• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky..
tak u nas noc desnaaaaaaaaaaaa
dneska jedu k mamce a odpolko bude hlidat a ja si jdu na zimni bundu pac uz je kosa jak blazen a ja zadnou nemam..nejak nebyl cas ju koupit :grinning:

ined..matynek je sikula :dizzy_face:
3. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
holky,tak mám vytřeno a dokonce i uvařeno :grinning: .
matýnek chrupká :dizzy_face: .no je to fakt už chodec,pořád to zkouší a dokonce už přešel celý pokoj :grinning: !!!
já mám takovou radost :grinning: .

adélko :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face: .pěkně pokup :slight_smile: .já mám sice zimní bundu z loňska,ale pro letošek ještě poslouží.ale zase nemám zimní boty a teď jak jsme byli v neděli ve zlíně mi bylo už od noh fakt kosa :sweat_smile: .a dnes jsem tu zmerčila vrány :angry: .
3. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
ahojky holky,
my víkend u babi, dojeli jsme až včera večer, bylo super....dodala jsem pár foteček na naše stránky.
Mony, ještě jednou dík za sedačku.
Adelko a kam si jdeš kupovat bundu?Ńo já mám z lonska kabát, co mi donesl Ježíšek :wink:

Všem přeji krásný i když u nás nedeštivý den :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky, nějak nestíhám,no spíše nejsem skoro vůbec doma. Včera jsem malému koupila zimní botky, večer byla s Peťkou na chi-toning. Dneska plavčo a pak u kamarádky, a pak návštěva u nás doma. Jsem ráda, že sedím:slight_smile: musím postahovat fotky a pak půjdu chrnět.

Ined: teda to musel být opravdu otřesný zážitek:frowning2: a ke krůčkům gratulujeme, zachvíli se budete honit po bytě a jak se sejdem, tak bude dohánět naše draky:grinning:

Adeli: snad jsi si bundu koupila. já zatím chodím v podzimní, ale zimní pomalu už taky budu vytahovat.

dobrou noc
3. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
no tady je teda mrtvo...
venku hnusně, dnes jsme byli venku jen chviličku...
Adélka dnes jen a jen kecala, mazec, spala 20min a usnula v 19hod jak špalek...
Lidičky...já chci jaro a nebo sníh.... :frowning2:
3. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahojky
no bundu jsem koupila je celkem pekna..co bych chtela svou vahou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
honzi,..no ja taky chtela kabat od jeziska ale kdyz si vzpomenu jak se petan po mem porad plazi by bylo za chvilku po kabate :confounded:
3. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
a kde sis koupila Adi?
No já přemýšlím, že bych se dojela příští týden podívat do bazárku...budeš u maminky?

Dobrou noc všem :wink:
3. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
staci rict kdy a ja tady budu ...budu tady i ted ctvrtek a patek..v tescu je pekna takovy sportovnejsi strih a tm.hneda za 900
3. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek před chvilinkou usnul,už byl k.o.,no taky vstával v 5.50 :angry: .
včera jsem usnula v obýváku u tv a malý pěkně spinkal,ale jen jsem se přesunula za ním do pokojíčku,už začal kňárkat.tak si myslím,že samostané spinkání by mu jen a jen prospělo :wink: .uvidíme.po novém roce to nějak vykoumáme,museli bychom totiž koupit nějaký větší rozkládací gauč nebo pohovku a na to před vánocemi penízky nebudou :wink: .
včera jsme byla s matýnkem na odpolední spánek venku,pak jsme měly sraz s kámoškou a skončily v cukrárně :slight_smile: .
pak jsem doma zkoušela volat lidem,od kterých máme pronajatý byt,chtěla jsem se zeptat,jestli už teda přemýšlei co s tím bytem bude a hlavně,jestli si máme něco hledat...přece jen,čas letí,do toho vánoce a tak :wink: a.......
zůstáváme tady a dokonce možná dostaneme smlouvu na rok :dizzy_face: .že to paní probere s manželem :wink: .tak jsem ráda...hrozně ráda :grinning: .
matýnkovi jsem včera byla koupit nové papučky,trošku jsem váhala,ale zrovna včera byl v sama doma ortoped a ten teda říkal,že jakmile dítko začne capkat,má dostat na nožky papučky :slight_smile: .tak jsme pro ně šli.jsou to teda zase dpk,ale stály 398 kč,děs :confused: .dnes jsem si psala s kámoškou a ta chodí na papučky k baťovi,prý stojí okolo 200,tak budu chodit asi také tam,protože dát za papučky tolik peněz je mazec :confounded: .
a matýnek capká a padá a capká a padá,ale nevzdává se a zkouší to pořád :grinning: .je hrozně roztomiloučký :dizzy_face: .
však vy už to všechny kromě vlastně peťky znáte :wink: .

