• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky,
tak mega nestíhačka. Teda jsem pořád v trapu a tak na Pc teď moc nechodím. Dnes jsem čistila 45min email od spamů, jak jsem tu nebyla:slight_smile: Tak kde mám začít:slight_smile: Minulý týden byl ve znamení výletů a nákupů. Byli jsme v Brně a ve Vídní, paráda. Už jsem na zimu oblečená, už jen sehnat nějaké pohodlné boty na běhání s kočárkem:slight_smile: O víkendu výlet do Luhačovic a procházka na Bunč, v pondělí jsem byla cvičit (jak psala murin). Od úterka do zítřka jsem sama, Petr je na služebce. Tak jsem spala u našich, super, máma hodně pomáhala, Terka zlatá, začíná dělat krůčky, teda jen kolem nábytku a za ruce, ale to se snažím nedělat. A jak se rozkecala:slight_smile: po kom asi bude:- Ještě jsem stihla navštívit zubaře (opět čistění kanálků, už mám druhý zub mrtvý, to těhu jim dalo zabrat). Sejít se s kámoškama, plavání, yamaha, no prostě pořád někde:slight_smile: Terka se zlepšila i ve spaní, přes den si dáva tak 2x45min a večer už jen 2x kojím. Jo a zároveň nám rostou 4 zuby:slight_smile: Dnes jsem bylal obědnat dort na narozeniny, zítra bude úklidový den a v sobotu poprvé vyrážíme s Petrem ven. Mamka bude hlídat a jdem na na bowling, tak se těším, ale jen tak do 22hod, pak hurá pro Terku.-)
Tak jdu vás dočíst a budu reagovat:slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
ined: moc moc gratuluji k rozchození:slight_smile: Matýsek je šikulka, zachvilku i Terka doťapká na srazík:slight_smile:

pro zítřejší srazík jsem, klidně cukrárna u čsob:slight_smile: Těším se na vás. Čas podřídíme se:slight_smile:

murin: vy jste také pořád v trapu:slight_smile: To je dobře, čas tak rychleji letí. Trénovala jsi ten zapeklitý cvik, co nešel?:slight_smile: Já jsem to ukazovala mámě a pěkně jsme se nachlámaly, zadek jsem odlepila ale vnady, ne a ne:slight_smile:

zlobi: každá masáž je úžasná, hlavně si najít čas, já jsem naposledy byla na lávové kameny a úžasné, příští týden jdu na klasiku, mám pěkně zatuhlé záda, tak chodím co 3 týdny. Pořádně zrelaxujte a prohřejte tělo:slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
honzi kačenku jsem kdesi viděla, ale bylo to ve Zl, ale teď ti neřeknu kde. Já obchodila moc hračkářství. Nakonec jsem vše objednala z netu. ale kdybych narazila tak dám vědět. My chodíváme zase na labutě. Mě je jedno kde dáme srazík příští týden, já dojedu kamkoliv.

Peti: a najdeš si čas mezi úklidem na cukrárnu?:slight_smile: 4 zaráz? to u vás musí být veselo. a ke krůčkům gratuluji, ono to teď půjde čím dál tím líp. Kde jsi objednávala dortík?
5. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Peti netrénovala, ale měla bych. Já teda nemohla zvednout prdel ani za nic. ale nakonec se mi to tam povedlo a chvíli jsem se držela. ale asi bych měla začít zvedat činky, abych s těma párátkama něco udělala, přece jen je ta prdel na ně těžká:frowning2:
5. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
ined: čtu čím jsi musel Matýsek projít:frowning2: jejda a byla jsi tam na to všechno sama:frowning2: ukidňující injekce? už jsem o tom slyšela od sousedek, ale myslela jsem si, že to je jen blbá sranda:frowning2: snad už to máte vybráno, bude dobře!
5. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
na cukrárnu si čas najdu vždy:slight_smile: jo to jsem také čučela, 4 horní, všechny prosvítají, jeden už se prořezal, už chápu proč se budívala i 10x za noc, už je lépe. Já mám také pěkné párátka, teda né že vychrtlé ale úplné blátíčko. Dříve jsem se i 8x vytáhla na hrazdě, teď už ani heverem, no jo šestinedělka:slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jani, tak o pěkné gagině nevím, :slight_smile: ale tak do Vánoc něco objevíte, alespoň máte tip co koupit, u nás na Vánoce Ježišek donese asi kuchyňku, oba jsou hrozní kuchaři, chtěla bych aby ji vyrobil můj, ale to je jen zbožné přání...
Peti, teda vy jste cestovatelky...tak alespoň nějak smysluplně člověk vyplní rodičovskou "dovolenou"....až budem chodit do fachy, tak už asi moc času nebudem mít na výletíky...my se chystáme do Brna v něděli, pojedem tentokrát s dědou, je blázen do lodí, takže jedem na veletr boat Brno, pak dáme asi pavilon anthropos :grinning: a já bych zas ráda Ikeu, ale pochybuju, že to všechno stihnem...
Holky, teda ten sraz kde a v kolik zítra?
5. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
dort jsem objednala u paní v Tlumačově, ověřená. Dělá výborný, jen to bude taková klasika, tak alespoň koupím marcipánové figurky, no nějak to vylepším. Jinak jsem chtěla od této paní, ale máma mě odradila, že neznám, jak pěče. No snad nebudu litovat http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=94568
5. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky...Kája Vám chce něco psát tak ji nechám jo :grinning: ....ddg jv jjhjhhjhm njjhhhhhjmujujhhjjjjjjjhcgvgv
5. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
....no krása :slight_smile: ....a který máte objednaný?....Terce by se líbily ty prsa ne :grinning:
5. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
...tak jsem prozradila, že se u nás ještě nespí, teda někteří už spí o 8hod :grinning: .....
5. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
...jako vždy Filda :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
bohužel mám klasiku od jiné paní, mamka mě přemluvila, tuto cukrářku neznám. Ale má je krásné, příští rok, jí určitě vyzkouším:slight_smile: tak u nás se spí od 19.30:slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
holky jak chcete, ale já po spánku malého, takže bych mohla dorazit mezi 15-15.30h podle toho jak dlouho bude spát. A dopolko bude řádit s kámošem, tak bude asi k.o.
jinak já mám kamarádku co peče nádherné a strašně dobré dorty a je z Želechovic.
5. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
ja si pecu dort sama bude s krteckem :grinning:
peti..jeeeeee tolik vyletu to ja jen zavidim..ja jsem kuwa jak kul v plote :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Peti, my měli taky klasiku, naši Káji chtěli objednat dort v Otrok na Spoláku, stál 700Kč...byla jsem zklamaná, u nás objednávám krásné za 250Kč, ale tak snad se ten váš povede, když ho dotvoříš :slight_smile:
...u nás právě vytuhl táta, Kája už se taky klade na něj :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
jani: my spáváme od 19.45h vždy po mléce vytuhne:slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
U nás v té době usíná Fil, pak táta, pak až po deváté mladá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adel...jsi šikovná...já zas ne, tak radši objednávám.
5. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
jani:slight_smile: ti chlapi nic nevydrží:slight_smile:

