jela pro Matese, unavený jak nevím co, spal jen 1,5h a ještě ráno vstával brzy, takže už teď chrní.takže zítra očekávám budíček v 5h asi:frowning2:
My u tv teda nevydržíme, jediné u čeho Mates vydrží je znělka večerníčku a samotný večerníček nic. A teda ještě losování sazky, na toho panáčka na balónkách se díváme pravidelně. ale teda dnes ho brala Jasněnka a létají švec, to fakt normálně hleděl, sice sem tam si donesl hračku, ale zase seděl a hleděl :slight_smile:
Já teda teď nevím kolik máme, ale v 18měs měl Mates 86cm a 11,65kg :grinning:

Mony: on teď není ostříhaný. Je naposled v létě, ale jak byl po plavání tak mu to všude stálo, tak byl jak rákosníček. Ale je pravda, že jak mu to tam stálo, tak mu to tam stává, to říkám, že tam má debilní vrkoš a pokud to nepřeroste, tak mu ty vlásky zatím tam budou stát nahoru, kor když nosí čepice:slight_smile: teď to necám růst přes zimu a na jaro opět budu šmikat. Jde to pěkně poznat jak tím stříháním ty vlásky houstnou a hlavně sílý, užje nemá takové pápeří, ale pevné. Jinak já taky s malým uklidím i navařim. Sice u toho vaření mu musím pořád něco dávat, když vidí, že já něco chystám...ale jinak v pohodě. on si jezdí na motorce, kreslí nebo si s něčím hraje. akorát teda u vytírání asistuje a to bych ho přitom odstřelila. Sám má hadru a smetáček s lopatkou třeba a dělá to co já:slight_smile:

Ined: to osypání fakt může být s jablíček, třeba bylo nějaké kyselé tak se osypal, ale pokud to není nic strašného tak to neřeš.

Adeli: teda ty jsi se pěkně rozjela s těma nehtíkama. Je super, že máš moc klientek.

Deli: ahojky, jde poznat, že vám nejede pc. Co Míša ve škole?

Honzi: teda to se Adélka fakt vytáhla. Jinak jsem se rozhodla pro ty Napajedla. Teď mi to bude stačit a pak budu chít Matese nějak více až bude mít 2roky. Takže někdy jak mi to vyjde, tak tam sfrknu se zajet domluvit, mám sice telefon, ale chci se mrknout osobně na nějaké vystavené fotky tam...

Pěkný večer.
28. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
adel tak já jí to taky pouštím abych se nasnídala, nebo někdy k jídlu jí nebaví prostě u jídla sedět tak na udržení a na změření teploty a tak...to ne že ne, proto už to pak nechci :slight_smile: někdy mi přijde že na to kouká moc. fakt si i pamatuje a ví co přijde :slight_smile:
tak miška mi asistuje u všeho - teď teda tátovi u spravování postýlky. ale za chvíli se dožaduje spolupráce. smetáček má svůj ale můj je přeci lepší :slight_smile:
a když se chvíli věnuju něčemu jinéme tak se po mě začne sápat a kňučet a pak řvát že chce ke mně.
jinak s tím focením v DM v knížce za body je sleva na fotoknihu tak asi udělám mišce na vánoce :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
tak ja valim do vany a spat..pac na 10 mam cocky a jeste musim zabalit a dopravit petana na modru :grinning:
dobrou :pensive:
28. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
matýnek už konečně usnul,ale teda teď po té změně času je to děs.prostě večer nemůže zabrat a to přitom je od 15h vzhůru :confounded: .
byli jsme u babi a dědy,matýnek řádil jako černá ruka,všude nadělal binec jako v tanku :sweat_smile: ,ale maminka to samozřejmě pouklízela :wink: .dovezla jsem si tam maso na zítřejší guláš,dala do lednice a samozřejmě ho tam zapomněla :rolling_eyes: .celá já :sunglasses: .
cestou na štěrk jsem vlezla do cesty těm náckům co si tady dali sraz :angry: ,plné otrokovice policajtů,i na koních tam byli,plné antony i obrněné transportery byly vidět.nad hlavou vrtulník :confused: ...jsem vylezla ven a na chvilku se zděsila,že snad vypukla válka :sweat_smile: .
řekla jsem si,že to projedu parkem u polikliniky a oni byli zrovna tam,naštěstí pěkně obklíčení :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale teda čumilů tam bylo habakuk :grinning: .no já jsem raději mazala pryč :wink: .

mur :slight_smile: ...ty jo,ty si necháváš jen golfky?no abys pak nesháněla sporťák :grinning: ,napadne sníh a s golfkama ani nevyjedeš :sweat_smile: .no ale tak vezmeš saně :wink: .já naopak přemýšlím,jestli na zimu neposkládat to tako,ať si neničím kola na sporťáku a vydrží nám ještě na příští rok :wink: .ale stejně myslím už pořídíme také nějaké golfky,na nějaké cestování a a tak :wink: .
prosím tě,mrkni schválně kolik měl matýsek v roce :wink: .