mur :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face: .jj,my to potrénujeme a pak se předvedeme :grinning: .a co vlastně spáchat nějaký srazík?dokud jsme všichni zase na chvilku zdraví :grinning: ?

adélko :slight_smile: ...hlavně že jsi pokoupila,já kolikrát na něco vyrazíma koupím prd :confounded: ,ale zato dotáhnu milionšest věcí matýnkovi a kubovi :sweat_smile: .

honzi :slight_smile: ...jj,sníh by mohl napadnout :sweat_smile: .mě už se o tom i zdálo,že jsem pak narychlo sháněla boby :grinning: .

holky,tak všem přejeme pěkný den,papa :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
tak my jsme po obědě :slight_smile: .venku sice hrozně fučí,ale my se nedáme :angry: :grinning: .za chvilku půjdeme nakoupit,pak nechám matýnka prospat :pensive: a půjdeme na hodinku do herničky,ať se matýnek vyblbne s ostatními dětmi :grinning: .
tatínek si zatím doma chviličku spočne a pak nastoupí místo mě,já se dám do vaření na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tak se mějte pěkně,papa :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
ined..no ja taky jen malemu..ale uz me byla kosa a porad jsem nejak nemela cas ani chut do mesta na bundu..
4. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
no venku kosa jak cosi, byly jsme na gagi (kačenky), Adelinku to doma nebaví a stavily jsme se na rohlíček a ted mi malá usnula, tak se jdu najíst a uklidit skřín,aby tam měla víc místa...
no a už tam i prsí...hnus :angry:
4. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky, my taky chrníme, dnes teda pozděj, ale nedá se. Byli jsme v yamaze na náhradní hodině a než dojedu dom a kdesi cosi, než pojíme...tak třeba bude spát dýl:slight_smile:¨
Počasí je opravdu děs, teď tady začalo i pršet do toho větru. Ale odpolko po spánku stejně půjdeme ven, došla mi složenka za kočárek takže musím pro prašulky. Dneska jsem si v tchibu koupila termoprádlo na hory. Měli tam plno pěkných věci, i mikiny bomba, ale prostě šetřit musím

Srazík: mě je to jedno, odpoledne můžu každý den a dopoledne jen středa a pátek.

Ined: tak to je paráda, že byste dostali i smlouvu na rok. A ty papučky-já taky kupuji ty dpk. Teď má sice kožené sandálky ještě z léta, ale taky jsou dpk. až budou malé vyrazím na papučky. Nevím já nějak na boty od Batě nejsem, nevím jaké tam pro ty děti mají, ale prostě chci radši kvalitu-zdravotní. I když co tak slyším tak hodně lidí tam pro ty děti nakupují.
kde jste byli v cukrárně v těch Kvítkovicích? já mám te'd strašné štěstí na toho sympaťáka-majitele. dost často se potkáváme a zdravíme se:grinning: si mě asi díky Matesovi zapamatoval :slight_smile:

Honzi: co to focení? už Adélku fotila ta přítelkyně bráchy?Moc pěkné fotečky na stránkách, kukala jsem se:slight_smile:

Adeli: i kabát by ti vydržel, ale bunda je opravdu lepší. Já mám teda 2kabáty a nechodím už ani v 1.

