• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Mony, dojela bych si pro ni tak v 13hod, můžu?
No jinak my taky půjdeme ven na Mikulajdu, jako loni...bylo to moc fajn loni. Malá mi nepozře žádné umělé mléko, mám jich doma dost, ale žádné ne a ne...prostě jsme koupili i granko a plnotučné mléko a nic...je to REBEL...
Co to bylo s těmi anarchisty v Otrokách?
jinak s těmi fotkami, murin, Ty pojedeš do Napajedel? Tak pak písni co jsi zjistla, ju? Já bych tam nechala popř. jen vánoční, jinak chci s malou venku vyfotit něco...
29. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
honzi ve 13h budeme doma a miška tou dobou usíná, tak tě poprsím aŤ mě prozvoníš na mobil, ne na zvonek :slight_smile:
mur chodíme hned naprotí nad zastávkou nad vlžanem a další jsou směrem ke kocandě. je jich tu dost.
miška se budívala v 6 na kojení, teď je to holt 5 no :frowning2: uvidíme. zkusíme nutroš a jinak říkala dr, že takjhle dlouho kojené děti dost často UM nechtějí tak stačí jen mléčné výrobky a miška je jí, tak možná bude jen na tom. uvidíme.
jinak nejsem zvyklá být bez ní, ani se na to moc netěším, ale na lyže se těším :slight_smile:
mikuláše mi nikdy neslavili, ale třeba bychom mohli začít. nějak to nemám holt vštípené :slight_smile:
tak co tam bylo anarchisti nebo nácci?
29. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
my taky tak usináme, jasné, procinknu Ti mobil jak budu dole a jen mi otevřeš, ju? Kolikáté to bylo patro? 5.patro?
No Adélka dnes ne a ne spaát...
29. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
jj 5. :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
tak tyhle fotky se mi fakt líbí :slight_smile:
http://www.maynka.cz/babykontakt.php
29. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme byli odpoledne se prjít na štěrkáč a nakrmili jsme labutě. Sice nám mrholilo, ale nevadí, Matesovi to nevadilo a mě taky ne. Pak jsme řádili doma, zabalili kočárek a děda ho jel poslat. Mates řval, jak viděl, že jsem ho složila a dala do pytle, jsem s ním musela i odejít pryč. Navečer jsem dělali štrůdl, tvarohovou štolu(příprava na vánoce :sweat_smile: ) a ještě frgál. Zítra budeme dělat najaké slané dobrůtky.

Mony: no jo trošku z ruky Praha, ale takové foto ti udělají v každé fotografii, když si řekneš. Nemusíš mít jejich určité téma.
Já jdu do Napajedel, už jsem se rozhodla, někdy tam sfrknu a pak ještě řeknu ségřiné kámošce, co jí fotila celou svatbu a moji jen dopoledne u mě doma. a to budu chtít fotky z parku, procházky... a pak na narozky nechám Matese vyfotit tady v Otr.
29. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak u nás noc děsná,matýnek pořád poplakával,kňoural,pak jsem si ho vzala k sobě,protože už to nešlo vydržet a to zase noroval a vrtěl,až se pročůral :confounded: ,takže jsme ve 3h,přebalovali a převlékali.jsem jako přejetá parním válcem :unamused: .
včera jsme byli odpolko venku,matýnek se prospal venku,protože jsme šli doprovodit dědu a pak jsme zapadli do cukrárny s kámoškou a její malou :grinning: .co taky venku,bylo škaredě :wink: .takže celkem fajn den.
matýnek usnul večer sám asi za 20 minut,ale ani nijak neplakal,chvilkama bylo ticho,tak už už jsem myslela,že spinká a pak se zase ozval,ale říkám,bylo to opravdu překvapivě klidné :slight_smile:.
dnes už budeme mít odpoledne doma tatínka :slight_smile:.
v neděli nás čeká to kino,ale v pondělí hned jedeme na ko na kardiologii,s tím šelestíkem :frowning2: ,tak snad to bude dobré :sweat_smile:.

adeli :slight_smile:...včera jsem pustila malému to rádio sunar a ten ťuňťa se toho bál :sweat_smile:.

zlobi :slight_smile:...pěkné fotky,takové se mi opravdu taky líbí :wink: .já ty kýčovité s křidýlkama andělskýma a tak moc nemusím.