adeli :slight_smile: ...díky za tip,hned zítra to matýnkovi pustím,aspoň nebudu muset zpívat já :grinning: .ježiš,ten bude zase trsat :grinning: .on jak uslyší první tón,už se podlamuje v kolínkách,prča :grinning: .
jejda,já se tak těším až matýnka zabaví na chvilku pohádka :sweat_smile: .taky nechci aby na to čučkal pořád,ale je fakt,že pokud je potřeba uklidit nebo prostě něco udělat,každá půlhodinka je k nezaplacení :wink: .já teda s matýnkem občas něco taky podělám,ale hrozně záleží na tom,jak je zrovna naložený.teď už je zase docela v pohodě a chvilku vydrží,ale při té nemoci jsem neudělala fakt nic.ale to je jasné :wink: .

deli :slight_smile: ...ahojky osobo :grinning: .už jsem si říkala,kde tě je konec :frowning2: :sweat_smile: .tak šup šup,pospravovat,hop na icq a domluvíme tu prochajdu,konečně :sweat_smile: .a ještě mám pro tebe na vrácení nějaké věcičky :slight_smile: .
28. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
holky :slight_smile: ...já to také balím.dám spršku,dopiju čajík,chvilku počtu a jdu chrnět.v tv je houbelec a jsem stejně nějaká utahaná :pensive: .
tak všem přejeme dobrou a hlavně klidnou noc :slight_smile:
papa
28. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
dobré ráno holky,

normálně jsem včera usnula s malou a spala jsem od 20hod až do 7.50hod, síla, byla jsem fakt vyflustlá. No mně dojde malou fotit asi v sobotu holka od bráchy a pak uvidím, co s těmi vánočními. Taky jsem si říkala ta Napajedla. Jinak s Adélkou vařím, uklízím, vše....nehodlám kvůli ní dělat nějaké ústupky a ze sebe otroka, taky plakávala, ale zachvíli ji to přešlo, pač mě vidí a ví, že nikam nejdu, ale jinak Adélka mamánek není, jak jsme s dětmi, tak o mě hodinu neví a to můžu klidně na WC a nezaregistruje to, doma je to s WC horší....jinak taky když vařím, tak jezdí na motorce, vozí panenku, chce jídlo, sedne si tu na své místo a krmí panenku a tak...a včera na Jasněnku jsem se podívala na celou i s Adélkou, kukala a jak viděla letět ševče, tak hned "tadlo" a jak mu král řekl, že to je "čert", tak hned "blblblbbl"....už ji strašíme, že příjde čert a ona z toho má srandu jak cosi a když jí řeknu čerte, tak udělá "blblblblblblb" :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
dobré ráno,
tak my noc ...jako spala od 21-8 ale hroozně se vrtěla a chrčela takže jsem se moc nevyspala. na kojení se teda vzbudila až v 5 ale jsem taková praštěná.
honzi to je fajn, že už není mamináč, si pamatuju jak byla velký a jak jsi toho měla dost :slight_smile:
já tak zvládám chvílema něco dělat chvílema si hrajeme. jak v kuse dlouhou dobu nevydrží.
jak to máš vůbec honzi s prací ještě pracuješ?
my možná na mikuláše uděláme premiéru víkend u babi bez nás. no my to nějak neslavíme takže nám to neva. a čerta by se asi bála.
ined my jeli od našich a všude cajti, jsme si říkali co se děje, tak už víme :slight_smile:
tak hezký den - i když teda nic moc nevypadá
29. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
no já chci malou taky dát k babi na víkend, uvidíme, zda to klapne a skončit tak i s kojením.
Adélka byla mamináček, ale ted už si musí vystačit i sama, jak jsem na PC, tak chce ke mně, protože ráda mačká klávesy.
Mony mám na Tebe takový dotaz a prosbu zároven...budete v neděli doma? jedu k mamči, Jirka něco má a potřebovala bych tak po obědě půjčit sedačku a do večera bych Ti ji vrátila, jestli by to šlo...vy už nejezdíte ve vajíčku? Naší malé by ještě vystačilo, půjčila bych si ho....teda pokud budete doma. Dík moc....
29. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
honzi v neděli ..půjdeme na šípky a někam ven,ale tak jako doma budeme, stačí se domluvit kdy. a vajíčko půjčíme. jezdíme ve větší a stejně ani nikam autem nejedeme v neděli.
kdy dáš malou na vík? já kojení ještě ne, ale tak zkusit to s nutrošem nebo bez ničeho ať pak v lednu vydrží a v lednu pak skončit.
29. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
u nás noc docela šla :slight_smile: .
dopoledne dojede ten taťulda,guláš málem nepřežil :fearful: ...fakt bych někdy potřebovala aspoň dvě ruce navíc,naštěstí jsem včas zasáhla a zabránila totálnímu připálení :sweat_smile: .ale je dobroučký :dizzy_face: .
dnes mi došla s matýnkem trpělivost při dopoledním uspávání,takže jsme najeli na metodu samostatného usínání...už mě to opět nebavilo...dělal blbiny,přitom zíval a bylo vidět,že by spal...takže jsem ho pěkně šupla do postýlky,pac a pusu,odchod,no řval jako pardál,ale po deseti minutách usnul.sice jsem musela u něj postát,ale není kam spěchat :wink: .pomaličku :slight_smile: .ale večer to bude určitě zážitek :fearful: .