pěkný den
4. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
murin fotila ji v podnělí, ale to bylo je tak v parku, jak jsme šly na obídek a pak na kolotočích, na které Adélka musela, jak je viděla, ale na focení dojede v sobotu, tak se těším, to ji líp obleču, něco hezkého.
No jinak jsem říkala, že na víkend budu jezdit k mamči častěji, bylo tam supr...trošku jsem si odpočinula, protože Adélka běhala všude tam, kde byla babi...
my se chystáme taky ven, ačkoliv se nám tam teda vůbec nechce...ale co už, doma nás to taky nebaví.
4. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
ahojte
ined gratulace velké k chození :slight_smile:
jinak bačkůrky máme DPK. říkala mi dr a i na cvičení, že botičky obecně až když dítko víc chodí než lozí (což už u vás očividně je :slight_smile:) jinak já zastávám názor střídání. takže doma je víceméně v ponožkách bo máme koberce všude a na všech kroužkách a návštěvách v papučkách a venku v botech a má od všeho něco :slight_smile: zase nechci aby měla celý den nožku v botech či bačkůrkách. jinak s bačkůrkama DPK jsme moc spokojení.
adel fajn že jsi koupila :slight_smile:
dopol jsme byli v yamaze nevím jestli jí zítra stihneme, ještě musíme nakoupit a dobalit a pak jet.
snad bude trochu rozumné počasí, tady odpol pršelo tak ani miška nebyla venku. já šla na masáž protože se mi přes noc tak skříply záda, že jsem nehnula s hlavou. ale moc to pomohlo masér zdravotník a láká mě na lymfatickou masáž...uvidíme.
tak zatím ahoj
4. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
čauky, tak mi teda po spánku venku byli. Naštěstí přestalo pršet, tak jsme vyrazili. Byli jsme na poště a ve spořce a pak jsme se ještě procházeli-Mates seděl v kočárku. Dala jsem si zimní bundu a bylo mi nádherně teploučko, Matesovi už jsem teda taky vytáhla fusak. Pak jsme ještě byli v garáži, jezdil na 4kolce a hrál si v písku. Dali jsme mu do garáže mini pískoviště, tak radost veliká :grinning: ale teda opět u nás scény doma jak šel do sprchy. Nevím prostě co je, do bazénu super to tam skáče po hlavě, nohách... ale jak má jít doma do vany nebo sprchy-ta je horší jak vana, tak hotovo a řev na celé kolo:frowning2: nakonec jsem ho prostě násilím do sprchy pichla, rychle umyla a šel ven, mléko a hned vytuhnul.

Mony: kdyby jsi do yamahy nešla, tak příjemnou cestu a pořádně si to tam užijte!!! hned bych jela taky si prohřát tělo:slight_smile:

Honzi: tak pošli nějaké foto:slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
mur,
fotky ještě nemám, chce mi je upravit a dát všechny na CD...
no my jsme si dnes hráli doma, venku jsme byli jen dopoledne...
Co je s Petou, dlouho tu nebyla...a jak marky, mur Ty o ní víš,že?
4. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahojky u nas noc opet desna besna..co hodku hore uz druhou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: jsem jak prastena
preji pekny den :dizzy_face:
5. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
noc u nás nic moc :confounded: ,k tomu to počasí,tak jsem jako mátoha :pensive: .
včera jsme nakonec v té herničce nebyli,protože bylo tak škaredě,že jsem malého nechala venku pěkně prospat a pak jsme šli domů a myslím,že jsme dobře udělali,stejně by tam as) velice nikdo nebyl v takovém počasí.

mur :slight_smile: ...ne ne,chodíme tady u nás,jak je čsob :slight_smile: .je tam i hezký dětský kouteček,hračky,tak se děcka vyřádí.mají tam i velké akvárium,tak vždycky pozorujeme ryby :grinning: .však někdy můžeme klidně zajít :slight_smile: .

zlobi :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face: .no matýnek se snaží,ale chce to čas než se rozchodí pořádně :wink: .já mu ty papučky také sundávám,střídám to :slight_smile: .
tak si to v lázních pěkně užijte a odpočiňte si :slight_smile: .

holky,všem pěkný den :slight_smile: .matýnek už se mě opět vehementně dožaduje :angry: :grinning: ,tak papa
5. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
mizim nestíhám balím pááá :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky, my noc super. Takže i ten posun času se snad už na malém neprojeví:slight_smile:
O Marce nevím, psala mi jen jednou a od té doby jsme se nepsaly. S Peťkou jsem byla cvičit, ale neříkala proč nechodí na pc.