mur :slight_smile:...jejda,chudák matýsek s tím kočárkem :sweat_smile:,asi ví,že už bude capkat převážně pěkně po svých :sweat_smile:.
mě ty fotky z těch napa se osobně moc nelíbí,nevím,přijdou mi takové...?nevím,jak to říct...obyčejné?bez nápadu?fakt nevím...,ale je to jen můj názor :wink:.

holčinky,tak všem pěkný den,musím končit,matýnkovi se vůbec nelíbí,že maminka píše a nevěnuje se mu :rolling_eyes: :grinning:,papa :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky, my noc super :grinning: asi vás tím nebudu už deptat :grinning: Dopolko jsme byly ve Zlíně i s babi na nákupech. Makému jsem pořádila bodýčka a trika s rolákem a ještě vyteplené manžestrové lacláče ať je frajer v teple:slight_smile: já sobě světřík a tričko s rolákem. Pak babi mi pořádila odličovač, řasenku a sprcháč s yves roche(teď přesně nevím jak se to píše) Mates vytuhnul v autě, tak jsem ho přendala do kočáru a chrní jak zabitý:slight_smile:
Já jdu večer do hospůdky, tak tady nebudu a zítra máme oslavu, takže přeji příjemný večer a pěknou sobotu...
Jo jinak kdo by měl zájem, tak zítra po Otr. jezdí takový ten vláček, jezdí ze Štěrkáče až na hřbitov do Kvítkovic. Já kdybych neměla oslavu, tak jedeme, ale bohužel.
Jo a co nějaký ten srazík???

Ined: on řval, protože si na něj zrovna chtěl sednout a maminka byla tvrdá. On totiž vždy došel do garáže a vybíral si kterým kočárkem pojede a teď holt už je tam jen 1, ale nevadí. Fusak na něj pasuje a Matesovi na nějaké to popojíždění stačí. a když bude metr sněhu tak to jistí sáňky:slight_smile:
Jako ty fotky co jsem poslala nic moc. Já právě viděla jiné u kámošky, ale nemůže je najít, se stěhovali a prostě foto nikde:frowning2: ale jinak je u mě změna. Nakonec mě bude fotit ségřina kámoška co jí fotila celou svatbu a mě jen dopoledne u mě doma. Budou to fotky z venku a z domu, takže žádné načančané, prostě normální, ale profi. Ježiš ta noc, no to musel být děs. Já bych se s Matesem nevyspala, ten je taky jak krtek a pořád se točí, kope... a nefunguje na vás něco z těch rad: Každé dítě ví jak spát nebo jak to je?
30. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
ahojte
my noc fajn, sice vnoci zakňourala, ale jinak v 5.30 kojení v 7 další a ještě do 7.30 spala. usnula sama v 21.ale přes den spí o to mín max 1,5h..ale tak pokud se vyspíme v noci tak to měním klidně :slight_smile:
mur já nemyslela, že pojedu fotit do prahy, ale že se mi líbí tento styl a to rozhodně nedělá každý. nemám ráda ty křídýlkaté atp fotky. to co jsi mi posílala pak to je moooc pěkné
ined děsná noc teda :frowning2: chuďátko :frowning2: šelest bude v pořádku, bratranec mišky (ted 2,5) to taky měl a po roce nic a klid :slight_smile:
pěkné ceny mur :slight_smile:
srazík já až další týden po maĎarsku leda.
30. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:
holky ohledně toho focení, tak mě se docela líbí práce tohoto fotografa, je z Otrok. a fotívá každoročně kolem Mikuláše MC centrech (Domino, Klobouček a v bývalé MC Zlín)
http://www.fotoligr.cz/index.php
Murin, teda víkend ti úplně závidím, já budu zas tvrdnout ve škole, navíc jsem naštvaná bo díky té kauze na právech v Plzni nechtějí uznávat absolvované předměty z jiných škol, takže musím vše od znova, i když mám za
sebou 8.semestrů :rolling_eyes: Srazík bych určitě dala, už jsme se dloooho neviděly....
Mony,kam se chystáte do Maďarska, do termálu?
Deny, jak píše Monča, tak ze šelestů se většinou "vyroste", Fil je měl taky ...tak si taky myslím, že se nemáš čeho bát :slight_smile:
Holky užijte si víkend, i když vypadá, že už bude pěkná kosa :sweat_smile:
30. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky, jen na skok, zachvíli odcházím se trošku ovínit :grinning: :grinning: :grinning: Mates už mi chrní, tak jdu hodit na sebe masku. Nakonec jsem si ho nechala doma a babičce dám chůvičku, však v noci dojdu. Jen teda budíček bude asi pro mě zítra krušný, ale nějak to snad zvládnu.