honzi :slight_smile: ...já bohužel doma mamánka mám a to tak velkého,že je to někdy na hlavu :frowning2: ,ale fakt nevím,co s tím dělat :confounded: .
blb je pěkný název pro čerta :grinning: .

zlobi :slight_smile: ...jj,bylo to tu včera jako ve filmu :sweat_smile: .
my se na čerty určitě podívat půjdeme :wink: .a určitě,teda pokud budeme zdraví půjdeme na mikulášskou besídku,tam se čertovi nevyhneme,ale většinou ho dělá myslím švagrová,tak to bude hodný čert.nerada bych způsobila matýnkovi nějaké trauma :sweat_smile: .

holčinky,pěkný den všem,ale teda to počasí....škoda mluvit :angry: :wink: ,
papa :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky, tak mi noc super. Když vezmu, že spal od 19.15 do 6.15h v kuse, že jsem o něm nevěděla, tak paráda :grinning: ještě by mohl prodloužit ranní vstávání a jsem maximálně spokojená, ale i tak je to paráda.
Hned ráno jsem šla s Matesem a kámoškou na kontrolu na gyndu, první šla kámoška a pak já a ona mi hlídala malého v čekárně. No vzal si tam jakousi knížku o antikoncepci a nechtěl ji pustit, zažraný do toho i v autě pořád na ni hleděl. Jela jsem s ním pak do tesca nakupovat. Koupila jsem si mikinu a pak teda potraviny. V sobotu máme oslavu, tak předběžně něco, abych mohla zítra péct nějaké dobrůtky. Počasí nic moc, ale tak odpoledne půjdeme ven i v dešti. jdu poslat kočárek.
Jinak ti anarchisti, já nevěděla první co to je. Jela jsem od ségry, rtulník, všude policajti a nechtěli lidi v autech pouštět do města. Já jela okolo barumu. Jsem myslela, že havárka nějaká veliká a pak jsem se dozvěděla co bylo. Se ti Ined nedivím,že jsi zdrahala pryč, já bych udělala to samé.

Ined: jj jen golfky mi zůstávají. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem konečně prodala ten sporťák, i když jsem si říkala, že s ním tu zimu projezdím spíše jak s golfkama, ale když paní ho chce, tak rychle s ním pryč. Vždyť už ho prodávám 3/4 roku. Kdyby to prostě nešlo s golfkama tak třeba pořídím něco většího z bazaru. ale tak Mates stejně chodí, na sánkách ho taky budu vozit a když někam pojedu, tak holt to nějak zvládnu, musím. moc maminek jezdí v zimě s golfkama,tak i já to nějak udělám.
No vidíš, nakonec jsi gulášek zachránila a je dobrý. S tím uspáváním asi holt neustupovat, ty děti jsou přece jen pěkně vyčůrané a ví, že my rády ustoupíme, když nám hrají na city.

Honzi: tak to zkus s tím víkendem dát malou pryč. Jako já jsem ráda, že Mates sem tam spává i jinde, za prvé není závislý na mě a za druhé s ním můžu kamkoliv, takže je to dobrá výhoda. Ale s tím kojením nevím, to by jsi ji měla dát nějaké UM mléko jestli se ti v noci budí a nebo ráno je na to zvyklá¨. Já jsem teda ráda, že Mates nutrilon stále pije ráno a večer, neboť jinak potřebné množství mléka bych do něj nedostala. Vidím že Jasněnka se líbila i Adélce. Malý byl zase nejvíc hotový z čarodejnic, asi si to pamatoval z halloweenu-lampionového průvodu :grinning:

Moni: ale u vás je to pěkný pokorok, když se Miška budí už jen v 5h na kojení. A kam chodíte ve ZL na šípky? To mi mikuláše jo, chci jít s malým někam ven, aby se mrknul. a Mikuláše dělá u nás i děda doma, ale dá si jen čepici a předá balíček hraček a dobrůtek:slight_smile: já mám mikuláše ráda, pro nás to dělali naši od malička, vždy jsme jezdili s několika známýma na hory a rodiče nám dělali vždy super večer. Hráli divadlo v maskách a pak přišel mikuláš s čertem a andělem a rozdával všem dárky. Bylo to moc pěkné a chci, aby Mates viděl Mikuláše aspoň takto.

Holky mizím krmit. Mates chce papat a dělat hají. pak se ještě možná ozvu. pa
29. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.