Mony. jsem myslela, že ti dám prachy v yamaze a tam babička. ale dobře to zvládla a Miška byla šikulka. pošlu foto,opět jsem fotila. Hezky si to užijte i za nás, co tady budeme mrznout:grinning:

Ined: klidně někdy zajít můžeme, ráda zamlsám:slight_smile: ryby už nás moc neberou, neboť máme doma velké akvárko,ale tak zase to bude něco jiného jak doma. jako já můžu kdykoliv odpoledne každý den.

adeli: kapni malému trošku piva do nutroše a třeba bude spát jak medvěd:grinning: veřím,že to musí být na palici. mě to stačí jednou za určitou dobu a jsem k.o.

srazík: holky tak kdy se sejdeme?
5. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahojte holky :dizzy_face:
jen v rychlosti...
Mony...šťastnou cestu, pak popiš zážitky z tama :slight_smile:
Holky, já jsem pro srazík klidně i zítra, my můžem dopol i odpol, akorát musím ve 12 vyzvednou Fildu...
5. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
já jsem dnes odpolko zase gruntovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,abych měla na víkend pokoj :grinning: .tatínka máme zase v práci :frowning2: ,tak se budu věnovat jen malochovi :slight_smile: .právě jsem zkoumala,jak funguje dětský bazén v lázních,protože matýnek je strašně otravný,tak potřebuji vymyslet nějaký program na víkend :slight_smile: .
srázek zítra odpolko by šel :dizzy_face: ,akorát teda senior je jen do 16h. :unamused: ,tak co se sejít u nás tady v té cukrárně(otr.střed,vedle čsob-téměř,prostě v té řadě :wink: )?tam je do 18h. :slight_smile: .my bychom mohli okolo 15h.,to už bývá matýnek vyspinkaný.
dopolko nemůžeme,neboť máme na 9h.klubíčko a pak chrníme a pak se obědvá :wink: .
tak kdyžtak písněte,já bych se sešla móóóc ráda :dizzy_face: .
jo a jen tak dopředu...5.12.bude na besedě mikulášská besídka :grinning: ...nedomluvíme se?že bychom tam šli hromadně :slight_smile: ?
tak to kdyžtak na srazíku :wink: .
ráno nakuknu :slight_smile: .
všem pěkný večer a snad to zítra vyjde :slight_smile:.
ale jsem klidně i pro jiné návrhy :wink: !
papa :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
čau holky, zítra dopoledne mi dojde kámoška s malým, tak musím být doma, ale odpoledne po spánku bych klidně do cukrárny šla. My spáváme tak do 14.30-15h jak kdy. takže tak 15.30h bych mohla nejpozději dorazit. Záleží na vás, ale klidně Ined jestli chceš, tak já dojedu a šly bychom když tak samy.

a to je kod kdy ta mikul.besídka? já jsem pro, bych šla. Mates by byl určitě nadšený akdyby se bál čerta, tak bych byla i docela ráda, aspoň by pak poslouchal a když by zlobil, tak bych říkala, zavolám na tebe čerta:grinning: ne dělám si srandu, ale něco by na něj mohlo zabrat.
5. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
čus :slight_smile: ...no samy nee, my se určitě přidáme :slight_smile: .....holky nevíte jak to vypadá v té nově cukrárně naproti Formanů na křižovatce?....není tam náhodou taky něco pro děti?...jinak můžem třeba i na bowl na Sportcentrum a kdyby bylo volno, tak si můžem zahrát, co vy na to, nebo jak píšete cukrárnu na Středu, my se podřídíme....
5. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
...teď mě napadá, že u nás je bowling otevřený od 15hod, tak jestli by se vám chtělo cestovat, tak můžem skočit i tam....
5. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahoj Jani:slight_smile: v cukrárně naproti Formanů jsem s Ined byla. je to tam moc pěkné a vše velmi dobré:grinning: pro děti je tam akorát stoleček, ale Mates tam běhal po celé cukrárně a i do skladu a kanceláře. Panu majiteli to nevadilo, docela byl z Matese unešen:slight_smile: jako mě je jedno kam půjdeme.
a vy můžete v kolik? že bych písla Marce jestli něco mají nebo ne
5. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojky
ja bych dosla na srazik ale na 15mam kadernici takze to pada :frowning2: tak pristi tyden bych mohla
mur..no pivo bych mu dala hned ale to by byl za chvilku alkac :grinning:
5. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
rovnou můžeme domluvit i příští týden:grinning:
adeli: třeba ne,i když možná by mu to zachutnalo a pak by nechtěl nic jiného:grinning:
5. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
holky,
my říkáme Adélce, at se těší, že za měsíc dojde čert a ona ted pořád dělá jen "blbl" a chechtá se...
my dnes den dobré, musíme chodit teda pravidelně na gagy, protože malá je z nich unešená, takže kdyby jste věděli, kde prodávají opravdu nějakou krásnou gaginu, tak dejte vědět...
Jinak srazík už dlouho nebyl, ani v UH dlouho nebyl, skoro 2měsíce...
5. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.