janista: no chudino, že to musíš dělat znovu, že to neuznávají. Fakt obdiv, já bych se nedonutila učit. Mě stačila angličtina v létě. Jak u mě rychle začala, tak rychle i skončila, jako vše:slight_smile: JJ tohoto pána znám fotky z různých center, i na těch masážích jak jsem kdysi chodila, tak tam byly jeho fotky

Mony: já jsem i na ty různé křidýlka, mě se to líbí. Když vezmu jak jsem malého nechala nafotit u Vaďky i Peťa Terezku, tak ty fotky jsou moc hezké a je to pěkná památka. Doma tak dítě nenafotíš pokud nejsi profík. Ale u ní to plánuji na jeho narozeniny, teď chci jen vánoční a pak se mnou. Pokud vánoční nepůjdou udělat(Mates nesnese nic na hlavě) tak holt jen naši fotku dám do rámečku a hotovo. A toto je kámoška, tak to bude super, že se nám bude věnovat jak dlouho budu chtít:slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Krásný slunečný den,
my dnes vyrážíme do Zlína, tak malá se těší na babi a babi na ni. Takže všem přeji krásný víkend.
Zlobi,zítra Tě jak budu u vašeho procinknu, počítej tak kolem 13hod.
31. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink:
PC ještě pokažený ale aspon někdy tu budu chodit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Míša měla od středy volno :grinning: ve čtvrtek ve 3 hodiny šla Míša na halloweenskou noc :grinning: a ráno v 10 hodin přišla domů :grinning: měli tam noční průvod městem a strašidelná diskotéka promítání filmů :wink: hry atd... byla to akce na ddm sluníčko :grinning: :slight_smile: ! Míše se to líbilo !!!!!!!! :slight_smile: Lukášek někdy zazlobí :cry: a něco provede ale jinak je hodný :wink: umí říct teta už se trochu rozmluvil.Jinak všichni zdraví zatím papa!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :grinning:
31. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
akorát Mša dnes jede do Zlína za babičkou ta se musí chystat :slight_smile: a ted už fakt pápí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
já jdu jen na skok,dnes mám vyloženě pracovní sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ráno jsem navařila,uklidila záchod a koupelnu,utřela prach,pak dala spát matýnka a šupala uklidit dolů chodbu a spol.prostory,blééé,to mě fakt neba.malý ještě spinká,tak chvilku spočnu,pak musím douklízet tady,jako po obědě :wink: a ještě chodbu a schody před bytem.a to bych se ještě dnes ráda dostala do sklepa,potřebuju tam vyskládat ty pytle od stěhování a hlavně najít vše vánoční :sweat_smile: ,ať tam neštrachám na poslední chvíli.a jako sladkou tečku mám v plánu večer žehlení :rolling_eyes: ,pokud teda dožiju :grinning: .zítra chceme do toho kina,ale včera jsem měla před spaním jakoby předtuchu,abychom nejezdili :confused: .tak teď fakt nevím...byl to docela silný pocit,ale třeba se mi jen honily hlavou myšlenky před spaním :wink: .

jani :slight_smile: ...teda,chuďátko :frowning2: a to neuznají vůbec nic?přece nebudeš dělat znovu osm semestrů :confused: ?!!s tím šelestíkem,no taky doufám,všichni mě uklidňují,ale jak jsme byli v té nemocnici,poslouchal ho primář a číkal,že je bez šelestu,tak třeba se to opravdu upravilo :slight_smile: .už na té první kontrole sám říkal,že to určitě nic nebude,že je to téměř neznatelné :slight_smile: .tak snad ano :dizzy_face: .
na odkaz mrknu,nestíhám :grinning: .

mur :slight_smile: ...s tou metodou...no zkusila jsem snad opravdu všechno,ale že bych byla stoprocentně důsledná,tak to asi ne...jako nepohladit,nemluvit,nechat fakt plakat...já to prostě nevydržím.ale i když krásně usíná sám,stejně se v noci budí :confounded: .já z toho přece jen nejvíce podezřívám fakt zoubky :angry: .
ten odkaz co jsi mi posílala na icq mi bohužel nešel otevřít :frowning2: .ale to focení doma může být super,to by mi vyhovovalo :slight_smile: .

zlobi :slight_smile: ...no jo,ani ta dnešní noc nestála za nic :frowning2: ,pořád dokolečka.
děkujeme s tím šelestem za pozbuzení :dizzy_face: ,dám pak hned vědět :wink: .
a kampak jedete do maďarska,vy světoběžníci :confused: :grinning: ???