adeli: já mám ruce levé, zvládnu tak bábovku, ale dort, to né:slight_smile: já jsem strašně ráda, že mám auto a řidičák, protože kdybych měla taky čekat na Petra, tak bych se nedočkala a seděla doma:frowning2: Snad se to u vás časem zlepší, jo jo, člověk si nemůže vymýšlet v době krize, že chce jinou práci:frowning2: Je rád, co má. Určitě bude lépe!!! Jsi silná!!! Jak vše zvládáš sama.
5. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
hoky, tak zíra v 15hod a kde? ta cukrárna, či bowling, a co ta herna někde na středu. Jani dříve jsi o ní říkala, nevíš jak tam jsou?
5. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
peti..ja vim ale pred trema rokama rikal ze se na kamion vyse.e a nic a ted kdyz ma bejt ta krize tak prd..no jsem zvedava..takovy zivot me pekne se.e :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
No jo Adel, vás táta je asi navýletovaný ažaž, tak se mu nechce, i když my tady výletujem většinou bez ...
Peti, on vydrží i do dvou do noci....když hraje dark orbit...dnes jsem mu mimořádně zabrala noťas....tak radši spí :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
tak to věřím, já nadává, když je Petr pryč týden a to je nic proti tvému. Není to tím jménem? :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
no Adeli a nechceš někdy dorazit k nám? No já jsem si říkala, že se Peti po Tobě slehla zem, co se stalo. No já když jedu k mámě ,tak si super odpočinu, malá běhá jen a jen za ní a ted dorazí k nám a my jdeme v sobotu do kina na 2Bobule, huráááááááááááááá :wink:
No už krůčkujete? No my v 11měs chodili, ale mluvit se moc nechtělo, ale ted už řekne i miluji tatíííí...moc hezké, tatínek je z ní hotový...a od podnělí říká Domi, což je holka bráchy, fotila jí, tak z ní byla hotová.

No a co takhle srazík příští týden v UH, at Adélka není sama :frowning2:(((
5. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
adeli: vím co to je,já mívala to samé:frowning2: no a teď ani toto nemám. Ještěže můžeš jet k mamce a tam se odreagovat. No jo v dnešní době je člověk rád vůbec za nějakou práci.

Peti: na středu je klobouček, ale nevím jak tam jsou.

janista: noťas seber tatínkovi častěji:grinning:

holky mizím do postele, jsem k.o. zítra ráno mrknu. když tak po 15h na středu. pa pa
holky, jsem k.o., jdu spát, zítra kuknu, co srazík. Těším se na vás
Dobrou a klidnou noc:slight_smile:
honzi..jj klidne dovalim k vam :grinning:
5. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
není možné, ještě nedávno jsi peti psala, jak si říkáš, že za týden už to bude jiné, že už bude Terezka na světě a ejhle, bude mít rok, no mazec, jak to letí...všichni jdete spát a já noční pták.
5. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky, herna je pro rodiče jen ve středu ráno, pokud dobře čtu
http://www.mckloboucek.wz.cz/program.html
jinak je herna ještě ve Sluníčku, ale ta je tuším přístupná jen ve čtvrtek
Jani, UH můžem dát, už jsem tam dlouho nebyla...naposledy dnes :grinning: ......jako Kája hrozně dlouho mojemu říkala dědo...až poslední 3 dny říká tati...ale zas dneska říkala u našich dědovi táti...chudák v tom má zmatek :grinning: ...ale myslím všichni tatínci jsou připosr....., když poprvé uslyší tatiííí :grinning:
5. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Peti...brou :slight_smile:
Murin...u nás je o noťas boj, Fil je furt na youtube a pouští si tam traktory :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.