holčinky,všem pěkný den a víkend,papa :dizzy_face:
31. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
teda ined ty jsi si mákla! s těmi šelesty to bude dobré!! :slight_smile:
co ta předtucha?
ty fotky se mi taky líbily a hlavně focení doma :slight_smile: ty křidélkové a váhové apod. fotky se mi fakt nelíbí. tak každá jsme jiná :slight_smile:
do madarska do gyoru do lázní :slight_smile: na 3 dny už se těšíme :slight_smile:
adel ahoj copak? :slight_smile:
honzi v pohodě čekáme tě :slight_smile:
jani co s tou školou cože to vlastně studuješ??
jinak jsme měli takovou malou oslavu ještě k svátku mišky. koláčky jsem pekla byly skvělé a miška byla centrem pozornosti a to ji vyhovovalo naprost takže si to užila :slight_smile: udělala jsem si vlny na vlasech žehličkou, jdu přidat foto :slight_smile:
31. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky, jen na skok a valím do postele:slight_smile: včera jsem to trošku přehnala, návrat ve 3h domů, v 6h budíček:frowning2: v 9h už jsem řídila auto a vezla naše na hřbitov, pak oběd doma i se ségrou... oslavovali jsme až do 19.30h. Já teda dnes už z čajem neboť bych to nerozdýchala.
Jinak jsem dnes vybrala na netu pro Matese nové světlo do pokojíku i lampičku. Ještě k tomu se rozhoduji jestli už neobjednám povlečení na velkou postel, že bych zrušila postýlku za chvíli. No uvidíme.

Mony: fotky super, vlny se mi moc líbí. Co jsi dělala za koláčky? já nakonec dnes naběhla do cukrárny na zákusky ještě.

Ined: teda ty jsi si mákla. Jsem měla vrtuli u zadku ne? :grinning: :grinning: já tak budu lítat zítra. Naštěstí Mates bude na prázdninách, tak budu mít na to klid. Třeba to byly prostě jen nějaké myšlenky. Do kina si zajděte a odreagujte se. A kdo by hlídal?
31. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma na otocku..v tydnu musim zase na cocky tak budu zase u mamky :grinning:
mon..pekne vlasky :dizzy_face:

ja uz pomalu vymyslim co dobreho udelam na petanovu oslavu..mam jeste cas..nemate nekdo napad na neco dobre orig. uzasne na jidlo ci dezert? :grinning:
1. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
ahojte
tohle jsem jedla u kámošky a bylo to výýýýborné
Těsto
5 vajec
10 dkg mletých ořechů
25 dkg krzstal. cukru
3 lžíce strouhanky
1/2 balíčku prášku do pečiva
vajíčka + cukr ušlehat, pak přidáme ořechy + strouhanku + prášek do pečivani,
plech vyložíme oplatky ( v celku) , hmotu natřeme na ně a pečeme na 160 c, krájíme vychladlé a teprve jednotlivé kousky zdobíme nejlépe den dopředu ať trochu natahnou
Krém
sladké kondenzované mléko vaříme 2 hodinz ve vodní lázni uvařené mléko musí býát tak husté že se dá krájet, necháme vychladnout. Utřeme 1/4 kg másla a uvařené mléko do něho lžičku po lžičce zamícháme
je to výýýýýborné. ten krém se dá mazat všude. brácha h odal do dortu (karamelové těsto taky super, můžu sehnat recept), nebo jen na takové vaflové pláty. pak jen přelít troškou čoko a super.
pak jsem dělala super koláčky
350g polohrubé mouky, 250g másla (nebo hery) a 100g taveného sýra (apetito). z těsta koláčky, náplň klasicky tvaroh, mák nebo další posypat drobenkou upéct tak 15-20min se peče a pak obalit v moučkovém cukru a mňááám. jsou hrozně křehké dobré, nejsou přeslazené.
jídlo jsme dělali nedávno návštěvě biftečky s rozmarýnovými bramborami tak se olizovala :slight_smile:
tak třeba tě něco zaujme :slight_smile:
my dnes byli na šípkách, odpoledne nakoupit mišce příbory a ještě pleny do madarska. už se těším :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky, já měla dnes úklidový a pak relaxační den:slight_smile: malému jsem objednala plno věcí na vánoce, svátek i narozky. Všechno to pak porozděluji :grinning:

Ined: objednala jsem ti toho maňáska:slight_smile: tak co byli jste v tom kině?

Adeli: já mám něco podobného jak píše Monča, ale já teda krém natírám rovnou na tu buchtu a posypáváse to sekanými ořechy a strouhanu čokoládou. Zítra mrknu přesně na recept. Jmenuje se to karamelové řezy. a co se týče jídla tak nemám radu, moc teď nevařím něco extra, spíše klasiku.

Mony: jaké jste koupili příbory, ty plastové?

pěkný večer
1. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
dekuji za receptiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
za chvilku jedeme na tu ko,mám docela nervy,plus ještě to,že s námi nejede kuba,jak měl,neboť onemocněl číšník,takže musí být v práci :confounded: .snad stihnu odpoledne matýnka uložit doma a pak písnu a budu reagovat :wink: .
zatím všem pěkný den,papa :dizzy_face: a držte nám prosím palečky :sweat_smile: .
2. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky, my byli dnes ve sluníčku a pak malý vytuhnul jak mrtvolka hned. Odpoledne se mu jdu kuknout na nějaké zim.botky. tak uvidíme jestli seženu.

Ined: držím palečky, pak písni co a jak....
2. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak opět jen na chviličku,dnes to byl opravdu horor.domů jsme dojeli až ve 14h.!!!z domu jsme odešli po deváté,paráda :confounded: .
nejdřív jsme čekali na ekg 40 minut,nepochopitelně,byly tam tři děti včetně nás :rolling_eyes: ,pak jsme šli na porodnici na utz,jenže matýnek ječel jakoby ho na nože brali,tak pan primář,že to takhle nepůjde,takže buď to vyšetření dělat nebudeme nebo malý dostane uklidňující injekci a tak se teda stalo.nejdřív se matýnek po chviličce začal řehtat jako piclý,fakt,jakoby lupl nějakého frťana,udělalo se vyšetření,ale pak ''začal přicházet k sobě''a totální děs.asi mu bylo zle,nemohl ani sedět jak se motal,nešlo ho obléknou,ječel jako tur,plakal a hrozně se vztekal.já jsem ho nemohla tak 45 minut pak vůbec uklidnit :cry: .a to nás čekala cesta do otrok.naposledy jedl v 9h.svačinku a pak už nic,ale nebyl schopný dát ani pár lžiček.nakonec teda konečně usnul,dojeli jsme domů,opatrně jsem ho vynesla nahoru,jen malinko vyslékla a ještě teda spinká.tak pak dostane obídek chuďátko,jen doufám,že už z toho bude vyspaný :sweat_smile: .já jsem byla tak vzteklá a nešťastná,že jsem se málem rozbrečela :fearful:
ale jinak teda je tam nějaký zvětšený průtok jednou tepnou,ale prý to nic není,další ko máme až v červnu :dizzy_face: .tak to jsem moc ráda,ale injekci už prostě nedovolím,kdyby tam byl aspoň kuba se mnou :unamused: ...dnes už jsem opravdu hin,tak snad už bude klid :wink: .

mur :slight_smile: ...dobře jsi udělala s tím číslem :wink: .a moc děkuji za toho maňáska,jak s penízkama :slight_smile: ?kino bylo super,i jsme si trošku pobrečeli,bylo to opravdu moc pěkné a dojemné :sweat_smile: .
dobře kupte :slight_smile: !

jdu malému pomalu chystat to papu,myslím,že se co chvilka vzbudí.papa :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
ined..no chudatko :frowning2: ja uz bych byla vzteky ruda a jeste brecela..se znam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
adélko :slight_smile: ...no však...slzy už jsem měla opravdu v očích :cry: .ale malý už je v pohodě,akorát trošku ublížený,tak se chce nosit a vyžaduje moji stálou přítomnost,ale to skoro pořád :sweat_smile: .pěkně pojedl a dokonce třikrát přešel sám od stolu k telce,cca 4-5 kroků :grinning: .
už je tu zase :angry: :grinning: ,tak jdu :wink: .
2. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
ined to je fajn, že je to dobré! :slight_smile: a ten zážitek asi děs, já řvala když mišce brali krev z hlavy...
2. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
noc u nás docela a představte si,že matýnek od včerejška pořád tak sám popochází :grinning: .dnes už toho nachodil :grinning: ,tak že by se snad opravdu rozchodil :grinning: ???
vařím oběd a hraju si s malým,tak jak pak půjde spinkat,ještě nahlédnu :wink: .
všem krásný den :grinning:
papa
3. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.